Aurajoen Yöjuoksu


Finnish English

Osallistujalista

Haku
Etsi

<- Numero -> <- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
1123 Camilla Abrahamsson PARAINEN FIN 5 km Naiset
1191 Anton Adel Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
1192 Lotta Adel Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
5 Farhan Ahmadi TURKU FIN 10 km Miehet
6 Toni Aho MASKU FIN 10 km Miehet
7 Eija Ahonen TURKU FIN 10 km Naiset
1160 Rene Ahonen MASKU FIN 5 km Miehet
1003 Susanna Ahti MASKU FIN 5 km Naiset
8 Janne Ahtiainen FIN 10 km Miehet
9 Janne Airola Running Team LuJa FIN 10 km Miehet
10 Ari Alander TURKU FIN 10 km Miehet
11 Tero Alanko FIN 10 km Miehet
12 Ahmed Alkaleedy Gofore FIN 10 km Miehet
1134 Joakim Almi PIRKKALA FIN 5 km Miehet
13 Tero Almi TURKU FIN 10 km Miehet
14 Nicke Andersson FIN 10 km Miehet
452 Matti Annala SIPOO FIN 10 km Miehet
443 Henri Ansio Finnish Marathon Runners FIN 10 km Miehet
561 Tiia Anttila FIN 10 km Naiset
480 Risto Anttonen FIN 10 km Miehet
1146 Saila Arama FIN 5 km Naiset
1004 Mikko Aro FIN 5 km Miehet
1145 Timo Arojoki TURKU FIN 5 km Miehet
447 Matti Arvaja TURKU FIN 10 km Miehet
572 Minna Arve Henna Virkkunen Team FIN 10 km Naiset
15 Heidi Auranen TURKU FIN 10 km Naiset
1173 Annette Backholm Pargas If Ski Team FIN 5 km Naiset
1174 Rebecka Backholm Pargas If Ski Team FIN 5 km Naiset
18 Stefan Baggström Gofore FIN 10 km Miehet
1005 Suvi Barcewicz FIN 5 km Naiset
19 Aleksandr Belinskii FIN 10 km Miehet
20 Julia Bergholm FIN 10 km Naiset
21 Maria Bergholm FIN 10 km Naiset
22 Pia Björn Hemmon Juoksukoulu FIN 10 km Naiset
23 Sanna Blomqvist TURKU FIN 10 km Naiset
24 Salla Brander FIN 10 km Naiset
1195 Alina Brunila Bruno´s Physique Club FIN 5 km Naiset
25 Johannes Brunila FIN 10 km Miehet
1176 Tobiasz Burzynski POL 5 km Miehet
1016 Iikka Buss FIN 5 km Miehet
1006 Sari Buss TURKU FIN 5 km Naiset
26 John Butterfield Team Luikut&Sonni FIN 10 km Miehet
1007 Petra Byman NIVELAX FIN 5 km Naiset
27 Marjut Bäcklund TURKU FIN 10 km Naiset
28 Simon Chapman TURKU FIN 10 km Miehet
405 Jennie Crawley TURKU GBR 10 km Naiset
1009 Kalervo Dahlström FIN 5 km Miehet
1010 Mikael Dahlström TURKU FIN 5 km Miehet
29 Marjo Danielsbacka TURKU FIN 10 km Naiset
30 Laura Dellinger FMR FIN 10 km Naiset
1011 Mirva Eastwood FIN 5 km Naiset
427 Antti Ellonen TURKU FIN 10 km Miehet
426 Riikka Ellonen TURKU FIN 10 km Naiset
31 Anne Elo-Kinnunen Hemmon Juoksukoulu FIN 10 km Naiset
32 Eveliina Eloranta FIN 10 km Naiset
533 Merja Entonen FIN 10 km Naiset
33 Emilia Erholtz UUSIKAUPUNKI FIN 10 km Naiset
436 Sofia Ervasto TURKU FIN 10 km Naiset
34 Nina Eskelinen KERAVA FIN 10 km Naiset
35 Tanja Etu-Huitti MaMa FIN 10 km Naiset
36 Johan Fagerlund TuUL Triathlon FIN 10 km Miehet
37 Veera Farin FIN 10 km Naiset
410 Krista Forsman SALO FIN 10 km Naiset
478 Juuso Forsström FIN 10 km Miehet
38 Petri Freman FIN 10 km Miehet
432 Minna Förbom PIIKKIÖ FIN 10 km Naiset
1012 Jaana Gabrielsson FIN 5 km Naiset
39 Jan Geisor FIN 10 km Miehet
463 Kaj Giersberg TuUL/maratonkoulu FIN 10 km Miehet
1013 Sanna Glückert FIN 5 km Naiset
40 Juha Gogulski G Force Runners FIN 10 km Miehet
1014 Johanna Gröndahl Team hoitsut FIN 5 km Naiset
45 Jaana Hakala NOUSIAINEN FIN 10 km Naiset
449 Miikka Hakanen Vauhtisammakon juoksukoulu FIN 10 km Miehet
542 Jouni Haltta TURKU FIN 10 km Miehet
46 Marianne Hankala TAMPERE FIN 10 km Naiset
532 Aira Harju FIN 10 km Naiset
1017 Jarmo Harju Turun Valpas FIN 5 km Miehet
47 Johanna Hartikainen LIETO FIN 10 km Naiset
565 Kaisa Hartikainen TAMPERE FIN 10 km Naiset
48 Christian Hassel TURKU FIN 10 km Miehet
49 Marjukka Hassel TURKU FIN 10 km Naiset
457 Elina Hautamäki Team Rynkeby - God Morgon Turku FIN 10 km Naiset
567 Eero Heino If FIN 10 km Miehet
50 Jari Heino TURKU FIN 10 km Miehet
51 Riikka Heino FIN 10 km Naiset
409 Terhi Heino FIN 10 km Naiset
52 Janne Heinonen Climbing Hard FIN 10 km Miehet
53 Jori Heinonen Kimmo ja nälkäiset kantajat FIN 10 km Miehet
54 Jukka Heinonen RCSD FIN 10 km Miehet
1117 Marjukka Heinonen Liedon Parma FIN 5 km Naiset
1018 Mikko Heinonen TURKU FIN 5 km Miehet
1124 Kati Helenius PREITILÄ FIN 5 km Naiset
55 Riikka Helenius Työterveyslaitos FIN 10 km Naiset
1019 Sisko Hellgren FIN 5 km Naiset
56 Marianne Hellman TURKU FIN 10 km Naiset
57 Miikka Hietarinta TurHmA Triathlon FIN 10 km Miehet
508 Marjo Hiidensalo TURKU FIN 10 km Naiset
1141 Nelli Hiippavuori Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
402 Tuomas Hilakari Team Castia FIN 10 km Miehet



Sivut: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark