PNM Trail



Osallistujalista

Haku
Etsi

<- Numero -> <- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
302 Marko Ahonen Vakp FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
303 Panu Ahrnberg UUSIKAUPUNKI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
3 Janni Aimonen FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
412 Anna-Mari Airasmaa FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
304 Janna Aksela PAIMIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
630 Daniel Andersson PARAINEN FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
4 Minna Anttila Myllyn Apteekki FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
636 Mari Anttonen HALIKKO AS FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
650 Aila Arell Team RAJU FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
73 Totti Arell MASKU FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
305 Leeni Asola-Myllynen TUUSULA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
306 Riikka Backman TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
307 Anna Berg TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
5 Susanna Björklund TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
75 John Björkman FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
308 Pasi Blomqvist KaaPo FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
309 Mats Dahlén NAGU IF FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
6 Kalervo Dahlström TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
310 Markku Elo AngA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
634 Lena Engstrand Team Helga FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
621 Sini Fabre RAISIOISIO FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
7 Adrian Fellman VAASA FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
8 Eikku Flinkman RUSKO FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
311 Anna Forsman Turku Muay Thai FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
9 Marja Forss TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
312 Lauri Gylen TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
313 Marko Hakala RC Madrunners Uki FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
65 Sari Halkosaari FMR FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
607 Sara Halonen RUSKO FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
419 Teemu Halttunen Turku Trail Runners FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
67 Riitta Hammarberg PIISPANRISTI FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
315 Antti Harmava FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
10 Christian Hassel TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
638 Jonas Heikkilä Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
316 Miia Heino UUSIKAUPUNKI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
11 Anne-Mari Heinonen PIIKKIÖ FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
12 Jyri Heinonen Jykän Metsäpalvelut FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
619 Jarkko Heleä Vauhtisammakon Juoksukoulu FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
317 Tanja Heleä Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
318 Timo Hellsten KPK 24/7 FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
13 Helena Hellstén RAISIO FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
319 Henriina Hermansson FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
643 Magnus Hindström Ski Team Kimitoön FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
14 Pekka Holkko RUSKO FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
320 Maija Huhtala RAISIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
321 Eila Hulkkonen TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
322 Päivi Hämäläinen PERTTULA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
323 Anna Hänninen ESPOO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
16 Esa Högblom TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
654 Petri Haapanen FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
324 Asko Ijäs PORI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
629 Kalle-Valtteri Ikola TURKU FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
325 Birgitta Ivars Team Helga FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
625 Veli-Matti Jalli KOSKI TL FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
326 Jouni Johansson MASKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
327 Katja Jurttila RC Madrunners Rauma FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
328 Jonna Juvonen NIINIJOKI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
329 Pinja Juvonen JYVÄSKYLÄ FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
17 Liisa Järvelä TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
330 Virpi Järvinen KAARINA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
418 Tuula Kaitsaari FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
331 Amy Kallio PARAINEN FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
18 Laura Kallio TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
19 Ami Kalliomäki FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
332 Päivi Kanerva FMR FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
20 Kari Kangassalo LITTOINEN FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
333 Juha Kankaanpaa INDOOROOPILLY AUS Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
21 Kari Olavi Kantola TARVASJOKI FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
410 Leo Karlsson TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
641 Noora Karppinen ESPOO FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
334 Rauli Karppinen ESPOO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
606 Tuomas Karskela Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
417 Tuomas Kauko FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
624 Pasi Kaunisto Forssan Salama FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
335 Elina Kauppinen MASKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
336 Ali Kaurila KUMILA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
22 Marina Keskitalo-Ojaniittu RUSKO FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
23 Ari Kilpinen Kauhajoen Karhu Maraton FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
24 Aleksi Kim Myllyn Apteekki FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
25 Anne Kinnunen Team RAJU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
337 Katri Johanna Kivinen FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
338 Matti Kivinen TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
26 Johanna Kleemola HELSINKI FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
339 Katja Koivunen TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
340 Anna-Sofia Koivuniemi Vauhtisammakon Juoksukoulu FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
341 Esa Koli FMR FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
27 Ari Koponen TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
342 Niina Koponen PAIMIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
343 Iida Korpela Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
344 Joni Kumlander FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
345 Katariina Kumlander VALKEAKOSKI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
615 Jaro Kunnari PORI FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
346 Tommi Kuortti UUSIKAUPUNKI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
601 Jani Kuusela FMR FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
612 Risto Kuusisto SÄKYLÄ FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
347 Sauli Kuusisto SÄKYLÄ FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
348 Tapio Kuusisto SÄKYLÄSÄKYLÄ FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
349 Timo Kuusisto SÄKYLÄ FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
28 Marja Kuusniemi-Merikukka HALIKKO AS FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
407 Jari-Pekka Kärkkäinen Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
68 Tiina Kääriäinen FMR FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
602 Lea Kaarlela PARAINEN FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
351 Salla Lahti TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
71 Tero Lahti FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
352 Santeri Laine NOUSIAINEN FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
353 Ville Laitinen TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
354 Kimmo Landell FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
355 Kari Lehti TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
356 Pekka J. Lehtinen Juoksuaika FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
357 Maria Lehtisalo TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
358 Mervi Lehtisalo TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
29 Elina Lehtojärvi LOIMAA FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
359 Auli Lehtonen RAISIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
603 Katri Lehtonen FMR FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
360 Laura Leppänen RAISIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
30 Mirjam Leyser Mirjam Leyser FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
361 Tero Lindholm Endurance FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
76 Aino Lindroos FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
362 Janne Loikkanen TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
647 Ville Lumme Turun Psykiatripalvelu FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
64 Aki Luntamo TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
63 Katja Luntamo TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
363 Anssi Lähde NAANTALI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
350 Jukka Laaksonen YPÄJÄ FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
364 Kari Malmikoski TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
409 Olli-Petteri Manni BT-Turku FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
640 Anu Manninen FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
365 Heikki Marimo TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
366 Henrika Merenlehto Nousiaisten susi FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
367 Jaani Merenlehto Nousiaisten susi FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
31 Jukka Merenluoto Turku Muay Thai FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
368 Katja Merenluoto Turku Muay Thai FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
32 Kaarina Merenluoto TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
408 Elina Mielismäki FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
369 Tii Miettinen TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
33 Rami Miiluniemi VAHTO FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
34 Heidi Muranen TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
35 Heidi Myntt NAANTALI FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
36 Matti Myntt NAANTALI FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
37 Anne Mäkelä ESPOO FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
370 Markus Mäkelä PAIMIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
38 Riikka Niemelä TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
39 Juha Nieminen Kihniön Nouseva Woima FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
40 Matti Niiniö Blue Bloods FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
41 Maija Norvasto FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
42 Susanna Norvio Turun Urheiluliitto FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
371 Arto Oikarinen RUSKO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
372 Ilkka Ojaniittu Rusko Runners FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
373 Alar Ojasoo TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
632 Juha Orte Team RAJU FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
43 Tommi Orte NAANTALI FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
45 Mari-Emilia Pakarinen PARAINEN FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
376 Hilkka Palosaari TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
377 Katarina Pihl PARGAS FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
378 Jesse Pirhonen ESPOO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
74 Nina Pitkäjärvi FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
609 Joose Pohjanen Pyrkivän Voima FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
46 Leena Pohjola VAMPULA FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
379 Matti Puljujärvi PULJU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
380 Margis Pärli TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
618 Irene Päärni NOUSIAINEN FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
617 Pertti Päärni NOUSIAINEN FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
44 Johanna Paajanen FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
374 Maria Paasikivi TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
375 Katri Paavilainen PIISPANRISTI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
381 Antti Rantala NPNG FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
47 Simo Rantala RAISIO FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
635 Marja Rantanen Ryläyksen Ystävät FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
651 Esa Rantasalo RaisuA FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
382 Roope Raunio Vauhtisammakon Juoksukoulu FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
413 Jussi Rautiainen KARKKILA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
383 Elina Ravantti FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
69 Maati Rehor TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
384 Jaana Repo TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
411 Juhani Reunanen Liedon Parma FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
385 Petteri Rinne TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
623 Johanna Ritanotko TAMPERE FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
48 Laura Ross TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
49 Nette Ryhänen Jykän Metsäpalvelut FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
386 Jaana Rytkölä TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
387 Mikko Rönkkö JYVÄSKYLÄ FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
50 Minttu Rönn TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
622 Jari Råman HELSINKI FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
633 Otto Saikkonen Turun Metsänkävijät FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
389 Minna Salo PORI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
390 Teemu Saranpää CrossFit East Turku FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
631 Jenni Siimesvaara PIIKKIÖ FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
77 Jukka Siivonen Nousiaisten Susi FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
72 Jaana Silván KPK24 FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
70 Ekaterina Sinkonen TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
416 Salla Sipilä PAIMIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
51 Saara Sirkiä TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
52 Outi Sivosavi TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
391 Ulrika Ström PARAINEN FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
78 Kari Sumiala FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
642 Emmi Sundberg RIIHIKOSKI FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
392 Katri Suomela FMR FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
613 Raija Suominen SAUKKOLA FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
393 Susanna Suppola LOHJA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
53 Johanna Svedström-Niittykoski MYNÄMÄKI FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
394 Tanja Sysmälä YLÖJÄRVI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
395 Jens Söderström KAARINA FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
54 Riikka-Maria Söderström Velo Salo FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
414 Anne Saari Team Raju FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
388 Auli Saari NAANTALI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
415 Jari Saari Team Raju FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
648 Niko Takala FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
55 Alex Teikari BTu FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
56 Jani Teikari RAISIO FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
396 Henri Terho TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
639 Johanna Tiiri METSÄMAA FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
652 Anna Tolvi FunRun Salo FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
628 Timo Tuominen LITTOINEN FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
397 Marko Turunen UUSIKAUPUNKI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
398 Maria Tähkävuori Endurance FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
57 Jukka Uitto *TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
399 Leena Uutela PAIMIO FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
58 Ilkka Vahtera PAIMIO FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
400 Jussi Vainio PARAINEN FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
644 Inka Valtakoski LOHJA FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
401 Jari Valtonen Nousiaisten Alku FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
611 Esa Vankka FMR FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
402 Hannele Vertainen HELSINKI FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
627 Alex Vidqvist HELSINKI FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
404 Alpo Viitaharju Team raju FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
60 Timo Viitala RAISIO FIN Valpperin kierros n. 10km Miehet
605 Lassi Vira Kaarinan Ura FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
637 Juha Virtanen FMR FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
405 Katri Virtanen LITTOINEN FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
645 Tero Virtanen Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
620 Gustaf Welander FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Miehet
59 Anna Westerlund NOUSIAINEN FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
403 Helmut Wieczorek SUI Kurjenrahkan kierros n. 23 km Miehet
653 Miia Wiklund TURKU FIN Kuhankuonnon kierros n. 38 km Naiset
61 Milla Wiren SAUVO FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
62 Annina Wistbacka VAASA FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
406 Mia Österberg TURKU FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
1 Heli Aaltonen TURKU FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset
301 Ilona Aaltonen TuUl FIN Kurjenrahkan kierros n. 23 km Naiset
2 Mira Aaltonen KUUSISTO FIN Valpperin kierros n. 10km Naiset

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark