3-Sjøersløpet



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

2500 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 100
<- StartNr -> <- Navn -> <- By -> <- Team / Lag -> <- Klubb -> <- Land ->
Linn Nyberg HAUGESUND - NOR
Monja Langvik KLEPPE - NOR
1 Eivind Knutsen BRENNÅSEN Kristiansand Løpeklubb NOR
2 Erik Lomås SJØVEGAN Salangen IF-Friidrett NOR
3 Frew Zenebe Brkineh STAVANGER Sandnes IL NOR
4 Linn Haaversen Møllerhaug VALEVÅG - NOR
5 Marius Skeide Ruth STAVANGER EY BIL Skjalg IL NOR
6 Narve Gilje Nordås VOLL Sandnes IL NOR
7 Odd Arne Engesæter ERDAL Team Trivest Bergen Triathlon Club NOR
8 Thomas Førland Asgautsen STAVANGER Club121 Stavanger Friidrettsklubb NOR
9 Tom Erik Halvorsen STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR
10 Zerei Kbrom Mezngi TANANGER Skjalg IL ERI
11 Alf Ante Idland Tornensis ÅLGÅRD Gjesdal IL NOR
12 Andreas Vågen STANGHELLE FRI IL NOR
13 Andreas Vistnes Myklebost STAVANGER Sandnes IL NOR
14 Bjørn Ingvar Kydland STAVANGER SpareBank 1 SR-Bank GTI Friidrettsklubb NOR
15 Bjøro Nevland ÅLGÅRD Gjesdal IL NOR
16 Eirik Gjøsæter OSLO Team Blikkenslagar Flotve - NOR
17 Emmanuel Mondesert STAVANGER - FRA
18 Haben Brhane TRONDHEIM Strindheim il EST
19 Jack Kosky STAVANGER GTI Friidrettsklubb GBR
20 Jan Erik Wergeland SANDNES Sandnes IL NOR
21 Ken Tony Johansen ODDA Gular IL NOR
22 Kim Andre Haugstad ÅLGÅRD Gjesdal IL NOR
23 Knud Kalsås KRISTIANSAND S Kristiansand Løpeklubb NOR
24 Kristian Bay Næss HAFRSFJORD - NOR
25 Lars-Olav Måkestad Apold TYSSEDAL Team Kibsgaard Gular IL NOR
26 Lucas Marechet HJELLESTAD WOLF TRAINING - FRA
27 Nikolai Harris BERGEN PwC Bergen - NOR
28 Pernilla Epland TYSNES Stord IL (Allianseidrettslag) NOR
29 Rebecca Hilland KALANDSEIDET Team Drevalin BFG Bergen Løpeklubb GBR
30 Runa Skrove Falch OSLO Vidar Sportsklubben NOR
31 Simen Rypdal OSLO Lyn Ski NOR
32 Simon Knutsen NODELAND Kristiansand Løpeklubb NOR
33 Stanislav Duplenskiy SANDNES Subsea 7 - RUS
34 Vienna Søyland Dahle HOMMERSÅK Skjalg IL NOR
35 Adele Henriksen GODVIK Loddefjrodløperne Gular IL NOR
36 Anders Stokkeland Olsen BRYNE Undheim IL NOR
37 Anette Jolma-Stensland HAFRSFJORD - NOR
38 Anstein Skjørestad KVERNALAND Undheim IL NOR
39 Bjørn Harald Bongom ULSET Fjellgeitene Varegg Fleridrett NOR
40 Bård Kloster RANDABERG Team Ryfylke - NOR
41 Jonny Tunheim STADLANDET - NOR
42 Espen Berget HAFRSFJORD Team Forus Sportssenter - NOR
43 Espen Rognsvåg LEPSØY - NOR
44 Fredrik Omdal SANDNES Norconsult - NOR
45 Frode Tjelta SANDNES Sandnes IL NOR
46 Ingun Marie Bjørkelund OSLO Lyn Ski NOR
47 Henrik Alvestad STAVANGER GK Aktiv - NOR
48 Henrik Langdalen STAVANGER UiS BIL - NOR
49 Håvard Andersen Bråthen JØRPELAND Stavanger Friidrettsklubb NOR
50 Håvard Barkved RØYNEBERG Multiconsult BIL - NOR
51 Jan Gunnar Lutcherath RANDABERG Equinor BIL GTI Friidrettsklubb NOR
52 Jørgen Eikenes LEIKANGER Syril IL NOR
53 Jørn Henry Christiansen OSLO klubbløs - NOR
54 Kjell Harald Dalehaug TAU Spirit Stavanger Friidrettsklubb NOR
55 Mats Pettersen FREDRIKSTAD Orkla BIL - NOR
56 Odd Einar Tveit JØRPELAND Spirit Stavanger Friidrettsklubb NOR
57 Oddmund Roalkvam STORD Stord IL (Allianseidrettslag) NOR
58 Ole Høyer STAVANGER - DEN
59 Pavel Laputjov KVERNALAND BRC Team Bryne Triatlonklubb NOR
60 Øystein Kristiansen TANANGER - NOR
61 Roger Nevland ÅLGÅRD Gjesdal IL NOR
62 Simen Bergseth HAFRSFJORD Skjalg IL NOR
63 Svein Magne Løvås JØRPELAND Spirit Stavanger Friidrettsklubb NOR
64 Thomas Wardman STAVANGER Statens Vegvesen - GBR
65 Tom Ole Dalsrud STAVANGER Octae - NOR
66 Tonje Gresslien OSLO Haugesund Idrettslag Friidrett - gr NOR
67 Tore Tjørnhom KVINESDAL Kristiansand Løpeklubb NOR
68 Trond Kenneth Kindervåg STAVANGER Team Ryfylke - NOR
69 Trond Magne Susort HAFRSFJORD KAEFER Energy/GTI GTI Friidrettsklubb NOR
70 Øyvind Macody Lund BERGEN Team Macody Svane Varegg Fleridrett NOR
71 Ane Alme KVERNALAND Frøyland IL NOR
72 Anne Bjerke Årrestad OSLO - NOR
73 Arild Daling STAVANGER Aker Solutions - NOR
74 Arne Andre Vetrhus JØRPELAND Ryfylke Sykkelklubb - NOR
75 Arnt Eirik Landa OSLO - NOR
76 Bjørn Ketil Sørvik URANGSVÅG Bremnes Seashore Bremnes IL NOR
77 Bjørn Kåre Høie STAVANGER Kvitsøy IL / Norsea Stavanger - NOR
78 Bjørnar Bjåstad SANDNES Seabrokers Group Sandnes IL NOR
79 Carl Martinsen RÅDAL Varegg Fleridrett NOR
80 Dag Hilland KALANDSEIDET BFG Bergen Løpeklubb NOR
81 Dennis Jepsen STAVANGER Skjalg IL NOR
82 Einar Sande STAVANGER Prosjektil AS - NOR
83 Eirik Duesten STAVANGERSTAVANGER Petrol GTI Friidrettsklubb NOR
84 Eirik Frøiland STAVANGER Baker Hughes, a GE Company - NOR
85 Eirik Matre STAVANGER Wintershall Dea - NOR
86 Eivind Kvitstein BERGEN PwC Bergen - NOR
87 Elise Hay Opsahl STAVANGER Skjalg IL NOR
88 Erik Høyvik ØRSKOG - NOR
89 Erik Årstad Gilje STAVANGER - NOR
90 Espen Swan-Rørvik STAVANGER Qualisoft Stavanger Friidrettsklubb NOR
91 Fred Andersen STORD Bømlo Ultrafestival Stord IL (Allianseidrettslag) NOR
92 Frederick Dahl BERGEN - NOR
93 Fredrik Trovatn Abrahamsen OSLO Ball - NOR
94 Geir Strømland BRYNE Rogalandshus Running Team Bryne Triatlonklubb NOR
95 Gjermund Stakland HUNDVÅG Equinor - NOR
96 Gunnar Indrebø ÅLESUND Emblem IL - NOR
97 Gunnar Sande SOLA DNV GL VBIL Stavanger - NOR
98 Hannah Kate Hoddy STAVANGER GTI Friidrettsklubb GBR



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark