Vuokattihiihto


Finnish English

Osallistujalista

Matka: Perinteinen 30 km (172)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
309 Vladimir Akhremchik 67km RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
310 Kai Alajoki FIN KÄLVIÄ Perinteinen 30 km
318 Nina Andersen Kuhmo-Ski FIN Perinteinen 30 km
319 Hannu Anttonen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
329 Sanna Berg FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
334 Kaisa Boshkov FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
337 Andreas Byfält IS Söderby FIN KRUUNUPYY Perinteinen 30 km
344 Pier Calderara FIN KIRKKONUMMI Perinteinen 30 km
355 Sari Ervasti Kuusamon Erä-veikot FIN KUUSAMO Perinteinen 30 km
371 Ari Gren Lining No Stars FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
377 Timo Haapaniemi Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Perinteinen 30 km
378 Pasi Haapasaari TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
379 Aapo Haataja Ylöjärven Ryhti FIN Perinteinen 30 km
383 Antero Hakkarainen HSY FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
386 Timo Halmetoja Haapavesi FIN HAAPAVESI Perinteinen 30 km
389 Eva Hammarberg Lappeenranta FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
398 Tapio Heikkilä K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
409 Mari Heiskanen Sonkajärven Pahka FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
411 Terhi Heiskanen Vuokatti Sport FIN Perinteinen 30 km
415 Antti Henell FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
417 Jarkko Herronen FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
422 Heikki Hinkkanen Simpele FIN SIMPELE Perinteinen 30 km
431 Harri Holopainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
434 Pekka Hosio Champion Door FIN NIVALA Perinteinen 30 km
436 Sami Hovila FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
438 Jan Huldén FIN ALAVETELI Perinteinen 30 km
439 Monica Huldén FIN ALAVETELI Perinteinen 30 km
449 Reijo Hyvärinen FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
450 Mirjam Hyvönen Hallittu Kaaos FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
451 Reijo Hyvönen Kiuruveden Urheilijat FIN KIURUVESI Perinteinen 30 km
452 Heikki Hyyryläinen FIN ESPOO Perinteinen 30 km
453 Mikko Hyyryläinen Hankasalmen Hanka FIN HANKASALMI Perinteinen 30 km
454 Pasi-Jussi Hyytinen FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 30 km
456 Janne Häggqvist TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
462 Mikko Hämäläinen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
470 Tiina Ilomäki Team Varpo FIN Perinteinen 30 km
476 Christer Johnsson FIN LOHJA Perinteinen 30 km
477 Mia Johnsson FIN LOHJA Perinteinen 30 km
483 Ari Jousmäki Lining No Stars FIN LAHTI Perinteinen 30 km
485 Julia Junkkala Kankaantaan Kisa FIN Perinteinen 30 km
488 Sanna Junttila Kokkolan Suunnistajat FIN KÄLVIÄ Perinteinen 30 km
492 Marko Juslin Espoo FIN ESPOO Perinteinen 30 km
504 Ari Jäntti FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
505 Tuire Jäntti FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
506 Pertti Jäppinen Porvoon urheilijat FIN PORVOO Perinteinen 30 km
510 Kimmo Järvinen FIN TURKU Perinteinen 30 km
520 Juho-Matti Kaivosoja K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
524 Marja-Liisa Kananen SKO Ski Team FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
526 Ritva Kara SKO SKI TEAM FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
530 Asko Karppinen Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
536 Sirke Katajala FIN NURMES Perinteinen 30 km
541 Hannu-Pekka Kauppinen Mäntylahden veto FIN LAPINLAHTI Perinteinen 30 km
558 Sergey Khadzhinov RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
561 Anthony Killick Foothills Nordic Ski Club CAN CALGARY Perinteinen 30 km
563 Ossi Kilpeläinen Saviahon Sampo FIN SOTKAMO Perinteinen 30 km
564 Veli-Matti Kilpeläinen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
565 Ari Kinnunen TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
567 Tomi Kinnunen Kuumun Puhti FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
570 Timo Kivelä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
576 Pekka Koivu TekU FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
598 Merja Kosamo FIN YLÖJÄRVI Perinteinen 30 km
607 Marko Kotila Toholammin Urheilijat FIN TOHOLAMPI Perinteinen 30 km
610 Mikko Kulmala Porukkalenkit FIN PIRKKALA Perinteinen 30 km
615 Topi Kuorelahti Vuokatti Sport FIN Perinteinen 30 km
619 Veli Matti Kuronen Kajaanin palokunnan urheilijat FIN SOTKAMO Perinteinen 30 km
628 Juho Kyllönen V02Magnum FIN Perinteinen 30 km
650 Panu Latva FIN VANTAA Perinteinen 30 km
657 Sonja Leinamo Valkeakosken Haka FIN Perinteinen 30 km
660 Paavo Leinonen Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
664 Arto Leminen FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
671 Hannu Leppänen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Perinteinen 30 km
675 Ilkka Levonen Porukkalenkit FIN LEMPÄÄLÄ Perinteinen 30 km
676 Elina Lietzen FIN KANUNKI Perinteinen 30 km
677 Lauri Lietzen FIN KANUNKI Perinteinen 30 km
678 Timo Lietzen FIN TURKU Perinteinen 30 km
679 Timo Liikanen Pudasjärvi FIN PUDASJÄRVI Perinteinen 30 km
685 Vesa Linnamo VUOTECH FIN Perinteinen 30 km
691 Kaisa Loikkanen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
692 Pekka Loikkanen Kätönkujan Kipinä FIN Perinteinen 30 km
698 Mikko Lyytikäinen Prima-rakentajat Oy FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
700 Jami Maijanen UPM taurus FIN Perinteinen 30 km
702 Pentti Malinen FIN Perinteinen 30 km
705 Tommi Mannonen Espoo FIN ESPOO Perinteinen 30 km
706 Elina Marjakangas Oulun Valppaat FIN OULU Perinteinen 30 km
719 Georgii Mavchun Espoon Suunta RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
728 Markku Metsäpelto Oulun Hiihtoseura FIN OULU Perinteinen 30 km
729 Arto Miettinen Vuorela FIN VUORELA Perinteinen 30 km
734 Pasi Mikkonen FIN PIHTIPUDAS Perinteinen 30 km
736 Sergey Mironenko RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
743 Teija Murtomäki LTH FIN LAHTI Perinteinen 30 km
758 Jan Mäntyharju Porukkalenkit FIN LEMPÄÄLÄ Perinteinen 30 km
761 Pekka Märsylä Kokkolan suunnistajat FIN KÄLVIÄ Perinteinen 30 km
765 Samuli Nevanperä Vuokatti FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
776 Ville Nieminen Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
779 Dmitry Nikels Nikels Team RUS SERTOLOVO Perinteinen 30 km
794 Leena Nurmi Lempäälän Kisa FIN Perinteinen 30 km
795 Eerik Nurminen Kangasalan Kisa FIN Perinteinen 30 km
799 Mauri Ohtonen TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
803 Eero Okkonen FIN KULUNTALAHTI Perinteinen 30 km
806 Håkan Ollqvist Ik Myran FIN LUOTO Perinteinen 30 km
812 Anu Pakkanen FIN PUUPPOLA Perinteinen 30 km
813 Visa Palonen FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
828 Tuomas Peltoniemi Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
836 Esa Peuraharju FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
840 Marko Piirainen FIN KUHMO Perinteinen 30 km
841 Martti Piirainen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
851 Timo Pohjola reima FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
855 Leonid Primak BikeSkiTeamGornyak RUS SANKT PETERBURG Perinteinen 30 km
858 Keijo Pulkkinen Kempeleen Maratonklubi FIN Perinteinen 30 km
869 Markus Pörsti Noormarkun Nopsa FIN PORI Perinteinen 30 km
887 Joni Rauhansalo Valkeakosken Haka FIN Perinteinen 30 km
890 Mikko Rautiainen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
903 Sergey Rogachevskiy RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
907 Kirsi Roivainen Kuopio FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
918 Juho Rönkkö FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
927 Pertti Salmensalo Paltamon Urheilijat FIN PALTAMO Perinteinen 30 km
941 Tiina Sara-Aho FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
979 Martti Sorvoja K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
980 Patrik Still IF Brahe FIN PIETARSAARI Perinteinen 30 km
983 Antti Suomala VIHTAVUOREN Pamaus FIN VIHTAVUORI Perinteinen 30 km
987 Tenho Suomu FIN SEINÄJOKI Perinteinen 30 km
993 Marco Sylvelin FIN YLÖJÄRVI Perinteinen 30 km
1010 Toivo Takala Jyväskylän yliopisto FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
1013 Piia Tapanainen hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
1024 Eija Tikkanen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
1025 Hannu Tikkanen IFK Gråtmuren FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
1026 Tapani Tikkanen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
1027 Ari-Pekka Timlin FIN OULU Perinteinen 30 km
1028 Joonas Tirri Kuopion pyöräilyseura FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
1032 Mikko Toivanen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
1045 Teemu Tuomarla FIN TAMPERE Perinteinen 30 km
1052 Sari Tupitsa FIN ÄÄNEKOSKI Perinteinen 30 km
1061 Svetlana Tyshova SC Alfa-Bitza RUS MOSCOW Perinteinen 30 km
1062 Juho Uotila Hinnerjoen Yritys FIN HINNERJOKI Perinteinen 30 km
1067 Timo Vaara FIN VANTAA Perinteinen 30 km
1078 Jorma Vehviläinen FIN ESPOO Perinteinen 30 km
1084 Arto Viitala Edux ski Team FIN NIVALA Perinteinen 30 km
1085 Pekka Viitala FIN KOISJÄRVI Perinteinen 30 km
1089 Leevi Virkkala Sievin Sisu FIN Perinteinen 30 km
1095 Juha Viskari Hiihtoukot FIN LAHTI Perinteinen 30 km
1096 Leo Viskari FIN LAHTI Perinteinen 30 km
1097 Johanna Visuri FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
1104 Tanja Väyrynen KAIPR FIN VIEREMÄ Perinteinen 30 km
1106 Sanna Yli-Hietanen Team Electrofit FIN Perinteinen 30 km
1108 Juha Ylioinas Lining No Stars FIN TORNIO Perinteinen 30 km
1130 Marko Turpeenniemi Team Electrofit FIN Perinteinen 30 km
1131 Jaana Widbom Team Electrofit FIN Perinteinen 30 km
1133 Arrigo Canclini Bormio ITA BORMIO Perinteinen 30 km
1152 Mats Lövsund IS Söderby FIN PIETARSAARI Perinteinen 30 km
1153 Juuso Mattila Himangan Urheilijat FIN SOTKAMO Perinteinen 30 km
1170 Heidi Vierimaa Team Hiihtokonsultti FIN OULU Perinteinen 30 km
1172 Tommy Åbacka IS Söderby FIN PIETARSAARI Perinteinen 30 km
1184 Katriina Lipponen Vantaan Hiihtoseura FIN Perinteinen 30 km
1188 Thomas Stöggl Skimarathon Team Austria AUT ELSBETHEN Perinteinen 30 km
1193 Hans Råback Vaasan Hiihtäjät FIN Perinteinen 30 km
1207 Esa Rinne Kyröskosken Ponsi FIN Perinteinen 30 km
1217 Tomi Lehtola Hoputon loppu FIN ROVANIEMI Perinteinen 30 km
1223 Sven-Erik Libäck IS Söderby FIN Perinteinen 30 km
1226 Nikolai Kabanen Kuopio FIN Perinteinen 30 km
1231 Ismo Parkkonen Suksisavotta/Haapavesi FIN Perinteinen 30 km
1237 Jukka Tapanainen Suunta-Jurva FIN Perinteinen 30 km
1249 Riku Lehtonen SaPu FIN Perinteinen 30 km
1253 Jukka Metsänen Keihästien kuntoilu & liikunta FIN Perinteinen 30 km
1254 Kari Leppänen KI-HO FIN Perinteinen 30 km
1259 Niko Bäcklund FIN Perinteinen 30 km
1271 Janne-Michele Heikkilä FIN Perinteinen 30 km
1274 Sakari Kinnunen Kannonkosken Kiho FIN Perinteinen 30 km
1276 Jouko Kinnunen Kannonkosken Kiho FIN Perinteinen 30 km
1279 Jarkko Kiiskinen Intersport Piipponen FIN Perinteinen 30 km
1290 Teuvo Törhönen FIN Perinteinen 30 km
1291 Ly Jonuks EST Perinteinen 30 km
1299 Timo Salminen FIN Perinteinen 30 km

Matka: Perinteinen 50 km (198)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
59 Veijo Tolonen FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
305 Ismo Ahonkivi TT.talli FIN PORI Perinteinen 50 km
311 Arto Alajääski Paaskosken Pärske FIN VALKEALA Perinteinen 50 km
312 Pekka Alakuijala FIN YLIVIESKA Perinteinen 50 km
325 Lasse Autio Vaasan Hiihtäjät FIN VAASA Perinteinen 50 km
326 Markku Auvinen Kajaaanin urheilijat FIN LINNANTAUS Perinteinen 50 km
330 Gilles Bertin FRA LAMANON Perinteinen 50 km
331 Petri Blomqvist FIN INIÖ Perinteinen 50 km
338 Stefan Bygdeson 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
339 Åsa Bygdeson 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
342 Jürgen Bätz GER FRANKENBLICK Perinteinen 50 km
345 Dmitriy Deev BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Perinteinen 50 km
348 Jukka Eilers JE-palvelu FIN HAMINA Perinteinen 50 km
356 Sofia Ervasti Oulun yliopisto FIN OULU Perinteinen 50 km
358 Jonne Eskola Amersports FIN Perinteinen 50 km
363 Heljä Flink-Lukkarinen FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
364 Jukka Flinkman UPM Kymi sellu FIN Perinteinen 50 km
366 Tom Fors FIN KRUUNUPYY Perinteinen 50 km
370 Aleksandr Golovin RUS BELOMORSK Perinteinen 50 km
387 Juho Halonen Pyhäjärven Pohti FIN Perinteinen 50 km
388 Mari Halonen Reisjärven Pilke FIN VUOKATTI Perinteinen 50 km
393 Ari-Pekka Harhala FIN ILMARINEN Perinteinen 50 km
397 Olli Heikkilä FIN KUUSAMO Perinteinen 50 km
404 Oona Heilala Ruukki FIN RUUKKI Perinteinen 50 km
406 Samuli Heino Lapti FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
407 Marko Heinonen Osuuskauppa Hämeenmaa FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
414 Arto Hemmilä Alavieskan viri FIN ALAVIESKA Perinteinen 50 km
419 Petri Hietala Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
420 Seppo Hietanen Vantaan Hiihtoseura FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
421 Sari Hilli FIN NURMES Perinteinen 50 km
424 Sari Hirvelä FIN YLISTARO Perinteinen 50 km
428 Anna Hollmen Kuopio FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
429 Erik Holm si-su FIN NEDERLAPPFORS Perinteinen 50 km
432 Jouni Honkala Turun varuskunnan urheilijat FIN TURKU Perinteinen 50 km
440 Jukka Hulkkonen FIN HALIKKO Perinteinen 50 km
441 Asko Huntus Kaustinen FIN KAUSTINEN Perinteinen 50 km
445 Anni Huuha Tampereen Pyrintö FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
457 Anita Hämäläinen FIN VALKEALA Perinteinen 50 km
461 Jukka Hämäläinen FIN MUURAME Perinteinen 50 km
466 Kim Ignatius Vasaviikingit FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
469 Heikki Iitti Kouvola FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
474 Hannu Isokangas Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KANNUS Perinteinen 50 km
475 Heikki Isoranta Rasti-Lukko/Rauma FIN KAARO Perinteinen 50 km
480 Antti Jokkala Droit FIN OULU Perinteinen 50 km
487 Janne Junttila FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 50 km
489 Terhi Junttila FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
490 Ahti Juntunen Metsähallitus FIN PUOLANKA Perinteinen 50 km
493 Anssi Juujärvi FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
495 Jari Juurela OUTOKUMPU FIN OUTOKUMPU Perinteinen 50 km
509 Markku Järvi FIN KOKKOLA Perinteinen 50 km
516 Ollipekka Kailari Airsystems Kajaani FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
519 Jaakko Kaivosoja K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 50 km
525 Marja-Liisa Kanigan TriathlonSuomi FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
528 Pauli Karjalainen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
532 Paavo Karvonen FIN IISALMI Perinteinen 50 km
533 Titta Karvonen FIN SUOMUSSALMI Perinteinen 50 km
534 Erno Kaskinen C&S Ski Team FIN Perinteinen 50 km
535 Kari Katainen Terässiilit FIN SIILINJÄRVI Perinteinen 50 km
537 Martti Kaunisto Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
557 Oona Kettunen Vuokatti Sport FIN Perinteinen 50 km
566 Janne Kinnunen Kajaanin Kaupunginteatteri FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
568 Esko Kirssi Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
572 Alfred Kjellman IF Brahe FIN PIETARSAARI Perinteinen 50 km
575 Merja Koistinen FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
580 Seppo Kolari FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
596 Arttu Korpela K-Rauta Kuusamo FIN KUUSAMO Perinteinen 50 km
599 Niko Koskela Team Mäenpää FIN SEINÄJOKI Perinteinen 50 km
608 Karita Kousa Helsinki FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
617 Jorma Kuronen Kainuun Hiihtoseura FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
620 Kari Kuula FIN SUONENJOKI Perinteinen 50 km
621 Jukka Kuusela FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
624 Mikhail Kuzmich RLM , KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
626 Roman Kuzmich RLM, KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
629 Jukka Kyllönen FIN ORAVISALO Perinteinen 50 km
634 Markku Laaksonen FIN Perinteinen 50 km
638 Jouni Laine FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
641 Markus Laitila Valmet FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 50 km
647 Tanja Lankila FIN ESPOO Perinteinen 50 km
651 Erkki Laukkanen FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
665 Arja Lemmettylä FIN ESPOO Perinteinen 50 km
666 Teemu Lemmettylä Kilon Silli FIN ESPOO Perinteinen 50 km
670 Eero Leppänen Rasia Lopet FIN LAHTI Perinteinen 50 km
681 Hannele Lindell EY FIN ESPOO Perinteinen 50 km
688 Juha Liukkonen FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
694 Reino Loukusa Posion Pyrintö FIN POSIO Perinteinen 50 km
696 Lauri Lukkari FIN OULU Perinteinen 50 km
724 Janno Metsapool FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
725 Kairi Metsapool EST KAJAANI Perinteinen 50 km
727 Antti Metsola FIN Perinteinen 50 km
733 Kalle-Antti Mikkonen Reckless Race FIN VARKAUS Perinteinen 50 km
739 Miia Moilanen Suomussalmen Rasti FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
745 Tuomas Myllykoski Jämin Jänne FIN SEINÄJOKI Perinteinen 50 km
748 Hans Mäenpää Team Mäenpää FIN PIETARSAARI Perinteinen 50 km
749 Viktor Mäenpää Team Mäenpää FIN PIETARSAARI Perinteinen 50 km
750 Tomi Mäensivu Lining No Stars FIN NOORMARKKU Perinteinen 50 km
751 Jukka Mäkelä Sinebrychoff FIN VANTAA Perinteinen 50 km
755 Jari Mäki-Eunsas Electrofit FIN OULU Perinteinen 50 km
757 Jussi Mäkiniemi Lapinlahti FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
762 Jussi Mökkönen Edux Ski Team FIN SIEVI Perinteinen 50 km
764 Kimmo Neuvonen Br bikers FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
781 Arto Nikkarinen Heltri FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
782 Jyrki Nikkinen Lining No Stars FIN TUPOS Perinteinen 50 km
783 Bengt Nilsson 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
788 Petri Nissinen FIN Perinteinen 50 km
791 Tommi Nummila FIN TAIVASSALO Perinteinen 50 km
792 Eeva Nurmi Intersport Piipponen FIN Perinteinen 50 km
801 Risto Ojala Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
808 Satu Ovaska YIT FIN TURKU Perinteinen 50 km
811 Pekka Pajamo Vaasaviikingit FIN TUUSULA Perinteinen 50 km
822 Tuomas Parttimaa Droit FIN ESPOO Perinteinen 50 km
829 Olli Pennanen Team Electrofit FIN ESPOO Perinteinen 50 km
830 Riikka Pennanen PSM SPORT FIN TOIVALA Perinteinen 50 km
833 Tiina Peräläinen Team Hiihtokonsultti FIN SAARISELKÄ Perinteinen 50 km
846 Jeremias Pirinen Toyota Material Handling Finland Oy FIN Perinteinen 50 km
847 Ville Pirinen FIN KITEE Perinteinen 50 km
863 Tarmo Pyykkönen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
870 Jorma Pöyry Hollolan Urheilijat-46 FIN HOLLOLA Perinteinen 50 km
874 Tero Rahikainen FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
888 Esa Rautanen Jatke Oy FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
891 Jukka Rautio FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
897 Jari Rissanen PSM Sport FIN MAANINKA Perinteinen 50 km
898 Jarmo Rissanen Koiviston Isku Bioracer FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
900 Markku Ritanotko FIN TURKU Perinteinen 50 km
901 Denis Rodikov KLLG RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
905 Elli Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
906 Jorma Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
914 Santeri Ryhänen Vantaan Hiihtoseura FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
920 Mikko Rönkkö FIN IISALMI Perinteinen 50 km
921 Jori Saarela Edux ski team FIN YLIVIESKA Perinteinen 50 km
925 Jyrki Saksa TEUVA FIN TEUVA Perinteinen 50 km
934 Esa Salonen FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
935 Janne Salonen Sievin Sisu FIN SIEVI Perinteinen 50 km
944 Tiina Sarparanta Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 50 km
947 André Schumann GER ROSTOCK Perinteinen 50 km
948 Riku Seppälä OAY- Kempele FIN KEMPELE Perinteinen 50 km
952 Aleksandr Shabunin KLLG RUS ST.PETERSBURG Perinteinen 50 km
955 Hanna-Mari Siivonen Pirkkalan hiihtäjät FIN PIRKKALA Perinteinen 50 km
958 Juha Sikanen Karttula FIN KARTTULA Perinteinen 50 km
959 Jari Sikkilä Sievin Sisu FIN SIEVI Perinteinen 50 km
965 Pertti Sirviö Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 50 km
969 Roman Slobodyanik RUS MOSCOW Perinteinen 50 km
974 Andrei Sokolov RUS MURMANSK Perinteinen 50 km
981 Leena Sulonen Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
982 Marko Sundqvist UPM Taurus FIN Perinteinen 50 km
985 Jorma Suominen Hml FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
991 Ronny Svartsjö If Åsarna FIN MUSTASAARI Perinteinen 50 km
1009 Jari Takala Kura FIN KANNUS Perinteinen 50 km
1014 Samuli Tapanainen hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
1030 Margaretha Tjärnström 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
1033 Jukka Toivari VaajaSaneeraus OY FIN VAAJAKOSKI Perinteinen 50 km
1034 Tuomo Toivari FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
1035 Valtteri Toivola Toholammin Urheilijat FIN TOHOLAMPI Perinteinen 50 km
1046 Rauno Tuomi TT TALLI FIN Perinteinen 50 km
1060 Olli Tyrväinen Jyväskylä Ski Marathon FIN Perinteinen 50 km
1075 Rauno Vanhalakka FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
1082 Kalle Widbom FIN ESPOO Perinteinen 50 km
1083 Joni Vihanta Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KANNUS Perinteinen 50 km
1105 Jesse Väänänen C&S Ski Team FIN Perinteinen 50 km
1117 Jan Örndahl C&S Ski Team FIN Perinteinen 50 km
1121 Janne Kilappa Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
1125 Jari Mäkirunsas Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
1132 Henri Äijö Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
1136 Jukka Juvonen Melalahden mieshiihtäjät FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
1145 Mirva Korpi KJV FIN PURMOJÄRVI Perinteinen 50 km
1147 Isko Kuitunen FIN KERAVA Perinteinen 50 km
1154 Niko Nättinen Finlandia Hiihto Team FIN Perinteinen 50 km
1157 Riikka Pitkänen FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
1162 Mika Ronkainen Team Intersport FIN Perinteinen 50 km
1173 Paolo Baretta Sci Nordico Serravalle Scrivia ITA Perinteinen 50 km
1174 Lidia Carbonetti SCI Nordico Serravalle Scrivia ITA Perinteinen 50 km
1192 Henri Vähä-Ypyä Saunamäen Sompaveikot FIN Perinteinen 50 km
1195 Vitalii Andrianov Vokueva Team RUS Perinteinen 50 km
1199 Veli-Pekka Eskeli Oilon Action FIN Perinteinen 50 km
1200 Ari-Pekka Saarela Oilon Action FIN Perinteinen 50 km
1204 Arto Pulkkinen Team Otraharju FIN Perinteinen 50 km
1205 Jaana Valtonen Juvan Urheilijat FIN Perinteinen 50 km
1206 Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka FIN Perinteinen 50 km
1212 Aimo Arffman SOTKAMO FIN Perinteinen 50 km
1219 Jukka Manninen Siivousliike Manninen Oy FIN NUMMINEN Perinteinen 50 km
1227 Mari Aumakallio Lappeenranta FIN Perinteinen 50 km
1229 Jarkko Jauho Joutsenon Kullervo FIN Perinteinen 50 km
1230 Jukka Ruotsalainen Nets Ski Team FIN Perinteinen 50 km
1236 Mikko Lehmus Rehjäntien Koitto FIN Perinteinen 50 km
1239 Jussi Saukkonen TMWP FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
1240 Minna Heikkinen FIN SIIVIKKALA Perinteinen 50 km
1241 Marko Pekurinen Instate Oy FIN Perinteinen 50 km
1245 Matti Lappalainen FIN Perinteinen 50 km
1252 Topi Ronkainen FIN Perinteinen 50 km
1262 Ville Uitto Insinööritoimisto Uitto FIN Perinteinen 50 km
1263 Jussi Uitto InsinööritoimistoUitto FIN Perinteinen 50 km
1267 Tiina Moilanen Siilinjärven hiihtoseura FIN Perinteinen 50 km
1270 Päivi Tommola FIN Perinteinen 50 km
1272 Jouni Häkkinen FIN Perinteinen 50 km
1277 Anja Härkönen FIN Perinteinen 50 km
1283 Jouko Niiranen Mäläskän Erä FIN KESTILÄ Perinteinen 50 km
1288 Jukka Kemppainen Kajaanin Suunnistajat FIN Perinteinen 50 km
1289 Veijo Kotikumpu FIN Perinteinen 50 km
1294 Timo Lötjönen Kestilän Kisaveikot FIN Perinteinen 50 km

Matka: Vapaa/Perinteinen 20 km (114)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
1 Ilkka Ala-Kasari FIN MUURAME Vapaa/Perinteinen 20 km
2 Anni Alakoski Reisjärven Pilke FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
3 Paul Connor Australian Biathlon AUS MENZIES CREEK Vapaa/Perinteinen 20 km
4 Heli Ellonen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
5 Immo Eloranta Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
6 Jenna Eskola Amersports FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
7 Riitta Heikkonen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
8 Mirja Hinkkanen Simpele FIN SIMPELE Vapaa/Perinteinen 20 km
9 Jaana Holmström RRR FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
10 Eero Husso Lining No Stars FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
11 Moiseenko Julia RUS Санкт-Пе Vapaa/Perinteinen 20 km
12 Mikko Jylhänkangas Sojy FIN VUOKATTI Vapaa/Perinteinen 20 km
13 Terttu Kareketo-Greijer FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
14 Henri Karlstedt LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
15 Matti Kauppinen FIN MUURAME Vapaa/Perinteinen 20 km
16 Oskari Kemppainen Kajaani FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
17 Hanna Kerman Koffkerho FIN VANTAA Vapaa/Perinteinen 20 km
18 Markus Kesti FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
19 Antti Kilpinen FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
20 Kari Kilpinen VIITAILA FIN VIITAILA Vapaa/Perinteinen 20 km
21 Elina Korhonen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
22 Merja Korhonen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
23 Tommi Korhonen Vuokatti Power Team FIN SOTKAMO Vapaa/Perinteinen 20 km
24 Pia Koskelo LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
25 Tiina Koskinen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
26 Kalle Kouki UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
28 Kirsi Kyllönen FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
29 Nea Kytäjä Valkeakosken Haka FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
30 Kari Laino Hapua FIN HAPUOJA Vapaa/Perinteinen 20 km
31 Siiri Laino Hapua FIN HAPUOJA Vapaa/Perinteinen 20 km
32 Hannu Lankinen UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
33 Suvi Leinonen Paltamon Urheilijat FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
34 Casper Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
35 Jasmin Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
36 Kati Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
37 Lucas Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
38 Annina Lundell FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
39 Petra Mannila LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
40 Juha Miettinen FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
41 Toni Mikkonen Eltel Networks Pohjoinen Oy FIN PALTANIEMI Vapaa/Perinteinen 20 km
42 Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi FIN PULKKILA Vapaa/Perinteinen 20 km
43 Jenni Nenonen FIN SULKAVA Vapaa/Perinteinen 20 km
44 Pasi Oittinen Karla-huoltaa kaikki autot FIN PIEKSÄMÄKI Vapaa/Perinteinen 20 km
46 Mikko Pajari UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
47 Elena Pazovnikova Vokueva Team RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
48 Johanna Peltokangas FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
49 Tolppanen Pirjo FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
50 Ari-Pekka Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
51 Elias Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
52 Evilla Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
53 Outi Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
54 Minna Pyy Osuuskauppa Maakunta FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
55 Toni Pyykönen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
57 Laura Rantalainen Ylöjärven Ryhti FIN TAMPERE Vapaa/Perinteinen 20 km
58 Janne M Rantanen UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
60 Mira Rantanen FIN SUNDSBERG Vapaa/Perinteinen 20 km
61 Laura Rantonen Kestilän Kisa-Veikot FIN KEMI Vapaa/Perinteinen 20 km
62 Tuuli Raunio Kankaantaan Kisa FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
63 Ari Rautiainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
64 Vladimir Rovnik Commandant's airfield RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
66 Ekaterina Rozhkova RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
67 Johanna Ruoho FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
68 Eveliina Räisänen Kuopion Reipas FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
69 Eemeli Salmelin Espoon Hiihtoseura FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
70 Sallamaria Salokangas FIN KANKAANPÄÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
71 Irina Sharobaeva Ski Time, Saint Petersburg RUS Санкт-Пе Vapaa/Perinteinen 20 km
72 Sergey Shvets Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
73 Eero Siivonen Pirkkalan hiihtäjät FIN PIRKKALA Vapaa/Perinteinen 20 km
74 Elena Skorobogatykh Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
75 Elena Soluyanova Nikels Team RUS ST.PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
76 Yana Soluyanova Nikels Team RUS SAINT PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
77 Toscha Stopar Australian Biathlon AUS MENZIES CREEK Vapaa/Perinteinen 20 km
78 Jukka Suopajärvi FIN LEMU Vapaa/Perinteinen 20 km
79 Tuomas Suopajärvi Kalannin Vankka FIN LEMU Vapaa/Perinteinen 20 km
80 Harri Suutari FIN KAJAANIKAJANI Vapaa/Perinteinen 20 km
81 Emma Taipale FIN OULU Vapaa/Perinteinen 20 km
82 Ulla Teppo JAMSKI FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
83 Leila Tupasela FIN LAHTI Vapaa/Perinteinen 20 km
84 Irene Uusitalo vantaa FIN VANTAA Vapaa/Perinteinen 20 km
85 Jakub Vacuska CZE ROUCHOVANY Vapaa/Perinteinen 20 km
86 Anja Vehman FIN VANTAA Vapaa/Perinteinen 20 km
87 Minna Kubin Team Hiihtokonsultti FIN OULU Vapaa/Perinteinen 20 km
88 Mikko Kemppainen Eltel Pohjoinen Oy FIN TÖRMÄNMÄKI Vapaa/Perinteinen 20 km
89 Jarkko Kettukangas FIN VUOKATTI Vapaa/Perinteinen 20 km
90 Anna Kudasheva Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
91 Andrei Kotelnits Ski Time Saint-Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
92 Irina Lopatnikova Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
93 Laura Vornanen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
94 Ekaterina Manushkina Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
95 Olga Slipchenko RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
96 Elias Vähä-Ypyä Pirkkalan Hiihtäjät FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
97 Jarmo Laakso Toholampi FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
98 Aki Huotari FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
99 Virpi Huotari FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
100 Eelis Jauho Joutsenon Kullervo FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
101 Artem Shcherbakov Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
102 Eelia Vänttilä FIN OULU Vapaa/Perinteinen 20 km
103 Tarja Salokangas Kankaanpää FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
104 Riikka Koivisto FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
105 Raisa Ala-Lipasti Mäntsälän Urheilijat FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
106 Hannele Parkkonen Haapajärvi FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
107 Tom Sirviö FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
108 Alla Ivanova RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
109 Tommi Holopainen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
110 Tommi Laitinen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
111 Seija Hattunen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
112 Evgeniy Kuznetsov RUS Санкт-Пе Vapaa/Perinteinen 20 km
113 Jeremia Timlin Kiuruvesi FIN KIURUVESI Vapaa/Perinteinen 20 km
114 Merja Ruuttula Sievin Sisu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
115 Lars Sandström Kronoby FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
116 Aapo Ohtonen Kainuun Hiihtoseura FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
117 Niina Ohtonen Kainuun Hiihtoseura FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
1141 Aale Kettukangas FIN VUOKATTI Vapaa/Perinteinen 20 km
1222 William Welsby Sotkamon Jymy FIN Vapaa/Perinteinen 20 km

Matka: Vapaa 30 km (245)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
257 Marco Sang suomussalmen rasti EST SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
300 Timo Aalto Turengin Sarastus FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
300 Timo Aalto Turengin Sarastus FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
301 Aaro Aaltonen Virtain urheilijat FIN MÄNTTÄ Vapaa 30 km
302 Jari Aho FIN ESPOO Vapaa 30 km
307 Vesa Ahvonen FIN IMATRA Vapaa 30 km
313 Martianova Aleksandra Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
323 Tero Askola FIN TERVO Vapaa 30 km
324 Oskari Aumo Iittala FIN IITTALA Vapaa 30 km
332 Niina Bodekole C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
340 Dmitriy Bykov Nikels Team RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
341 Mariella Både-Landell C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
343 Josefina Böök Karihaaran Visa FIN Vapaa 30 km
346 Bystrov Dmitrii RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
349 Mepa Elfving Team Electrofit FIN Vapaa 30 km
350 Arto Elomäki Nakkilan Vire FIN PORI Vapaa 30 km
351 Jari Emmes IS SÖDERBY FIN KRUUNUPYY Vapaa 30 km
353 Hannu Ervasti Kuusamon lukio FIN KUUSAMO Vapaa 30 km
354 Markku Ervasti Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
365 Annika Fors FIN TEERIJÄRVI Vapaa 30 km
367 Tommy From If Åsarna FIN TEERIJÄRVI Vapaa 30 km
369 Vladimir Golosov RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
374 Kati Haapakorva Team Köykkyrin kiertäjät FIN KONTIO Vapaa 30 km
376 Ossi Haapaniemi Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
381 Liisa Haikonen Mikkeli FIN RAHULA Vapaa 30 km
396 Jarmo Havula Hämeenlinnan Hiihtoseura FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
408 Martti Heinonen Team Liquid FIN ESPOO Vapaa 30 km
410 Riitta Heiskanen FIN HELSINKI Vapaa 30 km
413 Tomas Hellqvist IS Söderby FIN Vapaa 30 km
427 Kari Holappa Kemaki FIN OULU Vapaa 30 km
433 Severi Honkonen Perhon Kiri FIN Vapaa 30 km
443 Emmi Huovinen Paltamon Urheilijat FIN KAJAANI Vapaa 30 km
444 Onni Huttunen Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
448 Jyri Hyvärinen Suonenjoen Vasama FIN SUONENJOKI Vapaa 30 km
455 Antti-Pekka Hyökkäri UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
463 Petri Hämäläinen FIN KOTKA Vapaa 30 km
464 Petteri Hämäläinen Kuopion Elo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
471 Janne Immonen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
472 Tomi Immonen Destia Oy FIN TAMPERE Vapaa 30 km
473 Mikko Inkeröinen Kouvola FIN KOUVOLA Vapaa 30 km
478 Janita Jokelainen FIN HELSINKI Vapaa 30 km
482 Virve Jouhten Team Köykkyrin kiertäjät FIN KEMPELE Vapaa 30 km
491 Kauko Juntunen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
494 Mikko Juujärvi Osuuskauppa Maakunta FIN Vapaa 30 km
498 Kaisa Juvonen Team JuTi FIN JOENSUU Vapaa 30 km
511 Aino-Maria Jääskeläinen Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 30 km
521 Heta-Maija Kalilainen FIN Vapaa 30 km
522 Mikko Kalilainen FIN Vapaa 30 km
523 Jari-Ville Kallio Porukkalenkit FIN METSÄKANSA Vapaa 30 km
529 Jani Karonen IBD Cycling ry FIN Vapaa 30 km
531 Niko Karvonen Harrastelija FIN KUOPIO Vapaa 30 km
538 Petri Kauppi FIN ORIMATTILA Vapaa 30 km
542 Noora Kauppinen Haukitien harhailijat FIN TAIPALSAARI Vapaa 30 km
543 Katri Keminen Hollola FIN HOLLOLA Vapaa 30 km
544 Mikko Kemppainen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 30 km
545 Jesper Kero UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
546 Aki Keränen Sweco FIN KELLO Vapaa 30 km
550 Harri Keski-Korpi Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
555 Kari Kettukangas Hollola FIN HOLLOLA Vapaa 30 km
562 Mervi Kilpeläinen Paltamo FIN PALTAMO Vapaa 30 km
571 Lauri Kivikari C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
573 Marko Kohonen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
578 Petteri Kokkonen Koff kerho FIN HYVINKÄÄ Vapaa 30 km
582 Veikko Kolehmainen FIN NOKIA Vapaa 30 km
584 Risto Komulainen FIN KUHMO Vapaa 30 km
585 Kristiina Koponen Lähitapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
587 Eino Korhonen Heinämäen Heitto FIN OULUNSALO Vapaa 30 km
590 Jarkko Korhonen FIN VAAJAKOSKI Vapaa 30 km
594 Virpi Korhonen FIN VAAJAKOSKI Vapaa 30 km
601 Kasperi Koskinen Ei tuolla lailla ku eri lailla FIN KAJAANI Vapaa 30 km
603 Eemil Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN PATTIJOKI Vapaa 30 km
605 Kirsi Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN PATTIJOKI Vapaa 30 km
609 Antti Kuisma Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
611 Antti Kummu C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
616 Jonna Kuronen Lieksan hiihtoseura FIN PANKAKOSKIPANKAKOSKI Vapaa 30 km
622 Reetta Kuusisto FIN ESPOO Vapaa 30 km
623 Juha-Matti Kuusjärvi Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
625 Oksana Kuzmich RLM , KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Vapaa 30 km
642 Alisa Laitinen Mikkelin Hiihtäjät FIN MIKKELIMIKKELI Vapaa 30 km
653 Henri Lehikoinen FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
655 Ari Lehto Entisten Nuorten Hiihtoseura FIN LAHTI Vapaa 30 km
658 Irja Leinonen KHS FIN KAJAANI Vapaa 30 km
672 Jukka Leppänen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
674 Topias Leppänen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
686 Markus Lippo Team Tervahiihto FIN OULU Vapaa 30 km
695 Sakari Lukinmaa C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
699 Elina Läspä Kuusamon Erä-Veikot FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
704 Tuomas Manninen Sähkö-Onni FIN SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
710 Kalle Matikainen Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
713 Sirpa Matkaselkä Piipsjärven reippaat FIN OULAINEN Vapaa 30 km
714 Keijo Mattila Arktiset Bussit FIN ROVANIEMI Vapaa 30 km
721 Kalle Melanen Lappeenranta FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
731 Juha Mikkola C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
737 Cristina Mishica VUOTECH FIN Vapaa 30 km
738 Markus Mitronen Jatke Oy FIN Vapaa 30 km
744 Tero Mustapää Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
747 Toni Myllylä Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
760 Niina Mäntyniemi Team Köykkyrin kiertäjät FIN KUOPIO Vapaa 30 km
768 Keira Niemi Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
772 Raisa Niemi Tampere FIN TAMPERE Vapaa 30 km
773 Ellen Nieminen FIN LIMINKA Vapaa 30 km
774 Luukas Nieminen FIN LIMINKA Vapaa 30 km
775 Tuula Nieminen FIN LIMINKA Vapaa 30 km
785 Reijo Niskanen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
787 Juha Nissinen YIT FIN KUOPIO Vapaa 30 km
793 Juha Nurmi Kuusamon Erä-veikot FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
797 Aleksi Nyström FIN Vapaa 30 km
802 Tero Ojala UPM Taurus FIN Vapaa 30 km
809 Sami Paasonen UPM Taurus FIN Vapaa 30 km
817 Jari Partanen FIN OULU Vapaa 30 km
819 Pekka Partanen FIN HIKIÄ Vapaa 30 km
824 Jyri Pelkonen Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
826 Taina Peltonen FIN Vapaa 30 km
827 Taina Peltonen Tohtoritiimi FIN SUONENJOKI Vapaa 30 km
831 Esa Penttilä Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
832 Jukka-Pekka Perttula FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
834 Tero Pesonen Pyhäjärven pohti FIN PYHÄSALMI Vapaa 30 km
835 Pavel Petrov Nikels Team RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
839 Aino Pihlava Kankaantaan Kisa FIN Vapaa 30 km
842 Niko Piironen FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
844 Marjo Piirto FIN OULU Vapaa 30 km
848 Jaakko Pitkälä Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
852 Miska Poikkimäki Vuokatti Ski Team Kainuu FIN Vapaa 30 km
853 Iisakki Ponnikas Keravan Urheilijat FIN Vapaa 30 km
859 Mari Punna FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
866 Mervi Päätalo-Taponen Imatran urheilijat FIN PUNTALA Vapaa 30 km
867 Taisto Pöllänen Firecon FIN KAJAANI Vapaa 30 km
868 Satu Pöntiö Sotkamon Jymy FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
871 Rauno Qvick FIN PYHÄSALMI Vapaa 30 km
895 Jyrki Riekki Suomussalmen Rasti FIN SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
899 Jari Ristimäki SKO SKI TEAM FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
909 Raila Rosenblad FIN MÄNTSÄLÄ Vapaa 30 km
916 Tomi Rämä FIN KOTKA Vapaa 30 km
923 Aapo Saastamoinen Lieksan Hiihtoseura FIN LIEKSAIEKSA Vapaa 30 km
932 Susanna Salokangas Hapua FIN HAPUOJA Vapaa 30 km
939 Martin Sang EST SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
940 Tomi Santasalo Jämin Jänne FIN Vapaa 30 km
943 Greta Sariola Puijon Hiihtoseura FIN KUOPIO Vapaa 30 km
945 Mikko Savolainen FIN KUOPIO Vapaa 30 km
946 Leena Savukoski YK FIN YLIVIESKA Vapaa 30 km
954 Kimmo Siira KnuVe FIN OULU Vapaa 30 km
957 Arto Sikanen Karttulan Urheilijat FIN KARTTULA Vapaa 30 km
964 Pekka Sirviö FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
968 Anu Skog FIN KONTIO Vapaa 30 km
970 Viktor Smirnov BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 30 km
973 Alastair Smith Whitehorse Cross Country Ski Club CAN WHITEHORSE Vapaa 30 km
977 Marko Sorvari FIN OULAINEN Vapaa 30 km
986 Jaakko Suomu FIN KOKKOLA Vapaa 30 km
989 Maarit Sutinen FIN LEPPÄVIRTA Vapaa 30 km
990 Risto Suutari FIN MIKKELI Vapaa 30 km
1000 Elias Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
1001 Jenni Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
1002 Juuso Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
1003 Oliver Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
1004 Paulus Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
1005 Samu Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
1006 Seppo Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
1011 Johanna Takanen FIN SIEVI Vapaa 30 km
1018 Miska Tervala Hollolan Urheilijat 46 FIN Vapaa 30 km
1031 Marko Toimela UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
1037 Niko Torvela Herttoniemen Hiihtäjät FIN HELSINKI Vapaa 30 km
1039 Juuso Tossavainen Kuusamon Erä-Veikot FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
1047 Jani Tuominen FIN ESPOO Vapaa 30 km
1048 Anne-Mari Tuomisto FIN ORIMATTILA Vapaa 30 km
1058 Antti Tuunala Prima-rakentajat Oy FIN 41310 Vapaa 30 km
1059 Anna Tynkkynen Niukkalan Virvoke FIN PORVOO Vapaa 30 km
1063 Harri Uotinen Muuratsalo Riders FIN SÄYNÄTSALO Vapaa 30 km
1064 Raimo Uotinen FIN HÄRKÄLÄ Vapaa 30 km
1069 Kari Wahlman FIN ESPOO Vapaa 30 km
1073 Marjut Vallin Rauha FIN RAUHA Vapaa 30 km
1076 Lauri Varis Pielaveden Sampo FIN LAUKKALA Vapaa 30 km
1077 Taina Vehmanen TT TALLI FIN PORI Vapaa 30 km
1080 Eveliina Vesterinen FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
1081 Mervi Vesterinen FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
1086 Filip Vikström IS Söderby FIN PIETARSAARI Vapaa 30 km
1091 Santeri Virta Parkanon urheilijat FIN PARKANO Vapaa 30 km
1100 Virpi Vähäkangas Keravan Urheilijat FIN KERAVA Vapaa 30 km
1107 Juha Yli-Kankahila UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
1110 Antti Ylä-Rautio FIN ESPOO Vapaa 30 km
1111 Vokueva Zhanna Vokueva Team RUS ST-PETERSBURG Vapaa 30 km
1114 Krista Åman FIN KEMPELE Vapaa 30 km
1115 Ann-Mary Ähtävä Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
1116 Rasmus Ähtävä Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
1119 Joni Freeman Team Electrofit FIN ESPOO Vapaa 30 km
1126 Kirsi Mäntyniemi-Sipilä FIN Vapaa 30 km
1134 Iiro-Mikko Harju Pyhäjärven Pohti FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
1139 Otto-Eemil Karvinen Kontiolahden urheilijat FIN LEHMO Vapaa 30 km
1140 Ville-Valtteri Karvinen Kontiolahden urheilijat FIN LEHMO Vapaa 30 km
1142 Johanna Kiviniemi Sinebrychoff FIN KERAVA Vapaa 30 km
1143 Hannu Komulainen Specialty Minerals Nordic FIN Vapaa 30 km
1146 Konstantin Kudashev Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
1158 Ari-Pekka Poikonen APP Audit Oy FIN KUOPIO Vapaa 30 km
1159 Henna Rautiainen Himangan urheilijat FIN Vapaa 30 km
1160 Juha Remes Kiuruveden urheilijat FIN KIURUVESI Vapaa 30 km
1163 Veli-Pekka Saari Piipsjärven Reippaat FIN OULAINEN Vapaa 30 km
1164 Sanna Sihvonen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
1167 Tapani Tikkanen Kiuruveden Urheilijat FIN KIURUVESI Vapaa 30 km
1171 Daniel Åbacka IS Söderby FIN PIETARSAARI Vapaa 30 km
1175 Aleksandra Martianova Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
1178 Sergey Porutchik Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
1180 Lassi Vuorinen Skiteam 105 FIN Vapaa 30 km
1181 Iurii Fedotov Ski Time, Saint Petersburg RUS SANKT-PETERSBURG Vapaa 30 km
1182 Dmitrii Bogdanov Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
1183 Viola Bogdanova Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
1187 Kaija-Terttu Laitala Alahärmä FIN Vapaa 30 km
1189 Ossi Laitala Alahärmän Kisa FIN Vapaa 30 km
1190 Tuomo Teno FIN Vapaa 30 km
1191 Per-Ole Sund Vasa Skidklubb FIN Vapaa 30 km
1196 Dmitriy Mamontov Vokueva Team RUS Vapaa 30 km
1197 Aleksei Steklov Vokueva Team RUS Vapaa 30 km
1198 Dmitriy Avdeev Vokueva Team RUS Vapaa 30 km
1202 Timo-Jussi Talsi FIN Vapaa 30 km
1203 Veera Väänänen OULU FIN OULU Vapaa 30 km
1210 Teuvo Ohenoja Saloisten Salama FIN Vapaa 30 km
1211 Henri Saukko Oulainen FIN OULAINEN Vapaa 30 km
1216 Timo Varis Kainuun Prikaati FIN Vapaa 30 km
1218 Saku Siren Oulun hiihtoseura FIN Vapaa 30 km
1225 Johnny Sjölind Ski Team Paskahaka FIN Vapaa 30 km
1228 Juho Pienimäki Kyrön Voima FIN KAJAANI Vapaa 30 km
1238 Antti Raatikainen Kainuun Prikaati FIN Vapaa 30 km
1244 Anna Ikonen FIN Vapaa 30 km
1247 Risto-Matti Niskanen FIN Vapaa 30 km
1250 Ari Väänänen Oulu FIN Vapaa 30 km
1255 Karoliina Kinnunen FIN Vapaa 30 km
1257 Pasi Paavola Kaustisen Pohjan-Veikot FIN Vapaa 30 km
1258 Katri Bäcklund FIN Vapaa 30 km
1260 Laura Suopanki Swimming Club Vuokatti FIN Vapaa 30 km
1261 Samu Hanska Häijää team FIN Vapaa 30 km
1265 Sami Ukkonen Juva FIN Vapaa 30 km
1273 Marko Laitinen Normet FIN IISALMI Vapaa 30 km
1275 Jarmo Junkkari FIN Vapaa 30 km
1278 Tanja Laitala FIN HAAPAVESI Vapaa 30 km
1280 Jarmo Kämäräinen Muhos FIN MUHOS Vapaa 30 km
1281 Jonna Säisä Vieremän Koitto FIN IISALMI Vapaa 30 km
1282 Anni Angeria Iisalmen Visa FIN IISALMI Vapaa 30 km
1287 Jari Sjöström IS Söderby FIN Vapaa 30 km
1292 Simo Tuorilainen FIN Vapaa 30 km
1293 Jarmo Tuorilainen FIN Vapaa 30 km
1297 Jonna Juntunen Kainuun Hiihtoseura FIN Vapaa 30 km
1298 Markku Meklin FIN Vapaa 30 km
1301 Pauli Lätti FIN IISALMI Vapaa 30 km
1302 Jenni Timonen FIN Vapaa 30 km
1304 Eveliina Lintula Pyhäjärven Pohti FIN Vapaa 30 km
1306 Elina Hämäläinen Kymin Koskenpojat FIN Vapaa 30 km
1308 Ari Grönstrand FIN MUHOS Vapaa 30 km

Matka: Vapaa 50 km (383)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
56 Hannu Ala-Kapee Kuntopirkat FIN TAMPERE Vapaa 50 km
303 Raimo Aho FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
304 Arttu Ahola FIN HELSINKI Vapaa 50 km
306 Jussi Ahtonen Kuhmo FIN KUHMO Vapaa 50 km
308 Aleksander Akhremchik 67km RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
314 Panfilov Alexey RUS MOSCOW Vapaa 50 km
315 Sini Alusniemi Ikaalisten urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
316 Mikko Ampuja FIN HAAPA-KIMOLA Vapaa 50 km
317 Kostina Anastasiya Vokueva Team RUS MOSCOW Vapaa 50 km
320 Aleksei Arefev RUS KOSTAMUS Vapaa 50 km
321 Jari Arino Metso Flow Control Oy FIN NURMIJÄRVI Vapaa 50 km
322 Petteri Arovainio FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
327 Andre-Christophe Bakala FRA RAUMA Vapaa 50 km
328 Evgenii Bazhenov RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
333 Kari Borén FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
335 Lev Budnik Apatity ski club RUS APATITY Vapaa 50 km
336 Anatoliy Bugmyrin RUS ST.PETERSBURG Vapaa 50 km
347 Jukka Eeva Perttelin Peikot FIN KUUSJOKI Vapaa 50 km
352 Petri Erkkilä Kura FIN KANNUS Vapaa 50 km
357 Antti Eskola FIN ESPOO Vapaa 50 km
359 Sonja Eskola FIN ARKKUKARI Vapaa 50 km
360 Timo Eskola Miilux Oy FIN ARKKUKARI Vapaa 50 km
361 Sergey Fedorchuk RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
362 Konstantin Firevich Ski Time, Saint Petersburg RUS SANKT-PETERBURG Vapaa 50 km
368 Tuomas Girsen Terässiilit FIN SIILINJÄRVI Vapaa 50 km
372 Sergey Gruzdev Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
375 Minna Haapakoski FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
380 Mika Haataja Lahti FIN LAHTI Vapaa 50 km
382 Henri Hakala Nanhian Tunkit Enduro Team FIN TAMPERE Vapaa 50 km
384 Markus Hallberg IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
390 Ilkka Hanhela Hanhiperän vauhti FIN OULU Vapaa 50 km
392 Markus Hannula FIN JÄRVENPÄÄ Vapaa 50 km
394 Tuomas Harmaala Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KALAJOKI Vapaa 50 km
395 Jarkko Hautamäki Vahvat Juoksijat Ry FIN OULU Vapaa 50 km
399 Elina Heikkinen FIN KEMI Vapaa 50 km
400 Mikko Heikkinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
401 Jouko Heikura Vihdin Viesti FIN LOHJA Vapaa 50 km
402 Arttu Heilala Taivalkosken metsäveikot FIN RUUKKI Vapaa 50 km
403 Mika Heilala FIN RUUKKI Vapaa 50 km
405 Mika Heimonen FIN SUOLAHTI Vapaa 50 km
416 Seppo Henriksson Pöytyän Urheilijat FIN YLÄNE Vapaa 50 km
418 Juha Hiekkaranta Sikaosasto FIN KAJAANI Vapaa 50 km
423 Kalle Hirvelä FIN MUURAME Vapaa 50 km
425 Antti-Jussi Hirvonen Alvajärven Urhot FIN PALOKKA Vapaa 50 km
426 Jouni Hirvonen Team Jordan FIN HELSINKI Vapaa 50 km
430 Harri Holopainen Ergo-Kalusteet Oy FIN KARTTULA Vapaa 50 km
435 Juhani Hovi FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
437 Aki Huhtala PKK FIN VUORENTAUSTA Vapaa 50 km
442 Seppo Huotari Kaipr FIN KAJAANI Vapaa 50 km
446 Erkki Huuskonen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
447 Pekka Hyttinen Riistaveden Urheilijat FIN VARTIALA Vapaa 50 km
458 Elias Hämäläinen C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
459 Herkko Hämäläinen MHY Etelä-Savo FIN MIKKELI Vapaa 50 km
460 Joni Hämäläinen FIN JOKIOINEN Vapaa 50 km
465 Jonas Hästö C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
467 Pekka Ignatius FIN ONTTOLA Vapaa 50 km
468 Jouko Ihalainen Keski-iän kiitäjät FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
479 Kim Jokinen Salon Vilpas FIN SALO Vapaa 50 km
481 Hanna Joronen IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
484 Tero Joutsen Sports Lab Jyväskylä FIN Vapaa 50 km
486 Arttu Junttila FIN KAJAANI Vapaa 50 km
496 Juha Juurikorpi FIN TAMPERE Vapaa 50 km
497 Aro Juutinen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
499 Ilkka Jylhänkangas Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
500 Hiskias Jylkkä FIN Vapaa 50 km
501 Niina Jämsén FIN PALTANIEMI Vapaa 50 km
502 Juhani Jämsä Toholammin Urheilijat FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
503 Sakari Jämsä Oulu FIN OULU Vapaa 50 km
507 Juha Järvelä FIN TIKKAKOSKI Vapaa 50 km
508 Pekka Järvenpää FIN VARKAUS Vapaa 50 km
512 Risto Jääskeläinen Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
513 Timo Kaakinen FIN OULU Vapaa 50 km
514 Jani Kaarivaara LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
515 Pekka Kaartinen FIN PALTAMO Vapaa 50 km
517 Janne Kainulainen Iisalmi FIN IISALMI Vapaa 50 km
518 Eija Kaipainen Kotka FIN KOTKA Vapaa 50 km
527 Waltteri Karhumaa Ounasvaaran Hiihtoseura FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
539 Pasi Kauppila FIN VALKEALA Vapaa 50 km
547 Heimo Keränen FIN Vapaa 50 km
548 Jukka Keränen Suomen Levyprofiili Oy FIN Vapaa 50 km
549 Mikko Keränen FIN Vapaa 50 km
551 Jukka Keskitalo Pyhäjoki Ski Team FIN PYHÄJOKI Vapaa 50 km
552 Tuomas Keskitalo Kokkola FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
553 Marko Kesti FIN KAJAANI Vapaa 50 km
554 Seppo Ketola Tampere FIN TAMPERE Vapaa 50 km
556 Atte Kettunen Jämsänkosken Ilves FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
559 Dmitry Khmyznikov Ski Time, Saint Petersburg RUS ST.PETERSBURG Vapaa 50 km
560 Ville Kiljunen Arctic Blue Gin FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
569 Jukka Kiuru FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
574 Ilkka Kohvakka FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
581 Vladimir Kolechko Ski Time, Saint Petersburg RUS ST. PETERSBURG Vapaa 50 km
583 Jussi Komulainen Nuaksen Voima FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
586 Arto Korhonen FIN JOENSUU Vapaa 50 km
588 Elisa Korhonen FIN OULU Vapaa 50 km
589 Hannu Korhonen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
591 Kari T Korhonen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 50 km
592 Matias Korhonen Karjalan lennosto FIN KUOPIO Vapaa 50 km
593 Mika Korhonen Tosta Lähtee -team FIN ESPOO Vapaa 50 km
595 Jouni Korkatti K-Rauta Rautapohja FIN Vapaa 50 km
597 Pasi Korpela FIN NOORMARKKU Vapaa 50 km
600 Janne Koski LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
602 Vesa Koskinen TMWP FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
606 Piia Kotikumpu Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
612 Anttoni Kumpunen PPP-97 FIN KOTKA Vapaa 50 km
613 Arto Kuokka Lave FIN LAPINLAHTI Vapaa 50 km
614 Kari Kuokka FIN LAPINLAHTI Vapaa 50 km
618 Miika Kuronen Lieksan hiihtoseura FIN PANKAKOSKI Vapaa 50 km
627 Ari Kyllönen Paltamo FIN PALTAMO Vapaa 50 km
630 Mika Kyllönen FIN KUHMO Vapaa 50 km
631 Petri Kyllönen FIN HOLLOLA Vapaa 50 km
632 Mikko Kyrö FIN KIRKKONUMMI Vapaa 50 km
633 Juha Kähkönen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
635 Anne Laatikainen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
636 Joona Lahtinen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
637 Hannu Laine Karkku FIN SASTAMALA Vapaa 50 km
639 Marko Laine Haapajärven Kiilat FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
640 Teppo Laitala Seinäjoen hiihtoseura FIN HÄRMÄ Vapaa 50 km
643 Julia Laitinen Iisalmen Visa FIN IISALMI Vapaa 50 km
644 Minna Laitinen FIN MIKKELIMIKKELI Vapaa 50 km
645 Taru Laitsaari Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 50 km
646 Thomas Landell C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
648 Arto Lappi Kuopion palomiesurheilijat FIN KUOPIO Vapaa 50 km
649 Arttu Lappi FIN LAHTI Vapaa 50 km
652 Veikko Lavonen TekU-Kajaani FIN KAJAANI Vapaa 50 km
654 Jari Lehmusmetsä TMWP Ski Team FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
656 Timo Lehtonen TT TALLI FIN KÖYLIÖ Vapaa 50 km
659 Jouni Leinonen Espoo FIN ESPOO Vapaa 50 km
661 Salla Leinonen Espoo FIN ESPOO Vapaa 50 km
662 Timo Leinonen KHS FIN KAJAANI Vapaa 50 km
663 Kari Leivonen VHS FIN VANTAA Vapaa 50 km
667 Janne Lempiäinen FIN PERNIÖ Vapaa 50 km
668 Jussi Lepistö Triathlon Club Heinola FIN HEINOLA Vapaa 50 km
669 Mika Lepistö TT TALLI FIN NAKKILA Vapaa 50 km
673 Lasse Leppänen HiihtoOravat FIN OULU Vapaa 50 km
680 Marko Liimatainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
683 Petri Lindholm Finska Kompaniet FIN SALO Vapaa 50 km
684 Remi Lindholm 4KAAD FIN HELSINKI Vapaa 50 km
687 Johanna Liukkonen FIN LAHTI Vapaa 50 km
689 Juha Liukkonen FIN TURKU Vapaa 50 km
690 Juuso Liukkonen FIN LAHTI Vapaa 50 km
693 Eevakaisa Loukusa Siilinjärven Hiihtoseura FIN SEINÄJOKI Vapaa 50 km
697 Ossi Luoma Tosta Lähtee Team FIN HELSINKI Vapaa 50 km
701 Jussi Makkonen IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
703 Saara Malinen FIN ESPOO Vapaa 50 km
707 Jari Marjoniemi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
708 Vincent Martin Club Nordique Aydat Pessade FRA LA ROCHE BLANCHE Vapaa 50 km
709 Markus Marttinen Mikkeli FIN MIKKELI Vapaa 50 km
712 Simo Matikainen Kainalniemen Hiki FIN KITEE Vapaa 50 km
715 Elli Maunuksela Urjala FIN URJALA Vapaa 50 km
716 Emmi Maunuksela Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
717 Jari Maunuksela Urjala FIN URJALA Vapaa 50 km
718 Ville Maunuksela Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
720 Jukka Mehtälä OHS FIN OULU Vapaa 50 km
722 Mervi Meriläinen FIN NURMES Vapaa 50 km
723 Esa Mertanen Sinebrychoff FIN JÄRVENPÄÄ Vapaa 50 km
726 Jukka Metsi Karhukallion Hiihtäjät FIN IMATRA Vapaa 50 km
730 Juha Miettinen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
732 Juho Mikkonen Vuokatti Ski Team Kainuu FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
735 Toni Mikkonen Mikkosen laulavat tukkijätkät FIN LIEKSA Vapaa 50 km
740 Heikki Molari Team Asianajotoimisto Päivi Molari, Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
741 Päivi Molari Team Asianajotoimisto Päivi Molari, Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
742 Dmitry Murashkn FIN MURMANSK Vapaa 50 km
746 Matti Myllylahti Edux ski team FIN YLIVIESKA Vapaa 50 km
752 Timo Mäkelä FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
753 Kari Mäki Jämsänkosken Ilves FIN Vapaa 50 km
754 Nina Mäki Jämsänkosken Ilves FIN JÄMSÄNKOSKI Vapaa 50 km
756 Markus Mäkinen Lahti Trail Runners FIN LAHTI Vapaa 50 km
759 Elias Mäntynen Vantaan Hiihtoseura FIN VANTAA Vapaa 50 km
763 Sami Nenonen FIN SIILINJÄRVI Vapaa 50 km
766 Ari Niemi FIN TAMPERE Vapaa 50 km
767 Kari Niemi TT TALLI FIN PORI Vapaa 50 km
769 Matti Ilmari Niemi Suomenkylän Sisu FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
770 Petri Niemi FIN PUHOS Vapaa 50 km
771 Petteri Niemi FIN HEINOLA Vapaa 50 km
777 Ari Niittymäki SkiTeam 105 FIN KOKEMÄKI Vapaa 50 km
778 Pasi Nikara FIN TARVAALA Vapaa 50 km
780 Victoria Nikels Nikels Team RUS SERTOLOVO Vapaa 50 km
784 Eero Niskanen T;mi niskanen eero FIN RUHTINANSALMI Vapaa 50 km
786 Jukka Nissilä K-Rauta Rautapohja FIN Vapaa 50 km
790 Keijo Nordström Team Velo Cycling FIN SALO Vapaa 50 km
796 Juha Nurminen Lining No Stars FIN KAJAANI Vapaa 50 km
798 Niina Närhi Puumalan Hiihtäjät FIN MIKKELI Vapaa 50 km
800 Jukka Oikarinen Suomussalmen Rasti FIN KEMPELE Vapaa 50 km
804 Viacheslav Okunev Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
805 Henrik Olin Karakallion ryhti FIN ESPOOESPOO Vapaa 50 km
807 Vesa Onnela Ski Jyväskylä FIN Vapaa 50 km
810 Pasi Paavolainen Lining No Stars FIN KOTKA Vapaa 50 km
814 Heikki Palosaari Rannanperän Raju FIN OULU Vapaa 50 km
815 Antti Partanen Team jumijuna FIN KUOPIO Vapaa 50 km
816 Jari Partanen Karttulan Fysioterapia Oy FIN KARTTULA Vapaa 50 km
818 Olli Partanen Team Jumijuna FIN KUOPIO Vapaa 50 km
820 Vesa Partanen FIN IISALMI Vapaa 50 km
821 Jyrki Partio Jordan Team FIN HANGASTENMAA Vapaa 50 km
823 Markku Pehkonen Sappi Kirkniemi FIN LOHJA Vapaa 50 km
825 Mikko Peltokangas FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
837 Henrikki Pietilä Mukavat valkut FIN KANGASALA Vapaa 50 km
838 Mari Pihlatie Herttoniemen Hiihtäjät FIN HELSINKI Vapaa 50 km
843 Jarkko Piirto FIN OULU Vapaa 50 km
845 Jari Piispanen Kokkola FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
849 Juhani Pitkänen C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
850 Svetlana Plisova RUS MURMANSK Vapaa 50 km
854 Pavel Porvatov Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
856 Aleksandr Prokofev RUS ST. PETERSBURG Vapaa 50 km
857 Natalya Prokofeva RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
860 Arto Puntti Salo FIN SALO Vapaa 50 km
861 Paavo Purmonen Liperin hiihtoseura FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
862 Pasi Puronurmi FIN TAMPERE Vapaa 50 km
864 Marko Päkkilä Onkamo FIN HAUKIPUDAS Vapaa 50 km
865 Matti Pääkkönen FIN RIIHIKOSKI Vapaa 50 km
872 Kari Raappana Op Ylä-Kainuuta FIN SUOMUSSALMI Vapaa 50 km
873 Merja Raatikainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
875 Sampo Rahko FIN OULU Vapaa 50 km
876 Hennariikka Rahkola Jämin Jänne FIN SEINÄJOKI Vapaa 50 km
877 Jaakko Rajamäki Imatra FIN IMATRA Vapaa 50 km
878 Julius Rajamäki FIN TAMPERE Vapaa 50 km
879 Tuomas Rajamäki Imatran Urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
880 Jouni Rantala Kangasalan Kisa FIN KANGASALA AS Vapaa 50 km
881 Matti Rantala Versowood Oy FIN MIKKELI Vapaa 50 km
882 Petri Rantamaa Tosta lähtee team FIN Vapaa 50 km
883 Pentti Rantonen Kestilän Kisa-Veikot FIN KESTILÄ Vapaa 50 km
884 Valtteri Rantonen Kestilän kisa-Veikot FIN OULU Vapaa 50 km
885 Janne Rauhala FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
886 Miikka Rauhala FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
889 Jarmo Rautiainen FIN HAMARI Vapaa 50 km
892 Jaakko Reijonen FIN OULU Vapaa 50 km
893 Juha Reijonen Liperin Hiihtoseura FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
894 Roope Reponen Dentina FIN KUOPIO Vapaa 50 km
896 Petri Rinkinen Hk Günthérs FIN Vapaa 50 km
902 Igor Rodkin RUS KOSTAMUS Vapaa 50 km
904 Matti Roininen Valtimon Vasama FIN VALTIMO Vapaa 50 km
908 Asko Roivas FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
910 Petri Rouvinen FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
911 Antti Ruotsalainen Team Jumijuna FIN Vapaa 50 km
912 Sami Rusanen FIN TAMPERE Vapaa 50 km
913 Juho Ruuttula Sievin Sisu FIN OULU Vapaa 50 km
915 Mika Räisänen Kontiolahti FIN KONTIOLAHTI Vapaa 50 km
917 Simo Räsänen FIN VUORELA Vapaa 50 km
919 Kati Rönkkö FIN IISALMI Vapaa 50 km
922 Esa Saarijärvi Perähikiän Pyrintö FIN JOENSUU Vapaa 50 km
924 Rauno Saastamoinen Lieksan Hiihtoseura FIN LIEKSA Vapaa 50 km
926 Jani Salmela Oilonaction FIN LAHTI Vapaa 50 km
928 Esko Salo Kuopio FIN KUOPIO Vapaa 50 km
929 Henna-Riikka Salo Kuopio FIN KUOPIO Vapaa 50 km
930 Janne Salo Perniön Urheilijat FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
931 Toni Salojärvi FIN KLAUKKALA Vapaa 50 km
933 Olavi Salomaa FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
936 Jarmo Salow Oulaisten Huima FIN OULAINEN Vapaa 50 km
937 Petri Salow halmetie semipro racing team FIN OULAINEN Vapaa 50 km
938 Kai Samelin TeamVarpo FIN Vapaa 50 km
942 Hannu Sarajärvi Coxa Oy FIN NOKIA Vapaa 50 km
949 Laura Seppänen IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
950 Aleksey Serov Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
951 Anton Serov Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERBURG Vapaa 50 km
953 Vadim Sharobaev Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
956 Jere Siivonen Pirkkalan Hiihtäjät FIN PIRKKALA Vapaa 50 km
960 Andrey Sikstov kllg.ru RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
961 Simo Siltanen Perniön Urheilijat FIN TURKU Vapaa 50 km
962 Mikko Simonen Paaskosken Pärske FIN VOIKKAA Vapaa 50 km
963 Jussi Simula Jämsänkosken Ilves FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
966 Matti Sjoblom FIN ESPOO Vapaa 50 km
967 Alexey Skibin Ski Time, Saint Petersburg RUS ST PETERSBURG Vapaa 50 km
971 Elena Smirnova BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
975 Lauri Sorvali FIN LAIHIA Vapaa 50 km
976 Harri Sorvari Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 50 km
978 Jukka Sorvoja Törmäperän Urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
984 Topi Suomalainen FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
988 Lauri Sutinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
992 Hanna Sydänmaanlakka FIN TAIPALSAARI Vapaa 50 km
994 Jyrki Syrjäsalo FIN SASTAMALA Vapaa 50 km
995 Heikki Säily ProMart Oy FIN KUOPIO Vapaa 50 km
996 Tuomas Säily FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
997 Tuomas Särkilahti FIN ESPOO Vapaa 50 km
998 Jussi Särkkä Vantaa FIN VANTAA Vapaa 50 km
999 Reijo Särkkä Tillinmäen Ryhti FIN RISTIINA Vapaa 50 km
1007 Arttu Tahvanainen Pyhäselän urheilijat FIN JOENSUU Vapaa 50 km
1008 Tero Tahvanainen Hollolan Urheilijat -46 FIN LAHTI Vapaa 50 km
1012 Kari Tamsi Lining No Stars FIN VANTAA Vapaa 50 km
1015 Mikko Taskinen FIN SOTKAMO Vapaa 50 km
1016 Monakhova Tatiana RUS MOSCOW Vapaa 50 km
1017 Ilkka Tawast C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
1019 Simo Terävä IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
1020 Sami Tiainen Team JuTi FIN JOENSUU Vapaa 50 km
1021 Tino Tiilikainen Intersport Piipponen FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
1022 Marika Tiiperi Alatornion pirkat FIN TORNIO Vapaa 50 km
1023 Matti Tikka UPM Kymi sellu FIN Vapaa 50 km
1029 Tomi Tissari FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
1036 Juha Tolonen FIN KUUSA Vapaa 50 km
1038 Jarkko Tossavainen FIN VUORELA Vapaa 50 km
1040 Immo Trebing GER NEUBULACH Vapaa 50 km
1041 Rahel Trebing GER NEUBULACH Vapaa 50 km
1042 Maxim Tsybatov Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
1043 Elisa Tuohino VUORELA FIN VUORELA Vapaa 50 km
1044 Mikko Tuomaala FIN ESPOO Vapaa 50 km
1049 Antero Tuononen FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
1053 Juho Tuppurainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
1054 Juuso Tuppurainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
1055 Harri Turunen Arctic Blue Gin FIN TOKRAJÄRVI Vapaa 50 km
1056 Kari Turunen Lining no stars FIN KERAVA Vapaa 50 km
1057 Marko Turunen Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1065 Kari Ursin FIN HÄMEENLINNA Vapaa 50 km
1066 Inga-Maria Vaara Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1068 Henri Wahlman FIN ESPOO Vapaa 50 km
1071 Tuomo Valkonen FIN VANTAA Vapaa 50 km
1072 Antti Wallenberg OP Ylä-Kainuu FIN KAJAANI Vapaa 50 km
1074 Jarkko Vanhala Oulun Reipas FIN OULU Vapaa 50 km
1079 Sergey Verhovcev RUS ILYINSKO-PODOMSKOE Vapaa 50 km
1087 Markku Villa UPM Kymi sellu FIN Vapaa 50 km
1088 Jari Vilmi LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
1090 Jari Virkki TeamVarpo FIN Vapaa 50 km
1093 Markku Virtanen Kuusamon Erä-Veikot ry FIN ESPOO Vapaa 50 km
1094 Mikko Virtanen Kuopys FIN KUOPIO Vapaa 50 km
1098 Jukka Vuolle Kunto-pirkat FIN TAMPERE Vapaa 50 km
1099 Kari Vuorinen Lempäälän kisa FIN LEMPÄÄLÄ Vapaa 50 km
1101 Olavi Sariola FIN Vapaa 50 km
1102 Antti Väkevä Karsu.fi FIN JOENSUU Vapaa 50 km
1103 Henri Välilä Lehmo FIN LEHMO Vapaa 50 km
1109 Jani Ylisaukko-Oja FIN ESPOO Vapaa 50 km
1112 Sergei Zvirbul RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
1113 Iiro Åman FIN KEMPELE Vapaa 50 km
1118 Vesa Arjovuo Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1120 Timo Kiiveri Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1122 Marika Laaksonen Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1123 Markotapio Lauren Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1124 Tapio Markki Team Electrofit FIN ESPOO Vapaa 50 km
1127 Hilla Rudanko Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1128 Samuli Syrjänen Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1129 Susanna Tainio Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
1135 Jarmo Hälvä Imatra FIN IMATRA Vapaa 50 km
1137 Mika Jämsä Toholammin urheilijat FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
1138 Joni Karjalainen Finlandia Hiihto Team FIN Vapaa 50 km
1144 Tomi Korhonen leppävirran urheilijat FIN VARKAUS Vapaa 50 km
1148 Juho Kämäräinen ohs FIN MUHOS Vapaa 50 km
1149 Jarkko Liuha Kangasalan Kisa FIN KANGASALA Vapaa 50 km
1150 Mika Tuononen Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
1151 Mira Tuononen Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
1155 Pinja Ojanen Halti FIN Vapaa 50 km
1156 Niklas Peltoniemi Teuvan Rivakka FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
1161 Päivi Roivainen Siilinjärven hiihtoseura FIN IISALMI Vapaa 50 km
1165 Guido Soodla TARTU SKI CLUB EST VEIBRI Vapaa 50 km
1166 Urmas Tiits Kangasalan Kisa FIN KANGASALA Vapaa 50 km
1168 Toni Timlin Vieremän seurakunta FIN KIURUVESI Vapaa 50 km
1169 Aleksi Vaittinen TFW Joensuu FIN KITEE Vapaa 50 km
1176 Olga Zabrodina Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 50 km
1177 Matti Heikkinen FIN Vapaa 50 km
1179 Jarmo Peittola KkG FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
1185 Marjaana Pitkänen Oulun Hiihtoseura FIN SIILINJÄRVI Vapaa 50 km
1186 Vesa-Pekka Koskinen FIN Vapaa 50 km
1194 Roman Venediktov Vokueva Team RUS Vapaa 50 km
1201 Damjan Premoze SRHF SLO Vapaa 50 km
1208 Miia Vilve Mikkeli FIN Vapaa 50 km
1209 Janne Vilve Mikkeli FIN Vapaa 50 km
1213 Vlad Safin Mazvrov Team RUS Vapaa 50 km
1214 Maxim Korovin Mazvrov team RUS Vapaa 50 km
1215 Vladimir Vakin Mazvrov team RUS Vapaa 50 km
1220 Jyrki Korhonen FIN Vapaa 50 km
1221 Jussi-Pekka Heikkinen Kohveronkankaan Kalske FIN Vapaa 50 km
1224 Pekka Rakkolainen FIN Vapaa 50 km
1232 Kalle Kauppinen Augmentsports FIN IISALMI Vapaa 50 km
1233 Tommi Pekkanen Kirkkonummi FIN Vapaa 50 km
1234 Kauko Heinikoski Paksumahat FIN OULU Vapaa 50 km
1235 Rauni Eklund Hämeenlinnan Hiihtoseura FIN Vapaa 50 km
1243 Pekka Manninen Rantasalmen Urheilijat FIN Vapaa 50 km
1246 Ville-Petteri Peittola Sotkamon Jymy FIN Vapaa 50 km
1248 Jari Turunen Juvan Urheilijat FIN Vapaa 50 km
1251 Sami Pöllänen FIN MÄNTYHARJU Vapaa 50 km
1256 Jarko Ahokas FIN Vapaa 50 km
1264 Olli Tapio FIN Vapaa 50 km
1266 Ari Hämäläinen Juva FIN Vapaa 50 km
1268 Satu Lähelmä FIN Vapaa 50 km
1269 Esa Airaksinen FIN Vapaa 50 km
1284 Sanna Käräjäoja Ntr FIN HAAPAVESI Vapaa 50 km
1285 Henri Kantola TuottoPLUS Oy FIN RUUKKI Vapaa 50 km
1286 Veli Pyhtilä Taivalkosken Kuohu FIN OULU Vapaa 50 km
1295 Heikki Valjus FIN NURMES Vapaa 50 km
1296 Aito Pennanen FIN Vapaa 50 km
1300 Jouko Liinamaa Liinamaan palvelut FIN Vapaa 50 km
1303 Seppo Häkkinen Porvoon Akilles FIN Vapaa 50 km
1305 Iina Virnes Sauvo FIN Vapaa 50 km
1307 Olli Seppä Haapaveden Urheilijat FIN Vapaa 50 km
1309 Kaj Raute FIN Vapaa 50 km
1310 Marko Piipponen Tuupovaaran Urheilijat FIN Vapaa 50 km
1311 Kimmo Piipponen Tuupovaara FIN Vapaa 50 km
1312 Matti Kauppinen FIN Vapaa 50 km

Matka: Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa) (87)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
45 Mikko Peltola FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
65 Jarmo Kopra Valkeakosken Haka FIN HÄMEENLINNA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
200 Lauri Alakuijala Espoo FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
200 Lauri Alakuijala Espoo FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
201 Jarkko Björn TEAM Brjön FIN NUMMELA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
202 Tuomo Erola Väsyneet Isät FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
203 Suvi Eskola KuTuTriathlon FIN TOIVALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
204 Dmitriy Gavryushin RUS MURMANSK Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
205 Esa Hakulinen FIN KERAVA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
206 Teemu Heikkinen VUOTECH FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
207 Nea Heilala Tampere FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
208 Ilkka Heinonen ileximius FIN LIETO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
209 Pertti Hiltunen K-Rauta Rautapohja FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
210 Mikko Hollmén FIN KUOPIO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
211 Ville Hulkkonen FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
212 Pekka Huttunen FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
213 Mikko Huuki Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KANNUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
214 Matti Hynninen Varkaus FIN VARKAUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
215 Mikko Hyvärinen Rectum River Sk FIN TERVOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
216 Esa Hämäläinen FIN SASTAMALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
217 Lauri Jaakola Kähtävä FIN KÄHTÄVÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
218 Mika Johnsson FIN LOHJA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
219 Jyrki Koivulahti FIN MULTIA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
220 Kristiina Kananen Kajaani FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
221 Petri Karila Team Tehotuuma FIN TIKKALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
222 Antti Karjalainen SKK FIN JYVÄSKYLÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
223 Tuomo Kauhaniemi Vilppulan Veikot FIN VILPPULA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
224 Roni Knuutila Edux ski team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
225 Nina Kohonen FIN SOTKAMO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
226 Markku Kouva Nordic Silva Oy FIN OULU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
227 Jyri Kylmälä UPM Kymi sellu FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
228 Ville Lumila FIN ROVANIEMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
229 Jani Lösönen FIN KUOPIO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
230 Timo Markkula Lempäälän Kisa FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
231 Ari Matkaselkä Piipsjärven reippaat FIN OULAINEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
232 Gerhard Mayrhofer AUT GALLNEUKIRCHEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
233 Vesa Moilanen Edux ski team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
234 Asko Mäkelä FIN OULAINEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
235 Juho Mäkiaho Korona Invest Oy FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
236 Hilkka Mäkäräinen FIN RISTIJÄRVI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
237 Leena Mäkäräinen FIN VANTAA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
238 Elisa Mäkäräinen-Uhlbäck FIN OULU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
239 Jouko Niemi Jatke Oy FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
240 Tuomas Niinisalo Cramo Finland FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
241 Tapani Niskanen Arkkitehtisuunnittelu Niskanen Oy FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
242 Riku Närhi Rovaniemi FIN ROVANIEMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
243 Olli Ohtonen VUOTECH FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
244 Jukka-Pekka Ojala Oulun poliisilaitos FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
245 Erno Paalanen TEAM Björn FIN NUMMELA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
246 Alexey Patroev RUS KALEVALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
247 Pauli Pehkonen Sweco Rakennetekniikka FIN HILTULANLAHTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
248 Jere Pekkinen Team Tehotuuma FIN KITEE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
249 Veikko Petäjistö FIN VALKEAKOSKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
250 Antti Piiparinen IrMu FIN ROVANIEMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
251 Mika Pirinen FIN IMATRA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
252 Tero Pöllänen UPM Kymi sellu FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
253 Kari Rantalainen Tredu FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
254 Janne Raula FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
255 Dan Roos Malax IF FIN LÅNGÅMINNE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
256 Sami Saarela UPM Taurus FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
258 Pekka Siiskonen Valmet Technologies Oy FIN KANGASALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
259 Juha Sipponen UPM Taurus FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
260 Ossi Sippu Joroisten Urheilijat FIN VARKAUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
261 Jukka Timlin Edux Ski Team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
262 Ilan Tokazier FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
263 Mikko Tommola FIN HOLLOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
264 Evgeny Trofimov run2gether RUS MOSCOW Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
265 Helinä Turtinen FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
266 Hannu Tynkkynen Niukkalan Virvoke FIN PORVOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
267 Jouni Vantaala Lahden hiihtoseura FIN LAHTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
268 Joni Virtanen FIN VUOKATTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
269 Harri Österberg FIN VANTAA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
270 Kai Helpiö Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
271 Petri Jallli Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
272 Jyri Lahtinen Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
273 Antti Mäntynen Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
274 Pekka Niva Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
275 Petri Puhakainen Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
276 Janek Shein Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
277 Jukka Uusitalo Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
278 Sauli Ylikylä Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
279 Timo Tapio Vantaan Hiihtoseura FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
280 Ivan Kasyankov Kirovsk ski team RUS KIROVSK, LENINGRAD AREA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
281 Sergey Slipchenko RUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
282 Lasse Paavola Kaustisen Pohjan-Veikot FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
283 Jouni Rostila Tampereen Hiihtoklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
577 Anssi Koivuniemi Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark