Tour de Gudenaa

Deltagerliste

Søg i felt
Søg efter

594 deltager(e) fundet i søgning, viser 1 - 594
<- StartNr -> <- Navn -> <- Bådnavn -> <- Klub -> <- Land -> <- Klasse ->
1 Astrid Borch Fighteren fra Ans Ans IF Søsport DEN Silkeborg 73 km // Ener
2 Kirsten Søndergaard Christensen Spica Bryggens Kajak Club DEN Silkeborg 73 km // Ener
4 Katja Richardt Jan KKES 1 Esrum Sø DEN Silkeborg 73 km // Ener
5 Heidi Grøngaard Mikkelsen Røde Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Ener
6 Ulla Boyhus Monsunen Hvidovre Kajak Klub DEN Silkeborg 73 km // Ener
7 Marianne Petersen Cirkeline Hvidovre Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
9 Lene Semberlund Nova Kajakklubben Nova DEN Silkeborg 73 km // Ener
10 Bettina Sandgaard Zedtech, Carrera. Kolding DEN Silkeborg 73 km // Ener
11 Marie Skau Aarluarsuk Kolding DEN Silkeborg 73 km // Ener
13 Jette Lond hav 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Silkeborg 73 km // Ener
14 Rikke Vilsøe KKL1 Limfjorden DEN Silkeborg 73 km // Ener
15 Ulla Jakobsen TCR+ Odense Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
16 Ulla Østergaard Ringsted Ringsted ro- og kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
17 Karen Boel SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
18 Anne-Sofie Winther SK1000 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
19 Annemia Pretzmann Zedtech Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
20 Mette M Poulsen Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
21 Sofie Nørregaard Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
22 Alice Jacobsen Escape Sønderborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
23 Ulla Christensen no name Tange Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
24 Gitte Askær Askær Vejle Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
25 Kirsten Frederiksen MorKirsten Voer Færgested Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
26 Line Maj Skuldbøl Akk42 Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
30 Karsten Jeppesen Vajda Supersonic 361 DEN Silkeborg 73 km // Ener
31 Uffe Kåre Rasmussen Vajda Supersonic 361 DEN Silkeborg 73 km // Ener
32 Stephan Lorenzen ARK-Mallen Amager Ro- og Kajakklub (ARK) DEN Silkeborg 73 km // Ener
33 René Astad Dupont Renés kajakk Asker Skiklubb - kajakk DEN Silkeborg 73 km // Ener
34 Torben Dam escape Bryggens Kajak Club DEN Silkeborg 73 km // Ener
35 Tom Larsen Tom freelancer Bryggens kajak Club DEN Silkeborg 73 km // Ener
36 Ricco Bøhm Leth xxxxxxxxxxxxxxxxxx Dragør DEN Silkeborg 73 km // Ener
37 Claus Holten xxxxxxxxxxxxxxxxxx Dragør DEN Silkeborg 73 km // Ener
38 Søren Levinsen xxxxxxxxxxxxxxxxxx Dragør DEN Silkeborg 73 km // Ener
39 Michael Thers xxxxxxxxxxxxxxxxxx Dragør DEN Silkeborg 73 km // Ener
40 Claus Borop xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dragør DEN Silkeborg 73 km // Ener
41 Niels Konge Ebeltoft Ebeltoft DEN Silkeborg 73 km // Ener
42 Claus Iversen Dong Egå Rosport DEN Silkeborg 73 km // Ener
43 Carsten Mark Mai Oanh Egå Rosport DEN Silkeborg 73 km // Ener
44 Jan Pedersen Jan KKES 1 Esrum Sø DEN Silkeborg 73 km // Ener
45 David Høgh Poulsen Høgh kajak FDF Aarhus Kajak DEN Silkeborg 73 km // Ener
46 Jakob Woller Laursen Høgh kajak FDF Aarhus Kajak DEN Silkeborg 73 km // Ener
47 Tillmann Lunde 2nd Try Flensburger Paddelfreunde GER Silkeborg 73 km // Ener
48 Kristian Bruun-Petersen Epic KBP Frederikssund ro klub DEN Silkeborg 73 km // Ener
49 Martin Søndergaard Zastera Gladsaxe Kano og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
50 Erik Jakobsen Zastera Gladsaxe Kano og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
51 Ap Nielsen Ahrendsen Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Ener
52 Chris Bendtzen Spække Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Ener
53 Flemming Drescher Flemming's blå lyn Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Ener
54 Karsten Boll Hobbes Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Ener
55 Kurt Bendtzen hvide Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Ener
57 Michael Ian Duelund Jensen Woody Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Ener
58 Peter Rykær Haderslev kajakklub yellow Haderslev Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
59 Aage Barlo Malik Barlo Haderslev kano og kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
60 John Arvidsen Cobra 67 Hellerup Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
61 Hans Arvidsen Cobra 67 Hellerup Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
62 Poul Martin Langdahl HMIF KAJAK 2 HMIF Kajak DEN Silkeborg 73 km // Ener
63 Per Sonne Sørensen Høgen Holte Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
64 Kenneth Kjer Bergenhagen kkb1 Horsens Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
65 Claus B. Sørensen kkb1 Horsens Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
66 Anders Aalund Alice Hvidovre Kajak klub DEN Silkeborg 73 km // Ener
67 Kjell Stokdal Swallow . Jæren Brevdueforening NOR Silkeborg 73 km // Ener
68 John Poulsen Epic 18x Kajakbumserne DEN Silkeborg 73 km // Ener
70 John Panduro Nova Kajakklubben Nova DEN Silkeborg 73 km // Ener
71 Karl-Otto Markussen Nova Kajakklubben Nova DEN Silkeborg 73 km // Ener
72 Morten Eld Båd Kajakklubben Skjold DEN Silkeborg 73 km // Ener
73 Viggo Munk Båd Kajakklubben Skjold DEN Silkeborg 73 km // Ener
74 Erik Verduyckt kasterlee67 Kastelse Kayak Klub BEL Silkeborg 73 km // Ener
75 Jan Landgraff Epic V10 Sport Klampenborg DEN Silkeborg 73 km // Ener
76 Henning Hansen KKKK Klampenborg DEN Silkeborg 73 km // Ener
77 Karl Nielsen Havgåsen Korsør Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
78 Christian Boehm Citius51 Krogen DEN Silkeborg 73 km // Ener
79 Lars Pedersen Chap KVIK DEN Silkeborg 73 km // Ener
80 Jens Ulrik Hansen Højben KVIK DEN Silkeborg 73 km // Ener
81 Anders Hauge Sørensen kap 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Silkeborg 73 km // Ener
82 Lars Erik Larsen KKL1 Limfjorden DEN Silkeborg 73 km // Ener
83 Flemming Jensen KKL1 Limfjorden DEN Silkeborg 73 km // Ener
84 Frans Hansen KKL1 Limfjorden DEN Silkeborg 73 km // Ener
85 Henrik Weinkouff KKL1 Limfjorden DEN Silkeborg 73 km // Ener
86 Nils Boe Privat Maribo Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
88 Claus Schmidt Nelo Cinco Nybro Furå Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
89 Jan Steffensen VV135 Nybro Furå Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
92 Svend Christensen OR73 Odder Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
93 Leif Tarp swift12 Odder roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
94 Floor Zegers Gauss Odense Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
95 Rasmus Hansen Knysna Vantage Odense Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
96 Hauke Hansen Sprinter Preetzer TSV GER Silkeborg 73 km // Ener
97 Andreas Bähr bea ptsv GER Silkeborg 73 km // Ener
98 Francois Du Toit Paarl1 Paarl Canoe Club RSA Silkeborg 73 km // Ener
99 Mads Krabbe Krabben Roskilde Fjord Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
100 Allan Drescher den gamle Ry Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
101 Frederik Bruun Rødfisken Ry Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
102 Jochen Ebner Sofronia Schleswiger Kanu Club GER Silkeborg 73 km // Ener
103 Emil Noe Nielsen Nelo Silkeborg kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
104 Stewart Grant SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
105 Jan Højris Lavrsen SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
106 Steen Bach SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
107 Preben Trærup SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
108 Karsten Bjørnholt SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
109 Emil Skovgaard SK1000 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
110 Mikael Nedergaard SK1000 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
111 Casper Pretzmann Vajda Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
112 Christian Thirup Klub 1 Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
113 Niels-Jørgen Ulstrup Klub 1 Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
115 Helge Højkær Larsen Finhvalen Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
117 Jens Christoffersen Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
118 Carsten Israelson Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
119 Kim Bo Jensen Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
120 Gorm Jensen Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
121 Andreas Holt Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
122 Jan Thorn Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
123 Preben Nørregaard Kajak Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
124 Jørgen Nielsen Prane LV Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
125 Klaus Pagh Almtoft Solbjerg Solbjerg Søsport DEN Silkeborg 73 km // Ener
126 Jakob Bundgaard Solbjerg Solbjerg Søsport DEN Silkeborg 73 km // Ener
127 Peer Stakroge Struer 1 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
128 Johannes Pilgaard Struer 2 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
129 Morten Christensen Struer 2 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
130 Peter Hedegaard Struer 2 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
131 Jan Strandby Kristiansen Struer 2 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
132 Jørgen Lageri Struer 2 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
133 Holger Askholm Jacobsen Escape Sønderborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
134 Nils Knæhus Escape Sønderborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
135 Carsten Pankoke Escape Sønderborg kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
136 Kim Petersen SKK Sønderborg kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
138 Søren Bromand Gransangeren Tange Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
139 Brian Pedersen Gransangeren Tange Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
140 Lars Rosendahl Gransangeren Tange Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
141 Niels Kristian Almtoft no name Tange Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
142 Christian Dall Dall Vejle Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
143 Claus Kreutz KreutzVejle Vejle kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
144 John Broe Rasmussen Privat Vejle Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
145 Torben Ebbesen Zedtech vejlekajakklub Vejle kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
146 Morten Grønlund Andersen Rørhøgen Viborg Ro- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
147 Lars Harder Livets Gave VKKC - Vallensbæk Kano- og Kajak Club DEN Silkeborg 73 km // Ener
148 Johnny Holt VKKC 2 VKKC - Vallensbæk Kano- og Kajak Club DEN Silkeborg 73 km // Ener
149 Stephan Sørensen VKKC tur VKKC - Vallensbæk Kano- og Kajak Club DEN Silkeborg 73 km // Ener
150 Jimmy Buchmann VKKC1 VKKC - Vallensbæk Kano- og Kajak Club DEN Silkeborg 73 km // Ener
151 Jonas Ejersbo MorKirsten Voer Færgested Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
152 Thomas Plagens Kairos Wannseer Kanu-Club GER Silkeborg 73 km // Ener
153 Peter Risbjerg AAKPR Aalborg kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
154 Sune Pristed AKKK-SP Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
156 Tonny Glismand Tahe Greenland T Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
157 Emil Lykkeskov AarhusKano&Kajak-Emil Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
158 Esben Kjeldsen Aarhus Å Kajakklub Aarhus Å Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
159 Niels Kirketofte Lyne DEN Silkeborg 73 km // Ener
160 Adrian Celestinos Starman MEX Silkeborg 73 km // Ener
161 Tobias Holm Mikkelsen Ebeltoft Ebeltoft DEN Silkeborg 73 km // Ener
165 Leif Hald Pedersen Haldvind II Roskilde Fjord Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
166 Kiril Aleksov Ahtarovski Privat ARK Amager Ro og Kajakklub (ARK) DEN Silkeborg 73 km // Ener
167 Jens-Jacob Kratmann Nissen Privat ARK Amager Ro og Kajakklub (ARK) DEN Silkeborg 73 km // Ener
168 Hanno Treuer ma sehn ETV-Kiel GER Silkeborg 73 km // Ener
169 Jan Provstgaard Hobro Roklub Hobro Roklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
170 Kim Hartvig RIKA1 RIKA (Ringsted Kajakklub) DEN Silkeborg 73 km // Ener
171 Nicolas Nielsen VAPOR DEN Silkeborg 73 km // Ener
172 Jan Klingenberg guldborgsund Blå Guldborgsund Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Ener
173 Steffen Burkhardt NELO Preetzer TSV GER Silkeborg 73 km // Ener
180 Helle Simonsen tur kajak Redbull Amager Ro- og Kajakklub (ARK) DEN Silkeborg 73 km // Toer
180 Mia Maria Petersen tur kajak Redbull Amager Ro- og Kajakklub (ARK) DEN Silkeborg 73 km // Toer
181 May-Brit Dollmeyer Raslen Hvidovre Kajak Klub DEN Silkeborg 73 km // Toer
181 Johanna Åkerman Raslen Hvidovre Kajak klub DEN Silkeborg 73 km // Toer
183 Amanda Bundgård Makker Kajakklubben Skjold DEN Silkeborg 73 km // Toer
183 Judith Maria Erdmann Makker Kajakklubben Skjold DEN Silkeborg 73 km // Toer
184 Annemie De Wolf KCCM3 KCCM - Koninklijke Cano Club Mechelen (BEL) BEL Silkeborg 73 km // Toer
184 Ingrid Van Dijck KCCM3 KCCM - Koninklijke Cano Club Mechelen (BEL) BEL Silkeborg 73 km // Toer
186 Noëmi Brüschweiler Swiss Girls in Denmark Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
186 Livia Haudenschild Swiss Girls in Denmark Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
190 Jacob Dan Jensen Jacob KKES 6 Esrum Sø DEN Silkeborg 73 km // Toer
190 Knud Kjeldgaard Jacob KKES 6 Esrum Sø DEN Silkeborg 73 km // Toer
191 Lukas Møller Back doloris Haderslev Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
191 Asbjørn Friis Back doloris Haderslev Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
192 Stig Sørensen Dønningen Hvidovre Kajak Klub DEN Silkeborg 73 km // Toer
192 Johnny Mossin Dønningen Hvidovre Kajak klub DEN Silkeborg 73 km // Toer
193 Peter Vennicke Peter Vennicks K2 Hvidovre Kajak Klub DEN Silkeborg 73 km // Toer
193 Bo Sørensen Peter Vennicks K2 Hvidovre Kajak Klub DEN Silkeborg 73 km // Toer
194 Rudy Marien KCCM1 KCCM - Koninklijke Cano Club Mechelen (BEL) BEL Silkeborg 73 km // Toer
194 Maarten Siccard KCCM1 KCCM - Koninklijke Cano Club Mechelen (BEL) BEL Silkeborg 73 km // Toer
195 Chris Belloy KCCM2 KCCM - Koninklijke Cano Club Mechelen (BEL) BEL Silkeborg 73 km // Toer
195 Jonas Den Van Bergh KCCM2 KCCM - Koninklijke Cano Club Mechelen (BEL) BEL Silkeborg 73 km // Toer
196 Erik Steen Jensen Hængeren Marselisborg DEN Silkeborg 73 km // Toer
196 Finn Klitgaard Poulsen Hængeren Marselisborg DEN Silkeborg 73 km // Toer
197 Flemming Kristensen Neptun k2 Neptun DEN Silkeborg 73 km // Toer
197 Martin Christensen Neptun k2 Neptun DEN Silkeborg 73 km // Toer
198 Kristian Staugaard Nielsen ODENSE-T0863 Odense Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
198 Jens Mikkelsen ODENSE-T0863 Odense Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
199 Peter Nielsen Privat P+P Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
199 Peter Hermansen Privat P+P Palo DEN Silkeborg 73 km // Toer
200 Poul Geil SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
200 Claus Nørregaard SK Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
201 Hans Jørgen Pape SK110 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
201 Leif Kristensen SK110 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
202 Werner Borghus SK207 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
202 Claus Byskov SK207 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
203 Emil Kræmer SKxxx Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
203 Jonathan Dagnæs SKxxx Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
204 Kaj Harbo Tirana Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
204 Claus Eifer Tirana Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
205 William Rouat Carla Sundby FRA Silkeborg 73 km // Toer
205 Tommy Hinsch Carla Sundby DEN Silkeborg 73 km // Toer
206 Per Gravesen Søkoen DEN Silkeborg 73 km // Toer
206 Torben Skou Søkoen DEN Silkeborg 73 km // Toer
210 Niels Jørgen Danielsen Arn Egå Rosport DEN Silkeborg 73 km // Toer
210 Lone Abild Jensen Arn Egå Rosport DEN Silkeborg 73 km // Toer
211 Kim Meldgaard Kim KKES 5 Esrum Sø DEN Silkeborg 73 km // Toer
211 Gitte Dalsborg Kim KKES 5 Esrum Sø DEN Silkeborg 73 km // Toer
212 Lene Thygesen Nelo Gladsaxe Kano og Kajakkklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
212 Morten Albertsen Nelo Gladsaxe Kano og Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
213 Philip Kudahl Lauritzen Citius Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Toer
213 Lone Kudahl Citius Gudenaa DEN Silkeborg 73 km // Toer
214 Signe Hansen Skat 2 Hellerup Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
214 Stig Hansen Skat 2 Hellerup Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
215 Pia Jørgensen 500 Horsens Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
215 Claus Enrico Nielsen 500 Horsens Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
216 Palle Jensen 506 Horsens Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
216 Louise Lange 506 Horsens Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
217 Torben Frohn Apollo 11 Kajakklubben Nova DEN Silkeborg 73 km // Toer
217 Dorte Marnø Apollo 11 Kajakklubben Nova DEN Silkeborg 73 km // Toer
218 Niels Uhre Båd Kajakklubben Skjold DEN Silkeborg 73 km // Toer
218 Anne Mette Nielsen Båd Kajakklubben Skjold DEN Silkeborg 73 km // Toer
219 Steen Andersen Linda/Steen Strømmen DEN Silkeborg 73 km // Toer
219 Linda Hansen Hansen Linda/Steen Strømmen DEN Silkeborg 73 km // Toer
220 Anders Jensen Tur K2 Krogen DEN Silkeborg 73 km // Toer
220 Lisa Kjær Tur K2 Krogen DEN Silkeborg 73 km // Toer
221 Pia Ruhm TG Preetz Preetzer TSV GER Silkeborg 73 km // Toer
221 Julian Ruhm TG Preetz Preetzer TSV GER Silkeborg 73 km // Toer
222 Charlotte Nissen SK 214 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
222 Stig Østergaard SK 214 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
223 Michaela Hvam SK213 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
223 Karsten Laugesen SK213 Silkeborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
224 Ernst Laursen Lynild Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
224 Rikke Halland Lynild Skovshoved Roklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
225 Gorm Lund Struer 81 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
225 Maria Lund Struer 81 Struer Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
226 Connie Møller Makker Sundby DEN Silkeborg 73 km // Toer
226 Ebbe Møller Makker Sundby DEN Silkeborg 73 km // Toer
227 Jakob Lindbjerg Buthler AAKK2 Aalborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
227 Christine Wissing Callesen AAKK2 Aalborg Kajakklub DEN Silkeborg 73 km // Toer
228 Per Hørl Hobbitten Amager ro og kajakklub (Ark) DEN Silkeborg 73 km // Toer
228 Thomas Honore Hobbitten Amager ro og kajakklub (Ark) DEN Silkeborg 73 km // Toer
400 Ida Buchhave Møller Gudenaa - Spica nr 21 Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
401 Hannah Odgaard Jakobsen Havnen Lemvig Roklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
402 Hannah Stoubæk Kapkajak Lemvig Roklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
403 Ida Elgaard Jensen Duehøgen Viborg DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
404 Elise Markussen 361 Vajda Pink 361 DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
405 Mille Bjørnlund kap 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
406 Pernille Kristensen Blå Vajda Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
407 Mia Grønborg Havel Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
408 Astrid Gjeraae Eichler Hansen SK302 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
410 Sofus Boes Askaa Vajda K1 361 DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
411 David Kudahl Lauritzen Team Lauritzen Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
412 Gustav Skau KKK Kolding DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
413 Palle Odgaard Jakobsen Havnen Lemvig Roklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
414 Lasse Odgaard Jakobsen Havnen Lemvig Roklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
415 Jeppe Kristensen KKL5 Limfjorden DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
416 Christoffer Frøstrup Vajda K1 361 DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
417 Thorbjørn Laursen OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
418 Victor Bjerggård Thøstesen Viggo Vejle Å DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
419 Gustav H. W. Madsen kap 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
420 Søren C. K. Petersen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
421 Mads Bjerre Kajakpro/Aurum Pagaj DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
422 William Åkerlund Willy Pagaj DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
423 Mikkel Bisgaard Mikkel Bisgaard Vejle Å DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
424 Jari Vendler Madsen Viking 2 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
425 Carl Hinge SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
426 Oskar Schaufuss SK55 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener U14 - U16
430 Sophie Blomgren-Hansen Vajda K2 361 DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
430 Astrid Christensen Vajda K2 361 DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
431 Ida Orheim 507 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
431 Søren Mortensen 507 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
432 Lærke Dam Sørensen disco 361 DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
432 Alberte Fischer Petersen disco 361 DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
433 Mathilde Jesephine Thomas Mathilde KKES 8 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
433 Sara Neermann Mathilde KKES 8 Vejle Å DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
434 Sofie Nørtved Steenbjerg Sofie KKES KKES 8 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
434 Maja Lund Robson Sofie KKES KKES 8 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
435 Lise Vølker Nielsen Milthers Vølker Kano- og Kajakklubben Vejle Å DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
435 Anna Bisgaard Milthers Vølker Kano- og Kajakklubben Vejle Å DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
437 Sarah Rømer Vajda K2 Pagaj DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
437 Nicoline Sølvsten Vajda K2 Pagaj DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
438 Philip Arbjerg K2 Ry Ry Roklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
438 Maj Reinholdt Jensen K2 Ry Ry Roklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
439 Matilde F. Christensen SK Silkeborg Kajaklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
439 Frida Bernth Davidsen SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
441 Rasmus Blach skb2 Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
441 Frederik Bock Sørensen skb2 Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer U14 - U16
450 Mona Winther KKL Limfjorden DEN Ans 42 km // Ener
450 Jens Winther KKL Limfjorden DEN Ans 42 km // Toer
700 Helene Vilandt Vajda K1 361 DEN Ans 42 km // Ener
701 Lisbet Skovbo Olsen Vajda K1 361 DEN Ans 42 km // Ener
702 Linea Gry Ebbesen Vajda K1 361 DEN Ans 42 km // Ener
704 Kate Borge red bull Amager Ro- og Kajakklub (ARK) DEN Ans 42 km // Ener
705 Louise Nielsen Ans IF søsport 62 Ans IF søsport DEN Ans 42 km // Ener
706 Line Ehlers Line Ehlers Bryggens Kajak Club DEN Ans 42 km // Ener
707 Lonnie Kjellerup Bondrup Ebeltoft Ebeltoft DEN Ans 42 km // Ener
708 Dorte Thomsen Ebeltoft Ebeltoft DEN Ans 42 km // Ener
709 Mette Povlsen Ebeltoft Ebeltoft DEN Ans 42 km // Ener
710 Karen Nyholm Ebeltoft Ebeltoft DEN Ans 42 km // Ener
711 Birgitte Hauge Andersen Idun Egå rosport DEN Ans 42 km // Ener
712 Salomine Falck Mimer Egå Rosport DEN Ans 42 km // Ener
713 Hanne Post Pil Egå Rosport DEN Ans 42 km // Ener
714 Annette Bovbjerg Sigyn Egå Rosport DEN Ans 42 km // Ener
716 Susanne Dettmann Sus KR Frederikssund ro klub DEN Ans 42 km // Ener
717 Anette Straadt Grøn15Alito Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
718 Louise Jochumsen HKK419 Horsens kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
719 Ulla Vinther OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
720 Louise Tierney OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
721 Helle Truelshøj OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
722 Asta Møller OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
723 Charlie Steenberg Nova Kajakklubben Nova DEN Ans 42 km // Ener
724 Emilie Holt Nova Kajakklubben Nova DEN Ans 42 km // Ener
725 Nanna Lauridsen Skjold17 Kajakklubben Skjold DEN Ans 42 km // Ener
726 Chatrina Caviezel Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
727 Heidi Illum Vendler Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
728 Katrine Just Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
729 Lone Cramer Hip hop Klampenborg DEN Ans 42 km // Ener
730 Annette Springborg Hip hop Klampenborg DEN Ans 42 km // Ener
731 Monica Graae Palitzsch KKKK 40 Klampenborg DEN Ans 42 km // Ener
732 Marion Frandsen kkkk54 Klampenborg DEN Ans 42 km // Ener
733 Dorte Krogh Klampenborg Krogh Klampenborg DEN Ans 42 km // Ener
734 Jytte Stounberg Hansen Escapen Kolding DEN Ans 42 km // Ener
735 Heidi Blichert Viking Krogen DEN Ans 42 km // Ener
736 Betina Svendsen Gilbert KVIK DEN Ans 42 km // Ener
737 Kirsten Elisa Hansen hav 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener
738 Charlotte Bjørnlund kap 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener
740 Anne Grete Valeur AGV Lyngby Kanoklub DEN Ans 42 km // Ener
741 Nina Wisbech BananenOle Marselisborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
742 Jette Bach MKC-jb Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
743 Helle Godiksen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
744 Pia Banch Jensen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
745 Marion Andersen xxx Nybro Furå Kano- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
746 Tina Sørensen Pagaj7500 Pagaj DEN Ans 42 km // Ener
747 Maria Alstrup Udsen Palo Maria Palo DEN Ans 42 km // Ener
748 Antje Möller take it easy Preetzer TSV GER Ans 42 km // Ener
749 Karen Lyngsøe Ran Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
750 Vibeke Bjørnskov RR2 Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
751 Malene Petersen Havørreden Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
752 Kirsten Trads Ry klub båd Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
753 Agnete Olesen Ry Roklub Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
754 Kirsten Bøwadt Jacobsen Ry tur-kajak Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
755 Methe Lykke tour kajak Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
756 Helle Arbjerg Viper 51-1 Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
757 Helle Johansen SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
758 Maja Hinge SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
759 Kit Baden Sørensen Citius Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
760 Lone Jensen Escape Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
761 Birthe Rasmussen Escape Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
762 Hanne Bindzus Escape Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
763 Hanne Jespersen Nelo Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
764 Marie Heiberg Kajak Skovshoved Roblub DEN Ans 42 km // Ener
765 Christine Almtoft Solbjerg1 Solbjerg Søsport DEN Ans 42 km // Ener
766 Mette Gylling Kristensen Solbjerg1 Solbjerg Søsport DEN Ans 42 km // Ener
767 Lene Stakroge Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
768 Birgit Roesgaard Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
769 Jette Larsen Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
770 Anette Langvad Jensen Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
771 Karen Ravn Kul escape 44 Sønderborg kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
772 Birgit Egedal Laursen no name Tange Roklub DEN Ans 42 km // Ener
773 Lene Andersen Vibstjærten Tange Roklub DEN Ans 42 km // Ener
774 Sandy Lundorff Vibstjærten Tange Roklub DEN Ans 42 km // Ener
775 Anna Elena Teidelt TCR Vikingen GER Ans 42 km // Ener
776 Lærke C. K. Petersen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
778 Clara Enné Bæk Det røde lyn Vejle Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
779 Hanne Helveg-Larsen Vibstjærten Tange Roklub DEN Ans 42 km // Ener
780 Birthe Ammitzbøll Falcken Egå Rosport DEN Ans 42 km // Ener
781 Birgit Fejring Janes Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
782 Lisbeth Jess Plesner Janes Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
783 Dorte Wegger hav 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener
790 Andreas Kihl Vajda K1 361 DEN Ans 42 km // Ener
791 Kim Lynggaard Ans IF Søsport Ans IF Søsport DEN Ans 42 km // Ener
792 Knud Sehested Ans IF Søsport Ans IF Søsport DEN Ans 42 km // Ener
793 Jacob Vester Sørensen Ans if søsport Ans IF Søsport DEN Ans 42 km // Ener
794 Thomas Krogh Jensen Ans IF Søsport Ans IF Søsport DEN Ans 42 km // Ener
795 Jimmy Glargaard Ans søsport 1 Ans IF Søsport DEN Ans 42 km // Ener
796 Lars Lynderup Hansen Fighter Ans IF Søsport DEN Ans 42 km // Ener
797 Hans Jørgen Mørch SEL Arendal Kajakklubb NOR Ans 42 km // Ener
798 Terje Arvidsen Escape Asker Skiklubb - Kajakk NOR Ans 42 km // Ener
799 Kristian Kristensen Plastex Ballum IF DEN Ans 42 km // Ener
800 Kent Kindberg BKC - Escape http://bryggenskajakclub.dk/ DEN Ans 42 km // Ener
801 Thomas Elo Christensen Escape Bryggens Kajak Club DEN Ans 42 km // Ener
802 Yoran Aldric Snoep Ebeltoft Ebeltoft NED Ans 42 km // Ener
803 Knud Due Duen Egå rosport DEN Ans 42 km // Ener
804 Eilif Hansen Egå 111 Egå rosport DEN Ans 42 km // Ener
805 Karl Erik Skovgaard Jensen Kronjylland Egå Rosport DEN Ans 42 km // Ener
806 Frank Holst Andersen Frank KKES 2 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Ener
807 Rasmus Holst Andersen Frank KKES 2 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Ener
809 Hans Arnoldus FSK 1 Føns Søsportsklub DEN Ans 42 km // Ener
811 Palle Lund-Jensen PAL Føns Søsportsklub DEN Ans 42 km // Ener
812 Michael Bjerrum Gudenå-TCR Rød 17 Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
813 Birger Buchhave Møller Gudenaa - Spica nr 21 Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
814 Poul Ibsen-From Marathon Master Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
815 Jan Lauritzen Team Lauritzen Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
816 Karl Jørgen Møller Haderslev Kajakklub KJM Haderslev Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
817 Michael Madsen Haderslev Kajakklub MM Haderslev Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
819 Michell Glavas Kajak1 Hellerup Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
820 Michael Jelling HMIF Kajak 1 HMIF Kajak DEN Ans 42 km // Ener
821 Niels Martin Ravn HMIF kajak 1 HMIF Kajak DEN Ans 42 km // Ener
822 Oluf Møberg OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
823 Peter Forsberg OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
824 Benny Øgaard OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
825 Ole Pedersen OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
826 Karsten Stald OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
827 Viggo Svendsen OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
828 Christian Bach OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
829 Kim Petersen OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
830 Poul Erik Tovgaard OM1 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
831 Tom Overballe Obelix Hvidovre Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener
832 Nikolaj Overballe Obelix Hvidovre Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener
834 Kristoffer Fage Jensen Båd Kajakklubben Skjold DEN Ans 42 km // Ener
835 Ib Vange Escape priv. Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
836 Fabian Itel Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
837 Gert Bøwadt Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
838 Jacob K. Jørgensen Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
839 Mark Hoffmann-Holst Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
840 Olav Friis Nielsen Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
841 Poul Pedersen Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
842 Torben Hviid Viking 1 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Ener
843 Torben Hansen Hip hop Klampenborg DEN Ans 42 km // Ener
844 Michael Hansen Michael Hansen 1 Klub Vinking Faxe Ladeplads DEN Ans 42 km // Ener
845 Thomas Toftgaard KKK Kolding DEN Ans 42 km // Ener
846 Zahé Daw Chip KVIK DEN Ans 42 km // Ener
847 Otto Kristensen OK Køge Kano og Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener
848 Christian Köcher hav 1 Køge Kano og Kajak Klub DEN Ans 42 km // Ener
849 Hans Christensen Gjeller Lemvig Roklub DEN Ans 42 km // Ener
850 Jesper Munk Jakobsen Havnen Lemvig Roklub DEN Ans 42 km // Ener
851 Casper Stoubæk Kapkajak Lemvig Roklub DEN Ans 42 km // Ener
853 Jens Sørensen KKL4 Limfjorden DEN Ans 42 km // Ener
854 Henrik Siegenfeldt KKL4 Limfjorden DEN Ans 42 km // Ener
855 (al)fred Heller The old lady Lyngby Kanoklub SUI Ans 42 km // Ener
856 Axel Nielsen Goltziana Marlin Mariager Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
857 Ejvind Jensen Mariager kajakklub Tahe Mariager kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
858 Tonny Eckhardt MKC_Tonny51 Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
859 Steen Poulsen Steen Poulsen Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
860 Michael Madsen MichaelM_NFKK Nybro Furå Kano- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
861 Ole Torp Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
862 Thorbjørn Borregaard Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
863 Ulf Borup Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
864 Kurt Møller Jensen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
865 Henrik Pedersen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
866 Leif Holmstrøm Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
867 Jacob Norris Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
868 Casper Pedersen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
869 Anders Sørensen Gamma Nord DEN Ans 42 km // Ener
870 Jacob Zander Nielsen Nevada klubbåd Nord DEN Ans 42 km // Ener
871 Carsten Nygaard NORD070 Nord DEN Ans 42 km // Ener
872 Haraldur Hannesson Nord'en Nord ISL Ans 42 km // Ener
873 Bent Ulrik Niss Nordjydsk Windsurfing Klub 1 Nordjydsk Windsurfing Klub DEN Ans 42 km // Ener
874 Henrik Marnø xxx Nybro Furå Kano- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
875 Erik Kjær blå escabe pagaj DEN Ans 42 km // Ener
876 Hubert Jensen Palo F=mxa Palo DEN Ans 42 km // Ener
877 Leigh Kaldan Palo Leigh Palo DEN Ans 42 km // Ener
878 Bernd Nitzsche Coast Runner Preetzer TSV GER Ans 42 km // Ener
879 Alex Lyngsøe RR1 Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
880 Allan Gade Jacobsen RR2 Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
881 Anders Fabricius RR2 Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
882 Mikkel Kiilerich RR2 RIbe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
883 Peter Witt RR2 Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
884 Sebastian Adelhardt RR2 Ribe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
885 Mads Trolle C1 Radiobugtens kano og kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
886 Thorkild Rasmussen Citius 51, "Havkatten Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
887 Jens Rishøj Skov Havkatten Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
888 Claus Mengel-Niemann Klumpfisken Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
889 Kim Baden Krabben Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
890 Thomas Balle Kristensen Krabben Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
891 Morten Bülow RyRoklub1504 Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
892 Martin Wegge Vajda Colt Ry Roklub DEN Ans 42 km // Ener
893 Flip Schouten SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
894 René Thrane Pagh SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
895 Mark Frank Hedegaard SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
896 Aage Ellehuus SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
897 Gert Bøgh SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
898 Troels Nielsen SK1108 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
899 Dennis Foldbjerg Gravesen SK302 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
900 Lars Brink Christensen Citius Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
901 Jørgen Poulsen Coastliner Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
902 Nils Mørk Escape Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
903 Michael Lindencrone Konrad Escape Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
904 Kim Riisberg K1 Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
905 Benny Guldberg Fuglen Skive roklub DEN Ans 42 km // Ener
906 Erik Svanberg Kajak Skovshoved Roklub DEN Ans 42 km // Ener
907 Anders Sidelmann Skovholm Solbjerg1 Solbjerg Søsport DEN Ans 42 km // Ener
908 Peter Ulrichsen petrus Strand Kajakklubb, Norge NOR Ans 42 km // Ener
909 Gunnar Remø citrus Strand Kajakklubb. Norge NOR Ans 42 km // Ener
910 Steen Sigaard Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
911 Ebbe Christiansen Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
912 Ole Ryan Knudsen Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
913 Lars Mølgaard Struer 2 Struer Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
915 Asger Moos Sorte sara" sønderborg Sønderborg kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
916 Klaus Kristensen Vandstæren Tange Rolkub DEN Ans 42 km // Ener
917 Frank Pedersen no name Tange Roklub DEN Ans 42 km // Ener
918 Lasse Thomsen Zedtech 109 Vejle kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
919 Tonny Vindum Lassen Sigrith Viborg Ro- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
920 Ole Steffensen AAK1 Aalborg kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
921 Jesper Futtrup AAK1 Aalborg kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
922 Tom Holst Christensen AAK1 Aalborg kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
923 Claus Skov-Madsen AAK1 Aalborg kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
924 Steener Oksbjerre AKKK20 Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
925 Kristian Hesseldal Århus Kano & Kajak Aarhus Kano- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
926 John M Sørensen tracer new DEN Ans 42 km // Ener
927 Georg Nissen Gearløs Hody Sport Sønderborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
928 Knut Øvergaard Hvitstrupe Asker Skiklubb - kajakk NOR Ans 42 km // Ener
929 Asbjørn Lund Marselisborg kajakklub Asbjørn Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
930 Bertram Pettersson Spica Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
931 Frederik Frejberg Nova Kajakklubben Nova DEN Ans 42 km // Ener
932 Klavs Kabell Kajak Skovshoved Roklub DEN Ans 42 km // Ener
933 Frederik Pedersen Chaiselong Ans Ans IF DEN Ans 42 km // Ener
934 Steen Jørgensen Festen Marselisborg DEN Ans 42 km // Ener
940 Victor Bak Ebeltoft Ebeltoft DEN Ans 42 km // Ener
941 Anders Schmidt Comtex Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
942 Martin Kudahl Laurtizen Team Lauritzen Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
943 Søren Ravn vajda Gudenaa DEN Ans 42 km // Ener
944 Holger Nielsen Nibe1 Nibe Roklub DEN Ans 42 km // Ener
945 Asbjørn Lolk-Hansen Nord Nord DEN Ans 42 km // Ener
946 Mathias Holst Andersen Nord Nord DEN Ans 42 km // Ener
948 Theo Skov Thuesen Theo Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
949 Poul Borup-Andersen Norsminde Norsminde Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
950 Kasper Jensen Piraten Hvidovre Kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
951 Claus Fangel Ans Søsport nr. 10 Ans Søsport DEN Ans 42 km // Ener
952 Patrick Kelly Gribben Viborg Ro-og Kajakklub IRL Ans 42 km // Ener
959 Torkild Christensen Isbryderen Strømmen DEN Ans 42 km // Toer
959 Pernille Svane Isbryderen Strømmen DEN Ans 42 km // Toer
960 Ella Grimm Ella KKES 7 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Toer
960 Susanne Weitemeier Ella KKES 7 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Toer
961 Annette Bekker Marsvinet Føns Søsportsklub DEN Ans 42 km // Toer
961 Dagny Gormsen Marsvinet Føns Søsportsklub DEN Ans 42 km // Toer
962 Gitte Seiler GLX1 Gladsaxe Kano og kajakklub DEN Ans 42 km // Ener
963 Agnete Kaldan Palo/Hellerup Kajakklub Palo DEN Ans 42 km // Toer
963 Mie Due Palo/Hellerup Kajakklub Hellerup Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
964 Signe Kristensen 512 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
964 Tiffanie Jensen 512 Horsens Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
965 Kirsten Halsnæs K2 klubbåd Nord DEN Ans 42 km // Toer
965 Lise Andersen K2 klubbåd Nord DEN Ans 42 km // Toer
966 Lone Pedersen KKL2 Limfjorden DEN Ans 42 km // Ener
967 Mette Grønborg Rasmus Klump Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
967 Ellen Askholm Rasmus Klump Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
968 Jeanne Lind Nelo k2 tur Nord DEN Ans 42 km // Toer
968 Tove Enggrob Boon Nelo k2 tur Nord DEN Ans 42 km // Toer
969 Anne Munch Christensen Nord 1 Nord DEN Ans 42 km // Toer
969 Jane Vekslund Nord 1 Nord DEN Ans 42 km // Toer
970 Jytte Duun xxx Nybro Furå Kano- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
970 Ingrid Sørensen xxx Nybro Furå Kano- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
971 Dorthe Iisager Jensen SK 210 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
971 Rikke Halberg Jakobsen SK 210 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
972 Mette Hauberg Tirana Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
972 Else Risum Krog Tirana Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
973 Peter Anton Sørensen Sundby118 Sundby DEN Ans 42 km // Toer
973 Sascha Veggerby Nicolajsen Prins Paris Sundby DEN Ans 42 km // Toer
974 Nina Budde Hansen Nova Gemini Kajakklubben Nova DEN Ans 42 km // Toer
974 Kirsten Riis Bagger Nova Gemini Kajakklubben Nova DEN Ans 42 km // Toer
975 Kristian Hermansen Epic surfski Arendal Kajakklubb NOR Ans 42 km // Toer
975 Øystein Kvam Epic surfski Arendal Kajakklubb NOR Ans 42 km // Toer
976 Jørgen Christian Nielsen Uwe KKES 3 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Toer
976 Uwe Lundberg Uwe KKES 3 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Toer
977 Erik Madsen Viking 4 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Toer
977 Timo Vendler Madsen Viking 4 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Toer
978 Peter Hermansen Privat Palo DEN Ans 42 km // Toer
979 Henrik F. Andersen Guld2eren Radiobugtens Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
979 Sophus Monnerup Guld2eren Radiobugtens Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
980 Jurijs Seleznovs Latvian Canoe Ridzene LAT Ans 42 km // Toer
980 Stanislavs Leschinskis Latvian Canoe Ridzene LAT Ans 42 km // Toer
981 Anton Hinge SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
981 Emil Skovsager SK Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
982 Birger Nielsen SK213 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
982 Leif Rosenholm SK213 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
983 Tomás Rus AAKK2HT Aalborg kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
983 Henrik Weper AAKK2HT Aalborg kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
984 Mads Bundaard Mads KKES 4 Esrum Sø DEN Ans 42 km // Ener
985 Magnus Møller Rasmussen Regina Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
985 Signe Møller Rasmussen Regina Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
986 Tove Nordlie Rødstrupe Asker skiklubb - kajakk NOR Ans 42 km // Toer
986 Helga Brun Rødstrupe Asker skiklubb - kajakk NOR Ans 42 km // Toer
987 Naja Ravn Thomsen Ebeltoft Ebeltoft DEN Ans 42 km // Toer
987 Thomas Welle Ebeltoft Ebeltoft DEN Ans 42 km // Toer
988 Anders Frejberg Nova Kajakklubben Nova DEN Ans 42 km // Toer
988 Anne Frejberg Nova Kajakklubben Nova DEN Ans 42 km // Toer
989 Helle Strehle Viking 3 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Toer
989 Carsten Leander Buus Viking 3 Kajakklubben Viking DEN Ans 42 km // Toer
990 Rolf Nikolajsen Fy og Bi Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
990 Lisbeth Rygaard Fy og Bi Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
991 Peter Svendsen PetMet Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
991 Mette Marie Weinrich PetMet Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
992 Esther Lund Jensen Zedteck 501 Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
992 Leon Henriksen Zedteck 501 Marselisborg DEN Ans 42 km // Toer
993 Johanna Munch Haraldsdóttir Nord K2 Nord DEN Ans 42 km // Toer
993 Hans Lolk-Hansen Nord K2 Nord DEN Ans 42 km // Toer
994 Bo Leth ry roklub Ry Roklub DEN Ans 42 km // Toer
994 Jytte Kastrup ry roklub Ry Roklub DEN Ans 42 km // Toer
995 Maggie Dyekjær Pedersen SK111 Silkeborg Kajajkklub DEN Ans 42 km // Toer
995 Tim Pedersen SK111 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
996 Søren G. Hansen SK210 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
996 Gitte Eichler Hansen SK210 Silkeborg Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
997 Lisa Skytte Nelo Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
997 Erik Bindzus Nelo Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
998 Berit Andersen Tirana Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
998 Jakob Bisgaard Tirana Skanderborg Kano og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
999 Flemming Eriksen Tjuren Viborg Ro- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer
999 Anette Borgbjerg Tjuren Viborg Ro- og Kajakklub DEN Ans 42 km // Toer




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark