Challenge Turku
Finnish English

Osallistujalista

Haku
Etsi

592 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 592
<- Race No -> <- Name -> <- Club -> <- Nation -> <- Category -> <- Event ->
Johanna Maria Kuusemets 21CC Triatloniklubi EST Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Paula-Brit Siimar Ujumise Spordiklubi EST Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Johanna Manner FIN Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Julia Välikangas Turun Urheiluliitto FIN Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Antonia Menke GER Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Aira-Maarit Mantsinen TriathlonSuomi FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Henna Virolainen Tribabes Finland FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Maria Kosunen Turun Urheiluliitto FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sini Espo Stockholm City Triathlon FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Susanna Norvio TuUl triathlon FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Veera Paananen OTC FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ann-Cathrin Bentrup TuS Xanten Triathlon GER Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Julie Huylebroek Atriac BEL Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kaisa Poller 21CC Triatloniklubi EST Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Carolyn Paajanen Tri Coaching Finland FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Elisabet Hänninen TCF FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Emma Niemeier FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Joanna Rintala Järvenpään pyöräilijät FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jonna Railio FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Julia Venesmaa TriathlonSuomi FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juulia Piirainen FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kia Järvinen BBRT FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Nina Larjo FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Noora Monte FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Päivi Kyllönen Turun Urheiluliitto FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Riikka Litmo Triathlonteam 226 FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ulla Lahdensivu Triathlonteam 226 FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Veera Jämsén BC HORSMANKUKAT FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Virpi Rajala FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Claire Danson Precision Race Team GBR Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Emma Nyman Team Powerwoman Athletic Club SWE Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Arja Lemmettylä Tridiet Conquer FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Elina Norrman Turun urheiluliitto FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Emilia Vainio PVS Triathlon FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heini Joensuu-Manninen OTC FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Henna Kettunen FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Katri Johansson Turun Urheiluliitto FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lotta Katajapuu-Rutanen Stamina Tc/TriBabes Finland FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mari Salo Heltri FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Michaela Åvall Diablos Rojos FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mirja Puhakka TriathlonSuomi FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Nina Lahtonen FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Nuppu Zeitlin Team Manyone FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Riikka Tolvanen TCF FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sanna Nurkkala Team Optima FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sari Ojamo Hypy FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sari Tuuri FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tuulia Hynynen FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Anu Ahde FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Anu Mäenpää Team Optima FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Eija Kestilä Stamina TC FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Elina Tillqvist FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Elle Porri PoTa FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heta Pohjavirta Stamina TC FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kaisa Männistö TT226 FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Katja Harja HelTri FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Katja Merenluoto Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kirsi Päiväniemi HelTri FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lea Oja Helsinki triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Maria Hari Triathlon Vantaa FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Miia Wiklund Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mirka Vainikka FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pia Jormanainen FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Piia Sulonen FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Päivi Kainulainen Helsinki Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Raija Polvinen Aqua Plus Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Satu Helppolainen Helsinki Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Satu Långström TriathlonSuomi FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sirpa Salmi Järvenpään pyöräilijät FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Suvi Lapinvuo Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Suvi Törönen Vihti Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Taru Raita Porin Tarmo FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tiina Tukiainen Mäntsälän Urheilijat FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Michelle Peckham Horsham Amphibians Triathlon GBR Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Annika Polvi Porin Tarmo FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Hanna Angervo Vaasa FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heli Hurskainen FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heli Markkanen TriathlonSuomi FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Johanna Aho Aqua Plus FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Johanna Valonen Turun Urheiluliitto FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jaana Sjöblom PUHTI triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Katja Anttalainen X-tri Lahti FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lissu Vanninen Triathlon Vantaa FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mari Seppä TT226 FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mia Koskinen Aqua Plus Triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Miia Kuisma VihtiTri FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Minna Makkonen Järvenpään pyöräilijät FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Niina Katajapuu Turun Urheiluliitto FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Petra Peuhu X-tri Lahti FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Piia Kaaresmaa Porin Tarmo FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pipsa Risku Helsinki Triathlon ry FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sari Laakso Aqua Plus FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Suvi Kaunisto TriathlonSuomi FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Terhi Heino TuUL triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tiina Reivonen TuUL FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ullamaija Koivusaari Gladius Tri FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kadri Forsström Gladius Kirkkonummi EST Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Anne Sankari HarjUS Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Anu Junes-Kähkölä OTC FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Carita Haanperä Team Hell Yeah FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Elina Laaksonen Forssan Salama FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kerttu Salmikivi TREMK FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Leena Volinsky Helsinki Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marja Romu FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marjo Holmström FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Niina Svartström Triathlon Vantaa FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Päivi Tryyki Aqua Plus Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Rauni Jokelainen Arctic Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Armi Sutinen TriathlonSuomi FIN Women 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jaana Leminen-Lahdenperä Arctic Triathlon FIN Women 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Bettina Putzig LG Neuhütten GER Women 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Emil Lindroos Medicinarklubben Thorax FIN Men 18-19 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Eetu Hirvonen kpk 24/7 FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jim Doornbosch NED Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Aleksi Salminen FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Henri Kiili FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Henri Tuomela Tippausmonsterit FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juho Jurvelin Helsinki Triathlon ry FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi Naapuri FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juuso Nisula Pulumafia FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kalle Elo FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pasi Vuolle-Apiala FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Aapo Saranpää TuUL Triathlon FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
David Dew Do3 GBR Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Benedikt Jobb TuS Xanten Triathlon GER Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Vasily Permitin #DraftMeHard RUS Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Harvis Mill EST Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Viljar Sedrik Kalajoki Junkkarit EST Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Arjo Laukia FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Daniel Kivilohkare Hostingpalvelu FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Eerik Ahola FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Eero Lehtonen Turun Urheiluliitto FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heikki Hämäläinen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heikki Nenonen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heikki Sanelma Teisko Triathlon ry FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Henri Pohjalainen Road to Ilosaari FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Iikka Borgström TriathlonSuomi FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Joni Sirkiä Heltri FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juhana Repo WillTri FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juho Järvenpää Heltri FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juuso Tilaeus FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jaakko Laaksonen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kuutti Aura Turun Urheiluliitto Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mickael Chaveroche Tri Coaching Finland FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikko Sarimaa Uusi Verso Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Olli Hoikka FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Otto Kriktilä Skitberg IFK FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Panu Koskinen Hartolan Voima FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Petri Sandström Aqua Plus Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Petteri Pihlajamäki TT Treenitehdas FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Taneli Hirvola PoRa FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tero Halme Finnish Marathon Runners FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Timo Huhtisaari Team Ski Forever FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tomi Halme Helsinki Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Taavi Mattila TriathlonSuomi FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Valtteri Repo Team Manyone FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Hulkkonen Team Ski Forever FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sam Pattison Bustinskin Triathlon Club GBR Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Matti Weitz 3Bike-Team GER Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Magnus Finnset Kristiansand Triathlon NOR Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Aleksei Seleznev Manyone EST Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Aleksi Varinen Kangasalan Triathlonseura FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Alex Belinskii FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Antti Uusilehto TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Antti Viklund AC Hercules FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Arttu Sademaa Turun Urheiluliitto FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Arttu Aaltonen Aqua Plus Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Christian Oikkonen TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ferrix Hovi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Grigori Savustjan WillTri FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heikki Rusama B12 FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Henri Nyroos FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ilkka Hyvärinen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Janne Kuvaja TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Joni Jalkanen Hyvinkää Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Joni Sinko TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Pertola TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Salonen TuUL triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi Salo TriathlonSuomi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi Vainio MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi-Matti Mäki FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jyri Halkola Aquila Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jaakko Hartikainen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jaakko Oikemus FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kaj Karhu Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kimmo Kiprianoff TriVAteam FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lasse Kyllönen Kuusamon Sisu FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lasse Rousi Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Manu Paajanen Hostingpalvelu FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marko Lehtinen Melan Enkelit FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Matti Helén TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Matti Niiniö BBRT FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikael Lahtonen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Niklas Merikallio Vihti Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Oleksandr Shevchenko FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Olli Kaure FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Olli Terho Kuusiston telakka FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Oskari Kulmala TuUl FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Petri Simonen Team Manyone FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Petri Tuomainen HelTri FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Rikhard Berg SKB Racing Triathlon Team FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Santtu Mansikkamaa TriathlonSuomi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Santtu Pyymäki Aqua Plus Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Simomatti Salmenoja Aqua plus triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tapio Hietanen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Teemu Rautiainen Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Teemu Törmälä Diablos Rojos FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tino Casagrande TriathlonSuomi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tomas Monte Oral Hammaslääkärit Oyj FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tommi Simola Triathlon Suomi ry FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tommy Ranta TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tuomas Lindholm FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tuomas Pasanen Downtown 65 FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Korpi Turun Urheiluliitto FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Perkiö FC Möpa FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Törmälä Stamina TC FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Adam Land GBR Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sam Browne HiElbow Triathlon Club IRL Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kenshi Shigemori JPN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mantas Kukenys HelTri LTU Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Andrei Pankratev RUS Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Aleksi Seppänen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Antti Metsänvirta FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Harri Orko SKB Racing Triathlon Team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heimo Laukkanen Heltri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ilkka Hurmansalo Aqua plus triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jani Argillander FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jani Brandt Downtown 65 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Janne Haaksluoto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Janne Koivuniemi Rastisudit FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Janne Koskinen Aquila Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jesse Jämsen Turun Urheiluliitto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Johannes Ahola Asianajotoimisto Lukkarila & Ahola Oy FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jorma Ikäheimo Downtown 65 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Degerstedt AVL-RACING FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Kosonen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Sjöblom Triathlonteam 226 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jukka Merenluoto Turun Urheiluliitto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jukka Vartiainen Järvenpään Pyöräilijät FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi Korpelainen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi Koskenranta FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi Nykänen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jussi Taponen Turun urheiluliitto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juuso Rinkinen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kalle Luokola Downtown 65 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Karri Paavolainen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Konstantin Pavlov Willtri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kosti Paloposki Running Gang Olari FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lauri Heiliö Sport Mentor Team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lieven De Rycke Arctic Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marcus Lindqvist IBD Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marko Mettenranta Mäntsälän Urheilijat FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marko Nieminen Karinaisten Kunto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Matti Heikkinen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Miikka Hietarinta TurHmA Triathlon-jaosto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Hannus Triathlonteam 226 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Hämäläinen TriVA team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Rintalaulaja Turun Urheiluliitto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Simonen Velo Salo FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Toivanen TuUL Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikko Alivuotila Team Optima FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikko Kulonsivu Aqua Plus FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikko Kuusilehto X-tri Lahti FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikko Pitkänen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikko Tepponen Velo Salo FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Niko Niklander Downtown65 endurance ry FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pasi Berndtson SKB Racing Triathlon Team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Reijo Anttila Team Manyone FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sami Silén FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sampo Turpeinen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Teemu Kangas Vierunkosken poikakerho FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Teemu Tolvanen TCF FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tero Jormanainen HelTri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Timo Leppä Contribyte FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Timo Rinne Sanomain Kerho FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Timo Ruokonen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tomi Koivula FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tommi Kaliste Kangasalan Triathlonseura FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tuomas Rouhikko Porin Tarmo FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Vesa Karttunen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Vesa Pakkanen LaKu FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Jussila FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Savolainen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Yrjö Paananen Tampereen pelastuslaitoksen urheilijat FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Akhil Chandak Thames Valley Triathlon GBR Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Matt Lewis GBR Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Michael Kurzawa Grillsportverein GER Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jefferson Mc Carthy IRL Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sergei Verkhovtsev RUS Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Nils Hänström Axa Sports Club SWE Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pablo Ruiz Martinez ESP Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Antti Suni Aquila Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Björn Andersson FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Henri Holm MIND TRI FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jarno Anttalainen X-tri Lahti FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Joni Koivusaari Gladius Tri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jouni Salmi Roschier Runners FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Heikkinen Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Rantala Aqua Plus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Vuojärvi Triathlonsuomi FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juhani Kanerva HarjUs Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jukka Pynnönen Aquaplus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kim Jokinen VeloSalo FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lasse Kuisma FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Markku Takamaa Aqua Plus Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marko Nevalainen MJR Triathlon Team FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Markus Hongisto FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Matti Punkari Hypy tri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Taberman Helsinki Triathlon Ry FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikael Mattlin Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mikko Rusama B12 FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Patrick Östermark FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pekka Tallgren Ekin Talli FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Petri Huhtinen Aboa Aquanauts FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Raul Mero Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Riku Raunio Hyvinkää Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sami Härkönen TuUl FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sami Mensola FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Samu Pulkkinen FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tero Toikka Triathlon Vantaa FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Timo Metsälä Reaktor FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Timo Väkeväinen Gladius Tri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tomi Westerlund - FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tommi Mäkinen TuUl triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tommi Tuovila Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Toni Kivinen Triathlon Vantaa FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tuomas Kinanen Hannuksen Ponnistus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Vesa Vuoti Chasin? Bacon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Alopaeus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Saksi FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Richard Greaves Hong Kong Dragons GBR Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Paul Carroll IRL Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Joe Azzopardi MLT Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Aleksandr Buianov CycleON RUS Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Per Bergmark Axa Sports Club SWE Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Indrek Aarna EST Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Antti Saari FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Erkki Lahesmaa Turun Urheiluliitto FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Guido Kohl FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Janne Kyllönen Järvenpään Pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jari Ahtola FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jarmo Kuusela Aqua Plus FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jarmo Rautiainen AquaPlusTriathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jouni Monto Gladius Tri FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jouni Mäkelä Triathlonsuomi FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha Kleemola Kangasalan triathlonseura FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jukka-Pekka Friman Stamina TC FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jukka-Pekka Viita Hyvinkään Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jyrki Romu - FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kari-Pekka Tamminen FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kim Stenström Turun Urheiluliitto FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Kimmo Valtanen FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Lasse Koivulehto Tampereen Maratonklubi FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Marko Lehtinen Fintriathlon Masters FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Vainionpää Stamina Triathlon Club FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pasi Hämäläinen Järvenpään pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pasi Syyli Järvenpään pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pekka Jääskeläinen Järvenpään Pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pekka Sahlberg Rauman Seudun Pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pentti Silta-Aho FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Raimo Åkerlind Team Manyone FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Simo Ahlgren FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tapio Katava Velo Salo FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tero Vauraste Espoo Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tommi Lindholm Turun Urheiluliitto Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tommi Pastinen Gladius FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Veli Korhonen Wasa triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ville Savolainen FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Frederic Fagot Luneville FRA Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jean-Luc Olivès Helsinki Triathlon FRA Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
David Nield Tri Team Glos GBR Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Miles Penfold Horsham Amphibians Triathlon GBR Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Paul Garner Amphibians Tri GBR Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Axel Schweitzer GER Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Erkki Torvinen Aqua Plus Triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Hannu Taipale TuUl FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Harri Länsipuro Aqua plus triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ilpo Kivelä Turun Urheiluliitto FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jari Luoma Aquila Triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Jari Toropainen FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Juha-Pekka Halmeenmäki TriathlonSuomi FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Karri Elomaa Liedon Luja FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Mika Pyy Metsämaan Merenkävijät FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Pekka Aijasaho Stamina TC FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Sampsa Puttonen Järvenpään pyöräilijät FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Michael Savage Horsham Amphibians GBR Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Thomas Neufeld DJK Weiden GER Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Esko Freese H2Riders Öfvre Aspudden SWE Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Rolf Berglund Team Snooze SWE Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Heikki Nummelin TuUL Tri FIN Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Taisto Koivumäki Kirkkonummi FIN Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Ray Powell Horsham Amphibians Triathlon GBR Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Tony Smith Horsham Amphibians Triathlon GBR Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
Peter Grönholm Helsinki Triathlon FIN Men 65 years + Half Challenge Agegroup (11 August)
Jori Ruuskanen, Jussi Heiro, Pauli Ylikotila TuUL Triathlon FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
Tero Matikka, Kalle-Pekka Mannila, Noora Hakanpää HarjUs Triathlon FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
Lauri Özsolagay, Matti Rousi, Timo Veirto FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
Tatu Immonen, Matti Sankinen, Janne Laakso TuUL Triathlon FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
Santeri Saarela, Matias Mella, Severi Saarela Kultaiset mullit FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
Ville Päivinen, Arto Sorvoja, Teemu Mäkiniemi Tribase FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
Timo Erkkilä, Jere Teräntö, Kimmo Landell Saaronniemen kylmän kankeat FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
Mailis Orakoski, Mailis Orakoski, Laura Soininen TriathlonSuomi FIN Relay Women Half Challenge Relay (11 August)
Terhi Liukkonen, Mira Kyttälä, Terhi Liukkonen FIN Relay Women Half Challenge Relay (11 August)
Terhi Tevameri, Heikki Tevameri, Heikki Tevameri FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
Tuomo Hippi, Väinö Vähämäki, Annika Hippi FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
Aki Tuomaala, Vesa Korhonen, Edla Mäkelä Kajo Triathlon FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
Conny Heinrichs, Theo Heinrichs, Theo Heinrichs Tri Familia GER Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
Aada Vainio Salon uimarit FIN Challenge Junior (10 August)
Mirtel-Madlen Siimar 21CC Triatloniklubi EST F11-12 Challenge Junior (10 August)
Ada Puhakka X-tri Lahti FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
Lotte Borremans Hyvinkää triathlon FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
Siiri Laino Hapua FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
Ruby Tam Schweitzer GER F11-12 Challenge Junior (10 August)
Iida Kuusilehto Kukkila Triathlon FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
Ella-Lotta Anttalainen X-tri Lahti FIN F15-16 Challenge Junior (10 August)
Antti Kuusilehto Kukkila Triathlon FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
Eeka Rantanen Gladius tri FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
Evert Anttalainen X-tri Lahti FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
Roope Palsio Triathlon Vantaa FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
Valentin Tam Schweitzer GER M11-12 Challenge Junior (10 August)
Adam Li HKG M11-12 Challenge Junior (10 August)
Atte Saarikoski FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
Kasper Borremans Hyvinkää triathlon FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
Leevi Koskimaa X-tri Lahti FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
Matias Kuusilehto Kukkila Triathlon FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
Petrus Saarni FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
René Vuorio Turun Urheiluliitto FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
Veli-Pekka Alihaanperä FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
Ville Laakso FIN M15-16 Challenge Junior (10 August)
Amanda Mankinen Turun Urheiluliitto FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
Aava Vuojärvi FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
Jutta Jokinen FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
Oona Jokiniemi TriVAteam FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
Anni Törmä FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Inkeri Kyynäräinen FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Johanna Kevo FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Jonna Kärkkäinen FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Laura Heikkilä FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Meri Soittila FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Milla Valtanen FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Oona Niittymäki FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Outi Vuotila FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Petra Havisalo FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Salla Sofia Pantsar Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Emilia Repo Team Manyone FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Hanna Roihuvaara FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Johanna Helle FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Laura Karhu FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Satu Lithovius FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Sini Kössi FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Valeria Vereshtshagina Hostingpalvelu FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Lucy Sharpe GBR Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Elina Huuskonen PVS FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Elina Koskenranta FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Kaisu Kaistinen Kaarinan juoksuklubi FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Lotta Bäck FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Maarit Vainio Velo Salo FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Pia Karasjärvi FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Eeva Pekanheimo FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Hanna Heikkilä SKB Racing Triathlon Team FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Liisa Männistö Hyvinkää Triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Linda Talve FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Marion Karppi Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Marjo Kajonen TuUl triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Marjaana Rekikoski FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Mia Kuczynski TuUl triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Minna Eloranta FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Maarit Ovaska YIT Runners FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Niina Puronummi Hostingpalvelu FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Nina Rouhikko FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Riitta Peitsala FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Sanna Anttila HelTri FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Sanna Hyvärinen Helsinki Triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Sari Virrankoski Team RAJU FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Satu Niskavaara FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Suvi Tanner FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Tanja Kotti FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Tina Kinnunen FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Hanna Mattila Heltri FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Janette Johansson Espoo Triathlon FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Johanna Lehto Porin Tarmo FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Karolina Olin FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Anne Sundelin HyTri FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Anneli Hakakoski Helsinki FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Hanna Likitalo-Goesch FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Kaija Kovanen FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Outi Pohjanjoki Turun Urheiluliitto FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Sirkku Sahlberg Rauman Seudun Pyöräilijät FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Linda Tombs Horsham Amphibians Triathlon GBR Women 60-64 years Challenge Sprint (10 August)
Rami Vuorio Turun Urheiluliitto FIN Men 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
Janne Hirvensalo FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Jarno Vahtera FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Juuso Högblom Karjalan Uimarit Triathlon FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Oskari Törmä FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Samuli Jurttila FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
Antti Alanne FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Juha-Pekka Tupala FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Juho Markko FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Jussi Sillantaka FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Timo Matela FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Toni Uusvuo Hostingpalvelu FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Ville Honkanen FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Ville Laaksonen FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Ivanov Sergei Office Triathlon RUS Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Dmytro Kulman UKR Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Erich Sutterlin Dhahran Cycling Club USA Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
Joni Sjöberg FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Juho Salila FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Kristian Danielsson MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Pekka Ikonen FC MÖPA FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Simo Ronkainen Turku FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Tero Kauppinen HelTri FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Tomi Vuorensola FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Tuomas Vaalto HelTri FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Veikko Niinikoski LIFW-Center FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Mikhail Lapin RUS Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
Erwin Borremans Hyvinkää triathlon BEL Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Nan Li CHN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Arto Palsio FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Jan Landen Stamina Triathlon Club FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Jari Stenman Dream Team Alpha FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Jarno Koskimaa X-tri Lahti FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Jarno Lillia MJR Triathlon team FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Joni Lehtola Gladius Kirkkonummi FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Juha Jaakola Puijon Hiihtoseura FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Juhani Saksa FC Hot Lips FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Jukka Heinonen FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Kai Högmander Maskun VPK ry FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Kalle Salste FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Teemu Saarni FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Vesa Reini FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Yannis Khemiri FRA Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
Jarkko Lattu Kangasalan Triathlonseura FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Jarkko Nordlund FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Juha Viljanen FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Kai Kokkonen Karkkilan Pojat FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Kimmo Pihkala FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Niko Valdolin Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Oula Heikkinen FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Perttu Päkkilä FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Simo Korhonen huvikumpu FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Tony Elomaa Finntriathlon Masters FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
Carl-Ove Björkman Pargas IF FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Juha Marjamaa FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Juhani Österman FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Kari Vismanen FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Marko Koivunen TuUl triathlon FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Mika Koivulahti Wasa Triathlon FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Pekka Jokinen FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Sampsa Laakso FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Tapio Vuojärvi FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Timo Erkkilä Saaronniemen kylmän kankeat FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Timo Seppälä Triathlon Suomi FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Tomas Åberg Triathlon Suomi FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Vesa Sivunen FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Timothy Longua Strong Island USA Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
Jari Salonen FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
Jarmo Valli SUVITUULITIIMI TURKU FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
Kari Nevalainen Helsinki Triathlon FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
Arto Saviranta FIN Men 60-64 years Challenge Sprint (10 August)
Merja Lundberg, Jussi Laaksonen, Arttu Ruotsalainen Team Järvelä 1 FIN Relay Mixed Challenge Sprint Relay (10 August)
Veera Latvala, Jaakko Latvala, Siiri Latvala FIN Relay Mixed Challenge Sprint Relay (10 August)
Jesper Lietzen FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
Kalle Välilä FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
Mikko Rajakangas Porin Tarmo FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
Tiina Pohjalainen TriathlonSuomi - Team Cervelo FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
Tytti Åberg Triathlon suomi FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
Emriikka Jurttila FIN Challenge4All (10 August)
Hannaleena Kanerva HarjUs FIN Challenge4All (10 August)
Liinu Kanerva HarjUs FIN Challenge4All (10 August)
Maria Saarni FIN Challenge4All (10 August)
Susanna Salokangas Hapua FIN Challenge4All (10 August)
Ilari Lahtinen FIN OSM Sprint 10.8.
Merimari Seppänen FIN OSM Sprint 10.8.
Hilla Läärä Turun Urheiluliitto FIN Women 20-24 years OSM Half Distance 11.8.
Maisa Tuliniemi Triathlon Suomi Racing Team FIN Women 20-24 years OSM Half Distance 11.8.
Marianne Halonen Oulu Triathlon&Cycling FIN Women 25-29 years OSM Half Distance 11.8.
Mirva Matikka FIN Women 25-29 years OSM Half Distance 11.8.
Ilona Kajander IBD Triathlon FIN Women 35-39 years OSM Half Distance 11.8.
Antti Uusitupa Turun Urheiluliitto FIN Men 20-24 years OSM Half Distance 11.8.
Nils Majewski Running Gang Olari FIN Men 40-44 years OSM Half Distance 11.8.
, , Triathlon Suomi FIN OSM Half Distance Relay 11.8.
Emilie Sjösten Aurajoen Uinti FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Hanna Pekanheimo FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Iida Korpi Turun Urheiluliitto FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Joona Kanerva HarjUs FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Mette Borremans Hyvinkää triathlon FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Niilo Pälve FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Riia Saarni FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Toivo Kivisaari RaiFu FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Velma Kössi FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
Thomasina Tam Schweitzer GER JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark