XXXV Maratonpyöräily



Osallistujalista

Haku
Etsi

150 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 150
<- Race No -> <- Name -> <- Club -> <- Nation -> <- Category -> <- Event ->
Maili Kahu Team Kahu EST Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Vahur Kahu Team Kahu EST Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Anna Kallunki FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Anniina Tikkanen Imatran Urheilijat FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Annu Passoja Team Rynkeby Oulu veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Antero Pantsar Ruuhijärvi FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Antti Miettinen FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Antti Nulu Alatornion Ahjo ry FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Antti Posti Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Ari Kittilä Karvonrannan Kalske FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Arto Vuosku Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Asko Haipus Core Cycling Team FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Dan Roos Sigg Plant Tomato Team FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Eero Seppälä Atletico Parosperä FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Eero Stenroth FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Emma Kärävä FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Erno Mäntynen VIS FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Esa Puukko Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Gun-Viol Österbacka IK Myran FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Hannele Kenttä Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Hannu Kinnunen Royal Cycling Team Lahti FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Hannu Riiki Sigg Plant Tomato Team FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Heidi Tuikka Team Rynkeby Oulu veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Heikki Kiviahde Rynkeby Veteraanit FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Heikki Savola FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Helen Bäck IK Myran FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Ilkka Teinilä Kaupin Kanuunat FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Ilpo Pursiainen Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Isto Räikkönen FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jan Wistbacka ik myran FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Janne Oinas Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Janne-Pekka Laukkanen Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jari Impola MyTempo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jari Mansikkamäki Vaasan Pro FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jari Niemelä Finska kompaniet FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jari Purtola Vaasan PRO ry / Waasa Watt Warriors FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jarmo Isomaa Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jere Pantsar Team Ruuhikaira FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Johanna Tirroniemi Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Johanna Toivonen HePo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jorma Hoppari Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jouko Ekdahl PyöRi FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jouko Solmula Team Rynkeby Jyväskylä Veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jouni Aspi Team Rynkeby Oulu veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jouni Suopanki Alatornion Ahjo FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Juha Hallikas The Groupetto FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Juha Loukusa 1981 FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Juha Moilanen FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Juha Salminen Team Rynkeby - God Morgon veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Juha Vuosku Alatornio Ahjo FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Juha Yrjänheikki Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Juho Kultala Raahe Cycling Club FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jukka Marin Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jukka Pienimaa FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jukka Saros FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jukka Vanninen Cycling Academy FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jussi Hoppari FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jussi Kärävä FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Jaakko Kärenaho Core Cycling Team FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Kaisa Wickström TRGM Oulu Veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Kalervo Kauppinen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Katri Lievonen FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Kauko Virtanen FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Kenneth Krook FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Kimmo Hauskaviita Finska Kompaniet FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Kimmo Kivinummi Ähtärin Valpas FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Krister Hulden IK MYRAN FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Lasse Kaarlela FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Lasse Suomi FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Lauri Jaakola Kähtävä FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Liisa Halmeenmäki TRGM Espoo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Lotta Lindgren Team Tamminen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Lotten Södergård FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Marika Kittilä Karvonrannan Kalske FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Marita Kiviahde Rynkeby Veteraanit FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Marita Saros FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Markku Eilola-Jokivirta Krossikommuuni FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Markku Loiskekoski HyPy FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Markus Leinonen Team Tamminen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Markus Rauhala Team Rynkeby Oulu Veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Matti Aho FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Matti Jouppi Seinäjoki FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Matti Peteri FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Matti-Pekka Vanninen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mia Mäläskä Team Rynkeby God Morgon Oulu FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mikael Mangström Team Tamminen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mikael Pellas FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mikael Snellman Vasa Idrottsällskap FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mikko Niska Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mikko Palosaari Alatornion Ahjo FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mikko Siira Team Rynkeby Oulu FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mikko-Antero Savolainen OTC / Team Pyörä-Suvala FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Mårten Forsander Team Rynkeby Vaasa Veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Olavi Tenno Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Olli Kelhä FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Olli Rantala FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Outi Udelius FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Pasi Katajamäki Ähtärin Valpas FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Pekka Haapasaari Helsinki Triathlon FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Pekka Manninen HePo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Pekka Vanha Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Petri Ariluoma Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Petteri Laukkanen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Piia Liikamaa Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Pirjo Loiskekoski HyPy FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Päivi Kosonen Team Rynkeby God Morgon Oulu FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Rami Udelius FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Reijo Ojanen Keuruu FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Riku Hyttinen Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Risto Ihamäki EVVK-Team FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Rolf Ahlö Team Ahlö FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Rune Bäck IK Myran FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Salla Tähtinen FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sami Similä Alatornion Ahjo FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Samuli Saarimaa Cycling Academy FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sanna Saksala TriathlonSuomi FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sanna-Kaisa Vähälummukka Team Rynkeby God Morgon Oulu - veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Seppo Eskelinen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Seppo Koivisto Ahjo FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Seppo Ollila Raahe Cycling Club FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Seppo Rajaniemi Sportello FIT & Team Pyörä-Suvala FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sirkka Tirroniemi Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sirkku Kesti Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sirkku Lohi Team Rynkeby Oulu veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sirpa Salo-Saari Kaupin Kanuunat FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sofia Kaartinen FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Sune Österbacka IK Myran FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Taina Uusitalo Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tapani Flygare FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tapio Grönholm Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tatu Lappalainen FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Teija Ravelin ALatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Teijo Alvasto Lahjattomat Bruxelles, Belgique FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Timo Herranen CC Picaro FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Timo Vepsäläinen FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tomas Åbonde VIS/ Vasa Idrottssällskap FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tommi Kuha OTC FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tuomo Tuomala TRGM OULU FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tuukka Vaaraniemi Vertikaali FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tuula Forsander Team Rynkeby Vaasa Veteraanit FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tuula Lappalainen FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Tuula Vanhatalo Alatornion Ahjo ry FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Veli-Matti Tuominen Team Rynkeby Godmorgon Vaasa FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Ville Lahti JYPS FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Ville Lindholm Team Rynkeby Oulu veteraanit FIN Retki 2 (n. 30 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Ville Uusitalo Alatornion Ahjo FIN Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Väinö Hakkarainen Finska Kompaniet FIN Retki 3 (n. 35 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Kathleen Hendry Kaupin kanuunat GBR Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Ronalds Klava LiepajasLauvas LAT Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio
Holger Jakobsson Team Tornedalen SWE Retki 1 (n. 25 km/h) 500 km Kilpisjärvi - Tornio




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark