DHL Stafetten Sønderjylland



Holdliste

Søg i felt
Søg efter

<- Holdnr -> <- Holdnavn -> <- Virksomhed -> <- Klasse -> <- Løber 1 -> <- Løber 2 -> <- Løber 3 -> <- Løber 4 -> <- Løber 5 ->
1 Iveco Padborg og Kolding Bache A/S Stafet Michael Bache Marc Holm Ole Kjær Jensen Torben Hede Michael Bache
2 Iveco - Padborg og Kolding Bache A/S Stafet Hanne Vollstedt Marc Holm Ole Kjær Jensen Torben Hede Michael Bache
1219 Iveco - Padborg Bache A/S Walk Jane Dahl Sebastian Geest Laura Mathiesen Stig Bæk Andersen Charlotte Wolff
368 Tønderløberne 1 Miljø- og fødevareministeriet Stafet Dennis Eskildsen Frank Kargo Emma Ømark Jensen Pia Høegh Berthelsen 0
356 RunForrestRun Miljø- og fødevareministeriet Stafet Torsten Bachmann Tina Friis Petersen Torben Kock Troels Borremose Andreas Sejbjerg Holten
369 Ude af kontrol Miljø- og fødevareministeriet Stafet Else Libach Hansen Lise Fredslund Marthe Margreet Gramsbergen Else Libach Hansen Frederik Gassmann
362 Team Aquila Miljø- og fødevareministeriet Stafet Morten Kruse Sidsel Langhein-Winther Jørgen Hansen Mie Kjær Høhne Morten Kruse
361 Task Force Økologi Miljø- og fødevareministeriet Stafet Julia Milling Maria Elsner Christensen Jeffrey Gilmour Inger Løn Minna Stensgaard Husted
349 Blandede bolcher Miljø- og fødevareministeriet Stafet Anette Knudsen Steffen Kaas Rasmussen Lars Martin Helmer Reinau Ole Noe Erik Jacobsen
365 Team Pyrrhula Miljø- og fødevareministeriet Stafet
905 Personaleadministrationen1 Miljø- og fødevareministeriet Walk
911 Tønderpigerne Miljø- og fødevareministeriet Walk Bente Lind Tastesen Marianne K. Hansen Rikke Sonntag Elsebeth Fisker Maria Fabricius
906 Sydens Stråler Miljø- og fødevareministeriet Walk Tina Atzen Lena Hemmingsen Benedikte Lyngbæk Erik Jørgensen Mia Bonnichsen
896 De stærke ben Miljø- og fødevareministeriet Walk Aleksandra Zivanovic Katharina Gaca Heidi Schou Britta Jacobsen XXX
895 De gode ben Miljø- og fødevareministeriet Walk Johnny Nielsen Birger Andersen Per Lyck Bob Jørgensen René Baarup-Christensen
894 De flotte ben Miljø- og fødevareministeriet Walk Helen Duus Kirstensen Chrestensen Tina Christensen XXXX XXXX
914 Øko-holdet1 Miljø- og fødevareministeriet Walk Line Feddersen Corina Niclasen Disponibel Disponibel Disponibel
457 Sydbank1 Sydbank Stafet Thomas Jessen Rune Søndergård Lars Madsen Thomas K. Lange Kristian Petersen
167 Capelli Capelli Stafet
3 Capelli 2 Stafet
4 Capelli 3 Stafet
5 Capelli 4 Stafet
6 Capelli 5 Stafet
308 Inter Terminals Inter Terminals Stafet Dan Christof Appel Hans Peder Mortensen Keld D. Hansen Nils Bejlegaard Per Henriksen
218 Davidsen Rødekro Davidsen Rødekro Stafet Claus Lassen Ulrik Petersen Lasse Mammen Jensen Dennis Andreasen Stefan Køhling
168 Team Compass Compass Congres Center Stafet Martin Boilesen Palle Nielsen Sanne Nielsen Michael Bundgas Kim Hylleborg
626 Abena Flens ABENA A/S Walk Kirsten Roth Kathy Hojnatzki Lasse Andersen Peter Hald Michael H. Paulsen
421 Hold 1 Skatteministeriet Stafet Brian P. Nielsen Jørgen Samsing Jens Christian Nørbæk Birgit H. Christensen Flemming Brandi
422 Hold 2 Skatteministeriet Stafet Morten Madsen Jørgen Samsing Jens Chr. Nørbæk Kim Jensen Jean Callesen
427 Skattecenter Tønder 1 Skatteministeriet Stafet Gerda Christensen Ala Christoffersen Lars Gerlach Christensen Lona Skov Hanne Paulsen
429 Team Mads fra Tønder og hans tro følgesvende Skatteministeriet Stafet Michael Andersen Michael Andersen Jesper Stecher Aage Pedersen Jørgen Greve
426 PR Jylland 12 Skatteministeriet Stafet Martin Daugaard Drejer Dennis Dam Simonsen Birgitte Broberg Laila Andersen Kristina Holm Johansen
1093 Skattecenter Tønder 2 Skatteministeriet Walk Kim Jessen Elsi Clausen Gamze Yurdaer Bettina Stricker Ingrid van Zon
1089 Hold 1 - walk Skatteministeriet Walk Sigrid Gram Susanna Madsen Dorthe N. B. Nielsen Nadiya Slotman Dorthe Pia Jensen
1090 Hold 2 - walk Skatteministeriet Walk Lise Andersen Christina L. Jørgensen Ida Pedersen Jytte Nielsen Gitte Laugesen
1091 Hold 3 - walk Skatteministeriet Walk Mia V. Jakobsen Lotte R. Wenzelsen Michelle Hein Katja Mortensen Lisa Haurvig
1097 Vurdering 2.1 - Haderslev Skatteministeriet Walk Christina Magaard Nadia Møller Gårdbæk Petersen Mette Kruse Agerschou Ursula Jäger Anette Riisbøll
1094 Skattecenter Tønder 3 Skatteministeriet Walk Sandra Lassen Annika Clausen Randi Carstensen Ruth Bonde Mikkelsen Gunda Groth
1086 De hurtige snegle fra Tønder Skatteministeriet Walk Anne-Lene Christensen Tina Damsgaard Kjeld Folke Jensen Kirsten Kjær Hansen Eva Kellmann
1087 De Rappe Piche fra Tønder Skatteministeriet Walk Mette H Andersen Camilla Christiansen Sanne Petersen Ute Hansen Heidi Bendixen
99 Team Røntgen og Skanning 1 Sygehus Sønderjylland Stafet Strecker Nikolaj Mie Lena Jens-Bonde Petersen
694 Team Røntgen og Skanning 3 Sygehus Sønderjylland Walk Tina Lawal Nasreen Nabi Poul Erik Kjærgaard Dennis Frederiksen Barbara Kentner-Bielaska
693 Team Røntgen og Skanning 2 Sygehus Sønderjylland Walk Hanne T. Bruhn Stefanie Kamphausen Lisa H. Carstensen Camilla L. Thomsen Trine Fredriksen
695 Team Røntgen og Skanning 4 Sygehus Sønderjylland Walk Hanne Jensen Eleni Vardaki Hanne Kronborg Jeanette Wonsild Conni Valentin
642 Bjørne Banden Sygehus Sønderjylland Walk Maria H. Petersen Helle L. Filt Christa Rasmussen Camilla P. Krarup Knut Steffensen
76 Kemoheksene 2 Sygehus Sønderjylland Stafet Gitta Hansen Maria S. jessen Kim Wedervang Malene Jepsen Malene Jepsen
75 Kemoheksene 1 Sygehus Sønderjylland Stafet Louise Severin Joan Lassen Ninna Christensen Helle Krüger Jana Peric
674 Kemoheksene Sygehus Sønderjylland Walk Marianne Christiansen Bettina Bak Neel Spile Bendixen Anna-Marie Løgstrup Stinne Husum
179 Drives Tech 2 Danfoss Stafet Yan Zhang Henrik Frost Lisbeth Holm Quitzau Hans Kristian Schmidt Christopher Moses
776 Team CDC 4 Walk Danfoss Walk Anne Mette Vammen Marianne Holmgaard Rene Schach Natalina Jesper Kjærsgaard
777 Team CDC 5 Walk Danfoss Walk Anne Sophie Grevsen Hanne Bonde Helle Pedersen Susanne Adolphsen Susan Binding
775 Team CDC 2 Walk Danfoss Walk Nadia Toft Hansen Birthe Hougaard Ellen Rasmussen Pia Jørgensen Jette B. Hansen
774 Team CDC 1 Walk Danfoss Walk Sandra Christiansen Henriette Lauritzen Charlotte Jørgensen Birgit Toft-Jensen Pia Hammer
778 Team Go Go Go Danfoss Walk Preben Holst Morteza Soleyman Malene R. Christensen Leig Hanquist Klaus Fromm
779 Team PROC Walk Danfoss Walk Stina Hakonsen Andersen Marie Sobeth Raley Ibrahim Faye Jonathan Thompson Hanne Jensen
780 X Factor Finance Danfoss Walk Jan S. Jørgensen Mara Collodel Pia K. Olesen Mei Hua Bjarne Laugesen
772 HR Ops Walk Vol 2 Danfoss Walk Helen Kjær Jane Vejlin Annette Førby Jette Johansen Karin Jensen
773 No Name Danfoss Walk Jens Fischer Hanne Jensen Merete Kaalund Helle Schaloske xxx
809 EUC Syd walkers EUC syd Walk Bodil K Christensen Eva S Petersen Anni I Carstensen Niels Otto Olsen Sten Scheller
678 Mikros 1 Sygehus Sønderjylland Walk Helle Husballe Nissen Lisbet Matthiesen Malene Greve Schmidt Bo Bødker Jensen Johanne Simonsen Petersen
299 HPTT Alu-benene Hydro Precision Tubing Tønder a.s. Stafet Ejner Christensen Heine Dransfelt Aksel Wilhelmsen Preben Gaul Flemming Olesen
298 HPTT Bly-benene Hydro Precision Tubing Tønder a.s. Stafet Dorthe Høeg Carina Schmidt Pia Dyhrberg Mikkel Sandberg Esben Jensen
679 Mikros 2 Sygehus Sønderjylland Walk Ming Chen Birgitte Christiansen Niels Møller Andersen Turid Søndergaard Pia Boisen
85 Patalogiske løbestile Sygehus Sønderjylland Stafet Esben Skovsted Mia Jacob Ljudmilla Lærke
683 Patalogiske gangarter Sygehus Sønderjylland Walk Connie Mauritsen Lene Elimar Jensen Lene Bang Karina Selck Ingerslev Brian E. Møller
687 Road runner Sygehus Sønderjylland Walk Rene Skriver Bjarne Knudsen Finn Petersen Linda Brodersen Tejs Bøhnke
102 Turtels Sygehus Sønderjylland Stafet Kim Petersen Michael Ryttergaard Flemming Autzen Martin Sørensen Morten Jacobsen
50 De hurtige portører SØS Sygehus Sønderjylland Stafet Emil Henrik Mathias Nichi Torben S.
49 Cheethas Sygehus Sønderjylland Stafet Tom Johansen Ken Andersen Michale Bamberger Esben Hoffmann Michael Jørgensen
697 Transporters 1 Sygehus Sønderjylland Walk Else Marie Malle Trine Fredriksen Samantha Soll Tina Holm Karina Thaysen
698 Transporters 2 Sygehus Sønderjylland Walk Ellen Bonefeld Hanne I. Clausen Flemming Nielsen Lene F. Falber Randi F. Andersen
653 Dream service Sygehus Sønderjylland Walk Anette Bøjskov Lotte Thaisen Lis Frees Vicky T. Andersen Gitte T. Westensee
78 MAMIL Sygehus Sønderjylland Stafet Jacob Brix-Petersen Søren Lund Feldthaus Jesper Møller-Iversen Bjarne Dahler-Eriksen Per H. Hinrichsen
373 Niko 1 Niko-Servodan A/S Stafet Ronnie Svenson Ronnie Svenson David Persberg Hein Thomsen Tommy Lindholm
11 Niko 3 Niko-Servodan A/S Stafet Thomas Phillipsen Stefan Johansson Michael Snerling Jacob Gerckens Peter Skov Stellfeld
13 Niko 2 Niko-Servodan A/S Stafet Kenneth Christophersen Charlotte Warming Hansen Jonas Degow Jonas Duus Ranum Torben Gehlert
611 Niko 5 Niko-Servodan A/S Walk Jörgen Jepsen Robin Strandberg Marianne Betzer x x
612 Niko 4 Niko-Servodan A/S Walk Michael Hawaleschka Carsten Møller Simonsen Bent Westergaard-Hansen Søren Weimar-Sørensen Flemming Linderskov
402 Arresterne Dem med J Renbæk Fængsel Stafet Christine Joan Jens T John John
401 Arresterne Renbæk Fængsel Stafet Jens F Claus T Søren R Michael D Jørn A
954 De hurtige Renbæk Fængsel Walk Jeanette Tina R Henrik S Morten Lonnie
956 Sneglesporet Renbæk Fængsel Walk Jytte Stine Heidi Karin Christina
953 Arresterne Renbæk fængsel Walk Allan Gordon Henrik Vineke Bjarne
955 Eliten Renbæk Fængsel Walk Mads Nurby Henrik M Tina T Frank
667 Gastro Sygehus Sønderjylland Walk Lis Markussen Anita Lindenborg Lone Jessen Andersen Loné Johannsen Maria M.F. Jørgensen
94 Take it easy Sygehus Sønderjylland Stafet Kerstin K. Birte N. Rikke C. Arrate C. Camilla L.
93 Sprinterne Bedøvelse og Intensiv Sygehus Sønderjylland Stafet Pierrot A. Jeanette L. Anne Marie B. Karen T.S. Marianne H.
656 FAM 2 - gå Sygehus Sønderjylland Walk Lene Mikkelsen Hanne Niemann Marianne L. Andersen Litta Albers Gerda Brændgaard
647 Brandslukkerne Sygehus Sønderjylland Walk Jette Matzen Rikke Schmidt Anja A. Andresen Jens Ole Lauersen Christian Jacobsen
53 FAM 2 - Løb 2 Sygehus Sønderjylland Stafet Tina Enghave Anne-Beathe Tholstrup Lone Brodersen Grethe Johanning Malene Jensen
54 FAM 2 -løb 1 Sygehus Sønderjylland Stafet Regitze Thomsen Lena Wittenhoff Stefanie Bartel Dorthe Lorenzen Lena Paasch
644 Blodprøver og Biokemi 1 Sygehus Sønderjylland Walk Helle Friis Helle Jespsen Morten Andersen Annemette G. Geerthsen Inga Petsch
645 Blodprøver og Biokemi 2 Sygehus Sønderjylland Walk Susanne Ries Pernille Bassen Tove Larsen Toft Nina Møldrup Caroline Matthiesen
44 Blodprøver og Biokemi 3 Sygehus Sønderjylland Stafet Tina Müller Elcke Warcke Maj-Britt Fruekilde Thor Skovested Susanne Rode
45 Blodprøver og Biokemi 4 Sygehus Sønderjylland Stafet Lene Horsager Lise Lystrup Pernille Hansen Monika Zylinski Tina Elkær
692 Team Intensiv Sønderborg Sygehus Sønderjylland Walk Trine Vanner Tina Berg Nielsen Ida Lorenzen Inger Killemose Susanne Hadberg Nielsen
97 Team Intensiv 1, Sønderborg Sygehus Sønderjylland Stafet Susanne Andresen Annedorthe Nissum Miklos Gombos Malene Skov Christensen Mie Andersen
98 Team Intensiv 2, Sønderborg Sygehus Sønderjylland Stafet Pia Staack Dorte Petersen Schmidt Camilla Møller Svensson Andreas Wolf Lisbeth Jessen
670 Gåteamet - Linterne Sygehus Sønderjylland Walk Lis S. Liselotte Anne Marie H. Gitte Pedersen Bente Lyck
72 Gyn all starts 1 Sygehus Sønderjylland Stafet Betina Mauritsen Maria Christensen Mette Sørensen Pernille Mikkelsen Marianne Hildebrandt




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark