Hytteplanmila 2021



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

3768 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- Startnr -> <- Navn -> <- By -> <- Team / Lag -> <- Klubb -> <- Klasse -> <- Distanse ->
21 Lene Ulstein DRAMMEN Kniveåsen Rønners K50-54 10 km
22 Jens Svendsen Thorbjørnsen OSLO Nordbyen Snakes M23-34 10 km
23 Edvard Synnes OSLO M23-34 10 km
24 Erik Sandnes HEGGEDAL Genus AS M35-39 10 km
26 Joakim Mikkelsen DRAMMEN GIF M23-34 10 km
27 Lillian Elvik-Bull BERGENBERGEN Team Skumnisse K35-39 10 km
28 Joakim Heen RØYSE M35-39 10 km
29 Eirik Isene OSLO M23-34 10 km
30 Oscar Semb Fredricsson OSLO Merino Capital Ltd M23-34 10 km
31 Jonas Sortebekk HØNEFOSS Heradsbygda IL M11 10 km
32 Njål Ladstein BORGEN Pure Science Superba M45-49 10 km
33 Christopher Haugen OSLO M23-34 10 km
34 Rune Kenneth Meisingset HOLMESTRAND enil.no M45-49 10 km
35 Sindre Skoglund OSLO Braasport Ekspressen M23-34 10 km
36 Joakim Hald Andersen OSLO Arctic BIL M23-34 10 km
37 Jeppe Sverdrup OSLO TRY Heming IL M40-44 10 km
38 Kilian Munch OSLO M45-49 10 km
39 Terje Simarud OSLO KPMG Puls M23-34 10 km
40 Jonas Brustad MANSTAD M23-34 10 km
41 Bente Smerud MOSS K40-44 10 km
42 Are Birkeli GRUA Hadeland Friidrettsklubb M50-54 10 km
43 Sigrid Moen KONGSBERG DMA Runners K23-34 10 km
44 Øyvind Selmer OSLO Team Shortcut M35-39 10 km
45 Thomas Asgautsen STAVANGER Club121 Stavanger Friidrettsklubb M23-34 10 km
46 Sondre Strande Omland OSLO Vidar Sportsklubben M14-15 10 km
47 Morten Omland OSLO Kjelsås IL M45-49 10 km
48 Thea Rabe OSLO Lovstafetten K23-34 10 km
49 Ole Martin Nilsen Synnes LØRENSKOG M23-34 10 km
50 Ida Marie Nilssen VIGRESTAD K23-34 10 km
52 Vegard Holmberget KJELLER Romerike Runners Team M35-39 10 km
53 Daniel Bjørneberg HØNEFOSS M23-34 10 km
54 Wenche Hansen KOLSÅS K45-49 10 km
55 Kamilla Solli Kristoffersen SOKNA Soknedalen IL - Friidrett K20-22 10 km
56 Ketil Opland LANGESUND Langesund tri Langesund Sykle- og triathlonklubb M45-49 10 km
57 Frode Farstad GJØVIK Vind IL Vind IL M45-49 10 km
58 Haakon Klem OSLO M35-39 10 km
59 Bodhild Roaldset Haukø OSLO K35-39 10 km
60 Børge Johanssen OSLO Team Driv Trening Milslukern M35-39 10 km
61 Hilde Brennskag BERGEN Gular IL K23-34 10 km
62 Jon Rune Lorentzen OSLO M45-49 10 km
63 Ida Avkjærn HØNEFOSS K35-39 10 km
64 Gisle Mjøen OSLO Team Skumnisse M45-49 10 km
65 Dag Edvartsen LØVENSTAD M35-39 10 km
67 Kari Gaalaas HOSLE Team Hauge K70-74 10 km
68 Ole Sæterbø SURNADAL Rindal IL M23-34 10 km
69 Sofie Hjorth OSLO K23-34 10 km
70 Thomas Schwab OSLO M35-39 10 km
71 Lars Mikkel Reiersen OSLO Røa IL M23-34 10 km
72 Nikolai Ruen OSLO M23-34 10 km
73 Fredrik Gromsrud HAGAN Diplom-Is M35-39 10 km



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark