Motionscykelløb til fordel for Julemærkehjemmene


Deltagerliste

Søg i felt
Søg efter

<- Startnummer -> <- Navn -> <- Klub / Hold -> <- Land -> <- By -> <- Distance ->
19 Helle Jensen The Jensens DEN SKIBBY 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
21 Emilie Jensen The Jensens DEN SKIBBY 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
5 Lis Hansen DEN ALBERTSLUND 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
2 Torben Brønsholm DEN SOLRØD STRAND 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
3 Benita Brønsholm DEN SOLRØD STRAND 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
16 Stine Brønsholm DEN SOLRØD STRAND 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
8 Lotte Trier DEN HØNG 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
6 Poul Erik Jakobsen DEN HØNG 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
17 Lene Nielsen De seje tøser DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
7 Kirsten Larsen De seje tøser DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
4 Marianne Jensen skubbe på momme. DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
13 Carsten Bøgesø SGF CYCLING DEN SOLRØD STRAND 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
14 René Norman-Dühring Team Samsø DEN LILLE SKENSVED 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
12 Charlotte Grønn De seje tøser DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
9 Gitte Voss De seje tøser DEN RINGSTED 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
15 Gitte Andersen De seje tøser DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
11 Pia Falden De seje tøser DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
10 Sanne Lentz De seje tøser DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
20 Sara Hansen DEN GREVE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
1 Jørgen Olsen DEN HÅRLEV 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
18 Aage Brønsholm DEN SOLRØD STRAND 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
179 Tommy Bernholm DEN HVIDOVRE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
180 Hjalmar Østergaard DEN RINGSTED 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
181 Ole Østergaard DEN RINGSTED 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
182 Eva Østergaard DEN RINGSTED 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
183 Sabine Hufnagel Nielsen DEN HÅRLEV 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
184 Poul Nielsen DEN HÅRLEV 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
214 Mads Phillipsen DEN VALBY 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
218 Bente Bernholm DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
216 Morten Phillipsen DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
217 Stina Phillipsen DEN KØGE 25 km - start kl. 11.00 - 11.30
219 Bente Duusgaard Julemærkefonden DEN ALBERTSLUND 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
228 Bjarne Andersen Kong Allans Tropper DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
227 Lone Svarre Petersen Kong Allans Tropper DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
185 Peter Poulsen Team Køge SportsTerapi / Køge Tri Team DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
169 Lisbet Van Deurs Øgle piraten DEN BRØNSHØJRØNSHØJ 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
170 Klaus Bengtson Øgle piraten DEN KBH N 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
165 Jane Vive DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
166 Charlotte Skafte DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
29 Helga Rasmussen DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
187 Søren Larsen Team Køge SportsTerapi DEN KØGEKØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
192 Martin Schultz DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
193 Viktor Jensen DEN SOLRØD STRAND 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
194 Christina Jensen DEN SOLRØD STRAND 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
195 Johannes Bregendahl DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
190 Nicolai Wium DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
67 Ronni Dantved DEN RINGSTED 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
25 Jens Clausen Team Ny Hofte DEN KØGE 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
39 Michael Christensen Falck DEN HASLEV 50 km - start kl. 10.00 - 10.30
24 Svend Åge Hansen Falck DEN HASLEV 50 km - start kl. 10.00 - 10.30



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Danmark