Spinnsprinten



Deltakerliste

Søk i felt
Søk etter

263 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- TurrittID -> <- Navn -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Pulje -> <- Startnr -> <- Distance -> <- Starttid -> <- Startordning ->
26215 Marton Digernes Bryne Cykleklubb, VELUX dagslys og frisk luft PULJE 4 (10:15) 420 66 km 10:15 Bryne CK Stjernene
28698 Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb, Vestec as PULJE 1 (10:00) 132 66 km 10:00 Seedet pulje
26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb, PeisTeknikk PULJE 4 (10:15) 400 66 km 10:15 Bryne Amatørene
60275 Ørjan Frøiland Bryne Cykleklubb PULJE 1 (10:00) 104 66 km 10:00 Seedet pulje
26843 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb PULJE 2 (10:05) 234 66 km 10:05 Seedet pulje
23539 Inge Løland Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
26323 Monica Hagenes Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
23508 Idar Hagenes Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
73028 Ove Kalvatn Forus og Gausel IL - Sykkel PULJE 2 (10:05) 221 66 km 10:05 Seedet pulje
26489 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
23655 Ingvald Vigre Nærbø SK, Team YNWA PULJE 1 (10:00) 135 66 km 10:00 Seedet pulje
29023 Sverre Vestbøstad Bryne Cykleklubb PULJE 4 (10:15) 421 66 km 10:15 Bryne CK Stjernene
103698 Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb PULJE 1 (10:00) 111 66 km 10:00 Seedet pulje
115894 Arne Andersen Klepp Cykle Club, Horvå PULJE 1 (10:00) 133 66 km 10:00 Seedet pulje
24218 Joar A. Larsen Rennesøy Sykleklubb PULJE 2 (10:05) 219 66 km 10:05 Seedet pulje
21409 Bjørnar André Haug Bogafjell Sykleklubb, Petrol BIL PULJE 5 (10:20) 502 66 km 10:20 Seedet pulje
22024 Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb PULJE 5 (10:20) 527 66 km 10:20 Seedet pulje
27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb, Slowtrain PULJE 5 (10:20) 541 66 km 10:20 Slowtrain
28562 Steffen Horpestad Tubakken Sykkelklubb, Horvå SK PULJE 1 (10:00) 143 66 km 10:00 Seedet pulje
125750 Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb, BPP, PGNiG PULJE 1 (10:00) 112 66 km 10:00 Seedet pulje
27983 Rolf Selliken Bryne Cykleklubb, Spinn Sykkelshop Bryne PULJE 1 (10:00) 138 66 km 10:00 Seedet pulje
23041 Hans Inge Rege Bryne Cykleklubb Funksjonærritt 10:00
75859 Bjarte Gausel Forus og Gausel IL - Sykkel PULJE 1 (10:00) 120 66 km 10:00 Seedet pulje
29641 Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb PULJE 4 (10:15) 401 66 km 10:15 Bryne Amatørene
22627 Geir Frode Trones Tasta & omegn sykkelklubb PULJE 5 (10:20) 514 66 km 10:20 Seedet pulje
52928 Njål Gudmestad Nærbø SK PULJE 1 (10:00) 105 66 km 10:00 Seedet pulje
156700 Mats Bakken Bryne Cykleklubb PULJE 1 (10:00) 124 66 km 10:00 Seedet pulje
104518 Egil Knudsen Sola Cykleklubb, BM Egil Knudsen AS PULJE 5 (10:20) 501 66 km 10:20 Seedet pulje
21491 Carl Priésner Bryne Cykleklubb PULJE 5 (10:20) 510 66 km 10:20 Seedet pulje
24099 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb PULJE 4 (10:15) 402 66 km 10:15 Bryne Amatørene
29934 Trond Karlson Bryne Cykleklubb PULJE 2 (10:05) 242 66 km 10:05 Seedet pulje
21148 Birger Heddeslid Bryne Cykleklubb PULJE 4 (10:15) 410 66 km 10:15 Bryne Amatørene
139643 Christian Knudsen Sola Cykleklubb PULJE 2 (10:05) 230 66 km 10:05 Seedet pulje
100667 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb PULJE 1 (10:00) 118 66 km 10:00 Seedet pulje
52909 Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb PULJE 5 (10:20) 546 66 km 10:20 Siste pulje (Ingen seeding)
24385 Johnny Vaule Vigesaa SK PULJE 2 (10:05) 204 66 km 10:05 Seedet pulje
39066 Geir Malec Sandnes Sykleklubb PULJE 2 (10:05) 205 66 km 10:05 Seedet pulje
105459 Brian Nielsen Sandnes Sykleklubb PULJE 5 (10:20) 524 66 km 10:20 Seedet pulje
37703 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK PULJE 5 (10:20) 505 66 km 10:20 Seedet pulje
107849 Helge Våland Nærbø SK PULJE 2 (10:05) 217 66 km 10:05 Seedet pulje
20910 Atle Aanestad Nærbø SK PULJE 2 (10:05) 211 66 km 10:05 Seedet pulje
29178 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb PULJE 1 (10:00) 121 66 km 10:00 Seedet pulje
136497 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb PULJE 1 (10:00) 101 66 km 10:00 Seedet pulje
156645 Oscar Alvestad Harboe Tasta & omegn sykkelklubb, Vågen VGS PULJE 5 (10:20) 500 66 km 10:20 Seedet pulje
132014 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb, BPP PULJE 1 (10:00) 134 66 km 10:00 Seedet pulje
24116 Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb PULJE 4 (10:15) 422 66 km 10:15 Bryne CK Stjernene
72295 Karl Bakke Vigrestad SK, Felleskjøpet PULJE 5 (10:20) 523 66 km 10:20 Seedet pulje
151472 Andreas Gundersen Bryne Cykleklubb PULJE 1 (10:00) 145 66 km 10:00 Seedet pulje
59858 Liv Åse Sikveland Vigrestad SK PULJE 5 (10:20) 548 66 km 10:20 Siste pulje (Ingen seeding)
73588 Tommy Våland Nærbø SK PULJE 5 (10:20) 522 66 km 10:20 Seedet pulje



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark