Ruissalojuoksut 2020



Finnish English
Osallistujalista

Haku
Etsi


All
Ruisriikki 10 km
Ruisrääkki 21,1 km

<- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
Markku Ahola FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Tiia Ahtola KAARO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Tiina Ala-Nissilä RUSKO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Lauri Alanne LITTOINEN FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Arto Alaspää Häjyt FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Terhi Alinikula TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Aliakbar Almaspour TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Nicke Andersson Munkvik FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Artturi Antola FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Waltteri Arikka TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Mikko Aro FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Teemu Artukka Jarin Pallo FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Sanna Asikainen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Kuutti Aura FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Hanna Ayelbassa FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Dale Baker TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Jelisaveta Basova LAT Ruisriikki 10 km Naiset
Annabel Battersby HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Mika Berg KAARINA FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Valtteri Berg KAARINA FIN Ruisriikki 10 km 10 km Pojat 15v
Gunilla Björkqvist ESBO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Petri Blomqvist SOMERO FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Maria Bori TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Erik Brysch RUSKO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 19 v
Kristin Brysch RUSKO FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Linda Bäckman TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Kalervo Dahlström TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Marjo Danielsbacka TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Tony Danielsbacka TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Zhaoping Ding FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Eveliina Drufva TAMPERE FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Lotta Ekebom LITTOINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 55 v
Henna Eklund FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Karri Elomaa Liedon Luja FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Ilpo Erinko FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Ida Erling TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Jarmo Erling TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Jaana Gabrielsson Munkvik FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Amaia Garamendi TURKU ESP Ruisriikki 10 km Naiset
Samuel Green LIETO GBR Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Leo Gu TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Daniel Gäddnäs FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Nina Haikonen Tampere parkrun IRL Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Lauri Halminen Jarin Pallo FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Tuure Hartola FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Anne Hautala TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Hanna Hautala VEIKKOLA FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Menna Hedberg HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Riikka Heino EURAJOKI FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Mervi-Leena Heinonen KAARINA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 60 v
Mira Heinonen MASKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Tapani Heinonen LITTOINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 45 v
Tiina Heinonen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Ville Helenius FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Sini Hinkkanen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Johanna Hirvonen YPÄJÄ FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Eveliina Holopainen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Taisto Hulanmäki TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Roosa Hurmerinta TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Torsti Hurmerinta TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Antti Hämäläinen KPK 24/7 FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Jarkko Ihalainen TAMMELA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Tuomas Ikonen FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Jaana Inberg LIETO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Elina Inkinen FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Kimmo Irto FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Anne Isotalo TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Milla-Krista Jalava FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Kimmo Jalonen Alko Oy FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Minna Jalonen Tyks FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 55 v
Eero Jokinen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Vesa Jokinen RAISIO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Tomi Juhola RUSKO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Kai Julin TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Paiju Juntunen FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Petra Juusti TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Lauri Järvelin TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Piotr Kabacinski NAANTALI POL Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 45 v
Kari Kajanoja FMR FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Hanna Kallio TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Arto Kalpa TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Elina Kanerva Patun Tiimi FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Mikko Karilainen MASKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Kaija-Leena Karjalainen FMR FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Heidi Karkinen FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Venla Karppinen AURA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Jan Karsten LITTOINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 45 v
Siiri Karsten LITTOINEN FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Ville Kauppi HINNERJOKI FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Reetta Kaurila PAIMIO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Sanna Keinänen Team Jacques FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Kari Keskimäki VELKUA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Lauri Keskinen HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Siiri Keso FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 19 v
Terhi Keso FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Antero Ketola PARAINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Meri Ketola TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Miikka Ketola TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Iida Ketola-Korppila HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Tiina Kihlström FIN Ruisriikki 10 km Naiset



Sivut: 1 | 2 | 3 | 4


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark