2018 Sandman Triathlon



Start List
Current Entries. If you have entered but are not shown below please e-mail info@alwaysaimhighevents.com

Search field
Search string

<- First Name -> <- Surname -> <- Distance -> <- Team ->
Team/Relay Entry - Sprint Course Twisted blisters
Team/Relay Entry - Classic Course Hine's Beans
Team/Relay Entry - Classic Course Are We There Yet
Team/Relay Entry - Sprint Course Pencampwyr Pencarnisiog
Team/Relay Entry - Classic Course The Nightingales
Team/Relay Entry - Classic Course The Flat Liners
Team/Relay Entry - Classic Course The Fairfield Fit Bits
Team/Relay Entry - Sprint Course Grandad and daughter
Team/Relay Entry - Classic Course One Diva One Dude
Team/Relay Entry - Classic Course Ramsbottom Running Club G.S.E mk1
Team/Relay Entry - Classic Course RRC Not Fast Just Furious
James Able Individual Entry - Classic Course
Jennifer Ablett Individual Entry - Sprint Course
Wayne Adams Individual Entry - Classic Course
Simon Adey-Davies Individual Entry - Classic Course
Alexis Adonis Individual Entry - Sprint Course
Bill Adsett Individual Entry - Sprint Course
Janet Adsett Individual Entry - Sprint Course
John Ainsworth Individual Entry - Sprint Course
Julian Ainsworth Individual Entry - Classic Course
Andrew Aitken Individual Entry - Classic Course
Philip Allman Individual Entry - Classic Course
Steven Allport Individual Entry - Classic Course
Peter Ames Sandman Legend
Christopher Anagnostopoulos Individual Entry - Classic Course
Helen Anderson Individual Entry - Classic Course
John Andrew Individual Entry - Classic Course
Mark Andrews Individual Entry - Classic Course
Andy Appleby Individual Entry - Classic Course
Adam Arcas-White Individual Entry - Classic Course
Philip Argent Individual Entry - Classic Course
Felicity Aries Individual Entry - Sprint Course
Scott Armstrong Individual Entry - Classic Course
Tony Armstrong Sandman Savage
Mark Arnell Individual Entry - Classic Course
Paul Arpino Individual Entry - Classic Course
Lynsey Astles Individual Entry - Sprint Course
Lynsey Astles Individual Entry - Sprint Course
Jessica Atkins Individual Entry - Sprint Course
Holly Atkinson Sandman Duathlon
Glynn Attiwell Individual Entry - Sprint Course
Stavros Avramidis Sandman Legend
Matthijs Backx Sandman Legend
John Baden Individual Entry - Sprint Course
Andy Badnell Individual Entry - Classic Course
Gloria Bainbridge Junior Triathlon
Phil Baird Individual Entry - Sprint Course
Deborah Baker Individual Entry - Sprint Course
Mark Baker Individual Entry - Sprint Course
Kate Baldwin Individual Entry - Classic Course
Claire Ballamy Sandman Legend
Allison Bamford Individual Entry - Sprint Course
Stuart Barnard Individual Entry - Classic Course
Amy Barnes Individual Entry - Sprint Course
Lee Barnfield Individual Entry - Classic Course
Chris Barritt Sandman Legend
Robert Barritt Sandman Legend
Joseph Basquill Individual Entry - Sprint Course
Alistair Bates Sandman Legend
Dave Bates Individual Entry - Classic Course
Michael Battersby Individual Entry - Sprint Course
Rob Beer Individual Entry - Classic Course
Bryony Bell Individual Entry - Classic Course
Sophie Benn Junior Triathlon
Mark Berry Individual Entry - Classic Course
Thomas Bidmead Individual Entry - Classic Course
Clive Bilcock Individual Entry - Classic Course
Steve Billham Individual Entry - Sprint Course
Bethan Billington Junior Triathlon
Dylan Billington Junior Triathlon
William Birtles Individual Entry - Classic Course
Craig Blackburn Sandman Legend
Jackie Blackburn Sandman Legend
David Blackmore Individual Entry - Classic Course
Bob Blackwell Individual Entry - Sprint Course
Dylan Jeffrey Blythin Individual Entry - Sprint Course
Laura Elizabeth Blythin Individual Entry - Sprint Course
James Boardwell Individual Entry - Classic Course
Emma Boocock Individual Entry - Classic Course
Philip Booth Individual Entry - Classic Course
Pete Borlace Individual Entry - Sprint Course
Seren Borland Junior Triathlon
Eva Bosustow Individual Entry - Classic Course
Patricia Bowden Individual Entry - Sprint Course
Aimee Bowen Individual Entry - Classic Course
Gareth Bowen Individual Entry - Classic Course
Andy Bowles Individual Entry - Classic Course
Lucy Bowling Individual Entry - Sprint Course
Rupert Bowling Individual Entry - Sprint Course
Susan Bowling Individual Entry - Sprint Course
Gareth Bowyer Sandman Savage
Leon Brackstone Individual Entry - Classic Course
Aiden Bradley Sandman Duathlon
Gary Bradley Individual Entry - Sprint Course
Paul Breeze Individual Entry - Classic Course
Iolo Wyn Brémaud-Thomas Junior Triathlon
Ian Bremner Individual Entry - Classic Course
Claire Brennan Individual Entry - Classic Course
Sean Brennan Individual Entry - Classic Course
Bleddyn Bridge Individual Entry - Classic Course



Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

TDL Event Services   |   Units 1 & 2   |   Llangefni   |   LL77 7AW