Bislett 24-timers



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

162 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- startnr -> <- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Klasse ->
1 Lars Møller RASTA Romerike Ultraløperklubb NOR M45-49
150 Trond Arne Liavik HARSTAD Team 6847 NOR M45-49
2 Siw B Nicolaisen PORSGRUNN Romerike Ultraløperklubb NOR K45-49
4 Stig Morten Negård TILLER Hell Ultraløperklubb NOR M40-44
5 Vile Horg LAKSEVÅG Gneist NOR M45-49
7 Fred Andersen STORD Haugesund Triatlhlonklubb NOR M45-49
8 Andrea Liebe OSLOOSLO Romerike Ultraløperklubb NOR K50-54
9 Ane Heskestad SKIEN Gjerpen IF Allianse - Friidrett NOR K40-44
10 Thomas Willy Lindgren OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR M23-34
11 Cecilie Longva Igesund OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR K40-44
12 Unni Dahl Ottesen HOF Drammen Triathlon Club NOR K45-49
13 Cathrine Melsom Walle TØNSBERG Romerike Ultraløperklubb NOR K40-44
14 Lotta Thörn LOMMA Scania Road Runners SWE K40-44
15 Kirsti Johnsen Skåtøy EGERSUND Egersund IK NOR K40-44
16 Tomas Ankarcrona BANKERYD Team Nordic Trail SWE M40-44
17 Sina Nordby HASLUM Romerike Ultraløperklubb NOR K23-34
18 Kasper Kristoffersen HASLUM Romerike Ultraløperklubb NOR M23-34
19 Christian Duus OSLO Oslo NOR M35-39
20 Ole Gundersen SILJANSILJAN Gsk NOR M45-49
21 Alex Hansen LØVENSTAD Løvenstad NOR M40-44
22 Marianne Nesje RÅHOLTRÅHOLT Romerike Ultraløperklubb NOR K50-54
23 Tom Benjaminsen PORSGRUNN Skagerrak Sportsklubb NOR M40-44
24 Odd Edøy SUNNDALSØRA Sunndal IL Friidrett NOR M60-64
25 Line Caliskaner LØRENSKOG Romerike Ultraløperklubb NOR K45-49
26 Ola Skage Sander GJERDRUM Ulanbator BB/Mårhundens venner 2 NOR M35-39
27 Jan Robert Heiberg BEKKESTUA Bekkestua NOR M23-34
28 Jeanett Møane SKIEN Skien NOR K23-34
29 Steinar Jansen SKIEN Gjerpen IF NOR M55-59
30 Rakel Erla Sævarsdottir HAGAN Romerike Ultraløperklubb ISL K23-34
31 Fridtjof Stalsberg OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR M23-34
32 Mats Høyset OSLO Uniconsult BIL / Eikefjord IL NOR M40-44
33 Terje Furuseth HAMAR Hamar IL NOR M45-49
34 Wenche Johnsen REINE Lofoten Ultraløperklubb NOR K45-49
35 Kjell Skogvang RINGEBU Spiridon NOR M70-74
36 Dennis Vareide OSLO Oslo NOR M23-34
37 Lisa Amundsson SYD-KOSTER Strömstad Löparklubb SWE K55-59
38 Pål Thoresen PORSGRUNN Treungen IL NOR M45-49
39 Silvia Amodio MALAGA ULTRAFONDO CANTABRIA URU K55-59
40 Jan Magnus Brevik OSLO Rye Sp.Kl NOR M35-39
41 Zoltan Kuthy MÖLNLYCKE Mölnlycke SWE M45-49
42 Lars Dørum SKI Spiridon/Skimilajoggen NOR M65-69
43 Hilde Ackenhausen TÅRNÅSENTPRNÅSRN Spiridon LLL/Team Coop NOR K40-44
44 Karina Lie BARDU team Makkerparet NOR K23-34
45 Jostein Lundgaard RAUFOSS Raufoss IL NOR M50-54
46 Sten Orsvärn SKARPNÄCK Stockholm LDK SWE M55-59
47 Terje Tveitdal RÅDAL Bergen løpeklubb NOR M40-44
48 Martin Scharp MALMÖ Malmö Löp SWE M50-54
49 Hilde Johansen HØNEFOSS Romerike Ultraløperklubb NOR K45-49
50 Rakel Enoksen SVOLVÆR Lofoten Ultraløperklubb/ Team Compressport NOR K40-44
51 Odd Ivar Solvold SANDEFJORD Runar NOR M45-49



Sider: 1 | 2 | 3 | 4



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark