2018 Snowdonia SLATEMAN TRIATHLON



Start List
Current Entries. If you have entered but are not shown below please e-mail info@alwaysaimhighevents.com

Search field
Search string

<- First Name -> <- Surname -> <- Distance -> <- Team ->
Team - Relay Entry - Sprint Course Jayni & Edward 1st TRI
Team - Relay Entry - Classic Course How Hard Could it be
Team - Relay Entry - Classic Course Hear no evil ...
Team - Relay Entry - Classic Course Familie Zelmer
Team - Relay Entry - Classic Course Team Michelle
Team - Relay Entry - Classic Course Jackson
Team - Relay Entry - Classic Course Team Ricardo
Team - Relay Entry - Classic Course Tasha & the Boys
Team - Relay Entry - Classic Course Team Outlaw
Team - Relay Entry - Classic Course Siblings
Team - Relay Entry - Classic Course Vicky & the Boys
Team - Relay Entry - Classic Course Bown
Team - Relay Entry - Classic Course Die Tri-ing
Team - Relay Entry - Classic Course Pam Ddim
Team - Relay Entry - Classic Course Bob, mash, and plod - The Sandy Brown 1st team
Steve Abbott Slateman Duathlon
James Able Adventure Series - all 3 Classic Triathons
Wayne Adams Individual Entry - Classic Course
Chloe Adkins Individual Entry - Classic Course
Bill Adsett Individual Entry - Classic Course
Julian Ainsworth Adventure Series - all 3 Classic Triathons
John Alcock Individual Entry - Classic Course
Alvaro Aldeguer Individual Entry - Classic Course
Sheree Ali Individual Entry - Classic Course
Jamie Allen Individual Entry - Classic Course
Peter Allen Individual Entry - Sprint Course
Steven Allport Adventure Series - all 3 Classic Triathons
Verity Allsopp Individual Entry - Classic Course
Liza Amatini Individual Entry - Classic Course
Peter Ames Adventure Series - all 3 Savage Triathlons
James Anderson Slateman Savage
John Anderson Individual Entry - Classic Course
Robyn Anderson Individual Entry - Classic Course
Hannah Andrew Individual Entry - Classic Course
John Andrew Individual Entry - Classic Course
Tabitha Angle-Smith Adventure Series - all 3 Classic Triathons
Christine Appleby Individual Entry - Classic Course
Karrie Archer Individual Entry - Classic Course
Finn Arentz Individual Entry - Classic Course
Philip Argent Adventure Series - all 3 Classic Triathons
Felicity Aries Slateman Duathlon
Vincent Armstrong Slateman Savage
Mark Arnell Adventure Series - all 3 Classic Triathons
John Atkinson Individual Entry - Classic Course
Peter Atkinson Individual Entry - Classic Course
Andrew Austen Individual Entry - Sprint Course
Marc Backes Individual Entry - Classic Course
John Baden Slateman Savage
Adam Ball Individual Entry - Classic Course
Fraser Ballantine Slateman Savage
John Ballard Individual Entry - Classic Course
Charles Basford Individual Entry - Classic Course
Alistair Bates Slateman Savage
Simon Batty Individual Entry - Classic Course
Karoline Baumann Individual Entry - Sprint Course
Chris Bean Individual Entry - Classic Course
Johannes Beckmann Individual Entry - Classic Course
Martin Bedwin Individual Entry - Classic Course
Hayley Beecroft Individual Entry - Classic Course
Jeff Belt Individual Entry - Classic Course
Paul Bennett Individual Entry - Classic Course
Paul Bennett Individual Entry - Classic Course
Stephen Bennett Individual Entry - Classic Course
Lee Benson Individual Entry - Classic Course
Paul Bettelley Individual Entry - Classic Course
Andrei Bettinson Individual Entry - Classic Course
Michael Bird Individual Entry - Classic Course
Peter Bithell Individual Entry - Classic Course
Dan Blackburn Individual Entry - Classic Course
Robert Blackman Individual Entry - Classic Course
Immo Blaese Individual Entry - Classic Course
Ian Blakemore Slateman Duathlon
Ian Blakemore Individual Entry - Classic Course
Michael Boardman Individual Entry - Classic Course
Philip Booth Individual Entry - Classic Course
Eva Bosustow Individual Entry - Sprint Course
Jon Bowden Individual Entry - Sprint Course
Gareth Bowen Adventure Series - all 3 Classic Triathons
Huw Brace Individual Entry - Classic Course
Simon Bradford Individual Entry - Classic Course
Jonathan Bradley-Parrish Individual Entry - Sprint Course
Ryan Brand Individual Entry - Classic Course
Helen Breeds Individual Entry - Sprint Course
Pete Brewin Slateman Savage
Bleddyn Bridge Adventure Series - all 3 Classic Triathons
Robin Bridge Individual Entry - Classic Course
James Briggs Individual Entry - Classic Course
Paul Brindle Slateman Savage
Mark Bringloe Individual Entry - Classic Course
Jonathan Bromfield Individual Entry - Classic Course
Ian Brooks Individual Entry - Classic Course
Damien Brown Individual Entry - Classic Course
Dominic Brown Individual Entry - Classic Course
Jo Brown Adventure Series - all 3 Classic Triathons
Patrick Brown Individual Entry - Classic Course
Thomas Brown Individual Entry - Classic Course
Hannah Bruce Adventure Series - all 3 Sprint Triathlons
Caroline Buckland Slateman Duathlon
Victoria Ann Buckle Individual Entry - Classic Course
Kelvin Bull Individual Entry - Sprint Course



Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

TDL Event Services   |   Units 1 & 2   |   Llangefni   |   LL77 7AW