2019 Sandman Triathlon



Start List
Current Entries. If you have entered but are not shown below please e-mail info@alwaysaimhighevents.com

Search field
Search string

<- First Name -> <- Surname -> <- Distance -> <- Team ->
Simon Adey-Davies Individual Entry - Classic Course
Poppy Alexander Sandman Legend
Tabitha Angle-Smith Individual Entry - Classic Course
Bethan Billington Junior Triathlon
Dylan Billington Junior Triathlon
Craig Blackburn Individual Entry - Classic Course
Jackie Blackburn Individual Entry - Classic Course
Wr Blackwell Individual Entry - Sprint Course
Diana Brookshaw Individual Entry - Sprint Course
Andrew Brown Individual Entry - Classic Course
Jimmy Clarke Individual Entry - Sprint Course
Steve Collyer Individual Entry - Classic Course
Andrea Cooper Individual Entry - Classic Course
Pete Crossley Sandman Legend
Simon Dawson Individual Entry - Classic Course
Katja Empson Individual Entry - Classic Course
Chris Evans Individual Entry - Classic Course
Clare Fox Sandman Savage
Callum Garvey Individual Entry - Classic Course
Melanie Gaul Individual Entry - Classic Course
Richard Gell Individual Entry - Classic Course
Michael Gosney Sandman Legend
Svenja Gruenewald Sandman Savage
Matthew Harrison Individual Entry - Classic Course
Max Hemsworth Junior Triathlon
Paul Hemsworth Individual Entry - Classic Course
Christian Holding Sandman Legend
Gary Hughes Sandman Legend
Eamonn Hunt Individual Entry - Sprint Course
Paul Islip Sandman Legend
Jonathan Kerr Individual Entry - Classic Course
Graham Kirkwood Sandman Legend
Glenda Lord Individual Entry - Classic Course
Hari Lucas Junior Triathlon
Sion Lucas Junior Triathlon
Scott Mackenzie Sandman Legend
Steve Moore Individual Entry - Classic Course
Pete Nicholson Individual Entry - Classic Course
Lewis Perrins Junior Triathlon
Matthew Perrins Individual Entry - Sprint Course
Chris Pillar Sandman Legend
Kevin Polhill Sandman Legend
Carl Prince Individual Entry - Classic Course
Lauren Prince Junior Triathlon
Sam Prince Junior Triathlon
Sarah Quinlan Individual Entry - Classic Course
Tim Radford Individual Entry - Sprint Course
Fiona Richardson Individual Entry - Classic Course
Elaine Rowlands Individual Entry - Classic Course
Colin Shore Sandman Legend
Roger Thomas Individual Entry - Classic Course
Derek Underwood Individual Entry - Classic Course
Tanya Vengrinova Sandman Legend
Gareth Warburton Individual Entry - Sprint Course
Donna Watt Individual Entry - Classic Course


TDL Event Services   |   Units 1 & 2   |   Llangefni   |   LL77 7AW