Nordsjørittet



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

<- Navn -> <- Lag -> <- Klubb/Lag -> <- Land -> <- Distanse -> <- Pulje -> <- Seeding -> <- - ->
Odd-Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb NOR 6 -
Dag Børre Norland Nærbø SK NOR 91 km 12 Seeding -
Øystein Skuland Kristiansands Cykleklubb NOR 91 km 4 Seeding -
Isabell Eikeland NOR Barnas -
Atle Haugland Telenor BIL NOR 91 km 13 Seeding -
Helge Willy Espeland Bogafjell Sykkelklubb NOR Marathon Seeding -
Geir Mørken Re SK NOR 91 km 10 Seeding -
Geir-Arne Karlsen Vigrestad SK NOR 91 km 9 Seeding -
Jostein Thoresen Multiconsult Norge as NOR Marathon Seeding -
Egil Olafsson Soon CK NOR Marathon Seeding -
Kjetil Anda Tasta & Omegn Sykkel Klubb NOR 91 km 3 Seeding -
Lillian Tønnesen Ahlsell Snarveien IL NOR 91 km 13 Seeding -
Wenche Åreskjold Ahlsell Snarveien IL NOR 91 km 13 Seeding -
Per Tønnessen Farsund Sykleklubb NOR 91 km 9 Seeding -
Helge Edland Edland TXT NOR 91 km 13 Seeding -
Edvald Erling Magnusson ISL 91 km 11 Seeding -
Asbjørn Abelsen NOR 91 km 13 Seeding -
Vidar Svensson Arendal kommune NOR Marathon -
Espen Idsøe Finnøy IL NOR 91 km 9 Seeding -
Bjørn Austerå Bryne Cykleklubb NOR 91 km 4 Seeding -
Geir Mikkelsen Agder Smolt Marine Harvest NOR 91 km -
Kenneth Stokkeland Bogafjell Sykleklubb NOR Marathon Seeding -
Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb NOR Marathon Seeding -
Per Steinsland Finnøy NOR 91 km 3 Seeding -
Leif Henriksen arendal cykleclub NOR 91 km 13 Seeding -
Stian Tveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb NOR 91 km 10 Seeding -
Helene Østerhus Morland NOR Barnas -
Asle Havsø Sæstad NOR 91 km 9 Seeding -
Oscar Razafy FRA Barnas -
Hege Ree Årstad SUSBIL - Stavanger Universitetssjukehus Susbil NOR 91 km -
John Klemetsen Team Rynkeby Rogaland NOR 91 km 10 -
Jan Terje Mathisen Petoro Aktiv NOR 45 km -
Geir Olsen Haugesund Triathlon Klubb NOR Marathon Seeding -
Arne Tagholdt Flekkefjord SK NOR 91 km 2 Seeding -
Leif Magne Viste Nærbø SK NOR 91 km -
Jørgen Lea NOR 91 km -
Sigurd Vaage Suldal SK NOR 91 km 13 Seeding -
Attila Hudak Klepp Cykle Club HUN 91 km 1 Seeding -
Tore Anderberg Glitre Off- Road Klubb NOR 91 km -
Mona Martinsen NOR 91 km -
Monica Helgesen Team Rynkeby Rogaland NOR 91 km 13 Seeding -
Jarle Olsen FKRA b.i.l. NOR 91 km 10 Seeding -
Bent-Jarle Brenne NOR 91 km 11 Seeding -
Stig Laland Klepp Cycle Club / Team Lie NOR Marathon Seeding -
Elias Vinningland NOR Barnas -
Rune Alvseike CK Haugaland NOR 91 km 11 Seeding -
Hege Bang Jenter På Hjul Stavanger SK NOR 91 km -
Laila Irene Askeland CK Haugaland NOR 91 km 11 Seeding -
Erik Kvinen NOR 91 km 13 Seeding -
Atle Thu Bogafjell SK NOR 91 km 9 Seeding -
Leif Midtbø Duås NOR Barnas -
Olav Andreas Hove Scan Global 2018 Klepp Cykle Club NOR 91 km -
Tuva Midtbø Duås NOR Barnas -
Øistein Olsen SK Rye sykkel NOR 91 km 1 Seeding -
Odd Lind Mæland NOR 91 km -
Arnt Olav Hansen Farsund Sykleklubb NOR 91 km -
Leif Arne Hellvik Multiconsult NOR 91 km 9 Seeding -
Vidar Krogstad Skiptvet IL Sykkel NOR 91 km 5 Seeding -
Jonny Haukås tu toppen NOR 91 km -
Gaute Haukelid Flekkefjord sykkelklubb NOR 91 km 12 Seeding -
Øystein Cederløv Sdif NOR 91 km 13 Seeding -
Brynjulf Spalder Asker CK NOR Marathon -
Leif Eriksen Susbil NOR 91 km 10 Seeding -
Atle Rune Kvie Aviation Logistics AS NOR 91 km 10 Seeding -
Kjersti Marie Øverland Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 13 Seeding -
Oscar Razafy FRA Barnas -
Jan Håvard Hatteland Team Rynkeby NOR 91 km 11 Seeding -
Kjell-Ivar Glette CK Haugaland NOR 91 km 8 Seeding -
Gunnar Harestad Backe Rogaland NOR 91 km 9 Seeding -
Dagfinn Haug Skiptvet IL Sykkel NOR 91 km 8 Seeding -
Kristian Waage Stavanger kommune NOR 91 km 11 Seeding -
Kjetil Espedal Sekkingstad Brygg NOR 91 km 9 Seeding -
Roy Torje Sørensen Arendal CC NOR 91 km 9 Seeding -
Thomas Johnsen Klepp Cykle Club NOR 91 km 9 Seeding -
Per-Ingar Auberg NOR 91 km 11 Seeding -
Gunnar Pettersen YIT NORGE ANLEGG BIL NOR 91 km -
Geir Kyllingstad Tubakken Sykkelklubb NOR 91 km 11 Seeding -
Tor Sigve Dirdal Team Oltedal Radel NOR 91 km 12 Seeding -
Henning Løland NOR 91 km -
Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 11 Seeding -
Jorunn Elisabeth Ødegaard IF Frøy Sykkel NOR 91 km 11 Seeding -
Ivar Sørlie NOR 91 km 13 Seeding -
Glenn Grødem PWC BIL PwC BIL NOR 91 km 10 Seeding -
Erik Olstad PWC BIL PwC BIL NOR 91 km 8 Seeding -
Geir Todal Holeværingen NOR 91 km 8 Seeding -
Leif Kristian Røvang PWC BIL PwC BIL NOR 91 km 9 Seeding -
Øyvind Bjørnevik PWC BIL PwC BIL NOR 91 km 4 Seeding -
Karl Erik Nedregotten PWC BIL PwC BIL NOR 91 km 8 Seeding -
Hans Bagstevold PWC BIL PwC BIL NOR 91 km 10 Seeding -
Alf Aage Sandbakk PWC BIL PwC BIL NOR 91 km -
Per Arvid Gimre PWC BIL Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 1 Seeding -
Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 11 Seeding -
Ragnar Krag Evensen WEATHERFORD NOR 91 km 13 Seeding -
Trond Stødle Tasta OSK NOR Marathon Seeding -
Tore Rydningen Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 3 Seeding -
Øyvind Løland Nucleus NOR 91 km -
Jan Morten Ulvnes Bogafjell SK NOR 91 km 8 Seeding -
Magne Langeteig Statens vegvesen NOR 91 km 8 Seeding -
Bjørn Velken Kristiansands Cykleklubb NOR 91 km 4 Seeding -
Lars-Eirik Hermansen NOR 91 km 9 Seeding -
Nichlas Marheim Nordhordland SK NOR 91 km 4 Seeding -
Andrè Wærnes Team ASKO Team ASKO NOR 91 km 5 Seeding -
Ahmo Secic Risa BIH 91 km -
Harald Kjetil Glendrange Kvinesdal Sykkelklubb NOR 91 km 9 Seeding -
Roy Hugo Buraas NOR Marathon Seeding -
Morten Buraas NOR Marathon Seeding -
Kjetil Korvald NOR 91 km 14 -
Erling Korvald NOR 91 km 14 -
Ole Grammeltvedt Ryfylke sykkelklubb NOR 91 km 4 Seeding -
Magne Helgaas Nordhordland SK NOR 91 km 4 Seeding -
Geir Larsen Stavanger Steel NOR 91 km -
Svein Engbråten NOR 91 km -
Alexander Røisland NOR 91 km -
Øystein Rossebø NOR 91 km 13 Seeding -
Frank B Bøgild NOR 91 km -
Erik Evensen Team ASKO Bogafjell Sykleklubb NOR 91 km 4 Seeding -
Ingunn Kristiansen Wiig Ganddal NOR 91 km 12 Seeding -
Xyleena Jhanit Dacayana NOR Barnas -
Xyrienne Jhianna Dacayana NOR Barnas -
Jan Egeland NOR 91 km 8 Seeding -
Svein Høksaas Mandal CK Mandal CK NOR 91 km 14 -
Aud Miriam Høksaas Mandal CK Mandal CK NOR 91 km 14 -
Dag Martin Amundsen Mandal CK Mandal CK NOR 91 km 14 -
Ingrid Skulstad Aarstad NOR 91 km 11 Seeding -
Jostein Hetland NOR 91 km 13 Seeding -
Edel Karin Hovland Eigersund kommune Dalane SK NOR 91 km 8 Seeding -
Øyvind Bollingmo Team Giraff NOR 91 km 9 Seeding -
Jarle Laihinen Tubakken sykkelklubb/Horvå NOR Marathon -
Renate Fredriksen NOR 91 km -
Anniken Olsen NOR 91 km -
Livar Ree Felleskjøpet Rogaland / Agder Bil NOR 91 km -
Terje Hodne Nilssen NOR 91 km -
Grete Sunde Vik Stord Sykleklubb NOR 91 km 10 Seeding -
William Tengs NOR Barnas -
Leiv Sætre Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 11 Seeding -
Nils Petter Lian KRISTIANSAND S NOR 91 km 13 Seeding -
Frode Friestad Sandnes Sykkelklubb NOR 91 km 10 Seeding -
Øystein Berg Kristiansands Cykleklubb NOR 91 km 10 Seeding -
Kjell-Rune Standal NOR 91 km 8 Seeding -
Turi Henriksen Eigersund kommune Dalane SK NOR 91 km 10 Seeding -
Asbjørn Herredsvela Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Marton Digernes Bryne Cykleklubb NOR 91 km 5 Seeding -
Lillian Løyning Eigersund kommune Bryne Cykleklubb NOR 91 km 4 Seeding -
Arild Sandstøl Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Terje Vanglo Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Alf Tore Sæstad Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Kjetil Torgersen Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km 13 Seeding -
Johan Marandon Monsen Eigersund kommune Stavanger SK NOR 91 km 8 Seeding -
Hans Olav Østebrød Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Egebakken Rolf Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Helge Moi Sandvold Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Nils Veshovda Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km 11 Seeding -
Jon Kvinen Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Torgrim Jacobsen Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Renate Laupstad PWC BIL PwC BIL NOR 91 km 13 Seeding -
Mette Karlsen Eigersund kommune Dalane SK NOR 91 km 8 Seeding -
Lazar Dimitrov Eigersund kommune Eigersund kommune NOR 91 km -
Thomas Strømstad NOR 45 km -
Tor Fjelldal NOR 91 km 13 Seeding -
Lars-Christian Dahl Tasta og Omegn Sykkelklubb NOR Marathon Seeding -
Henning Borgersen Stavanger Naprapatklinikk/MSSL NOR Marathon Seeding -
Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb NOR 91 km 5 Seeding -
Arnfinn Salte Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 3 Seeding -
Trond Arne Espedal BTC NOR 91 km 8 Seeding -
Evy Undheim NOR 91 km 11 Seeding -
Gerd-Berit Gjerdevik Sandnes Sykleklubb NOR 91 km 13 Seeding -
Jesper Jacobsson Vest CK NOR 91 km 5 Seeding -
Steffen Horpestad Horvå, Tubakken SK NOR 91 km 1 Seeding -
Bjørn Kjetil Aanensen Tubakken sykkelklubb / Papirfly AS NOR Marathon Seeding -
Jon Rekevik Team Byggma Team Byggma NOR 91 km -
Arild Karlsen Team Byggma Team Byggma NOR 91 km -
Roy Kenneth Grundetjern Team Byggma Vennesla OCK NOR 91 km 8 Seeding -
Steinar Sjøberg Team Byggma Vennesla OCK NOR 91 km 8 Seeding -
Helge Håland Team Byggma Team Byggma NOR 91 km 11 Seeding -
Jens Slottet Team Byggma Team Byggma NOR 91 km -
Rolf Egebakken Team Byggma Team Byggma NOR 91 km -
Frank Leister Wintershall Norge Wintershall Norge GER 91 km 10 Seeding -
Svein Olav Mossige Elkjøp Klepp Klepp Cykle Club NOR 91 km 10 Seeding -
Arvid Røde Elkjøp Klepp NOR 91 km 13 Seeding -
Kjetil Tjoflåt Borsheim Wintershall Norge Bogafjell SK NOR 91 km 3 Seeding -
Alf Kvarme Bømlo SK NOR 91 km 2 Seeding -
Bjørn Petter Kårstad Wintershall Norge Nærbø SK NOR 91 km 4 Seeding -
Nils Martin Eide Wintershall Norge Nærbø SK NOR 91 km 8 Seeding -
Jarle Haugland Wintershall Norge Stord Sykleklubb NOR 91 km 3 Seeding -
Karl Petter Kjellesvig SJ Betong AS Sviland BMX NOR 91 km 9 Seeding -
Tor Oddvar Rosland SJ Betong AS SJ Betong AS NOR 91 km -
Ole Todnem BRYNE VGS Bryne videregående skole NOR 91 km 14 -
Svein Eirik Træland BRYNE VGS Bryne videregående skole NOR 91 km 14 -
Thor Jakobsen BRYNE VGS Bryne videregående skole NOR 91 km 14 -
Torben Hald Maersk Drilling Norge Maersk Drilling Norge DEN 91 km -
Jakob Korsgaard Maersk Drilling Norge Maersk Drilling Norge DEN 91 km -
Asle Pettersen Maersk Drilling Norge Maersk Drilling Norge NOR 91 km -
Trond Gundersen Maersk Drilling Norge Maersk Drilling Norge NOR 91 km -
Dag Eirik Skogstø Maersk Drilling Norge Maersk Drilling Norge NOR 91 km -
Dagfinn Askvik Maersk Drilling Norge Maersk Drilling Norge NOR 91 km -
Martin Wolden Maersk Drilling Norge Maersk Drilling Norge NOR 91 km -
Frode Weibell Wintershall Norge Wintershall NOR 91 km 9 -
Thomas Weihe Wintershall Norge Team Wintershall GER 91 km 13 Seeding -
Wenche Wiblemo Mandal CK Mandal CK NOR 91 km 14 -
Dag Martin Amundsen Mandal CK Mandal CK NOR 91 km 14 -



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark