Asics Sentrumsløpet



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

<- StartNr -> <- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Distanse ->
10001 Thor Kristian Høimoen OSLO NOR 10 km
6002 Joar Martin Østby OSLO NOR 10 km
9052 Wenche Støa JEVNAKER NOR 10 km
9053 Nina Ensrud Solheim TØRBERGET Vestre Trysil IL NOR 10 km
9054 Lena Reistad OSLO NOR 10 km
9055 Philip Folkedal OSLO NOR 10 km
8232 Marte Haraldsen OSLO Ravenrockers NOR 10 km
101 Aurora Haraldsen-Jupskås OSLO Ravenrockers junior NOR Norlandia 600 m barneløp (3-11 år)
3126 Arne-Vetle Gulliksen OSLO Forsvarsmateriell NOR 10 km
4001 Vera Sudbø MORGEDAL Morgedal IL NOR 10 km
4002 Steinar Vollebæk SKJETTEN Svette gutter i trange trikotter NOR 10 km
11001 Hanne Bergsmark OSLO NOR 10 km
6003 Thomas Nguyen FROGNER NOR 10 km
4003 Tor Knudsen SÆTRE Sætre innebandy NOR 10 km
4004 Atle Danielsen OSLO Cardio kickboxing NOR 10 km
3128 Asmund Grinaker OSLOOSLI NOR 10 km
12103 Einar Østby OSLO NOR 10 km
10003 Kjetil Samnøy OSLO NOR 10 km
6004 Beate Selbo TRONDHEIM NOR 10 km
7001 Anette Selbo TRONDHEIM NOR 10 km
5197 Mahad Awaleh OSLO NOR 10 km
5198 Cristian Riveros OSLO NOR 10 km
5199 Per-Stian Vatne SLEPENDEN NOR 10 km
11002 Tom Sæthershagen MJØNDALEN Bravida Asker & Bærum NOR 10 km
4005 Ole Martin Prebensen Tanberg OSLO NOR 10 km
4006 Maurice Velterop FJERDINGBY NED 10 km
12104 John Rune Emilsen KOLBOTN Hesselberg Truck AS NOR 10 km
6005 Magne Bergsvik JESSHEIM NOR 10 km
6006 Trym Rostad OSLO Gjerdrum IL NOR 10 km
6007 Magnus Moltzau OSLO NOR 10 km
5200 Morten Meland HAUGESUND NOR 10 km
5201 Kjersti Thorsen Meland HAUGESUND NOR 10 km
5202 Siri Margrethe Svenn OSLO NOR 10 km
4007 Jostein Rød Hanssen OSLO NOR 10 km
9056 Sander Stenseth LILLEHAMMER NOR 10 km
5203 Tom Endresplass FETSUND Crossfit Christiania NOR 10 km
6008 Jørn Hugo Isaksen DRAMMEN Team Skaret NOR 10 km
9057 Anne Britt Rake SKJETTEN NOR 10 km
3129 Knut Eric Elstad HVALSTAD Knuffen Pes & Svette NOR 10 km
7004 Prathap Kumar Salian OSLO IND 10 km
7005 Lise-Lotte Lillebø-Farestveit LØRENSKOG NOR 10 km
50005 Jostein Lillebø-Farestveit LØRENSKOG NOR 5 km
102 Julian Julius Lillebø-Farestveit LØRENSKOG NOR Norlandia 600 m barneløp (3-11 år)
103 Maximus Lillebø-Farestveit LØRENSKOG NOR Norlandia 600 m barneløp (3-11 år)
7006 Beate Rasmussen OSLO NOR 10 km
5205 John Ivar Johansen SÆTRE NOR 10 km
7007 Carolin Steinert OSLO GER 10 km
6009 Mette Hellstrøm OSLO NOR 10 km
6010 John Eivind Meland OSLO NOR 10 km
50007 Lise Smeby SKARNES Team Skippertak NOR 5 km
10006 Kjell Johansson OSLO Oslo Sporveier NOR 10 km
4009 Ragnhild Storstein MAURA Plan1 AS NOR 10 km
9058 Tone Merete Ebbestad OSLO Svelvik marathon society, avd sogn NOR 10 km
5206 Johanne Kristiansen OSLO Deloitte BIL NOR 10 km
8233 Kjell Erik Austli TRONDHEIM NOR 10 km
11004 Maria Åmo OSLO NOR 5 km
8234 Øystein Andresen OSLO Universitetet i Oslo NOR 10 km
8235 Eli Ulvestad OSLO NOR 10 km
50009 Astrid Smeby OSLO Team skippertak NOR 5 km
7008 Marte Livgård OSLO NOR 10 km
11005 Merete Johansen HORTEN OPIL NOR 10 km
4013 Ronny Eldegard ØVRE ÅRDAL Jotun NOR 10 km
2007 Jon Sudbø OSLO Norges Luftsportsforbund NOR 10 km
11006 Robert Jonsson BÆRUMS VERK NTG Hockey NOR 10 km
6012 Roar Haglund EIDSVOLL VERK Løpsklubben 1814 NOR 10 km
5208 Andreas Moberg TÅRNÅSEN NOR 10 km
4008 Trine Elstad OSLO Knuffen Pes & Svette NOR 10 km
7009 Tove Kristina Høgheim KURLAND NOR 10 km
3136 Øyvind Rise OSLO Røa IL NOR 10 km
9060 Christian Ramm OSLO NOR 10 km
11007 Kari Lien Olsen RÅDAL NOR 10 km
11008 Christine Aanesen SKIEN NOR 10 km
6011 Hilde Vibeke Stoltenberg EIDSVOLL VERK Løpsklubben 1814 NOR 10 km
2015 Tom Nordheim FJELLHAMAR Gjøvik FIK NOR 10 km
3137 Jørn-Morten Innselset OSLO NOR 10 km
8236 June Nilsen OSLO NOR 10 km
2017 Simen Myklebust OSLO NOR 10 km
5210 Espen Lauvstad RÅDE Handicare NOR 10 km
6013 Anders Linseth AURSKOG Kripos IL NOR 10 km
6014 Svein Aamodt AURSKOG Aura Trening og Helse NOR 10 km
9061 Magnus Lauvstad RÅDE Råde IL NOR 10 km
50013 Christine Kalstrup SANDE Team Hauglum NOR 5 km
9710 Gudbrand Fjellstad OSLOOSLO NOR 10 km
3138 Jin Hui Zhang OSLO NOR 10 km
51044 Mari Hauglum Bermingrud OSLO Team Hauglum NOR 5 km
10009 Madeleine Rosenkrantz OSLO NOR 10 km
6015 Kaja Frøystein SANDVIKA NOR 10 km
6016 Rune Fjelleng OSLO NOR 10 km
6017 Cathrine H Lorentzen LILLESTRØM Ekelundstien NOR 10 km
11010 Silje Halonen KARASJOK NOR 10 km
8237 Svein Erik Bjørheim FROGNER NOR 10 km
7010 Trygve Vea OSLO NOR 10 km
6018 Helene Hermansen OSLO NOR 10 km
6019 June Olaussen LILLEHAMMER NOR 10 km
7011 Inger Johanne Fiuren ARENDAL NOR 10 km
4017 Sean Monaghan OSLO OSi NOR 10 km
5211 Ivar Svendsen OSLO Romerike ultraløperklubb NOR 10 km
9063 Mette H. Johnsgaard ØVRE ÅRDAL Sprekis NOR 10 km
10010 Tom Arsenović OSLO NOR 10 km
7014 John Vaughan OSLO GBR 10 km



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark