Tour de Gudenaa



Deltagerliste
Bådtyper:
K = Kajak
H = Hav-kajak
C = Kano
S = Surfski
B = Paddle Board

Søg i felt
Søg efter

435 deltager(e) fundet i søgning, viser 1 - 435
<- Bådnavn -> <- Bådtype -> <- Land -> <- Klasse -> <- Navn 1 -> <- Navn 2 -> <- Navn 3 -> <- Navn 4 ->
?? K DEN Ans 42 km // Toer Jytte Duun Lars Peter Hansen
Team Fischer H DEN Silkeborg 70 km // Ener Pierre Fischer
Odin K DEN Silkeborg 70 km // Ener Richard F. Jacobsen
Langen K DEN Silkeborg 70 km // Toer Agnete Olesen Claus Mengel-Niemann
kkkn_10 K DEN Ans 42 km // Ener Marianne Toft
Ludde S NOR Ulstrup 23 km // Ener Henrik Horn
Kulegule51 K NOR Ulstrup 23 km // Ener Alexander Drøyer
3sor K DEN Ans 42 km // Ener Jytte Stounberg Hansen
Ans søsport K DEN Ans 42 km // Ener Louise Nielsen
Nordjydsk Windsurfing Klub 1 B DEN Ans 42 km // Ener Bent Ulrik Niss
KKKN tracer K DEN Ans 42 km // Ener Susie Løvendahl Christensen
Valley etain H DEN Ans 42 km // Ener Andrew Fenn
Far og sønn K NOR Silkeborg 70 km // Toer Anders Wenneberg Sigurd Wenneberg
Escape K DEN Ans 42 km // Ener Irene Rønde
Hugin K DEN Ans 42 km // Ener Lærke Skjøth Nissen
Alito K DEN Ulstrup 23 km // Ener Mette Junge
Venus K DEN Ans 42 km // Toer Eva-Louisa Wenzel Finn Jeppesen
IbenS H DEN Ulstrup 23 km // Ener Iben Sahl
Karpen K DEN Ans 42 km // Ener Karin Skjøth
FLITS K NED Silkeborg 70 km // Ener Maurits De Rooij
escape K DEN Silkeborg 70 km // Ener Torben Dam
Saige C GER Ans 42 km // Ener Joachim Ebner
Sigrith H DEN Ans 42 km // Ener Tonny Vindum Lassen
Epic S DEN Silkeborg 70 km // Ener Jan Landgraff
NordAnneogJane K DEN Ans 42 km // Toer Jane Vekslund Anne Munch Christensen
Team TSCC 1 H DEN Ans 42 km // Ener Christian Schou
Team TSCC 1 H DEN Ans 42 km // Ener Claus Søby
Lancer-Haderslev K DEN Silkeborg 70 km // Ener Peter Rykær
Ørnen H DEN Silkeborg 70 km // Ener Keld Kjærgaard
Sumpmejsen K DEN Ulstrup 23 km // Ener Peter-Diedrich Jensen
Grimme K DEN Ans 42 km // Ener Hanne Marie Helweg-Larsen
KKKN Anne Marie K DEN Ulstrup 23 km // Ener Anne Marie Scharff-Poulsen
Nordjydsk Windsurfing Klub 2 B DEN Ans 42 km // Ener Kristina Møller
KKKN Peter SP H DEN Ulstrup 23 km // Ener Peter Scharff-Poulsen
Mars K DEN Ans 42 km // Toer Henning Andersen Lene Thygesen
Mystery K DEN Ans 42 km // Toer Jonas Larsen Elena Teidelt
Sort/Rød Nelo K DEN Ans 42 km // Toer Kirsten Halsnæs Vibe Lund Jensen
Johnsen K DEN Ulstrup 23 km // Ener Michael Bækgaard Johnsen
Nanoq K DEN Ulstrup 23 km // Ener Daniel Andersen
Nordjydsk Windsurfing Klub 3 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Kim Petersen
Escape K DEN Ans 42 km // Ener Aage Ellehuus
Turbåd K DEN Ans 42 km // Ener John Thrane Pagh
Viking Blå Tirana K DEN Ans 42 km // Toer Heidi Illum Vendler Erik Madsen
Viking Supersonic K DEN Ans 42 km // Ener Jari Vendler Madsen
Delta1 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Helle Senius Madsen
Delta2 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Allan Andersen
Hexia de Trick K RSA Ans 42 km // Toer Alan Lloyd Zahé Daw
Zenith K DEN Ans 42 km // Ener Henrik Marnø
KKKN Necky H DEN Ans 42 km // Ener Lotte Krogh
KVIK C1801 K CAN Ans 42 km // Ener Genevieve Cool
Silkeborg Kajakklub K DEN Ans 42 km // Ener René Thrane Pagh
Brøndby1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Søren Carlsen
Nordjydsk Windsurfing Klub 4 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Didde L. Appel
Balder K DEN Ans 42 km // Ener Jacob Hansen Rye
Nordjydsk Windsurfing Klub 5 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Anna Bové
Arya K DEN Ans 42 km // Ener Annette Bovbjerg
Nordjydsk Windsurfing Klub 10 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Michael Weimar
BBKK Epic V7 S DEN Ans 42 km // Ener Jackie Olsen
Grid K DEN Ans 42 km // Ener Charlotte Ærø
MKC 216(405) K DEN Ans 42 km // Ener Birgitte Lund Ranfelt
Player K DEN Ans 42 km // Ener Kim Lynggaard
Nords hurtigste K ISL Ans 42 km // Ener Haraldur Hannesson
Nords hurtigste K DEN Ans 42 km // Ener Hakon Munch Haraldsson
Nords hurtigste K DEN Ulstrup 23 km // Ener Kjartan Munch Haraldsson
Silden K DEN Ans 42 km // Ener Heidi Fournaise
Hugin K DEN Ans 42 km // Ener Brian Ahlquist
Vidar K DEN Ans 42 km // Ener Lars Holmgaard Mersh
Ran K DEN Ans 42 km // Ener Cath Holmgaard Mersh
Ans#16 K DEN Ans 42 km // Ener Emil Klitgaard Poulsen
MkcAsk K DEN Silkeborg 70 km // Ener Ask Skovgaard
Mkc-Peder K DEN Ulstrup 23 km // Ener Peder Nielsen
MKC Fusion 407 K DEN Ans 42 km // Ener Henrik Holst Hansen
plj K DEN Ans 42 km // Ener Palle Lund-Jensen
Trolle C DEN Ans 42 km // Toer Mads Trolle Kasper Nielsen
TEAM Skau Berge K NOR Ans 42 km // Toer Asbjørn Skau Sofie Berge
Strand kajakk K NOR Ans 42 km // Ener Peter Ulrichsen
Strand kajakk K NOR Ans 42 km // Ener Gunnar Remø
Cold5 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Sebastian Rask Løkkegaard
K2 K DEN Ulstrup 23 km // Toer Jimmy Buchmann Tobias Buchmann
mkc K DEN Ulstrup 23 km // Ener Merete Meier
AnsIF MV K DEN Ans 42 km // Ener Marlene Villadsen
Aura K DEN Ans 42 km // Ener Linda Hybenfryd
Soggy K NOR Ans 42 km // Ener Carl Arthur Christiansen
Sara B DEN Ulstrup 23 km // Ener Sara Jensen
Kano- og Kajakklubben Vejle Å 1 H DEN Ans 42 km // Ener Rolf Otendal
Nelo Viper K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jan Steffensen
Beam 1 K DEN Ans 42 km // Ener Peter Knudsen
Beam 2 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Erik Hansen
Kano- og Kajakklubben Vejle Å 2 K DEN Ans 42 km // Ener Søren Dalsgaard
Beam 3 K DEN Ans 42 km // Ener Jakob Knudsen
Bæveren H DEN Ans 42 km // Ener Ole Sten Svit
GrønZedtech K DEN Silkeborg 70 km // Ener Anne-Sofie Winther
US3 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Ulrik Sandal
Havgåsen K DEN Silkeborg 70 km // Ener Karl Nielsen
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Lene Schøler Andersen
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Bent Andersen
arrow H DEN Ans 42 km // Ener Hans Nielsen
arrow H DEN Ans 42 km // Ener Niels Konge
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Karen Kannegaard
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Jette Andersen
arrow K DEN Ulstrup 23 km // Ener Claus Rasmussen
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Jacob Jespersen
arrow K DEN Silkeborg 70 km // Ener Lonnie Bondrup
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Christian Breinholt
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Anna Okkels Ravn
TCR K DEN Silkeborg 70 km // Ener Line Maj Skuldbøl
Lærken (Zedtech Trainer) eller Solen (StruerArrow) K DEN Ulstrup 23 km // Ener Christine Frydensberg Jørgensen
Sleipner K DEN Ulstrup 23 km // Ener Anita Bork
Kano- og Kajakklubben Vejle Å K DEN Ans 42 km // Ener Jasmin Rasmussen
Kano- og Kajakklubben Vejle Å K DEN Ans 42 km // Ener Jens Kragh Rasmussen
Copenhagen Watersports B DEN Silkeborg 70 km // Ener Peter Egemose
Den blå K DEN Ans 42 km // Ener Jimmy Nielsen Glargaard
Mkc 12 K DEN Ans 42 km // Ener Maria Agnes Grubak Simonsen
Ans Søsport K DEN Ans 42 km // Ener Lone Offersen
Falcken K DEN Ans 42 km // Ener Birthe Ammitzbøll
Viborg Ro- og Kajakklub K DEN Ans 42 km // Ener Casper Elmer Christensen
Viborg Ro- og Kajakklub K DEN Ans 42 km // Ener Betina Nørgaard Pedersen
Carrerra K DEN Ans 42 km // Ener Eilif Vestergaard Hansen
Sif K DEN Ans 42 km // Ener Lone Abild Jensen
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Mette Poulsen
Skovshoved1 K DEN Ans 42 km // Ener Dorte Schultz Magill
Skovshoved1 K DEN Ans 42 km // Ener Gunhild Sander Garsdal
Skovshoved1 K DEN Ans 42 km // Ener Marie Heiberg
Skovshoved1 K DEN Ans 42 km // Ener Susanne Sørensen
Skovshoved1 K DEN Ans 42 km // Ener Carsten Israelson
Skovshoved1 K DEN Ans 42 km // Ener Klavs Kabell
Skovshoved1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Mette Poulsen
Skovshoved1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Gorm Jensen
Skovshoved1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jens Christoffersen
Skovshoved1 H DEN Silkeborg 70 km // Ener Jørgen Nielsen
Skovshoved1 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Peter Nielsen Peter Hermansen
KVIK Mik K DEN Ans 42 km // Ener Mikkel Jensen
Nordjydsk Windsurfing Klub 6 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Thomas Westergaard Jensen
Liker Kayak H DEN Ulstrup 23 km // Ener Jeppe Nissen
Den grønne hævner K DEN Ans 42 km // Toer Mark Hoffmann-Holst Katrine Just
Gransanger K DEN Silkeborg 70 km // Ener Ulla Christensen
AAKK K DEN Ans 42 km // Ener Kristian Hesseldal
707 K DEN Ans 42 km // Ener Helle Johansen
Ans Søsport K DEN Ans 42 km // Ener Knud Sehested
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Tom Bendixen
arrow K DEN Ans 42 km // Ener Kim Sønderbæk
KkvåBjarke K DEN Ans 42 km // Ener Bjarke Laursen
Vidar K DEN Ans 42 km // Ener Karl Erik Skovgaard Jensen
Chillis K DEN Ans 42 km // Ener Lis Skovgaard Jensen
Janes K DEN Ans 42 km // Toer Inge Kirstine Hansen Lisbeth Jess Plesner
K2 K DEN Ulstrup 23 km // Toer Brian Zwisler Naja Zwisler
Sorteper K DEN Ans 42 km // Ener Kristine Rohde
Gro K DEN Ans 42 km // Ener Anne Reinholdt
Nords allerhurtigste K DEN Ans 42 km // Ener Lucas Scharff-Poulsen
Nords allerhurtigste K DEN Ans 42 km // Ener Mikkel Toft Enderslev
nelo viper 51 K NED Silkeborg 70 km // Ener Steven Jochems
Scorpion K DEN Ans 42 km // Ener Jonas Valentin Nissen
Ulven H DEN Ulstrup 23 km // Ener Benny Svanborg Sørensen
AKK118 K DEN Ans 42 km // Ener Steener Oksbjerre
#gultersmukt K DEN Ans 42 km // Ener Jane Bisgaard
KKVÅ - Escape K DEN Ans 42 km // Ener Christian Dalsgaard
Neptun 10 K DEN Ans 42 km // Ener Flemming Kristensen
Kajakklubben NOVA - 75'eren K DEN Ans 42 km // Toer Torben Frohn Dorte Marnø
Kano- og Kajakklubben Vejle Å #gultersmukt K DEN Ans 42 km // Ener Nikolaj Vilsmark
KVIKK1711 K DEN Ans 42 km // Ener Noelle Kehli
KKVÅ3105 H DEN Ans 42 km // Ener Anders Baad Ellekjær
Gærdesanger K DEN Silkeborg 70 km // Ener Lars Mikael Rosendahl
511 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Pia Jørgrensen Claus Enrico Nielsen
JS1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jørn Skov
arrow nuga gt H DEN Silkeborg 70 km // Ener Palle Jensen
CS1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Claus Sørensen
318 K DEN Ans 42 km // Ener Claus Bille Nielsen
324 K DEN Ans 42 km // Ener Signe Kristensen
4SBERG K DEN Ans 42 km // Ener Peter Forsberg
323 K DEN Ans 42 km // Ener Kim Petersen
HJ1 K DEN Ans 42 km // Ener Helle Jeppesen
KS1 K DEN Ans 42 km // Ener Karsten Stald
VS1 K DEN Ans 42 km // Ener Viggo Svendsen
211 K DEN Ans 42 km // Ener Flemming Balleby
TA1 K DEN Ans 42 km // Ener Torben Allesen
327 K DEN Ans 42 km // Ener Poul Erik Tovgaard
429 K DEN Ans 42 km // Ener Vuk Pham
tcr K DEN Silkeborg 70 km // Ener Michael Bjerrum
SUP JP B DEN Ans 42 km // Ener Frederik Sparvath
Ace K DEN Ans 42 km // Ener Ida Hugod
Kvik - B1803 K POR Ans 42 km // Ener Carla Beltrao
Kometen K DEN Silkeborg 70 km // Toer Cornelia Møller Ebbe Møller
Max K DEN Ans 42 km // Toer Mette Grønborg Henriette Bach Knudsen
Oasis K DEN Ans 42 km // Ener Lars Rønnebech
Prins Paris K DEN Ans 42 km // Toer Sascha Veggerby Nicolajsen Peter Anton Sørensen
Kano-og kajak klubben Vejle Å, Manscher K DEN Ans 42 km // Ener Søren Manscher
KVIKski S DEN Silkeborg 70 km // Ener Jens Ulrik Hansen
Kkkn Gitte K DEN Ulstrup 23 km // Ener Gitte Terp Henriksen
? K DEN Ans 42 km // Ener Marion Andersen
MK K DEN Silkeborg 70 km // Ener Martin Møller
KVIK K GER Ans 42 km // Ener Stefan Klottig
Anders And K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jacob Borup
Escape K DEN Ans 42 km // Ener Kirsten Gravesen
Turbo K DEN Ans 42 km // Toer Liselotte Broberg Pernille Henningsen Lillelund
#ØSTFOLDSUP B NOR Ans 42 km // Ener Kristian Transel
Lunden K DEN Ans 42 km // Ener Tore Johansen
Føns10 K DEN Ans 42 km // Ener Hans Arnoldus
GREEN VIPER K DEN Ans 42 km // Toer Carsten Leander Buus Helle Strehle
Skovshoved2 K DEN Ans 42 km // Ener Stig Sander
Skovshoved2 K DEN Ans 42 km // Ener Preben Nørregaard
Skovshoved2 S DEN Silkeborg 70 km // Ener Morten Olsen
Marathon K DEN Ans 42 km // Ener Henrik Balle
002 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Rolf Bo Nikolajsen Henrik Rothmann
EscapeViking K DEN Ans 42 km // Ener Michelle Mølgaard Thomsen
Gøg K DEN Ulstrup 23 km // Ener Torben K. Laustrup
Duet K DEN Ans 42 km // Toer Birthe Skovgaard Peter Svendsen
Vejle Å Berica H DEN Ans 42 km // Ener Bent Jørgensen
Rødtop K DEN Ulstrup 23 km // Ener Dagny Irene Hoel Gormsen
Neptun 1 K DEN Ans 42 km // Ener Jacob Sonne-Hansen
Rocinante H DEN Ans 42 km // Ener Søren P. Thomsen
Sleipner K DEN Silkeborg 70 km // Ener Brian Pedersen
Blå Legato K DEN Silkeborg 70 km // Toer Niels Uhre Christensen Rita Westergaard
HvK Elio K DEN Ans 42 km // Toer Ole Torp Søren Sibbersen
55 K DEN Ans 42 km // Toer Rikke Sibbersen Mette Fisker
Ull K DEN Silkeborg 70 km // Ener Mikael Kristoffersen
Loke K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jakob Ludvigsen
Post K DEN Silkeborg 70 km // Ener Ebbe Asmussen
HvK1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Nicholas Feltsen
Blå næse K DEN Ans 42 km // Ener Jacob Axel Holkgaard Christensen
Dønningen K DEN Silkeborg 70 km // Toer Ulla Boyhus Anita Højbjerg Kristensen
Jalmar K DEN Silkeborg 70 km // Toer Henning Christoffersen Johanna Åkerman Nielsen
Raslen K DEN Silkeborg 70 km // Toer Ejvind Rosenberg Stig Sørensen
Peters båd K DEN Silkeborg 70 km // Toer Peter Vennick Bo Sørensen
Vipstjerten K DEN Ans 42 km // Ener Lene Andersen
SnowGoose2 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Aksel Hadberg Flemming Larsen
Tjuren K DEN Ans 42 km // Toer Ida Elgaard Jensen Dagmar Kappendrup
Nattergalen K DEN Ans 42 km // Ener Marianne M. Holst
Jan HvK K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jan Skou
Dantherm K DEN Silkeborg 70 km // Ener Inger Nielsen
309 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Camilla Schrold
J kajak K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jonathan R Schrold
C kajak K DEN Ulstrup 23 km // Ener Caroline R Schrold
Sprinter pigerne K DEN Ans 42 km // Toer Nicoline Sølvsten Andrea Åkerlund
Kajakklubben NOVA - Gemini K DEN Ans 42 km // Toer Susanne Stenholm Bennett Kirsten Skylv
Burn H DEN Ans 42 km // Ener Jonas Haudrup Aamann Jessen
Nelo K GER Silkeborg 70 km // Ener Steffen Burkhardt
KimGitte K DEN Silkeborg 70 km // Toer Gitte Dalsborg Kim Meldgaard
sven K DEN Ans 42 km // Ener Sven Hansen
UweNiels K DEN Ans 42 km // Toer Niels Baggesen Uwe Lundberg
JakobKnud K DEN Silkeborg 70 km // Toer Knud Kjeldgaard Jakob Dan Jensen
Niels K DEN Ans 42 km // Ener Niels Daugaard Sørensen
MadsBlom K DEN Ans 42 km // Ener Mads Blom Larsen
Jan K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jan Beck Pedersen
Guldfisken 1 K SWE Silkeborg 70 km // Toer Anders Ljungberg Tryggve Nilsson
Vajda K DEN Silkeborg 70 km // Toer Christine Callesen Amanda Bundgård
MKC/Hem K DEN Ans 42 km // Ener Sanne Trier Hem
Pulse S NOR Ans 42 km // Ener William Byron Gram
MKC-208 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Anni Haderup
MKC POWER K DEN Ulstrup 23 km // Ener Anne Krogh Tolstrup
Voyager K DEN Ans 42 km // Ener Morten E R Jønsson
Carrera K DEN Ans 42 km // Ener Bettina Sandgaard
Silkeborg112 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Hans Jørgen Pape Leif Kristensen
Gudenå K DEN Ans 42 km // Ener Karin Jeanett Hvas Iversen
Ry 1 K DEN Ans 42 km // Ener Helle Arbjerg
Kong Triton K DEN Ans 42 km // Toer Mette Kjems Dyring Bjarne Lundqvist
Tange1 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Bjarne Ventana
Tange 2 K DEN Ans 42 km // Ener Els Verkaik
Tange 3 K DEN Ans 42 km // Ener Jannik Zander
Tange 4 K DEN Ans 42 km // Ener Louise Nielsen
Tange 5 K DEN Ans 42 km // Ener Frank Pedersen
MadsCornelius K DEN Silkeborg 70 km // Toer Mads Bundgaard-Nielsen Cornelius Hedmann
KatrineNaja K DEN Ulstrup 23 km // Toer Katrine Brockmann Naja Askaa Moon
Spica K DEN Silkeborg 70 km // Ener Kirsten Søndergaard Christensen
Escape K DEN Ans 42 km // Ener Thomas Elo Christensen
Comtex K DEN Ans 42 km // Ener Erik Steen Jensen
Tange Roklub 2 K DEN Ulstrup 23 km // Toer Mark Andersen Weaver Victor Højris Owen
Tange Roklub 1 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Hanne Højris Owen
Rødtungen K DEN Ans 42 km // Ener Robin Overgaard Jensen
Guldfisken K DEN Ans 42 km // Toer Viktoria Marie Mengel-Niemann Anne Kristine Bøvadt Jensen
SUP Randers - Astrid B DEN Ulstrup 23 km // Ener Astrid Krause-Kjær
Klyden K DEN Ans 42 km // Ener Thim Vilstrup
Skjold Nina K DEN Ans 42 km // Ener Nina Aagaard Poulsen
Racing 51 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Martin Jæger
Player K DEN Ans 42 km // Ener Karen Boel
Kvik47 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Lars E Pedersen
GRKK 22 K DEN Ans 42 km // Ener Arne Birk
GRKK 23 K DEN Ans 42 km // Ener Jens Jørgen Juelsgaard
SKK 304 K DEN Ans 42 km // Ener Lone Jeslund
Nords allerhurtigste K DEN Ans 42 km // Ener Mathias Helgaard Steen Christensen
Nordjydsk Windsurfing Klub 22 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Caroline Hjerrild
SUP Randers B DEN Ulstrup 23 km // Ener Mette Bahnson Johannessen
Njord#1 H DEN Ans 42 km // Ener Søren Jørgensen
Tracer K DEN Ans 42 km // Ener Anne-Sofie Ravn Bering
Pia Jørgensen H DEN Ans 42 km // Ener Pia Jørgensen
Turkajak K DEN Ans 42 km // Ener Birgit Egedal Laursen
Ejvind K DEN Ans 42 km // Ener Arne Lindhardt Madsen
Fridas K DEN Ulstrup 23 km // Ener Frida Hinge
Antons K DEN Ans 42 km // Ener Anton Hinge
Carls K DEN Ans 42 km // Ener Carl Hinge
SUP Randers Mellerup B DEN Ulstrup 23 km // Ener Mads Munk Jepsen
Neptun Race One K DEN Ans 42 km // Toer Morten Sanderhoff Kurt Næsby
Dobbelthagen K DEN Ans 42 km // Toer Ole Torp Laurids Torp
dream cruiser K GER Ans 42 km // Toer Andreas Bähr Hinnerk Gnutzmann
Det maritime hus B DEN Ulstrup 23 km // Ener Anette Brøgger
hk123 S DEN Silkeborg 70 km // Ener Morten Skytte
BIG SUP B DEN Ulstrup 23 km // Ener Birgitte Nielsen
Neptun Strontium K DEN Ans 42 km // Ener Lars Bülow Jørgensen
Nelo 213 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Karsten Laugesen Michaela Hvam
Vi har lynende travlt, men... K DEN Silkeborg 70 km // Toer Bettina Enni Nymark Skytte Karl-Otto Nymark Markussen
Fede Dorrit K DEN Ans 42 km // Toer Søren G. Hansen Astrid G. E. Hansen
Apollo 11 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Nina Budde Hansen Lars Jens Amtoft
Kajak1 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Sofia Bryde
HK Pilen K DEN Silkeborg 70 km // Ener Keld Pilegaard
Kajak3 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Susan Lützner
Vajda Infusion X K DEN Silkeborg 70 km // Ener Uffe Kåre Rasmussen
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Anton Milman Engelholm
Vajda K DEN Ans 42 km // Toer Astrid Christensen Signe Nissen
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Katja Svane
TCR K DEN Ans 42 km // Ener Lisbet Skovbo Olsen
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Anne Grete Frøstrup
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Charlotte Falk-Rønne
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Helene Vilandt
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Pernille Christensen
Vajda K DEN Ulstrup 23 km // Toer Alfred Boes Askaa Nikolaj B. Hjarup
Vajda K DEN Ulstrup 23 km // Ener Ellen Christensen
Team Mariager H DEN Ans 42 km // Ener Ejvind Jensen
Ry1 K DEN Ans 42 km // Ener Malene Petersen
MKC Festen K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jette Ravnholt Würtz Kirkebæk
Coco K DEN Ans 42 km // Ener Mette Marie Weinrich
Silkeborg Kajakklub ´85 K DEN Ans 42 km // Ener Chris Christoffersen
Mogens K DEN Silkeborg 70 km // Toer Floor Zegers Johan Mikkelsen
Tracer 314 K DEN Ans 42 km // Ener Bo Sørensen
Ans If Søsport K DEN Ans 42 km // Ener Rasmus Radich Scheffel
F=MxA K DEN Ans 42 km // Ener Hubert Jensen
Himmelhunden K DEN Ans 42 km // Ener Liza Jessen
Birgitte K DEN Ans 42 km // Ener Birgitte Aabech
Kaldan K DEN Ans 42 km // Ener Leigh Kaldan
Kylling K DEN Ans 42 km // Ener Birol Kuni
Holtsmark K DEN Ans 42 km // Ener Maibritt Holtsmark
Hoffmanns drøm K DEN Ans 42 km // Ener Niels-Henrik Hoffmann
Alstrups container K DEN Ans 42 km // Ener Maria Udsen
Palos lyn K DEN Ans 42 km // Toer Cathrine Ørskov Agnete Kaldan
Palos Bomber K DEN Ans 42 km // Toer Christian Thorup-Binger Jesper Krüger
Wonderland K DEN Ans 42 km // Ener Alice Højer
Si 1 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Bo Hvidberg Christensen
Surf 1 S DEN Ans 42 km // Ener Steen Falk Knudsen
Red Shark B DEN Ulstrup 23 km // Ener Niels Andersen
Heart Attack K GER Ans 42 km // Toer Peter Braun Winfried Eistert
Skovgaards raket K DEN Silkeborg 70 km // Ener Emil Skovgaard Kristensen
Flip 1313 H DEN Ans 42 km // Ener Flip Schouten
PLIM H DEN Ans 42 km // Ener Poul Martin Langdahl
SKK 210 K DEN Ulstrup 23 km // Toer Claus Nørregaard Marion Foss
Anastasia K DEN Silkeborg 70 km // Ener Morten Christensen
Tirana K DEN Silkeborg 70 km // Toer Gorm Lund Maria Lund
Fighter K DEN Ans 42 km // Ener Ebbe Christiansen
Raptus K DEN Ans 42 km // Ener Jan Brander
Baffin H DEN Ulstrup 23 km // Ener Peter Quist Nielsen
HMIF 1 H DEN Ans 42 km // Ener Michael Jelling
Skjold K DEN Ans 42 km // Ener Sanne Larsen
Horsenskajakklub412 K DEN Ans 42 km // Ener Jacob Brinch Almtoft
STK K DEN Ans 42 km // Ener Jørgen Lageri
Hanne K DEN Silkeborg 70 km // Ener Hanne Bindzus
Erik K DEN Silkeborg 70 km // Ener Erik Bindzus
Magnus K DEN Silkeborg 70 km // Ener Magnus Møller Rasmussen
Jørgen K DEN Ans 42 km // Ener Jørgen Poulsen
Mormors Lykke K DEN Ulstrup 23 km // Ener Aase Glud
Kofod 114 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Anders Kofod
Spica Chica K DEN Ulstrup 23 km // Ener Lisbeth Mandrup
Kommendus K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jannik Skov
Torden K DEN Ulstrup 23 km // Ener Victor Bendtzen
HMIF Kajak H LTU Ans 42 km // Ener Mantas Juhl Zinkevicius
KoldingGT K DEN Ans 42 km // Ener Gustav Toftgaard
Skjold 11 K GER Ulstrup 23 km // Ener Klaus Anton Schroeder
Køge 1 Jette H DEN Ulstrup 23 km // Ener Jette Lond
Køge 2 Köcher H DEN Ans 42 km // Ener Christian Köcher
Køge 3 Liljeberg H DEN Ans 42 km // Ener Claus Liljeberg
Køge 4 Gyldenløve H DEN Ans 42 km // Ener Ole Gyldenløve
Køge 5 Damgaard H DEN Ans 42 km // Ener Christian Damgaard
Køge 6 Henrik H DEN Ans 42 km // Ener Henrik Haugaard
Køge 7 Kirsten B. H DEN Ans 42 km // Ener Kirsten Brodersen
Køge 8 Kirsten Elisa H DEN Ans 42 km // Ener Kirsten Elisa Hansen
Køge 9 Leif H DEN Ans 42 km // Ener Leif Jørgensen
Køge 10 Per H DEN Ans 42 km // Ener Per Steen
Køge 11 Balladen K DEN Ans 42 km // Toer Janni Lynge Nielsen Christina Ganslev
Køge 12 Asta K DEN Ans 42 km // Ener Asta Søborg
Køge 13 Frederikke K DEN Ans 42 km // Ener Frederikke Kildahl
Køge 14 Mikkel K DEN Ans 42 km // Ener Mikkel Hansen
Vajda K DEN Silkeborg 70 km // Ener Preben Trærup
KKKN139 K DEN Ans 42 km // Ener Carsten Nygaard
Fregnepigerne K DEN Silkeborg 70 km // Toer Emma Sofie Bock Karoline Holm Bergendorff
AAK K DEN Ans 42 km // Ener Nicolai Rosenkilde
Friis K DEN Ulstrup 23 km // Ener Line Møller Friis
Friis K DEN Ulstrup 23 km // Ener Henrik Højris Friis
STK 2 K DEN Ans 42 km // Ener Vladislav Safronov
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Søren Hjarup
Vajda Infusion X K DEN Ans 42 km // Ener Carl Pedersen
Rema 1000 båden K DEN Ans 42 km // Toer Noah Dyekjær Pedersen Silas Rundholm Dupont
Red brexit 415 K DEN Ans 42 km // Ener Jacob K. Jensen
Ak K DEN Ulstrup 23 km // Ener Allan Kowalewski
sparnord K DEN Ans 42 km // Ener Lærke Carøe Klitgaard Petersen
Elforsyning K DEN Ans 42 km // Ener Søren Carøe Klitgaard Petersen
KKL701 K DEN Ans 42 km // Ener Heine Lametsch
KKL421 K DEN Ans 42 km // Ener Carsten Randers
KKL422 K DEN Ans 42 km // Ener Jens Sørensen
KKL231 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Niels Enemark Simoni
KKL232 H DEN Ulstrup 23 km // Toer Lars Albrektsen Janne Albrektsen
KKL233 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Lucas Brix
KKL234 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Lucas H Andersen
KKL235 S DEN Ulstrup 23 km // Toer Tina Andrea Møller Thim Bæk
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Lærke Dam Sørensen
Grønspætten fra Tange K DEN Silkeborg 70 km // Ener Niels Kristian Almtoft
Dong K DEN Ans 42 km // Ener Claus Iversen
Rejen K DEN Ans 42 km // Ener Markus Munk Jensen
Ladyfisken K DEN Ans 42 km // Toer Tonny Jensen Lisbet Bjerregaard
Esther kkvå K DEN Ans 42 km // Ener Esther Marie Tanderup-Wacher
KKVÅ rød hvid zedtech K DEN Ans 42 km // Ener Lars Tanderup
Føns 11 K DEN Ans 42 km // Ener Jørgen Nielsen
Surfer K GER Silkeborg 70 km // Ener Hauke Hansen
30 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Thomas Dalgaard
AKK TCR K DEN Ulstrup 23 km // Ener Thor Dalgaard
Los rápidos K DEN Ans 42 km // Toer William Bjerregaard Åkerlund Frederik Skytte Nygaard
TCR K ESP Ans 42 km // Ener Javi Fernández Melgarejo
Jutlander K DEN Ans 42 km // Ener Jan Provstgaard
MKC fusion411 K DEN Ans 42 km // Ener Steen Jørgensen
Fenn Spark S DEN Ans 42 km // Ener René Astad Dupont
GLX01 K DEN Ans 42 km // Ener Martin Søndergaard
Cinco K DEN Ans 42 km // Ener Claus Schmidt
Viking 17 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jonas Kragelund Rickers
Stjernerne K DEN Ulstrup 23 km // Toer Emily Caroline Bonney Andrea Langelund
Kvik Escape K GBR Ans 42 km // Ener Caroline Whalley
Vajda K DEN Ans 42 km // Ener Sophie Blomgren-Hansen
Vajda K DEN Silkeborg 70 km // Toer Ida Villumsen Emilie Rosenkilde
SUP Randers B DEN Ulstrup 23 km // Ener Lars Jørgensen
Polar Arnbjørn H DEN Silkeborg 70 km // Ener Arnbjørn Jens Aa. Jørgensen
Nelo 550 S NOR Ans 42 km // Ener Terje Arvidsen
Nemo Cinco K DEN Ans 42 km // Ener Mads Lindek Pold
Askerduetten K NOR Ans 42 km // Toer Sølvi Marie Fjeldstad Helga Brun
Bademestrene K DEN Silkeborg 70 km // Toer Casper Pretzmann Søren Maretti
Nelo Quattro K SWE Silkeborg 70 km // Ener Johan Ström
MKC 119 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Søren Otzen
The Bull K IRL Silkeborg 70 km // Ener David Francis
Silkeborg.L.Homann K DEN Ulstrup 23 km // Ener Lasse Thesbjerg Homann
KVIK-Lille hjælper K DEN Ans 42 km // Ener Lone Maria Lund Jepsen
Vinderen K DEN Silkeborg 70 km // Ener Nils Boe
Ole Nicolajsen H DEN Ans 42 km // Ener Ole Nicolajsen




GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark