Espoo Rantamaraton 2020



Finnish English
Osallistujalista

Haku
Etsi


Kaikki
Marathon
½ Marathon
10 km
5 km
1000m
AM 5 km
AM 10 km

1556 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 500
<- Numero -> <- Osallistuja -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja -> <- Lähtöryhmä ->
1 Jon Aalto FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
4 Anni Ahomies FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
5 Jaana Ahonen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
6 Aleksi Airas FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
401 Juha Ala-Laurinaho FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
7 Petri Alkiora ESPOO FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
8 Katie Alles FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
9 Ville Altonen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
10 Juha Ammalainen HelTri FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
12 Jukka Araviita FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
13 Paula Arbelin FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
16 Eetu Auvinen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
3395 Alex Barta FIN Maraton Miehet yleinen
425 Victoria Battalova FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
402 Totti Berg Aaltokaverukset FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
17 Ingmar Björkman Aalto-yliopisto FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
18 Miikka Bäckström Rantamaraton FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
19 Lin Chen CHN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
20 John Cottam Lliswerry Runners FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
21 Kai Dahlgren FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
22 Elina Damskägg Tawast trailing club FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
422 Jan Deska Triathlon Corner Finland FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
24 Nga Doan FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
25 Olli Ekholm FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
28 Anu Erikivi FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
30 Antto Eronen Espoo FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
31 Roope Eronen Helsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
365 Urmas Ervin EST Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
439 Oleg Fedorov F-Secure FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
34 Mikko Finnberg FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
403 Anni Forsman FIN Maraton Naiset yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
35 Tommi Forsman FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
374 Heli Fox FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
358 Peter Friis Helsinki FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
404 Kunal Ghosh IND Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
364 Anastasiia Glebova FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
37 Dariusz Grajek POL Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
38 Nikola Grujic FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
369 Henri Grönblom RR Idrottsföreningen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
39 Sami Hagelberg FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
42 Urho Hakonen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
43 Philippe Hakulin FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
44 Visa Hallamaa FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
45 Marko Halmeenpää 100mc.fi FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
47 Tuomas Halonen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
49 Jukka Harju Godby shipping Caribbean runners FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
50 Heikki Hartikainen Corrida del Norte FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
52 Markus Hast FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
376 Anne Hedman FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
405 Marko Heimonen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
56 Eetu Helakari FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
57 Kari Hellman FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
58 Markus Hertsch GER Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
59 Jussi Hietala Sääksjärven Kiisto FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
387 Mika Hiltunen Zelsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
60 Markus Hjulgren Espoon Akilles FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
61 Torsti Hokkanen Espoon Kunto FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
62 Harri Holma FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
63 Petri Holopainen Sjundeå if FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
397 Rene Holst Team Nordic Trail FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
64 Ville Horila Pelijengi FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
65 Jari Hostikka FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
363 Elina Huhtinen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
67 Saara Huikkola FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
68 Matti Huju FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
71 Ulla Huopaniemi Espoon Tapiot FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
72 Tatu Huovila FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
74 Kari-Jussi Hyvönen August Associates FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
75 Nina Hyvönen Team Rahola FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
76 Sebastian Hägglund Helsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
424 Helmi Häkkinen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
77 Tiina Häkkinen Team Rahola FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
78 Anna-Mari Hämäläinen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
79 Jyri Hämäläinen Aalto University FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
366 Mika Hämäläinen Helsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
80 Jonne Hänninen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
81 Minna Hänninen Helsinki FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
357 Jenna Hölttä FIN Maraton Naiset yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
83 Seppo Hölttä FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
84 Santeri Ihalainen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
406 Niina Ikonen FIN Maraton Naiset yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
85 Seppo Ikäheimo Aalto-yliopisto FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
87 Markus Ilva team rahola FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
3397 Janne Inkinen Vesikansan urheilijat FIN Maraton Miehet yleinen
361 Mika Jahkola FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
380 Satu Jokela MsTours FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
91 Jyrki Jokinen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
93 Matti Jonkka FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
426 Jukka Jonninen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
94 Lauri Junnila Vantaa FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
95 Joonas Juolevi FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
96 Veera Jämsén FIN Maraton Naiset yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
97 Kristofer Jäntti FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
423 Riku Jäntti FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
98 Mari Järvinen Team Rahola FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
99 Markku Kaila Mansen maratoonarit FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
355 Jussi Kairi FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
101 Otso Kakko FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
102 Kaisa Kallio FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
438 Ari Kanerva ABB Juoksukerho FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
104 Jukka Kanerva Espoo FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
105 Marko Kangasmäki Team Rahola FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
427 Ilmo Karila FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
407 Pasi Karppinen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
106 Miika Kaukovalta FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
107 Jarkko Kauppinen Espoon Tapiot Juoksuklubi FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
108 Lassi Kauttonen Helsinki FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
111 Juha Kemiläinen !00 Marathon Club FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
112 Juha Keskitalo FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
394 Sachin Khera Indian Tigers FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
113 Jyrki Kiihamäki FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
115 Markku Kirvesmäki FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
116 Heikki Kivelä KÄLVIÄN TARMO / 100MC FI FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
117 Miia Klimschin KarhKa FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
118 Eero Kling Espoon kunto FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
119 Maija Knutti Espoo FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
120 Juho Knuuttila FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
121 Helmi Koistinen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
122 Liisa Koivisto Hydra Platypus FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
123 Otto Koivisto Stadin Kalkkunat FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
385 Ripsa Kojonkoski FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
126 Jarmo Kokkonen KIrkkohallitus FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
128 Anni Koponen FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
131 Lauri Kortelainen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
132 Jukka Koskenranta FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
133 Tommi Koso FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
134 Mikko Kotiranta FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
135 Aaro Kuivalainen Espoon Akilles FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
136 Anselmi Kukkonen HelTri FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
137 Susanna Kukkula Team Rahola FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
140 Teemu Kämäri FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
141 Katri Laakso Kokonat FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
142 Olli Laasonen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
143 Veikko Laatikainen Helsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
144 Tero Lahti FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
428 Timo Lahti Vinttikoirat FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
145 Emilia Lahtinen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
147 Marko Laine AU-S FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
379 Laura Lallukka FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
149 Lena Lappalainen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
150 Eeva-Sofia Lassinharju FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
152 Tenho Lauri FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
153 Hannu Laurila FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
383 Heli Lehtinen FMR FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
156 Vertti Leinonen Espoo FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
157 Juha Lempiäinen Kivihaan Karpaasit FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
158 Miika Lemponen Tietoa Finland Oy FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
408 Oskari Leppä FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
429 Jerome Leudet FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
160 Eeva Liesirova ProdLib FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
161 Hannu Liljemark FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
162 Jan Lindahl FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
163 Oona Lindahl FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
3393 Päivi Lindahl FIN Maraton Naiset yleinen
3394 Robert Lindholm Kauniaisten kaupunki FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
164 Stefan Linge GER Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
165 Päivi Linnero Team Rahola FIN Maraton Naiset 60 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
409 Arvi Lintervo FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
166 Anna Lohermaa FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
410 Tapio Lokki Aalto-yliopisto FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
395 Kimmo Lukander FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
168 Harri Lundèn RY Pohjantuuli FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
437 Mika Luokkala FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
169 Juha Luomala RaKu FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
411 Zechen Ma FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
352 Seppo Madekivi Merisotakoulu FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
171 Annu Maijala FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
373 Seppo Manninen FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
172 Henry Markkula FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
370 Janne Martikainen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
174 Anne-Maria Marttila Reipin Riento FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
176 Markus Melamies FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
177 Priit Melnik EST Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
412 Iivo Metsä-Eerola FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
127 Matleena Metsä-Eerola FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
178 Tuula Miettinen Espoon Tapiot Juoksuklubi FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
179 Petri Mononen Team Rahola FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
180 Daavid Mustonen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
183 Lea Mäenpää Team Rahola FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
184 Tero Mäenpää Helsingin yliopiston Shorinji Kempo FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
360 Elina Mäkelä Espoon Tapiot juoksuklubi FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
185 Sanna Mäkelä FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
186 Tapio Mäkelä Helsingin Jyry FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
187 Anna Mäki-Jokela FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
189 Simo Mäkinen Helsinki Running Crew FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
430 Mikael Männikkö Esbo IF FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
190 Kati Mäntylä Helsingin kisa-veikot FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
191 Risto Mäntylä Rock Kuunkajo FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
192 Risto Määttänen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
435 Jukka Niemi-Kaija FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
195 Pertti Nieminen FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
196 Eino Niini FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
197 Marjo Niinimäki Team Rahola FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
198 Simo Niku FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
199 Timo Nummela Vesinummela Oy FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
200 Mia Numminen Esbo IF FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
201 Sauli Nurmi FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
202 Paavo Nurmilaukas OriolaRun FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
203 Miro Nurminen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
204 Antti Oirola FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
368 Linda Oirola Espoon kaupunki FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
381 Aarne Oja Hanna Coaching FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
205 Petri Ojamies Helsinki FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
206 Ilkka Oksanen Kkp FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
207 Lari Olasvuori Espoo FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
209 Anu Ossberg team rahola FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
210 Mikael Paaso FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
434 Pyry Paavola Kukkumäen puntti & pallo FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
211 Helena Pajula Ypäjän Yllätys FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
212 Ari Pakarinen FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
214 Juha Palenius 100mc.fi FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
217 Jenni Pekkarinen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
218 Katariina Pelkonen LOHJA FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
219 Tuula Pellikka Espoon Tapiot, juoksuklubi FIN Maraton Naiset 60 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
220 Karoliina Pellinen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
221 Jani Peltola Vaisala Runs FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
362 Niko Peltomaa team rahola FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
431 Tommi Peltomäki FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
415 Antti Peltonen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
222 Pasi Peltonen 100mc.fi FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
223 Ville Perkiö FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
224 Kimmo Petäjistö Leppätien Urheilijat -98 FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
225 Heikki Pietarinen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
226 Tuomas Pietarinen Suvilahti runners FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
416 Sakari Pietilä FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
227 Albert Plarromani ESP Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
378 Pekka Pohjola FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
228 Juha Polet Espoon Tapiot Juoksuklubi FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
230 Rebekka Pouttu FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
396 Craig Primmer Helsingin yliopisto AUS Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
233 Iina Puskala 100mc/nami ry FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
234 Mika Puskala 100mc/nami ry FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
235 Vesa Puttonen Aalto FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
236 Jukka Puustinen PHHYKY FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
240 Topi Ranta Helsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
242 Miittu Rasia FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
243 Sari Rasia FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
244 Esko Raunio FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
246 Juhana Rautavirta FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
417 Kimmo Rautio FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
247 Ville Reima Tietoa Finland Oy FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
248 Jani Riekkinen ESPOO FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
249 Maija Rintala Espoo FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
251 Leif Robertsen FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
252 Päivi Roiko FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
253 Joonas Rossi FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
256 Timo Räty FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
257 Joonas Rötkönen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
258 Annukka Saari FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
259 Jukka Saarikko Revise Racing Team FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
260 Janne Saarinen 100mc.fi FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
261 Johannes Saarinen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
262 Mikko Saarinen Heltri / ABB FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
263 Mauno Saastamoinen Kotikunta FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
264 Pasi Salmi FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
432 Lasse Salminen Helsinki FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
265 Daniel Salomäki FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
266 Esa Salomäki Vantaa FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
267 Tuuli Salovuori FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
268 Pille Saluvere EST Maraton Naiset 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
269 Iikka Saunamäki Helsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
270 Jarkko Savolainen Ruopankadun Röllykät FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
271 Susanna Savolainen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
398 Johannes Savonen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
272 Marja Savonmäki FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
274 Jori Seppälä Helsinki FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
275 Mika Seppänen Zelsinki FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
277 Marko Siltala FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
436 Hannu Simola London City Athletics Club FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
278 Alexey Simonov FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
377 Mari Sipilä FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
279 Mari Sipola FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
280 Kim Sivonen ProdLib FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
282 Sverre Slotte Esbo IF FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
283 Timo Smura FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
3396 Herkko Soininen FIN Maraton Miehet 40 vuotta
399 Sandra Soutolahti Team Rahola FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
284 Harri Stachon FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
286 Pasi Sulkanen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
287 Jukka Sund Tientukko FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
289 Ari Suominen FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
292 Aino Säteri TRGM Turku FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
293 Heikki Tahvanainen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
296 Juha Tammisto FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
419 Lari Tanner FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
391 Lauri Tapani FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
299 Matti Tarvainen FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
301 Taina Teileri TriathlonSuomi FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
302 Ville Teppo FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
392 Jaakko Terho Nuhjut ry FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
303 Eino Tetri 100mc FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
304 Antti Thilman Vantaa FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
306 Samu Tikkanen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
386 Tiina Toivonen Järvenpään pyöräilijät FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
307 Tom Toivonen FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
308 Ari Tolonen FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
309 Ville Tomi Tupurlan Tempo FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
388 Ari Torpo Espoo FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
311 Pasi Torri FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
312 Jyrki Tunnela Melkein jänis FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
316 Markku Tuomikoski Ä-Y-H-ölkkääjät FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
317 Hannu Turunen FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
354 Topi Turunen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
320 Auvo Tyyskä FIN Maraton Miehet 60 vuotta + 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
382 Johanna Tähti FIN Maraton Naiset yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
321 Elsi Tähtinen FIN Maraton Naiset yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
322 Juha Ukkola FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
420 Antti Ursin TeekSu FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
323 Eija Uusi-Esko 100mc FIN Maraton Naiset 60 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
324 Eero Vaara Aalto FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
389 Elias Vaara Aalto-yliopisto FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
325 Jasmin Vainio FIN Maraton Naiset yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
421 Tommi Vainio FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
326 Heikki Valkonen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
327 Esa Wallin Korson konsultit FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
328 Veikko Valo FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
329 Oskar Van Der Weij FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
330 Iiris Vartiainen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
331 Hanna Vauhkonen Helsinki FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
332 Tuomas Weckman FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
333 Anders Weckström FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
334 Iiro Vehviläinen FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
335 Gustaf Welander LUP FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
336 Sini Venno Team Rahola FIN Maraton Naiset yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
337 Meri Vesanto FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
338 Jesse Vesterinen FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
339 Dick Westman SWE Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
359 Timo Viero FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
433 Aarne Viheriävaara FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
390 Antti Viitala FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
393 Maria Virkkala Oman onnensa seppä FIN Maraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
440 Veli-Matti Virtanen HÄMEENLINNA FIN Maraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
375 Jouni Viskari Leppävaaran Sisu ry FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
341 Harri Wolin FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
400 Ville Vuohtoniemi FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
342 Mari Vuolteenaho FIN Maraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
343 Satu Vuorela FMR FIN Maraton Naiset 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
345 Laura Väisänen FIN Maraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
384 Juho Välimaa FIN Maraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
348 Juha Ylitalo Espoo FIN Maraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
349 Emrah Ünal FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
350 Filipp Zimin FIN Maraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2001 Karoliina Aaltonen Espoo FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2002 Vesa Aaltonen FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2826 Janne Aarnio Phoenix Contact FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
3 Anna Acheva BUL Puolimaraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2880 Jussi Ahdinkallio KU-58 FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2824 Ville Ahokas Phoenix Contact FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2004 Johanna Aholainen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2917 Katja Ahopelto Tanen Hölkkä FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2005 Aleksi Ahtiainen Helsinki FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2006 Katja Ala-Hynnilä FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2922 Suvi Alakärppä FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2007 Esa Ala-Mutka FIN Puolimaraton Miehet 60 vuotta + 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2899 Tero Alanko Helsinki FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2008 Karoliina Alanne FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2009 Tomi Alarotu FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2010 Suvi Ala-Venna FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2011 Alli Alho FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2012 Tuomas Alivuotila FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2013 Ville Alopaeus Espoon Tapiot FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
3301 Laia Amorós Carafí ESP Puolimaraton Naiset yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
3302 Stina Ampuja FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2014 Lars Andersson Helsingin Tullin Urheilukerho Ry. FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
340 Katja Andreev Triathlon Vantaa FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2914 Olli Andström Still running team FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2895 Tuukka Antikainen Sanomain Kerho FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2016 Jussi Anttonen Läskikymppi FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2017 Peppi Aralehto Esbo If FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2018 Annika Arikainen OriolaRun EST Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2019 Asko Arkoma FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2829 Minna Arola FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2021 Ilari Arponen FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2022 Tiia Arponen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2023 Valentina Arrieta FIN Puolimaraton Naiset yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2024 Jaakko Asikainen FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2026 Jassu Atiye FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
3303 Jerry Aunula Espoon Suunta FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2027 Michael Backman FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2028 Tuomas Behnke FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2029 Micke Bergman FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2030 Tom Bergström FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2939 Tom Björkell Tuffingarna FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2851 Eva Björklöf FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2032 Frank Boone-Butz Traverse City Track Club USA Puolimaraton Miehet 60 vuotta + 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2844 Jean-Luc Bouchard FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2871 Leonard Breukers FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2885 Sebastian Burmeister Haaga Hills Runners FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
3304 Soile Bäckström FIN Puolimaraton Naiset yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2791 Henri Böhm FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2035 Florencio Campomanes Espoo FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
3305 Mauricio Candamil COL Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2951 Laura Carstens Länsi-Uudenmaan pelastuslaitos FIN Puolimaraton Naiset yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2036 Marcus Caselius Helsinki FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2038 Sari Castren FIN Puolimaraton Naiset 50 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2037 Sari Castren HELSINKI FIN Puolimaraton Naiset 50 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
3306 Hanne-Grete Christensen HapaRun FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2042 Elisa Dahlbacka FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2043 Thanh Dao VIE Puolimaraton Naiset yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2044 Anna Daszynska FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2768 Philip Davey CSC FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2821 Tiina Davidsainen FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2800 Ville Davidsson FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2046 Svetlana Dembitskaya Helsinki FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2047 Sylvain Dieras FRA Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2799 Jim Dobson USA Puolimaraton Miehet 60 vuotta + 12:05 Lähtö 2 Maraton
2048 Suvi Dufva FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2049 Sanna Edelman Kotikunta FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
3392 Eero Eensalu EST Puolimaraton Miehet 50 vuotta
2051 Riikka Eerikäinen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2052 Kari Eerola FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2053 Anita Ekman FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2054 Kristina Ekqvist FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2945 Tony Elomaa Finntriathlon Masters FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2057 Henrik Enckell FIN Puolimaraton Miehet 60 vuotta + 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2058 Betsy Enkovaara FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2933 Antti Eskola FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2059 Stephen Evans FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2061 Daniel Fernandez ESP Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
33 Federico Ferrara HELSINKI FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2062 Minna Forsman FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2063 Kadri Forsstrom Kirkkonummi Gladius Tri EST Puolimaraton Naiset 50 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2064 Stefan Fronzek GER Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2065 Henrik Fröberg FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2068 Jatta Gerdt FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
36 Katja Graff OriolaRun FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2804 Sari Grahn Töölöläisrouvat FIN Puolimaraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2071 Miikka Gröndahl KYMP FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2943 Jarkko Grönfors FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2944 Marielle Gustafsson Esbo IF FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2073 Sanna Haaman FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
3345 Rasmus Haapaniemi FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
3307 Timo Haario FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2074 Armi Haavisto FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2075 Paula Haikonen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2076 Maija Hakala Juoksuklubi FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2077 Merja Hakasalo FIN Puolimaraton Naiset 50 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2786 Kati Hakkarainen Espoo FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2863 Paavo Hakkarainen Helsinki FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2078 Matti Hakkila FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2852 Kari Halen FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2080 Anne-Mari Halmepuro FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2081 Sini Hammarberg FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2083 Matti Hannola Laajasalon Maratoonarit FIN Puolimaraton Miehet 60 vuotta + 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2085 Merja Hanski Espoon tapiot juoksuklubi FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2902 Marno Hanttu EVVK FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2940 Tuomas Hapola Savitaipaleen Urheilijat FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2087 Atso Harju FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2088 Kirsi Harju FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2089 Matti Harjunen FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2090 Janiika Harrinvirta Intragen FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2091 Samu Harrinvirta Intragen FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2093 Helena Hartiala Iikkarin Ponnistus FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2094 Laura Hartzell-Kinnunen FIN Puolimaraton Naiset yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
51 Ira Hassinen Helsinki Triathlon FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2095 Elisa Hattunen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2096 Ari Haverinen Esbo IF FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2862 Paula Havu Sajaniemen sonnit FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2950 Aku Heikkerö FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2097 Anton Heikkilä Helsinki FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2098 Janne-Michele Heikkilä FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2099 Erkki Heikkilä-Kyyhkynen Kaitaan lukio FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2770 Matti Heikkinen Otaniemen lukio FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2915 Anna-Stiina Heikkonen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2100 Julia Heiliö FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
3308 Eemil Heiskanen FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2774 Jukka Heiskanen Siitosen sukuseura ry FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2104 Laura Helander-Tuomi Espoo FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2107 Essi Hemdahl FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2108 Hannu Hemmi FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2109 Paavo Hemmi FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2110 Martina Henriksson Turku FIN Puolimaraton Naiset yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2111 Taru Hermunen-Kuusela Espoon Tapiot Juoksuklubi FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2112 Markus Herrainsilta FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2820 Axel Hertsberg FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2822 Andries Heyns RSA Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2115 Juha Hietamäki Helsinki Triathlon FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2912 Juha Hiltula Espoon kaupunki FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2910 Markku Hinkka FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2118 Joona Hirsimäki Scuderia Perusprot FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2119 Jaakko Hirvola FIN Puolimaraton Miehet 60 vuotta + 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2120 Markus Hirvola FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2123 Topi Hirvonen FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2124 Markus Hohti FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2125 Janne Holkko Lopen Uupuneet FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2126 Christer Holmberg FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2128 Jonna Honkanen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2875 Silja Hormia Team Rahola FIN Puolimaraton Naiset 50 vuotta 12:05 Lähtö 2 Maraton
2132 Laila Hosia RIL-run FIN Puolimaraton Naiset 60 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2133 Elli Hovinen Espoo FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2134 Riitta Hovinmaa - FIN Puolimaraton Naiset 60 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2784 Saija Hovisilta FIN Puolimaraton Naiset 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2135 Joonas Huhtamäki FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2137 Tuija Huisman Huimat/Espoo FIN Puolimaraton Naiset 50 vuotta 12:35 Lähtö 4 Puolimaraton
2138 Jouni Huovilainen FIN Puolimaraton Miehet 40 vuotta 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2140 Pasi Huttunen FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton
2141 Juhani Huuhtanen Green Building Partners FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:40 Lähtö 5 Puolimaraton
2142 Marju Huuhtanen FIN Puolimaraton Naiset Yleinen 12:00 Lähtö 1 Maraton/Puolimaraton
2811 Markus Huuhtanen FIN Puolimaraton Miehet yleinen 12:05 Lähtö 2 Maraton
2143 Henry Huuskonen FIN Puolimaraton Miehet 50 vuotta 12:30 Lähtö 3 Puolimaraton



Sivut: 1 | 2 | 3 | 4


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark