Fjordkraft Bergen City Milen Virtual Race 2020



Norwegian
Påmeldingsliste
566 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 200
<- Navn -> <- Lag -> <- Distanse ->
Hanne Grotle DNB 10 km
Erle Benedikte Verlo (andre) Dnb 10 km
Jogeir Strand ÅsLøperne 10 km
Mats Joacim Walberg Lokomotiv Sandsli 10 km
Aasne Veberg-Haugvik Veberg-Haugvik HMS og Kvalitet 10 km
Ingrid Kvarme-Andersen 10 km
Rune Andre Andersen 10 km
Gunnlaug Almelid Tvilde 10 km
Beate Riisnæs 10 km
Eirin Helen Flolid Fosse 10 km
Guro Jørgensen 10 km
Line Feness Armond Ask friidrett 10 km
Simen Rikard Armond Ask friidrett 10 km
Eva Straume Domstolene i Norge 10 km
Ken-Tore Sjursen 10 km
Wioletta Warszewska 10 km
Åshild Hinna 10 km
Stein Tore Viken 10 km
Jostein Holberg 10 km
Hilde Sætre 10 km
Sidsel Vindenes 10 km
Jon Håkon Øen 10 km
Gunnbjørg Øen 10 km
Aslak Gundersen Tif Viking 10 km
Jonny Mikalsen HSI 10 km
Trine Engelsen 10 km
Annika Mari Finne Mjøsdalen IL 10 km
Kjell Erik Gjerstad 10 km
Aksel Løvenholm Hovding TIL 10 km
Asbjørn Eidsheim Eikanger IL 10 km
Svein Eirik Pettersen Sandnes IL 10 km
Leif Klausen Leknes skiklubb 10 km
Hege Fage 10 km
Magne Valen Sotra elite 10 km
Stian Borthen Sotra elite 10 km
Jan-Ove Fondevik 10 km
Marit Hornæs 10 km
Eirik Lyngbø 10 km
Anette Andreassen 10 km
Wenche Fjeldstad 10 km
Anders Njøsen 10 km
Jo Anne Gabawa 10 km
Rune Fonnes Nilsen 10 km
Marthe S Hansen Sirma IL 10 km
Marita Stenhaug Johansen 10 km
Anne-Kristin Heggøy 10 km
Urszula Urban 10 km
Gerda Høvik Mathiesen 10 km
Ellen Eliassen Ørgersen 10 km
Mona Sivertsen 10 km
Gunnar Orskaug 10 km
Liv Tone Mørklid 10 km
Alf Helge Greaker 10 km
Maria F. Skeie 10 km
Kristin Hansen 10 km
Vidhi Shukla 10 km
Erik Drilen 10 km
Arne Tveit Katla Sveio IL 10 km
Jan Billy Aas Team Sportsmanden 10 km
Irene Bakke 10 km
Thea Stenersen 10 km
Martine Hatlem 10 km
Malen Barstad 10 km
Beate Gjerald 10 km
Julie Alver Tønsaker 10 km
Arild Hatlelid Årdalstangen IL 10 km
Anne Margrete Hatlelid Årdalstangen IL 10 km
Ingvil Huseby 10 km
Svein Erik Bjorvand Kristiansand Løpeklubb 10 km
Christer Klingenberg 10 km
Beate Holme 10 km
Ingvild Jerving 10 km
Nicolas Dos Santos Eiendomsmegler Vest 10 km
Synnøve Haugland Bjorøy 10 km
Yngve Norstrand #SPIM 10 km
Jeanette Johannessen 10 km
Trond Sagstad Indre Godvik velforening 10 km
Anita Finnebråten Indre Godvik velforening 10 km
Berit Kristine Rolland 10 km
Inga-Lill Olson Trædal Myrdalshovden 10 km
Susanne Løyland Bergen kommune bedriftsidrettslag 10 km
Steinar Olson Trædal Myrdalshovden 10 km
Bjørg Fagnastøl Telesport Bergen 10 km
Malin Helena Tanskanen 10 km
Dag Øyvind Tønsberg 10 km
Siv Merethe Aannevik 10 km
Aron Husabø 10 km
Eva Quivey Varegg 10 km
Stuart Quivey 10 km
Tove Årevik 10 km
Helene Bareksten Solvang Team Solvang 10 km
Trine Anikken Larsen 10 km
Signe P. Morvik 10 km
Søgni Wiik 10 km
Ingrid Børsheim Strandebarm IL 10 km
Anette Valen 10 km
Elin Enebakk 10 km
Anne Merete Larsen Aas FemiRun 10 km
Merete Bjørk 10 km
Daniel Henry Øvrebø 10 km
Jane May Haver 10 km
Christina Pedersen 10 km
Raymond Lie 10 km
Anne Merete Hegrenes Myrdalshovden 10 km
Katarzyna Drozd 10 km
Hilde Jacobsen 10 km
Vishnuthasan Thanushanth 10 km
Siv Hansen Eidsvåg IL 10 km
Katja Mlodzianowska Slow Tortoise 10 km
Stine Hillesøy BFG Bergen Løpeklubb 10 km
Thomas Johansen GriegTeam 10 km
Sigurd Stiansen Privat 10 km
Christoffer Krzywinski 10 km
Marit Hegland 10 km
Jan Rune Nuland Team Sportsmanden 10 km
Ilze Vildere Bøkkergaten 2 10 km
Kine Aga Tvangstiltak 10 km
Randi Trøen 10 km
Tommy Langeland Bergen kommune BIL 10 km
Raymond Hilseth Tvangstiltak 10 km
Stian Svensdal 10 km
Sander Bergesen 10 km
Giedrius Slekys BEGIMO KLUBAS Marijampole 10 km
Jan Erik Odland TheOdlands 10 km
Merete Marthinussen Odland TheOdlands 10 km
Idar Odland TheOdlands 10 km
Asbjørn Ellingsen 10 km
Anna Julia Solås 10 km
Trond Inge Brakestad 10 km
Mien Parlati 10 km
Merete Vonheim Stårheim IL 10 km
Aron Mathias Vonheim 10 km
Mona Starheimsvik Team Even Reven 10 km
Thomas Berg Tellefsen Kragerø Kickboxing Klubb 10 km
Vile Horg Gneist 10 km
Sylwia Skorstad 10 km
Marcus Hiiri 10 km
Tormod Bersaas 10 km
Anne Kristin Meyer 10 km
Morten Tindslett 10 km
Hege Lyssand 10 km
Karin Tungesvik uskedalen 10 km
Helen Gjærde 10 km
Pia Gjørsvik Kvernevik 10 km
Marianne Solfjell 10 km
Åse Berg Nordheim 10 km
Egle Barysaite 10 km
Børge Klyve Norheimsund Tennis Elite 10 km
Kåre R. Haugen Monkehåjen GT 10 km
Kjetil Magnar Guddal Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre 10 km
Magnar Nilsen Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre 10 km
Renate Selvik Myrdalshovden 10 km
Torgeir Sandøy Johannesen 10 km
Sofie Breidablik 10 km
Ole Kristian Hamnes 10 km
Ivan Brox Kaffelatte 10 km
Vibeke Holmefjord Bergen handikap idrettslag 10 km
Frode Eikeland 10 km
Sigurd Stiansen Privat 10 km
Winnifred Jelier 10 km
Gemma Jelier 10 km
Katarina Jansen 10 km
Torstein Kvist 10 km
Anne Marie Fenstad 10 km
Herman Aas 10 km
Helle Aas 10 km
Rikke Aas 10 km
Mikkel Aas 10 km
Margrethe Wold 10 km
Ingeborg Rørlien 10 km
Silje Aksnes Marøy 10 km
Herborg Horvei 10 km
Erik Halfdan Christensen Telesport Bergen 10 km
Vitalija Taranova 10 km
Kari Mørkesdal Lionbridge 10 km
Hallvard Hagevik 10 km
Bjørnar Hagevik Sandnes IL 10 km
Renate Øyre 10 km
Erik Aarevoll 10 km
Frode Aarevoll 10 km
Heidi Merete Johansen 10 km
Trude Sundtjønn 10 km
Elin Sundtjønn 10 km
Bjørn Garvik 10 km
Knut Matre Team Matre 10 km
Marcin Sikora 10 km
Kjell-Rune Sivertsen Nokas Sk. Run 10 km
Anne-Margrethe Sivertsen Nokas Sk Run 10 km
Solveig Bøe 10 km
Siv Ingrid Ekra NTNU BIL-Løping 10 km
Ingrid Elise Berge Jenssen 10 km
Benedikt Lerch 10 km
Inge Erlimo 10 km
Lise Flatgård Erlimo 10 km
Nils Olav Fondenær 10 km
Hanne Bjørke Team Hanne 10 km
Rikke Stenjor 10 km
Silva Isaac 10 km
Martin Svensk 10 km
Geir A Sæternes 10 km



Sider: 1 | 2 | 3


Kundeservice
Spørsmål om arrangementet rettes til:

Fjordkraft Bergen City Milen Virtual Race 2020
TIF Viking
Øvre Dreggsalm. 7
5003 Bergen.


post@bergencitymarathon.no



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark