Geopark Bjerg Grand Prix 2021



Deltagerliste

Søg i felt
Søg efter

<- StartNr -> <- Navn -> <- Klub/Hold -> <- Land -> <- By -> <- Distance -> <- Startgruppe ->
101 Poul Jakobsen DEN GREVE 4 omgange 150 km 07:15
401 Bo Neumann Larsen Rb🚴 DEN HVIDOVRE 3 omgange 112,5 km 07:30
1102 Per Drews Lev med Sclerose DEN NYKØBING SJ 1 omgang 37,5 km 08:00
703 Georg Anthon DEN HILLERØD 2 omgange 75 km 07:45
1186 Bettina Clasen-Nyqvis Hvidovre cykel klub afd Q DEN HVIDOVRE 1 omgang 37,5 km 08:10
704 Peter Hegelund DEN HØJER 2 omgange 75 km 07:45
402 Helle Voss Islev Triathlon Klub DEN VALBY 3 omgange 112,5 km 07:30
102 Hans Peter Knudsen BBC DEN KONGENS LYNGBY 4 omgange 150 km 07:15
1103 Bernt Nielsen DEN NYKØBING SJÆLLAND 1 omgang 37,5 km 08:00
403 Kenneth Dalsted RB Cykling DEN KØBENHAVN S 3 omgange 112,5 km 07:30
705 Niels Lodsgaard DEN BAGSVÆRD 2 omgange 75 km 07:45
706 Max Olsen DEN HEDEHUSENE 2 omgange 75 km 07:45
707 Casper Reymann DEN BJÆVERSKOV 2 omgange 75 km 07:45
525 Jonathan Dennis Team Hustler DEN KIRKE HYLLINGE 3 omgange 112,5 km 07:40
708 Rikke Lerche DEN FREDERIKSBERG 2 omgange 75 km 07:45
1188 Jørgen Boldt DEN FREDERIKSBERG 1 omgang 37,5 km 08:10
1187 Pia Frederiksen DEN FREDERIKSBERG 1 omgang 37,5 km 08:10
1189 Boje Juliussen DEN VALBY 1 omgang 37,5 km 08:10
1105 Lars Skjold Frederiksen DEN KIRKE HYLLINGE 1 omgang 37,5 km 08:00
404 Morten Udsen DEN HELSINGØR 3 omgange 112,5 km 07:30
1106 Rene Pedersen DEN HOLBÆK 1 omgang 37,5 km 08:00
489 Jesper Stilling Olesen Allerød Cykelklub DEN ALLERØD 3 omgange 112,5 km 07:35
405 Mirek Steinar Hansen Rb DEN HVIDOVRE 3 omgange 112,5 km 07:30
526 Birgir Durhuus DEN FREDERIKSBERG C 3 omgange 112,5 km 07:40
1107 Jens Thomasen DEN VIG 1 omgang 37,5 km 08:00
709 Erik Langhoff DEN ASNÆS 2 omgange 75 km 07:45
527 Kasper Knudsen DEN FREDENSBORG 3 omgange 112,5 km 07:40
1190 Ole Nielsen DEN TØLLØSE 1 omgang 37,5 km 08:10
1109 Knud Anthony Holdgaard DEN TAASTRUP 1 omgang 37,5 km 08:00
1108 Per Danielsen DEN VIBY SJÆLLAND 1 omgang 37,5 km 08:00
921 Solveig Stagsted DEN BIRKERØD 2 omgange 75 km 07:55
314 Johan Bentsen DEN BIRKERØD 4 omgange 150 km 07:15
406 Klaus Nielsen rotary nordsjælland DEN HILLERØD 3 omgange 112,5 km 07:30
710 Ole Sørensen DEN VIPPERØD 2 omgange 75 km 07:45
922 Kasper Bülow DEN HOLBÆK 2 omgange 75 km 07:55
1191 Bjarne Ørskov Lindhardt DEN ASNÆS 1 omgang 37,5 km 08:10
829 Michael Nielsen DEN HEDEHUSENE 2 omgange 75 km 07:50
830 Lars Styrk Baggersgaard DEN HEDEHUSENE 2 omgange 75 km 07:50
711 Gerner Rasmussen DEN SVINNINGE 2 omgange 75 km 07:45
407 Lars Bo Ravnbak Den Kongelige Cykelklub DEN VIRUM 3 omgange 112,5 km 07:30
408 Johnny Harris Jacobsen DEN VALLENSBÆK 3 omgange 112,5 km 07:30
409 Niels Chr Overgaard KCE SWE KÄVLINGE 3 omgange 112,5 km 07:30
923 Rune T. Steenberg Hold ud DEN VANLØSE 2 omgange 75 km 07:55
712 Anders Erreboe DEN RØDOVRE 2 omgange 75 km 07:45
1165 Steen Tachau Team Jagtborg DEN HOLTE 1 omgang 37,5 km 08:05
1192 Rolf Andreasen DEN GREVINGE 1 omgang 37,5 km 08:10
1193 Flemming René Jørgensen Pedal Atleterne Fredensborg DEN FREDENSBORG 1 omgang 37,5 km 08:10
713 Casper Christensen DEN KBH S 2 omgange 75 km 07:45
831 Mads Andersen Team WTF DEN VIPPERØD 2 omgange 75 km 07:50
608 Ulrik Bonnerup Bogø if motion DEN BOGØ BY 3 omgange 112,5 km 0
1027 Kjeld Christensen K-tri DEN KALUNDBORG 2 omgange 75 km 07:45
1166 Paul Gandil Team Jagtborg DEN NYKØBING SJ 1 omgang 37,5 km 08:05
410 Jesper Heien Bogø IF Motion DEN BOGØ BY 3 omgange 112,5 km 07:30
832 Henrik Kock Kårup MTB DEN ESKEBJERG 2 omgange 75 km 07:50
833 Nis Grove DEN HOLBÆK 2 omgange 75 km 07:50
1110 Nanna Feldt VHG cykelsport DEN HØRVE 1 omgang 37,5 km 08:00
714 Inger Krog DEN BRØNSHØJ 2 omgange 75 km 07:45
715 Jens Hansen DEN ASNÆS 2 omgange 75 km 07:45
411 Gitte Sejer Raise4fun / Ganløse tricenter DEN STENLØSE 3 omgange 112,5 km 07:30
528 Jan Aggerlin Hansen Raise4Fun DEN GREVE 3 omgange 112,5 km 07:40
412 Esben Roslev HEC DEN HOLBÆK 3 omgange 112,5 km 07:30
716 Danny Hansen DEN FREDERIKSVÆRK 2 omgange 75 km 07:45
924 Peter Nordquist DEN KONGENS LYNGBY 2 omgange 75 km 07:55
1111 Ea Feldt DEN KØBENHAVN S 1 omgang 37,5 km 08:00
925 Rasmus Clement DEN KØBENHAVN N 2 omgange 75 km 07:55
834 Nicolas Holmelund Holmelund DEN RØRVIG 2 omgange 75 km 07:50
835 Claus Holmelund HOLMELUND DEN RØRVIG 2 omgange 75 km 07:50
1112 Stig Andersen - DEN HOLBÆK 1 omgang 37,5 km 08:00
413 Thomas Boesen DEN VIRUM 3 omgange 112,5 km 07:30
414 Kenneth Bergø-Enkebøll Raise4Fun DEN KOKKEDAL 3 omgange 112,5 km 07:30
1290 Susan Modin DEN ASNÆS 1 omgang 37,5 km 08:00
718 Albert Teilmann Prolog CC DEN KØBENHAVN Ø 2 omgange 75 km 07:45
719 Kalle Teilmann Prolog CC DEN KØBENHAVN Ø 2 omgange 75 km 07:45
720 Jonas Teilmann Prolog CC DEN BIRKERØD 2 omgange 75 km 07:45
721 Thomas Bjerre Prolog CC DEN KLAMPENBORG 2 omgange 75 km 07:45
722 Stig Knudsen DEN HELLERUP 2 omgange 75 km 07:45
836 Formann ;per DEN FREDERIKSBERG C 2 omgange 75 km 07:50
104 David Sommerlund DEN KØBENHAVN S 4 omgange 150 km 07:15
723 Henrik Bergholt Team C.C Colnago DEN KONGENS LYNGBY 2 omgange 75 km 07:45
724 Jesper Egholm DEN FREDERIKSBERG C 2 omgange 75 km 07:45
1113 Susanne Jacobsen Team C.C Colnago DEN KONGENS LYNGBY 1 omgang 37,5 km 08:00
926 Henrik Brusgaard HEC DEN TØLLØSE 2 omgange 75 km 07:55
105 Martin Thelle Cycling Challenge DEN VIRUM 4 omgange 150 km 07:15
1194 Morten Hansen Team Sinoshop/RH-EL DEN KØBENHAVN NV 1 omgang 37,5 km 08:10
1195 Anders Randrup Christiansen Team Sinoshop/RH-EL DEN HERLEV 1 omgang 37,5 km 08:10
1196 Gyser Jørgensen Team Sinoshop/RH-EL DEN RØDOVRE 1 omgang 37,5 km 08:10
1168 Niels-Erik Kofod Team Sinoshop/RH-EL DEN RØDOVRE 1 omgang 37,5 km 08:05
1169 Johnny Høj Team Sinoshop/RH-EL DEN HVIDOVRE 1 omgang 37,5 km 08:05
1167 Rasmus Randrup Torp Team Sinoshop/RH-EL DEN HERLEV 1 omgang 37,5 km 08:05
1197 Merete Mølberg DEN HILLERØD 1 omgang 37,5 km 08:10
1198 Jesper Meyer DEN HILLERØD 1 omgang 37,5 km 08:10
927 Anders Oehlenschlæger Oehlenschlaeger DEN KIRKE HYLLINGE 2 omgange 75 km 07:55
415 Kristian Edinger DEN FARUM 3 omgange 112,5 km 07:30
106 Jakob Wedel Christensen DEN CHARLOTTENLUND 4 omgange 150 km 07:15
107 Michael Laursen DEN KLAMPENBORG 4 omgange 150 km 07:15
108 Daniel Friis Lerche DEN BAGSVÆRD 4 omgange 150 km 07:15
416 Kristian Bach Mortensen The Hunters DEN HOLTE 3 omgange 112,5 km 07:30
109 Jes Møller DEN HILLERØD 4 omgange 150 km 07:15
929 Niels Pedersen Team Hill-Rødderne DEN HILLERØD 2 omgange 75 km 07:55
928 Karsten Tanghøj Team Hill-Rødderne DEN HILLERØD 2 omgange 75 km 07:55
1171 Henrik Kjær Odsherred Løberne DEN NYKØBING SJ 1 omgang 37,5 km 08:05
1170 Lone Petersen Odsherred løberne DEN NYKØBING SJ 1 omgang 37,5 km 08:05
725 Jesper Thulin DEN KASTRUP 2 omgange 75 km 07:45
726 Claus Juel Hansen CC Grøndal DEN KØBENHAVN Ø 2 omgange 75 km 07:45
727 Jakob Sevel Sevel DEN GENTOFTE 2 omgange 75 km 07:45
529 Anders Christiansen DEN NØRRE ASMINDRUP 3 omgange 112,5 km 07:40
837 Karin Formann Formann DEN BAGSVÆRD 2 omgange 75 km 07:50
838 Michael Formann DEN BAGSVÆRD 2 omgange 75 km 07:50
1114 Willem Kuijper NED NYKØBING SJ 1 omgang 37,5 km 08:00
1115 Jens Myrup Noe DEN ASNÆS 1 omgang 37,5 km 08:00
23 Frank Jensen DEN NYKØBING SJ 1 omgang 37,5 km 08:00
1116 Per Gudum DEN HOLTE 1 omgang 37,5 km 08:00
530 Kim Devald Ck-viking DEN FREDERIKSSUND 3 omgange 112,5 km 07:40
731 Anette Devald CK-vikning DEN FREDERIKSSUND 2 omgange 75 km 07:45
729 Ulla Britt Nielsen DEN HAVDRUP 2 omgange 75 km 07:45
730 Henrik Nielsen DEN HAVDRUP 2 omgange 75 km 07:45
110 Poul Thomsen DEN VALBY 4 omgange 150 km 07:15
417 Carsten Krogsgaard Thomsen DEN FREDENSBORG 3 omgange 112,5 km 07:30
111 Mads Ecklon BBC DEN KONGENS LYNGBY 4 omgange 150 km 07:15
930 Bjarne Hansen Vestegnens Vinduer A/S DEN ALBERTSLUND 2 omgange 75 km 07:55
1199 Hans Jørn Hansen DEN HOLBÆK 1 omgang 37,5 km 08:10
112 Jimmi Raadberg Racing Skinz.dk DEN FREDERIKSBERG 4 omgange 150 km 07:15
1117 Niels Ringsing DEN ESKEBJERG 1 omgang 37,5 km 08:00
531 Flemming Nielsen DEN HILLERØD 3 omgange 112,5 km 07:40
532 Ebbe Jensen DEN HILLERØD 3 omgange 112,5 km 07:40
533 Kim Jensen DEN HUMLEBÆK 3 omgange 112,5 km 07:40
534 Thomas Dejgaard DEN GENTOFTE 3 omgange 112,5 km 07:40
535 Søren Sommer DEN KARLSLUNDE 3 omgange 112,5 km 07:40
536 Bjarke Laursen DEN KØBENHAVN V 3 omgange 112,5 km 07:40
732 Erik G Hansen Onsdagsholdet DEN HERFØLGE 2 omgange 75 km 07:45
537 Lars Karlsen Holbæk Cykelsport DEN VIPPERØD 3 omgange 112,5 km 07:40
733 Jesper Mollerup Sørensen DEN SKIBBY 2 omgange 75 km 07:45
734 Rasmus Heede Ulrich DEN HØRSHOLM 2 omgange 75 km 07:45
931 Henrik Heede DEN ROSKILDE 2 omgange 75 km 07:55
113 Christian Schmidt DEN KASTRUP 4 omgange 150 km 07:15
736 John Helmer Cykelnerven DEN HOLBÆK 2 omgange 75 km 07:45
735 Gert Hinrich HCK DEN FØLLENSLEV 2 omgange 75 km 07:45
840 Nils Jul Gjerlev DEN ALBERTSLUND 2 omgange 75 km 07:50
737 Merete Storm Cykelnerven DEN HOLBÆK 2 omgange 75 km 07:45
839 Johannes Bøggild DEN ASNÆS 2 omgange 75 km 07:50
738 Søren Petersen CK-viking DEN SKIBBY 2 omgange 75 km 07:45
740 Vibeke Petersen CK-Viking DEN SKIBBY 2 omgange 75 km 07:45
739 Marianne Telling Charlie Cykling DEN KLAMPENBORG 2 omgange 75 km 07:45
1118 Helle Münter Boysen DEN KØBENHAVN S 1 omgang 37,5 km 08:00
606 Steffen Goth Team A fys DEN SOLRØD STRAND 3 omgange 112,5 km 07:30
932 Kjeld Jensen Jensen DEN BIRKERØD 2 omgange 75 km 07:55
933 Simon Jørn Hansen DEN BIRKERØD 2 omgange 75 km 07:55
202 Peter Boysen DEN KØBENHAVN S 4 omgange 150 km 07:20
114 Thomas Helgstrand Team tjenerrøv DEN KØBENHAVN S 4 omgange 150 km 07:15
741 Nicolai Tanghøj Team Petersen Tegl DEN KØBENHAVN Ø 2 omgange 75 km 07:45
115 Mikkel Bording Furesø Cykle Club DEN VÆRLØSE 4 omgange 150 km 07:15
742 Andreas Nymand Poulsen DEN HEDEHUSENE 2 omgange 75 km 07:45
743 Kasper Hald DEN ÅRHUS C 2 omgange 75 km 07:45
201 Flemming Rasmussen DEN SOLRØD STRAND 4 omgange 150 km 07:20
261 Christian Bovet Sats DEN KØBENHAVN Ø 4 omgange 150 km 07:25
702 Johnny Birger Hansen Team ROAT DEN HEDEHUSENE 2 omgange 75 km 07:45
1101 Pia Hansen Team ROAT DEN HEDEHUSENE 1 omgang 37,5 km 08:00
200 Michael Christensen Slangerup Cykel Klub DEN JÆGERSPRIS 4 omgange 150 km 07:20
1200 Bo Mølholm Hansen Grabies og co DEN HILLERØD 1 omgang 37,5 km 08:10
116 Søren Vestergaard AI Arkitekter & Ingeniører DEN KASTRUP 4 omgange 150 km 07:15
701 Lennart Grauslund DEN GENTOFTEGENTOFTE 2 omgange 75 km 07:45
934 Carsten Møller DEN HVIDOVRE 2 omgange 75 km 07:55
1172 Niels Risager Team Jagtborg DEN KOKKEDAL 1 omgang 37,5 km 08:05
538 Michael Schad DEN FÅREVEJLE 3 omgange 112,5 km 07:40
539 Rasmus Kirk Schad DEN FÅREVEJLE 3 omgange 112,5 km 07:40
1173 Michael Keller Team Jagtborg DEN HOLTE 1 omgang 37,5 km 08:05
117 H.p. Jensen Hiawatha Cycling DEN KVISTGÅRD 4 omgange 150 km 07:15
118 Mikael Rune Rotten Riders DEN KLAMPENBORG 4 omgange 150 km 07:15
841 Lasse Andersson DEN SOLRØD STRAND 2 omgange 75 km 07:50
540 Peter Jensen CK Viking DEN JÆGERSPRIS 3 omgange 112,5 km 07:40
744 Kim Christiansen DEN JYDERUP 2 omgange 75 km 07:45
842 Nikolas Glen DEN KØBENHAVN V 2 omgange 75 km 07:50
418 Per Nakai Team Nakai DEN HVIDOVRE 3 omgange 112,5 km 07:30
419 Mark Nakai Team Nakai DEN KØBENHAVN NV 3 omgange 112,5 km 07:30
1174 Mette Münter Falinski DEN ROSKILDE 1 omgang 37,5 km 08:05
935 Johnny Falinski DEN ROSKILDE 2 omgange 75 km 07:55
936 Niels Færch DEN ROSKILDE 2 omgange 75 km 07:55
1119 Marianne Færch DEN ROSKILDE 1 omgang 37,5 km 08:00
745 Hans Peter Nordstrøm Nissen DEN KONGENS LYNGBY 2 omgange 75 km 07:45
746 Hans Peter Jensen DEN NÆRUM 2 omgange 75 km 07:45
420 Jan Dohlmann Skattemusen og Dromedaren DEN HEDEHUSENE 3 omgange 112,5 km 07:30
421 Pernille Wiik Dohlmann Skattemusen og dromedaren DEN HEDEHUSENE 3 omgange 112,5 km 07:30
1201 Hans Peter Østergaard DEN GLOSTRUP 1 omgang 37,5 km 08:10
119 Christian Brix-Hansen Møns Cykelklub DEN STEGE 4 omgange 150 km 07:15
120 Christian Sanderhage Satisfied Under-Performers DEN SOLRØD STRAND 4 omgange 150 km 07:15
203 Lasse Serup Jensby massimo copenhagen DEN KØBENHAVN S 4 omgange 150 km 07:20
204 Chim Scavenius Sonne-Schmidt massimo copenhagen DEN KØBENHAVN S 4 omgange 150 km 07:20
747 Henrik Kjær Kageholdet DEN ROSKILDE 2 omgange 75 km 07:45
422 Henning Lindegaard Nielsen Logistik drengene DEN KALUNDBORG 3 omgange 112,5 km 07:30
423 Jan Henrik Jensen Logistik drengene DEN KALUNDBORG 3 omgange 112,5 km 07:30
937 Hans Fogh DEN KØBENHAVN NV 2 omgange 75 km 07:55
843 Jakob Thomsen DEN SØBORG 2 omgange 75 km 07:50
424 Dennis Eirup DEN KALUNDBORG 3 omgange 112,5 km 07:30
264 Lars Norring Velo Pavé DEN SØBORG 4 omgange 150 km 07:25
844 Peter Breum Vhg Cykelsport DEN ASNÆS 2 omgange 75 km 07:50
541 Søren Strunk-Sørensen Team Nebbiolo DEN KØBENHAVN Ø 3 omgange 112,5 km 07:40
425 Johnny Nielsen DEN KØBENHAVN S 3 omgange 112,5 km 07:30
472 Bente Riis DEN HILLERØD 3 omgange 112,5 km 07:30
121 Frank Hansen DEN ALLERØD 4 omgange 150 km 07:15
265 Niels Bukholt DEN LÖBERÖD 4 omgange 150 km 07:25



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark