Botnia MTB



Finnish Swedish English
Anmälda

Söka i fält
Sök efter

157 deltagar(e) hittades i sökningen, visar 1 - 157
<- StartNr -> <- Namn -> <- Förening eller ort -> <- Land -> <- Stad -> <- Distans ->
1 Kimmo Aalto Härmä-MTB YLIHÄRMÄ MTB 69 km
2 Jesse Asikainen Wärtsilä VAASA MTB 69 km
3 Thore Björkgren Team VEO MAALAHTI MTB 69 km
4 Thomas Böling TMB Racing VAASA MTB 69 km
5 Otto Domars Korsholm KOIVULAHTI MTB 69 km
6 Johan Ehrs CK Triton VÖYRI MTB 69 km
7 Ove Ehrström CK Triton VÖRÅ MTB 69 km
8 Camilla Granholm Kvevlax KOIVULAHTI MTB 69 km
9 Jan Grön Mirka Bike Team VÖYRI MTB 69 km
10 André Haga Vaasa112/GIF VAASA MTB 69 km
11 Ove Haldin CK Triton VÖYRI MTB 69 km
12 Ulf Härtull Ckt VÖRÅ MTB 69 km
13 Janek Jantunen Isokyrö ORISMALA MTB 69 km
14 Petja Jantunen Isokyrö KOKKOLA MTB 69 km
15 Peter Johansson Larsmo If /Si-Su JAKOBSTAD MTB 69 km
16 Teemu Kaksonen ISOREHTO MTB 69 km
17 Evgeny Kalugin NOKIA MTB 69 km
18 Niclas Kjellman Jakobstad PIETARSAARI MTB 69 km
19 Sami Korkiakangas Härmän mtb / Pohrak HÄRMÄ MTB 69 km
20 Ilkka Lassila ABB VAASA MTB 69 km
21 Kimmo Lehtimäki Pietarsaari PIETARSAARI MTB 69 km
22 Jarno Lintala Rideep LAIHIA MTB 69 km
23 Alexander Lukichev Tampereen Hervanta TAMPERE MTB 69 km
24 Toni Lustila VAASA MTB 69 km
25 Johan Lövholm Wärtsilä RAIPPALUOTO MTB 69 km
26 Maria Mikkonen JYPS JYVÄSKYLÄ MTB 69 km
27 Ari Niemi Rideep LAIHIA MTB 69 km
28 Kim Nordkvist Wärtsilä/VIS VAASA MTB 69 km
29 Carl Nykvist ÖSTERHANKMO MTB 69 km
30 Mikael Nylund VIS VAASA MTB 69 km
31 Rejd Nylund Purmo LILLBY MTB 69 km
32 Henrik Olander TAMPERE MTB 69 km
33 Jussi Ollila WWW VAASA MTB 69 km
34 Petri Peltoniemi WWW VAASA MTB 69 km
35 Thomas Ramstedt Polkuped.fi MOLPE MTB 69 km
36 Kennet Riska NCK/Jakobstad PIETARSAARI MTB 69 km
37 Nichlas Råtts Vaasa VAASA MTB 69 km
38 Marko Saarikoski SEINÄJOKI MTB 69 km
39 Jarno Salmi ABB MUSTASAARI MTB 69 km
40 Tom Siegfrids Vasa Idrottsällskap VAASA MTB 69 km
41 Joachim Slotte Jakobstad JAKOBSTAD MTB 69 km
43 Lars Sundqvist Vasa VAASA MTB 69 km
44 Juha-Pekka Suomela Danfoss TÖLBY MTB 69 km
45 Veli-Matti Suomela Team VEO VAASA MTB 69 km
46 Aki Suutarinen ABB VAASA MTB 69 km
47 Hannu Takamaa Team Backland HYLLYKALLIO MTB 69 km
48 Matti Takamaa Team Backland VAASA MTB 69 km
51 Stefan Talus VIS VAASA MTB 69 km
52 Tomas Åbonde VIS MAALAHTI MTB 69 km
53 Marcus Östman Team VEO KARPERÖ MTB 69 km
54 Patrik Björk Vörå If VÖRÅ MTB 69 km
55 Kimmo Vehkakoski vaasa 112/Jurvo VAASA MTB 69 km
56 Marko Brandt Tampere TAMPERE MTB 69 km
57 Mikael Blomback Jurva NIEMENKYLÄ MTB 69 km
58 Christoffer Dahlin Jakobstad PIETARSAARI MTB 69 km
59 Arto Kytölä JapoYhtiöt Alajärvi ALAJÄRVI MTB 69 km
61 Pasi Koski Danfoss SEINÄJOKI MTB 69 km
101 Tobias Andtbacka Vasa VASA MTB 30 km
102 Marianne Bergman CK Triton KOMOSSA MTB 30 km
103 Filip Dahlin Vörå VÖYRI MTB 30 km
104 Håkan Dahlin Vörå VÖYRI MTB 30 km
105 Majgret Ehrs CK Triton VÖYRI MTB 30 km
106 Stefan Finnäs PIETARSAARI MTB 30 km
107 Patrik Fleen Mirka Bike Team MUNSALA MTB 30 km
108 Tim Gammelgård KIMO MTB 30 km
109 Patrik Granlund Mirka Bike Team UUSIKAARLEPYY MTB 30 km
110 William Grind Vörå VÖYRI MTB 30 km
111 Harri Hautala ABB Oy VAASA MTB 30 km
112 Christoffer Helgas Molpe Cykelklubb MOLPE MTB 30 km
113 Mika Hietala ABB Oy LAIHIA MTB 30 km
114 Fredrik Holmlund Friherre - PETALAX PETOLAHTI MTB 30 km
115 Joakim Häggblom Wärtsilä VAASA MTB 30 km
116 Rasmus Högström VAASA MTB 30 km
117 Sten Isaksson Singsby SINGSBY MTB 30 km
118 Jan Joupers KIMO MTB 30 km
119 Terhi Kaksonen ISOREHTO MTB 30 km
120 Christian Kantola Wasa Endurance SUNDOM MTB 30 km
121 Joel Karlsson SEINÄJOKI MTB 30 km
122 Matti Kiilunen LAIHIA MTB 30 km
123 Vesa Kojonen Wärtsilä VAASA MTB 30 km
124 Marko Koskela Danfoss Oy VAASA MTB 30 km
125 Juha Kotamies Pörrösukka HELSINKI MTB 30 km
126 Dale Kruger CrossFit Jeppis JAKOBSTAD MTB 30 km
127 Krister Kylkis Vörå IF VÖRÅ MTB 30 km
128 Hannu Lallukka SEINÄJOKI MTB 30 km
129 Valo Larikka Vasa VAASA MTB 30 km
130 Juha-Pekka Lehtonen Vaasa VAASA MTB 30 km
131 Janne Leinonen ABB VAASA MTB 30 km
132 Jarno Leinonen Danfoss VAASA MTB 30 km
133 Mika Leppäaho Velo Saimaa MIKKELI MTB 30 km
134 Waldemar Markén Karvat ORAVAINEN MTB 30 km
135 Mika Martonen Wärtsilä VAASA MTB 30 km
136 Mikko Matalamäki Vaasa VAASA MTB 30 km
137 Pekka Mäenpää Team gentleman/Wärtsilä VAASA MTB 30 km
138 Antti Ouni Merikaarto MERIKAARTO MTB 30 km
139 Julian Penttinen Oravais ORAVAIS MTB 30 km
140 Tommy Persson VASA MTB 30 km
141 Jonas Ramstedt Wärtsilä VASA MTB 30 km
142 Charlotte Rintala LAIHIA MTB 30 km
143 Marttaleena Ruohomaa SEINÄJOKI MTB 30 km
144 Timo Rätti Wärtsilä VAASA MTB 30 km
145 Mathias Rönn Wärtsilä VAASA MTB 30 km
146 Johan Saarela PETOLAHTI MTB 30 km
147 Ari Saari YLISTARO MTB 30 km
148 Marko Saari JAKKULA MTB 30 km
149 Henri Salmi VAASA MTB 30 km
150 Olli Salmu Vaasa VAASA MTB 30 km
151 Matti Salomäki Krik Finland Lapua LAPUA MTB 30 km
152 Kim Sandström Vasa VASA MTB 30 km
153 Johan Sjöblom Vörå IF VÖYRI MTB 30 km
154 Noel Skata Malax MAALAHTI MTB 30 km
155 Peter Skata Team VEO MAALAHTI MTB 30 km
156 Jan Snellman Esse ESSE MTB 30 km
157 Harry Stenback Malax MALAX MTB 30 km
158 Niclas Storm Närpes Kraft cykel PJELAX MTB 30 km
159 Stefan Ståhlberg Oravais If KOMOSSA MTB 30 km
160 Aleksi Sulkakoski VAASA MTB 30 km
161 Jussi Sulkakoski VAASA MTB 30 km
162 Andreas Wiklund JAKOBSTAD MTB 30 km
163 Niklas Wörgren Team VEO KIMO MTB 30 km
164 Johan Östman Sundom SUNDOM MTB 30 km
165 Jani Alanko YLISTARO MTB 30 km
166 Tomas Grandén Jakobstad PIETARSAARI MTB 30 km
167 Sanna Raivio-Alanko Ylistaro YLISTARO MTB 30 km
168 Mathias Kullström VÖYRI MTB 30 km
169 Håkan Martens VIS VAASA MTB 30 km
170 Tuomo Koivisto Vaasa VAASA MTB 30 km
171 Martti Sillanpää Vaasa VAASA MTB 30 km
172 Toni Uusi-Pohjola Vaasa SUNDOM MTB 30 km
173 Mikko Nyrhinen Vaasa VAASA MTB 30 km
174 Torbjörn Strand VAASA MTB 30 km
175 Kaj Tallgren ÖVERMALAX MTB 30 km
176 Kerstin Tallgren ÖVERMALAX MTB 30 km
177 Juha Norrena Danfoss KOSKÖ MTB 30 km
201 Jakob Ehrs CK Triton VÖYRI JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
202 Hugo Helgas Molpe Cykelklubb MOLPE JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
203 Rasmus Hill CK Triton VÖRÅ JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
204 William Holmström CK Triton KOMOSSA JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
205 León Häggblom VAASA JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
206 Walter Kullas VAASA JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
207 Emil Kärkinen Solf SOLF JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
208 Emil Pihlgren Närpes Kraft cykel PJELAX JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
209 Lucas Råtts Vasa VAASA JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
210 Matias Åkerman Rimal RIMAL JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
301 Hampus Berglund Vörå IF VÖYRI JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
302 Filip Fröding Molpe Cykelklubb MOLPE JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
303 Axel Grön CK triton VÖRÅ JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
304 Aron Holmström CK Triton KOMOSSA JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
305 Sixten Härtull Ckt VÖRÅ JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
306 Kevin Kullman CK Triton VÖYRI JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
307 Ida Nordkvist VIS VAASA JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
308 Marius Ramstedt Polkuped.fi / Molpe CK MOLPE JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
309 Hannes Rintamäki Vörå VÖRÅ JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
310 Simon Tuomela Vörå VÖYRI JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
311 Emil Lindgren larsmo if LARSMO JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
312 Alfons Lindgren larsmo if LUOTO JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km
313 Emil Appel Malax IF JUNIOR 14-16 16km & 10-12v 8km



Kund service
Om du har några frågor angående evenemanget:

Botnia MTB
Norravalla Sport r.f./Botniacyklingen & Vörå IF

http://www.botnialopet.fi
info@botnialopet.fi




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark