Vuokattihiihto 2019


Finnish English

Osallistujalista

Matka: Perinteinen 30 km (34)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Vladimir Akhremchik 67km RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
Kaisa Boshkov FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Ari Grönstrand FIN MUHOS Perinteinen 30 km
Pasi Haapasaari TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Antti Henell FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Harri Holopainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Reijo Hyvärinen FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Janne Häggqvist TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Mikko Hämäläinen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Mia Johnsson FIN LOHJA Perinteinen 30 km
Ritva Kara SKO SKI TEAM FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Hannu-Pekka Kauppinen Mäntylahden veto FIN LAPINLAHTI Perinteinen 30 km
Ari Kinnunen TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Timo Kivelä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Ilkka Levonen Porukkalenkit FIN LEMPÄÄLÄ Perinteinen 30 km
Timo Liikanen Pudasjärvi FIN PUDASJÄRVI Perinteinen 30 km
Miikka Lindgren TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Arto Miettinen Vuorela FIN VUORELA Perinteinen 30 km
Teija Murtomäki LTH FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Mauri Ohtonen TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Ismo Pekkonen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Marko Piirainen FIN KUHMO Perinteinen 30 km
Timo Pohjola reima FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
Leonid Primak BikeSkiTeamGornyak RUS SANKT PETERBURG Perinteinen 30 km
Esa Rautanen Jatke Oy FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Kirsi Roivainen Kuopio FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Pekka Soininen Koffkerho FIN KERAVA Perinteinen 30 km
Tenho Suomu FIN SEINÄJOKI Perinteinen 30 km
Piia Tapanainen hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Mikko Toivanen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Sari Tupitsa FIN ÄÄNEKOSKI Perinteinen 30 km
Timo Vaara FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Jorma Vehviläinen FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Arto Viitala Edux ski Team FIN NIVALA Perinteinen 30 km

Matka: Perinteinen 50 km (57)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Ismo Ahonkivi TT.talli FIN PORI Perinteinen 50 km
Hannu Anttonen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Gilles Bertin FRA LAMANON Perinteinen 50 km
Jukka Eilers JE-palvelu FIN HAMINA Perinteinen 50 km
Antero Hakkarainen HSY FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Ari-Pekka Harhala FIN ILMARINEN Perinteinen 50 km
Petri Hietala Tampereen Tennisseura FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Seppo Hietanen Vantaan Hiihtoseura FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
Jukka Hulkkonen FIN HALIKKO Perinteinen 50 km
Mirjam Hyvönen Hallittu Kaaos FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Kim Ignatius Vasaviikingit FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Heikki Iitti Kouvola FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
Hannu Isokangas FIN KANNUS Perinteinen 50 km
Antti Jokkala Droit FIN OULU Perinteinen 50 km
Janne Junttila FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 50 km
Marja-Liisa Kaningan FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Pauli Karjalainen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Paavo Karvonen FIN IISALMI Perinteinen 50 km
Martti Kaunisto SKO SKI TEAM FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Esko Kirssi Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Merja Koistinen FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
Tero Kokkoniemi Haapajärven Kiilat FIN HAAPAJÄRVI Perinteinen 50 km
Seppo Kolari FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Kari Kuula FIN SUONENJOKI Perinteinen 50 km
Mikhail Kuzmich RLM , KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
Roman Kuzmich RLM, KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
Markku Laaksonen FIN Perinteinen 50 km
Markus Laitila Valmet FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 50 km
Erkki Laukkanen FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Hannele Lindell EY FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Anu Linnala FIN KANNUS Perinteinen 50 km
Elina Marjakangas Oulun Valppaat FIN OULU Perinteinen 50 km
Janno Metsapool FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Antti Metsola FIN Perinteinen 50 km
Jan Mäntyharju Porukkalenkit FIN LEMPÄÄLÄ Perinteinen 50 km
Kimmo Neuvonen Br bikers FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
Pasi Nikara FIN TARVAALA Perinteinen 50 km
Petri Nissinen FIN Perinteinen 50 km
Satu Ovaska YIT FIN TURKUTURKU Perinteinen 50 km
Tuomas Parttimaa Droit FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Ville Pirinen FIN KITEEKITEE Perinteinen 50 km
Tarmo Pyykkönen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Jukka Rautio FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Jarmo Rissanen Koiviston Isku Bioracer FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Elli Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
Jorma Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
Mikko Rönkkö FIN IISALMI Perinteinen 50 km
Jyrki Saksa TEUVA FIN TEUVA Perinteinen 50 km
André Schumann GER ROSTOCK Perinteinen 50 km
Riku Seppälä OAY- Kempele FIN KEMPELE Perinteinen 50 km
Aleksandr Shabunin KLLG RUS ST.PETERSBURG Perinteinen 50 km
Leena Sulonen Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Samuli Tapanainen hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Tapani Tikkanen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Jukka Toivari VaajaSaneeraus OY FIN VAAJAKOSKI Perinteinen 50 km
Rauno Tuomi TT TALLI FIN Perinteinen 50 km
Tanja Väyrynen KAIPR FIN VIEREMÄ Perinteinen 50 km

Matka: Vapaa/Perinteinen 20 km (15)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Heli Ellonen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Henri Karlstedt LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Antti Kilpinen FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
Kari Kilpinen VIITAILA FIN VIITAILA Vapaa/Perinteinen 20 km
Pia Koskelo LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Tiina Koskinen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Kari Laino Hapua FIN HAPUOJA Vapaa/Perinteinen 20 km
Siiri Laino Hapua FIN HAPUOJA Vapaa/Perinteinen 20 km
Annina Lundell FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
Petra Mannila LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Jenni Nenonen FIN SULKAVA Vapaa/Perinteinen 20 km
Matti Ore UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Johanna Peltokangas FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Jakub Vacuska CZE Vapaa/Perinteinen 20 km
Anja Vehman FIN VANTAA Vapaa/Perinteinen 20 km

Matka: Vapaa 30 km (49)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Aaro Aaltonen Virtain urheilijat FIN MÄNTTÄ Vapaa 30 km
Jari Aho FIN ESPOO Vapaa 30 km
Tero Askola FIN TERVO Vapaa 30 km
Bystrov Dmitrii RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Kati Haapakorva Team Köykkyrin kiertäjät FIN KONTIO Vapaa 30 km
Riitta Heiskanen FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Tomi Immonen Destia Oy FIN TAMPERE Vapaa 30 km
Kimmo Johansson TeamVarpo FIN Vapaa 30 km
Virve Jouhten Team Köykkyrin kiertäjät FIN KEMPELE Vapaa 30 km
Aki Keränen Sweco FIN KELLO Vapaa 30 km
Mervi Kilpeläinen Paltamo FIN PALTAMO Vapaa 30 km
Tomi Kinnunen Kuumun Puhti FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
Veikko Kolehmainen FIN NOKIA Vapaa 30 km
Kristiina Koponen Lähitapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Jarkko Korhonen FIN VAAJAKOSKI Vapaa 30 km
Virpi Korhonen FIN VAAJAKOSKI Vapaa 30 km
Oksana Kuzmich RLM , KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Henri Lehikoinen FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
Irja Leinonen KHS FIN KAJAANIKAJAANI Vapaa 30 km
Markus Lippo Team Tervahiihto FIN OULU Vapaa 30 km
Keijo Mattila Arktiset Bussit FIN ROVANIEMI Vapaa 30 km
Markus Mitronen Jatke Oy FIN Vapaa 30 km
Niina Mäntyniemi Team Köykkyrin kiertäjät FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Raisa Niemi Tampere FIN TAMPERE Vapaa 30 km
Juha Nissinen YIT FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Taina Peltonen Tohtoritiimi FIN SUONENJOKI Vapaa 30 km
Taina Peltonen FIN Vapaa 30 km
Taisto Pöllänen Firecon FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Rauno Qvick FIN PYHÄSALMI Vapaa 30 km
Vilma Rantalainen TeamVarpo FIN Vapaa 30 km
Jari Ristimäki SKO SKI TEAM FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
Tomi Rämä FIN KOTKA Vapaa 30 km
Susanna Salokangas Hapua FIN HAPUOJA Vapaa 30 km
Leena Savukoski YK FIN YLIVIESKA Vapaa 30 km
Arto Sikanen Karttulan Urheilijat FIN KARTTULA Vapaa 30 km
Pekka Sirviö FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
Marko Sorvari FIN OULAINEN Vapaa 30 km
Jaakko Suomu FIN KOKKOLA Vapaa 30 km
Maarit Sutinen FIN LEPPÄVIRTA Vapaa 30 km
Johanna Takanen FIN SIEVI Vapaa 30 km
Liisa Tiilikainen Rauhalahti Road Runners( RRR) FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Joonas Tirri Kuopion pyöräilyseura FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Marko Toimela UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
Riku Valkeapää FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
Marjut Vallin Rauha FIN RAUHA Vapaa 30 km
Taina Vehmanen TT TALLI FIN PORI Vapaa 30 km
Gustav Veneranta TeamVarpo FIN Vapaa 30 km
Virpi Vähäkangas Keravan Urheilijat FIN KERAVA Vapaa 30 km
Krista Åman FIN KEMPELE Vapaa 30 km

Matka: Vapaa 50 km (105)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Aleksander Akhremchik 67km RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Sini Alusniemi Ikaalisten urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Mikko Ampuja FIN HAAPA-KIMOLA Vapaa 50 km
Petteri Arovainio FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Lev Budnik Apatity ski club RUS APATITY Vapaa 50 km
Petri Erkkilä Kura FIN KANNUS Vapaa 50 km
Antti Eskola FIN ESPOO Vapaa 50 km
Henri Hakala Nanhian Tunkit Enduro Team FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Kaisa Hallenberg-Roine Hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Vapaa 50 km
Tuomas Harmaala FIN KALAJOKI Vapaa 50 km
Jarkko Hautamäki Vahvat Juoksijat Ry FIN OULU Vapaa 50 km
Mikko Heikkinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
Jouko Heikura Vihdin Viesti FIN LOHJA Vapaa 50 km
Seppo Henriksson Pöytyän Urheilijat FIN YLÄNE Vapaa 50 km
Juha Hiekkaranta Sikaosasto FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Kalle Hirvelä FIN MUURAME Vapaa 50 km
Jouni Hirvonen Team Jordan FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Juhani Hovi FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Pekka Ignatius FIN ONTTOLA Vapaa 50 km
Jouko Ihalainen Keski-iän kiitäjät FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
Kim Jokinen Salon Vilpas FIN SALO Vapaa 50 km
Hiskias Jylkkä FIN Vapaa 50 km
Juha Järvelä FIN TIKKAKOSKI Vapaa 50 km
Aino-Maria Jääskeläinen Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Risto Jääskeläinen Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Timo Kaakinen FIN OULU Vapaa 50 km
Jani Kaarivaara LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Pekka Kaartinen FIN PALTAMO Vapaa 50 km
Heta-Maija Kalilainen FIN Vapaa 50 km
Mikko Kalilainen FIN Vapaa 50 km
Pasi Kauppila FIN VALKEALA Vapaa 50 km
Noora Kauppinen Haukitien harhailijat FIN TAIPALSAARI Vapaa 50 km
Seppo Ketola Tampere FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Ville Kiljunen Arctic Blue Gin FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Pasi Korpela FIN NOORMARKKU Vapaa 50 km
Janne Koski LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Anttoni Kumpunen PPP-97 FIN KOTKA Vapaa 50 km
Juha Kähkönen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Anne Laatikainen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Joona Lahtinen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Hannu Laine Karkku FIN SASTAMALASASTAMALA Vapaa 50 km
Arto Lappi Kuopion palomiesurheilijat FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Arttu Lappi FIN LAHTI Vapaa 50 km
Veikko Lavonen TekU-Kajaani FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Timo Lehtonen TT TALLI FIN KÖYLIÖ Vapaa 50 km
Timo Leinonen KHS FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Janne Lempiäinen FIN PERNIÖ Vapaa 50 km
Mika Lepistö TT TALLI FIN NAKKILA Vapaa 50 km
Lasse Leppänen HiihtoOravat FIN OULU Vapaa 50 km
Marko Liimatainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Markus Marttinen Mikkeli FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Juha Miettinen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Toni Mikkonen Mikkosen laulavat tukkijätkät FIN LIEKSA Vapaa 50 km
Heikki Molari Team Asianajotoimisto Päivi Molari, Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
Päivi Molari Team Asianajotoimisto Päivi Molari, Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
Ari Niemi FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Petri Niemi FIN PUHOS Vapaa 50 km
Jukka Oikarinen Suomussalmen Rasti FIN KEMPELE Vapaa 50 km
Heikki Palosaari Rannanperän Raju FIN OULU Vapaa 50 km
Antti Partanen Team jumijuna FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Jari Partanen Karttulan Fysioterapia Oy FIN KARTTULA Vapaa 50 km
Jyrki Partio Jordan Team FIN HANGASTENMAA Vapaa 50 km
Markku Pehkonen Sappi Kirkniemi FIN LOHJA Vapaa 50 km
Jarkko Piirto FIN OULU Vapaa 50 km
Marjo Piirto FIN OULU Vapaa 50 km
Marko Päkkilä Onkamo FIN HAUKIPUDAS Vapaa 50 km
Matti Pääkkönen FIN RIIHIKOSKI Vapaa 50 km
Merja Raatikainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Sampo Rahko FIN OULU Vapaa 50 km
Matti Rantala Versowood Oy FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Miikka Rauhala FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Juha Reijonen Liperin Hiihtoseura FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
Roope Reponen Dentina FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Petri Rinkinen Hk Günthérs FIN Vapaa 50 km
Matti Roininen Valtimon Vasama FIN VALTIMO Vapaa 50 km
Asko Roivas FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
Raila Rosenblad FIN MÄNTSÄLÄ Vapaa 50 km
Antti Ruotsalainen Team Jumijuna FIN Vapaa 50 km
Kati Rönkkö FIN IISALMI Vapaa 50 km
Kai Samelin TeamVarpo FIN Vapaa 50 km
Martin Sang EST SUOMUSSALMI Vapaa 50 km
Hannu Sarajärvi Coxa Oy FIN NOKIA Vapaa 50 km
Aleksey Serov Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Anton Serov Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERBURG Vapaa 50 km
Andrey Sikstov kllg.ru RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Elena Smirnova BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Elena Smirnova BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Lauri Sorvali FIN LAIHIA Vapaa 50 km
Topi Suomalainen FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Lauri Sutinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
Hanna Sydänmaanlakka FIN TAIPALSAARI Vapaa 50 km
Mikko Taskinen FIN SOTKAMO Vapaa 50 km
Matti Tikka UPM Kymi sellu FIN Vapaa 50 km
Juha Tolonen FIN KUUSA Vapaa 50 km
Immo Trebing GER NEUBULACH Vapaa 50 km
Rahel Trebing GER NEUBULACH Vapaa 50 km
Jani Tuominen FIN ESPOO Vapaa 50 km
Anne-Mari Tuomisto FIN ORIMATTILA Vapaa 50 km
Juho Tuppurainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Tuomo Valkonen FIN VANTAA Vapaa 50 km
Markku Villa UPM Kymi sellu FIN Vapaa 50 km
Jari Vilmi LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Jari Virkki TeamVarpo FIN Vapaa 50 km
Antti Väkevä Karsu.fi FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Iiro Åman FIN KEMPELE Vapaa 50 km

Matka: Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa) (32)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Lauri Alakuijala Espoo FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomo Erola Väsyneet Isät FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Suvi Eskola KuTuTriathlon FIN TOIVALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Esa Hakulinen FIN KERAVA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Huuki FIN KANNUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Hynninen Varkaus FIN VARKAUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mika Johnsson FIN LOHJA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Petri Karila Team Tehotuuma FIN TIKKALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomo Kauhaniemi Vilppulan Veikot FIN VILPPULA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Heikki Kinnunen FIN MATTILANPERÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nina Kohonen FIN SOTKAMO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jari Kylmälä UPM Kymi sellu FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Gerhard Mayrhofer AUT GALLNEUKIRCHEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Miia Moilanen Suomussalmen Rasti FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Juho Mäkiaho Korona Invest Oy FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Hilkka Mäkäräinen FIN RISTIJÄRVI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Leena Mäkäräinen FIN VANTAA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Elisa Mäkäräinen-Uhlbäck FIN OULU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jouko Niemi Jatke Oy FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomas Niinisalo Cramo Finland FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Alexey Patroev RUS KALEVALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jere Pekkinen Team Tehotuuma FIN KITEE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mari Pihlatie Herttoniemen Hiihtäjät FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mika Pirinen FIN IMATRA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Marco Sang suomussalmen rasti EST SUOMUSSALMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Sjoblom FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ilan Tokazier FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Tommola FIN HOLLOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Niko Torvela Herttoniemen Hiihtäjät FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Helinä Turtinen FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Joni Vihanta FIN KANNUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Joni Virtanen FIN VUOKATTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)


Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark