Challenge Turku
Finnish English

Osallistujalista

Haku
Etsi


All
Half Pro
Half Agegroups + OSM
Half Relays
Sprint Elite + OSM
Sprint Agegroups
Sprint Relay
Junior
Junior (Adult & Child)
Challenge4All

38 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 38
<- Race No -> <- Name -> <- Club -> <- Nation -> <- Category -> <- Event ->
482 Eeka Rantanen FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
483 Roope Palsio Triahtlon Vantaa FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
484 Evert Anttalainen X-tri Lahti FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
485 Lauri Aho Raisu, uintijosto FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
486 Kasper Borremans Hyvinkää triathlon FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
487 Sviatoslav Buianov Kasatka RUS M11-12 Challenge Junior (11 August)
488 Niklas Palsio Triathlon Vantaa FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
489 Tomas Mazurs Zoorbagan LAT M13-14 Challenge Junior (11 August)
490 Otto Hurmansalo HC Nokia FIN M13-14 Challenge Junior (11 August)
491 Ilia Nizhankovskii World Class RUS M13-14 Challenge Junior (11 August)
492 Ada Puhakka Karhulan Katajaiset FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
493 Aino Hurmansalo triVAteam FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
494 Ella Kostiainen FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
495 Lotte Borremans Hyvinkää triathlon FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
496 Pinja Siljanto Turun Urheiluliitto yleisurheilu FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
497 Elsa Vira Kerttulin Kyykkääjät FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
498 Ameli Mazure Zoorbagan LAT F13-14 Challenge Junior (11 August)
499 Elsa Viikari Turun Urheiluliitto FIN F13-14 Challenge Junior (11 August)
500 Aurora Henelius USA F13-14 Challenge Junior (11 August)
501 Adele Lehtikankare FIN F13-14 Challenge Junior (11 August)
502 Ella-Lotta Anttalainen X-tri Lahti FIN F15-16 Challenge Junior (11 August)
503 Irma Silander FIN F15-16 Challenge Junior (11 August)
504 Ella Jokioinen TuUL FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
505 Julius Luoto Raisio FIN M13-14 Challenge Junior (11 August)
506 Emilie Sjösten FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)
507 Iida Kuusilehto FIN F13-14 Challenge Junior (11 August)
508 Matias Kuusilehto FIN M13-14 Challenge Junior (11 August)
509 Antti Kuusilehto FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
510 Juhana Kangas FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
511 Joonatan Davie Aurajoen Uinti FIN M11-12 Challenge Junior (11 August)
512 Anttila Onni Karkkilan Pojat FIN M13-14 Challenge Junior (11 August)
513 Charlotte Haldorsen Team Tigerbalsam Junior FIN F13-14 Challenge Junior (11 August)
514 Emmy Kumlander Team Tigerbalsam Junior SWE F11-12 Challenge Junior (11 August)
515 Julia Vänttinen Triathlon Vantaa FIN F13-14 Challenge Junior (11 August)
516 Stephen Kurki FIN M13-14 Challenge Junior (11 August)
517 Annika Koistinen TuUL FIN F13-14 Challenge Junior (11 August)
518 Kaisa Stolen FIN F15-16 Challenge Junior (11 August)
519 Siri Stolen FIN F11-12 Challenge Junior (11 August)

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark