Royal Run Bornholm



Deltagerliste

Søg i felt
Søg efter

1187 deltager(e) fundet i søgning, viser 1 - 50
<- StartNr -> <- Navn -> <- Klub/hold -> <- Gruppe -> <- Land -> <- By -> <- Distance ->
1001 Dorthe Fannikke Lade DEN ODENSE C 10 km
452 Maria Rosæfontanus DEN SVANEKE 5 km
151 Rikke Marie Kofoed Familien Kofoed DEN ALLINGE One-Mile
152 Martin Kofoed Familien Kofoed DEN ALLINGE One-Mile
153 Cato Kofoed Familien Kofoed DEN ALLINGE One-Mile
154 Caya Kofoed Familien Kofoed DEN ALLINGE One-Mile
1002 Marianne Nissen DEN KLEMENSKER 10 km
1003 Tommy Hulgaard Team HULGAARD DEN RØNNE 10 km
1004 Laura Sommer Hulgaard Team HULGAARD DEN RØNNE 10 km
1006 Torben Rønne BVI DEN ØSTERMARIE 10 km
1301 Andreas Bille Brahe Rønne Vandrerhjem / NORDLIV DEN RØNNE 10 km
453 Line Ziener DEN ALLINGE 5 km
802 Charlotte Due DEN RØNNE 5 km
1009 Signe Sielemann Christensen DEN SVANEKE 10 km
1010 Mette Pedersen Viking DEN RØNNE 10 km
463 Else Mortensen Viking Atletik DEN RØNNE 5 km
464 Poul Sørensen Viking Atletik DEN RØNNE 5 km
2 Jesper Krogh DEN RØNNE One-Mile
1037 Helle Westergaard Strandløberne DEN SVANEKE 10 km
473 Heidi Andersen JV multiservice DEN RØNNE 5 km
3 Eilif Sielemann Christensen DEN SVANEKE One-Mile
4 Rasmus Sielemann Christensen DEN SVANEKE One-Mile
1016 Bjarne Kohring Viking Atletik DEN RØNNE 10 km
804 Mille Waldsgaard DEN BAGSVÆRD 5 km
805 Ole Melballe DEN BAGSVÆRD 5 km
1041 Kjeld S. Gustafson TIF DEN ALLINGE 10 km
5 Birgitte Gustafson TIF DEN ALLINGE One-Mile
1043 John Berlin Nyvest Atletik DEN NYLARS AAKIRKEBY 10 km
1017 Henrrik Alfred Lund Viking atletik DEN AAKIRKEBY 10 km
1018 Liselotte Vomb Lund Viking atletik DEN AAKIRKEBY 10 km
302 Maiken Elise Callesen Svendsen DEN RØNNE One-Mile
303 Josephine Kildenfeldt DEN NÆSTVED One-Mile
1011 Bjarne Borck Viking DEN RØNNE 10 km
6 Jens Vestergaard Vejen gymnasium og hf DEN VEJEN One-Mile
475 Birgit Klausen Munke Mose Motion DEN ODENSE M 5 km
476 Finn Møller Pedersen DEN ODENSE M 5 km
477 Anette Kristiansen DEN RØNNE 5 km
478 Sascha Sjasmina Barfod Kristiansen DEN RØNNE 5 km
1048 Lone Westh Nyvest DEN RØNNE 10 km
1049 Flemming Westh Nyvest DEN RØNNE 10 km
1005 Ditte Dalsgaard Hansen Team HULGAARD DEN RØNNE 10 km
7 Jon Kettel Thomsen DEN MIDDELFART One-Mile
1052 Laila Leonhardsen DEN RØNNE 10 km
1053 Flemming Pedersen DEN RØNNE 10 km
304 Brian Kofoed DEN HASLE One-Mile
1054 Lars Henrik Hejlesen DEN AALBORG 10 km
1055 Hanna Aludden SWE AALBORG 10 km
305 Britt Christensen DEN RØNNE One-Mile
806 Lene Kure DEN SVANEKE 5 km
807 Lars Gilbertsson DEN SVANEKE 5 km



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Ryttermarken 4   |   5700 Svendborg   |   Denmark