Challenge Turku
Finnish English

Osallistujalista

Haku
Etsi

765 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 765
<- Race No -> <- Name -> <- Club -> <- Nation -> <- Category -> <- Event ->
10001 Jesper Lietzen FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10002 Tiina Pohjalainen TriathlonSuomi - Team Cervelo FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10003 Mikko Rajakangas Porin Tarmo FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10004 Kalle Välilä FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10005 Tytti Åberg Triathlon suomi FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10006 Viljami Valli Turun urheiluliitto FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10007 Juha Lundberg Turun Urheiluliitto FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10008 Onni Järvinen Triathlon Vantaa FIN Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10009 Erwin Borremans Hyvinkää triathlon BEL Challenge Sprint Kilpa/Elite (10 August)
10023 Ida Strengell Turun Urheiluliitto FIN OSM Sprint 10.8.
10024 Susanne Frondelius Karjalan Uimarit Triathlon FIN OSM Sprint 10.8.
10025 Ilari Lahtinen Someron Esa FIN OSM Sprint 10.8.
10026 Merimari Seppänen FIN OSM Sprint 10.8.
10027 Henrika Parviainen Helsinki Triathlon FIN OSM Sprint 10.8.
10028 Erika Parviainen Helsinki Triathlon FIN OSM Sprint 10.8.
10029 Mikko Purhonen Triathlon Vantaa FIN OSM Sprint 10.8.
10030 Perttu Pohjola Jalasjärven Jalas FIN OSM Sprint 10.8.
10041 Rami Vuorio Turun Urheiluliitto FIN Men 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
10042 Samuel Sahlberg Rauman Seudun Pyöräilijät FIN Men 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
10043 Juuso Högblom Karjalan Uimarit Triathlon FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10044 Janne Hirvensalo FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10045 Samuli Jurttila FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10046 Oskari Törmä FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10047 Jarno Vahtera FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10048 Ville Laaksonen FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10050 Timo Matela FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10051 Ivanov Sergei Office Triathlon RUS Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10052 Feodorit Suopela Arctic Triathlon FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10053 Ville Honkanen FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10054 Toni Uusvuo Hostingpalvelu FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10055 Dmytro Kulman UKR Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10056 Erich Sutterlin Dhahran Cycling Club USA Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10057 Juho Markko FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10058 Jussi Sillantaka FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10059 Juha-Pekka Tupala FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10060 Tero Kauppinen HelTri FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10061 Mikhail Lapin RUS Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10062 Joni Sjöberg FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10063 Tuomas Vaalto HelTri FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10064 Pekka Ikonen FC MÖPA FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10065 Simo Ronkainen Turku FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10066 Juho Salila FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10067 Tomi Vuorensola FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10068 Kristian Danielsson MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10069 Veikko Niinikoski LIFW-Center FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10070 Antti Kettunen FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10071 Joni Lehtola Gladius Kirkkonummi FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10072 Jari Stenman Dream Team Alpha FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10073 Kai Högmander Maskun VPK ry FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10074 Juhani Saksa FC Hot Lips FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10076 Jukka Heinonen FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10077 Yannis Khemiri FRA Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10078 Jan Landen Stamina Triathlon Club FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10079 Jarno Lillia TRIBase FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10080 Arto Palsio FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10081 Vesa Reini FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10082 Kalle Salste FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10083 Jarno Koskimaa X-tri Lahti FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10084 Teemu Saarni FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10085 Juha Jaakola Puijon Hiihtoseura FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10086 Kai Kokkonen Karkkilan Pojat FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10087 Jarkko Nordlund FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10088 Juha Viljanen FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10089 Kimmo Pihkala FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10090 Perttu Päkkilä FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10091 Juha Hämäläinen Turun Urheiluliitto FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10092 Simo Korhonen huvikumpu FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10093 Jarkko Lattu Kangasalan Triathlonseura FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10094 Oula Heikkinen FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10095 Niko Valdolin Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10096 Tony Elomaa Finntriathlon Masters FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10097 Sampsa Laakso FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10098 Timothy Longua Strong Island USA Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10099 Pekka Jokinen FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10100 Marko Koivunen TuUl triathlon FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10101 Timo Seppälä Triathlon Suomi FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10102 Kari Vismanen FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10103 Tomas Åberg Triathlon Suomi FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10104 Carl-Ove Björkman Pargas IF FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10105 Timo Erkkilä Saaronniemen kylmän kankeat FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10106 Mika Koivulahti Wasa Triathlon FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10107 Vesa Sivunen FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10108 Tapio Vuojärvi FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10109 Juhani Österman FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10110 Juha Marjamaa FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10111 Jarmo Valli SUVITUULITIIMI TURKU FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10112 Kari Nevalainen Helsinki Triathlon FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10113 Jari Salonen FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10114 Arto Saviranta FIN Men 60-64 years Challenge Sprint (10 August)
10115 Amanda Mankinen Turun Urheiluliitto FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10116 Aava Vuojärvi FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10117 Oona Jokiniemi TriVAteam FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
10118 Jutta Jokinen FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
10119 Jonna Kärkkäinen FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10120 Salla Sofia Pantsar Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10121 Petra Havisalo FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10122 Laura Heikkilä FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10123 Outi Vuotila FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10124 Johanna Kevo FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10125 Inkeri Kyynäräinen FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10126 Oona Niittymäki FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10127 Meri Soittila FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10128 Milla Valtanen FIN Women 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10130 Laura Koivusalo FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10131 Valeria Vereshtshagina Hostingpalvelu FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10132 Mari Lindström FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10133 Emilia Repo Team Manyone FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10134 Johanna Helle FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10135 Lucy Sharpe GBR Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10136 Laura Karhu FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10137 Sini Kössi FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10138 Suvi Katajamaa Turun urheiluliitto FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10139 Satu Lithovius FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10140 Hanna Roihuvaara Ei Kipuu Ei Hyötyy FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10141 Elina Huuskonen PVS FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10142 Lotta Bäck FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10143 Elina Koskenranta FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10144 Kaisu Kaistinen Kaarinan juoksuklubi FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10145 Pia Karasjärvi FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10146 Maarit Vainio Velo Salo FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10147 Sanna Anttila HelTri FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10148 Hanna Heikkilä SKB Racing Triathlon Team FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10149 Marion Karppi Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10150 Mia Kuczynski TuUl triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10151 Riitta Peitsala FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10152 Linda Sjöberg TuUl FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10154 Sari Virrankoski Team RAJU FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10155 Marjo Kajonen TuUl triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10156 Tina Kinnunen FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10157 Tanja Kotti FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10158 Eeva Pekanheimo FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10159 Marjaana Rekikoski FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10160 Sanna Hyvärinen Helsinki Triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10161 Maarit Ovaska YIT Runners FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10162 Nina Rouhikko FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10163 Satu Niskavaara FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10164 Suvi Tanner FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10165 Minna Eloranta FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10166 Liisa Männistö Hyvinkää Triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10167 Niina Puronummi Hostingpalvelu FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10168 Meira Kuittinen FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10169 Hanna Mattila Heltri FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10170 Johanna Lehto Porin Tarmo FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10171 Karolina Olin FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10172 Janette Johansson Espoo Triathlon FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10173 Anne Sundelin HyTri FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10174 Anneli Hakakoski Triathlon Vantaa FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10175 Sirkku Sahlberg Rauman Seudun Pyöräilijät FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10176 Outi Pohjanjoki Turun Urheiluliitto FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10177 Kaija Kovanen FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10178 Hanna Likitalo-Goesch FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10179 Linda Tombs Horsham Amphibians Triathlon GBR Women 60-64 years Challenge Sprint (10 August)
10180 Hayley Poutiainen FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10181 Pasi Silvola Sport Mentor FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10182 Toni Hakala FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10183 Jussi Laaksonen Team Järvelä FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10184 Juha Jalonen Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10185 Kaisa Huhtinen FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10186 Terhi Haapsaari Turun Urheiluliitto FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10187 Janne Heikkilä Akateeminen Nesu ry FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10188 Timo Sainio Velo Salo FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10189 Mikael Gardberg Sanomain kerho FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10190 Mika Roms Aquaplus triathlon FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10191 Anne Turunen FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10192 Lauri Piitari FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10193 Oskar Pihlström FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10194 Lotta Ekebom TuUL Triathlon FIN Women 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10195 Roosa Aho Raisu FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10196 Toni Aho FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10197 Maiju Syrjälä FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10198 Jesse Salo Turun Urheiluliitto FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10199 Miia Toivola FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10200 Taru Paasiluoto HTU Stadi FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10201 Kati Riikonen FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10202 Kati Teuri FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10203 Ismo Salminen Sihtuunan Sima FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10204 Laura Sedrik Kalajoen junkkarit FIN Women 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10205 Pertti Karjalainen Finntriathlon masters FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10206 Margit Ojasoo EST Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10207 Katja Luntamo FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10208 Hemmo Kuusisto Leaf Areena FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10209 Mila Lepistö FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10210 Marja Romu FIN Women 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10211 Tommi Kemppainen FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10212 Katriina Kallio Raisu FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10213 Sven Siimar 21CC Triatloniklubi EST Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10214 Courtney Longua USA Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10215 Esa Sainio FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10216 Siiri Lehto Triathlonteam 226 FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10217 Maria Mäihäniemi Aqua Plus Triathlon FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10218 Terho Into Velo Salo FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10219 Anders Wallin SkiTeam 156 FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10220 Sylvia Kuusisto RaisU FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10221 Reima Yli-Saari Orsap Oy FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10222 Tuomas Teuri FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10223 Tommi Kässi Reckless Race FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10224 Veli-Matti Heimonen Vantaanlatvan Tasottava ry FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10225 Peep Poller EST Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10226 Sami Rannikko Team Raju FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10227 Miisa Mäkelä Triathlon Vantaa FIN Women 18-19 years Challenge Sprint (10 August)
10228 Pinja Hokkanen FIN Women 20-24 years Challenge Sprint (10 August)
10229 Kalle Korhonen FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10230 Pekka Viikari Turun Urheiluliitto FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10231 Kimmo Madekivi Triathlon club Heinola FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10232 Essi Olivès Helsinki Triathlon FIN Women 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10233 Jani Joki FIN Men 45-49 years Challenge Sprint (10 August)
10234 Ari Purhonen Triathlon Vantaa FIN Men 50-54 years Challenge Sprint (10 August)
10235 Samuel Schildt FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10236 Sanni Karhu WillTri FIN Women 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10237 Tuomas Pärnänen Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10238 Jari Väyrynen Team M55 FIN Men 55-59 years Challenge Sprint (10 August)
10239 Jarno Mattila FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10240 Joni-Pekka Luomala FIN Men 30-34 years Challenge Sprint (10 August)
10241 Tuomas Aejmelaeus Triathlon Team 226 FIN Men 25-29 years Challenge Sprint (10 August)
10242 Samu Helin Triathlon Suomi FIN Men 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10243 Elina Kummala FIN Women 40-44 years Challenge Sprint (10 August)
10361 Veera Latvala, Siiri Latvala, Veli-Matti Soukka FIN Relay Mixed Challenge Sprint Relay (10 August)
10362 Merja Lundberg, Tommi Välimäki, Arttu Ruotsalainen Team Järvelä 1 FIN Relay Mixed Challenge Sprint Relay (10 August)
10363 Terhi Tevameri, Mauri Eskelinen, Camilla Eskelinen FIN Relay Women Challenge Sprint Relay (10 August)
10381 Thomas Bergman FIN Challenge4All (10 August)
10382 Emriikka Jurttila FIN Challenge4All (10 August)
10383 Hannaleena Kanerva HarjUs FIN Challenge4All (10 August)
10384 Liinu Kanerva HarjUs FIN Challenge4All (10 August)
10385 Sanja Kisicek 3MAX CRO Challenge4All (10 August)
10386 Lauri Marjamaa FIN Challenge4All (10 August)
10387 Maria Saarni FIN Challenge4All (10 August)
10388 Susanna Salokangas Hapua FIN Challenge4All (10 August)
10389 Leena Toivonen FIN Challenge4All (10 August)
10390 Katri Rantanen FIN Challenge4All (10 August)
10391 Marjo Hellgren FIN Challenge4All (10 August)
10392 Heikki Salonen FIN Men 35-39 years Challenge Sprint (10 August)
10394 Sami Hämäläinen FIN Challenge4All (10 August)
10395 Milla Viikari FIN Challenge4All (10 August)
10396 Jakke Viheriä Turun Pursiseura FIN Challenge4All (10 August)
10397 Ella-Lotta Anttalainen X-tri Lahti FIN Challenge4All (10 August)
10481 Luka Kisicek 3MAX CRO M11-12 Challenge Junior (10 August)
10482 Leon Kisicek 3MAX CRO M11-12 Challenge Junior (10 August)
10484 Roope Palsio Triathlon Vantaa FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
10486 Juuso Toivanen FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
10487 Evert Anttalainen X-tri Lahti FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
10490 Leevi Koskimaa X-tri Lahti FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10491 Petrus Saarni FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10492 Tuukka Toivanen FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10493 René Vuorio Turun Urheiluliitto FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10494 Veli-Pekka Alihaanperä FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10495 Matias Kuusilehto Kukkila Triathlon FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10497 Ville Laakso FIN M15-16 Challenge Junior (10 August)
10498 Ada Puhakka X-tri Lahti FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
10499 Ruby Tam Schweitzer GER F11-12 Challenge Junior (10 August)
10500 Lotte Borremans Hyvinkää triathlon FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
10501 Siiri Laino Hapua FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
10502 Mirtel-Madlen Siimar 21CC Triatloniklubi EST F11-12 Challenge Junior (10 August)
10503 Mandi Hämäläinen Turun Urheiluliitto FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10504 Maikki Hämäläinen Turun Urheiluliitto FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10505 Daniela Lietzen FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10506 Iida Kuusilehto Kukkila Triathlon FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10507 Liina Nuoranne TuUL Triathlon FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10509 Aada Vainio Salon uimarit FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10510 Sini Wiklund Turun Urheiluliitto FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10511 Joonatan Davie Aurajoen uinti FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10512 Lauri Aho Raisu FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10513 Mariia Nagavkina Wolf ski team RUS F11-12 Challenge Junior (10 August)
10514 Antti Kuusilehto Kukkila Triathlon FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
10515 Kasper Borremans Hyvinkää triathlon FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10516 Rita Heinonen RaisU FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10517 Alex Irenius Kuusisto FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
10518 Sofia Hämäläinen TriVAteam FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
10519 Ella Jokioinen TuUL triathlon FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10520 Eeka Rantanen Gladius tri FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
10521 Valentin Tam Schweitzer GER M11-12 Challenge Junior (10 August)
10522 Akseli Pitkänen TeiskoTriathlon FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10523 Hertta Pitkänen TeiskoTriathlon FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
10524 Léa Olivès Helsinki Triathlon FIN F13-14 Challenge Junior (10 August)
10525 Emilie Olivès Helsinki Triathlon FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
10526 Onni Anttila Aqua Plus Triathlon FIN M13-14 Challenge Junior (10 August)
10527 Roosa Fagerström Turun Urheiluliitto FIN F11-12 Challenge Junior (10 August)
10528 Ella-Lotta Anttalainen X-Tri Lahti FIN F15-16 Challenge Junior (10 August)
10529 Kaapo Merenluoto TuUl Triathlon FIN M11-12 Challenge Junior (10 August)
10541 Mette Borremans Hyvinkää triathlon FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10542 Joona Kanerva HarjUs FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10543 Toivo Kivisaari RaiFu FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10544 Iida Korpi Turun Urheiluliitto FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10545 Anni Korpi Turun Urheiluliitto FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10546 Velma Kössi FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10547 Hanna Pekanheimo FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10548 Niilo Pälve FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10549 Riia Saarni FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10550 Thomasina Tam Schweitzer GER JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10551 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10552 Lenni Halkola FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10553 Juha Kosonen FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10554 Joonatan Junes FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10555 Martta Ronkainen Turku FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10556 Matias Mäihäniemi FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10557 Onni Viikari Vauhti-Viikarit FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10558 Viljo Vainio PIF FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10559 Veikko Vainio PIF FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
10560 Gabriel Ranta Aina Maximit FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi)
20001 Tero Setola SKB Racing Triathlon Team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20002 Villu Vakra 21CC Triatloniklubi EST Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20003 Juuso Manninen TriathlonSuomi - Team Cervelo FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20004 Ami Laamo Turun Urheiluliitto FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20005 Vasily Permitin #DraftMeHard RUS Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20006 Pekka Ylitalo SKB Racing Triathlon Team FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20007 Teemu Törmälä Diablos Rojos FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20008 Jim Doornbosch NED Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20009 Karri Paavolainen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20010 Matti Moisio Team Manyone ry FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20011 Matti Weitz 3Bike-Team GER Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20012 Ville Korpi Turun Urheiluliitto FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20013 Pasi Berndtson SKB Racing Triathlon Team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20014 Arttu Aaltonen Aqua Plus Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20015 Tomi Halme Helsinki Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20016 Maisa Tuliniemi Triathlon Suomi Racing Team FIN Women 20-24 years OSM Half Distance 11.8.
20017 Claire Danson Precision Race Team GBR Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20018 Paula-Brit Siimar Ujumise Spordiklubi EST Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20019 Julia Venesmaa TriathlonSuomi FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20020 Paula Luokola TriathlonSuomi FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20022 Antti Uusitupa Turun Urheiluliitto FIN Men 20-24 years OSM Half Distance 11.8.
20024 Ilona Kajander IBD Triathlon FIN Women 35-39 years OSM Half Distance 11.8.
20025 Marianne Halonen Oulu Triathlon&Cycling FIN Women 25-29 years OSM Half Distance 11.8.
20027 Jani Hartikainen Stamina TC FIN Men 25-29 years OSM Half Distance 11.8.
20028 Nils Majewski Running Gang Olari FIN Men 40-44 years OSM Half Distance 11.8.
20029 Miika Hätinen FIN Men 20-24 years OSM Half Distance 11.8.
20030 Maltte Ovaska TriathlonSuomi FIN Men 25-29 years OSM Half Distance 11.8.
20032 Pasi Huhtala Triathlon Suomi FIN Men 35-39 years OSM Half Distance 11.8.
20041 Emil Lindroos Medicinarklubben Thorax FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20043 Eetu Hirvonen kpk 24/7 FIN Men 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20044 Jussi Naapuri FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20045 Aleksi Salminen FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20046 Kalle Elo FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20047 Benedikt Jobb TuS Xanten Triathlon GER Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20049 David Dew Do3 GBR Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20050 Juho Jurvelin Helsinki Triathlon ry FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20051 Henri Kiili FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20052 Juuso Nisula Pulumafia FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20054 Aapo Saranpää TuUL Triathlon FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20055 Henri Tuomela Tippausmonsterit FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20056 Kuutti Aura Turun Urheiluliitto Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20057 Heikki Hämäläinen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20058 Taavi Mattila TriathlonSuomi FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20059 Petteri Pihlajamäki TT Treenitehdas FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20060 Samu Ruoppa Team Mäyrät FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20061 Mikko Sarimaa Uusi Verso Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20062 Joni Sirkiä Heltri FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20064 Mickael Chaveroche Tri Coaching Finland FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20065 Panu Koskinen Hartolan Voima FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20066 Otto Kriktilä Skitberg IFK FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20067 Harvis Mill EST Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20068 Sam Pattison Bustinskin Triathlon Club GBR Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20069 Valtteri Repo Team Manyone FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20070 Petri Sandström Aqua Plus Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20071 Juuso Tilaeus FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20072 Magnus Finnset Kristiansand Triathlon NOR Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20073 Olli Hoikka FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20074 Timo Huhtisaari Team Ski Forever FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20075 Ville Hulkkonen Team Ski Forever FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20076 Jaakko Laaksonen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20077 Heikki Nenonen FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20078 Henri Pohjalainen Road to Ilosaari FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20079 Iikka Borgström TriathlonSuomi FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20080 Taneli Hirvola PoRa FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20081 Juho Järvenpää Heltri FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20082 Perica Kisicek 3MAX CRO Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20083 Daniel Kivilohkare Hostingpalvelu FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20084 Arjo Laukia FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20085 Viljar Sedrik Kalajoki Junkkarit EST Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20086 Eerik Ahola FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20087 Tero Halme Finnish Marathon Runners FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20089 Eero Lehtonen Turun Urheiluliitto FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20090 Juhana Repo WillTri FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20091 Heikki Sanelma Teisko Triathlon ry FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20092 Kaj Karhu Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20093 Marko Lehtinen Melan Enkelit FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20094 Christian Oikkonen TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20095 Andrei Pankratev RUS Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20096 Ville Perkiö FC Möpa FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20097 Arttu Sademaa Turun Urheiluliitto FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20098 Jussi Salo TriathlonSuomi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20099 Juha Salonen TuUL triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20101 Antti Uusilehto TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20102 Tino Casagrande TriathlonSuomi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20103 Tapio Hietanen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20104 Ferrix Hovi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20105 Joni Jalkanen Hyvinkää Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20106 Olli Kaure FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20108 Oskari Kulmala TuUl FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20109 Tomas Monte Oral Hammaslääkärit Oyj FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20110 Henri Nyroos FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20111 Juha Pertola TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20112 Grigori Savustjan WillTri FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20113 Petri Tuomainen HelTri FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20114 Antti Viklund AC Hercules FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20115 Sam Browne HiElbow Triathlon Club IRL Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20116 Mathias Jansson Wasa Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20117 Mantas Kukenys HelTri LTU Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20118 Adam Land GBR Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20119 Tuomas Lindholm FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20120 Manu Paajanen TriathlonSuomi/Hostingpalvelu FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20121 Simomatti Salmenoja Aqua plus triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20122 Aleksei Seleznev Manyone EST Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20123 Kenshi Shigemori JPN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20125 Aleksi Varinen Kangasalan Triathlonseura FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20127 Alex Belinskii FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20129 Jyri Halkola Aquila Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20130 Jaakko Hartikainen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20131 Kimmo Kiprianoff TriVAteam FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20132 Lasse Kyllönen Kuusamon Sisu FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20133 Mikael Lahtonen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20134 Santtu Mansikkamaa TriathlonSuomi FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20135 Jussi-Matti Mäki FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20136 Matti Niiniö BBRT FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20137 Tommy Ranta TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20138 Heikki Rusama B12 FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20139 Oleksandr Shevchenko FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20140 Tommi Simola Triathlon Suomi ry FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20143 Jussi Vainio MSKR Triathlon Club FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20144 Matti Helén TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20145 Ilkka Hyvärinen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20146 Janne Kuvaja TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20147 Niklas Merikallio Vihti Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20148 Jaakko Oikemus FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20149 Tuomas Pasanen Downtown 65 FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20150 Santtu Pyymäki Aqua Plus Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20151 Teemu Rautiainen Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20152 Lasse Rousi Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20153 Petri Simonen Team Manyone FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20154 Joni Sinko TuUL FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20155 Jani Argillander FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20156 Juha Degerstedt AVL-RACING FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20157 Tero Jormanainen HelTri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20158 Mikko Kulonsivu Aqua Plus FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20159 Michael Kurzawa Grillsportverein GER Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20160 Marko Mettenranta Mäntsälän Urheilijat FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20161 Juuso Rinkinen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20162 Timo Rinne Sanomain Kerho FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20163 Mikko Tepponen Velo Salo FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20164 Mika Toivanen TuUL Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20165 Sampo Turpeinen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20166 Jukka Vartiainen Järvenpään Pyöräilijät FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20167 Reijo Anttila Team Manyone FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20168 Janne Haaksluoto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20169 Jesse Jämsen Turun Urheiluliitto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20170 Janne Koivuniemi Rastisudit FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20171 Jussi Koskenranta FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20172 Janne Koskinen Aquila Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20173 Matt Lewis GBR Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20174 Jefferson Mc Carthy IRL Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20175 Antti Metsänvirta FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20176 Niko Niklander Downtown65 endurance ry FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20177 Mikko Pitkänen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20178 Timo Ruokonen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20179 Aleksi Seppänen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20181 Mika Hannus Triathlonteam 226 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20182 Matti Heikkinen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20183 Lauri Heiliö Sport Mentor Team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20184 Vesa Karttunen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20185 Juha Kosonen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20186 Timo Leppä Contribyte FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20188 Marko Nieminen Karinaisten Kunto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20189 Kosti Paloposki Running Gang Olari FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20190 Konstantin Pavlov Willtri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20191 Tuomas Rouhikko Porin Tarmo FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20193 Akhil Chandak Thames Valley Triathlon GBR Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20194 Lieven De Rycke Arctic Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20195 Ilkka Hurmansalo Aqua plus triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20196 Mika Hämäläinen TriVA team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20197 Jorma Ikäheimo Downtown 65 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20198 Tomi Koivula FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20199 Heimo Laukkanen Heltri FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20201 Lasse Lähde Wasa Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20204 Ville Savolainen Helsinki Triathlon FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20205 Sami Silén FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20206 Jussi Taponen Turun urheiluliitto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20207 Teemu Tolvanen TCF FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20209 Mikko Alivuotila Team Optima FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20210 Miikka Hietarinta TurHmA Triathlon-jaosto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20211 Nils Hänström Axa Sports Club SWE Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20212 Ville Jussila FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20213 Tommi Kaliste Kangasalan Triathlonseura FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20214 Jussi Korpelainen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20215 Mikko Kuusilehto X-tri Lahti FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20216 Jukka Merenluoto Turun Urheiluliitto FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20217 Jussi Nykänen FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20218 Harri Orko SKB Racing Triathlon Team FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20219 Vesa Pakkanen LaKu FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20220 Mika Simonen Velo Salo FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20221 Juha Sjöblom Triathlonteam 226 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20222 Sergei Verkhovtsev RUS Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20223 Joe Azzopardi MLT Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20224 Per Bergmark Axa Sports Club SWE Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20225 Markus Hongisto FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20226 Kim Jokinen VeloSalo FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20227 Toni Kivinen Triathlon Vantaa FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20228 Mikael Mattlin Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20229 Timo Metsälä Reaktor FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20230 Tommi Mäkinen TuUl triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20231 Riku Raunio Hyvinkää Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20232 Mikko Rusama B12 FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20233 Vesa Vuoti Chasin? Bacon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20234 Björn Andersson FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20235 Jarno Anttalainen X-tri Lahti FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20236 Aleksandr Buianov CycleON RUS Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20237 Tuomas Kinanen Hannuksen Ponnistus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20238 Sami Mensola FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20239 Marko Nevalainen MJR Triathlon Team FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20240 Tero Toikka Triathlon Vantaa FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20241 Tomi Westerlund - FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20242 Richard Greaves Hong Kong Dragons GBR Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20243 Samu Pulkkinen FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20244 Jukka Pynnönen Aquaplus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20245 Juha Rantala Aqua Plus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20246 Jouni Salmi Roschier Runners FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20248 Markku Takamaa Aqua Plus Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20249 Timo Väkeväinen Gladius Tri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20250 Ville Alopaeus FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20251 Juha Heikkinen Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20252 Petri Huhtinen Aboa Aquanauts FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20253 Sami Härkönen TuUl FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20254 Lasse Kuisma FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20255 Matti Punkari Hypy tri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20256 Pablo Ruiz Martinez ESP Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20257 Ville Saksi FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20258 Antti Suni Aquila Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20259 Pekka Tallgren Ekin Talli FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20260 Tommi Tuovila Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20261 Patrick Östermark FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20262 Paul Carroll IRL Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20263 Henri Holm MIND TRI FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20264 Juhani Kanerva HarjUs Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20265 Joni Koivusaari Gladius Tri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20266 Raul Mero Helsinki Triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20267 Juha Vuojärvi Triathlonsuomi FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20268 Indrek Aarna EST Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20269 Paul Garner Amphibians Tri GBR Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20270 Pasi Hämäläinen Järvenpään pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20271 Tapio Katava Velo Salo FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20272 Juha Kleemola Kangasalan triathlonseura FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20273 Lasse Koivulehto Tampereen Maratonklubi FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20274 Veli Korhonen Wasa triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20275 Marko Koski Team Manyone FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20276 Tommi Pastinen Gladius FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20277 Axel Schweitzer GER Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20278 Kim Stenström Turun Urheiluliitto FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20279 Kari-Pekka Tamminen FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20280 Raimo Åkerlind Team Manyone FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20281 Simo Ahlgren FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20282 Jari Ahtola FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20283 Guido Kohl FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20284 Jouni Mäkelä Triathlonsuomi FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20285 Jean-Luc Olivès Helsinki Triathlon FRA Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20286 Jarmo Rautiainen AquaPlusTriathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20287 Antti Saari FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20288 Ville Savolainen FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20289 Pentti Silta-Aho FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20291 Kimmo Valtanen Tri4Friends FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20292 Jarmo Kuusela Aqua Plus Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20293 Janne Kyllönen Järvenpään Pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20294 Erkki Lahesmaa Turun Urheiluliitto FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20295 Marko Lehtinen Fintriathlon Masters FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20296 Tommi Lindholm Turun Urheiluliitto Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20297 Heikki Mönkkönen Triathlonsuomi FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20298 Miles Penfold Horsham Amphibians Triathlon GBR Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20299 Pasi Syyli Järvenpään pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20301 Petteri Aaltolainen Triathlon Vantaa FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20302 Jukka-Pekka Friman Stamina TC FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20303 Pekka Jääskeläinen, Pekka Jääskeläinen, Tiina Toivonen Järvenpään Pyöräilijät FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20304 David Nield Tri Team Glos GBR Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20305 Jukka-Pekka Viita Hyvinkään Triathlon FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20306 Frederic Fagot Luneville FRA Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20307 Jouni Monto Gladius Tri FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20308 Jyrki Romu - FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20309 Pekka Sahlberg Rauman Seudun Pyöräilijät FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20310 Esko Freese H2Riders Öfvre Aspudden SWE Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20311 Juha-Pekka Halmeenmäki TriathlonSuomi FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20312 Jari Luoma Aquila Triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20313 Michael Savage Horsham Amphibians GBR Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20314 Jari Toropainen FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20315 Karri Elomaa Liedon Luja FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20317 Sampsa Puttonen Järvenpään pyöräilijät FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20318 Mika Pyy Metsämaan Merenkävijät FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20319 Erkki Torvinen Aqua Plus Triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20321 Pekka Aijasaho Stamina TC FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20322 Hannu Taipale TuUl FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20323 Rolf Berglund Team Snooze SWE Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20324 Ilpo Kivelä Turun Urheiluliitto FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20325 Ray Powell Horsham Amphibians Triathlon GBR Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20326 Taisto Koivumäki Kirkkonummi FIN Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20327 Tony Smith Horsham Amphibians Triathlon GBR Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20328 Heikki Nummelin TuUL Tri FIN Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20329 Peter Grönholm Helsinki Triathlon FIN Men 65 years + Half Challenge Agegroup (11 August)
20330 Antonia Menke GER Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20331 Julia Välikangas Turun Urheiluliitto FIN Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20333 Johanna Maria Kuusemets 21CC Triatloniklubi EST Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20334 Johanna Manner FIN Women 20-24 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20335 Ann-Cathrin Bentrup TuS Xanten Triathlon GER Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20336 Sini Espo Stockholm City Triathlon FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20337 Maria Kosunen Turun Urheiluliitto FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20338 Aira-Maarit Mantsinen TriathlonSuomi FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20339 Susanna Norvio TuUl triathlon FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20340 Henna Virolainen Tribabes Finland FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20341 Veera Paananen OTC FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20343 Elisabet Hänninen, Richard Slater, Jari Vesanen TCF tryouts FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20344 Juulia Piirainen FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20345 Virpi Rajala FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20346 Emma Nyman Team Powerwoman Athletic Club SWE Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20347 Carolyn Paajanen Tri Coaching Finland FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20348 Kaisa Poller 21CC Triatloniklubi EST Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20349 Julie Huylebroek Atriac BEL Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20351 Krista Merikukka Turun Urheiluliitto FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20353 Joanna Rintala Järvenpään pyöräilijät FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20354 Veera Jämsén BC HORSMANKUKAT FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20355 Kia Järvinen BBRT FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20356 Päivi Kyllönen Turun Urheiluliitto FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20357 Ulla Lahdensivu Triathlonteam 226 FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20358 Noora Monte FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20359 Riikka Litmo Triathlonteam 226 FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20360 Emma Niemeier FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20362 Tuulia Hynynen FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20363 Henna Kettunen FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20364 Nina Lahtonen FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20365 Sari Tuuri FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20366 Emilia Vainio PVS Triathlon FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20367 Nuppu Zeitlin Team Manyone FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20368 Michaela Åvall Diablos Rojos FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20369 Arja Lemmettylä Tridiet Conquer FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20370 Katri Johansson Turun Urheiluliitto FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20371 Sanna Nurkkala Team Optima FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20372 Mari Salo Heltri FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20373 Heini Joensuu-Manninen OTC FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20374 Lotta Katajapuu-Rutanen Stamina Tc/TriBabes Finland FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20375 Elina Norrman Turun urheiluliitto FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20376 Sari Ojamo Hypy FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20377 Mirja Puhakka TriathlonSuomi FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20378 Riikka Tolvanen TCF FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20379 Satu Helppolainen Helsinki Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20380 Päivi Kainulainen Helsinki Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20381 Suvi Lapinvuo Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20382 Lea Oja Helsinki triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20383 Suvi Törönen Vihti Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20384 Anu Ahde FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20386 Kaisa Männistö TT226 FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20387 Heta Pohjavirta Stamina TC FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20388 Elle Porri PoTa FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20389 Sirpa Salmi Järvenpään pyöräilijät FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20390 Tiina Tukiainen Mäntsälän Urheilijat FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20391 Mirka Vainikka FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20392 Maria Hari Triathlon Vantaa FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20393 Katja Harja HelTri FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20395 Anu Mäenpää Team Optima FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20396 Taru Raita Porin Tarmo FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20397 Elina Tillqvist FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20398 Kirsi Päiväniemi Tri4Friends FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20400 Michelle Peckham Horsham Amphibians Triathlon GBR Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20401 Raija Polvinen Aqua Plus Triathlon FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20402 Piia Sulonen FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20403 Miia Wiklund Turun Urheiluliitto FIN Women 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20404 Katja Anttalainen X-tri Lahti FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20405 Terhi Heino TuUL triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20406 Suvi Kaunisto TriathlonSuomi FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20407 Miia Kuisma VihtiTri FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20408 Sari Laakso Aqua Plus FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20409 Petra Peuhu X-tri Lahti FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20410 Pipsa Risku Helsinki Triathlon ry FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20411 Jaana Sjöblom PUHTI triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20412 Eliisa Ylinen Wasa triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20413 Johanna Aho Aqua Plus Triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20414 Hanna Angervo Vaasa FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20415 Tiina Reivonen TuUL FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20416 Johanna Valonen Turun Urheiluliitto FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20417 Heli Hurskainen FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20419 Lissu Vanninen Triathlon Vantaa FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20420 Nina Bergkulla Aquaplus triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20421 Niina Katajapuu Turun Urheiluliitto FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20422 Annika Polvi Porin Tarmo FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20423 Piia Kaaresmaa Porin Tarmo FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20424 Ullamaija Koivusaari Gladius Tri FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20425 Mia Koskinen Aqua Plus Triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20426 Heli Markkanen TriathlonSuomi FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20427 Mari Seppä TT226 FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20428 Carita Haanperä Team Hell Yeah FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20429 Niina Svartström Triathlon Vantaa FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20430 Kadri Forsström Gladius Kirkkonummi EST Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20431 Marjo Holmström FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20432 Elina Laaksonen Forssan Salama FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20433 Päivi Tryyki Aqua Plus Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20434 Anu Junes-Kähkölä OTC FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20435 Kerttu Salmikivi TREMK FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20436 Leena Volinsky Helsinki Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20437 Anne Sankari HarjUS Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20438 Rauni Jokelainen Arctic Triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20441 Armi Sutinen TriathlonSuomi FIN Women 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20442 Jaana Leminen-Lahdenperä Arctic Triathlon FIN Women 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20443 Marjut Uronen Vihti Triathlon FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20444 Sari Puumala Team Manyone FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20445 Tapio Haantie Chasing Bacon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20446 Johannes Junes Triathlon Vantaa FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20448 Jake Lastujoki IBD Triathlon FIN Men 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20449 Veronika Halonen Triathlon team 226 FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20451 Arto Helenius Tampereen Maratonklubi FIN Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20452 Ville Hiltunen Downtown 65 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20453 Katja Puhakka Team Optima FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20455 Jonas Klingenberg Wasa Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20456 Ville Köngäs Nötö IFK FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20458 Pekko Rosenberg Chasin Bacon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20460 Juha Auvinen Joroisten Sporttiklubi FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20461 Matti Boman TuUL triathlon FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20462 Christer Lybeck SKB Racing Triathlon Team FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20463 Robert Liljequist TriathlonSuomi FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20464 Mikko Leino FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20465 Sanna Saksala TriathlonSuomi FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20466 Jukka Punamäki Jore&Esko FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20468 Tomi Korhonen B12 - Powerwalking Group FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20469 Mika Pihkoluoma RSP FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20470 Jussi Hirvonen Team Sheep FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20471 Joonas Hänninen Triathlon Coaching Finland FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20472 Timo Vuorela Uusi Verso Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20473 Noora Luokkala TriathlonSuomi Racing Team FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20474 Henna Niukkanen OTC FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20475 Kristjan Saar 21 CC triatloniklubi EST Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20476 Ari Saariniemi Järvenpää Pyöräilijät FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20477 Satu Pippola TuUL FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20478 Sonja Klaus Aqua plus triathlon FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20479 Liisa Jaatinen TuulTri FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20480 Annette Willamo Tri4Frirnds FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20481 Piia Randell FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20482 Oscar Sanhueza Oulu Triathlon and Cycling FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20483 Marika Langenoja-Suvitie Kajo Triathlon FIN Women 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20484 Kari Panula Wasa Endurance ry FIN Men 60-64 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20485 Marja Oinonen FIN Women 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20487 Olli Taivalmäki Ssu-Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20488 Outi Matikainen WillTri FIN Women 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20489 Miika Syrjänen Suomen Pankki FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20490 Petteri Lahti HelTri FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20491 Mikko Paajanen FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20492 Markus Syrjänen Helsinki FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20493 Mattias Lindfors FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20494 Juha Mäkitalo Pemamek FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20495 Mika Haapanen-Suojala FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20496 Heikki Kultala Triathlonteam 226 FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20497 Mika Jurvelin Helsinki Triathlon FIN Men 35-39 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20498 Anni Haakana Team Optima FIN Women 25-29 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20499 Mika Tanhuanpää FIN Men 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20500 Milla Toivonen Järvenpään pyöräilijät FIN Women 50-54 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20501 Antti Isotalo Helsinki Triathlon FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20502 Mikko Orava FIN Men 40-44 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20503 Petri Litmanen Teisko Triathlon FIN Men 55-59 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20504 Tomi Kulmala FIN Men 45-49 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20506 Markus Rantanen Team Castia FIN Men 30-34 years Half Challenge Agegroup (11 August)
20551 Tero Matikka, Janne Pohjalainen, Noora Hakanpää HarjUs Triathlon FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20552 Conny Heinrichs, Theo Heinrichs, Theo Heinrichs Tri Familia GER Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20554 Santeri Saarela, Matias Mella, Severi Saarela Kultaiset mullit FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
20555 Sanni Karhu, Mailis Orakoski, Laura Soininen TriathlonSuomi FIN Relay Women Half Challenge Relay (11 August)
20556 Timo Erkkilä, Jere Teräntö, Kimmo Landell Saaronniemen kylmän kankeat FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
20558 Lauri Özsolagay, Matti Rousi, Timo Veirto FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
20559 Terhi Tevameri, Heikki Tevameri, Heikki Tevameri FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20560 Jori Ruuskanen, Jussi Heiro, Pauli Ylikotila TuUL Triathlon FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
20561 Tuomo Hippi, Väinö Vähämäki, Annika Hippi FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20562 Ville Päivinen, Arto Sorvoja, Teemu Mäkiniemi Tribase FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
20563 Tatu Immonen, Matti Sankinen, Janne Laakso TuUL Triathlon FIN Relay Men Half Challenge Relay (11 August)
20564 Aki Tuomaala, Vesa Korhonen, Edla Mäkelä Kajo Triathlon FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20565 Henrika Parviainen, Tommi Martikainen, Erika Parviainen FIN Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20566 Sari Stenholm, Katja Merenluoto, Tuula Vesalainen TuUL Triathlon FIN Relay Women Half Challenge Relay (11 August)
20567 Thomas Neufeld, Bettina Putzig, Thomas Neufeld DJK Weiden GER Relay Mixed Half Challenge Relay (11 August)
20568 Minna Makkonen, Minna Makkonen, Päivi Rantala CheTri FIN Relay Women Half Challenge Relay (11 August)

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark