Rauhalahti Kuopio Maraton



Osallistujalista

Haku
Etsi

341 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 100
<- Nimi -> <- Organisaatio / Seura -> <- Kansallisuus -> <- MatkaANCE -> <- Sarja ->
Satu Korhonen FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Niina Toivanen Kuopio FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Marja-Riitta Juntheikki FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Riitta Tarvus FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Mirja Tuovinen FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Anna-Maija Konttinen FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Inkeri Lehtokumpu FIN 10 km kävely
Erkki Kinnunen FIN 10 km kävely Miehet Yleinen
Satu Hänninen GE Healthcare FIN 10 km kävely
Jorma Partanen GE Healthcare FIN 10 km kävely
Matti Nikoskelainen FIN 10 km kävely Miehet Yleinen
Jani Ovaskainen FIN 10 km Miehet Yleinen
Päivi Tanttu FIN 10 km Naiset Yleinen
Timo Schäfer FIN 10 km Miehet Yleinen
Jarno Korhonen FIN 10 km Miehet Yleinen
Maria Huovinen FIN 10 km Naiset 17 v
Riikka Savonen FIN 10 km Naiset Yleinen
Iida Viitala FIN 10 km Naiset Yleinen
James Blande GBR 10 km Miehet Yleinen
Sari Torpström FIN 10 km Naiset Yleinen
Johannes Teittinen FIN 10 km Miehet Yleinen
Heli Väätäinen FIN 10 km Naiset Yleinen
Minna Granqvist GE Healthcare FIN 10 km Naiset Yleinen
Jarmo Ruuskanen FIN 10 km Miehet Yleinen
Ari Saukkonen FIN 10 km Miehet Yleinen
Niklas Tavasti FIN 10 km Miehet Yleinen
Miia Ruhkanen Kuopion Reipas FIN 10 km Naiset Yleinen
Suvi Korhonen FIN 10 km Naiset Yleinen
Agnès Brosset FRA 10 km Naiset Yleinen
Kari Peltomaa FIN 10 km Miehet Yleinen
Viivi Rantti FIN 10 km Naiset Yleinen
Esa Ikäheimo FIN 10 km Miehet Yleinen
Aaro Ikäheimo FIN 10 km Pojat 15 v
Anna Wolczkiewicz GE Healthcare FIN 10 km Naiset Yleinen
Tea Kallunki FIN 10 km Naiset Yleinen
Tiina Juuti FIN 10 km Naiset Yleinen
Heli Björn FIN 10 km Naiset Yleinen
Iida Jääskeläinen FIN 10 km Naiset Yleinen
Anne Rahkonen FIN 10 km Naiset Yleinen
Maiju Olasvuori FIN 10 km Naiset Yleinen
Jukka Olasvuori FIN 10 km Miehet Yleinen
Pauli Ruotsalainen NILSIÄ FIN 10 km Miehet Yleinen
Ossi Laitinen FIN 10 km Miehet Yleinen
Päivi Väänänen FIN 10 km Naiset Yleinen
Johanna Laulainen FIN 10 km Naiset Yleinen
Rajendra Ghimire No FIN 10 km Miehet Yleinen
Tuija Miettinen Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Adalmiina Etula Leppävirta FIN 10 km Naiset Yleinen
Tiina Kuukkanen FIN 10 km Naiset Yleinen
Anneli Jauhiainen FIN 10 km Naiset Yleinen
Päivi Siikanen FIN 10 km Naiset Yleinen
Markku Arpala FIN 10 km Miehet Yleinen
Hertta Hyrylä FIN 10 km Naiset Yleinen
Niina Laukkanen FIN 10 km Naiset Yleinen
Emmi Jääskeläinen Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Heidi Syyskorpi Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Anneli Miettinen FIN 10 km Naiset Yleinen
Eeva Salervo Rypysuon Ryhti FIN 10 km Naiset Yleinen
Riitta Pentikäinen Nilsiä FIN 10 km Naiset Yleinen
Anneli Kosti Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Sari Vartiainen FIN 10 km Naiset Yleinen
Teija Pitkänen iisalmen keskusapteekki FIN 10 km Naiset Yleinen
Lotta Kämäräinen iisalmen keskusapteekki FIN 10 km Naiset Yleinen
Saija Väisänen iisalmen keskusapteekki FIN 10 km Naiset Yleinen
Marjo Valkama iisalmen keskusapteekki FIN 10 km Naiset Yleinen
Arja Raatikainen iisalmen keskusapteekki FIN 10 km Naiset Yleinen
Johanna Visuri FIN 10 km Naiset Yleinen
Mirjam Hyvönen Hallittu Kaaos FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Tomi Vepsäläinen Kalakukkospurtti FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Kati Hartikainen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Viivi Arbelius FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Heidi Turunen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Kimmo Kortelainen FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Kirsi Tuhkanen Kalakukkospurtti FIN Puolimaraton Naiset 45 v
Katja Pussinen iisalmen keskusapteekki FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Jani Rönkkö iisalmen keskusapteekki FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Katariina Myllyniemi Laihia FIN Puolimaraton Naiset 50 v
Paula Kolehmainen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Juha Karppinen Sawo Fighters Kuopio FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Susanna Kauppinen Lapinlahti FIN Puolimaraton Naiset 45 v
Paula Luukkonen Kallaveden kotiapu- ja hoivapalvelu FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Antti Leinonen Hikiläikkäpojat FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Paulina Korkee Hikiläikkämuijat FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Anne Tiihonen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Maija Marin FIN Puolimaraton Naiset 50 v
Toni Rydenfelt FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Tiina Ahonen Mäntymutkan Menijät FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Janika Höylä Mäntymutkan Menijät FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Etula Martta Leppävirta FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Juha Hyttinen Itä-Suomen yliopisto, Kuopio FIN Puolimaraton Miehet 50 v
Anssi Tilli Kuopion Riento FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Teija Tilli Kuopio FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Pekka Korsinkin Vantaa FIN Puolimaraton Miehet 50 v
Kimmo Rinne FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Hannu Koivula Kuopio FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Pekka Laitinen Valiolainen maidontuottaja FIN Puolimaraton Miehet 45 v
Antti Kulhomäki FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Siiri Tuomisto FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Kaisa Paldanius Pajujärvi FIN Puolimaraton Naiset 45 v
Janne Kallunki Kuopio FIN Puolimaraton Miehet 40 v



Sivut: 1 | 2 | 3 | 4



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark