Spinnsprinten



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

300 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- TurrittID -> <- Navn -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Pulje -> <- Startnr -> <- Distance -> <- Starttid -> <- Print Hentelapp ->
26215 Marton Digernes Bryne Cykleklubb, VELUX Takvinduer PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 400 66 km 10:09 Hentelapp
151299 Bjørn Egil Kalseth Klepp Cykle Club, Horvå PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 251 66 km 10:03 Hentelapp
73028 Ove Kalvatn Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel, Excess Engineering as PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 139 66 km 10:00 Hentelapp
23539 Inge Løland Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 401 66 km 10:09 Hentelapp
115894 Arne Andersen Klepp Cykle Club, Horvå PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 122 66 km 10:00 Hentelapp
23635 Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb PULJE 6- Slowtrain (10:15) 601 66 km 10:15 Hentelapp
27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb, Slowtrain PULJE 6- Slowtrain (10:15) 600 66 km 10:15 Hentelapp
104518 Egil Knudsen Sola Cykleklubb, Byggmester Egil Knudsen AS PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 514 66 km 10:12 Hentelapp
156447 Tony Brekne Farsund Sykleklubb PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 515 66 km 10:12 Hentelapp
139238 Olaf Bertelsen LangSom biketeam/Weatherford PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 513 66 km 10:12 Hentelapp
26843 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 233 66 km 10:03 Hentelapp
28698 Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb, Vestec as PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 123 66 km 10:00 Hentelapp
24385 Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 204 66 km 10:03 Hentelapp
105604 John Gjerde Mærland Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 402 66 km 10:09 Hentelapp
25960 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 124 66 km 10:00 Hentelapp
25957 Magne Iversen Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 403 66 km 10:09 Hentelapp
143294 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 511 66 km 10:12 Hentelapp
152569 Eivind Christoffer Halvorsen Tasta & omegn sykkelklubb PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 516 66 km 10:12 Hentelapp
22512 Geir Undheim Nærbø SK PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 262 66 km 10:03 Hentelapp
126194 Glenn Tore Riskedal Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 420 66 km 10:09 Hentelapp
25927 Magne Undheim Nærbø SK, Baker Hughes PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 254 66 km 10:03 Hentelapp
39887 Håvard Erga Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 421 66 km 10:09 Hentelapp
156700 Mats Bakken Bryne Cykleklubb PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 215 66 km 10:00 Hentelapp
52928 Njål Gudmestad Nærbø SK, Aarbakke AS PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 140 66 km 10:00 Hentelapp
125899 Kate Egeland Johansen Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 404 66 km 10:09 Hentelapp
22595 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb, Bros Test Team PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 100 66 km 10:00 Hentelapp
26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb, PeisTeknikk AS PULJE 3- Bryne CK 5:45 (10:06) 301 66 km 10:06 Hentelapp
83420 Stine Fikerud Tasta & omegn sykkelklubb PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 260 66 km 10:03 Hentelapp
73098 Atle Thu Bogafjell Sykleklubb PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 507 66 km 10:12 Hentelapp
26489 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb Funksjonærritt 9:00:
29023 Sverre Vestbøstad Tubakken Sykkelklubb PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 517 66 km 10:12 Hentelapp
21491 Carl Priésner Bryne Cykleklubb PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 518 66 km 10:12 Hentelapp
29541 Tor Helge Vatne Bryne Cykleklubb PULJE 3- Bryne CK 5:45 (10:06) 302 66 km 10:06 Hentelapp
146196 Rune Roaldsen Nærbø SK, Hå kommune PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 226 66 km 10:03 Hentelapp
136600 Pavel Laputjov Bryne Cykleklubb, BRC Team PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 216 66 km 10:03 Hentelapp
150750 Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 157 66 km 10:00 Hentelapp
132017 Odd Arne Kristiseter Bryne Cykleklubb PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 238 66 km 10:03 Hentelapp
26491 Nils Rugsveen Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 422 66 km 10:09 Hentelapp
28137 Rune Holmen Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
73525 Kjetil Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 519 66 km 10:12 Hentelapp
151783 Karoline Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 520 66 km 10:12 Hentelapp
139643 Christian Knudsen Sandnes Sykleklubb PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 245 66 km 10:03 Hentelapp
52871 Arne Joa Sola Cykleklubb PULJE 2- Seedet pulje 2 (10:03) 256 66 km 10:03 Hentelapp
40128 Leif Wilhelm Solland Stavanger SK, Solland Cykle Club PULJE 5 - Seedet pulje 3/Siste pulje 66km+44km 521 66 km 10:12 Hentelapp
27983 Rolf Helge Selliken Bryne Cykleklubb, Spinn Sykkelshop Bryne PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 125 66 km 10:00 Hentelapp
24099 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb PULJE 3- Bryne CK 5:45 (10:06) 303 66 km 10:06 Hentelapp
29934 Trond Karlson Bryne Cykleklubb PULJE 3- Bryne CK 5:45 (10:06) 304 66 km 10:06 Hentelapp
23321 Helge Løge Bryne Cykleklubb PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 141 66 km 10:00 Hentelapp
24116 Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb PULJE 4- Bryne CK Solstrålene og Stjernene (10:09) 405 66 km 10:09 Hentelapp
73017 Anders Farestveit BPP PULJE 1- Seedet pulje 1 (10:00) 101 66 km 10:00 Hentelapp



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark