Cross Nationals 1. runde



Deltagerliste

Søg i felt
Søg efter

359 deltager(e) fundet i søgning, viser 1 - 359
<- StartNr -> <- Navn -> <- Klub -> <- Distance -> <- Klasse ->
Alma Søttrup Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år)
Celina Hein Pedersen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
TEST TEST Senior (20-39 år)
Marie Stryhn Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Mathilde Grønlund Rasmussen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år)
Marie Stryhn Masters (40 år og ældre)
TEST TEST Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
Benni Bennetsen Senior (20-39 år) Mænd Senior
Emma Andersen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Cathrine Nielsen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Olivia Kellberg Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
Olivia Kellberg Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år)
Celina Hein Pedersen Masters (40 år og ældre)
Emma Andersen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Daniella Shabtai Hai Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
Cathrine Nielsen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Daniella Shabtai Hai Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år)
Cathrine Nielsen Masters (40 år og ældre)
Celina Hein Pedersen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Celina Hein Pedersen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Majken Lützen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år)
Emma Andersen Masters (40 år og ældre)
Test Test Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
Benni Bennetsen Senior (20-39 år) Mænd Senior
Benni Bennetsen Senior (20-39 år)
Sigrid Fog Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
Marie Stryhn Masters (40 år og ældre)
Jonas Christensen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Cathrine Nielsen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Majken Lützen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
Marie Stryhn Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Emma Andersen Masters (40 år og ældre)
Celina Hein Pedersen Masters (40 år og ældre)
Test Test Athletikklubben Holstebro Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
Marie Stryhn Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Mathilde Grønlund Rasmussen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
Emma Andersen Ejby Skole Masters (40 år og ældre)
Cathrine Nielsen Masters (40 år og ældre)
Sigrid Fog Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år)
TEST TEST AC Pain Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
Alma Søttrup Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
Benni Bennetsen Senior (20-39 år)
1 Theis Læssøe Amager Atletik Club Senior (20-39 år) Mænd Senior
2 Emil Skovhøj Amager Atletik Club Senior (20-39 år) Mænd Senior
3 Thomas Sand Nielsen Athletikklubben Holstebro Junior (til og med 19 år)
4 Martin Thornbjerg Klausen Atletikforeningen Fremad Holbæk Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
5 Simon Lessel Atletikklubben Brøndby Senior (20-39 år) Mænd Senior
6 Anton Østdal Bagsværd Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
7 Joachim Weel Rosbo Bagsværd Atletik Club Senior (20-39 år) Mænd Senior
8 Søren Jøhnk Bagsværd Atletik Club Senior (20-39 år) Mænd Senior
9 Klaus Præst Jaqué Bagsværd Atletik Club Senior (20-39 år) Mænd Senior
10 Przemyslaw Krajczynski Bagsværd Atletik Club Senior (20-39 år) Mænd Senior
11 Henrik Sørensen Bagsværd Atletik Club Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
12 Jonas Albertsen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
13 Rasmus Baltzersen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
14 Kristian Brammer Carstensen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
15 David Romney Lauridsen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
16 Joachim Rønsholt Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
17 Majken Lützen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
18 Mathilde Grønlund Rasmussen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
19 Alma Søttrup Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
20 Caroline Rødgaard Jessen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
21 Kamilla Kajbæk Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
22 Mathilde Riis Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
23 Kristoffer Friis Ballerup Atletik Klub Senior (20-39 år) Mænd Senior
24 Katja Müllertz Ballerup Atletik Klub Senior (20-39 år) Kvinder Senior
25 Rikke Ulslev Degn Ballerup Atletik Klub Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
26 Søren Thrane Ødum Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
27 Marcus Rønn Blovstrød - Løverne Senior (20-39 år) Mænd Senior
28 Steffen Falch Larsen Blovstrød - Løverne Senior (20-39 år) Mænd Senior
29 Sara Schou Kristensen Blovstrød - Løverne Senior (20-39 år) Kvinder Senior
30 Emily Oron Lexner Blovstrød - Løverne Senior (20-39 år) Kvinder Senior
31 Miri Thrane Ødum Blovstrød - Løverne Senior (20-39 år) Kvinder Senior
32 Marie Holst Mørch Blovstrød - Løverne Senior (20-39 år) Kvinder Senior
33 Mette Busch Blovstrød - Løverne Senior (20-39 år) Kvinder Senior
34 Christian Madsen Blovstrød - Løverne Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
35 Pelle Grønberg Christensen Blovstrød - Løverne Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
36 Thomas Greve Jensen Blovstrød - Løverne Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
37 Henrik Larsen Blovstrød - Løverne Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
38 Tine Broksø Blovstrød - Løverne Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
39 Jelmer Scholten Dybvad Idrætsklub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
40 Frederik Kjeldsen Hertz Esbjerg Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
41 Mathias A.h. Carlsen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
42 Joachim Sieverts Nielsen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
43 Mohamed Hersi Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
44 Esben Krogh Rasmussen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
45 Frederik Petersen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
46 Alexander Dautel Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
47 Dan Gilling Brunholt Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
48 Rikki Frederiksen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
49 Sofie Vejlby Kaas Hansen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
50 Fie Sønderby Christensen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
51 Julie Ryg Nielsen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
52 Anette Jacobsen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
53 Mads Frederik Juul Eilersen Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
54 Frida Uhrskov Helsingør If, Atletik Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
55 Magnus Dewett Herning Løbeklub Senior (20-39 år) Mænd Senior
56 Anders Bonde Herning Løbeklub Senior (20-39 år) Mænd Senior
57 Anders Bukhave Herning Løbeklub Senior (20-39 år) Mænd Senior
58 Claus Hviid Christensen Herning Løbeklub Senior (20-39 år) Mænd Senior
59 Jesper Faurschou Herning Løbeklub Senior (20-39 år) Mænd Senior
60 Stefan Klausen Herning Løbeklub Senior (20-39 år) Mænd Senior
61 Mads Harder Herning Løbeklub Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
62 Frank Løvendahl Herning Løbeklub Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
63 Peter Alexander Uldall Torp HMRC Senior (20-39 år) Mænd Senior
64 Asmund Biesbjerg Jensen HMRC Senior (20-39 år) Mænd Senior
65 Mads Tærsbøl HMRC Senior (20-39 år) Mænd Senior
66 Simon Holbek HMRC Senior (20-39 år) Mænd Senior
67 Alex Puggaard HMRC Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
68 Mathias Sikora Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
69 Magnus Buur Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
70 Kasper Pontoppidan Jensen Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
71 Sofus Zwergius Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år)
72 Rasmus Brynskov Idrætsklubben Hellas, Roskilde Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
73 Jesper Høgsvig Idrætsklubben Hellas, Roskilde Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
74 Anni Vedel Idrætsklubben Hellas, Roskilde Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
75 Micki Borgen Morell Idrætsklubben Olympia, Atletikafdeling Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
76 Victor Kiplagat Kondrup Kolding KFUM Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
77 Emma Kiplagat Kondrup Kolding KFUM Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
78 Anastacia Damm Kolding KFUM Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
79 Christoffer Tarras Madsen Københavns Idræts-Forening - KIF Senior (20-39 år) Mænd Senior
80 Caroline Christiansen Københavns Idræts-Forening - KIF Senior (20-39 år) Kvinder Senior
81 Therese Jansson Københavns Idræts-Forening - KIF Senior (20-39 år) Kvinder Senior
82 Bo Abrahamsson Københavns Idræts-Forening - KIF Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
83 Marcus Hjuler Salomonsson Køge Atletik Junior (til og med 19 år)
84 Lars Hansen Køge Atletik Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
85 Lars Nordlund Køge Atletik Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
86 Michael Mørkeberg Christiansen Køge Atletik Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
87 Anne-Sofie Mcpherran Køge Atletik Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
88 Rikke Mørkebjerg Poulsen Køge Atletik Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
89 Rikke Due-Andersen Køge Atletik Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
90 Anders Lund Hansen Multiatleterne Senior (20-39 år) Mænd Senior
91 Jonas Lyngvald Schmidt Odense Atletik - O.G.F. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
92 Anders Holmelund Jørgensen Odense Atletik - O.G.F. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
93 Jonas Gertsen Odense Atletik - O.G.F. Junior (til og med 19 år)
94 Mubaarik Ibrahim Odense Atletik - O.G.F. Junior (til og med 19 år)
95 Laura Valgreen Odense Atletik - O.G.F. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
96 Abdirisak Ahmed Mahamad Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Mænd Senior
97 Peter Gerner Ejersbo Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Mænd Senior
98 Mohammed Idiris Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Mænd Senior
99 Rasmus Bøge Gregersen Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Mænd Senior
100 Jacob Ilbjerg Stengaard Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Mænd Senior
101 Henrik Gehlert Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Mænd Senior
102 Martin Eisemann De Almeida Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Mænd Senior
104 Laura Møller Odense Atletik - O.G.F. Senior (20-39 år) Kvinder Senior
105 Henning Hoffmann Odense Atletik - O.G.F. Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
106 René Pedersen Odense Atletik - O.G.F. Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
107 Jeppe Risvig Skive A.M. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
108 Rasmus Rose-Hansen Skive A.M. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
109 Sebastian Stensvig Skive A.M. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
110 Marcus Rølling Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
111 Anders Bang Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
112 Linus Lindquist Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
113 Mathias Laugesen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
114 Noah Nouri Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
115 Christian Lindgreen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
116 Conrad Lind Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
117 Scott Steenberg Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
118 Morten Bach Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
119 Malthe Nielsen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
120 Kasper Kesje Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
121 Marie Falkebo Jensen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
122 Sarah Glad Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
123 Karoline Nygaard Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
124 Nikoline Høegh Ørum-Nielsen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
125 Anna Clara Skjærbæk Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
126 Elena Johansen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
127 Isabella Jensen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
128 Amanda Amaloo Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
129 Matilde Willer Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
130 Sophie Søefeldt Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
131 Anna Mark Helwigh Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
132 Mia Vanwagenen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
133 Frederik Tronier Kapper Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
134 Hans Andrias Gregoriussen Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
135 Jan Elmar Sørensen Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
136 Jonatan Sandager Hansen Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
137 Henrik Bierbum Bacher Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
138 Morten Puggaard Ravn Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
139 Signe Salanson-Jensen Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
140 Eve Mackinnon Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
141 Julie Thunbo Rivold Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
142 Caroline Klarsgaard Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
143 Michelle Poulsen Sparta Atletik og Motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
144 Anders Götze Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
145 Ole Gram Clausen Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
146 Kent Nørmark Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
147 Ebbe Primdahl Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
148 Johnny Lorentzen Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
149 Jens Peter Nielsen Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
150 Bo Lajos Jakobsen Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
151 Sara Lorentzen Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
152 Christina Hedegård Bruhn Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
153 Mette Willer Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
154 Malene Munkholm Sparta Atletik og Motion Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
155 Alex Mogensen Svaneke Årsdale Neksø-Løberne Senior (20-39 år) Mænd Senior
157 Elias Shifris Viborg Atletik og Motionsforening Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
158 Oscar Gladney Rundqvist Viborg Atletik og Motionsforening Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
159 Carl Christian Burvil Viborg Atletik og Motionsforening Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
160 Thijs Nijhuis Viborg Atletik og Motionsforening Senior (20-39 år) Mænd Senior
161 Oliver Bjørslev Aalborg Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
162 Habtom Misgihna Aalborg Atletik og Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
163 August Runge Bengtson Aalborg Øst Road Runners Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
164 Sofie Hintz Aalborg Øst Road Runners Club Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
165 Martin Patwary Aalborg Øst Road Runners Club Senior (20-39 år) Mænd Senior
166 Jakob Vase Aarhus 1900 Atletik/Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
167 Magnus Nyman Hall Aarhus 1900 Atletik/Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
168 Marie Aagaard Poulsen Aarhus 1900 Atletik/Motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
169 Susanne Pallesen Aarhus 1900 Atletik/Motion Masters (40 år og ældre) Kvinder Masters
170 Ebbe Møller Aarhus Gymnastikforening af 1880 Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
171 Emil Pallesen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
172 Andreas Rumin Kjær Aarhus Gymnastikforening af 1880 Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
173 Silje Noe Aarhus Gymnastikforening af 1880 Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
174 Beathe Gejl Aarhus Gymnastikforening af 1880 Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
175 Kristine Mygind Sørensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
176 Kirsten Wiborg Jensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Junior (til og med 19 år)
177 Christian Stounberg Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
178 Mikkel Dahl-Jessen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
179 Mikael Johnsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
180 Jonas Kvottrup Nielsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
181 Christian Reumert Hedetoft Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
182 Oliver Korfitsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
183 Andreas Dam Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
184 Esben Hornum Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
185 Alexander Johansen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
186 Niels Peter Nielsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
187 Jens Søndergaard Jensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
188 Allan Persson Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Mænd Senior
189 Emma Dyrup Kleist Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
190 Louise Høj Jensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
191 Sissel Møller Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
192 Dagmar Clausen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
193 Melissa Christensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
194 Maja Alm Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
195 Karen Johansen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
196 Lise Kandborg Sørensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Senior (20-39 år) Kvinder Senior
197 Anton Møller Christensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 Masters (40 år og ældre) Mænd Masters
198 Rasmus Møller Jess Junior (til og med 19 år)
199 Andreas Mårtensson Senior (20-39 år) Mænd Senior
200 Anders Bregnhøj Senior (20-39 år) Mænd Senior
201 Alexander Prien Senior (20-39 år) Mænd Senior
202 Patrick Leese Senior (20-39 år) Mænd Senior
203 Anders Poul Senior (20-39 år) Mænd Senior
204 Cathrine Øhlers Senior (20-39 år) Kvinder Senior
205 Kathrine Dahl Larsen Frederiksberg IF atletik og motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
206 Abdi Hakin Ulad Hvidovre Atletik & Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
207 Malene Meyer Hvidovre Atletik & Motion Senior (20-39 år) Kvinder Senior
208 Michael Jeppesen Hvidovre Atletik & Motion Senior (20-39 år) Mænd Senior
209 Valdemar Solok Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
210 Boris Steenberg Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
211 Anne Holm Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
212 Anton Juhl Setzberg Atletikforeningen Fremad Holbæk Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
213 Philip Grundt Hansen Bagsværd Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
214 Stinus Dolmer Nielsen Bagsværd Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
215 Joel Ibler Lillesø Bagsværd Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
216 Laurits Pantmann Bagsværd Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
217 Andreas Rudfeldt Bagsværd Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
218 Cecilie Møller-Jensen Bagsværd Atletik Club Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
219 Simon-Ronaldo Baun Lee Gonzalez Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
220 Oliver Jensen Jensen Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
221 Oscar Riis Riis Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
222 Oscar Hee Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
223 Sigrid Fog Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
224 Olivia Kellberg Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
225 Daniella Shabtai Hai Ballerup Atletik Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
226 Sagar Clemensen Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
227 Theis Munktved Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
228 Gustav Mørch Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
229 Mathilde Mikkelsen Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
230 Kajsa Sophie Grønberg Christensen Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
231 Laura Hastrup Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
232 Mathilde Pilemann Winther Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
233 Augusta Marie Grønberg Christensen Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
234 Sarah Bruun Nielsen Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
235 Ida Øbro Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
236 Tobiaz Olloz Fif, Hillerød Atletik Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
237 Axel Vagn Christensen Fif, Hillerød Atletik Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
238 Ida Palbo Fif, Hillerød Atletik Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
239 Carl Emil Hjorth Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
240 David Holst Han Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
241 Oliver Fabrius Thomsen Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
242 Martin Møllgaard Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
243 Albert Vang Jensen Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
244 Adam Smitt Vanges Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
245 Amalie Boeck Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
246 Kamille Dahlsgaard Andersen Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
247 Ellen Nørding Christensen Frederiksberg IF atletik og motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
248 Mats Krüger Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
249 Joakim Schnack Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
250 Albert Frydenberg Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
251 Frederik Holm Wester Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
252 Laurits W. Holm Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
253 Mia Krüger Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
254 Jeppe Haghfelt Helsingør If, Atletik Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
255 Pelle Carlson Mohr Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
256 Magnus Munk Rosenbeck Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
257 Mads Mørch Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
258 Christian Pilehave Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
259 Jakob Fisher Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
260 Asta Lunde Larsen Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
261 Ida Mørch Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
262 Agnes Rold Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
263 Marie Rossing Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
264 Laura Stenderup Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
265 Caroline Nørgaard Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
266 Laura Klausen Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
267 Freja Lunde Lunde Larsen Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
268 Caroline Amalie Jensen Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
269 Louise Rosenstand Lou Holte Idrætsforening Atletikafd. Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
270 Anton Vibild Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
271 Nikolaj Lange Dons Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
272 Sebastian Bergman Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
273 Louis Cantby Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
274 Alexander Siedler Nielsen Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
275 Mira Brix Nagell Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
276 Julie Klarskov Hvidovre Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
277 Alfred Fisker Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
278 Rasmus  Jæger Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
279 Wilhelm  Winkel Mortensen Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
280 Tobias  Feldborg Nielsen Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
281 Dirie  Abdirahman Daud Idrætsklubben Hellas, Roskilde Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
282 Noah Borgen Morell Idrætsklubben Olympia, Atletikafdeling Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
283 Oliver Enemark Korsør Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
284 Lucas Jeppesen Korsør Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
285 Kasper King Korsør Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
286 Noa Cantby Korsør Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
287 Laura Nielsen Korsør Atletik & Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
288 William Elsner Københavns Idræts-Forening - KIF Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
289 Nanna Elmer Københavns Idræts-Forening - KIF Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
290 Tobias Mørkeberg Poulsen Køge Atletik Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
291 Lucas Soulier Slagelse Atletik DELTA Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
292 Samuel Tiger Richmond Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
293 August Lund Frederiksen Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
294 Elvira Helleskov Batko Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
295 Elisabeth Rønnstad Sparta Atletik og Motion Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
296 Sebastian Hansen Team Hechmann Sport Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
297 Lauge Rasmussen Trongårdens Idræts Forening Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
298 Gustav Bjaaland Andersen Bjaaland Andersen Amager Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
299 Johan Christian Holst Christian Holst Amager Atletik Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
300 Oscar David Broman Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
301 Søren Thrane Ødum Ødum Blovstrød - Løverne Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
302 Arron Keane Keane Copenhagen International School Sports Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
303 Ameya Subramanian Subramanian Copenhagen International School Sports Club Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
304 Nora Krogsgaard Copenhagen International School Sports Club Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
305 Tarne Lamp Copenhagen International School Sports Club Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
306 Francesca Verge Copenhagen International School Sports Club Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
307 Oline Christiansen Copenhagen International School Sports Club Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
308 Boris Steenberg Steenberg Ganløse Tri-Center Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
309 Cilius Jørgensen Jørgensen Gentofte Idræts Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
310 Christian Mersebach Mersebach Gentofte Idræts Klub Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
311 Esther Kirkeby Gentofte Idræts Klub Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
312 Wiktoria Warzycka Idrætsklubben Olympia, Atletikafdeling Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
313 Allan Dario Idrætsklubben Hellas, Roskilde Senior (20-39 år) Mænd Senior
314 Thomas Strange Odense Triathlon Klub Senior (20-39 år) Mænd Senior
315 Sigrid Staugaard Fif, Hillerød Atletik Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
316 Martin Pedersen Fif, Hillerød Atletik Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
317 Marie Wiedemann Københavns Idræts-Forening - KIF Junior (til og med 19 år) Kvinder Junior
318 Rachael Lindeberg Københavns Idræts-Forening - KIF Junior (til og med 19 år) Mænd Junior
319 Gustav Bendsen Københavns Idræts-Forening - KIF Junior (til og med 19 år) Mænd Junior




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark