3-Sjøersløpet 2020



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

608 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 100
<- StartNr -> <- Navn -> <- By -> <- Team / Lag -> <- Klubb -> <- Land -> <- Arr. ->
Andreas Sveen SVEIO NOR
Ingunn Moss Rognsvåg STAVANGER NOR
1 Thomas Førland Asgautsen STAVANGER Stavanger Friidrettsklubb NOR 1
2 Ken Tony Johansen ODDA Gular IL NOR 1
3 Frew Zenebe Brkineh STAVANGER Sandnes IL NOR 1
4 Odd Arne Engesæter ERDAL Oksen Ferdinand NOR 1
5 Lars-Olav Måkestad Apold TYSSEDAL Gular IL NOR 1
6 Marthe Katrine Myhre HUNNDALEN Lillehammer IF NOR 1
7 Knud Kalsås KRISTIANSAND S Team Kalsås Kristiansand Løpeklubb NOR 1
8 Pernilla Epland TYSNES Stord IL (Allianseidrettslag) NOR 1
9 Jonny Kibsgaard HOVLAND Team Kibsgaard Gular IL NOR 1
10 Andy King SOLA Spirit Energy Stavanger Friidrett, Triathlon NOR 1
11 Pål Refvem STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1
12 Eirik Kvalevåg SOLA NOR 1
13 Lasse Leine LEVANGER Markabygda IL NOR 1
14 Stian Emil Pettersen BRYNE Dobbelt Gjert IL NOR 1
15 Johannes Dalland STAVANGER Skjalg IL NOR 1
16 Richard Kverneland TANANGER NOR 1
17 Arild Fjelde SANDNES Skrubbholen NOR 1
18 Knut Jonas Svanes Fevang BERGEN Team Oppsig NOR 1
19 Daniel Abicht STAVANGER Equinor BIL Skjalg IL NOR 1
20 Sindre Sørensen STAVANGER Stavanger Triathlonklubb NOR 1
21 Christian Nøttveit SANDNES Teqva BIL NOR 1
22 Adele Henriksen GODVIK Loddefjordløperne Gular IL NOR 1
23 Maria Wiig BRYNE Team Ingrid Kristiansen Stavanger Friidrettsklubb NOR 1
24 Håvard Andersen Bråthen JØRPELAND Stavanger Friidrettsklubb NOR 1
25 Ole Høyer STAVANGER NOR 1
26 Gunnar Amdal TAU Ryfylke Trelast NOR 1
27 Kerstin Kalsås KRISTIANSAND S Kristiansand triatlonklubb NOR 1
28 Thomas Wiik SANDNES Kleivane IL NOR 1
29 Karen Kommedal STAVANGER NOR 1
30 Eirik Andersen OSLO Ingen NOR 1
31 Kim Borg Larsen SOLA Sola CK NOR 1
32 Morten Svela Sand OSLO Spiridon Langløperlag NOR 1
33 Bjørn Landråk STAVANGER Team Landråk NOR 1
34 Håvard Klepp SOLA OSPREY NOR 1
35 Thomas Kvalvik SANDNES Kleivane IL NOR 1
36 Otto Galta STAVANGER NOR 1
37 Johan Løyning STAVANGER Sauda IL NOR 1
38 Daniel Hauge KLEPP STASJON NOR 1
39 Per Ramsö STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1
40 Torgeir Aarlott STAVANGER Aker Solutions Skjalg IL NOR 1
41 Fredrik Trovatn Abrahamsen STAVANGER Ball NOR 1
42 Arve Austestad SOLA NOR 1
43 Henning Nilsen STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1
44 Børge Andreassen SANDNES SUSBIL NOR 1
45 Jørgen Ravndal Jåtten KLEPP STASJON NOR 1
46 Nils-Einar Glesnes HAFRSFJORD GTI Friidrettsklubb NOR 1
47 Odd Berge Førland STAVANGER Stavanger Triathlon NOR 1
48 Per-Christian Bårholm TANANAGER Stavanger Friidrett, Triathlon NOR 1
49 Jakob Bø FOGN Fogn NOR 1
50 Kristian Iversen FOGN Fogn IL NOR 1
51 Sindre Norgren RANDABERG Grødem Runners NOR 1
52 Eirik Duesten STAVANGER Petrol GTI Friidrettsklubb NOR 1
53 Bjørnar Andreassen JØRPELAND Gubb.no NOR 1
54 Einar Bredeli BERGEN Team Sirum NOR 1
55 Henning Tjøstheim JØRPELAND Midtbygdens IL NOR 1
56 Bjørnar Bjåstad SANDNES Spirit Energy Sandnes IL NOR 1
57 Lennart Frislid BREKSTAD Team Frislid NOR 1
58 Lasse Røsvik SANDNES Sinnatrimmen Sandnes IL NOR 1
59 Bjørn Ivar Svendsen HAFRSFJORD Stavanger Friidrettsklubb NOR 1
60 Dawid Franek EIDSVÅGNESET Matvareexpressen NOR 1
61 Leif Reithaug ÅGOTNES NOR 1
62 Jarle Bjerga RENNESØY SR Bank NOR 1
63 Fredrik Fossmark STAVANGER Team Samfoss NOR 1
64 Jarle Knudsen HUNDVÅG Skattesport NOR 1
65 Thor Ole Gulsrud STAVANGER Universitetet i Stavanger NOR 1
66 Erling Angeltveit HAFRSFJORD Vågen VG skole NOR 1
67 Fredrik Birkedal Dombeck OSLO Gamlebyen NOR 1
68 Lars Midtbø JØRPELAND Stavanger Friidrettsklubb NOR 1
69 Helge Våland VARHAUG NOR 1
70 Ingvald Vigre NÆRBØ Team YNWA NOR 1
71 Morten Vistnes RANDABERG NOR 1
72 Ove Nygaard SOLA Hinna Friidrett NOR 1
73 Daniel Mathisen STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1
74 Per Erik Haga RANDABERG PS-selskapsutleie GTI Friidrettsklubb NOR 1
75 Eirik Abrahamsen STAVANGER Lervig Runners NOR 1
76 Simon Bjørheim JØRPELAND Team Ryfylke Stavanger Friidrettsklubb NOR 1
77 Erlend Engelsgjerd TANANGER Havørn Friidrett Havørn Allianseidrettslag NOR 1
78 Erik Haugen SANDNES NOR 1
79 Espen Chapman TANANGER NOR 1
80 Morten Håheimsnes SANDNES Skrubbholen joggelag NOR 1
81 Helge Line Aasland SANDNES Kleivane IL NOR 1
82 Kristian Moskvil JØRPELAND NOR 1
83 Eilef Foss TAU ConocoPhillips BIL GTI Friidrettsklubb NOR 1
84 Dmitrij Fostenes STAVANGER NOR 1
85 Ole Martin Vedøy SOLA Pinnan Krokketklubb NOR 1
86 Mark Sørheim STAVANGER NOR 1
87 Stian Urang Økland STAVANGER NOR 1
88 Ruben Hollund Espeland MOSTERHAMN Bremnes IL NOR 1
89 Helge Nilsen Skrudland SANDNES Sandnes BIL NOR 1
90 Pieter Oord STAVANGER NOR 1
91 Oda Andersen Lundeby TRONDHEIM Utleira IL - Friidrett NOR 1
92 Jarle Barsnes SANDNES Veidekke bil NOR 1
93 Sander Hauge SANDNES NOR 1
94 Harald Rosså JØRPELAND NOR 1
95 Sondre Haugvaldstad STAVANGER NOR 1
96 Bård Christian Jensen HUNDVÅG Vår Energi NOR 1
97 Jarle Klungtveit ÅLGÅRD Gjesdal IL NOR 1
98 Eivind Hegelstad STAVANGER NOR 1



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark