Bislett 24-timers



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

159 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- startnr -> <- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Klasse ->
1 Mats Høyset OSLO Eikefjord IL / Uniconsult BIL NOR NM M45-49
2 Magnus Warvik OSLO NTNUI Friidrett NOR NM M23-34
3 Atle Haugen ALVERSUND IL Kvernbit NOR M23-34
4 June Kieu-Van Bui TRONDHEIM NTNUI Friidrett NOR K23-34
5 Sverre Grøver Aukrust OSLO SMJB NOR M23-34
6 Cato Hansteen FREDRIKSTAD Romerike Ultraløperklubb NOR NM M35-39
7 Erling Holm Olsen ØRNES Ørnes il NOR NM M45-49
8 Kristine Gjesvik Rønningen NITTEDAL Nittedal IL NOR NM K45-49
9 Tore Tronerud SANDEFJORD ProffCom NOR M40-44
10 Lars Møller RASTA Romerike Ultraløperklubb NOR NM M45-49
168 Trond Arne Liavik HARSTAD Team 6847 NOR M45-49
13 Lene Nilsen RAUFOSS Raufoss NOR K23-34
14 Odd Magne Rød GODVIK Bergen Triathlon Club NOR NM M40-44
15 Terje Lyngstad FØRDE Jølster IL NOR NM M50-54
16 Mikael Wildén SVELVIK Nesbygda Løpers SWE M35-39
17 Marianne Følling OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM K55-59
18 Oddbjørn Aamodt VARHAUG Bryne Triatlonklubb NOR NM M55-59
19 André Gonstad Johansen ALGARHEIM JIL Oslo NOR M35-39
20 Thomas Willy Lindgren OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M23-34
21 Terje Sandness KIRKENES Sandnes IL NOR NM M55-59
22 Kirste Sandness KIRKENES Sandnes IL NOR NM K55-59
23 Helga Husebø TURØY Turøy NOR K23-34
24 Øistein Schmidt Galaaen OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M40-44
25 Sofia Attelind UPPSALA Uppsala SWE K40-44
26 Stein Erik Hjermstad ELVERUM Elverum NOR M55-59
27 Stephan Karlsen BERGEN Bergen NOR M23-34
28 Arvid Haugen RÅDAL BFG Bergen Løpeklubb NOR NM M45-49
29 Unni Bente Norangshol Haugen FROGNER Frogner NOR K60-64
30 Lars Erik Gylland HELL Hell Ultraløperklubb NOR NM M40-44
31 Edel Marie Storaunet NORDLI Lierne Il NOR NM K50-54
32 Ondrej Osicka BERGEN Bergen CZE M23-34
33 Endre Vindheim 1410 Spiridon LLL NOR NM M55-59
34 Ragnhild Audestad OSLO Romerike ultraløperklubb NOR NM K50-54
35 Simon Gfeller BENALMADENA Team MONTANE / AKSA Esportiva SUI M45-49
36 Pål Torgersen FAGERSTRAND ProffCom NOR M40-44
37 Anders Bro OSLO Oslo NOR M35-39
38 Torgeir Andreassen KVALØYA Lofoten Ultraløperklubb NOR NM M35-39
39 Edna Karin Boge Leikvoll BERGEN BFG Bergen Løpeklubb NOR NM K55-59
40 Sondre Haslerud Stjern TRØGSTAD Trøgstad NOR M35-39
41 Tom Benjaminsen PORSGRUNN Skagerrak Sportsklubb/Løp & prat, Grenland NOR NM M40-44
42 Stig Negård TILLER Hell Ultraløperklubb NOR NM M40-44
43 Kristian Waalen TRANBY Spiridon LLL NOR NM M70-74
45 Terje Furuseth HAMAR Hamar IL NOR NM M45-49
46 Borge Røstum FJERDINGBY Romerike Ultraløperklubb NOR NM M60-64
47 Hilde Johansen HØNEFOSS Romerike Ultraløperklubb NOR NM K45-49
48 Lars Erik Lærum OSLO Oslo NOR M40-44
49 Sze Ho Lee HONG KONG Hong Kong HKG M45-49
50 Torbjörn Gyllebring STOCKHOLM Team Nordic Trail SWE M35-39
52 Gerhard Dahmen MUENCHEN AndersGesehen GER M65-69
53 Siw Nicolaisen KOLSÅS Romerike Ultraløperklubb NOR NM K45-49



Sider: 1 | 2 | 3 | 4



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark