Garborgriket Rundt


Deltakerliste

Søk i felt
Søk etter

352 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- TurrittID -> <- Navn -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Distanse -> <- Pulje -> <- Startnr -> <- Print Hentelapp ->
29250 Thomas Byberg Bogafjell Sykleklubb 64 km Pulje 1 - Santini Elite Menn 11:00 101 Hentelapp
122697 Attila Hudak Klepp Cykle Club 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 206 Hentelapp
125774 Terje Selle Rundberg Sola Cykleklubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 400 Hentelapp
132394 Trond Arne Velund Flekkefjord SK 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 428 Hentelapp
58190 Yngvar Sannes Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 415 Hentelapp
38703 Per Tønnessen Farsund Sykleklubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 439 Hentelapp
60402 Gunnar Slettebø Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 540 Hentelapp
75743 Frode Efteland Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 240 Hentelapp
26215 Marton Digernes Bryne Cykleklubb, VELUX Takvinduer 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 419 Hentelapp
151299 Bjørn Egil Kalseth Klepp Cykle Club, Horvå 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 407 Hentelapp
73028 Ove Kalvatn Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel, Excess Engineering as 64 km Pulje 1 - Santini Elite Menn 11:00 102 Hentelapp
23539 Inge Løland Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 342 Hentelapp
115894 Arne Andersen Klepp Cykle Club, Horvå 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 250 Hentelapp
23635 Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 517 Hentelapp
27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb, Slowtrain 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 518 Hentelapp
104518 Egil Knudsen Sola Cykleklubb, Byggmester Egil Knudsen AS 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 443 Hentelapp
156447 Tony Brekne Farsund Sykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 521 Hentelapp
139238 Olaf Bertelsen LangSom biketeam/Weatherford 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 548 Hentelapp
26843 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 328 Hentelapp
28698 Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb, Vestec as 64 km Hentelapp
24385 Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 241 Hentelapp
105604 John Gjerde Mærland Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 506 Hentelapp
25960 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 257 Hentelapp
25957 Magne Iversen Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 513 Hentelapp
143294 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 349 Hentelapp
152569 Eivind Christoffer Halvorsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 421 Hentelapp
22512 Geir Undheim Nærbø SK 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 409 Hentelapp
126194 Glenn Tore Riskedal Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 446 Hentelapp
25927 Magne Undheim Nærbø SK, Baker Hughes 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 359 Hentelapp
39887 Håvard Erga Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 512 Hentelapp
156700 Mats Bakken Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 347 Hentelapp
52928 Njål Gudmestad Nærbø SK, Aarbakke AS 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 204 Hentelapp
125899 Kate Egeland Johansen Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 447 Hentelapp
22595 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb, Bros Test Team 64 km Pulje 1 - Santini Elite Menn 11:00 103 Hentelapp
26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb, PeisTeknikk AS 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 332 Hentelapp
83420 Stine Fikerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 363 Hentelapp
73098 Atle Thu Bogafjell Sykleklubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 434 Hentelapp
26489 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 4 - Signaturhytten Seedet 11:15 416 Hentelapp
29023 Sverre Vestbøstad Tubakken Sykkelklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 528 Hentelapp
21491 Carl Priésner Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 537 Hentelapp
29541 Tor Helge Vatne Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 6 - Mellombels Siste pulje 11:25 600 Hentelapp
146196 Rune Roaldsen Nærbø SK, Hå kommune 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 352 Hentelapp
136600 Pavel Laputjov Bryne Cykleklubb, BRC Team 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 345 Hentelapp
150750 Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 232 Hentelapp
132017 Odd Arne Kristiseter Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 327 Hentelapp
26491 Nils Rugsveen Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 547 Hentelapp
28137 Rune Holmen Bryne Cykleklubb 64 km Pulje 2 - Stolt Bolig Seedet 11:05 216 Hentelapp
73525 Kjetil Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel 64 km Pulje 5 - Oltedal Golv Seedet 11:20 511 Hentelapp
151783 Karoline Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel 64 km Pulje 6 - Mellombels Siste pulje 11:25 601 Hentelapp
139643 Christian Knudsen Sandnes Sykleklubb 64 km Pulje 3 - Miljøgartneriet Seedet 11:10 343 Hentelapp



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Danmark