Griseløbet - Efteråret


Deltagerliste

Søg i felt
Søg efter

<- StartNr -> <- Navn -> <- Klub/Hold -> <- Land -> <- By -> <- Distance -> <- Starttid ->
2031 Erik Mollerup Holme Runners DEN HASLEV Halvmarathon Kl. 10.30
1036 Mia Erlund DEN SØBORG 10 km Kl. 10.50
1042 Oskar Erlund-Vejrup DEN SØBORG 10 km børn født 2003 eller senere Kl. 10.50
2014 Jette Pii DEN SLANGERUP Halvmarathon Kl. 10.30
2016 Kasper Bagger Clausen DEN SØBORG Halvmarathon Kl. 10.30
2021 Nicolai Sørensen DEN VALBY Halvmarathon Kl. 10.30
1006 Camilla Størling DEN NIVÅ 10 km Kl. 10.50
1048 Thomas Akselsen DEN BIRKERØD 10 km Kl. 10.50
2005 Dorthe Heramb DEN HERLEV Halvmarathon Kl. 10.30
2019 Morten Bølling Jensen DEN RØDOVRE Halvmarathon Kl. 10.30
2020 Morten Mengel Kaastrup DEN VÆRLØSE Halvmarathon Kl. 10.30
2017 Magnus Lynge Bergholt DEN VÆRLØSE Halvmarathon Kl. 10.30
1067 Frederik Baier Jensen Maersk IF DEN KØBENHAVN Ø 10 km Kl. 10.50
1070 Christel Pipaluk Damm Pipaloco n' Friends DEN HOLTE 5 km Kl. 10.40
1071 Camilla Damm Schæffergården Crew // Pipaloco n' Friends DEN HOLTE 5 km Kl. 10.40
1027 Kjeld Omø Olsen DEN HERLEV 10 km Kl. 10.50
1026 Katrine Kjeldsen DEN KONGENS LYNGBY 10 km Kl. 10.50
2002 Christian Gram DEN KONGENS LYNGBY Halvmarathon Kl. 10.30
2003 Christian Lynge Kjeldsen DEN VEDBÆK Halvmarathon Kl. 10.30
1034 Marianne Reffling DEN SKODSBORG 10 km Kl. 10.50
2027 Thomas Kjærbye DEN KØBENHAVN S Halvmarathon Kl. 10.30
2006 Emil Jakobsen DEN BRØNSHØJ Halvmarathon Kl. 10.30
2004 Christina Hjelmer DEN BRØNSHØJ 10 km Kl. 10.50
2018 Michael Øland Hindrichsen DEN KØBENHAVN V Halvmarathon Kl. 10.30
2001 Carina Høgsted DEN HELLERUPERUP Halvmarathon Kl. 10.30
2034 Anette Sindberg Powertraining DEN BIRKERØD Halvmarathon Kl. 10.30
2009 Inger Bünger DEN BIRKERØD Halvmarathon Kl. 10.30
1029 Lars Bencke DEN HORNBÆK 10 km Kl. 10.50
1021 Joachim Bünger DEN BIRKERØD 10 km Kl. 10.50
1009 Frej Dichmann DEN KØBENHAVN K 10 km Kl. 10.50
76 Axel Vang Christensen FIF Hillerød DEN HILLERØD 5 km børn født 2003 eller senere Kl. 10.40
1052 Hedvig Malcolm ag analytic DEN GENTOFTE 10 km Kl. 10.50
162 Bjarne Jensen Liseleje & omegns motionsklub DEN HUNDESTED 5 km Kl. 10.40
1017 Henrik Wendt DEN VÆRLØSE 10 km Kl. 10.50
1013 Hanne Panduro-Hess DEN BAGSVÆRD 10 km Kl. 10.50
20 Esben Heltoft DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
63 Vuong Van Huynh DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
43 Mikael Schwartz DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
53 Rasmus Andersen DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
51 Markus Kristiansen DEN 5 km børn født 2003 eller senere Kl. 10.40
34 Kristina Gade DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
11 Christian Manniche DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
9 Bjarne Veiergang DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
46 Morten Højberg-Jensen DEN KØBENHAVN Ø 5 km Kl. 10.40
1031 Mads Zwick Bulken DEN BRØNSHØJ 10 km Kl. 10.50
1055 Sam Millard Codan Løb GBR KØBENHAVN S 10 km Kl. 10.50
2008 Gry Janholt DEN KONGENS LYNGBY Halvmarathon Kl. 10.30
2026 Susanne Wildt DEN BALLERUPBALLERUP Halvmarathon Kl. 10.30
2025 Susanne Carlsen DEN VÆRLØSE Halvmarathon Kl. 10.30
1022 Joana Rasmussen DEN KOKKEDAL 10 km Kl. 10.50



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Danmark