Vuokattihiihto


Finnish English

Osallistujalista

Matka: Perinteinen 30 km (172)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Vladimir Akhremchik 67km RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
Kai Alajoki FIN KÄLVIÄ Perinteinen 30 km
Nina Andersen Kuhmo-Ski FIN Perinteinen 30 km
Hannu Anttonen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Sanna Berg FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Kaisa Boshkov FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Andreas Byfält IS Söderby FIN KRUUNUPYY Perinteinen 30 km
Pier Calderara FIN KIRKKONUMMI Perinteinen 30 km
Sari Ervasti Kuusamon Erä-veikot FIN KUUSAMO Perinteinen 30 km
Ari Gren Lining No Stars FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
Timo Haapaniemi Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Perinteinen 30 km
Pasi Haapasaari TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Aapo Haataja Ylöjärven Ryhti FIN Perinteinen 30 km
Antero Hakkarainen HSY FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Timo Halmetoja Haapavesi FIN HAAPAVESI Perinteinen 30 km
Eva Hammarberg Lappeenranta FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
Tapio Heikkilä K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
Mari Heiskanen Sonkajärven Pahka FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Terhi Heiskanen Vuokatti Sport FIN Perinteinen 30 km
Antti Henell FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Jarkko Herronen FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
Heikki Hinkkanen Simpele FIN SIMPELE Perinteinen 30 km
Harri Holopainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Pekka Hosio Champion Door FIN NIVALA Perinteinen 30 km
Sami Hovila FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
Jan Huldén FIN ALAVETELI Perinteinen 30 km
Monica Huldén FIN ALAVETELI Perinteinen 30 km
Reijo Hyvärinen FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Mirjam Hyvönen Hallittu Kaaos FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Reijo Hyvönen Kiuruveden Urheilijat FIN KIURUVESI Perinteinen 30 km
Heikki Hyyryläinen FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Mikko Hyyryläinen Hankasalmen Hanka FIN HANKASALMI Perinteinen 30 km
Pasi-Jussi Hyytinen FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 30 km
Janne Häggqvist TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Mikko Hämäläinen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Tiina Ilomäki Team Varpo FIN Perinteinen 30 km
Christer Johnsson FIN LOHJA Perinteinen 30 km
Mia Johnsson FIN LOHJA Perinteinen 30 km
Ari Jousmäki Lining No Stars FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Julia Junkkala Kankaantaan Kisa FIN Perinteinen 30 km
Sanna Junttila Kokkolan Suunnistajat FIN KÄLVIÄ Perinteinen 30 km
Marko Juslin Espoo FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Ari Jäntti FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Tuire Jäntti FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Pertti Jäppinen Porvoon urheilijat FIN PORVOO Perinteinen 30 km
Kimmo Järvinen FIN TURKU Perinteinen 30 km
Juho-Matti Kaivosoja K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
Marja-Liisa Kananen SKO Ski Team FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Ritva Kara SKO SKI TEAM FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Asko Karppinen Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
Sirke Katajala FIN NURMES Perinteinen 30 km
Hannu-Pekka Kauppinen Mäntylahden veto FIN LAPINLAHTI Perinteinen 30 km
Sergey Khadzhinov RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
Anthony Killick Foothills Nordic Ski Club CAN CALGARY Perinteinen 30 km
Ossi Kilpeläinen Saviahon Sampo FIN SOTKAMO Perinteinen 30 km
Veli-Matti Kilpeläinen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Ari Kinnunen TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Tomi Kinnunen Kuumun Puhti FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
Timo Kivelä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Pekka Koivu TekU FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Merja Kosamo FIN YLÖJÄRVI Perinteinen 30 km
Marko Kotila Toholammin Urheilijat FIN TOHOLAMPI Perinteinen 30 km
Mikko Kulmala Porukkalenkit FIN PIRKKALA Perinteinen 30 km
Topi Kuorelahti Vuokatti Sport FIN Perinteinen 30 km
Veli Matti Kuronen Kajaanin palokunnan urheilijat FIN SOTKAMO Perinteinen 30 km
Juho Kyllönen V02Magnum FIN Perinteinen 30 km
Panu Latva FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Sonja Leinamo Valkeakosken Haka FIN Perinteinen 30 km
Paavo Leinonen Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
Arto Leminen FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Hannu Leppänen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Perinteinen 30 km
Ilkka Levonen Porukkalenkit FIN LEMPÄÄLÄ Perinteinen 30 km
Elina Lietzen FIN KANUNKI Perinteinen 30 km
Lauri Lietzen FIN KANUNKI Perinteinen 30 km
Timo Lietzen FIN TURKU Perinteinen 30 km
Timo Liikanen Pudasjärvi FIN PUDASJÄRVI Perinteinen 30 km
Vesa Linnamo VUOTECH FIN Perinteinen 30 km
Kaisa Loikkanen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Pekka Loikkanen Kätönkujan Kipinä FIN Perinteinen 30 km
Mikko Lyytikäinen Prima-rakentajat Oy FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Jami Maijanen UPM taurus FIN Perinteinen 30 km
Pentti Malinen FIN Perinteinen 30 km
Tommi Mannonen Espoo FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Elina Marjakangas Oulun Valppaat FIN OULU Perinteinen 30 km
Georgii Mavchun Espoon Suunta RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
Markku Metsäpelto Oulun Hiihtoseura FIN OULU Perinteinen 30 km
Arto Miettinen Vuorela FIN VUORELA Perinteinen 30 km
Pasi Mikkonen FIN PIHTIPUDAS Perinteinen 30 km
Sergey Mironenko RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
Teija Murtomäki LTH FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Jan Mäntyharju Porukkalenkit FIN LEMPÄÄLÄ Perinteinen 30 km
Pekka Märsylä Kokkolan suunnistajat FIN KÄLVIÄ Perinteinen 30 km
Samuli Nevanperä Vuokatti FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
Ville Nieminen Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
Dmitry Nikels Nikels Team RUS SERTOLOVO Perinteinen 30 km
Leena Nurmi Lempäälän Kisa FIN Perinteinen 30 km
Eerik Nurminen Kangasalan Kisa FIN Perinteinen 30 km
Mauri Ohtonen TeamVarpo FIN Perinteinen 30 km
Eero Okkonen FIN KULUNTALAHTI Perinteinen 30 km
Håkan Ollqvist Ik Myran FIN LUOTO Perinteinen 30 km
Anu Pakkanen FIN PUUPPOLA Perinteinen 30 km
Visa Palonen FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Tuomas Peltoniemi Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 30 km
Esa Peuraharju FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
Marko Piirainen FIN KUHMO Perinteinen 30 km
Martti Piirainen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Timo Pohjola reima FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
Leonid Primak BikeSkiTeamGornyak RUS SANKT PETERBURG Perinteinen 30 km
Keijo Pulkkinen Kempeleen Maratonklubi FIN Perinteinen 30 km
Markus Pörsti Noormarkun Nopsa FIN PORI Perinteinen 30 km
Joni Rauhansalo Valkeakosken Haka FIN Perinteinen 30 km
Mikko Rautiainen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Sergey Rogachevskiy RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 30 km
Kirsi Roivainen Kuopio FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Juho Rönkkö FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Pertti Salmensalo Paltamon Urheilijat FIN PALTAMO Perinteinen 30 km
Tiina Sara-Aho FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Martti Sorvoja K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
Patrik Still IF Brahe FIN PIETARSAARI Perinteinen 30 km
Antti Suomala VIHTAVUOREN Pamaus FIN VIHTAVUORI Perinteinen 30 km
Tenho Suomu FIN SEINÄJOKI Perinteinen 30 km
Marco Sylvelin FIN YLÖJÄRVI Perinteinen 30 km
Toivo Takala Jyväskylän yliopisto FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Piia Tapanainen hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Eija Tikkanen FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Hannu Tikkanen IFK Gråtmuren FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Tapani Tikkanen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Ari-Pekka Timlin FIN OULU Perinteinen 30 km
Joonas Tirri Kuopion pyöräilyseura FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Mikko Toivanen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Teemu Tuomarla FIN TAMPERE Perinteinen 30 km
Sari Tupitsa FIN ÄÄNEKOSKI Perinteinen 30 km
Svetlana Tyshova SC Alfa-Bitza RUS MOSCOW Perinteinen 30 km
Juho Uotila Hinnerjoen Yritys FIN HINNERJOKI Perinteinen 30 km
Timo Vaara FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Jorma Vehviläinen FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Arto Viitala Edux ski Team FIN NIVALA Perinteinen 30 km
Pekka Viitala FIN KOISJÄRVI Perinteinen 30 km
Leevi Virkkala Sievin Sisu FIN Perinteinen 30 km
Juha Viskari Hiihtoukot FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Leo Viskari FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Johanna Visuri FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Tanja Väyrynen KAIPR FIN VIEREMÄ Perinteinen 30 km
Sanna Yli-Hietanen Team Electrofit FIN Perinteinen 30 km
Juha Ylioinas Lining No Stars FIN TORNIO Perinteinen 30 km
Marko Turpeenniemi Team Electrofit FIN Perinteinen 30 km
Jaana Widbom Team Electrofit FIN Perinteinen 30 km
Arrigo Canclini Bormio ITA BORMIO Perinteinen 30 km
Mats Lövsund IS Söderby FIN PIETARSAARI Perinteinen 30 km
Juuso Mattila Himangan Urheilijat FIN SOTKAMO Perinteinen 30 km
Heidi Vierimaa Team Hiihtokonsultti FIN OULU Perinteinen 30 km
Tommy Åbacka IS Söderby FIN PIETARSAARI Perinteinen 30 km
Katriina Lipponen Vantaan Hiihtoseura FIN Perinteinen 30 km
Thomas Stöggl Skimarathon Team Austria AUT ELSBETHEN Perinteinen 30 km
Hans Råback Vaasan Hiihtäjät FIN Perinteinen 30 km
Esa Rinne Kyröskosken Ponsi FIN Perinteinen 30 km
Tomi Lehtola Hoputon loppu FIN ROVANIEMI Perinteinen 30 km
Sven-Erik Libäck IS Söderby FIN Perinteinen 30 km
Nikolai Kabanen Kuopio FIN Perinteinen 30 km
Ismo Parkkonen Suksisavotta/Haapavesi FIN Perinteinen 30 km
Jukka Tapanainen Suunta-Jurva FIN Perinteinen 30 km
Riku Lehtonen SaPu FIN Perinteinen 30 km
Jukka Metsänen Keihästien kuntoilu & liikunta FIN Perinteinen 30 km
Kari Leppänen KI-HO FIN Perinteinen 30 km
Niko Bäcklund FIN Perinteinen 30 km
Janne-Michele Heikkilä FIN Perinteinen 30 km
Sakari Kinnunen Kannonkosken Kiho FIN Perinteinen 30 km
Jouko Kinnunen Kannonkosken Kiho FIN Perinteinen 30 km
Jarkko Kiiskinen Intersport Piipponen FIN Perinteinen 30 km
Teuvo Törhönen FIN Perinteinen 30 km
Ly Jonuks EST Perinteinen 30 km
Timo Salminen FIN Perinteinen 30 km

Matka: Perinteinen 50 km (198)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Veijo Tolonen FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Ismo Ahonkivi TT.talli FIN PORI Perinteinen 50 km
Arto Alajääski Paaskosken Pärske FIN VALKEALA Perinteinen 50 km
Pekka Alakuijala FIN YLIVIESKA Perinteinen 50 km
Lasse Autio Vaasan Hiihtäjät FIN VAASA Perinteinen 50 km
Markku Auvinen Kajaaanin urheilijat FIN LINNANTAUS Perinteinen 50 km
Gilles Bertin FRA LAMANON Perinteinen 50 km
Petri Blomqvist FIN INIÖ Perinteinen 50 km
Stefan Bygdeson 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
Åsa Bygdeson 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
Jürgen Bätz GER FRANKENBLICK Perinteinen 50 km
Dmitriy Deev BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Perinteinen 50 km
Jukka Eilers JE-palvelu FIN HAMINA Perinteinen 50 km
Sofia Ervasti Oulun yliopisto FIN OULU Perinteinen 50 km
Jonne Eskola Amersports FIN Perinteinen 50 km
Heljä Flink-Lukkarinen FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
Jukka Flinkman UPM Kymi sellu FIN Perinteinen 50 km
Tom Fors FIN KRUUNUPYY Perinteinen 50 km
Aleksandr Golovin RUS BELOMORSK Perinteinen 50 km
Juho Halonen Pyhäjärven Pohti FIN Perinteinen 50 km
Mari Halonen Reisjärven Pilke FIN VUOKATTI Perinteinen 50 km
Ari-Pekka Harhala FIN ILMARINEN Perinteinen 50 km
Olli Heikkilä FIN KUUSAMO Perinteinen 50 km
Oona Heilala Ruukki FIN RUUKKI Perinteinen 50 km
Samuli Heino Lapti FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Marko Heinonen Osuuskauppa Hämeenmaa FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Arto Hemmilä Alavieskan viri FIN ALAVIESKA Perinteinen 50 km
Petri Hietala Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Seppo Hietanen Vantaan Hiihtoseura FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
Sari Hilli FIN NURMES Perinteinen 50 km
Sari Hirvelä FIN YLISTARO Perinteinen 50 km
Anna Hollmen Kuopio FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Erik Holm si-su FIN NEDERLAPPFORS Perinteinen 50 km
Jouni Honkala Turun varuskunnan urheilijat FIN TURKU Perinteinen 50 km
Jukka Hulkkonen FIN HALIKKO Perinteinen 50 km
Asko Huntus Kaustinen FIN KAUSTINEN Perinteinen 50 km
Anni Huuha Tampereen Pyrintö FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Anita Hämäläinen FIN VALKEALA Perinteinen 50 km
Jukka Hämäläinen FIN MUURAME Perinteinen 50 km
Kim Ignatius Vasaviikingit FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Heikki Iitti Kouvola FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
Hannu Isokangas Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KANNUS Perinteinen 50 km
Heikki Isoranta Rasti-Lukko/Rauma FIN KAARO Perinteinen 50 km
Antti Jokkala Droit FIN OULU Perinteinen 50 km
Janne Junttila FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 50 km
Terhi Junttila FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
Ahti Juntunen Metsähallitus FIN PUOLANKA Perinteinen 50 km
Anssi Juujärvi FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
Jari Juurela OUTOKUMPU FIN OUTOKUMPU Perinteinen 50 km
Markku Järvi FIN KOKKOLA Perinteinen 50 km
Ollipekka Kailari Airsystems Kajaani FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Jaakko Kaivosoja K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 50 km
Marja-Liisa Kanigan TriathlonSuomi FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Pauli Karjalainen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Paavo Karvonen FIN IISALMI Perinteinen 50 km
Titta Karvonen FIN SUOMUSSALMI Perinteinen 50 km
Erno Kaskinen C&S Ski Team FIN Perinteinen 50 km
Kari Katainen Terässiilit FIN SIILINJÄRVI Perinteinen 50 km
Martti Kaunisto Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Oona Kettunen Vuokatti Sport FIN Perinteinen 50 km
Janne Kinnunen Kajaanin Kaupunginteatteri FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Esko Kirssi Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Alfred Kjellman IF Brahe FIN PIETARSAARI Perinteinen 50 km
Merja Koistinen FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
Seppo Kolari FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Arttu Korpela K-Rauta Kuusamo FIN KUUSAMO Perinteinen 50 km
Niko Koskela Team Mäenpää FIN SEINÄJOKI Perinteinen 50 km
Karita Kousa Helsinki FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Jorma Kuronen Kainuun Hiihtoseura FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Kari Kuula FIN SUONENJOKI Perinteinen 50 km
Jukka Kuusela FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Mikhail Kuzmich RLM , KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
Roman Kuzmich RLM, KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
Jukka Kyllönen FIN ORAVISALO Perinteinen 50 km
Markku Laaksonen FIN Perinteinen 50 km
Jouni Laine FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Markus Laitila Valmet FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 50 km
Tanja Lankila FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Erkki Laukkanen FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Arja Lemmettylä FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Teemu Lemmettylä Kilon Silli FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Eero Leppänen Rasia Lopet FIN LAHTI Perinteinen 50 km
Hannele Lindell EY FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Juha Liukkonen FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Reino Loukusa Posion Pyrintö FIN POSIO Perinteinen 50 km
Lauri Lukkari FIN OULU Perinteinen 50 km
Janno Metsapool FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Kairi Metsapool EST KAJAANI Perinteinen 50 km
Antti Metsola FIN Perinteinen 50 km
Kalle-Antti Mikkonen Reckless Race FIN VARKAUS Perinteinen 50 km
Miia Moilanen Suomussalmen Rasti FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Tuomas Myllykoski Jämin Jänne FIN SEINÄJOKI Perinteinen 50 km
Hans Mäenpää Team Mäenpää FIN PIETARSAARI Perinteinen 50 km
Viktor Mäenpää Team Mäenpää FIN PIETARSAARI Perinteinen 50 km
Tomi Mäensivu Lining No Stars FIN NOORMARKKU Perinteinen 50 km
Jukka Mäkelä Sinebrychoff FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Jari Mäki-Eunsas Electrofit FIN OULU Perinteinen 50 km
Jussi Mäkiniemi Lapinlahti FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
Jussi Mökkönen Edux Ski Team FIN SIEVI Perinteinen 50 km
Kimmo Neuvonen Br bikers FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
Arto Nikkarinen Heltri FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Jyrki Nikkinen Lining No Stars FIN TUPOS Perinteinen 50 km
Bengt Nilsson 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
Petri Nissinen FIN Perinteinen 50 km
Tommi Nummila FIN TAIVASSALO Perinteinen 50 km
Eeva Nurmi Intersport Piipponen FIN Perinteinen 50 km
Risto Ojala Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
Satu Ovaska YIT FIN TURKU Perinteinen 50 km
Pekka Pajamo Vaasaviikingit FIN TUUSULA Perinteinen 50 km
Tuomas Parttimaa Droit FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Olli Pennanen Team Electrofit FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Riikka Pennanen PSM SPORT FIN TOIVALA Perinteinen 50 km
Tiina Peräläinen Team Hiihtokonsultti FIN SAARISELKÄ Perinteinen 50 km
Jeremias Pirinen Toyota Material Handling Finland Oy FIN Perinteinen 50 km
Ville Pirinen FIN KITEE Perinteinen 50 km
Tarmo Pyykkönen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Jorma Pöyry Hollolan Urheilijat-46 FIN HOLLOLA Perinteinen 50 km
Tero Rahikainen FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Esa Rautanen Jatke Oy FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Jukka Rautio FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Jari Rissanen PSM Sport FIN MAANINKA Perinteinen 50 km
Jarmo Rissanen Koiviston Isku Bioracer FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Markku Ritanotko FIN TURKU Perinteinen 50 km
Denis Rodikov KLLG RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
Elli Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
Jorma Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
Santeri Ryhänen Vantaan Hiihtoseura FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Mikko Rönkkö FIN IISALMI Perinteinen 50 km
Jori Saarela Edux ski team FIN YLIVIESKA Perinteinen 50 km
Jyrki Saksa TEUVA FIN TEUVA Perinteinen 50 km
Esa Salonen FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Janne Salonen Sievin Sisu FIN SIEVI Perinteinen 50 km
Tiina Sarparanta Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 50 km
André Schumann GER ROSTOCK Perinteinen 50 km
Riku Seppälä OAY- Kempele FIN KEMPELE Perinteinen 50 km
Aleksandr Shabunin KLLG RUS ST.PETERSBURG Perinteinen 50 km
Hanna-Mari Siivonen Pirkkalan hiihtäjät FIN PIRKKALA Perinteinen 50 km
Juha Sikanen Karttula FIN KARTTULA Perinteinen 50 km
Jari Sikkilä Sievin Sisu FIN SIEVI Perinteinen 50 km
Pertti Sirviö Oulun poliisilaitos FIN Perinteinen 50 km
Roman Slobodyanik RUS MOSCOW Perinteinen 50 km
Andrei Sokolov RUS MURMANSK Perinteinen 50 km
Leena Sulonen Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Marko Sundqvist UPM Taurus FIN Perinteinen 50 km
Jorma Suominen Hml FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Ronny Svartsjö If Åsarna FIN MUSTASAARI Perinteinen 50 km
Jari Takala Kura FIN KANNUS Perinteinen 50 km
Samuli Tapanainen hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Margaretha Tjärnström 7-mila SK SWE Perinteinen 50 km
Jukka Toivari VaajaSaneeraus OY FIN VAAJAKOSKI Perinteinen 50 km
Tuomo Toivari FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Valtteri Toivola Toholammin Urheilijat FIN TOHOLAMPI Perinteinen 50 km
Rauno Tuomi TT TALLI FIN Perinteinen 50 km
Olli Tyrväinen Jyväskylä Ski Marathon FIN Perinteinen 50 km
Rauno Vanhalakka FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
Kalle Widbom FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Joni Vihanta Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KANNUS Perinteinen 50 km
Jesse Väänänen C&S Ski Team FIN Perinteinen 50 km
Jan Örndahl C&S Ski Team FIN Perinteinen 50 km
Janne Kilappa Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
Jari Mäkirunsas Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
Henri Äijö Team Electrofit FIN Perinteinen 50 km
Jukka Juvonen Melalahden mieshiihtäjät FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Mirva Korpi KJV FIN PURMOJÄRVI Perinteinen 50 km
Isko Kuitunen FIN KERAVA Perinteinen 50 km
Niko Nättinen Finlandia Hiihto Team FIN Perinteinen 50 km
Riikka Pitkänen FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Mika Ronkainen Team Intersport FIN Perinteinen 50 km
Paolo Baretta Sci Nordico Serravalle Scrivia ITA Perinteinen 50 km
Lidia Carbonetti SCI Nordico Serravalle Scrivia ITA Perinteinen 50 km
Henri Vähä-Ypyä Saunamäen Sompaveikot FIN Perinteinen 50 km
Vitalii Andrianov Vokueva Team RUS Perinteinen 50 km
Veli-Pekka Eskeli Oilon Action FIN Perinteinen 50 km
Ari-Pekka Saarela Oilon Action FIN Perinteinen 50 km
Arto Pulkkinen Team Otraharju FIN Perinteinen 50 km
Jaana Valtonen Juvan Urheilijat FIN Perinteinen 50 km
Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka FIN Perinteinen 50 km
Aimo Arffman SOTKAMO FIN Perinteinen 50 km
Jukka Manninen Siivousliike Manninen Oy FIN NUMMINEN Perinteinen 50 km
Mari Aumakallio Lappeenranta FIN Perinteinen 50 km
Jarkko Jauho Joutsenon Kullervo FIN Perinteinen 50 km
Jukka Ruotsalainen Nets Ski Team FIN Perinteinen 50 km
Mikko Lehmus Rehjäntien Koitto FIN Perinteinen 50 km
Jussi Saukkonen TMWP FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
Minna Heikkinen FIN SIIVIKKALA Perinteinen 50 km
Marko Pekurinen Instate Oy FIN Perinteinen 50 km
Matti Lappalainen FIN Perinteinen 50 km
Topi Ronkainen FIN Perinteinen 50 km
Ville Uitto Insinööritoimisto Uitto FIN Perinteinen 50 km
Jussi Uitto InsinööritoimistoUitto FIN Perinteinen 50 km
Tiina Moilanen Siilinjärven hiihtoseura FIN Perinteinen 50 km
Päivi Tommola FIN Perinteinen 50 km
Jouni Häkkinen FIN Perinteinen 50 km
Anja Härkönen FIN Perinteinen 50 km
Jouko Niiranen Mäläskän Erä FIN KESTILÄ Perinteinen 50 km
Jukka Kemppainen Kajaanin Suunnistajat FIN Perinteinen 50 km
Veijo Kotikumpu FIN Perinteinen 50 km
Timo Lötjönen Kestilän Kisaveikot FIN Perinteinen 50 km

Matka: Vapaa/Perinteinen 20 km (114)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Ilkka Ala-Kasari FIN MUURAME Vapaa/Perinteinen 20 km
Anni Alakoski Reisjärven Pilke FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Paul Connor Australian Biathlon AUS MENZIES CREEK Vapaa/Perinteinen 20 km
Heli Ellonen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Immo Eloranta Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
Jenna Eskola Amersports FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Riitta Heikkonen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Mirja Hinkkanen Simpele FIN SIMPELE Vapaa/Perinteinen 20 km
Jaana Holmström RRR FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Eero Husso Lining No Stars FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Moiseenko Julia RUS Санкт-Пе Vapaa/Perinteinen 20 km
Mikko Jylhänkangas Sojy FIN VUOKATTI Vapaa/Perinteinen 20 km
Terttu Kareketo-Greijer FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Henri Karlstedt LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Matti Kauppinen FIN MUURAME Vapaa/Perinteinen 20 km
Oskari Kemppainen Kajaani FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
Hanna Kerman Koffkerho FIN VANTAA Vapaa/Perinteinen 20 km
Markus Kesti FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
Antti Kilpinen FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
Kari Kilpinen VIITAILA FIN VIITAILA Vapaa/Perinteinen 20 km
Elina Korhonen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
Merja Korhonen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Tommi Korhonen Vuokatti Power Team FIN SOTKAMO Vapaa/Perinteinen 20 km
Pia Koskelo LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Tiina Koskinen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Kalle Kouki UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Kirsi Kyllönen FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
Nea Kytäjä Valkeakosken Haka FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Kari Laino Hapua FIN HAPUOJA Vapaa/Perinteinen 20 km
Siiri Laino Hapua FIN HAPUOJA Vapaa/Perinteinen 20 km
Hannu Lankinen UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Suvi Leinonen Paltamon Urheilijat FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Casper Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Jasmin Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Kati Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Lucas Lindevall FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Annina Lundell FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
Petra Mannila LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Juha Miettinen FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
Toni Mikkonen Eltel Networks Pohjoinen Oy FIN PALTANIEMI Vapaa/Perinteinen 20 km
Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi FIN PULKKILA Vapaa/Perinteinen 20 km
Jenni Nenonen FIN SULKAVA Vapaa/Perinteinen 20 km
Pasi Oittinen Karla-huoltaa kaikki autot FIN PIEKSÄMÄKI Vapaa/Perinteinen 20 km
Mikko Pajari UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Elena Pazovnikova Vokueva Team RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Johanna Peltokangas FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Tolppanen Pirjo FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 20 km
Ari-Pekka Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Elias Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Evilla Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Outi Poikonen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Minna Pyy Osuuskauppa Maakunta FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Toni Pyykönen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Laura Rantalainen Ylöjärven Ryhti FIN TAMPERE Vapaa/Perinteinen 20 km
Janne M Rantanen UPM Kymi sellu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Mira Rantanen FIN SUNDSBERG Vapaa/Perinteinen 20 km
Laura Rantonen Kestilän Kisa-Veikot FIN KEMI Vapaa/Perinteinen 20 km
Tuuli Raunio Kankaantaan Kisa FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Ari Rautiainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
Vladimir Rovnik Commandant's airfield RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Ekaterina Rozhkova RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Johanna Ruoho FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 20 km
Eveliina Räisänen Kuopion Reipas FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Eemeli Salmelin Espoon Hiihtoseura FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Sallamaria Salokangas FIN KANKAANPÄÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
Irina Sharobaeva Ski Time, Saint Petersburg RUS Санкт-Пе Vapaa/Perinteinen 20 km
Sergey Shvets Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Eero Siivonen Pirkkalan hiihtäjät FIN PIRKKALA Vapaa/Perinteinen 20 km
Elena Skorobogatykh Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Elena Soluyanova Nikels Team RUS ST.PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Yana Soluyanova Nikels Team RUS SAINT PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Toscha Stopar Australian Biathlon AUS MENZIES CREEK Vapaa/Perinteinen 20 km
Jukka Suopajärvi FIN LEMU Vapaa/Perinteinen 20 km
Tuomas Suopajärvi Kalannin Vankka FIN LEMU Vapaa/Perinteinen 20 km
Harri Suutari FIN KAJAANIKAJANI Vapaa/Perinteinen 20 km
Emma Taipale FIN OULU Vapaa/Perinteinen 20 km
Ulla Teppo JAMSKI FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa/Perinteinen 20 km
Leila Tupasela FIN LAHTI Vapaa/Perinteinen 20 km
Irene Uusitalo vantaa FIN VANTAA Vapaa/Perinteinen 20 km
Jakub Vacuska CZE ROUCHOVANY Vapaa/Perinteinen 20 km
Anja Vehman FIN VANTAA Vapaa/Perinteinen 20 km
Minna Kubin Team Hiihtokonsultti FIN OULU Vapaa/Perinteinen 20 km
Mikko Kemppainen Eltel Pohjoinen Oy FIN TÖRMÄNMÄKI Vapaa/Perinteinen 20 km
Jarkko Kettukangas FIN VUOKATTI Vapaa/Perinteinen 20 km
Anna Kudasheva Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
Andrei Kotelnits Ski Time Saint-Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
Irina Lopatnikova Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
Laura Vornanen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 20 km
Ekaterina Manushkina Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
Olga Slipchenko RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
Elias Vähä-Ypyä Pirkkalan Hiihtäjät FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Jarmo Laakso Toholampi FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Aki Huotari FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Virpi Huotari FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Eelis Jauho Joutsenon Kullervo FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Artem Shcherbakov Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa/Perinteinen 20 km
Eelia Vänttilä FIN OULU Vapaa/Perinteinen 20 km
Tarja Salokangas Kankaanpää FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Riikka Koivisto FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Raisa Ala-Lipasti Mäntsälän Urheilijat FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Hannele Parkkonen Haapajärvi FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Tom Sirviö FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Alla Ivanova RUS Vapaa/Perinteinen 20 km
Tommi Holopainen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Tommi Laitinen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Seija Hattunen FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Evgeniy Kuznetsov RUS Санкт-Пе Vapaa/Perinteinen 20 km
Jeremia Timlin Kiuruvesi FIN KIURUVESI Vapaa/Perinteinen 20 km
Merja Ruuttula Sievin Sisu FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Lars Sandström Kronoby FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Aapo Ohtonen Kainuun Hiihtoseura FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Niina Ohtonen Kainuun Hiihtoseura FIN Vapaa/Perinteinen 20 km
Aale Kettukangas FIN VUOKATTI Vapaa/Perinteinen 20 km
William Welsby Sotkamon Jymy FIN Vapaa/Perinteinen 20 km

Matka: Vapaa 30 km (245)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Marco Sang suomussalmen rasti EST SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
Timo Aalto Turengin Sarastus FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
Timo Aalto Turengin Sarastus FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
Aaro Aaltonen Virtain urheilijat FIN MÄNTTÄ Vapaa 30 km
Jari Aho FIN ESPOO Vapaa 30 km
Vesa Ahvonen FIN IMATRA Vapaa 30 km
Martianova Aleksandra Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Tero Askola FIN TERVO Vapaa 30 km
Oskari Aumo Iittala FIN IITTALA Vapaa 30 km
Niina Bodekole C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
Dmitriy Bykov Nikels Team RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Mariella Både-Landell C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
Josefina Böök Karihaaran Visa FIN Vapaa 30 km
Bystrov Dmitrii RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Mepa Elfving Team Electrofit FIN Vapaa 30 km
Arto Elomäki Nakkilan Vire FIN PORI Vapaa 30 km
Jari Emmes IS SÖDERBY FIN KRUUNUPYY Vapaa 30 km
Hannu Ervasti Kuusamon lukio FIN KUUSAMO Vapaa 30 km
Markku Ervasti Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Annika Fors FIN TEERIJÄRVI Vapaa 30 km
Tommy From If Åsarna FIN TEERIJÄRVI Vapaa 30 km
Vladimir Golosov RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Kati Haapakorva Team Köykkyrin kiertäjät FIN KONTIO Vapaa 30 km
Ossi Haapaniemi Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Liisa Haikonen Mikkeli FIN RAHULA Vapaa 30 km
Jarmo Havula Hämeenlinnan Hiihtoseura FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
Martti Heinonen Team Liquid FIN ESPOO Vapaa 30 km
Riitta Heiskanen FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Tomas Hellqvist IS Söderby FIN Vapaa 30 km
Kari Holappa Kemaki FIN OULU Vapaa 30 km
Severi Honkonen Perhon Kiri FIN Vapaa 30 km
Emmi Huovinen Paltamon Urheilijat FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Onni Huttunen Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
Jyri Hyvärinen Suonenjoen Vasama FIN SUONENJOKI Vapaa 30 km
Antti-Pekka Hyökkäri UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
Petri Hämäläinen FIN KOTKA Vapaa 30 km
Petteri Hämäläinen Kuopion Elo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Janne Immonen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Tomi Immonen Destia Oy FIN TAMPERE Vapaa 30 km
Mikko Inkeröinen Kouvola FIN KOUVOLA Vapaa 30 km
Janita Jokelainen FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Virve Jouhten Team Köykkyrin kiertäjät FIN KEMPELE Vapaa 30 km
Kauko Juntunen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
Mikko Juujärvi Osuuskauppa Maakunta FIN Vapaa 30 km
Kaisa Juvonen Team JuTi FIN JOENSUU Vapaa 30 km
Aino-Maria Jääskeläinen Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 30 km
Heta-Maija Kalilainen FIN Vapaa 30 km
Mikko Kalilainen FIN Vapaa 30 km
Jari-Ville Kallio Porukkalenkit FIN METSÄKANSA Vapaa 30 km
Jani Karonen IBD Cycling ry FIN Vapaa 30 km
Niko Karvonen Harrastelija FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Petri Kauppi FIN ORIMATTILA Vapaa 30 km
Noora Kauppinen Haukitien harhailijat FIN TAIPALSAARI Vapaa 30 km
Katri Keminen Hollola FIN HOLLOLA Vapaa 30 km
Mikko Kemppainen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Jesper Kero UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
Aki Keränen Sweco FIN KELLO Vapaa 30 km
Harri Keski-Korpi Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Kari Kettukangas Hollola FIN HOLLOLA Vapaa 30 km
Mervi Kilpeläinen Paltamo FIN PALTAMO Vapaa 30 km
Lauri Kivikari C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
Marko Kohonen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
Petteri Kokkonen Koff kerho FIN HYVINKÄÄ Vapaa 30 km
Veikko Kolehmainen FIN NOKIA Vapaa 30 km
Risto Komulainen FIN KUHMO Vapaa 30 km
Kristiina Koponen Lähitapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Eino Korhonen Heinämäen Heitto FIN OULUNSALO Vapaa 30 km
Jarkko Korhonen FIN VAAJAKOSKI Vapaa 30 km
Virpi Korhonen FIN VAAJAKOSKI Vapaa 30 km
Kasperi Koskinen Ei tuolla lailla ku eri lailla FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Eemil Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN PATTIJOKI Vapaa 30 km
Kirsi Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN PATTIJOKI Vapaa 30 km
Antti Kuisma Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
Antti Kummu C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
Jonna Kuronen Lieksan hiihtoseura FIN PANKAKOSKIPANKAKOSKI Vapaa 30 km
Reetta Kuusisto FIN ESPOO Vapaa 30 km
Juha-Matti Kuusjärvi Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Oksana Kuzmich RLM , KLLG RUS SANKT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Alisa Laitinen Mikkelin Hiihtäjät FIN MIKKELIMIKKELI Vapaa 30 km
Henri Lehikoinen FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
Ari Lehto Entisten Nuorten Hiihtoseura FIN LAHTI Vapaa 30 km
Irja Leinonen KHS FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Jukka Leppänen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Topias Leppänen Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Markus Lippo Team Tervahiihto FIN OULU Vapaa 30 km
Sakari Lukinmaa C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
Elina Läspä Kuusamon Erä-Veikot FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
Tuomas Manninen Sähkö-Onni FIN SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
Kalle Matikainen Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Sirpa Matkaselkä Piipsjärven reippaat FIN OULAINEN Vapaa 30 km
Keijo Mattila Arktiset Bussit FIN ROVANIEMI Vapaa 30 km
Kalle Melanen Lappeenranta FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
Juha Mikkola C&S Ski Team FIN Vapaa 30 km
Cristina Mishica VUOTECH FIN Vapaa 30 km
Markus Mitronen Jatke Oy FIN Vapaa 30 km
Tero Mustapää Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
Toni Myllylä Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
Niina Mäntyniemi Team Köykkyrin kiertäjät FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Keira Niemi Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
Raisa Niemi Tampere FIN TAMPERE Vapaa 30 km
Ellen Nieminen FIN LIMINKA Vapaa 30 km
Luukas Nieminen FIN LIMINKA Vapaa 30 km
Tuula Nieminen FIN LIMINKA Vapaa 30 km
Reijo Niskanen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 30 km
Juha Nissinen YIT FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Juha Nurmi Kuusamon Erä-veikot FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
Aleksi Nyström FIN Vapaa 30 km
Tero Ojala UPM Taurus FIN Vapaa 30 km
Sami Paasonen UPM Taurus FIN Vapaa 30 km
Jari Partanen FIN OULU Vapaa 30 km
Pekka Partanen FIN HIKIÄ Vapaa 30 km
Jyri Pelkonen Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
Taina Peltonen FIN Vapaa 30 km
Taina Peltonen Tohtoritiimi FIN SUONENJOKI Vapaa 30 km
Esa Penttilä Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Jukka-Pekka Perttula FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Tero Pesonen Pyhäjärven pohti FIN PYHÄSALMI Vapaa 30 km
Pavel Petrov Nikels Team RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Aino Pihlava Kankaantaan Kisa FIN Vapaa 30 km
Niko Piironen FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
Marjo Piirto FIN OULU Vapaa 30 km
Jaakko Pitkälä Prima-rakentajat Oy FIN LEPPÄVESI Vapaa 30 km
Miska Poikkimäki Vuokatti Ski Team Kainuu FIN Vapaa 30 km
Iisakki Ponnikas Keravan Urheilijat FIN Vapaa 30 km
Mari Punna FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Mervi Päätalo-Taponen Imatran urheilijat FIN PUNTALA Vapaa 30 km
Taisto Pöllänen Firecon FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Satu Pöntiö Sotkamon Jymy FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
Rauno Qvick FIN PYHÄSALMI Vapaa 30 km
Jyrki Riekki Suomussalmen Rasti FIN SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
Jari Ristimäki SKO SKI TEAM FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
Raila Rosenblad FIN MÄNTSÄLÄ Vapaa 30 km
Tomi Rämä FIN KOTKA Vapaa 30 km
Aapo Saastamoinen Lieksan Hiihtoseura FIN LIEKSAIEKSA Vapaa 30 km
Susanna Salokangas Hapua FIN HAPUOJA Vapaa 30 km
Martin Sang EST SUOMUSSALMI Vapaa 30 km
Tomi Santasalo Jämin Jänne FIN Vapaa 30 km
Greta Sariola Puijon Hiihtoseura FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Mikko Savolainen FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Leena Savukoski YK FIN YLIVIESKA Vapaa 30 km
Kimmo Siira KnuVe FIN OULU Vapaa 30 km
Arto Sikanen Karttulan Urheilijat FIN KARTTULA Vapaa 30 km
Pekka Sirviö FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
Anu Skog FIN KONTIO Vapaa 30 km
Viktor Smirnov BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 30 km
Alastair Smith Whitehorse Cross Country Ski Club CAN WHITEHORSE Vapaa 30 km
Marko Sorvari FIN OULAINEN Vapaa 30 km
Jaakko Suomu FIN KOKKOLA Vapaa 30 km
Maarit Sutinen FIN LEPPÄVIRTA Vapaa 30 km
Risto Suutari FIN MIKKELI Vapaa 30 km
Elias Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Jenni Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Juuso Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Oliver Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Paulus Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Samu Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Seppo Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Johanna Takanen FIN SIEVI Vapaa 30 km
Miska Tervala Hollolan Urheilijat 46 FIN Vapaa 30 km
Marko Toimela UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
Niko Torvela Herttoniemen Hiihtäjät FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Juuso Tossavainen Kuusamon Erä-Veikot FIN VUOKATTI Vapaa 30 km
Jani Tuominen FIN ESPOO Vapaa 30 km
Anne-Mari Tuomisto FIN ORIMATTILA Vapaa 30 km
Antti Tuunala Prima-rakentajat Oy FIN 41310 Vapaa 30 km
Anna Tynkkynen Niukkalan Virvoke FIN PORVOO Vapaa 30 km
Harri Uotinen Muuratsalo Riders FIN SÄYNÄTSALO Vapaa 30 km
Raimo Uotinen FIN HÄRKÄLÄ Vapaa 30 km
Kari Wahlman FIN ESPOO Vapaa 30 km
Marjut Vallin Rauha FIN RAUHA Vapaa 30 km
Lauri Varis Pielaveden Sampo FIN LAUKKALA Vapaa 30 km
Taina Vehmanen TT TALLI FIN PORI Vapaa 30 km
Eveliina Vesterinen FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
Mervi Vesterinen FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
Filip Vikström IS Söderby FIN PIETARSAARI Vapaa 30 km
Santeri Virta Parkanon urheilijat FIN PARKANO Vapaa 30 km
Virpi Vähäkangas Keravan Urheilijat FIN KERAVA Vapaa 30 km
Juha Yli-Kankahila UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
Antti Ylä-Rautio FIN ESPOO Vapaa 30 km
Vokueva Zhanna Vokueva Team RUS ST-PETERSBURG Vapaa 30 km
Krista Åman FIN KEMPELE Vapaa 30 km
Ann-Mary Ähtävä Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
Rasmus Ähtävä Vuokatti Sport FIN Vapaa 30 km
Joni Freeman Team Electrofit FIN ESPOO Vapaa 30 km
Kirsi Mäntyniemi-Sipilä FIN Vapaa 30 km
Iiro-Mikko Harju Pyhäjärven Pohti FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
Otto-Eemil Karvinen Kontiolahden urheilijat FIN LEHMO Vapaa 30 km
Ville-Valtteri Karvinen Kontiolahden urheilijat FIN LEHMO Vapaa 30 km
Johanna Kiviniemi Sinebrychoff FIN KERAVA Vapaa 30 km
Hannu Komulainen Specialty Minerals Nordic FIN Vapaa 30 km
Konstantin Kudashev Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
Ari-Pekka Poikonen APP Audit Oy FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Henna Rautiainen Himangan urheilijat FIN Vapaa 30 km
Juha Remes Kiuruveden urheilijat FIN KIURUVESI Vapaa 30 km
Veli-Pekka Saari Piipsjärven Reippaat FIN OULAINEN Vapaa 30 km
Sanna Sihvonen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Tapani Tikkanen Kiuruveden Urheilijat FIN KIURUVESI Vapaa 30 km
Daniel Åbacka IS Söderby FIN PIETARSAARI Vapaa 30 km
Aleksandra Martianova Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
Sergey Porutchik Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
Lassi Vuorinen Skiteam 105 FIN Vapaa 30 km
Iurii Fedotov Ski Time, Saint Petersburg RUS SANKT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Dmitrii Bogdanov Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
Viola Bogdanova Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 30 km
Kaija-Terttu Laitala Alahärmä FIN Vapaa 30 km
Ossi Laitala Alahärmän Kisa FIN Vapaa 30 km
Tuomo Teno FIN Vapaa 30 km
Per-Ole Sund Vasa Skidklubb FIN Vapaa 30 km
Dmitriy Mamontov Vokueva Team RUS Vapaa 30 km
Aleksei Steklov Vokueva Team RUS Vapaa 30 km
Dmitriy Avdeev Vokueva Team RUS Vapaa 30 km
Timo-Jussi Talsi FIN Vapaa 30 km
Veera Väänänen OULU FIN OULU Vapaa 30 km
Teuvo Ohenoja Saloisten Salama FIN Vapaa 30 km
Henri Saukko Oulainen FIN OULAINEN Vapaa 30 km
Timo Varis Kainuun Prikaati FIN Vapaa 30 km
Saku Siren Oulun hiihtoseura FIN Vapaa 30 km
Johnny Sjölind Ski Team Paskahaka FIN Vapaa 30 km
Juho Pienimäki Kyrön Voima FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Antti Raatikainen Kainuun Prikaati FIN Vapaa 30 km
Anna Ikonen FIN Vapaa 30 km
Risto-Matti Niskanen FIN Vapaa 30 km
Ari Väänänen Oulu FIN Vapaa 30 km
Karoliina Kinnunen FIN Vapaa 30 km
Pasi Paavola Kaustisen Pohjan-Veikot FIN Vapaa 30 km
Katri Bäcklund FIN Vapaa 30 km
Laura Suopanki Swimming Club Vuokatti FIN Vapaa 30 km
Samu Hanska Häijää team FIN Vapaa 30 km
Sami Ukkonen Juva FIN Vapaa 30 km
Marko Laitinen Normet FIN IISALMI Vapaa 30 km
Jarmo Junkkari FIN Vapaa 30 km
Tanja Laitala FIN HAAPAVESI Vapaa 30 km
Jarmo Kämäräinen Muhos FIN MUHOS Vapaa 30 km
Jonna Säisä Vieremän Koitto FIN IISALMI Vapaa 30 km
Anni Angeria Iisalmen Visa FIN IISALMI Vapaa 30 km
Jari Sjöström IS Söderby FIN Vapaa 30 km
Simo Tuorilainen FIN Vapaa 30 km
Jarmo Tuorilainen FIN Vapaa 30 km
Jonna Juntunen Kainuun Hiihtoseura FIN Vapaa 30 km
Markku Meklin FIN Vapaa 30 km
Pauli Lätti FIN IISALMI Vapaa 30 km
Jenni Timonen FIN Vapaa 30 km
Eveliina Lintula Pyhäjärven Pohti FIN Vapaa 30 km
Elina Hämäläinen Kymin Koskenpojat FIN Vapaa 30 km
Ari Grönstrand FIN MUHOS Vapaa 30 km

Matka: Vapaa 50 km (383)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Hannu Ala-Kapee Kuntopirkat FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Raimo Aho FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Arttu Ahola FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Jussi Ahtonen Kuhmo FIN KUHMO Vapaa 50 km
Aleksander Akhremchik 67km RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Panfilov Alexey RUS MOSCOW Vapaa 50 km
Sini Alusniemi Ikaalisten urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Mikko Ampuja FIN HAAPA-KIMOLA Vapaa 50 km
Kostina Anastasiya Vokueva Team RUS MOSCOW Vapaa 50 km
Aleksei Arefev RUS KOSTAMUS Vapaa 50 km
Jari Arino Metso Flow Control Oy FIN NURMIJÄRVI Vapaa 50 km
Petteri Arovainio FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Andre-Christophe Bakala FRA RAUMA Vapaa 50 km
Evgenii Bazhenov RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Kari Borén FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
Lev Budnik Apatity ski club RUS APATITY Vapaa 50 km
Anatoliy Bugmyrin RUS ST.PETERSBURG Vapaa 50 km
Jukka Eeva Perttelin Peikot FIN KUUSJOKI Vapaa 50 km
Petri Erkkilä Kura FIN KANNUS Vapaa 50 km
Antti Eskola FIN ESPOO Vapaa 50 km
Sonja Eskola FIN ARKKUKARI Vapaa 50 km
Timo Eskola Miilux Oy FIN ARKKUKARI Vapaa 50 km
Sergey Fedorchuk RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Konstantin Firevich Ski Time, Saint Petersburg RUS SANKT-PETERBURG Vapaa 50 km
Tuomas Girsen Terässiilit FIN SIILINJÄRVI Vapaa 50 km
Sergey Gruzdev Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Minna Haapakoski FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Mika Haataja Lahti FIN LAHTI Vapaa 50 km
Henri Hakala Nanhian Tunkit Enduro Team FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Markus Hallberg IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
Ilkka Hanhela Hanhiperän vauhti FIN OULU Vapaa 50 km
Markus Hannula FIN JÄRVENPÄÄ Vapaa 50 km
Tuomas Harmaala Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KALAJOKI Vapaa 50 km
Jarkko Hautamäki Vahvat Juoksijat Ry FIN OULU Vapaa 50 km
Elina Heikkinen FIN KEMI Vapaa 50 km
Mikko Heikkinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
Jouko Heikura Vihdin Viesti FIN LOHJA Vapaa 50 km
Arttu Heilala Taivalkosken metsäveikot FIN RUUKKI Vapaa 50 km
Mika Heilala FIN RUUKKI Vapaa 50 km
Mika Heimonen FIN SUOLAHTI Vapaa 50 km
Seppo Henriksson Pöytyän Urheilijat FIN YLÄNE Vapaa 50 km
Juha Hiekkaranta Sikaosasto FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Kalle Hirvelä FIN MUURAME Vapaa 50 km
Antti-Jussi Hirvonen Alvajärven Urhot FIN PALOKKA Vapaa 50 km
Jouni Hirvonen Team Jordan FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Harri Holopainen Ergo-Kalusteet Oy FIN KARTTULA Vapaa 50 km
Juhani Hovi FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Aki Huhtala PKK FIN VUORENTAUSTA Vapaa 50 km
Seppo Huotari Kaipr FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Erkki Huuskonen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Pekka Hyttinen Riistaveden Urheilijat FIN VARTIALA Vapaa 50 km
Elias Hämäläinen C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
Herkko Hämäläinen MHY Etelä-Savo FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Joni Hämäläinen FIN JOKIOINEN Vapaa 50 km
Jonas Hästö C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
Pekka Ignatius FIN ONTTOLA Vapaa 50 km
Jouko Ihalainen Keski-iän kiitäjät FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
Kim Jokinen Salon Vilpas FIN SALO Vapaa 50 km
Hanna Joronen IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
Tero Joutsen Sports Lab Jyväskylä FIN Vapaa 50 km
Arttu Junttila FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Juha Juurikorpi FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Aro Juutinen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Ilkka Jylhänkangas Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
Hiskias Jylkkä FIN Vapaa 50 km
Niina Jämsén FIN PALTANIEMI Vapaa 50 km
Juhani Jämsä Toholammin Urheilijat FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
Sakari Jämsä Oulu FIN OULU Vapaa 50 km
Juha Järvelä FIN TIKKAKOSKI Vapaa 50 km
Pekka Järvenpää FIN VARKAUS Vapaa 50 km
Risto Jääskeläinen Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Timo Kaakinen FIN OULU Vapaa 50 km
Jani Kaarivaara LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Pekka Kaartinen FIN PALTAMO Vapaa 50 km
Janne Kainulainen Iisalmi FIN IISALMI Vapaa 50 km
Eija Kaipainen Kotka FIN KOTKA Vapaa 50 km
Waltteri Karhumaa Ounasvaaran Hiihtoseura FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Pasi Kauppila FIN VALKEALA Vapaa 50 km
Heimo Keränen FIN Vapaa 50 km
Jukka Keränen Suomen Levyprofiili Oy FIN Vapaa 50 km
Mikko Keränen FIN Vapaa 50 km
Jukka Keskitalo Pyhäjoki Ski Team FIN PYHÄJOKI Vapaa 50 km
Tuomas Keskitalo Kokkola FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
Marko Kesti FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Seppo Ketola Tampere FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Atte Kettunen Jämsänkosken Ilves FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Dmitry Khmyznikov Ski Time, Saint Petersburg RUS ST.PETERSBURG Vapaa 50 km
Ville Kiljunen Arctic Blue Gin FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Jukka Kiuru FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
Ilkka Kohvakka FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Vladimir Kolechko Ski Time, Saint Petersburg RUS ST. PETERSBURG Vapaa 50 km
Jussi Komulainen Nuaksen Voima FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Arto Korhonen FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Elisa Korhonen FIN OULU Vapaa 50 km
Hannu Korhonen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Kari T Korhonen Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 50 km
Matias Korhonen Karjalan lennosto FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Mika Korhonen Tosta Lähtee -team FIN ESPOO Vapaa 50 km
Jouni Korkatti K-Rauta Rautapohja FIN Vapaa 50 km
Pasi Korpela FIN NOORMARKKU Vapaa 50 km
Janne Koski LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Vesa Koskinen TMWP FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Piia Kotikumpu Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
Anttoni Kumpunen PPP-97 FIN KOTKA Vapaa 50 km
Arto Kuokka Lave FIN LAPINLAHTI Vapaa 50 km
Kari Kuokka FIN LAPINLAHTI Vapaa 50 km
Miika Kuronen Lieksan hiihtoseura FIN PANKAKOSKI Vapaa 50 km
Ari Kyllönen Paltamo FIN PALTAMO Vapaa 50 km
Mika Kyllönen FIN KUHMO Vapaa 50 km
Petri Kyllönen FIN HOLLOLA Vapaa 50 km
Mikko Kyrö FIN KIRKKONUMMI Vapaa 50 km
Juha Kähkönen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Anne Laatikainen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Joona Lahtinen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Hannu Laine Karkku FIN SASTAMALA Vapaa 50 km
Marko Laine Haapajärven Kiilat FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Teppo Laitala Seinäjoen hiihtoseura FIN HÄRMÄ Vapaa 50 km
Julia Laitinen Iisalmen Visa FIN IISALMI Vapaa 50 km
Minna Laitinen FIN MIKKELIMIKKELI Vapaa 50 km
Taru Laitsaari Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 50 km
Thomas Landell C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
Arto Lappi Kuopion palomiesurheilijat FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Arttu Lappi FIN LAHTI Vapaa 50 km
Veikko Lavonen TekU-Kajaani FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Jari Lehmusmetsä TMWP Ski Team FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Timo Lehtonen TT TALLI FIN KÖYLIÖ Vapaa 50 km
Jouni Leinonen Espoo FIN ESPOO Vapaa 50 km
Salla Leinonen Espoo FIN ESPOO Vapaa 50 km
Timo Leinonen KHS FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Kari Leivonen VHS FIN VANTAA Vapaa 50 km
Janne Lempiäinen FIN PERNIÖ Vapaa 50 km
Jussi Lepistö Triathlon Club Heinola FIN HEINOLA Vapaa 50 km
Mika Lepistö TT TALLI FIN NAKKILA Vapaa 50 km
Lasse Leppänen HiihtoOravat FIN OULU Vapaa 50 km
Marko Liimatainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Petri Lindholm Finska Kompaniet FIN SALO Vapaa 50 km
Remi Lindholm 4KAAD FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Johanna Liukkonen FIN LAHTI Vapaa 50 km
Juha Liukkonen FIN TURKU Vapaa 50 km
Juuso Liukkonen FIN LAHTI Vapaa 50 km
Eevakaisa Loukusa Siilinjärven Hiihtoseura FIN SEINÄJOKI Vapaa 50 km
Ossi Luoma Tosta Lähtee Team FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Jussi Makkonen IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
Saara Malinen FIN ESPOO Vapaa 50 km
Jari Marjoniemi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Vincent Martin Club Nordique Aydat Pessade FRA LA ROCHE BLANCHE Vapaa 50 km
Markus Marttinen Mikkeli FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Simo Matikainen Kainalniemen Hiki FIN KITEE Vapaa 50 km
Elli Maunuksela Urjala FIN URJALA Vapaa 50 km
Emmi Maunuksela Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
Jari Maunuksela Urjala FIN URJALA Vapaa 50 km
Ville Maunuksela Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
Jukka Mehtälä OHS FIN OULU Vapaa 50 km
Mervi Meriläinen FIN NURMES Vapaa 50 km
Esa Mertanen Sinebrychoff FIN JÄRVENPÄÄ Vapaa 50 km
Jukka Metsi Karhukallion Hiihtäjät FIN IMATRA Vapaa 50 km
Juha Miettinen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Juho Mikkonen Vuokatti Ski Team Kainuu FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Toni Mikkonen Mikkosen laulavat tukkijätkät FIN LIEKSA Vapaa 50 km
Heikki Molari Team Asianajotoimisto Päivi Molari, Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
Päivi Molari Team Asianajotoimisto Päivi Molari, Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
Dmitry Murashkn FIN MURMANSK Vapaa 50 km
Matti Myllylahti Edux ski team FIN YLIVIESKA Vapaa 50 km
Timo Mäkelä FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
Kari Mäki Jämsänkosken Ilves FIN Vapaa 50 km
Nina Mäki Jämsänkosken Ilves FIN JÄMSÄNKOSKI Vapaa 50 km
Markus Mäkinen Lahti Trail Runners FIN LAHTI Vapaa 50 km
Elias Mäntynen Vantaan Hiihtoseura FIN VANTAA Vapaa 50 km
Sami Nenonen FIN SIILINJÄRVI Vapaa 50 km
Ari Niemi FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Kari Niemi TT TALLI FIN PORI Vapaa 50 km
Matti Ilmari Niemi Suomenkylän Sisu FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
Petri Niemi FIN PUHOS Vapaa 50 km
Petteri Niemi FIN HEINOLA Vapaa 50 km
Ari Niittymäki SkiTeam 105 FIN KOKEMÄKI Vapaa 50 km
Pasi Nikara FIN TARVAALA Vapaa 50 km
Victoria Nikels Nikels Team RUS SERTOLOVO Vapaa 50 km
Eero Niskanen T;mi niskanen eero FIN RUHTINANSALMI Vapaa 50 km
Jukka Nissilä K-Rauta Rautapohja FIN Vapaa 50 km
Keijo Nordström Team Velo Cycling FIN SALO Vapaa 50 km
Juha Nurminen Lining No Stars FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Niina Närhi Puumalan Hiihtäjät FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Jukka Oikarinen Suomussalmen Rasti FIN KEMPELE Vapaa 50 km
Viacheslav Okunev Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Henrik Olin Karakallion ryhti FIN ESPOOESPOO Vapaa 50 km
Vesa Onnela Ski Jyväskylä FIN Vapaa 50 km
Pasi Paavolainen Lining No Stars FIN KOTKA Vapaa 50 km
Heikki Palosaari Rannanperän Raju FIN OULU Vapaa 50 km
Antti Partanen Team jumijuna FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Jari Partanen Karttulan Fysioterapia Oy FIN KARTTULA Vapaa 50 km
Olli Partanen Team Jumijuna FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Vesa Partanen FIN IISALMI Vapaa 50 km
Jyrki Partio Jordan Team FIN HANGASTENMAA Vapaa 50 km
Markku Pehkonen Sappi Kirkniemi FIN LOHJA Vapaa 50 km
Mikko Peltokangas FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
Henrikki Pietilä Mukavat valkut FIN KANGASALA Vapaa 50 km
Mari Pihlatie Herttoniemen Hiihtäjät FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Jarkko Piirto FIN OULU Vapaa 50 km
Jari Piispanen Kokkola FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
Juhani Pitkänen C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
Svetlana Plisova RUS MURMANSK Vapaa 50 km
Pavel Porvatov Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Aleksandr Prokofev RUS ST. PETERSBURG Vapaa 50 km
Natalya Prokofeva RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Arto Puntti Salo FIN SALO Vapaa 50 km
Paavo Purmonen Liperin hiihtoseura FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
Pasi Puronurmi FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Marko Päkkilä Onkamo FIN HAUKIPUDAS Vapaa 50 km
Matti Pääkkönen FIN RIIHIKOSKI Vapaa 50 km
Kari Raappana Op Ylä-Kainuuta FIN SUOMUSSALMI Vapaa 50 km
Merja Raatikainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Sampo Rahko FIN OULU Vapaa 50 km
Hennariikka Rahkola Jämin Jänne FIN SEINÄJOKI Vapaa 50 km
Jaakko Rajamäki Imatra FIN IMATRA Vapaa 50 km
Julius Rajamäki FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Tuomas Rajamäki Imatran Urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Jouni Rantala Kangasalan Kisa FIN KANGASALA AS Vapaa 50 km
Matti Rantala Versowood Oy FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Petri Rantamaa Tosta lähtee team FIN Vapaa 50 km
Pentti Rantonen Kestilän Kisa-Veikot FIN KESTILÄ Vapaa 50 km
Valtteri Rantonen Kestilän kisa-Veikot FIN OULU Vapaa 50 km
Janne Rauhala FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Miikka Rauhala FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Jarmo Rautiainen FIN HAMARI Vapaa 50 km
Jaakko Reijonen FIN OULU Vapaa 50 km
Juha Reijonen Liperin Hiihtoseura FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
Roope Reponen Dentina FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Petri Rinkinen Hk Günthérs FIN Vapaa 50 km
Igor Rodkin RUS KOSTAMUS Vapaa 50 km
Matti Roininen Valtimon Vasama FIN VALTIMO Vapaa 50 km
Asko Roivas FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
Petri Rouvinen FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
Antti Ruotsalainen Team Jumijuna FIN Vapaa 50 km
Sami Rusanen FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Juho Ruuttula Sievin Sisu FIN OULU Vapaa 50 km
Mika Räisänen Kontiolahti FIN KONTIOLAHTI Vapaa 50 km
Simo Räsänen FIN VUORELA Vapaa 50 km
Kati Rönkkö FIN IISALMI Vapaa 50 km
Esa Saarijärvi Perähikiän Pyrintö FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Rauno Saastamoinen Lieksan Hiihtoseura FIN LIEKSA Vapaa 50 km
Jani Salmela Oilonaction FIN LAHTI Vapaa 50 km
Esko Salo Kuopio FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Henna-Riikka Salo Kuopio FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Janne Salo Perniön Urheilijat FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Toni Salojärvi FIN KLAUKKALA Vapaa 50 km
Olavi Salomaa FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Jarmo Salow Oulaisten Huima FIN OULAINEN Vapaa 50 km
Petri Salow halmetie semipro racing team FIN OULAINEN Vapaa 50 km
Kai Samelin TeamVarpo FIN Vapaa 50 km
Hannu Sarajärvi Coxa Oy FIN NOKIA Vapaa 50 km
Laura Seppänen IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
Aleksey Serov Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Anton Serov Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERBURG Vapaa 50 km
Vadim Sharobaev Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Jere Siivonen Pirkkalan Hiihtäjät FIN PIRKKALA Vapaa 50 km
Andrey Sikstov kllg.ru RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Simo Siltanen Perniön Urheilijat FIN TURKU Vapaa 50 km
Mikko Simonen Paaskosken Pärske FIN VOIKKAA Vapaa 50 km
Jussi Simula Jämsänkosken Ilves FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Matti Sjoblom FIN ESPOO Vapaa 50 km
Alexey Skibin Ski Time, Saint Petersburg RUS ST PETERSBURG Vapaa 50 km
Elena Smirnova BikeSkiTeam Gornyak RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Lauri Sorvali FIN LAIHIA Vapaa 50 km
Harri Sorvari Oulun poliisilaitos FIN Vapaa 50 km
Jukka Sorvoja Törmäperän Urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Topi Suomalainen FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Lauri Sutinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
Hanna Sydänmaanlakka FIN TAIPALSAARI Vapaa 50 km
Jyrki Syrjäsalo FIN SASTAMALA Vapaa 50 km
Heikki Säily ProMart Oy FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Tuomas Säily FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Tuomas Särkilahti FIN ESPOO Vapaa 50 km
Jussi Särkkä Vantaa FIN VANTAA Vapaa 50 km
Reijo Särkkä Tillinmäen Ryhti FIN RISTIINA Vapaa 50 km
Arttu Tahvanainen Pyhäselän urheilijat FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Tero Tahvanainen Hollolan Urheilijat -46 FIN LAHTI Vapaa 50 km
Kari Tamsi Lining No Stars FIN VANTAA Vapaa 50 km
Mikko Taskinen FIN SOTKAMO Vapaa 50 km
Monakhova Tatiana RUS MOSCOW Vapaa 50 km
Ilkka Tawast C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
Simo Terävä IBD Cycling ry FIN Vapaa 50 km
Sami Tiainen Team JuTi FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Tino Tiilikainen Intersport Piipponen FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Marika Tiiperi Alatornion pirkat FIN TORNIO Vapaa 50 km
Matti Tikka UPM Kymi sellu FIN Vapaa 50 km
Tomi Tissari FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Juha Tolonen FIN KUUSA Vapaa 50 km
Jarkko Tossavainen FIN VUORELA Vapaa 50 km
Immo Trebing GER NEUBULACH Vapaa 50 km
Rahel Trebing GER NEUBULACH Vapaa 50 km
Maxim Tsybatov Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Elisa Tuohino VUORELA FIN VUORELA Vapaa 50 km
Mikko Tuomaala FIN ESPOO Vapaa 50 km
Antero Tuononen FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
Juho Tuppurainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Juuso Tuppurainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Harri Turunen Arctic Blue Gin FIN TOKRAJÄRVI Vapaa 50 km
Kari Turunen Lining no stars FIN KERAVA Vapaa 50 km
Marko Turunen Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Kari Ursin FIN HÄMEENLINNA Vapaa 50 km
Inga-Maria Vaara Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Henri Wahlman FIN ESPOO Vapaa 50 km
Tuomo Valkonen FIN VANTAA Vapaa 50 km
Antti Wallenberg OP Ylä-Kainuu FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Jarkko Vanhala Oulun Reipas FIN OULU Vapaa 50 km
Sergey Verhovcev RUS ILYINSKO-PODOMSKOE Vapaa 50 km
Markku Villa UPM Kymi sellu FIN Vapaa 50 km
Jari Vilmi LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Jari Virkki TeamVarpo FIN Vapaa 50 km
Markku Virtanen Kuusamon Erä-Veikot ry FIN ESPOO Vapaa 50 km
Mikko Virtanen Kuopys FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Jukka Vuolle Kunto-pirkat FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Kari Vuorinen Lempäälän kisa FIN LEMPÄÄLÄ Vapaa 50 km
Olavi Sariola FIN Vapaa 50 km
Antti Väkevä Karsu.fi FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Henri Välilä Lehmo FIN LEHMO Vapaa 50 km
Jani Ylisaukko-Oja FIN ESPOO Vapaa 50 km
Sergei Zvirbul RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Iiro Åman FIN KEMPELE Vapaa 50 km
Vesa Arjovuo Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Timo Kiiveri Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Marika Laaksonen Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Markotapio Lauren Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Tapio Markki Team Electrofit FIN ESPOO Vapaa 50 km
Hilla Rudanko Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Samuli Syrjänen Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Susanna Tainio Team Electrofit FIN Vapaa 50 km
Jarmo Hälvä Imatra FIN IMATRA Vapaa 50 km
Mika Jämsä Toholammin urheilijat FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
Joni Karjalainen Finlandia Hiihto Team FIN Vapaa 50 km
Tomi Korhonen leppävirran urheilijat FIN VARKAUS Vapaa 50 km
Juho Kämäräinen ohs FIN MUHOS Vapaa 50 km
Jarkko Liuha Kangasalan Kisa FIN KANGASALA Vapaa 50 km
Mika Tuononen Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
Mira Tuononen Vuokatti Sport FIN Vapaa 50 km
Pinja Ojanen Halti FIN Vapaa 50 km
Niklas Peltoniemi Teuvan Rivakka FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
Päivi Roivainen Siilinjärven hiihtoseura FIN IISALMI Vapaa 50 km
Guido Soodla TARTU SKI CLUB EST VEIBRI Vapaa 50 km
Urmas Tiits Kangasalan Kisa FIN KANGASALA Vapaa 50 km
Toni Timlin Vieremän seurakunta FIN KIURUVESI Vapaa 50 km
Aleksi Vaittinen TFW Joensuu FIN KITEE Vapaa 50 km
Olga Zabrodina Ski Time, Saint Petersburg RUS Vapaa 50 km
Matti Heikkinen FIN Vapaa 50 km
Jarmo Peittola KkG FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Marjaana Pitkänen Oulun Hiihtoseura FIN SIILINJÄRVI Vapaa 50 km
Vesa-Pekka Koskinen FIN Vapaa 50 km
Roman Venediktov Vokueva Team RUS Vapaa 50 km
Damjan Premoze SRHF SLO Vapaa 50 km
Miia Vilve Mikkeli FIN Vapaa 50 km
Janne Vilve Mikkeli FIN Vapaa 50 km
Vlad Safin Mazvrov Team RUS Vapaa 50 km
Maxim Korovin Mazvrov team RUS Vapaa 50 km
Vladimir Vakin Mazvrov team RUS Vapaa 50 km
Jyrki Korhonen FIN Vapaa 50 km
Jussi-Pekka Heikkinen Kohveronkankaan Kalske FIN Vapaa 50 km
Pekka Rakkolainen FIN Vapaa 50 km
Kalle Kauppinen Augmentsports FIN IISALMI Vapaa 50 km
Tommi Pekkanen Kirkkonummi FIN Vapaa 50 km
Kauko Heinikoski Paksumahat FIN OULU Vapaa 50 km
Rauni Eklund Hämeenlinnan Hiihtoseura FIN Vapaa 50 km
Pekka Manninen Rantasalmen Urheilijat FIN Vapaa 50 km
Ville-Petteri Peittola Sotkamon Jymy FIN Vapaa 50 km
Jari Turunen Juvan Urheilijat FIN Vapaa 50 km
Sami Pöllänen FIN MÄNTYHARJU Vapaa 50 km
Jarko Ahokas FIN Vapaa 50 km
Olli Tapio FIN Vapaa 50 km
Ari Hämäläinen Juva FIN Vapaa 50 km
Satu Lähelmä FIN Vapaa 50 km
Esa Airaksinen FIN Vapaa 50 km
Sanna Käräjäoja Ntr FIN HAAPAVESI Vapaa 50 km
Henri Kantola TuottoPLUS Oy FIN RUUKKI Vapaa 50 km
Veli Pyhtilä Taivalkosken Kuohu FIN OULU Vapaa 50 km
Heikki Valjus FIN NURMES Vapaa 50 km
Aito Pennanen FIN Vapaa 50 km
Jouko Liinamaa Liinamaan palvelut FIN Vapaa 50 km
Seppo Häkkinen Porvoon Akilles FIN Vapaa 50 km
Iina Virnes Sauvo FIN Vapaa 50 km
Olli Seppä Haapaveden Urheilijat FIN Vapaa 50 km
Kaj Raute FIN Vapaa 50 km
Marko Piipponen Tuupovaaran Urheilijat FIN Vapaa 50 km
Kimmo Piipponen Tuupovaara FIN Vapaa 50 km
Matti Kauppinen FIN Vapaa 50 km

Matka: Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa) (87)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Mikko Peltola FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jarmo Kopra Valkeakosken Haka FIN HÄMEENLINNA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Lauri Alakuijala Espoo FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Lauri Alakuijala Espoo FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jarkko Björn TEAM Brjön FIN NUMMELA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomo Erola Väsyneet Isät FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Suvi Eskola KuTuTriathlon FIN TOIVALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Dmitriy Gavryushin RUS MURMANSK Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Esa Hakulinen FIN KERAVA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Teemu Heikkinen VUOTECH FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nea Heilala Tampere FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ilkka Heinonen ileximius FIN LIETO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pertti Hiltunen K-Rauta Rautapohja FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Hollmén FIN KUOPIO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ville Hulkkonen FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pekka Huttunen FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Huuki Kannuksen Vesiosuuskunta FIN KANNUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Hynninen Varkaus FIN VARKAUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Hyvärinen Rectum River Sk FIN TERVOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Esa Hämäläinen FIN SASTAMALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Lauri Jaakola Kähtävä FIN KÄHTÄVÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mika Johnsson FIN LOHJA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jyrki Koivulahti FIN MULTIA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Kristiina Kananen Kajaani FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Petri Karila Team Tehotuuma FIN TIKKALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Antti Karjalainen SKK FIN JYVÄSKYLÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomo Kauhaniemi Vilppulan Veikot FIN VILPPULA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Roni Knuutila Edux ski team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nina Kohonen FIN SOTKAMO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Markku Kouva Nordic Silva Oy FIN OULU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jyri Kylmälä UPM Kymi sellu FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ville Lumila FIN ROVANIEMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jani Lösönen FIN KUOPIO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Markkula Lempäälän Kisa FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ari Matkaselkä Piipsjärven reippaat FIN OULAINEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Gerhard Mayrhofer AUT GALLNEUKIRCHEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Vesa Moilanen Edux ski team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Asko Mäkelä FIN OULAINEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Juho Mäkiaho Korona Invest Oy FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Hilkka Mäkäräinen FIN RISTIJÄRVI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Leena Mäkäräinen FIN VANTAA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Elisa Mäkäräinen-Uhlbäck FIN OULU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jouko Niemi Jatke Oy FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomas Niinisalo Cramo Finland FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tapani Niskanen Arkkitehtisuunnittelu Niskanen Oy FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Riku Närhi Rovaniemi FIN ROVANIEMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Olli Ohtonen VUOTECH FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jukka-Pekka Ojala Oulun poliisilaitos FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Erno Paalanen TEAM Björn FIN NUMMELA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Alexey Patroev RUS KALEVALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pauli Pehkonen Sweco Rakennetekniikka FIN HILTULANLAHTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jere Pekkinen Team Tehotuuma FIN KITEE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Veikko Petäjistö FIN VALKEAKOSKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Antti Piiparinen IrMu FIN ROVANIEMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mika Pirinen FIN IMATRA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tero Pöllänen UPM Kymi sellu FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Kari Rantalainen Tredu FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Janne Raula FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Dan Roos Malax IF FIN LÅNGÅMINNE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sami Saarela UPM Taurus FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pekka Siiskonen Valmet Technologies Oy FIN KANGASALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Juha Sipponen UPM Taurus FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ossi Sippu Joroisten Urheilijat FIN VARKAUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jukka Timlin Edux Ski Team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ilan Tokazier FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Tommola FIN HOLLOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Evgeny Trofimov run2gether RUS MOSCOW Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Helinä Turtinen FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Hannu Tynkkynen Niukkalan Virvoke FIN PORVOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jouni Vantaala Lahden hiihtoseura FIN LAHTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Joni Virtanen FIN VUOKATTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Harri Österberg FIN VANTAA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Kai Helpiö Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Petri Jallli Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jyri Lahtinen Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Antti Mäntynen Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pekka Niva Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Petri Puhakainen Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Janek Shein Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jukka Uusitalo Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sauli Ylikylä Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Tapio Vantaan Hiihtoseura FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ivan Kasyankov Kirovsk ski team RUS KIROVSK, LENINGRAD AREA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sergey Slipchenko RUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Lasse Paavola Kaustisen Pohjan-Veikot FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jouni Rostila Tampereen Hiihtoklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Anssi Koivuniemi Team Electrofit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark