Bislett 24-timers


Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

169 deltaker(e) funnet i søket, viser 51 - 100
<- startnr -> <- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Klasse ->
53 Martin Bekkelien OSLO Sørbråten IL NOR NM M23-34
54 Berit Jessen BRABRAND Berits Løbeskole DEN K40-44
55 Ånund Olsen SKIEN Gjerpen IF NOR NM M45-49
56 Mariann Langås NOTODDEN Romerike Ultraløperklubb NOR NM K40-44
57 Liv B. Jegteberg Lystad DRØBAK Vidar Sportsklubben NOR NM K55-59
58 Inge Asbjørn Haugen NORDFJORDEID Hornindal IL NOR NM M60-64
59 Stig Morten Negård TILLER SpareBank1 SMN NOR M40-44
60 Lars Mose HORSENS Horsens all runners/ Duul DEN M50-54
61 Coyntha Sedvall ÅTVIDABERG SWE K50-54
62 Jørgen Grøndal RØYKEN Romerike Ultraløperklubb NOR NM M23-34
63 Christine Schroeder HAMBURG 100 Marathon Club GER K55-59
64 Kim Öberg SÖDERTÄLJE If Linnea SWE K23-34
65 Jo Inge Norum STJØRDAL Lånke IL NOR NM M40-44
66 Guro Skjeggerud TROMSØ Romerike Ultraløperklubb NOR NM K40-44
67 Bjørn Tore Kronen Taranger FANA BFG Bergen Løpeklubb NOR NM M35-39
68 Kari Beate Hovde SAULAND Sauland IL NOR NM K40-44
69 Frode Øyberg SOLBERGELVASOLBERGELVA Romerike ultraløperklubb NOR NM M40-44
70 Jostein Lundgaard RAUFOSS Raufoss IL NOR NM M50-54
71 Kirsti Johnsen Skåtøy EGERSUND Egersund IK NOR NM K40-44
72 Tina Kristiansen HELSINGØR DULK DEN K50-54
73 William Sichel SANDAY Orkney AC GBR M60-64
74 Unni Dahl Ottesen HOF Holmestrand Ultraløperklubb NOR K45-49
76 Sol-Britt Molin HØVIK Romerike ultraløperklubb SWE NM K55-59
77 Eiolf Eivindsen MOSJØEN Alcoa NOR M60-64
78 Morten Haukeland EIDSVOLL VERK Romerike Ultraløperklubb NOR NM M35-39
79 Kasper Kristoffersen HASLUM Romerike Ultraløperklubb NOR NM M23-34
80 Christian Hottas HAMBURG 100 Marathon Club GER M60-64
81 Alex Hansen LØVENSTAD NOR M40-44
82 Jan Magnus Brevik OSLO SK Rye NOR NM M23-34
83 Rune Ruden-Johansen BRANDBU OSI friidrett NOR NM M23-34
84 Ole Peter Bergaust ELVERUM Veldre Friidrett NOR NM M70-74
85 Edna Karin Boge Leikvoll BERGEN BFG Bergen Løpeklubb NOR NM K55-59
86 Mari Nustad Mauland STAVANGER Spirit Stavanger Friidrett NOR NM K40-44
87 Tore Lindberg Åbodsvik TROMSØ NHN - Tromsø NOR M40-44
88 Edel Marie Storaunet NORDLI Lierne IL NOR NM K50-54
89 Trond Hugubakken JAR Oslofjord triatlon NOR M45-49
90 Rita Helene Bolstad JAR Oslofjord triatlon NOR K45-49
91 Jan Sørensen SÆBY Fak 66 DEN M45-49
92 Liss Vallestrand OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM K40-44
93 Kai Espedal OSLO Øl og kondis NOR M23-34
94 Øistein Schmidt Galaaen OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M40-44
95 Lisa Amundsson SYD-KOSTER Strömstad Löparklubb SWE K55-59
96 Endymion Kasanardjo EINDHOVEN NED M45-49
99 Tony Keshtjella OSLO DARDAN EAGLES NOR M50-54
100 Rebecca Hultkrantz NORRKÖPING SWE K23-34
101 Ricardo Vidan GIBAJA Antorcha Santoña ESP M75-79
102 Patrik Gullerström SOLLENTUNA Sollentuna SWE M40-44
103 Dietmar Korntner LINZ SK VÖEST/Team Erdinger Alkoholfrei AUT M40-44
105 Ninette Banoun OSLO Romerike Ultraløpeklubb NOR NM K50-54
106 Wenche Johnsen SØRVÅGENSØRVÅGEN Lofoten Ultraløpeklubb NOR NM K40-44



Sider: 1 | 2 | 3 | 4
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Danmark