Bislett 24-timers


Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

169 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- startnr -> <- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Klasse ->
103 Dietmar Korntner LINZ SK VÖEST/Team Erdinger Alkoholfrei AUT M40-44
113 Georg Mayer BREITENBRUNN PSV Leoben AUT M45-49
145 Luc De Jaeger-Braet WATERVLIET AS Rieme BEL M60-64
117 Claus Sørensen HORSENS Atletica DEN M45-49
91 Jan Sørensen SÆBY Fak 66 DEN M45-49
54 Berit Jessen BRABRAND Berits Løbeskole DEN K40-44
60 Lars Mose HORSENS Horsens all runners/ Duul DEN M50-54
72 Tina Kristiansen HELSINGØR DULK DEN K50-54
101 Ricardo Vidan GIBAJA Antorcha Santoña ESP M75-79
121 Craig Holgate ELY Centurion Running GBR M40-44
73 William Sichel SANDAY Orkney AC GBR M60-64
26 Neil Dryland OSLO Romerike Ultraløperklubb GBR NM M45-49
28 Nathalie Puaschitz BLOMSTERDALEN BFG Bergen Løpeklubb GER NM K35-39
10 Simone Durry DÜSSELDORF TG Neuss GER K40-44
80 Christian Hottas HAMBURG 100 Marathon Club GER M60-64
46 Gabriele Eisele RENDSBURG 100 Marathon Club Germany GER K50-54
47 Dorota Hinz RENDSBURG GER K45-49
63 Christine Schroeder HAMBURG 100 Marathon Club GER K55-59
156 Giovani Gonzalez Popoca AUGSBURG LG Passau GER M35-39
161 Sigrid Eichner BERLIN 100 Marathon Club germany GER K75-79
30 Emmanouil Psaradakis ALLERØD Dansk Ultra Løber Klub (DULK) GRE M55-59
40 Rakel Erla Sævarsdottir HAGAN Romerike Ultraløperklubb ISL NM K23-34
115 Antonio Tallarita REGGIO EMILIA Podistica Biasola ASD ITA M55-59
96 Endymion Kasanardjo EINDHOVEN NED M45-49
99 Tony Keshtjella OSLO DARDAN EAGLES NOR M50-54
105 Ninette Banoun OSLO Romerike Ultraløpeklubb NOR NM K50-54
106 Wenche Johnsen SØRVÅGENSØRVÅGEN Lofoten Ultraløpeklubb NOR NM K40-44
107 Oline Lovise Yksnøy OSLO Spiridon LLL NOR NM K75-79
108 Johan Guldbjørnsen SKIEN Skagerrak Sportsklubb NOR NM M35-39
77 Eiolf Eivindsen MOSJØEN Alcoa NOR M60-64
78 Morten Haukeland EIDSVOLL VERK Romerike Ultraløperklubb NOR NM M35-39
79 Kasper Kristoffersen HASLUM Romerike Ultraløperklubb NOR NM M23-34
92 Liss Vallestrand OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM K40-44
93 Kai Espedal OSLO Øl og kondis NOR M23-34
94 Øistein Schmidt Galaaen OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M40-44
116 Felix Hallstrøm OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M23-34
111 Åshild Nilsen TROMSØ Tromsø løpeklubb NOR NM K50-54
112 Andre Nilson EIDSVOLL VERK Løpsklubben 1814 NOR M23-34
122 Svein Tore Holsether NESØYA Nesøya il NOR NM M45-49
119 Svein-Tore Nilsen KRISTIANSAND Kristiansand Løpeklubb NOR NM M50-54
124 Fulvio Øksendal VANG PÅ HEDMARKEN Bèrghem Ultraløperklubb NOR M40-44
125 Harald Sverdrup-Thygeson OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M60-64
127 Joachim Johnsen OSLO SK Vidar NOR NM M45-49
128 Kim Olsen GRESSVIK NOR M40-44
62 Jørgen Grøndal RØYKEN Romerike Ultraløperklubb NOR NM M23-34
155 Torkel Skare OSLO NOR M23-34
141 Per-Ola Saugnes MINNESUND Fagerli B.I.L. NOR M55-59
142 Rakel Enoksen SVOLVÆR Lofoten Ultraløperklubb NOR NM K40-44
143 Peter Tubaas FINNÅS Stord IL NOR NM M45-49
144 Marie Veslestaul VINJE IL Dyre Vaa NOR NM K35-39



Sider: 1 | 2 | 3 | 4
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Danmark