Tahko MTB


Finnish English

Osallistujalista

Haku
Etsi


Kaikki
25 km
45 km
60 km
120 km
240 km
60 km Yö
25 km Retro
miniMTB

2128 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 500
<- Nimi -> <- Seura -> <- Kansallisuus -> <- lähtöryhmä -> <- Ikäsarja -> <- city ->
Arto Ylitalo Rideep 60 km 09:00 MTB Miehet 40 LAPUA
Jarno Eskola KEMPELE 120 km Miehet KEMPELE
Juha Vilenius Kaupin Kanuunat 60 km 09:45 MTB Miehet 45 MONNINKYLÄ
Jani Fillarihemmo Kääriäinen Fatbikevuokraus.com 60 km Fatbike Miehet NUMMENKYLÄ
Aki Pulkkinen Firstbeat 60 km 09:00 MTB Miehet 40 KOKKOLA
Mikko Takamaa TEAM BACKLAND 120 km Miehet MERIKAARTO
Sami Sairanen tiger 60 km 09:15 MTB Miehet 45 HELSINKI
Johan Löfgren OTC 60 km 09:30 MTB Miehet 45 KEMPELE
Jyrki Koivula AKH Koivula 60 km 09:30 MTB Miehet 40 LAIHIA
Heikki Eskelinen KUOPIO 60 km yö KUOPIO
Jani Patronen ÄÄNEKOSKI 60 km 09:00 MTB Miehet ÄÄNEKOSKI
Markku Takamaa Team Backland 60 km 09:15 MTB Miehet 45 SASTAMALA
Matti Petäjä Rideep 60 km 09:00 MTB Miehet ISOKYRÖ
Pauliina Forsström TUUSULA 60 km 10:00 MTB Naiset TUUSULA
Simo Pajari Imatran Urheilijat 60 km 09:00 MTB Miehet 40 IMATRA
Kalle Mandelin Ketjut katkee 60 km yö JYVÄSKYLÄ
Antti Aittola KIRKKONUMMI 120 km Miehet KIRKKONUMMI
Jarno Seessalmi OULU 120 km Miehet OULU
Antti Nousiainen Maastoonpolje.fi 240 km 00:00 Miehet LAHTI
Timo Härmälä PuuppolaRules 60 km 09:30 MTB Miehet 40 PUUPPOLA
Jukka Kareisto OTC 60 km 09:30 MTB Miehet 40 KEMPELE
Saku Salo Lakuduunaa 45 km 10:20 Fatbike Miehet JÄRVENPÄÄ
Mikko Puuskari HELSINKI 60 km 09:45 MTB Miehet 45 HELSINKI
Tuomas Romppainen Firstbeat 60 km 09:15 MTB Miehet JYVÄSKYLÄ
Juho Linsuri JYVÄSKYLÄ 60 km 09:30 MTB Miehet JYVÄSKYLÄ
Markku Laakso KAITAINEN 60 km 09:00 MTB Miehet 45 KAITAINEN
Jeehu Kareisto OTC 60 km 09:30 MTB Miehet KEMPELE
Tuomas Mutanen KUOPIO 60 km yö KUOPIO
Eero Puisto Panibirra Cycling Club 60 km 09:00 MTB Miehet ESPOO
Seppo Kokko Malporo 60 km 09:45 MTB Miehet 45 ESPOO
Tommi Nissinen LeLu 60 km 09:00 MTB Miehet 40 SIILINJÄRVI
Tommi Saarinen Kamaki Klubi 120 km Miehet HARVIALA
Timo Makkonen TCC 60 km 09:15 MTB Miehet 55 HÄMEENLINNA
Mika Pajo Pullabois 60 km 09:30 MTB Miehet HELSINKI
Kauri Lindström Maastoonpolje.fi 60 km 09:00 MTB Miehet TAMPERE
Jarkko Palorinne JäPy 60 km 09:30 MTB Miehet JÄRVENPÄÄ
Mika Liukkonen LAHTILAHTI 240 km 00:00 Miehet LAHTILAHTI
Jussi Maksimainen JYVÄSKYLÄ 60 km 09:30 MTB Miehet JYVÄSKYLÄ
Panu Ahola Maastoonpolje.fi 120 km Miehet PIRKKALA
Ari Martikainen LVI NELOSET 45 km 10:20 MTB Miehet VANTAA
Tapio Lainela KYLMÄLÄ 240 km 00:00 Miehet 50 KYLMÄLÄ
Sami Liimatainen Reisi Ranet 60 km 09:45 MTB Miehet KOUVOLA
Markus Ojala Rideep 60 km 09:00 MTB Miehet SEINÄJOKI
Tõnis Tiedemann Saunapunkt.ee 120 km Miehet TALLINN
Veiko Viira Fatbikers Estonia 60 km Fatbike Miehet 40 TALLINN
Jouko Perkiömäki Kankaanpää 60 km 09:30 MTB Miehet 55 VATAJANKOSKI
Joona Latostenmaa Team Kastemato 60 km Fatbike Miehet OHKOLA
Mikko Kivikari Kankaanpää 120 km Miehet KANKAANPÄÄ
Ilari Laakkonen Cycling Club Gentlemans 60 km Fatbike Miehet 40 KELLOKOSKI
Pekka Mäkinen MTB-Lohja TOY 25 km Miehet ESPOO
Tuomo Jääskeläinen VANTAA 120 km Miehet VANTAA
Mikko Kallio Rideep 60 km 09:00 MTB Miehet 40 ILMAJOKI
Rainer Valio Välivuosi ry 60 km 09:30 MTB Miehet 40 HELSINKI
Veera Mäkinen ESPOO 25 km Naiset ESPOO
Risto Vehviläinen JÄRVENPÄÄ 45 km 10:20 MTB Miehet JÄRVENPÄÄ
Heikki Lamminpää RAUMA 60 km 10:20 MTB Miehet 50 RAUMA
Ville Mäkinen Lasupa 25 km Pojat 13-14 v ESPOO
Heiki Talvik Vanamõisa Suusaklubi 120 km Miehet TALLINN
Meelis Kurval Saunapunkt.ee 60 km 09:15 MTB Miehet 40 TALLINN
Teemu Männikkö Juuan Dolomiittikalkki Oy 60 km Fatbike Miehet YLIVIESKA
Marko Kasurinen LAPPEENRANTA 60 km 09:15 MTB Miehet LAPPEENRANTA
Pasi Ahtiainen Maastoonpolje.fi 60 km yö KANGASALA
Toni Saarela Reisi Ranet 60 km 09:45 MTB Miehet VALKEALA
Esko Kankainen JOM Racing 60 km 09:00 MTB Miehet 40 ESPOO
Vesa Oinonen Varkaus 60 km 09:00 MTB Miehet VARKAUS
Jukka-Pekka Flygare Paksukumi Team 60 km 09:15 MTB Miehet 45 OULU
Marko Jäntti JäPy 240 km 00:00 Miehet JÄRVENPÄÄ
Teuvo Kylmäniemi LallinsuonKampi 60 km 09:30 MTB Miehet 55 PERTTULA
Matti Tahvonen Vaadin 60 km 09:30 MTB Miehet PAIMIO
Mikko Heiskanen Ponsse Oyj 60 km 09:30 MTB Miehet IISALMI
Mikko Männikkö KERAVA 60 km Fatbike Miehet KERAVA
Markus Rinkinen Multihuurut 240 km 00:00 Miehet ESPOO
Tarmo Tyynelä LT 60 km 09:30 MTB Miehet 55 JYVÄSKYLÄ
Sami Kantelinen Team Kastemato 60 km Fatbike Miehet HELSINKI
Juha-Matti Kotiranta Reisi Ranet 60 km 09:15 MTB Miehet TAMPERE
Jani Hyttinen Renevo Oy 60 km 10:00 MTB Miehet MÄKELÄ
Antti Sairanen CCG 60 km Fatbike Miehet 40 KLAUKKALA
Petteri Ellilä Oulu 240 km 00:00 Miehet 50 OULU
Vahur Õunpuu StarExpert 60 km 09:15 MTB Miehet 45 HELSINKI
Henri Wiik NHMMTB 60 km 09:15 MTB Miehet VANTAA
Marko Saren TVC 120 km Miehet PIIKKIÖ
Mikko Knuutila TURKU 60 km 09:15 MTB Miehet 40 TURKU
Hannu Lapinlampi PaKsuKumi Team 60 km 09:00 MTB Miehet OULU
Henrik Andersson Team Ben-Dix 60 km 09:00 MTB Miehet 40 TAMMISAARI
Mica Fältmarsch Team Ben-Dix 60 km 09:00 MTB Miehet 40 TAMMISAARI
Antti Lähde LAPPEENRANTA 60 km 09:45 MTB Miehet LAPPEENRANTA
Jarno Lillia Maastoonpolje.fi 60 km yö KANGASALA
Pauli Kasurinen PELLOSNIEMI 60 km 09:30 MTB Miehet 60 PELLOSNIEMI
Mathias Johansson Hc Kaivoksela 60 km 09:45 MTB Miehet VANTAA
Antti Ryynänen Kielotie Racing 60 km yö LIEKSA
Pauli Rissanen CC Ilves 60 km yö JÄMSÄ
Tuomo Lehtovaara KAUNIAINENI 120 km Miehet KAUNIAINENI
Vm Tiainen Jyps 60 km yö HAAPANIEMI
Petri Pietilä OTALAMPI 45 km 10:20 MTB Miehet OTALAMPI
Vesa-Matti Pettinen Savitaipale 60 km 09:15 MTB Miehet 40 SUOMENNIEMI
Lari Kuosmanen ESPOO 60 km 09:45 MTB Miehet ESPOO
Ville Elovuori Pullabois 60 km 09:30 MTB Miehet HELSINKI
Pekka Vesanen Team Sandels Racing 240 km 00:00 Miehet HASULA
Martti Kaijansaari OTC 45 km 10:00 MTB Miehet OULU
Janne Savolainen KuoPys 60 km 09:00 MTB Miehet KUOPIO
Antti Jaakkola OULU 60 km 09:45 MTB Miehet OULU
Ismo Vehviläinen HEINOLA 45 km 10:20 MTB Miehet HEINOLA
Jesse Lindholm Team Kastemato 60 km Fatbike Miehet TUUSULA
Antti Pesonen Team Sandels Racing 240 km 00:00 Miehet LAPPEENRANTA
Jaakko Kurikka Merida bike äki/ jyps äki 60 km 09:00 MTB Miehet 40 SUOLAHTI
Mikko Lepola CC Ilves 60 km 09:00 MTB Miehet JÄMSÄ
Arto Mutanen TCC 60 km 09:15 MTB Miehet 40 TERVAKOSKI
Petri Peltoniemi Vaasa 120 km Miehet VAASA
Topi Luukko Velo Saimaa 60 km Fatbike Miehet MIKKELI
Timo Kohvakka JYVÄSKYLÄ 60 km yö JYVÄSKYLÄ
Janne Kivelä LVI Mustaniemi 0y 60 km 09:30 MTB Miehet KANKAANPÄÄ
Antti Peltola Rautio Sports Pro Team 60 km 09:30 MTB Miehet KELLOKOSKI
Elina Vuorikari KUOPIO 60 km 10:00 MTB Naiset KUOPIO
Jani Martiskainen JOENSUU 60 km 09:00 MTB Miehet JOENSUU
Mikko Gerdt Välivuosi ry 60 km 09:30 MTB Miehet 40 HELSINKI
Sami Pasanen Tuurin Pyörä 240 km 00:00 Miehet ALAVUS
Raimo Kojo Los Veterano's Turku 60 km 09:15 MTB Miehet 55 RUSKO
Arto Väisänen IISALMI 45 km 10:20 MTB Miehet IISALMI
Teemu Rutanen KORPILAHTI 60 km 10:00 MTB Miehet KORPILAHTI
Hannu Kaikkonen Rokua MTB Team 60 km 09:00 MTB Miehet 55 OULU
Max Meckelborg Iikan Pyörävarikko / SavoMTB 60 km yö KUOPIO
Tuukka Tornberg Team Special Bike/OTC 60 km 09:00 MTB Miehet OULU
Ville Rössi Pääskylahden ponnistus 60 km 09:30 MTB Miehet SAVONLINNA
Jarkko Tervonen Kempele 60 km 10:00 MTB Miehet KEMPELE
Elisa Tervonen Kempele 25 km Naiset KEMPELE
Joonas Kilpeläinen PIEKSÄMÄKI 60 km Fatbike Miehet PIEKSÄMÄKI
Tuomas Pirkkalainen Jyps 120 km Miehet KUIKKA
Jari Vornanen NMH-Team 60 km 09:15 MTB Miehet 50 KERAVA
Joni Sinko TVC 60 km 09:00 MTB Miehet RAISIO
Otto Esko Maastoonpolje.fi 60 km yö TAMPERE
Erkki Sirkka CCH 120 km Miehet 50 HELSINKI
Juha Hämekoski PIRKKALA 60 km 09:45 MTB Miehet PIRKKALA
Jaakko Pöllänen Pääskylahden ponnistus 60 km 10:00 MTB Miehet SAVONLINNA
Lars Salomaa JAKARI 60 km 09:45 MTB Miehet 40 JAKARI
Jari Pimiä Nikinmäen Nousu 60 km yö TALMA
Jouni Purhonen LAPPEENRANTA 60 km 09:30 MTB Miehet LAPPEENRANTA
Ilkka Sinkkonen karhukallion pyöräilijä 60 km 09:30 MTB Miehet 55 IMATRA
Marko Kauppinen Weak Performance 60 km 09:15 MTB Miehet 45 JUANKOSKI
Jarkko Heikura Tawast Cycling Club 60 km 09:00 MTB Miehet 45 HÄMEENLINNA
Pekko Pirhonen LAHTI 45 km 10:20 MTB Miehet LAHTI
Olli Saastamoinen SUONENJOKI 60 km 09:45 MTB Miehet SUONENJOKI
Jukka-Pekka Tirkkonen Pyöräilevät hullut 60 km yö KUOPIO
Markku Koljonen KuoPys Ry 120 km Miehet KUOPIO
Tuomas Perkiö Danfoss 60 km 10:00 MTB Miehet VAASA
Jaakko Iso-Antila YLÖJÄRVI 60 km 09:30 MTB Miehet YLÖJÄRVI
Perttu Luukkonen NKRT 120 km Miehet TERVAKOSKI
Teemu Salonen JYVÄSKYLÄ 60 km 09:00 MTB Miehet 40 JYVÄSKYLÄ
Timo Vehviläinen VANTAA 45 km 10:20 MTB Miehet VANTAA
Tuomo Lumme Lallinsuon Kampi 60 km 09:30 MTB Miehet 40 PERTTULA
Jussi Alilehto NUMMELA 60 km 09:30 MTB Miehet 40 NUMMELA
Jukka-Pekka Ellilä Paksukumi Team 120 km Miehet OULU
Henri Kivinen HELSINKI 120 km Miehet HELSINKI
Mika Peltonen Rideep 60 km 09:00 MTB Miehet SEINÄJOKI
Jarno Ruhala JYPS 60 km 09:00 MTB Miehet 40 JYVÄSKYLÄ
Jussi Sippola Isokyrö 60 km 09:45 MTB Miehet ISOKYRÖ
Jouni Honkala Hyvinkää (RGA) 60 km 09:15 MTB Miehet 45 HYVINKÄÄ
Jukka Salonen ProMTB 120 km Miehet TAMPERE
Jari Pitkänen NILSIÄ 120 km Miehet NILSIÄ
Riikka Rusanen Team Seireeni 60 km 09:30 MTB Naiset 40 KELLOKOSKI
Pauli Lindholm Maastoonpolje.fi 60 km 09:15 MTB Miehet TAMPERE
Marko Lepola CC-Ilves 60 km 09:00 MTB Miehet LEMPÄÄLÄ
Jari Koivuluoma Ride EP 60 km 09:15 MTB Miehet HELSINKI
Juha Levaniemi gif mtb 60 km 09:00 MTB Miehet 50 KOKKOLA
Toni Oksman Nikinmäen Nousu 60 km yö VANTAA
Tuomas Inkiläinen JYPS 60 km 09:00 MTB Miehet JYVÄSKYLÄ
Janne Korhonen IK-32 240 km 00:00 Miehet ESPOO
Janne Tamminen KANGASALA 120 km Miehet KANGASALA
Timo Takkinen JYVÄSKYLÄ 60 km yö JYVÄSKYLÄ
Jarno Martiskainen ILOMANTSI 45 km 10:00 MTB Miehet ILOMANTSI
Seppo Martiskainen ILOMANTSI 45 km 10:00 MTB Miehet ILOMANTSI
Kim Malmberg Ponsse Oyj 60 km yö VIEREMÄ
Sakke Mustonen Panibirra Cycling Club 60 km 09:15 MTB Miehet HELSINKI
Teemu Tiisjärvi ISOKYRÖ 60 km 09:30 MTB Miehet ISOKYRÖ
Tommi Suhonen Team Sandels Racing 60 km yö TAMPERE
Antti Lehtonen WC Les Hommes 120 km Miehet HELSINKI
Juha Gylling Kymppi-64 60 km 10:00 MTB Miehet 40 KANGASALA
Sirpa Gylling KANGASALA 45 km 10:00 MTB Naiset KANGASALA
Antti Viertamo LIETO 120 km Miehet LIETO
Timo Vaara LaPy 60 km 09:00 MTB Miehet HOLLOLA
Timo Karsisto Panibirra Cycling Club 60 km 09:15 MTB Miehet HELSINKI
Janne Vänttinen Talentree 60 km yö KUOPIO
Tuomas Hakuli Paksukumi Team 120 km Miehet OULU
Tarja Eskelinen KANGASALA 60 km Fatbike Naiset 50 KANGASALA
Jussi Peltonen KonePyörä RacingTeam 60 km 09:30 MTB Miehet YLÖJÄRVI
Matti Kantanen KANGASALA 60 km Fatbike Miehet 50 KANGASALA
Markus Hiltunen OULU 60 km 09:15 MTB Miehet OULU
Ville-Pekka Timonen YLÄMYLLY 60 km Fatbike Miehet YLÄMYLLY
Mikko Juvonen SavoCycling 60 km Fatbike Miehet VARKAUS
Ville Katainen Jyps 60 km 09:30 MTB Miehet JYVÄSKYLÄ
Outi Nyyssönen Jyps 60 km 09:30 MTB Naiset JYVÄSKYLÄ
Tomi Lindfors VANTAA 60 km 09:00 MTB Miehet 45 VANTAA
Krister Sällinen Team Forward 60 km 09:15 MTB Miehet 45 LEMPÄÄLÄ
Jussi Laitinen MTB Oulu 60 km 10:00 MTB Miehet 40 OULU
Hannu Pietilä Kalvolan Keihäs 60 km 09:30 MTB Miehet IITTALA
Rainer Zeitlin Pälkäneen Luja Lukko 60 km 10:20 MTB Miehet 60 PÄLKÄNE
Antti Laitinen Kuopion ilmaisajelijat 60 km 09:15 MTB Miehet KUOPIO
Andreas Ahlnäs Skogsund Racing Team 60 km 09:15 MTB Miehet PORVOO
Sami Hakkarainen KuoPys 120 km Miehet KÄÄRMELAHTI
Vesa Varis alvajärven ryhti 60 km 09:15 MTB Miehet PIHTIPUDAS
Jarkko Pakkanen Kaupin Kanuunat 120 km Miehet TAMPERE
Hannu Saarentaus Kattilavuori MTB 60 km 09:45 MTB Miehet ESPOO
Juha Rouhiainen TERVAJOKI 60 km 09:45 MTB Miehet TERVAJOKI
Pasi Koski Danfoss 60 km 10:00 MTB Miehet 45 VAASA
Lauri Laine Moskovan Yöhiihtäjät kommandiittiyhtiö 120 km Miehet ESPOO
Antti-Ville Koivisto Kuopion Pyöräilyseura 60 km 09:00 MTB Miehet KUOPIO
Aleksi Äijö IBD Cycling 60 km 09:30 MTB Miehet 40 HELSINKI
Tomi Koppelo OTC 60 km Fatbike Miehet 40 HAUKIPUDAS
Jouni Seriola JYPS 60 km 09:30 MTB Miehet 55 MUURAME
Sanni Laurinmäki JYPS 45 km 10:20 Fatbike Naiset MUURAME
Harri Laakso Team Koussikka 120 km Miehet HELSINKI
Sami Randelin SIILINJÄRVI 60 km 09:15 MTB Miehet SIILINJÄRVI
Pasi Savolainen Kuopion Pyöräilyseura 60 km 09:00 MTB Miehet 45 KUOPIO
Juho Paajanen Team Sandels Racing 240 km 00:00 Miehet LAPPEENRANTA
Joose Raivo SIILINJÄRVI 60 km 09:15 MTB Miehet SIILINJÄRVI
Jaakko Huhta HYVINKÄÄ 60 km 09:15 MTB Miehet 40 HYVINKÄÄ
Matti Pokkinen TAMPERE 240 km 00:00 Miehet TAMPERE
Tuomo Tuppurainen KUOPIO 60 km 09:45 MTB Miehet 50 KUOPIO
Erkki Lehtovaara Scanpole 60 km 09:30 MTB Miehet 60 NURMES
Paavo Luukkonen IMATRA 60 km 09:00 MTB Miehet 50 IMATRA
Ari Karhunen KUOPIO 60 km yö KUOPIO
Dani Sipilä Nummelan Rubusakki 60 km 09:45 MTB Miehet NUMMELA
Henri Pallonen Hehku Marketing 60 km 09:45 MTB Miehet HELSINKI
Marko Haapakoski JYPS 60 km 09:00 MTB Miehet 40 JYVÄSKYLÄ
Miika Julkunen MÄNTSÄLÄ 60 km Fatbike Miehet MÄNTSÄLÄ
Timo Hyttinen MH-SpoDA 240 km 00:00 Miehet PALOKKA
Jukka Vartiainen JäPy 120 km Miehet TUUSULA
Matti Kangasluoma Rideep 60 km Fatbike Miehet 40 LAIHIA
Johan Björn Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 120 km Miehet TAMPERE
Perttu Puttonen Cc Ilves 60 km 09:15 MTB Miehet JÄMSÄ
Miska Lintula HHCMB 60 km 09:15 MTB Miehet 45 ESPOO
Visa Saaristo Maastoon polje 60 km 09:45 MTB Miehet LEMPÄÄLÄ
Laura Iire HHCMB 45 km 10:00 MTB Naiset TURKU
Johannes Harava HELSINKI 60 km 09:45 MTB Miehet HELSINKI
Eveliina Ryynänen Kielotie Racing 45 km 10:20 MTB Naiset JOENSUU
Vili Vesikko Team Shittypants 60 km 09:45 MTB Miehet TAMPERE
Ville Tuominen TAMPERE 120 km Miehet TAMPERE
Sami Tiainen Team JuTi 60 km 09:15 MTB Miehet JOENSUU
Simo Nivakoski Paksukumi Team 60 km 09:30 MTB Miehet OULUOULU
Antti Liikonen MC Kramppi 60 km Fatbike Miehet 40 HOLLOLA
Matti Väisänen VANTAA 60 km 09:15 MTB Miehet VANTAA
Jukka Toivonen RIIHIMÄKI 60 km 09:15 MTB Miehet 45 RIIHIMÄKI
Ville Nieminen Vaaleanruskeat Vaskitsat 60 km 09:45 MTB Miehet 40 ESPOO
Johannes Mainio PORNAINEN 60 km 09:30 MTB Miehet 40 PORNAINEN
Ville Virtanen Team Jalkakramppi 60 km yö RIIHIMÄKI
Risto Parviainen HELSINKI 240 km 00:00 Miehet HELSINKI
Johanna Parviainen Helsinki 60 km 10:00 MTB Naiset 40 HELSINKI
Ossi Pohjoisaho Ponsse Oyj 120 km Miehet IISALMI
Juha Mainio MTB Mainiot 60 km 09:30 MTB Miehet JÄRVENPÄÄ
Ilkka Männistö Ke-Ke 240 km 00:00 Miehet KERAVA
Tuukka Korhonen NKRT 120 km Miehet HYVINKÄÄ
Tomi Hyttinen HELSINKI 60 km 09:45 MTB Miehet HELSINKI
Ilpo Mikonmäki CCH / Kivenlahden Pyörähuolto 60 km 09:00 MTB Miehet HELSINKI
Pauli Kuivaniemi Oulu 60 km 09:45 MTB Miehet 55 OULU
Ipe Paananen Karhulankampi MTB 60 km 09:15 MTB Miehet 50 KOTKA
Antti Soininen ORAVIKOSKI 45 km 10:20 MTB Miehet ORAVIKOSKI
Pasi Tiikkaja TYRNÄVÄ 60 km 09:30 MTB Miehet 45 TYRNÄVÄ
Timo Kola RIIHIMÄKI 60 km 09:30 MTB Miehet 40 RIIHIMÄKI
Kimmo Vanha-Jaakkola CC Ilves 60 km 09:00 MTB Miehet JÄMSÄ
Timo Ilmoniemi Köngäs Posse Originals 45 km 10:20 MTB Miehet KERAVA
Petri Kynäkoski Varpaisjärven Vire 60 km 09:15 MTB Miehet 40 SYVÄRINPÄÄ
Antti Rantalahti MTBCF 60 km 09:15 MTB Miehet 50 ESPOO
Timo Petteri Miettinen Kuopio 45 km 10:00 MTB Miehet KUOPIO
Mika Torpakko Pääskylahden ponnistus 60 km 09:15 MTB Miehet 45 SAVONLINNA
Antti Mikkonen Ponsse Oyj 60 km 09:30 MTB Miehet KAJAANI
Kalle Einola Ponsse Oyj 60 km 10:00 MTB Miehet 40 TAMPERE
Kimmo Harjunpää HALIKKO 60 km 10:20 MTB Miehet 50 HALIKKO
Paavo Sivula VÄÄKSY 60 km 09:15 MTB Miehet VÄÄKSY
Iidu Tikkanen HELSINKI 60 km 10:00 MTB Naiset HELSINKI
Sami Kervinen Järvenpää 60 km Fatbike Miehet 40 HAARAJOKI
Sami Ekonen Laattapiste Jyväskylä 60 km 09:00 MTB Miehet 40 JYVÄSKYLÄ
Markku Makkonen Agco 60 km 09:45 MTB Miehet 55 NOKIA
Samuel Fagerholm BOSUND 60 km 09:30 MTB Miehet BOSUND
Asko Sneck Pro MTB 60 km 09:00 MTB Miehet 50 KIRKKONUMMII
Petri Palve LT 60 km 09:15 MTB Miehet 50 PALOKKA
Otto Koski KERAVA 120 km Miehet KERAVA
Aaro Kivelä TCC 60 km 09:30 MTB Miehet HÄMEENLINNA
Tomi Piirainen Ponsse Oyj 60 km 10:00 MTB Miehet RISTIJÄRVI
Jaakko Helminen Kuopys 60 km 09:30 MTB Miehet KUOPIO
Mikko Tavast Kuopys 60 km 09:30 MTB Miehet 40 KUOPIO
Antti Auvinen Orinoro MTBC 120 km Miehet LEPPÄVIRTA
Juha Uuskoski VANTAA 60 km 09:00 MTB Miehet VANTAA
Sami Puumalainen Rekolan Pullaposket 60 km yö VANTAA
Juha Haapsaari Savon suola 60 km 10:00 MTB Miehet 40 VESANKA
Elias Puumalainen Rekolan Pullaposket 25 km Pojat 10 v VANTAA
Aino Puumalainen Rekolan Pullaposket 25 km Tytöt 11-12 v VANTAA
Jukka Kivirinta Eikö kerrasta viisastunu 240 km 00:00 Miehet 50 NIVALA
Antti Koivuniemi MYNÄMÄKI 60 km 09:30 MTB Miehet MYNÄMÄKI
Kristian Nyström King`s way cycling team 120 km Miehet LOVIISA
Matti Parviainen KUOPIO 60 km 09:45 MTB Miehet 55 KUOPIO
Rami Ranta Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 60 km 09:30 MTB Miehet TAMPERE
Marko Honkala Larsmo IF/SI-SU 60 km 09:00 MTB Miehet 45 PIETARSAARI
Siebe Brouwer MÜNCHEN 60 km 09:15 MTB Miehet 45 MÜNCHEN
Ilkka Käsmä Jyskän pyöräilijät 60 km 09:15 MTB Miehet 45 VAAJAKOSKI
Pentti Hukkanen Ponsse Oyj 60 km 10:00 MTB Miehet 60 KIURUVESI
Heikki Peltomaa Vaaleanruskeat Vaskitsat 60 km yö LOHJAHJA
Eevert Peltomaa Vaaleanruskeat Vaskitsat (prospect) 25 km Pojat 10 v LOHJA
Joonas Möykkynen TAMPERE 120 km Miehet TAMPERE
Antti Ahvenainen Puuppolan Suksi 25 km Miehet VAAJAKOSKI
Tuomas Pasma Ponsse Oyj 60 km 09:45 MTB Miehet LAPINLAHTI
Ilkka Pallonen Dentist Oy 60 km 09:15 MTB Miehet TAMPERE
Olli Hoikka Lappeenrannan Pyöräilijät 120 km Miehet LAPPEENRANTA
Mikko Koskinen HHCMB 60 km 09:30 MTB Miehet SALO
Juha-Matti Palomäki TAMPERE 60 km 10:00 MTB Miehet TAMPERE
Tero Kuoppala Kuulusan mafia 60 km 09:15 MTB Miehet 40 KEURUU
Jussi Torvinen Kuulusan mafia 60 km 09:30 MTB Miehet LEPPÄKAARRE
Anssi Köykkä SASTAMALA 60 km 09:45 MTB Miehet 55 SASTAMALA
Tommi Pyykkö HELSINKI 60 km 09:45 MTB Miehet 45 HELSINKI
Petri Tervala ESPOO 60 km 09:45 MTB Miehet 45 ESPOO
Lumi-Tuisku Paavola askellusklinikka Oy 45 km 10:00 MTB Naiset JOENSUU
Valtteri Paavola askellusklinikka Oy 45 km 10:00 MTB Miehet JOENSUU
Juha Peltonen Aittakorven pamaus 60 km 09:15 MTB Miehet ESPOO
Joni Ijäs PMrace 60 km 09:15 MTB Miehet SIRKKA
Mirja Martikainen Ponsse Oyj 60 km 09:45 MTB Naiset IISALMI
Aini Honkanen Rekolan Pullaposket 25 km Naiset HYVINKÄÄ
Aki Auer PM-Race 60 km 09:15 MTB Miehet KITTILÄ
Markku Taskinen HyPy / NHMMTB 60 km 09:00 MTB Miehet KLAUKKALA
Janne Paasonen Pohjantähti 60 km 09:45 MTB Miehet LEPPÄVIRTA
Timo Tenhunen Waselin MTB 60 km 09:15 MTB Miehet JORVAS
Ilkka Puhakka Kattilavuori MTB 60 km 09:45 MTB Miehet 55 ESPOO
Tuomas Rahikainen Joroisten Sporttiklubi 60 km yö JOROINEN
Mikko Järvinen CC Ilves/ Whyte 60 km 09:00 MTB Miehet 40 JÄMSÄNKOSKJÄMSÄNKOSKI
Petri Ryhänen Rekolan Pullaposket 60 km yö VANTAA
Sami Tervakari Cycling El Burro 240 km 00:00 Miehet MIKKELI
Pirkka Lahtinen Strider Suomi -potkupyörät/Jyps 60 km 09:00 MTB Miehet JYVÄSKYLÄ
Ilkka Möttönen NHMMTB 60 km 09:00 MTB Miehet VANTAA
Timo Kaipiainen Fast & Furryous / JYPS 240 km 00:00 Miehet JYVÄSKYLÄ
Petri Ruotsalainen RIIHIMÄKI 60 km 09:15 MTB Miehet RIIHIMÄKI
Antti Savolainen Läskit liikkuu 60 km Fatbike Miehet JOUTSENO
Ilkka Uski Joroisten sporttiklubi 45 km 10:20 MTB Miehet VARKAUS
Jouni Uski Joroisten sporttiklubi 60 km yö VARKAUS
Sinikka Kvick Joutsenon Kullervo 60 km 09:30 MTB Naiset 40 JOUTSENO
Janne Turunen JOUTSENO 45 km 10:20 MTB Miehet JOUTSENO
Mikko Muhonen KRJ 60 km 09:45 MTB Miehet JOENSUU
Martti Heinonen Team Liquid 60 km 09:30 MTB Miehet 60 ESPOO
Kimmo Hauskaviita VEIKKOLA 60 km 10:00 MTB Miehet 40 VEIKKOLA
Juha Vähämetsä YLLÄSJÄRVI 120 km Miehet YLLÄSJÄRVI
Emilia Hauskaviita VEIKKOLA 60 km 10:00 MTB Naiset VEIKKOLA
Niko Partanen VEIKKOLA 60 km 09:15 MTB Miehet VEIKKOLA
Aleksi Tikkanen IMATRA 60 km 09:15 MTB Miehet IMATRA
Jarkko Sinkkonen Imatran Urheilijat 60 km 09:00 MTB Miehet IMATRA
Jani Kaikkonen Ponsse Oyj 60 km 10:00 MTB Miehet VIEREMÄ
Joonas Pokela Jyväskylä 60 km 09:45 MTB Miehet JYVÄSKYLÄ
Janne Koivisto RIIHIMÄKI 60 km 09:30 MTB Miehet RIIHIMÄKI
Kasperi Von Schrowe Soinin Sisu 60 km 10:00 MTB Miehet 45 ÄHTÄRI
Jukka Lahtinen HyPy 60 km 09:15 MTB Miehet 55 NURMIJÄRVI
Kristiina Nyman Jalkakramppi 60 km 09:45 MTB Naiset 40 RIIHIMÄKI
Vesa Lainpelto Ausgezeichnet-Klub 120 km Miehet SIIVIKKALA
Jarkko Lappalainen Riihimäen Kiista-Veikot 60 km 09:30 MTB Miehet RIIHIMÄKI
Juha Rämälä Maastoonpolje.fi 240 km 00:00 Miehet TAMPERE
Jari-Pekka Varjonen Patela MTB 60 km 09:15 MTB Miehet OULU
Hannu Koivisto Lapuan UA 60 km 09:15 MTB Miehet LAPUA
Harri Holm KANTVIK 60 km 09:45 MTB Miehet 60 KANTVIK
Anssi Lahti Jyps 60 km 09:00 MTB Miehet PALOKKA
Kalle Ratilainen KuoPys 240 km 00:00 Miehet SIILINJÄRVI
Timo Harikoski MTBCF 60 km 09:00 MTB Miehet 40 HELSINKI
Hanna Salminen Maastoon polje.fi 120 km Naiset NOKIA
Teemu Jokinen Heinolan MTBC 60 km Fatbike Miehet 50 SYSMÄ
Anders Holmberg Kammenkiertäjät 120 km Miehet 50 KOKKOLA
Micael Heino KorsKa 120 km Miehet VANTAA
Petri Grandell Pyörähuristelijat 120 km Miehet ESPOO
Timo Lehtonen Puuppolarules 60 km yö JYVÄSKYLÄJYVÄSKYLÄ
Niko Pietari Happijoki 60 km 09:30 MTB Miehet 40 TUOMIKYLÄ
Antti Munukka HELSINKI 60 km 09:15 MTB Miehet HELSINKI
Rauno Kosamo Maastoonpolje.fi 120 km Miehet 50 LEMPÄÄLÄ
Jenni Karttunen SavoMTB 60 km yö KUOPIO
Teemu Kettunen SkiBikeTeam / LrPy 60 km 09:00 MTB Miehet 40 LAPPEENRANTA
Tero Jutila Sitoutumaton 60 km yö KERAVA
Mika Hartikainen Halti Team 25 km Miehet KUOPIO
Petri Marttila LaPy 60 km yö TAMPERE
Tuomo Karsisto Team PuCaMa 60 km 09:45 MTB Miehet KERAVA
Jukka Mäittälä SIILINJÄRVI 60 km 10:20 MTB Miehet 45 SIILINJÄRVI
Jukka Uusimäki TAMPERE 60 km yö TAMPERE
Vili Lehtinen Team Pucama 60 km 09:45 MTB Miehet KERAVA
Mikko Tähkäpää Velo Saimaa 60 km Fatbike Miehet 40 MIKKELI
Joona Hagelberg TURKU 60 km 10:20 MTB Miehet TURKU
Marko Kallio cc ilves 60 km 09:00 MTB Miehet 45 KORPILAHTI
Marianne Sundqvist Maastoonpolje.fi 45 km 10:00 MTB Naiset NOKIA
Ago Estermaa SAKU 60 km 09:15 MTB Miehet 55 SAKU
Markku Miettinen Cycling El Burro 120 km Miehet HYVINKÄÄ
Jari Kyllönen OJAKKALA 60 km yö OJAKKALA
Antero Salvanto Kivenlahden Pyörähuolto 60 km 09:00 MTB Miehet 45 ESPOO
Jyri Hänninen Mätäkivi MTB 60 km 09:15 MTB Miehet VANTAA
Tapani Väisänen Tepy 60 km 09:15 MTB Miehet TURKHAUTA
Ilkka Huimasalo Pathbikers kalis 25 km Miehet ESPOO
Pyry Huimasalo Pathbikers kalis 25 km Miehet ESPOO
Oskari Lepistö TVC 60 km yö LIETO AS
Arto Hakala PKK 60 km 09:00 MTB Miehet 45 LEMPÄÄLÄ
Tikku Heikkinen 2cteam 60 km 09:30 MTB Naiset 50 HELSINKI
Ville Haapajoki Desert Cruiser 60 km 09:45 MTB Miehet 40 LEMPÄÄLÄ
Jarno Ahonen Konica Minolta 45 km 10:20 MTB Miehet TUUSULA
Ville Marttila Lohja Mtb 60 km 09:15 MTB Miehet 45 LOHJA
Gerbrand Bijmolt Kaupin Kanuunat 120 km Miehet TAMPERE
Harri Kailasalo KIRKKONUMMI 120 km Miehet KIRKKONUMMI
Taneli Tiirikainen Porin Tarmo 60 km Fatbike Miehet 40 VANHA-ULVILA
Jani Pirttinen Rideep / Croc Sports 60 km 09:00 MTB Miehet 40 SEINÄJOKI
Ville Tiirikainen Porin Tarmo 60 km 09:30 MTB Miehet VANHA-ULVILA
Mika Kilpinen SALO 60 km yö SALO
Jarmo Makkonen KUOPIO 45 km 10:20 MTB Miehet KUOPIO
Ilmari Meskanen Salakaalis 60 km 09:30 MTB Miehet HELSINKI
Joonas Nyyssönen VARKAUS 60 km 09:00 MTB Miehet VARKAUS
Aleksi Vähäsoini Pieksämäki 60 km Fatbike Miehet PIEKSÄMÄKI
Jukka Pylväs YLÖJÄRVI 60 km 09:30 MTB Miehet 40 YLÖJÄRVI
Mauri Metso OSM-MTB 60 km 09:00 MTB Miehet PORVOO
Rauno Seppälä VIHTI 60 km 10:00 MTB Miehet 50 VIHTI
Antti Karppinen Gruppo Ciclistico Da Una Stella 60 km 09:30 MTB Miehet OULU
Janne Ohvo Finnfalz-Rush Racing 60 km 09:00 MTB Miehet 45 VANTAA
Jani Lirkki JYPS 120 km Miehet JYVÄSKYLÄ
Tero Kakkinen Pekkisen Pullukat 60 km 09:45 MTB Miehet 45 KITEE
Antti Kaartinen Helsinki 60 km yö HELSINKI
Mika Suoja Ummen ajajat 60 km 10:00 MTB Miehet 40 KORPILAHTI
Heikki Riikonen HyPy 120 km Miehet HYVINKÄÄ
Jenni Laine PORVOO 45 km 10:20 MTB Naiset PORVOO
Kimmo Korhonen KUOPIO 45 km 10:20 MTB Miehet KUOPIO
Tomi Yli-Anttila LASSILA 60 km 10:00 MTB Miehet 40 LASSILA
Jussi Lehtiniemi LAVIA 60 km 10:00 MTB Miehet LAVIA
Antti Mali Ukkosenjumalan lapset 120 km Miehet KUOPIO
Tomi Laine PORVOO 45 km 10:20 MTB Miehet PORVOO
Elisa Nauha Fast&Furryous/JYPS 60 km Fatbike Naiset JYVÄSKYLÄ
Mikko Sopanen Team Kessi 60 km 09:30 MTB Miehet 40 HELSINKI
Antero Tähtisaari JÄÄLI 60 km Fatbike Miehet JÄÄLI
Teemu Hiltunen MTB Turku 60 km yö TURKU
Kennet Priewert HELSINKI 120 km Miehet HELSINKI
Pasi Ahola Maastoonpolje.fi 60 km 09:30 MTB Miehet 45 PIRKKALA
Harri Peltonen Ride EP 60 km 09:15 MTB Miehet LAPUA
Timo Kolehmainen LAPINLAHTI 60 km 09:45 MTB Miehet 50 LAPINLAHTI
Janne Isohaka Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 240 km 00:00 Miehet TAMPERE
Jukka Peräsalmi Team Trek Joroinen 60 km 09:15 MTB Miehet 45 JOROINEN
Seppo Kalevi Mikkonen Ågelin Kampi&Wiima MTB 60 km 09:45 MTB Miehet 60 HELSINKI
Timo Pekkinen LaPy 60 km 09:00 MTB Miehet 45 KUKKILA
Antti Koskinen Facepalm United 60 km 09:30 MTB Miehet NUMMELA
Mikko Turunen Varkaus 60 km 09:00 MTB Miehet 40 VARKAUS
Janne Tenkanen JÄRVENPÄÄ 120 km Miehet JÄRVENPÄÄ
Kimmo Rissanen ESPOO 120 km Miehet ESPOO
Ilkka Saarinen SALO 60 km 09:45 MTB Miehet 55 SALO
Mika Piirala OULUNSALO 120 km Miehet OULUNSALO
Janne Hallikainen IBD Cycling 120 km Miehet VANTAA
Jonna Kuronen Lieksan hiihtoseura 60 km 09:15 MTB Naiset 40 PANKAKOSKI
Allan Lipsonen Se Joku / CC Picaro 60 km 09:15 MTB Miehet 55 LAUKAA
Tommi Rättö Vuoreksen Veto 120 km Miehet TAMPERE
Sami Wahlman KERAVA 60 km 10:00 MTB Miehet 50 KERAVA
Tommi Eklund VANTAA 60 km Fatbike Miehet 40 VANTAA
Kirsti Wahlman KERAVA 25 km Naiset KERAVA
Tuuri Huimasalo Pathbikers kalis 25 km Miehet ESPOO
Ville Kivinen Team Fly 120 km Miehet LAHTI
Erkki Häkkilä prolipa.fi 120 km Miehet MIKKELI
Jussi Mikkonen Gruppo Ciclistico Da Una Stella 60 km 09:15 MTB Miehet OULU
Marko Koivisto RUSUTJÄRVI 60 km 09:15 MTB Miehet 40 RUSUTJÄRVI
Anne Willems SPRING CREEK 45 km 10:20 MTB Naiset SPRING CREEK
Turkka Kalliorinne TAMPERE 120 km Miehet TAMPERE
Osmo Vanhatalo PyöräRinki 60 km 09:30 MTB Miehet HAAPAVESI
Petri Kauppinen Weak Performance 120 km Miehet KUOPIO
Heidi Ulmanen JÄRVENPÄÄ 45 km 10:20 MTB Naiset JÄRVENPÄÄ
Pekka Vepsäläinen varkaus mtb 120 km Miehet VARKAUS
Tommi Reinikainen Kovarauta HooCee 60 km Electro Miehet 50 HELSINKI
Janne Laakso TuUL Triathlon 60 km 09:45 MTB Miehet TURKU
Tatu Kukkonen Savo MTB 60 km 09:15 MTB Miehet KUOPIO
Niko Ahola Maastoonpolje.fi 25 km Pojat 13-14 v PIRKKALA
Leif Pyykkönen Vanda CK 60 km 09:15 MTB Miehet 45 VANTAA
Pekka Kukkonen Huru-ukko 60 km 10:00 MTB Miehet 60 KARTTULA
Juha-Pekka Liikka Wildlifetelemark 60 km yö SIILINJÄRVI
Mika Blez IMATRA 45 km 10:20 MTB Miehet IMATRA
Stina Ampuja TelluTellervot 60 km 10:00 MTB Naiset 40 ESPOO
Janne Niskanen RIISTAVESI 60 km yö RIISTAVESI
Anita Saaranen-Kauppinen Weak Performance 60 km yö KUOPIO
Harri Perälä KorsKa 60 km 09:15 MTB Miehet 45 JÄRVENPÄÄ
Pasi Niinikoski Team KahvaKoskinen 60 km 09:30 MTB Miehet 40 NURMIJÄRVI
Markus Heinonen MÄNTTÄ-VILPPULA 60 km 09:00 MTB Miehet MÄNTTÄ-VILPPULA
Jarmo Karhu Jormuanlahden vetouistelijat 60 km 09:15 MTB Miehet 40 KULUNTALAHTI
Henri Huhtiniemi MARTINKYLÄ 60 km 10:00 MTB Miehet 40 MARTINKYLÄ
Sini Nousiainen Jyps 60 km 09:15 MTB Naiset JYVÄSKYLÄ
Maija Tuori Pirkanmaan pelastuslaitos 60 km Fatbike Naiset SASTAMALA
Kari Asikainen Lappeenranta 60 km 09:45 MTB Miehet RAUHA
Katri Rantanen 2CTeam 60 km 09:15 MTB Naiset 40 HELSINKI
Jari Isokääntä YLIVIESKA 60 km 09:45 MTB Miehet 45 YLIVIESKA
Jari Jokela Nummelan Rubusakki. 60 km 09:45 MTB Miehet 40 NUMMELA
Minna Silen Järvenpään latu 45 km 10:20 Fatbike Naiset JÄRVENPÄÄ
Harri Vuorialho Korson Kaiku 60 km 09:00 MTB Miehet 40 VANTAA
Olli Tolvanen KUOPIO 60 km yö KUOPIO
Marko Saarikoski SEINÄJOKI 120 km Miehet SEINÄJOKI
Ari Tölli Korson Kaiku 120 km Miehet HELSINKI
Riku Riiheläinen OSM-MTB 60 km 09:00 MTB Miehet PORVOO
Teemu Vepsäinen POK Racing 60 km 09:45 MTB Miehet KUOPIO
Mikko Jalkanen POK Racing 60 km 09:30 MTB Miehet 40 KUOPIO
Simo-Pekka Tuure Kaupin Kanuunat 60 km 09:30 MTB Miehet TAMPERE
Marko Konttinen Waselin MTB 60 km 09:15 MTB Miehet 40 NUMMELA
Antti Rantanen ProMTB 120 km Miehet TAMPERE
Tapani Kuikka JYPS 60 km 09:30 MTB Miehet PALOKKA
Kuisma Holstikko Kaupin Kanuunat 60 km 09:30 MTB Miehet 40 VUORENTAUSTA
Antti Perttu ESPOO 60 km 09:30 MTB Miehet 50 ESPOO
Anssi Landen IK-32 60 km 09:00 MTB Miehet ESPOO
Mika Kauraharju Aurejärven Nutsaaja 60 km 09:15 MTB Miehet 40 KAIPOLA
Petteri Mäkelä Kirkkotien MTB 60 km 09:45 MTB Miehet 50 HYVINKÄÄ
Ville Hämäläinen Savocycling 60 km 09:30 MTB Miehet 40 VARKAUS
Aki Vainionpää Rideep 60 km 09:15 MTB Miehet SEINÄJOKI
Oona Nykänen SAVONLINNA 60 km Fatbike Naiset SAVONLINNA
Juha Suutarinen VALKEALA 25 km Miehet VALKEALA
Antti Sikanen Kmk 60 km yö HILTULANLAHTI
Jukka Oikarinen OTC / Malaysian Tigers 60 km 09:00 MTB Miehet KEMPELE
Joona Kujala Nuoret Heteromiehet MTB 60 km yö VANTAA
Kok Keong Chan OTC/Malaysian Tigers 60 km 09:30 MTB Miehet 45 OULUNSALO



Sivut: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark