Finland Ice Marathon



Osallistujalista


Matka: Nastapyöräily 100 km (15)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
10 Jouko Hakala FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
11 Jani Huovinen GIF FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
12 Mikko Järvinen CC Ilves/ Whyte FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
22 Kalle Kauppinen Team Fenix FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
13 Saku Korhonen FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
14 Hannu Mahlberg Cycling El Burro FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
23 Timo Massinen Cycling El Burro FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
15 Jaakko Mursu Kuopion Pyöräilyseura, KuoPys/Reipas FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
16 Marko Mutanen Cycling El Burro FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
17 Antti-Jussi Pitkälä Kuopion Pyöräilyseura / KuoPys FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
18 Kalle Ratilainen KuoPys FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
19 Janne Savolainen Kuopion Pyöräilyseura FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
20 Juha Tamminen CC Ilves FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
25 Toni Tähti JyPS FIN Nastapyöräily 100 km Miehet
21 Juha Vaahtera Nokia FIN Nastapyöräily 100 km Miehet

Matka: Nastapyöräily 50 km (19)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
45 Jukka Asumaa Tapanilan Erä FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
60 Juho Grönberg FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
61 Jouni Huovinen Kuopion Pyöräilyseura FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
62 A-P Inkinen FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
57 Elina Järvinen CC Ilves FIN Nastapyöräily 50 km Naiset
53 Janne Kainulainen KuoPys FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
46 Mikhail Kargapolov Espoo RUS Nastapyöräily 50 km Miehet
47 Keijo Kuha ViiPyY FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
48 Ilkka Käsmä Jyskän pyöräilijät FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
54 Antti Laitinen KIA FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
56 Tiina Lautamies KuoPys FIN Nastapyöräily 50 km Naiset
49 Mika Lustig FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
59 Tommi Miettinen KuoPys/KuTu Tri FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
64 Pia Perämäki Joensuu FIN Nastapyöräily 50 km Naiset
50 Ulla Tervo FIN Nastapyöräily 50 km Naiset
55 Tuomas Tummala Kauhajoen Karhu FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
51 Päivi Vaahtera Nokia FIN Nastapyöräily 50 km Naiset
58 Henri Vehviläinen KuoPys FIN Nastapyöräily 50 km Miehet
52 Vesa Väkevä cc helsinki FIN Nastapyöräily 50 km Miehet

Matka: Luistelu 200 km (20)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
119 Jan Aalbers Stokvisdenneu Dalfsen NED Luistelu 200 km Miehet
100 Hein Broeksteeg NED Luistelu 200 km Miehet
101 Bill Burgess USA Luistelu 200 km Miehet
102 Veiko Busch Kurase Hülged EST Luistelu 200 km Miehet
103 Hans Colstee IJsclub Tilburg NED Luistelu 200 km Miehet
118 Jeroen De Grijs Jongeneel NED Luistelu 200 km Miehet
104 Gerrie Haenen NED Luistelu 200 km Naiset
120 Harri Hakkarainen FIN Luistelu 200 km Miehet
116 Henk Hendrix RSNL. NED Luistelu 200 km Miehet
105 Jan Jonkers NED Luistelu 200 km Miehet
106 Jason Katz-Brown USA Luistelu 200 km Miehet
115 Jarkko Koponen Kuopion Luisteluseura FIN Luistelu 200 km Miehet
108 Adrian Serafim Private ROU Luistelu 200 km Miehet
109 Markko Sinkkonen Kurase Hülged EST Luistelu 200 km Miehet
110 Ossi Sippu KuLS FIN Luistelu 200 km Miehet
111 Yoeri Takken Goed Schellingwoude NED Luistelu 200 km Miehet
112 Edwin Ten Pas Wtc NED Luistelu 200 km Miehet
113 Bert Van Der Stoep NED Luistelu 200 km Miehet
114 Yannick Van Weeren NED Luistelu 200 km Miehet
117 Hotze Zandstra Jongeneel NED Luistelu 200 km Miehet

Matka: Luistelu 100 km (56)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
223 E _ Espoo FIN Luistelu 100 km Naiset
200 Niina Ahola Team Rynkeby - God Morgon Tampere FIN Luistelu 100 km Naiset
241 Kimmo Ahonen Espoo FIN Luistelu 100 km Miehet
201 Anna Apajasaari SaPu FIN Luistelu 100 km Naiset
243 Jukka Balk KuLS FIN Luistelu 100 km Miehet
202 Judith Colstee IJsclub Tilburg NED Luistelu 100 km Naiset
233 Johanna Eskola-Oliva FIN Luistelu 100 km Naiset
247 Kari Haapalainen KuLS FIN Luistelu 100 km Miehet
257 Ville Hakala Panimoravintola BeerHunters FIN Luistelu 100 km Miehet
231 Petteri Hannula HLK FIN Luistelu 100 km Miehet
203 Heikki Hartikainen Corrida del Norte FIN Luistelu 100 km Miehet
227 Timo Herranen KENSU FIN Luistelu 100 km Miehet
204 Päivi Huutoniemi SaPu FIN Luistelu 100 km Naiset
205 Jukka Hänninen TaiTä FIN Luistelu 100 km Miehet
238 Mikko Joensuu KUTU-Triathlon FIN Luistelu 100 km Miehet
225 Marjaana Jokitalo FIN Luistelu 100 km Naiset
230 Mika Kaskela Siilinjärvi FIN Luistelu 100 km Miehet
206 Loes Kemperman tilburg NED Luistelu 100 km Naiset
226 Kuido Koppel A&T Sport / sporditurg.ee EST Luistelu 100 km Miehet
237 Kirsi Korpijärvi KENSU FIN Luistelu 100 km Naiset
251 Antero Kotijärvi KuLS FIN Luistelu 100 km Miehet
245 Marju Laatikainen KuLuKe FIN Luistelu 100 km Naiset
232 Jukka Laukkanen Kalakukkospurtti FIN Luistelu 100 km Miehet
207 Kari Leppänen Kajo triathlon FIN Luistelu 100 km Miehet
246 Oiva Lipsonen KENSU FIN Luistelu 100 km Miehet
229 Pasi Liuha FIN Luistelu 100 km Miehet
250 Jaap Martinus NED Luistelu 100 km Miehet
249 Michiel Martinus NED Luistelu 100 km Miehet
248 Matt Mitchell CAN Luistelu 100 km Miehet
208 Pekka Moilanen KuLS FIN Luistelu 100 km Miehet
252 Kristian Myllymäki Haimaan Kisa FIN Luistelu 100 km Miehet
234 Antti Mäntynen Otaniemen Jyllääjät FIN Luistelu 100 km Miehet
209 Mika Niinimaa TuUL FIN Luistelu 100 km Miehet
210 Elma Palsila Jyväskylä FIN Luistelu 100 km Naiset
236 Joonatan Pappinen Kuls FIN Luistelu 100 km Miehet
211 Andrew Pattison Oulun Tarmo USA Luistelu 100 km Miehet
240 Matti Pitkäaho FIN Luistelu 100 km Miehet
212 Olli-Pekka Pohjola FIN Luistelu 100 km Miehet
228 Heikki Pulkkinen FIN Luistelu 100 km Miehet
213 Juha Sameri HTL FIN Luistelu 100 km Miehet
214 Timo Seppänen HLK FIN Luistelu 100 km Miehet
215 Kirsti Siikamäki Espoo FIN Luistelu 100 km Naiset
235 Kyösti Siltala Dottir FIN Luistelu 100 km Miehet
217 Markku Söderström KuLS FIN Luistelu 100 km Miehet
256 Eemeli Tuhkanen Panimmoravintola BeerHuters FIN Luistelu 100 km Miehet
255 Mika Tuhkanen Panimoravintola BeerHunters FIN Luistelu 100 km Miehet
218 Antti Tuomaala Downtown 65 Endurance Ry FIN Luistelu 100 km Miehet
219 Marko Turunen Valmet Automotive FIN Luistelu 100 km Miehet
220 Kars Van Weeren NED Luistelu 100 km Miehet
221 Kari Vartiainen KULS FIN Luistelu 100 km Miehet
244 Pekka Vesanen Hasula FIN Luistelu 100 km Miehet
253 Veli-Matti Vesanen Selänpään Jäyhät FIN Luistelu 100 km Miehet
222 Emma Virtanen FIN Luistelu 100 km Naiset
242 Dick Von Der Flier R.S.N.L NED Luistelu 100 km Miehet
239 Aimo Väisänen KENSU FIN Luistelu 100 km Miehet
254 Susanna Ylinen JyPS FIN Luistelu 100 km Naiset

Matka: Potkukelkkailu 50 km (7)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
280 Timo Haikarainen Naapurin Oudot Ukot NOU FIN Potkukelkkailu 50 km Miehet
281 Kalervo Kiviniemi Hippoksen maratonkerho FIN Potkukelkkailu 50 km Miehet
282 Markku Levänen Savon Dynamo FIN Potkukelkkailu 50 km Miehet
283 Mikko Seppä Lujatalo Oy FIN Potkukelkkailu 50 km Miehet
286 David Veney USA Potkukelkkailu 50 km Miehet
284 Anne-Maria Vierikko Smash Tennis FIN Potkukelkkailu 50 km Naiset
285 Riitta Vuori FIN Potkukelkkailu 50 km Naiset

Matka: Luistelu 50 km (124)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
395 Heidi Aho Skating Worm Kupittaa FIN Luistelu 50 km Naiset
380 Toni Ailama FIN Luistelu 50 km Miehet
301 Kai Blauberg FIN Luistelu 50 km Miehet
302 Tarja-Riitta Blauberg FIN Luistelu 50 km Naiset
303 Rivka Bobrovsky SUI Luistelu 50 km Naiset
394 Marcus Bredero M.Bredero Pro Skate Team (C) NED Luistelu 50 km Miehet
304 Erik Edelmann FIN Luistelu 50 km Miehet
387 Tuomas Etula Keke FIN Luistelu 50 km Miehet
418 Jukka-Pekka Friman Jyväskylä FIN Luistelu 50 km Miehet
305 Aron Gimesi HUN Luistelu 50 km Miehet
306 Zoltan Gimesi HUN Luistelu 50 km Miehet
377 Marja Gächter JO Basel SUI Luistelu 50 km Naiset
400 Risto Halenius Jäähovi Dream Team FIN Luistelu 50 km Miehet
307 Anni Hartikainen KALAKUKKOSPURTTI / KuLS FIN Luistelu 50 km Naiset
308 Jaakko Heikkinen Kerabit FIN Luistelu 50 km Miehet
309 Rami Heiskanen FIN Luistelu 50 km Miehet
415 Juha Hiltula Kemi FIN Luistelu 50 km Miehet
385 Ari Hiltunen Koskenkorva FIN Luistelu 50 km Miehet
398 Anita Hoffren KuLuKe FIN Luistelu 50 km Naiset
310 Robin Hood Sherwood Forest SUI Luistelu 50 km Miehet
392 Nina Huhtala HMG Kuopio FIN Luistelu 50 km Naiset
311 Matti Huttunen Korven Honka FIN Luistelu 50 km Miehet
383 Tomi Huttunen KuLS FIN Luistelu 50 km Miehet
391 Jukka Huutonen HMG Kuopio FIN Luistelu 50 km Miehet
312 Juha Hyttinen Kuopio FIN Luistelu 50 km Miehet
313 Antti Hytönen FIN Luistelu 50 km Miehet
314 Joni Hyvärinen Tervo FIN Luistelu 50 km Miehet
315 Meeri Hyvönen FIN Luistelu 50 km Naiset
316 Juuso Hämäläinen V Tyyli FIN Luistelu 50 km Miehet
421 Tommi Hämäläinen Kuopio FIN Luistelu 50 km Miehet
379 Sami Härkönen FIN Luistelu 50 km Miehet
407 Janne Immonen Laulurinteen Kiitoluisteluseura FIN Luistelu 50 km Miehet
373 Juntunen Jouni Fimea FIN Luistelu 50 km Miehet
372 Veera Jutila FIN Luistelu 50 km Naiset
416 Esa Kaarakainen FIN Luistelu 50 km Miehet
374 Timo Kankkunen FIN Luistelu 50 km Miehet
317 Antti Karppinen Himmeät Hummerit FIN Luistelu 50 km Miehet
371 Anne Kauppinen Kutu FIN Luistelu 50 km Naiset
382 Toni Kauppinen BBC FIN Luistelu 50 km Miehet
364 Hannu Kekki Kuopio FIN Luistelu 50 km Miehet
362 Petteri Kettunen Kivirannan Kiitäjät FIN Luistelu 50 km Miehet
411 Mirja Kiurusalmi Paajakan Pyry FIN Luistelu 50 km Naiset
378 Lauri Koivula Högi-B FIN Luistelu 50 km Miehet
318 Lauri Kojola Alastaron Reserviläiset FIN Luistelu 50 km Miehet
319 Neea Kojola Alastaron Reserviläiset FIN Luistelu 50 km Naiset
423 Jari Kolari Oravikoski FIN Luistelu 50 km Miehet
320 Mikael Kontro FIN Luistelu 50 km Miehet
321 Juha Koponen FIN Luistelu 50 km Miehet
322 Mirkka Koponen Rauhalahti Road Runners FIN Luistelu 50 km Naiset
422 Timo Koponen Timola FIN Luistelu 50 km Miehet
323 Jenni Koskimäki FIN Luistelu 50 km Naiset
410 Helena Kumpulainen Koivuniemen Kohellus FIN Luistelu 50 km Naiset
412 Lauri Kumpulainen Paajakan Pyry FIN Luistelu 50 km Miehet
413 Sami Kumpulainen Paajakan Pyry FIN Luistelu 50 km Miehet
368 Mervi Kunnasranta FIN Luistelu 50 km Naiset
324 Kristjan Kuntu Turun Dynamo EST Luistelu 50 km Miehet
325 Sanni Kuosmanen FIN Luistelu 50 km Naiset
326 Jorma Laesharju Mäntyharjun Reissupolku ry FIN Luistelu 50 km Miehet
366 Anssi Lahti OTN FIN Luistelu 50 km Miehet
408 Eve Lahti OTN FIN Luistelu 50 km Naiset
327 Janne Laukkanen Hirvilahden Nuorisoseura ry FIN Luistelu 50 km Miehet
389 Lasse Lautamies KuoPys FIN Luistelu 50 km Miehet
399 Mikko Lehtola HC Kullervot FIN Luistelu 50 km Miehet
406 Eeva Lehtonen Laulurinteen Kiitoluisteluseura FIN Luistelu 50 km Naiset
361 Sakari Leino Högi-B FIN Luistelu 50 km Miehet
328 Jarmo Leinonen HKL FIN Luistelu 50 km Miehet
329 Mika Leskinen FIN Luistelu 50 km Miehet
370 Kaapo Liuha FIN Luistelu 50 km Miehet
369 Sanna Liuha FIN Luistelu 50 km Naiset
425 Tuomo Liukku Högi-B FIN Luistelu 50 km Miehet
330 Mika Lustig FIN Luistelu 50 km Miehet
386 Helena Maaninka Kuopio FIN Luistelu 50 km Naiset
331 Antti Majuri FIN Luistelu 50 km Miehet
405 Anu Majuri Helsinki FIN Luistelu 50 km Naiset
401 Tiina Malinen Kuopio FIN Luistelu 50 km Naiset
388 Juha Markkanen FIN Luistelu 50 km Miehet
363 Christian Mellin FIN Luistelu 50 km Miehet
367 Maria Miettinen KuLs FIN Luistelu 50 km Naiset
409 Przemystaw Molik POL Luistelu 50 km Miehet
397 Ville Männistö KuLS FIN Luistelu 50 km Miehet
332 Eetu Mönkkönen FIN Luistelu 50 km Miehet
424 Aleksi Niemelä Jyväskylän Kenttäurheilijat FIN Luistelu 50 km Miehet
358 Matti Niskanen Savon Media FIN Luistelu 50 km Miehet
333 Juha Oinonen Kalakukkospurtti FIN Luistelu 50 km Miehet
334 Christopher Olijslager NED Luistelu 50 km Miehet
335 Elsa Ollikainen FIN Luistelu 50 km Naiset
336 Mika Orjala FIN Luistelu 50 km Miehet
337 Ilja Ostsepkov A&T Sport EST Luistelu 50 km Miehet
360 Mikko Paalumäki WillTri FIN Luistelu 50 km Miehet
375 Teemu Paananen Selän Sitkeät FIN Luistelu 50 km Miehet
414 Gabriel Paco MOZ Luistelu 50 km Miehet
338 Juha Paldanius FIN Luistelu 50 km Miehet
339 Vappu Palmu Puijon Latu FIN Luistelu 50 km Naiset
340 Annakaisa Panula FIN Luistelu 50 km Naiset
341 Kalle Parviainen Naapurin Mullit FIN Luistelu 50 km Miehet
381 Ari Pasanen FIN Luistelu 50 km Miehet
404 Matti-Juhani Pekkanen 3DTalon atleettinen klubi FIN Luistelu 50 km Miehet
342 Tuovi Maija Pirskanen Team Villikerho Sport Club FIN Luistelu 50 km Naiset
419 Maija Puttonen FIN Luistelu 50 km Naiset
344 Tommi Rajamäki HC Kullervot FIN Luistelu 50 km Miehet
345 Kari Raninen Leppävirta FIN Luistelu 50 km Miehet
346 Maria Rinta-Paavola FIN Luistelu 50 km Naiset
347 Alexander Romanov RUS Luistelu 50 km Miehet
348 Toivo Rätte Turun Dynamo EST Luistelu 50 km Miehet
349 Jens Salumäe Team Untamon Urheilu/Kuopio EST Luistelu 50 km Miehet
350 Juha Savinainen Naapurin Mullit FIN Luistelu 50 km Miehet
396 Asko Sirkka Rauhalahden Ritarit FIN Luistelu 50 km Miehet
351 Jarkko Suominen FIN Luistelu 50 km Miehet
352 Arto Sutinen FIN Luistelu 50 km Miehet
393 Jukka Syrjänen FIN Luistelu 50 km Miehet
353 Vesa Takaoja Olavin Rasti FIN Luistelu 50 km Miehet
300 Anne Tuovinen Kalakukko Spurtti FIN Luistelu 50 km Naiset
359 Tommi Turunen Savon Media FIN Luistelu 50 km Miehet
365 Mikko Utriainen Riistaveden Liukupenkki @ YouTube FIN Luistelu 50 km Miehet
354 Tamas Vahl HUN Luistelu 50 km Miehet
376 Piia Valonen FIN Luistelu 50 km Naiset
420 Tuomo Vauhkonen Laulurinteen Pikaluisteluseura LAPS FIN Luistelu 50 km Miehet
402 Henri Vehviläinen KuoPys FIN Luistelu 50 km Miehet
355 Jarkko Vellonen Hc Kullervot FIN Luistelu 50 km Miehet
356 Leila Viitanen Team Villikerho Sport Club FIN Luistelu 50 km Naiset
390 Sami Vuori Kuopio FIN Luistelu 50 km Miehet
417 Kari Vuorinen Tampereen Pyrintö FIN Luistelu 50 km Miehet
357 Jari Väisänen FIN Luistelu 50 km Miehet
426 Pekka Väisänen Rauhalahti Road Runners FIN Luistelu 50 km Miehet

Matka: Luistelu 25 km (81)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
500 Helmi Ahava EVT etelävantaantaitoluistelijat FIN Luistelu 25 km Naiset
540 Joonas Alaraudanjoki FIN Luistelu 25 km Miehet
501 Tim Bowmer IRL Luistelu 25 km Miehet
502 Ben Cashmore GBR Luistelu 25 km Miehet
503 Michel De Ruyter M. Bredero Pro Skate Team NED Luistelu 25 km Miehet
504 Hanne Hahl FIN Luistelu 25 km Naiset
505 Mette Hedborg FIN Luistelu 25 km Naiset
506 Seija Herukka AkkaPakka on Ice FIN Luistelu 25 km Naiset
507 Eija Herukka-Korkala AkkaPakka On Ice FIN Luistelu 25 km Naiset
579 Tarmo Hiltula Joensuun Kauhojat FIN Luistelu 25 km Miehet
508 Matt Holmes GBR Luistelu 25 km Miehet
574 Anu Huttunen Korven Honka FIN Luistelu 25 km Naiset
509 Timo Hynynen FIN Luistelu 25 km Miehet
547 Pauliina Ikäheimo Fimea FIN Luistelu 25 km Naiset
510 Hannele Isohanni AkkaPakka On Ice FIN Luistelu 25 km Naiset
563 Hans Jongeneel Jongeneel NED Luistelu 25 km Miehet
511 Kim Kankkunen Ränkiset, Helsinki FIN Luistelu 25 km Miehet
512 Paula Kankkunen Ränkiset, Helsinki FIN Luistelu 25 km Naiset
513 Mikhail Kargapolov Espoo RUS Luistelu 25 km Miehet
558 Markus Karttunen Karttulan Urheilijat FIN Luistelu 25 km Miehet
552 Joni Kettunen FIN Luistelu 25 km Miehet
561 Jukka-Pekka Kettunen Kalakukkospurtti FIN Luistelu 25 km Miehet
573 Hannu Kiiskinen Raahe FIN Luistelu 25 km Miehet
576 Ville Kohonen Puutosmäen Eräveikot FIN Luistelu 25 km Miehet
570 Henna Koivisto Linnanpellon Dynamo FIN Luistelu 25 km Naiset
550 Kari Koponen FIN Luistelu 25 km Miehet
514 Juha Korkiakoski Ränkiset FIN Luistelu 25 km Miehet
766 Jussi Kortelainen Riistavesi FIN Luistelu 25 km Miehet
544 Samuli Koskelo Tervajärvi Skating FIN Luistelu 25 km Miehet
515 Ismo Kotijärvi kalakukkospurt/mestar FIN Luistelu 25 km Miehet
538 Heli Kukkonen Savon Media FIN Luistelu 25 km Naiset
537 Sanna Lappalainen Savon Media FIN Luistelu 25 km Naiset
516 Heli Lehto AkkaPakka on Ice FIN Luistelu 25 km Naiset
575 Paasi Lemettinen FIN Luistelu 25 km Miehet
517 Victoria Lindgren FIN Luistelu 25 km Naiset
554 Tapani Lintula Kärsämäen Kataja FIN Luistelu 25 km Miehet
518 Kaija Lipponen Kuopio Guides FIN Luistelu 25 km Naiset
519 Dan Lyness GBR Luistelu 25 km Miehet
520 Katharine Lyness Oxford GBR Luistelu 25 km Naiset
521 Pentti Lyyra Viitaan luistelijat FIN Luistelu 25 km Miehet
560 Tiina Lyyra FIN Luistelu 25 km Naiset
522 Shaun Maclennan GBR Luistelu 25 km Miehet
524 Ivy Manning GBR Luistelu 25 km Naiset
525 Hugh Mchale-Maughan Oxford GBR Luistelu 25 km Miehet
545 Hannu Miettinen Joensuun Kataja FIN Luistelu 25 km Miehet
546 Jyrki Miettinen Niiralan Wauhti FIN Luistelu 25 km Miehet
526 Jukka Moilanen Viitaan luisteliat FIN Luistelu 25 km Miehet
527 Minna Niittykoski FIN Luistelu 25 km Naiset
528 Päivi Nikander FIN Luistelu 25 km Naiset
529 Taru Nipuli FIN Luistelu 25 km Naiset
553 Timo Oinonen KuLS FIN Luistelu 25 km Miehet
565 Jenni Paavonen HJK FIN Luistelu 25 km Naiset
564 Juulia Paavonen Triatlon Suomi FIN Luistelu 25 km Naiset
530 Kimmo Pakarinen FIN Luistelu 25 km Miehet
555 Pekka Paloniemi Kauhajoki FIN Luistelu 25 km Miehet
581 Pekka Paronen StoraEnso FIN Luistelu 25 km Miehet
548 Pirkko Puranen Fimea FIN Luistelu 25 km Naiset
580 Heikki Puurtinen Savonlinnan Jyry FIN Luistelu 25 km Miehet
531 Ari Reinikainen Puijon Hiihtoseura FIN Luistelu 25 km Miehet
532 Timo Riikonen FIN Luistelu 25 km Miehet
569 Jani Ruotsalainen Rautaniemen Rimppakintut FIN Luistelu 25 km Miehet
582 Matti Ruuttunen Padinki FIN Luistelu 25 km Miehet
559 Petri Ryyppö Kuopio FIN Luistelu 25 km Miehet
562 Arto Räsänen Mikkelin luistelijat ry FIN Luistelu 25 km Miehet
541 Hannu Räsänen Puijon Latu FIN Luistelu 25 km Miehet
539 Anssi Saarelainen HitMix Kuopio FIN Luistelu 25 km Miehet
542 Stina Sankila FIN Luistelu 25 km Naiset
578 Sanna Savikkomaa Kuopio FIN Luistelu 25 km Naiset
571 Kauko Savolainen Niuvanniemen Sairaala FIN Luistelu 25 km Miehet
577 Marjo Siira Kangasniemi FIN Luistelu 25 km Naiset
551 Jaakko Stenius FIN Luistelu 25 km Miehet
567 Kor Tas NED Luistelu 25 km Miehet
572 Joke Ter-Horst NED Luistelu 25 km Naiset
533 Vesa Toivanen Kalakukko-Spurtti FIN Luistelu 25 km Miehet
543 Juha Tolvanen FIN Luistelu 25 km Miehet
534 Tarmo Toomingas Tarmon Autohuolto / KULS FIN Luistelu 25 km Miehet
566 Ronald Van Belzen Delfshauen Skating NED Luistelu 25 km Miehet
549 Timo Vauhkonen Carlson FIN Luistelu 25 km Miehet
568 Kalle Widbom Espoo FIN Luistelu 25 km Miehet
535 Mika Voutilainen höpöukot FIN Luistelu 25 km Miehet
536 Reino Väisänen Äänekoski FIN Luistelu 25 km Miehet

Matka: 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) (73)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
700 Paul Bolcos ROU 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
701 Merja Haakana FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
702 Harri Hiitiö FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
741 Juulia Hokkanen Arkkitehtipalvelu.fi FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
736 Heidi Johanna Holopainen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
703 Henna Ihalainen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
758 Kauko Isomäki Säynätsalon Puhallusvilla Oy FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
759 Petri Isomäki Säynätsalon Puhallusvilla Oy FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
751 Lasse Joutsen HTL FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
704 Seppo Julkunen LepU FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
773 Pekka Järvelä Hailuoto FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
705 Ari Kajaan FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
706 Asta Kankaala Leppävirran Urheilijat FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
735 Riku Kankaala Leppävirran Urheilijat FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
768 Jari Kauppinen Kuopio FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
775 Pasi Kemppainen Franks FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
776 Pertti Kemppainen Franks FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
708 Noora Ketolainen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
709 Anne Kinnunen Naarajärvi FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
710 Juha Kinnunen Terässiilit Ry FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
711 Kalle Kinnunen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
712 Nea Kinnunen Siilinjärven Palloseura FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
763 Anton Koiwisto FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
713 Kasperi Korhonen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
714 Meri Korhonen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
715 Patrik Korhonen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
716 Rosa Korhonen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
767 Santeri Kortelainen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
748 Tuula Kulovesi FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
734 Mari Lahnalampi FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
760 Eero Laiho Säynätsalon Puhallusvilla Oy FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
743 Maiju Laine Kallaveen Laineet FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
757 Mikko Laukkanen Refresco FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
740 Samu Lehto Arkkitehtipalvelu.fi FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
769 Sami Leskinen Kurkimäki FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
718 Anna Lyytikäinen Jyväskylä FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
738 Mikko Mattinen Kuopio FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
737 Mirja Mattinen Kuopio FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
719 Jessica Mignocchi FRA 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
720 Lisa Mignocchi FRA 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
721 Sébastien Mignocchi FRA 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
770 Tapio Mikkonen Perttula FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
771 Ville Mikkonen Perttula FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
722 Jari Moilanen ZukeTeam FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
772 Juuso Moilanen Jyväskylä FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
723 Markus Moilanen ZukeTeam FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
764 Vilma Moilanen Jyväskylä FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
733 Pierre Moreau FRA 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
777 Aulis Mustonen Frankc FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
762 Matti Myller Jyväskylä FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
761 Timo Pajo Hiltulanlahti FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
742 Lucaleo Pappinen Team Pappinen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
749 Kattri Pauls EST 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
724 Pekka Pirinen Liminka FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
765 Arja Pirskanen Kuopio FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
746 Aleksanteri Pyykkönen Mikkeli FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
725 Arja Pyykkönen Mikkeli FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
726 Päivi Rauma Vetelin Urheilijat FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
727 Elina Rautanen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
774 Kim Riuttamäki Raxliitto FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
752 Jani Rytkönen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
753 Niklas Rytkönen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
745 Mikko Räsänen Mikkelin luistelijat ry FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
754 Kai Savonen Kuopion liikuntalääketieteen tutkimuslaitos FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
755 Vili Savonen Haapaniemen koulun 4B FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
750 Raoul Sobreville HTL FRA 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
747 Hanna Soini FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
728 Jarmo Strandman FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
756 Paula Tiikkainen Refresco FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
729 Defne Us FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Naiset
730 Jyrki Utriainen FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
732 Pekka Voutilainen höpöukot FIN 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet
739 Ali Zen NOR 12,5 km Luistelu (ilman sauvoja) Miehet

Matka: 12,5 km apu- ja toimintavälinein (1)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
901 Merja Husv-Maahi Viitasaari FIN 12,5 km apu- ja toimintavälinein Naiset

Matka: 25 km Sauvaluistelu (63)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
1000 Pertti Adler Kerava FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1033 Markus Ahtiainen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1045 Teija Antikainen Niemen Soutajat FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1059 Mika Eskelinen Kurkimäki FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1037 Aila Hartikainen JHL OS 103 JYVÄSKYLÄ FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1057 Anne Heikkinen Jyväskylä FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1001 Kari Hietanen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1002 Veera Hietanen FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1003 Ville Hietanen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1040 Petri Joensuu Tiirismaan latu FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1053 Juhani Johansson Tampere FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1043 Ari Jokela FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1052 Kirsi Järvi Kuopio FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1004 Kosti Keistinen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1048 Jana Kuntu Turun Dynamo EST 25 km Sauvaluistelu Naiset
1005 Tiia Laitinen FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1061 Timo Launonen Kuopio FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1063 Pia Lehmuskallio Espoo FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1047 Mika Linden Katastrofiperhe FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1006 Erja Liukkonen FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1007 Jouni Liukkonen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1030 Tuula Loukio FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1058 Tom Malmström Espoo FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1062 Juha Marttinen Honeywell FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1042 Seppo Matikainen Niemen Soutajat Ry FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1009 Jukka Maukonen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1066 Jouni Mehto Kutalahti FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1032 Esko Meloni Sukkaveikot FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1010 Aki Miettinen Vipuvaikutus FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1011 Esko Miettinen Leppävirta FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1067 Oskari Mykkanen Kuopio FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1065 Hannu Myllymäki Tar Boilers FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1012 Jukka Myllyniemi Porvoo FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1013 Virpi Myyryläinen Lievestuore FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1014 Jaana Niskanen Heikkilän ÖöliBoys FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1015 Ari Nyyssönen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1016 Jari Partanen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1017 Elina Peltoniemi FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1050 Seppo Penttinen Rannan Teollisuuskone Oy FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1018 Antero Pitkänen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1019 Laura Pöllänen Paistetut muikut FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1020 Tarja Pöyhönen Suonenjoki FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1021 Kaija Raisio FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1034 Jukka Raiskinmäki Kuopion koulutuspalvelut/ Jynkänlahden koulu FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1022 Eero Raitanen Vihti FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1023 Pirkko Raninen FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1029 Jari Ismo Reponen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1041 Liisa Rissanen Kuopio FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1031 Nelly Salmi Niemen soutajat ry FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1024 Outi Savolainen FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1051 Heli Sihvola Simpanvaaran Sissit FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1025 Annika Stigell FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1026 Paula Suhonen FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1060 Annemari Takkala Karstulan Kiva FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1035 Timo Toivanen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1056 Heikki Valkonen Ristiina FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1055 Mari Valkonen Kuopio FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1054 Tuomas Valkonen Kuopio FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1064 Arto Vartiainen Muuruveden Jyske FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1027 Linda Viitasalo Claybay Skeleguins FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1038 Annukka Vuorinen FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset
1039 Heikki Vuorinen FIN 25 km Sauvaluistelu Miehet
1028 Elina Välikangas FIN 25 km Sauvaluistelu Naiset

Matka: 50 km Sauvaluistelu (101)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
1186 Toni Antila Refresco FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1100 Janne Ekstrom FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1178 Tuomas Hanhikangas Kuopio FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1191 Eero Hippeläinen Kuopio FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1190 Lauri Hippeläinen Helsinki FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1175 Mikko Hippeläinen Hippeläiset FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1101 Mikko Honkalampi Sataman IFK FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1172 Jari Huovinen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1173 Minna Huovinen FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1165 Noora Huovinen Hyvinkää FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1170 Antti Hyartt FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1102 Simo Hytönen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1182 Leena Ilomäki Ilomäen Virkiät FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1103 Kyösti Itkonen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1150 Seppo Jauhiainen Kuopion kaupunki / Metsätoimisto FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1104 Heljä Juuti FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1105 Raimo Kangaskoski Savolaxboats FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1106 Jorma Kastegren Varkaus FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1162 Mika Kauppinen LYNAD FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1189 Marko Kauranen Murole FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1198 Pia Kemilä Mikkeli FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1196 Tiina Kirssi Mikkeli FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1155 Ari Knuuti FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1107 Arto Kojo FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1169 Anni Korhonen FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1176 Antti Korhonen KuTu Triatlon FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1171 Harri Korhonen Rantasalmen Urheilijat FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1166 Harri Korhonen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1167 Minna Koskinen Rantasalmen Urheilijat FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1197 Mia Koutu Turku FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1108 Juha Kukkonen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1109 Olli Kuronen McMuighee FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1110 Kalevi Kuusonen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1111 Karita Kuusonen FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1193 Veijo Kärkkäinen Juva FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1174 Leena Kärnä Kalakukkospurtti FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1113 Ari Lehtinen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1114 Mika Lehtola Lappeenranta FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1115 Sanna Lehtola Lappeenranta FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1159 Harri Leppälä Kyyttö Unlimited FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1116 Elina Leskinen KUOPIO FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1117 Timo Maasilta FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1180 Hannu Manninen Vantaa FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1181 Juha Manninen Kuopio FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1118 Jarkko Marttila FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1119 Marika Marttila FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1164 Ville Mehto FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1120 Mikko Mehtonen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1158 Vesa Mikkonen Kuopio FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1121 Pirjo Mäenpää Vihtavuoren Pamaus FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1122 Jarmo Mäentausta Kinetic Espoo FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1123 Juha Niemelä Endurance FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1184 Anna Niemistö NNN FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1185 Ari Niemistö NNN FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1124 Arto Niininen Heikkilän ÖöliBoys FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1125 Mirva Niininen Heikkilän ÖöliBoys FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1126 Tarmo Niskanen Heikkilän ÖöliBoys FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1127 Teijo Niskanen Heikkilän ÖöliBoys FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1183 Matti Norja KuLS FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1160 Teemu Nurminen Tiimiten Oy FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1128 Aila Oja FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1194 Kari Paakkonen Niemen Soutajat FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1129 Hanna-Mari Parviainen FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1130 Esko Pietari Hyvinkään Rasti FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1154 Mervi Pirinen Niemen soutajat / Kuopion kaupunki FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1200 Jarkko Pitkänen Melojantien Kuntoilijat FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1131 Jukka Pitkänen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1201 Severi Pitkänen Siilinjärvi FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1132 Erkki Poikolainen Vihtavuoren Pamaus FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1177 Tuomo Pukkila Kauhajoki FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1188 Mika Pystylä Ruovesi FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1163 Juha Raatikainen LYNAD FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1133 Teppo Raininko Kyyttö Unlimited FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1134 Antti Riuttalahti Vantaa FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1135 Janne Roponen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1136 Jari Ruusunen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1192 Tarja Rytkönen Pieksämäki FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1195 Kari Rönkkö Vieremä FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1156 Reijo Salovaara Suomen Retkiluistelijat FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1199 Antti Savinainen Melojantien Kuntoilijat FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1137 Markku Savolainen Heikkilän Ööliboys FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1138 Jukka Sikanen Pullinlahden luistelijat FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1139 Seppo Sirén Helsinki FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1179 Antti Smolander Refresco FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1140 Hannu Suhonen Kaarinan Urheilijat FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1141 Esa Suomalainen A-Insinöörit FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1187 Ossi Suomela Hailuoto FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1161 Jenni Sutinen Siilinjärvi FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1168 Juho Särkilä FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1151 Toomas Tammjärv EST 50 km Sauvaluistelu Miehet
1142 Sirpa Tohkanen Cycling Academy FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1143 Vesa Tohkanen Cycling Academy FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1152 Pertti Tuppurainen Niemen soutajat Varkaus FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1144 Tapani Tuppurainen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1145 Riikka Tuuliainen FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1146 Samuli Tyyskä Kinetic Espoo FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1149 Oona Vainio Kyrönsalmen Ketterä FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1157 Isto Virasoja Kyytto Unlimited FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1147 Seppo Voutilainen FIN 50 km Sauvaluistelu Miehet
1148 Hanna Väätäinen Spurtti / Kuopion kaupunki FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset
1153 Tiina Ärväs-Tuovinen A-Insinöörit FIN 50 km Sauvaluistelu Naiset

Matka: Nastapyöräily 25 km (8)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
74 Petri Julkunen Yle Kuopion Pyöräkerho FIN Nastapyöräily 25 km Miehet
78 Miika Juuti Kuopion Pyöräilyseura FIN Nastapyöräily 25 km Miehet
71 Mika Leppäaho Velo Saimaa FIN Nastapyöräily 25 km Miehet
76 Timo Oinonen KuLS FIN Nastapyöräily 25 km Miehet
75 Olli Ratia CC ILVES FIN Nastapyöräily 25 km Miehet
77 Timo Tervo Kajaani FIN Nastapyöräily 25 km Miehet
72 Henri Tirkkonen Mukke Racing / Iikan pyörävarikko FIN Nastapyöräily 25 km Miehet
73 Sanna Tohka KUOPIO FIN Nastapyöräily 25 km Naiset

Matka: Lasten Minimarathon (20)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
34 Senni Auvinen Kuopio FIN Lasten Minimarathon T11-12
28 Dimitrios Georgiadis FIN Lasten Minimarathon
Orestis Georgiadis FIN Lasten Minimarathon
30 Hemmu Hannula FIN Lasten Minimarathon P11-12
31 Meri-Vuokko Hannula FIN Lasten Minimarathon T11-12
Rasmus Holopainen Tampere FIN Lasten Minimarathon
27 Eero Jutila Kortesjärvi FIN Lasten Minimarathon
26 Matias Jutila Kortesjärvi FIN Lasten Minimarathon
Hilla Lehikoinen FIN Lasten Minimarathon
37 Aleksi Lehmuskallio FIN Lasten Minimarathon P11-12
29 Emma Lång FIN Lasten Minimarathon T11-12
43 Kristian Oinonen KuLS FIN Lasten Minimarathon P11-12
42 Amanda Palmu FIN Lasten Minimarathon T11-12
32 Venla Puhakka FIN Lasten Minimarathon T11-12
33 Vilma Puhakka FIN Lasten Minimarathon T13-14
36 Joonas Rountogiannis Kuopio FIN Lasten Minimarathon P13-14
Eino Savikkomaa FIN Lasten Minimarathon
Annukka Tallinen FIN Lasten Minimarathon
Minella Turunen KENSU FIN Lasten Minimarathon
35 Minttu Ylinen Jyväskylä FIN Lasten Minimarathon T11-12

Matka: Lasten Minimarathon (53)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Matka sarja
909 Martta Auvinen FIN Lasten Minimarathon
1513 Veikka Eestkä FIN Lasten Minimarathon
908 Juuli Etula FIN Lasten Minimarathon
907 Topias Etula FIN Lasten Minimarathon
807 Orestis Georgiadis FIN Lasten Minimarathon
809 Anni Hartikainen FIN Lasten Minimarathon
904 Laura Heiskanen FIN Lasten Minimarathon
1512 Veeti Hoikka FIN Lasten Minimarathon
1508 Rasmus Holopainen FIN Lasten Minimarathon
810 Luukas Hyypiä FIN Lasten Minimarathon
808 Leevi Hyyviä FIN Lasten Minimarathon
811 Lotta Hyyviä FIN Lasten Minimarathon
1507 Tiitus Hänninen FIN Lasten Minimarathon
1515 Tilda Hänninen FIN Lasten Minimarathon
1524 Meri Iitiläinen FIN Lasten Minimarathon
1514 Anton Ikäheimo FIN Lasten Minimarathon
1511 Tomas Karjalainen FIN Lasten Minimarathon
1503 Kaapo Keinänen FIN Lasten Minimarathon
910 Kasper Keinänen FIN Lasten Minimarathon
782 Sara Keinänen FIN Lasten Minimarathon
1527 Elmeri Kilpeläinen FIN Lasten Minimarathon
1518 Alina Korpela FIN Lasten Minimarathon
1521 Eeti Lahti FIN Lasten Minimarathon
1523 Liida Lahti FIN Lasten Minimarathon
1510 Aatu Lappalainen FIN Lasten Minimarathon
1504 Atso Lappalainen FIN Lasten Minimarathon
814 Hilla Lehikoinen FIN Lasten Minimarathon
817 Anton Lehmuskallio FIN Lasten Minimarathon
779 Elmeri Lång FIN Lasten Minimarathon
1501 Alisa Miikki FIN Lasten Minimarathon
1502 Hanna Molik FIN Lasten Minimarathon
1506 Matias Mägi FIN Lasten Minimarathon
906 Kaspian Oinonen FIN Lasten Minimarathon
1500 Alisa Oravilahti FIN Lasten Minimarathon
806 Mimosa Oravilahti FIN Lasten Minimarathon
816 Miitta Pakarinen FIN Lasten Minimarathon
781 Jere Palviainen FIN Lasten Minimarathon
1520 Lauri Parviainen FIN Lasten Minimarathon
1526 Minea Saarela FIN Lasten Minimarathon
1509 Eino Savikkomaa FIN Lasten Minimarathon
1516 Eini Savolainen FIN Lasten Minimarathon
780 Anton Solismaa FIN Lasten Minimarathon
1517 Silja Solismaa FIN Lasten Minimarathon
1522 Annukka Tallinen FIN Lasten Minimarathon
1519 Menni-Miina Tarpio FIN Lasten Minimarathon
1525 Unni-Iida Tarpio FIN Lasten Minimarathon
784 Linda Tohka FIN Lasten Minimarathon
815 Eetu Tolvanen FIN Lasten Minimarathon
813 Minella Turunen FIN Lasten Minimarathon
812 Iiris Valta FIN Lasten Minimarathon
1505 Eetu Vepsä FIN Lasten Minimarathon
783 Venla Vottonen FIN Lasten Minimarathon
905 Vanilja Ylinen FIN Lasten Minimarathon




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark