Rauhalahti Kuopio Maraton



Osallistujalista

Haku
Etsi

258 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 100
<- Nimi -> <- Organisaatio / Seura -> <- Kansallisuus -> <- MatkaANCE -> <- Sarja ->
Satu Korhonen FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Niina Toivanen Kuopio FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Marja-Riitta Juntheikki FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Riitta Tarvus FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Mirja Tuovinen FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Anna-Maija Konttinen FIN 10 km kävely Naiset Yleinen
Inkeri Lehtokumpu FIN 10 km kävely
Erkki Kinnunen FIN 10 km kävely Miehet Yleinen
Jorma Partanen GE Healthcare FIN 10 km kävely
Satu Hänninen GE Healthcare FIN 10 km kävely
Miia Ruhkanen Kuopion Reipas FIN 10 km Naiset Yleinen
Minna Granqvist GE Healthcare FIN 10 km Naiset Yleinen
Jarmo Ruuskanen FIN 10 km Miehet Yleinen
Ari Saukkonen FIN 10 km Miehet Yleinen
Niklas Tavasti FIN 10 km Miehet Yleinen
Iida Viitala FIN 10 km Naiset Yleinen
Anna Wolczkiewicz GE Healthcare FIN 10 km Naiset Yleinen
Esa Ikäheimo FIN 10 km Miehet Yleinen
Aaro Ikäheimo FIN 10 km Pojat 15 v
Suvi Korhonen FIN 10 km Naiset Yleinen
Agnès Brosset FRA 10 km Naiset Yleinen
Kari Peltomaa FIN 10 km Miehet Yleinen
Viivi Rantti FIN 10 km Naiset Yleinen
Johannes Teittinen FIN 10 km Miehet Yleinen
James Blande GBR 10 km Miehet Yleinen
Tea Kallunki FIN 10 km Naiset Yleinen
Tiina Juuti FIN 10 km Naiset Yleinen
Heli Björn FIN 10 km Naiset Yleinen
Iida Jääskeläinen FIN 10 km Naiset Yleinen
Anne Rahkonen FIN 10 km Naiset Yleinen
Maiju Olasvuori FIN 10 km Naiset Yleinen
Jukka Olasvuori FIN 10 km Miehet Yleinen
Pauli Ruotsalainen NILSIÄ FIN 10 km Miehet Yleinen
Ossi Laitinen FIN 10 km Miehet Yleinen
Päivi Väänänen FIN 10 km Naiset Yleinen
Johanna Laulainen FIN 10 km Naiset Yleinen
Rajendra Ghimire No FIN 10 km Miehet Yleinen
Tuija Miettinen Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Adalmiina Etula Leppävirta FIN 10 km Naiset Yleinen
Tiina Kuukkanen FIN 10 km Naiset Yleinen
Anneli Jauhiainen FIN 10 km Naiset Yleinen
Päivi Siikanen FIN 10 km Naiset Yleinen
Markku Arpala FIN 10 km Miehet Yleinen
Hertta Hyrylä FIN 10 km Naiset Yleinen
Niina Laukkanen FIN 10 km Naiset Yleinen
Emmi Jääskeläinen Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Heidi Syyskorpi Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Anneli Miettinen FIN 10 km Naiset Yleinen
Eeva Salervo Rypysuon Ryhti FIN 10 km Naiset Yleinen
Riitta Pentikäinen Nilsiä FIN 10 km Naiset Yleinen
Anneli Kosti Kuopio FIN 10 km Naiset Yleinen
Paula Kolehmainen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Juha Karppinen Sawo Fighters Kuopio FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Susanna Kauppinen Lapinlahti FIN Puolimaraton Naiset 45 v
Paula Luukkonen Kallaveden kotiapu- ja hoivapalvelu FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Antti Leinonen Hikiläikkäpojat FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Paulina Korkee Hikiläikkämuijat FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Anne Tiihonen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Maija Marin FIN Puolimaraton Naiset 50 v
Toni Rydenfelt FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Tiina Ahonen Mäntymutkan Menijät FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Janika Höylä Mäntymutkan Menijät FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Etula Martta Leppävirta FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Juha Hyttinen Itä-Suomen yliopisto, Kuopio FIN Puolimaraton Miehet 50 v
Anssi Tilli Kuopion Riento FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Teija Tilli Kuopio FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Pekka Korsinkin Vantaa FIN Puolimaraton Miehet 50 v
Kimmo Rinne FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Hannu Koivula Kuopio FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Pekka Laitinen Valiolainen maidontuottaja FIN Puolimaraton Miehet 45 v
Antti Kulhomäki FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Siiri Tuomisto FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Kaisa Paldanius Pajujärvi FIN Puolimaraton Naiset 45 v
Janne Kallunki Kuopio FIN Puolimaraton Miehet 40 v
Sanna Tanninen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Jarkko Iivarinen FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Heidi Kärkkäinen Käärmelahti FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Teemu Salervo Rypysuon Ryhti FIN Puolimaraton Miehet 60 v
Tanja Hämynen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Matti Vainikainen Rauhalahti Road Runners FIN Puolimaraton Miehet 50 v
Lauri Von Wright FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Pasi Hynninen Rantasalmen Urheilijat FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Jan-Erik Palmgren FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Sari Turunen Sydänkeskus/Joensuu FIN Puolimaraton Naiset 45 v
Anniina Hynninen Rantasalmen Urheilijat FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Vesa Hyrylä FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Timo Vartiainen Muuruvesi FIN Puolimaraton Miehet 60 v
Marika Mervola FIN Puolimaraton Naiset 45 v
Rachel Hampton-Kelo GBR Puolimaraton Naiset 45 v
Pasi Hannula OLVI OYJ FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Marjut Eskelinen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Kari Kinnunen Joutsenon kullervo FIN Puolimaraton Miehet 50 v
Riitta Ristikangas Joutsenon Kullervo FIN Puolimaraton Naiset 60 v
Päivi Kuukkanen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Petteri Ristikangas FIN Puolimaraton Miehet 50 v
Minna Pääkkönen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen
Elisa Dahlqvist Toivala FIN Puolimaraton Naiset 50 v
Mikko Ahokas FIN Puolimaraton Miehet Yleinen
Antero Nissinen FIN Puolimaraton Miehet 40 v
Heikki Pikkarainen Kajaani FIN Puolimaraton Miehet 55 v



Sivut: 1 | 2 | 3



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark