2019 Cardiff Triathlon



Start List

Search field
Search for

<- First Name -> <- Surname -> <- Club -> <- Relay Team -> <- Distance ->
Sabbs - Swim, Bike....FUN Team - Olympic Course
Whiskey Tango Foxtrot Team - Olympic Course
2 Dudes and a Diva Team - Olympic Course
Tayler Trio Team - Olympic Course
Tri Hard Team - Sprint Course
Floydie's triers Team - Olympic Course
THOMAS Team - Olympic Course
Velindre Cancer Centre Team - Sprint Course
Admiral / Munich RE 1 Team - Olympic Course
Admiral / Munich RE 2 Team - Olympic Course
Admiral / Munich RE 3 Team - Olympic Course
Admiral / Munich RE 4 Team - Olympic Course
Rugby Try Team - Olympic Course
Tri-Ing Hard Team - Olympic Course
Nasar ADAM Leeds & Bradford Triathlon Club Individual - Sprint Course
Katie ADAMS White Rock Triathletes Individual - Olympic Course
Millie ADAMS DAVIES GOG Triathlon Individual - Sprint Course
Bill ADSETT Malvern Triathlon Club Individual - Sprint Course
Janet ADSETT Malvern Triathlon Clu Individual - Sprint Course
Jackie AGGETT Individual - Sprint Course
Ian AGUILAR Tri Preston Individual - Sprint Course
Simon ALBAREL Individual - Olympic Course
Rory ALLBUTT Individual - Olympic Course
Alan ALLCOCK Individual - Sprint Course
Stephen ALLDREAD N/A Individual - Sprint Course
Richard ALVAREZ Individual - Olympic Course
Neil AMOS Rhondda tri Individual - Olympic Course
Elliot ANDERSON-EVANS Individual - Super Sprint Course
Danni ANDREW Individual - Sprint Course
Larna ANDREW Oswestry Olympians Individual - Sprint Course
Mark ANDREWS GingerMay Individual - Olympic Course
Ashley ANTHONY Individual - Olympic Course
Matt ANTHONY Dredgers Individual - Olympic Course
Aled AP IWAN Individual - Sprint Course
Josh ARMITAGE Individual - Olympic Course
James ARMSTRONG Individual - Olympic Course
Tim ASHMAN North Bristol Triathlon Club Individual - Olympic Course
Scott ASKEW Individual - Olympic Course
Debbie ATKINS Individual - Sprint Course
Emma AUSTIN St Helens Tri Individual - Sprint Course
Paul AUSTIN St Helens Tri Individual - Sprint Course
Paul BACON Cippenham Tri Individual - Sprint Course
Joseph BAGGOTT Individual - Sprint Course
Robert BAGLEY Tri56 Individual - Olympic Course
Nichola BAGSHAW Individual - Sprint Course
David BAILEY Brighton Tri Club Individual - Olympic Course
Julia BAILEY Individual - Sprint Course
Matthew BAIRD Individual - Olympic Course
Simon BALL Individual - Olympic Course
Bianca BALLARD Individual - Sprint Course



Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

TDL Event Services   |   Units 1 & 2   |   Llangefni   |   LL77 7AW