Challenge Turku
Finnish English

Osallistujalista

Haku
Etsi

302 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 302
<- Race No -> <- Name -> <- Club -> <- Nation -> <- Category -> <- Event ->
Niina Svartström Triathlon Vantaa FIN Half Challenge Agegroup (12 August)
Ada Puhakka x-tri Lahti FIN F11 Challenge Junior (11 August)
Ella Kostiainen FIN F11 Challenge Junior (11 August)
Lotte Borremans Hyvinkää triathlon FIN F11 Challenge Junior (11 August)
Ella-Lotta Anttalainen X-tri Lahti FIN F15 Challenge Junior (11 August)
Julia Välikangas Turun Urheiluliitto triathlon FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (11 August)
Milli Primmer TuUL Triathlon FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (11 August)
Hilla Läärä TuUL Triathlon FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (11 August)
Matleena Kolu TuUL FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (11 August)
Petra Havisalo FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (11 August)
Sanna Seppälä Tridiet Conquer FIN Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Aira-Maarit Mantsinen Varpaisjärven Vire FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Annaliina Vanhatalo Team Optima FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Catharina Silfvast Medicinarklubben Thorax r.f. FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Emilia Repo FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Eveliina Hirvonen Turun Urheiluliitto FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Henna Virolainen TriBabes Finland FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jenni Inkinen TuUL Triathlon FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Jenni Laatikainen FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Johanna Kevo FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Jonna Jokelainen FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jaana Salo HarjUS triathlon FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Maria Kosunen TuUL triathlon FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Marjo Luomala FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Milla Hämäläinen Stamina TC FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sanna Gustafsson FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sanni Pirinen AVL-Racing FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Valeria Vereshtshagina 150589-274H FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Anniina Hakkarainen Triathlon Suomi FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Annika Ronkainen FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Anu Lammi TUUL FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Elina Huuskonen PVS FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Elina Kasvi FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Emilia Vainio Pargas Victorious Secret FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Johanna Möttönen MJR Triathlon Team FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Kaisa Tanskanen TuUL FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kaisa Vatiainen Team Optima FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Katia Belinskaia FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Katja Eloranta FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kia Järvinen Blue Bloods FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Laura Alder FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Laura Heino-Laurila Pargas Victorious Secret FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Laura Karhu HelTri FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Linda Päivinen FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Maria Maunula TuUL Triathlon FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Riina Santamäki-Pesonen TT Treenitehdas FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Saija Huhtiniemi PSG FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Sara Pesonen FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sina Rasela BS-PU Triathlon FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tiina-Mari Tulimaa Triathlon Vantaa FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Anne Koskela Järvenpään pyöräilijät ry FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Anu Ahde FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Elina Norrman Tuul triathlon FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Essi Porola Team Optima FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kaisu Kaistinen Kaarinan juoksuklubi FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Katja Puhakka Team Optima FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Katja Ritola FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Leena Rantanen HHE-team FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Mari Salo FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Maria Vickholm BS-PU Triathlon FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Marion Karppi Tribabes Finland FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Marjo Kajonen TuUL triathlon FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Mira Ronkainen Gladius Tri FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Riikka Tolvanen FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sanna Nurkkala Team Optima FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sari Virrankoski Team Raju FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Suvi Lapinvuo Turun Urheiluliitto FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tina Kinnunen FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Becki Prowse Mavericks GBR Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Wiebke Wesener GER Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Aino Soro-Paavonen Tri coaching Finland FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Annina Lehtikankare FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Anu Mäenpää Team Optima FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Joni Jantunen Helsinki Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Katja Harja FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Katja Merenluoto TuUL Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Marika Vanhatalo Team Optima FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mirka Lumia FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Maarit Ovaska YIT Runners FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Niina Puronummi Suomen Hostingpalvelu Oy FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Piia Aro-Pulliainen TuUL FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Sanna Hyvärinen Sanomain Kerho FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Sanna Karlsson SSU-Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Terhi Heino TuUl triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Terhi Sandgren FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Terhi Tevameri FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Tiina Reivonen Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tytti Åberg Keke Rt FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Jana Stein Physiotherapie GER Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Monika Diehl TV Kirch-Göns GER Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Anu Kankkunen EY Triathlon Club FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kirsi Punkari HyPy triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Lise-Lott Koivulahti Wasa Triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sari Raitakari Harjavallan uimaseura FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tiina Hollo Lännen Maukas FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (11 August)
Tutu Wegelius-Lehtonen EY Triathlon Club FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Erja Alanen TuUL FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jaana Widbom Heltri FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Päivi Rantala HyPy Triathlon Team FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Juliette Day Tri Coaching Finland GBR Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Liisa Kevo FIN Women 55-59 years Challenge Sprint (11 August)
Satu Matero Helsinki Triathlon FIN Women 55-59 years Challenge Sprint (11 August)
Jussi Rousi, Matti Rousi, Jussi Rousi FIN Relay Men Half Challenge Relay (12 August)
Evert Anttalainen X-tri Lahti FIN M11 Challenge Junior (11 August)
Kasper Borremans Hyvinkää triathlon FIN M11 Challenge Junior (11 August)
Janne Wilpola TuUL Triathlon FIN Men 18-19 years Challenge Sprint (11 August)
Viljami Valli TuUL FIN Men 18-19 years Challenge Sprint (11 August)
Ville Wilpola FIN Men 18-19 years Challenge Sprint (11 August)
Aleksi Salminen Valpas/PoroIsmoS FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Antti Uusitupa Turun Urheiluliitto FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Eetu Hirvonen Kpk 24/7 FIN Men 20-24 years Challenge Sprint (11 August)
Eetu Rajalehto FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Emil Lindroos Medicinarklubben Thorax r.f. FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Fredrik Ahlström Medicinarklubben Thorax r.f. FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Janne Hirvensalo ED-joukkue FIN Men 20-24 years Challenge Sprint (11 August)
Janne Rissanen FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mikael Käkönen Hyvinkään pyöräilijät FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Ossi Hakulinen Helsinki Triathlon FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Simo Laiho TuUL Triathlon FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tuomas Puranen Team Vauhtihirmut FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Dan Suman ITA Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Albert Lehtovirta Helsinki Triathlon FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Harry Suhonen FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Henri Laaksonen Harjavallan uimaseura ry - harjUS FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Joonas Vainio TCF FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mikko Karppinen ACT FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Mikko Keskinen Turun Urheiluliitto FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Oskari Ihalainen Helsinki Triathlon FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Sami Suo-Heikki FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Samuli Männistö FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Santeri Saarela Ruokolahden palloseura FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Timo Eirola FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Taavi Mattila TriathlonSuomi FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Valtteri Repo FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Ville Karppinen FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (11 August)
Aapo Saranpää Turun Urheiluliitto FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Matt Burwood Mavericks GBR Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Aleksi Laakso FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Antti Hyyryläinen SSU-Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Antti Uusilehto FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Daniel Kivilohkare Suomen Hostingpalvelu Oy FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Elias Hämäläinen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Erik Wihervuori TuUL Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Ferrix Hovi Helsinki Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Harri Heljala Evermade FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Heikki Nenonen TuUL Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Heikki Sanelma Teisko Triathlon ry FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Henri Nyroos FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jani Puhakka x-tri Lahti FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Joni-Pekka Luomala FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Juha Kauppinen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jyrki Rajala Tri Club Doha FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jyry Kuokkanen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jaakko Alajoki Evermade FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kaj Karhu HelTri FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Otto Moberg Koka Oy FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Toni Uusvuo Suomen Hostingpalvelu Oy FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (11 August)
Taavi Dettenborn FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Valtteri Laine FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Marco Mennillo TuUL Triathlon ITA Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Artem Semenov RUS Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Artyom Alekseev RUS Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Alex Belinskii FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Antti Pesonen Vuosaaren srk FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Antti Salmela EY Triathlon Club FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Guifré Molera Calvés FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Henri Seppä FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Janne Koskinen Aquilla Triathon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Johannes Päivärinta Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Joni Lehtola Gladius Kirkkonummi FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Joni Sinko Tuul FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Juha Degerstedt AVL-Racing FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Juha Jalonen Järvenpään Pyöräilijät FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jukka Vartiainen JäPy FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jussi Vainio MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Juuso Rinkinen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jaakko Lukkarila Rosendahl Nextrom FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kimmo Heino MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Kimmo Hollmén FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Kristian Danielsson MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Manu Paajanen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Matti Niiniö Blue Bloods FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mika Toivanen TuUL Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mikael Winqvist TCF FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mikko Keränen Team Optima FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Niklas Merikallio Vihti Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Oleksandr Shevchenko FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Olli Lehtonen Espoo FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Olli Porola Team Optima FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Pasi Vainio MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Pertti Niemelä FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Petri Karvinen TuUL Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Petteri Unkila FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Paavo Niemelä TriJuhanit FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Samuli Hänninen Vihti Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Santtu Kuusento FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Teemu Rautiainen Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tero Salonen TuUL Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Timo Ruokonen Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tomi Vuorensola FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Tommi Ketola TuUL FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Toni Hakala FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Toni Viitanen Team Optima FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Veikko Niinikoski Espoo Triathlon ry FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (11 August)
Vesa Korhonen Kajo Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Vesa Koskinen EY Triathlon Club FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Ville Kostiainen Aquila Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Ville Similä FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jon Brazier GBR Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Matt Lewis GBR Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Dmitrii Stolbov RUS Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Vladimir Boitsov RUS Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Antti Metsä FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Arno Illukka FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Erkki Halme X-Tri Lahti FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Erwin Borremans Hyvinkää triathlon FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Esa Ollikainen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Heimo Laukkanen Heltri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jan Landen Dream team FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Jari Käpylä Vihti Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jarno Anttalainen X-tri, Lahti FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jarno Koskimaa X-tri Lahti FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Jaska Halttunen 11.2.1976 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Johan Uunila SKB Triathlon Racing FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jorma Ikäheimo Downtown 65 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jussi Taponen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jyrki Ruohomäki Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kalle Ahola HelTri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kalle-Pekka Mannila Harjavallan uimaseura - HarjUS FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kosti Paloposki Running Gang Olari FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Lieven De Rycke Arctic Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Miikka Hietarinta TurHmA Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mika Rintalaulaja TuUL FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mikko Kuusilehto X-tri Lahti FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mikko Nurminen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Per-Olof Österberg Running Gang Olari FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Petri Lintula Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sami Loikkanen Vihti triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sami Mensola FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Stefan Aaltonen FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Tapio Viinikka Triathlonteam226 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Teemu Kangas Vierunkosken Poikakerho FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Teemu Tolvanen TCF FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Timo Leppä Contribyte FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Timo Metsälä Reaktor FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tom Perttala Velo Salo FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tommi Mäkinen TuUL triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Toni Eriksson FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tuukka Lahtela Team Optima FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Lasse Harja GAB Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Matt Redford GBR Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Darren Glynn CSC - IT Center for Science Ltd. IRL Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Robert Mucha Mucha Sportowa POL Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Alexander Ivanchenko RUS Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (12 August)
James Niska USA Men 40-44 years Challenge Sprint (11 August)
Craig Primmer TuUL Triathlon AUS Men 45-49 years Challenge Sprint (11 August)
Antti Sallila EY Triathlon Club FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Heikki Tevameri FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (11 August)
Herkko Soininen EY Triathlon Club FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Janne Lumia FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Juha Väre EY Triathlon Club FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Jyri Heilimo FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kai Becker EY Triathlon Club FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kim Stenström Turun Urheiluliitto FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Matti Punkari HyPy Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Max Pekkala helsinki triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mikko Kanninen Tampereen Maratonklubi (TREMK) FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Niko Valdolin FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (11 August)
Olli Etelämäki FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Patrick Östermark Helsinki FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sami Halmo Turun Urheiluliitto FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Sami Hiedanpää Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Simo Korhonen Huvikumpu FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (11 August)
Stefan Karlsson Turun Urheiluliitto FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (11 August)
Timo Lappi EY Triathlon Club FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tomas Åberg FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (11 August)
Tomi Tyysteri HelTri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tommi Pastinen Gladius FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Tuomo Ahola Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Vesa Laulumaa Velo Salo FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
André Widmer freeradicals SUI Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Erkki Torvinen Aqua Plus Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Fred Keus FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Harri Pärssinen EY Triathlon Club FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Juha-Pekka Halmeenmäki TriathlonSuomi FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kari Vesterinen FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (11 August)
Karri Elomaa Liedon Luja FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Matti Pippola TuUL Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Mika Pyy Metsämaan Merenkävijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Petri Huhtala Lännen Maukas FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (11 August)
Timo Erkkilä FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (11 August)
Timo Lehtinen EY Triathlon Club FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Michael Hardy Tri Coaching Finland GBR Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Takashi Yanagisawa Monster Triathlon Club JPN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Adel Hattab EY Triathlon Club FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Hannu Taipale TuUl / Trihtlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Ilpo Kivelä Turun Urheiluliitto FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Kalle Widbom Helsinki Triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Karri Kevo FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (11 August)
Pekka Haapasaari Helsinki Triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Philipp Fuss Vantaa Triathlon FIN Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (12 August)
Niina Katajapuu, Minna Laulumaa, Johanna Valonen TriBabes Finland FIN Relay Women Half Challenge Relay (12 August)

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark