Botnia MTB-Löpet-Duathlon



Finnish Swedish English
Anmälda

Söka i fält
Sök efter

277 deltagar(e) hittades i sökningen, visar 1 - 100
<- Namn -> <- Förening eller ort -> <- Land -> <- Stad -> <- Distans ->
Veli-Petteri Liedes Vaasan Hiihtäjät VAASA 25 km Löpning
Anna-Lena Sandqvist VAASA 9 km löpning / juoksu / Running
Ilkka Pajunen VAASA MTB 69 km
Thomas Vikström KORSHOLM 25 km Löpning
Sara Wallin-Nilsson Oravais ORAVAINENORAVAIS 16 km löpning / juoksu / Running
Jaana Timmerbacka Oulu triathlon & cycling OULU Duathlon 30 + 16 km (MTB+löpn)
Juhani Timmerbacka Oulu triathlon & cycling OULU Duathlon 30 + 16 km (MTB+löpn)
Linda Ahlsved SUNDOM 9 km löpning / juoksu / Running
Markus Lindberg Korsholmsnejdens Reservister r.f. SOLF 25 km Löpning
Camilla Granholm Maxmo SK KOIVULAHTI MTB 30 km
Tiina Lillkvist Jakobstad PIETARSAARI 25 km Löpning
Sofia Kargus ISKMO 9 km löpning / juoksu / Running
Aimo Järvelä EU EVIJÄRVI 9 km löpning / juoksu / Running
Ann Widdas MUSTASAARI 9 km löpning / juoksu / Running
Iren Vikström VAASA 9 km löpning / juoksu / Running
Markus Parkkinen NCK / VM-SPORT JAKOBSTAD MTB 69 km
Juha-Pekka Lehtonen Vaasa VAASA MTB 30 km
Steve Kåla KK Team Pohjalainen ry KOKKOLA 25 km Löpning
Sebastian Latvala Tjöck IK VASA 25 km Löpning
Juha Kotamies HELSINKI MTB 30 km
Mikko Kotamies HELSINKI MTB 30 km
Laura Lahdenperä VAASA 16 km löpning / juoksu / Running
Henri Ventmann KOIVULAHTI MTB 69 km
Tommy Lahti Skatila IK VEIKKAALA 25 km Löpning
Simon Äppel KRISTIINANKAUPUNKI MTB 30 km
Jussi Lahti Skatila Ik VEIKKAALA 25 km Löpning
Jussi Lahti Skatila IK VEIKKAALA 25 km Löpning
Piia Laihorinne LIF PIETARSAARI MTB 69 km
Reetta-Maria Sahlgren KRISTIINANKAUPUNKI MTB 30 km
Keijo Mehto LIF JAKOBSTAD MTB 69 km
Julia Olin VAASA 9 km löpning / juoksu / Running
Pia Dahlgren Karperö KARPERÖ 16 km löpning / juoksu / Running
Monika Koskinen KUNI 9 km löpning / juoksu / Running
Valter Wik Munsala MUNSALA MTB 30 km
Rejd Nylund Team Purmoservice LILLBY MTB 69 km
Johan Franzén Korsholm KORSHOLM MTB 30 km
Annika Södergård Karperö KARPERÖ 16 km löpning / juoksu / Running
Fredrik Backman IF Femman Orientering SUNDOM 16 km löpning / juoksu / Running
Åsa Backman If Femman, Orientering SUNDOM 16 km löpning / juoksu / Running
Tor Wik NCK / Bogohata MUNSALA Duathlon 30 + 16 km (MTB+löpn)
Åsa Sjöberg Maxmo Sportklubb MAKSAMAA 16 km löpning / juoksu / Running
Toni Huhtakangas Korsholm KORSHOLM MTB 30 km
Filip Koskinen Kuni KUNI 25 km Löpning
Edit Koskinen Vasa VASA 9 km löpning / juoksu / Running
Jonatan Koskinen Vasa VASA 16 km löpning / juoksu / Running
Håkan Dahlin vörå VÖYRI MTB 69 km
Ari Niemi Rideep LAIHIA MTB 69 km
Ida Furunäs IF Femman KVEVLAX 25 km Löpning
Ronny Storm Malax IF ÖVERMALAX 25 km Löpning
Björn Stenback Vasa VAASA 25 km Löpning
Ville Krintilä SEINÄJOKI MTB 69 km
Marcus Östman Team VEO VAASA MTB 69 km
Thore Björkgren Team VEO MAALAHTI MTB 69 km
Mikko Niemelä Team VEO JAKKULA MTB 69 km
Joonas Hynönen Team VEO KARPERÖ MTB 69 km
Håkan Björkskog Team VEO VAASA MTB 30 km
Veli-Matti Suomela Team VEO VAASA MTB 69 km
Jonas Ehrman Resurscentret Föregångarna KARPERÖ 25 km Löpning
Filip Dahlin Vörå VÖYRI MTB 30 km
Teemu Tiisjärvi LAIHIA MTB 69 km
Veli-Matti Hietamäki Kauhava PERNAA 16 km löpning / juoksu / Running
Carl Nykvist Österhankmo ÖSTERHANKMO MTB 69 km
Nina Nykvist SINGSBY 16 km löpning / juoksu / Running
Niko Palomaa IF Fyren MOLPE MTB 30 km
Thomas Mård MG Ski Team VAASA 25 km Löpning
Joachim Slotte Jeppis PIETARSAARI MTB 69 km
Stefan Grannas jtk-power VÖYRI MTB 69 km
Juuso Luukkonen VAASA 25 km Löpning
Harry Stenback Malax MALAX MTB 30 km
Markku Koskiniemi Garage 67 HANHIKOSKI MTB 30 km
Tuomo Keskinen Spartacus Racing Team HELSINKI MTB 30 km
Matti Keskinen Spartacus Racing Team HELSINKI MTB 30 km
Ove Haldin Ck Triton VÖYRIVÖRÅ MTB 69 km
Veli-Jussi Koskela VAASA MTB 30 km
Christian Kantola Wasa Velocity SUNDOM MTB 30 km
Matias Antell KP-Tri NYKARLEBY Duathlon 30 + 16 km (MTB+löpn)
Mika Luopajärvi Pohjanmaanraitin Polkijat VAASA MTB 30 km
Mikko Luopajärvi Pohjanmaanraitin Polkijat VAASA MTB 30 km
Mika Leppäaho Velo Saimaa MIKKELI MTB 30 km
Mats Spets bs-pu triathlon PERNÅ MTB 69 km
Mika Eränen PORI PORI MTB 30 km
Jan Nykvist Andreas Knips Hembageri KOIVULAHTI 25 km Löpning
Kristian Lähdes Andreas Knips Hembageri KOIVULAHTI 25 km Löpning
Jukka Koskiniemi Wärtsilä MUSTASAARI Duathlon 30 + 16 km (MTB+löpn)
Jussi Mäkiranta Wärtsilä VAASA Duathlon 30 + 16 km (MTB+löpn)
Ulf Widlöf Wärtsilä VAASA Duathlon 30 + 16 km (MTB+löpn)
Hannu Jeronen Wärtsilä VAASA MTB 69 km
Johan Lövholm Wärtsilä RAIPPALUOTO MTB 69 km
Jesse Asikainen Wärtsilä VAASA MTB 69 km
Jonathan Fröjdö Wärtsilä VAASA MTB 69 km
Kim Nordkvist Wärtsilä VAASA MTB 69 km
Thomas Ågren Wärtsilä MUSTASAARI MTB 69 km
Mika Martonen Wärtsilä VAASA MTB 30 km
Jussi Sulkakoski Wärtsilä VAASA MTB 30 km
Timo Rätti Wärtsilä VAASA MTB 30 km
Riitta Raudaskoski Wärtsilä VAASA MTB 30 km
Sten Isaksson Wärtsilä SINGSBY MTB 30 km
Mikko Matalamäki Wärtsilä VAASA MTB 30 km
Mathias Rönn Wärtsilä VAASA MTB 30 km
Antti Ouni Wärtsilä MERIKAARTO MTB 30 km



Sider: 1 | 2 | 3


Kund service
Om du har några frågor angående evenemanget:

Botnia MTB-Löpet-Duathlon
Norravalla Sport r.f./Botniacyklingen & Vörå IF

http://www.botnialopet.fi
info@botnialopet.fi




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark