Pajulahti Cross Country Carnival


Finnish English

Osallistujalista

Kaikki
Juniorit 9-15
Elite race
Aikuisurheilijat
Junioriviestit
Pajufest

206 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 206
<- BIB -> <- Nimi -> <- Seura -> <- Maa -> <- Matka -> <- Sarja ->
41 Lassila & Tikanoja 1 Lassila & Tikanoja FIN PajuFest Miehet Yleinen
42 Lassila & Tikanoja 2 Lassila & Tikanoja FIN PajuFest Miehet Yleinen
43 Lassila & Tikanoja 3 Lassila & Tikanoja FIN PajuFest Miehet Yleinen
44 KustomPromotion Oy KustomPromotion FIN PajuFest Miehet Yleinen
45 M&M Juhlakaluste M & M Juhlakaluste FIN PajuFest Miehet Yleinen
48 Pajulahti FIN PajuFest Miehet Yleinen
46 Asikkala Asikkala FIN PajuFest Naiset Yleinen
47 Asikkala 2 Asikkala FIN PajuFest Naiset Yleinen
18 Iitin Pyrintö Iitin Pyrintö FIN Junioriviesti 9-15 SEKA
19 Jukomiila Lynx FIN Junioriviesti 9-15 SEKA
1 Decathlon 1 Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 P11
4 1-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 P11
5 1-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 P13
7 1-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 P15
12 P11 Nastolan Naseva FIN Junioriviesti 9-15 P11
10 Espoon Hiihtoseura Espoon Hiihtoseura FIN Junioriviesti 9-15 P11
15 FC Kuusysi PE07 FC Kuusysi PE07 FIN Junioriviesti 9-15 P11
29 Deca/Heptathlon Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 P11
33 Porvoon Urheilijat Porvoon Urheilijat FIN Junioriviesti 9-15 P11
21 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu Keski-Uudenmaan Yleisurheilu FIN Junioriviesti 9-15 SEKA
22 FC Kuusysi PE07 / 2 FC Kuusysi PE07 FIN Junioriviesti 9-15 P11
23 Esbo IF Esbo IF FIN Junioriviesti 9-15 P11
24 Decathlon2 Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 P11
25 Decathlon3 Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 P11
26 Heptathlon2 Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 T11
27 Heptathlon3 Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 T11
28 Heptathlon4 Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 T11
31 Porvoon Urheilijat Porvoon Urheilijat FIN Junioriviesti 9-15 T11
32 Porvoon Urheilijat Porvoon Urheilijat FIN Junioriviesti 9-15 T13
30 2-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 T11
34 Iitin Pyrintö FIN Junioriviesti 9-15 SEKA
11 T11 Nastolan Naseva FIN Junioriviesti 9-15 T11
13 T13 Nastolan Naseva FIN Junioriviesti 9-15 T13
8 1-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 T15
9 2-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 SEKA
6 1-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 T13
3 1-joukkue Lahden Ahkera ry FIN Junioriviesti 9-15 T11
2 Heptathlon 1 Ottelut FIN Junioriviesti 9-15 T11
14 Riihimäen Kisko Riihimäen Kisko FIN Junioriviesti 9-15 T13
16 Mikkelin Kilpa-Veikot Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Junioriviesti 9-15 SEKA
17 Riihimäen Kisko Riihimäen Kisko FIN Junioriviesti 9-15 T11
20 Espoon Hiihtoseura Espoon Hiihtoseura FIN Junioriviesti 9-15 SEKA
401 Tuominen Tero-Ville FIN Aikuisurheilijat 30-65 M35
403 Arttu Soininen Espoon Tapiot FIN Aikuisurheilijat 30-65 M50
404 Mika Kiekara Forssan Salama FIN Aikuisurheilijat 30-65 M50
405 Jari Marjomaa Helsingin Kisa-Veikot FIN Aikuisurheilijat 30-65 M50
402 Teemu Huppunen Iitin Pyrintö FIN Aikuisurheilijat 30-65 M40
406 Markku Tonttila PHAU (Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat) FIN Aikuisurheilijat 30-65 M65
412 Nina Auvinen FIN Aikuisurheilijat 30-65 N50
407 Ida Auvinen FIN Aikuisurheilijat 30-65
408 Janna Niemi Iitin Pyrintö FIN Aikuisurheilijat 30-65 N35
413 Leni Uusitalo FIN Aikuisurheilijat 30-65 N60
410 Agneta Land-Koskinen EST Aikuisurheilijat 30-65 N40
411 Vartiainen Mirja Espoon Tapiot FIN Aikuisurheilijat 30-65 N45
409 Pauliina Wirman Pennalan Dynamo FIN Aikuisurheilijat 30-65 N40
523 Sami Turkulainen Parikkalan Urheilijat FIN Elite Race Miehet Yleinen
522 Sami Maamela Anjalan Liitto FIN Elite Race Miehet Yleinen
501 Valtteri Konttinen JKU FIN Elite Race M17
562 Walte Hautala Lahden Ahkera FIN Elite Race M17
521 Markus Rajamäki Elimäen Vauhti FIN Elite Race Miehet Yleinen
511 Oskari Silvennoinen Joensuun Kataja FIN Elite Race M17
512 Ville Kinnala Turun Urheiluliitto FIN Elite Race M19
524 Hannu Granberg Lahden Ahkera FIN Elite Race Miehet Yleinen
517 Eero Saleva Sjundeå IF FIN Elite Race Miehet Yleinen
519 Andi Noot EST Elite Race Miehet Yleinen
526 Miika Takala Jyväskylän kenttäurheilijat FIN Elite Race Miehet Yleinen
505 Tuomas Tanninen Porvoon Urheilijat FIN Elite Race M17
506 Leevi Keronen Lempäälän Kisa Yleisurheilu FIN Elite Race M17
510 Vilho Kilpeläinen Piikkiön kehitys FIN Elite Race M17
502 Julius Mäkinen Tampereen Pyrintö FIN Elite Race M17
514 Miikka Ojala KU-58 FIN Elite Race M19
507 Niklas Heikkilä Kuusankosken Urheiluseura FIN Elite Race M17
527 Antti Nisonen Mikkelin Kilpaveikot FIN Elite Race M
503 Samuel Auvinen Joensuun kataja FIN Elite Race M17
515 Miika Tenhunen Nivalan Urheilijat FIN Elite Race Miehet Yleinen
509 Lassi Kuva Lahden Ahkera FIN Elite Race M17
525 Reijo Ronnila Heinolan Isku FIN Elite Race Miehet Yleinen
508 Mika Kotiranta Joensuun Kataja FIN Elite Race M17
518 Vilho Loukkalahti If raseborg FIN Elite Race Miehet Yleinen
516 Topi Raitanen Helsingin Kisa-Veikot FIN Elite Race Miehet Yleinen
504 Juuso Hava Kenttäurheilijat-58 FIN Elite Race M17
513 Kevin Sandell IK Falken FIN Elite Race M19
520 Anssi Laine Elimäen Vauhti FIN Elite Race Miehet Yleinen
550 Mona Jäppinen Porvoon Urheilijat FIN Elite Race Naiset Yleinen
561 Annemari Kiekara Forssan Salama FIN Elite Race Naiset Yleinen
556 Pernilla Eugenie Epland Stord IL-friidrett NOR Elite Race Naiset Yleinen
558 Janica Mäkelä Forssan Salama FIN Elite Race Naiset Yleinen
541 Jutta Moilanen Joensuun Kataja FIN Elite Race N19
557 Emilia Kostiainen Espoon Tapiot FIN Elite Race Naiset Yleinen
537 Salla Laukkanen Lahden Ahkera FIN Elite Race N17
534 Aada Miskala Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Elite Race N17
536 Lina Romberg Porvoon Urheilijat FIN Elite Race N17
538 Venla Ranta Lempäälän Kisa Yleisurheilu FIN Elite Race N17
530 Lotta Mäkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat ry FIN Elite Race N17
546 Sara-Elise Ruokonen Kuusjoen Humu FIN Elite Race N19
539 Siiri Möller Suolahden Urho FIN Elite Race N19
531 Kamilla Lehtineva Porvoon Urheilijat FIN Elite Race N17
544 Aino Kuljukka Lahden Ahkera FIN Elite Race N19
545 Aino Kuljukka Lahden Ahkera FIN Elite Race N19
547 Klaara Leponiemi Lempäälän Kisa Yleisurheilu FIN Elite Race N19
555 Camilla Richardsson Vasa Idrotssällskap FIN Elite Race Naiset Yleinen
533 Senja Heinonen Kuopion Reipas FIN Elite Race N17
560 Mira Tuominen Valkeakosken Haka FIN Elite Race Naiset Yleinen
553 Oona-Mari Hakulinen Jyväskylän Kenttäurheilijat FIN Elite Race Naiset Yleinen
554 Katri Niemistö JKU FIN Elite Race Naiset Yleinen
551 Aino Kivenmäki Kuortaneen kunto FIN Elite Race Naiset Yleinen
559 Anni Tuimala ÄänekU FIN Elite Race Naiset Yleinen
532 Silja Rönkä Lahden Ahkera FIN Elite Race N17
535 Anni Penttilä Veikkolan Veikot FIN Elite Race N17
528 Siiri Reinikainen Kenttäurheilijat-58 FIN Elite Race N17
542 Aada Tiainen Lahden Ahkera FIN Elite Race N19
548 Lycke Karlsson Vasa IS FIN Elite Race N19
543 Lotta Sumuvuori Seinäjoen seudun urheilijat FIN Elite Race N19
529 Edith Eikkinen Kenttäurheilijat-58 FIN Elite Race N17
540 Sara Kivenmäki Kuortaneen Kunto FIN Elite Race N19
552 Roosa Hämäläinen Kälviän Tarmo FIN Elite Race Naiset Yleinen
549 Saija Seppä Suolahden Urho FIN Elite Race N19
215 Oiva Odiah Porvoon urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
235 Aapo Odiah Porvoon urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
225 Roni Rämä Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) P13
221 Samuel Pasanen Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
214 Antti Isoherranen Lynx FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
219 Otso Kaukonen Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
210 Eemil Saari Jyväskylän Kenttäurheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
201 Luka Soiramo Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
234 Aapo Pasanen Seinäjoen Seudun Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
288 Arttu Hyvärinen Kosken Kaiku FIN Juniorit (T/P9-15v) P13
285 Roope Tuori Espoon Tapiot FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
213 Jesse Tarkiainen Heinolan Isku FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
223 Jyri Säyriö Valkealan Kajo FIN Juniorit (T/P9-15v) P13
222 Roni-Eemil Norrbacka Asikkalan Raikas FIN Juniorit (T/P9-15v) P13
212 Simeon Perukangas Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
224 Anton Packalen Lynx FIN Juniorit (T/P9-15v) P13
211 Anton Myrtenblad Porvoon urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
227 Ramses Backman Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
209 Jonne Saraniemi Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
231 Aleksi Rajaniemi Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
204 Leo Rajaniemi Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
229 Justus Luonela lahden ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
232 Okko Vuorikoski Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
233 Jussi Alastalo Riihimäen Kisko FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
228 Elias Mäkinen Tampereen Pyrintö FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
220 Eetu Valtola Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
216 Ville Viitakoski Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
226 Matias Koponen Esbo IF FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
218 Rasmus Koponen Esbo IF FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
203 Luukas Huppunen IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
206 Niklas Järvinen IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
202 Arttu Järvinen IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
208 Leevi Hyypiä IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
207 Vilppu Pirinen IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
230 Joona Heikkerö Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P15
217 Niilo Mölsä Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P11
205 Mats Villem Veskimäe Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) P9
261 Iida Hyvärinen Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
257 Hilla Impiö Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
253 Saara Eriksson Porvoon urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
256 Jenny Eriksson Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
275 Emilia Pätäri Karhulan Katajaiset FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
283 Pinja Kotinurmi Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
254 Saara Huppunen IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
243 Martta Huppunen IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
241 Iiris Niemi IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
240 Hertta Niemi IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
258 Kerttu Niemi IitPy FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
248 Hertta Turunen Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
247 Inka Peltola Vehmaisten Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
280 Emma Rainio Jyväskylän kenttäurheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
263 Sylvia Lehesvirta Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
244 Neela Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
273 Iiris Jämsä Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
269 Aada Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
239 Silja Valtola Mikkelin Kilpa-Veikot FIN Juniorit (T/P9-15v) T9
252 Sara Koskela Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
282 Janette Vänttinen Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
262 Suvi Knoop Porvoon Urheiljat FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
242 Saana Knoop Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
265 Elma Hannikainen Espoon Hiihtoseura FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
259 Silva Kemppi Espoon Hiihtoseura FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
260 Selene Rossi Espoon Hiihtoseura FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
267 Sini Rajaniemi Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
249 Sara Rajaniemi Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
250 Sofia Rinne Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
245 Lotta Packalen Lynx FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
272 Nea Niemi Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
246 Alisa Kiiski Porvoon urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
238 Jenni Tuominen heinolan isku FIN Juniorit (T/P9-15v) T9
281 Siiri Rouvila Porvoon urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
276 Ada Kiiski Porvoon urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
284 Moona Korkealaakso Lappeenrannan Urheilu-Miehet FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
251 Inari Uotila Porvoon Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
237 Petra Pennanen Helsingin kisa-veikot FIN Juniorit (T/P9-15v) T9
255 Christine Kuusisto Jyväskylän kenttäurheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
236 Janette Tarkiainen Heinolan Isku FIN Juniorit (T/P9-15v) T9
270 Salla Isoherranen Lynx FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
286 Janni Savolainen Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) T9
287 Anniina Hyvärinen Kosken Kaiku FIN Juniorit (T/P9-15v) T11
289 Amelie Hyvärinen Kosken Kaiku FIN Juniorit (T/P9-15v) T9
279 Emma Hietaranta LUM FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
266 Ea Vuori Mäntsälän Urheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
274 Minttu Kaukonen Lahden Ahkera FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
277 Venla Saari Jyväskylän kenttäurheilijat FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
271 Noora Sihvonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
264 Aliisa Kiiski Karhulan Katajaiset FIN Juniorit (T/P9-15v) T13
278 Niiranen Kerttu Karhulan Katajaiset FIN Juniorit (T/P9-15v) T15
268 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu FIN Juniorit (T/P9-15v) T13

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark