Vuokattihiihto 2021


Finnish English

Osallistujalista

Matka: Perinteinen 30 km (122)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Riikka Aaltonen Team Aaltonen of Espoo FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Veikka Aaltonen Team Aaltonen of Espoo FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Nina Andersen Kuhmo Ski FIN Perinteinen 30 km
Jari Aspegren Haapavesi FIN HAAPAVESI Perinteinen 30 km
Maija-Leena Autio FIN PALOKKA Perinteinen 30 km
Soile Autio FIN Perinteinen 30 km
Patrik Borenius FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Andreas Byfält IS Söderby FIN KRONOBY Perinteinen 30 km
Dmitrii Dimaretckii RUS ST.PETERSBURG Perinteinen 30 km
Immo Eloranta FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Hannes Ervasti FIN KUUSAMO Perinteinen 30 km
Samuli Ervasti Kuusamon Erä-Veikot FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Sari Ervasti FIN KUUSAMO Perinteinen 30 km
Sofia Ervasti FIN KUUSAMO Perinteinen 30 km
Ari Gren VesiPerä FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
Ari Grönstrand Ylikiimingin kunto tanssijat FIN MUHOS Perinteinen 30 km
Reijo Hakonen FIN SUOMUSSALMI KK Perinteinen 30 km
Eva Hammarberg Lappeenranta FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
Tapio Heikkilä K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
Lasse Heikkinen Puolangan Ryhti FIN PUOLANKA Perinteinen 30 km
Jukka Heinonen FIN OULU Perinteinen 30 km
Sami Heinonen Downtown 65 FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Outi Helkama Perniön Urheilijat FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
Antti Henell FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Kaisa Hjelt Nummisten Vilkas FIN NUMMINEN Perinteinen 30 km
Monica Huldén IK Myran FIN ALAVETELI Perinteinen 30 km
Riikka Hytönen Äänekoski FIN ÄÄNEKOSKI Perinteinen 30 km
Mikko Hämäläinen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Christer Johnsson Lohja FIN LOHJA Perinteinen 30 km
Pentti Jokinen FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Ly Jonuks EST TALLINN Perinteinen 30 km
Ari Jousmäki VesiPerä FIN Perinteinen 30 km
Terhi Junttila FIN ROVANIEMI Perinteinen 30 km
Anja Juntunen Vuokatti FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
Sandra Jurd GBR WIMBORNE Perinteinen 30 km
Ville Juusola Kalajoen Junkkarit FIN TAMPERE Perinteinen 30 km
Ari Jäntti FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Tuire Jäntti FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Pertti Jäppinen 06150 FIN 06150 Perinteinen 30 km
Juho-Matti Kaivosoja K-Rauta Rautapohja FIN Perinteinen 30 km
Vadim Kamyshny RUS MOSCOW Perinteinen 30 km
Pirjo Karetie FIN LAUKAA Perinteinen 30 km
Pauli Karjalainen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Hannu Kauppinen Alapitkä FIN ALAPITKÄ Perinteinen 30 km
Jukka Kauppinen FIN KURENPOLVI Perinteinen 30 km
Timo Kauppinen FIN OULUNSALO Perinteinen 30 km
Robert Kettunen Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Ossi Kilpeläinen Saviahon Sampo FIN SOTKAMO Perinteinen 30 km
Vesa Koirikivi Ponsse FIN KIURUVESI Perinteinen 30 km
Veikko Kolehmainen Nokia FIN NOKIA Perinteinen 30 km
Eerika Konu Kokkolan veikot FIN Perinteinen 30 km
Teija Korhonen FIN SEINÄJOKI Perinteinen 30 km
Merja Kosamo FIN YLÖJÄRVI Perinteinen 30 km
Timo Koskela Porukkalenkit FIN JULKUJÄRVI Perinteinen 30 km
Paavo Koskenkorva Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Mikko Kulmala Porukkalenkit FIN PIRKKALA Perinteinen 30 km
Virpi Kvick FIN Perinteinen 30 km
Juho Kyllönen V02Magnum FIN Perinteinen 30 km
Anneli Kärki Kaukalampi FIN KAUKALAMPI Perinteinen 30 km
Johanna Lahti FIN KERAVA Perinteinen 30 km
Veera Lahtinen Pohtolan Pauhu FIN Perinteinen 30 km
Jari Laine Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Jussi Laine Fat Pete Boys FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
Panu Latva FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Juha Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot FIN KAUSTINEN Perinteinen 30 km
Mitri Lerssi Pyhäjärven Pohti FIN PIHTIPUDAS Perinteinen 30 km
Timo Liikanen Pudasjärvi FIN PUDASJÄRVI Perinteinen 30 km
Jennie Lindvall IF Åsarna FIN KRUUNUPYY Perinteinen 30 km
Vesa Linnamo Jyu/Vuokatti FIN Perinteinen 30 km
Katriina Lipponen Vantaan Hiihtoseura FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Harri Lyytinen FIN JÄNNEVIRTA Perinteinen 30 km
Tommi Mannonen Espoo FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Juuso Mattila Himangan Urheilijat FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi FIN PULKKILA Perinteinen 30 km
Tiina Moilanen Kajaani FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Samuli Nevanperä Saloisten Salama FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
Niko Niklander Downtown 65 FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Juha Nissinen YIT FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Sami Nuijanmaa VesiPerä FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Johan Nykvist IS Söderby FIN JAKOBSTAD Perinteinen 30 km
Antti Ojajärvi Kokkola FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
Eero Okkonen Kuluntalahti FIN KULUNTALAHTI Perinteinen 30 km
Mari Ollikainen FIN TAMPERE Perinteinen 30 km
Tomi Ollikainen FIN TAMPERE Perinteinen 30 km
Anu Pakkanen FIN PUUPPOLA Perinteinen 30 km
Visa Palonen FIN HELSINKI Perinteinen 30 km
Jussi Patana FIN Perinteinen 30 km
Pekka Paunu Tiirismaan Latu FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Ismo Pekkonen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Seppo Pitkälä FIN HAAPAVESI Perinteinen 30 km
Timo Pohjola CABB FIN KOKKOLA Perinteinen 30 km
Verneri Poikonen Äänekosken Huima FIN VUOKATTI Perinteinen 30 km
Leonid Primak BikeSkiTeamGornyak RUS SANKT PETERBURG Perinteinen 30 km
Keijo Pulkkinen Kempeleen Maratonklubi FIN Perinteinen 30 km
Heli Roivainen Linnantaus FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Kirsi Roivainen Kuopio FIN KUOPIO Perinteinen 30 km
Ted Saarinen Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Toivo Saikkonen Oulu FIN OULU Perinteinen 30 km
Pertti Salmensalo Paltamon Urheilijat FIN PALTAMO Perinteinen 30 km
Matti Soutua Matti Soutua TEAM FIN HALLI Perinteinen 30 km
Patrik Still If Brahe FIN PIETARSAARI Perinteinen 30 km
Harri Suutari FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Jaana Suutari FIN KAJAANI Perinteinen 30 km
Satu Säilä Lamminpään Loiske FIN Perinteinen 30 km
Timo Tavi Villala FIN KITEE Perinteinen 30 km
Lauri Tenhunen Downtown 65 FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Ulla Teppo JAMSKI FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 30 km
Tapani Tikkanen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Mikko Toivanen Jatke Oy FIN Perinteinen 30 km
Sari Tupitsa FIN Perinteinen 30 km
Svetlana Tyshova SC Alfa-Bitza RUS MOSCOW Perinteinen 30 km
Jari Tähkä FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 30 km
Teuvo Törhönen FIN PORVOO Perinteinen 30 km
Juho Uotila FIN HINNERJOKI Perinteinen 30 km
Timo Vaara FIN VANTAA Perinteinen 30 km
Eija Vesterinen FIN KUUSA Perinteinen 30 km
Esa Vesterinen FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Kirsi Vesterinen FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 30 km
Kalle Widbom FIN ESPOO Perinteinen 30 km
Arto Viitala Edux ski team FIN NIVALA Perinteinen 30 km
Juha Viskari Hiihtoukot FIN LAHTI Perinteinen 30 km
Juha Ylioinas VesiPerä FIN TORNIO Perinteinen 30 km

Matka: Perinteinen 50 km (157)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Pami Aalto HIFK Fotboll FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Markku Aaltonen Team Aaltonen of Espoo FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Kimmo Aholainen FIN MIKKELI Perinteinen 50 km
Ismo Ahonkivi TT TALLI FIN SÖÖRMARKKU.PORI Perinteinen 50 km
Arto Alajääski FIN VALKEALA Perinteinen 50 km
Raine Alajääski KHS FIN KAIPIAINEN Perinteinen 50 km
Markku Alakoski FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Aleksey Andrianov Aleksandrov RUS ALEKSANDROV Perinteinen 50 km
Aimo Arffman Sotkamo FIN SOTKAMO Perinteinen 50 km
Petri Blomqvist Iniö FIN MUSTASAARI Perinteinen 50 km
Vladislav Chaitsyn RUS KIRZACH Perinteinen 50 km
Merja Eronen Joroisten Urheilijat FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Timo Eronen Joroisten Urheilijat FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Joona Eskelinen FIN NUMMELA Perinteinen 50 km
Kim Grusander Koski As FIN SALO Perinteinen 50 km
Juho Halonen Pohti SkiTeam FIN Perinteinen 50 km
Tuomo Halonen FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Jussi Heikkilä Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Sami Heikkinen Downtown 65 FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Oona Heilala FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
Keijo Heinämäki FIN LAHTI Perinteinen 50 km
Jarkko Herronen FIN KOKKOLA Perinteinen 50 km
Petri Hietala Tampereen Maratonklubi ry FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Kirsi Hietanen Polarbears Lahti FIN LAHTI Perinteinen 50 km
Matti Hokkanen Suuret SEikkailijat FIN OULU Perinteinen 50 km
Severi Honkonen Perhon Kiri FIN PERHO Perinteinen 50 km
Asko Huntus Kaustisen Pohjan-Veikot FIN KAUSTINEN Perinteinen 50 km
Esa Hyvärinen FIN KEMI Perinteinen 50 km
Reijo Hyvönen Kiuruveden Urheilijat FIN KIURUVESI Perinteinen 50 km
Anita Hämäläinen FIN VALKEALA Perinteinen 50 km
Ari Hänninen Kahvakopla FIN RIIHIMÄKI Perinteinen 50 km
Rauno Hänninen Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Kim Ignatius Vasaviikingit FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Juho Jaakonsaari FIN JOKELA Perinteinen 50 km
Marjaana Jaakonsaari Tampereen hiihtoklubi FIN NOKIA Perinteinen 50 km
Mia Johnsson FIN LOHJA Perinteinen 50 km
Kalle Junnikkala Junnikkala Oy FIN KALAJOKI Perinteinen 50 km
Janne Junttila FIN RUSUTJÄRVI Perinteinen 50 km
Ahti Juntunen Metsähallitus FIN PUOLANKA Perinteinen 50 km
Mike Jurd Wimborne AC GBR WIMBORNE Perinteinen 50 km
Sami Juutinen Team FysioFactor FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Miika Jyränen FIN VALKEAKOSKI Perinteinen 50 km
Jörg Kaiser GER WEIßWASSER Perinteinen 50 km
Monika Kaiser GER WEIßWASSER Perinteinen 50 km
Martti Kaunisto Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Esa Keskisaari APETTAS FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
Katariina Keskisaari APETTAS FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
Miikka Kinnunen Pohti Ski Team FIN PIHTIPUDAS Perinteinen 50 km
Marika Kittilä Rovaniemen Maratonhiihtäjät FIN ROVANIEMI Perinteinen 50 km
Seppo Kolari FIN HÄMEENLINNA Perinteinen 50 km
Hannu Koskelainen KUOPIO FIN KUOPIO Perinteinen 50 km
Anastasiya Kostina Vokueva Team RUS MOSCOW Perinteinen 50 km
Markku Kouva Salomon Suomi FIN Perinteinen 50 km
Anttoni Kumpunen MIKKELI FIN MIKKELI Perinteinen 50 km
Kari Kuula FIN SUONENJOKI Perinteinen 50 km
Mikhail Kuzmich KLLG RUS ST. PETERSBURG Perinteinen 50 km
Roman Kuzmich KLLG RUS ST. PETERSBURG Perinteinen 50 km
Taisto Kylmäniemi Nummisten Vilkas FIN NUMMINEN Perinteinen 50 km
Juha Kähkölä Kempeleen Maraton Klubi FIN KEMPELE Perinteinen 50 km
Minna Kärki Hautakankankaan Haju FIN Perinteinen 50 km
Markku Laaksonen UPM Kymi sellu FIN Perinteinen 50 km
Markku Laaksonen FIN KUUSANKOSKI Perinteinen 50 km
Jouni Laine FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Markus Laitila Valmet FIN JÄRVENPÄÄ Perinteinen 50 km
Heikki Laivamaa Joutsenon Kullervo FIN JOUTSENO Perinteinen 50 km
Niko Latva Jurvan Urheilijat FIN VAASA Perinteinen 50 km
Erkki Laukkanen Kangasala SK FIN ORIVESI Perinteinen 50 km
Timo Lehtimäki TT TALLI FIN PANELIA Perinteinen 50 km
Ismo Lehtonen Tampereen Maratonklubi ry FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Sven-Erik Libäck Canorama FIN Perinteinen 50 km
Juha Liukkonen FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Roosa Lukkarinen FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Tatu Malinen Downtown 65 FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Jari Malminen Korian Ponsi FIN KORIA Perinteinen 50 km
Markus Mattsson Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Jukka Mehtälä OHS FIN OULU Perinteinen 50 km
Kirsi Mertaniemi Oulu FIN OULU Perinteinen 50 km
Tuomo Mertaniemi Oulu FIN OULU Perinteinen 50 km
Pasi Mikkonen Pihtipudas FIN PIHTIPUDAS Perinteinen 50 km
Tomi Mikkonen Imatran Urheilijat FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
Juhani Mäkelä FIN RIIHIMÄKI Perinteinen 50 km
Harri Määttä Oulu Triathlon & Cycling FIN KEMPELE Perinteinen 50 km
Jussi Mökkönen Edux Ski Team FIN SIEVI Perinteinen 50 km
Arto Nikkarinen Helsinki triathlon FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Jyrki Nikkinen VesiPerä FIN TUPOS Perinteinen 50 km
Irina Nousiainen Salomon Suomi FIN Perinteinen 50 km
Janne Nurmi Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Juha-Pekka Ojanen FIN METSÄKANSA Perinteinen 50 km
Mervi Ojanen FIN METSÄKANSA Perinteinen 50 km
Jani Oravamäki SporttiOravat FIN OULU Perinteinen 50 km
Kari Paavilainen P9 Polvijärvi FIN POLVIJÄRVI Perinteinen 50 km
Sami Pahkala Himangan Urheilijat FIN HIMANKA Perinteinen 50 km
Pekka Pajamo Vasaviikingit FIN TUUSULA Perinteinen 50 km
Niku Pakarinen FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Tuomas Parttimaa Droit FIN OULU Perinteinen 50 km
Anssi Parviainen Vantaan Hiihtoseura FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Pekka Peltoniemi FIN Perinteinen 50 km
Hannu Pietilä Korholanmäen kiri FIN SOTKAMO Perinteinen 50 km
Jeremias Pirinen Team Electrofit FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Terhi Pollari Skimarathon Team Austria FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Juha Puhakka Sippolan Kunto FIN RUOTILA Perinteinen 50 km
Tarmo Pyykkönen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Ville Pääkkönen Ski Team Slipery FIN SIRKKA Perinteinen 50 km
Joni Pöllänen FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Jenni Raivio Ski Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Esa Rautanen Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Pasi Rautevaara Palokka FIN PALOKKA Perinteinen 50 km
Jyrki Riekki Suomussalmen Rasti FIN SUOMUSSALMI Perinteinen 50 km
Harri Ristolainen Lappeenranta FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
Johanna Ritanotko FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Markku Ritanotko Turku FIN TURKU Perinteinen 50 km
Elli Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
Jorma Roivainen FIN LAPINLAHTI Perinteinen 50 km
Lauri Ruberg IK Falken EST ESSE Perinteinen 50 km
Miika Ruokonen Team Wassu FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Pasi Rutanen FIN LEPPÄVESI Perinteinen 50 km
Santeri Ryhänen Vantaan Hiihtoseura FIN HELSINKI Perinteinen 50 km
Veli-Matti Räsänen Skimarathon Team Austria FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Taito Saikkonen Joukkue Saikkonen FIN LIEVESTUORE Perinteinen 50 km
Jyrki Saksa Teuva FIN TEUVA Perinteinen 50 km
Jouni Salmi Roschier Ski Team FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Kari Salminen Lahti FIN LAHTI Perinteinen 50 km
Reija Salomäki Tampereen maratonklubi FIN NOKIA Perinteinen 50 km
Petri Salonpää FIN SOTKAMO Perinteinen 50 km
Heikki Savolainen SSRT FIN PALOKKA Perinteinen 50 km
Marja Serkosalmi Polarbears Lahti FIN LAHTI Perinteinen 50 km
Alexander Shabunin KLLG RUS ST. PETERSBURG Perinteinen 50 km
Dmitry Shapochkin Meteor RUS ZHUKOVSKY Perinteinen 50 km
Jari Sikkilä Sievin Sisu FIN SIEVI Perinteinen 50 km
Olli-Pekka Silfverhuth Tampereen Hiihtoklubi FIN PIRKKALA Perinteinen 50 km
Risto Sinkko Downtown 65 FIN ESPOO Perinteinen 50 km
Juhani Sinkkonen X-tri Lahti FIN LAHTI Perinteinen 50 km
Roman Slobodyanik RUS MOSCOW Perinteinen 50 km
Ari-Pekka Stein KAJAANI FIN KAJAANI Perinteinen 50 km
Leena Sulonen Tampereen Maratonklubi FIN Perinteinen 50 km
Mika Suomalainen FIN LAPPEENRANTA Perinteinen 50 km
Pasi Surakka Stamina Triathlon club Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Jaakko Suutari Kontiolahden urheilijat FIN LEHMO Perinteinen 50 km
Marco Sylvelin Eräjormat Tampere FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Tuomas Säkkinen FIN KUUSAMO Perinteinen 50 km
Jari Takala Kura FIN KANNUS Perinteinen 50 km
Mika Toivanen Hillers Trail Running Club FIN JORMUA Perinteinen 50 km
Tuomo Toivari Ski Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Petri Torvinen Liperin Hiihtoseura FIN JOENSUU Perinteinen 50 km
Teemu Tuomarla Eräjormat Tampere FIN TAMPERE Perinteinen 50 km
Rauno Tuomi TT TALLI FIN Perinteinen 50 km
Olli Tyrväinen Team Minken/Ski Jyväskylä FIN JYVÄSKYLÄ Perinteinen 50 km
Anu Udd Rovaniemen maratonhiihtäjät FIN Perinteinen 50 km
Paavali Uramo Jatke Oy FIN Perinteinen 50 km
Katja Valjakka FIN MIKKELI Perinteinen 50 km
Rauno Vanhalakka FIN KOUVOLA Perinteinen 50 km
Risto Varpula Vantaa FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Lauri Viitanen Downtown 65 FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Joni Virtanen FIN VUOKATTI Perinteinen 50 km
Toni Vuorinen FIN VANTAA Perinteinen 50 km
Dmitrii Zhukov Medera RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 50 km
Ekaterina Zolotykh Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Perinteinen 50 km

Matka: Vapaa/Perinteinen 10 km (20)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Matthias Bühler UHT Tornados Frutigen SUI SCHWANDEN Vapaa/Perinteinen 10 km
Daniel Fahrni UHT Tornados Frutigen SUI WIMMIS Vapaa/Perinteinen 10 km
Eeva Heikkinen FIN PUOLANKA Vapaa/Perinteinen 10 km
Jaana Holmström RRR FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 10 km
Merja Korhonen FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 10 km
Pia Koskelo LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 10 km
Katariina Laivamaa FIN JOUTSENO Vapaa/Perinteinen 10 km
Eino Lundgren Paltanmäen Punnerrus FIN Vapaa/Perinteinen 10 km
Tapani Nero Kömön Kisatoverit FIN Vapaa/Perinteinen 10 km
Eelis Ojalehto FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 10 km
Ilari Ojalehto FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 10 km
Mart Pais FIN Vapaa/Perinteinen 10 km
Marta Pais FIN Vapaa/Perinteinen 10 km
Martina Pais FIN Vapaa/Perinteinen 10 km
Maarit Ristolainen FIN LAPPEENRANTA Vapaa/Perinteinen 10 km
Eveliina Räisänen Puijon Hiihtoseura FIN KUOPIO Vapaa/Perinteinen 10 km
Emilia Sirén FIN VUOKATTI Vapaa/Perinteinen 10 km
Tiina Suomalainen FIN LAPPEENRANTA Vapaa/Perinteinen 10 km
Reijo Vesakoivu FIN JOENSUU Vapaa/Perinteinen 10 km
Aira Vilmi Kajaanin Latu FIN KAJAANI Vapaa/Perinteinen 10 km

Matka: Vapaa 30 km (129)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Horzeboi 85 Uudenkylän NMKY FIN KANGASALA Vapaa 30 km
Timo Aalto FIN HÄMEENLINNA Vapaa 30 km
Arttu Ahola FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Petteri Arovainio Haapajärven Kiilat FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 30 km
Adrian Blake Cooma Ski Club AUS COOMA Vapaa 30 km
Sergei Bogdanov RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Viacheslav Borovskikh Nikels Team RUS ST. PETERBURG Vapaa 30 km
Dmitrii Bystrov Gornyak RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Hannu Ervasti FIN KUUSAMO Vapaa 30 km
Vladimir Golosov RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 30 km
Liisa Haikonen FIN RAHULA Vapaa 30 km
Anssi Heikkinen FIN OULU Vapaa 30 km
Eero Heiskanen VO2Magnum FIN HOLLOLA Vapaa 30 km
Mari Heiskanen Sonkajärven Pahka FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Tomas Hellqvist Canorama FIN Vapaa 30 km
Jaakko Helminen FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Jouni Hirvonen Jordan Team FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Tuuli Hjelt Mäntsälän Urheilijat FIN NUMMINEN Vapaa 30 km
Kari Holappa Kemaki FIN OULU Vapaa 30 km
Markku Honkanen FIN HAAPANIEMI Vapaa 30 km
Seppo Huotari Kaipr FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Eero Husso VesiPerä FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Matti Hyyryläinen Suomen Talotekniikka Pieksä Oy FIN LIEVESTUORE Vapaa 30 km
Tomi Immonen Destia Oy FIN Vapaa 30 km
Mikko Innanen Kouvolan Hiihtoseura FIN KOUVOLA Vapaa 30 km
Mikhail Ivanov Sankt-Peterburg RUS SANKT-PETERBURG Vapaa 30 km
Janita Jokelainen FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Virve Jouhten Team Köykkyrin kiertäjät FIN KEMPELE Vapaa 30 km
Miko Juvonen FIN KONTIOLAHTI Vapaa 30 km
Risto Jääskeläinen Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 30 km
Esa Kalapudas FIN MERIJÄRVI Vapaa 30 km
Heta-Maija Kalilainen Pieksämäki FIN NAARAJÄRVI Vapaa 30 km
Mikko Kalilainen Pieksämäki FIN NAARAJÄRVI Vapaa 30 km
Jari-Ville Kallio Porukkalenkit FIN METSÄKANSA Vapaa 30 km
Terttu Kareketo-Greijer FIN Vapaa 30 km
Antti Karjalainen Downtown 65 FIN VANTAA Vapaa 30 km
Jani Karonen IBD Cycling ry FIN VANTAA Vapaa 30 km
Olli Karppinen KHS - Ski Team 5 FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Paula Karppinen Kauneusvoimala FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Pekka Kemppainen FIN OULU Vapaa 30 km
Tiina-Sisko Kirssi FIN MIKKELI Vapaa 30 km
Risto Komulainen FIN KUHMO Vapaa 30 km
Kristiina Koponen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Eino Korhonen Heinämäen Heitto FIN OULUNSALO Vapaa 30 km
Sauli Korkiakoski Camtronic Oy FIN Vapaa 30 km
Janne Koski LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Pauli Koskivirta FIN KITTILÄ Vapaa 30 km
Kirsi Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN PATTIJOKI Vapaa 30 km
Jesse Kruus Downtown 65 FIN VANTAA Vapaa 30 km
Tiia-Maria Kukkonen FIN KONTIOLAHTI Vapaa 30 km
Joona Lahtinen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Alisa Laitinen Mikkelin hiihtäjät FIN MIKKELI Vapaa 30 km
Pirkko Laitinen Mikkeli FIN MIKKELI Vapaa 30 km
Irja Leinonen KHS FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Juha Leinonen FIN IISALMI Vapaa 30 km
Daria Likhovich RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Satu Linnaranta LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Markus Lippo Oulu FIN OULU Vapaa 30 km
Matti Lipponen Meso IFK FIN Vapaa 30 km
Mette Lipponen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Kaisa Loikkanen Kajaani FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Pekka Loikkanen Kajaani FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Alexander Malich Ski Time, Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Ella Marjomaa Mäntsälän Urheilijat FIN NUMMINEN Vapaa 30 km
Kalle Melanen FIN LAPPEENRANTA Vapaa 30 km
Arto Mustonen Osuuskauppa Maakunta FIN Vapaa 30 km
Niina Mäntyniemi Team Köykkyrin kiertäjät FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Yulia Nagavkina RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Teuvo Ohenoja Saloisten Salama FIN PATTIJOKI Vapaa 30 km
Henrik Olin Karakallion ryhti FIN OTALAMPI Vapaa 30 km
Andrei Ovcharov Ski Time RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Aki Palola Camtronic Oy FIN Vapaa 30 km
Jari Partanen FIN OULU Vapaa 30 km
Jyrki Partio Jordan Team FIN HANGASTENMAA Vapaa 30 km
Taina Peltonen Tohtoritiimi / TP-Metsä Oy FIN SUONENJOKI Vapaa 30 km
Jukka-Pekka Perttula FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Dmitrii Petrov FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Timo Pihlajamaa Nivala FIN NIVALA Vapaa 30 km
Oskari Pukkila FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Teemu Punkka Downtown 65 FIN VANTAA Vapaa 30 km
Mari Punna FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Joni Purmonen Joensuu FIN JOENSUU Vapaa 30 km
Taisto Pöllänen FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Rauno Qvick FIN PYHÄSALMI Vapaa 30 km
Merja Raatikainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Sami Rantaeskola Oulaisten huima FIN OULAINEN Vapaa 30 km
Risto Rissanen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Ekaterina Rozhkova Ski Time, Saint Petersburg RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 30 km
Minna Rönkkö FIN KAJAANI Vapaa 30 km
Merja Santaniemi OAJ Kempeleen paikallisyhdistys FIN OULU Vapaa 30 km
Mikko Savolainen FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Leena Savukoski Ylivieskan Kuula FIN YLIVIESKA Vapaa 30 km
Nadezhda Sdobnikova RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 30 km
Sanna Sihvonen JAMKSKI FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Arto Sikanen FIN KARTTULA Vapaa 30 km
Simo Siltanen Perniön Urheilijat FIN TURKU Vapaa 30 km
Jussi Simula Jämsänkosken Ilves FIN Vapaa 30 km
Elena Smirnova RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 30 km
Maria Solovyeva Ski Time RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 30 km
Martti Sorvoja K-Rauta Rautapohja FIN Vapaa 30 km
Risto Suutari FIN MIKKELI Vapaa 30 km
Reijo Särkkä Tillinmäen ryhti FIN RISTIINA Vapaa 30 km
Jenni Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Juuso Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Oliver Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Paulus Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Samu Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Seppo Tahkola Kiinteistötahkola FIN Vapaa 30 km
Sanna Tervo FIN OULU Vapaa 30 km
Tapani Tikkanen Kiuruveden Urheilijat FIN MYLLYNIEMI Vapaa 30 km
Andrei Tretiakov Ski Time RUS SANKT PETERSBURG Vapaa 30 km
Simo Tuorilainen FIN KUOPIO Vapaa 30 km
Harri Uotinen Muuratsalo Riders FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 30 km
Raimo Uotinen FIN JUVA Vapaa 30 km
Mikko Valjus FIN NURMES Vapaa 30 km
Oiva Valjus FIN SOTKAMO Vapaa 30 km
Taina Vehmanen TT TALLI FIN PORI Vapaa 30 km
Jorma Vehviläinen FIN Vapaa 30 km
Filip Vikström Is söderby FIN PIETARSAARI Vapaa 30 km
Anna Willberg FIN HELSINKI Vapaa 30 km
Virpi Vähäkangas Keravan Urheilijat FIN KERAVA Vapaa 30 km
Henri Välilä FIN LEHMO Vapaa 30 km
Markus Välkky FIN OULU Vapaa 30 km
Ari Vänttilä FIN HAUKIPUDAS Vapaa 30 km
Jyrki Vänttilä FIN HAUKIPUDAS Vapaa 30 km
Juha Yli-Kankahila UPM Kymi sellu FIN Vapaa 30 km
Daniel Åbacka IS Söderby FIN PIETARSAARI Vapaa 30 km
Stefan Åbacka IS Söderby FIN KRUUNUPYY Vapaa 30 km
Krista Åman FIN KEMPELE Vapaa 30 km

Matka: Vapaa 50 km (281)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Erno Aalto KUOPIO FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Sami Aarras Pyrkivän Voima FIN ESPOO Vapaa 50 km
Raimo Aho FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Arja Ahti HPV FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Timo Alalääkkölä Vahvat Juoksijat FIN OULU Vapaa 50 km
Kimmo Alaniska FIN OULU Vapaa 50 km
Marko Alin Säkylän Urheilijat FIN SÄKYLÄ Vapaa 50 km
Sini Alusniemi Ikaalisten urheilijat FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Mikko Ampuja FIN HAAPA-KIMOLA Vapaa 50 km
Anton Andreev Ski Time RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Henri Ansio Salomon Suomi FIN Vapaa 50 km
Veli Jukka Antikainen FIN HAMINA Vapaa 50 km
Jouni Anttila Tampere FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Sami Anttilainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Jussi Anttonen FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Markku Autio FIN Vapaa 50 km
Matti Autio Ähtärin Urheilijat FIN PALOKKA Vapaa 50 km
Maria Bolodin Haatala FIN HAATALA Vapaa 50 km
Anatoliy Bugmyrin RUS ST.PETERSBURG Vapaa 50 km
Matthias Bürge UHT Tornados Frutigen SUI SPIEZ Vapaa 50 km
Andrey Chernychko skiing club temptraining.ru RUS ST.PETERSBURG Vapaa 50 km
Danchenko Denis LADOGA MARATHON TEAM RUS SORTAVALA Vapaa 50 km
Semenov Dmitrii LAES RUS SOSNOVY BOR, LENINGRAD REGION Vapaa 50 km
Jari Emmes Canorama FIN Vapaa 50 km
Esa Eskelinen Pakilan Veto FIN VANTAA Vapaa 50 km
Sonja Eskola FIN RAAHE Vapaa 50 km
Timo Eskola Miilux Oy FIN ARKKUKARI Vapaa 50 km
Sergei Fedorchuk RUS SANKT - PETERBURG Vapaa 50 km
Tom Fors FIN TEERIJÄRVI Vapaa 50 km
Shakhov Gennadii Moroz-Marathon RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Minna Haapakoski FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Kaisa Hallenberg-Roine Hämeenlinna FIN HÄMEENLINNA Vapaa 50 km
Jonna Halttunen Pennalanranta Oy FIN KOIVULA Vapaa 50 km
Marko Halttunen Pennalanranta Oy FIN KOIVULA Vapaa 50 km
Ilkka Hanhela Hanhiperän vauhti FIN HAUKIPUDAS Vapaa 50 km
Juho Hannula FIN OULU Vapaa 50 km
Markus Hannula Järvenpää FIN JÄRVENPÄÄ Vapaa 50 km
Riku Hasanen FIN Vapaa 50 km
Mauri Hautala Seinäjoki FIN SEINÄJOKI Vapaa 50 km
Jarkko Hautamäki FIN OULU Vapaa 50 km
Miika Heikkilä Espoon Hiihtoseura FIN ESPOO Vapaa 50 km
Jani Heikkinen FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Mika Heikkinen Turku FIN TURKU Vapaa 50 km
Mikko Heikkinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
Arttu Heilala Taivalkosken Metsäveikot FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Mika Heilala Vuokatti FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Mika Heimonen FIN SUOLAHTI Vapaa 50 km
Martti Heinonen Team Liquid FIN ESPOO Vapaa 50 km
Pasi Heinonen Valkeakosken Haka FIN VALKEAKOSKI Vapaa 50 km
Antti Helén FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Seppo Henriksson FIN YLÄNE Vapaa 50 km
Juha Hiekkaranta Sikaosasto FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Perttu Hietala Vahvat Juoksijat FIN OULU Vapaa 50 km
Kalle Hirvelä FIN MUURAME Vapaa 50 km
Jyrki Holmström FIN PUDASJÄRVI Vapaa 50 km
Eemeli Holopainen Jumi Ski Team FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Harri Holopainen Ergo-Kalusteet Oy FIN KARTTULA Vapaa 50 km
Veli-Matti Hulkko LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Jaana Huotari Sukset kuntoon FIN SUOMUSSALMI Vapaa 50 km
Eero Huusko Pänikkäkylän ukot FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Erkki Huuskonen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Riku Hynninen FIN OULU Vapaa 50 km
Jyri Hyvärinen Suonenjoen Vasama FIN SUONENJOKI Vapaa 50 km
Herkko Hämäläinen MHY ETELÄ-SAVO FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Simo Hämäläinen Joensuun Kataja FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Andrey Ibragimov SPb RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Jouko Ihalainen FIN Vapaa 50 km
Pauliina Ikäkoivu FIN TOIVALA Vapaa 50 km
Andrey Ivantsov Vokueva team RUS UKHTA Vapaa 50 km
Sari Jalomäki FIN VANTAA Vapaa 50 km
Hannu Joona FIN TUUSULA Vapaa 50 km
Heini Joona FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Sami Joutjärvi JPU FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Anu Junes-Kähkölä OTC FIN KEMPELE Vapaa 50 km
Aro Juutinen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Arto Juutinen TuuU FIN TUUPOVAARA Vapaa 50 km
Mikko Juvonen Downtown 65 FIN MÄNTSÄLÄ Vapaa 50 km
Juha Järvelä FIN TIKKAKOSKI Vapaa 50 km
Jani Kaarivaara LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Janne Kainulainen Kiuruveden urheilijat FIN IISALMI Vapaa 50 km
Riitta Kareinen Ilomantsin Urheilijat FIN SONKAJA Vapaa 50 km
Kirsi Karhunen FIN LIPERI Vapaa 50 km
Jari Karjalainen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Asko Karppinen FC PaiSe FIN VAASA Vapaa 50 km
Pasi Kauppila FIN VALKEALA Vapaa 50 km
Timo Kauppila Tervajoki FIN TERVAJOKI Vapaa 50 km
Hanna Kemppainen FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Jukka Keränen Suomen Levyprofiili Oy FIN LIPERI Vapaa 50 km
Lauri Keränen Kajaanin liitäjät FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Jukka Keskitalo Pyhäjoki Ski Team FIN Vapaa 50 km
Marko Kesti FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Alexey Kharchevnikov RUS MURMANSK Vapaa 50 km
Dmitry Khmyznikov Ski Time RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Kauko Kinnunen FIN OULU Vapaa 50 km
Viljam Knif Ekorrens Bil FIN PIETARSAARI Vapaa 50 km
Jenni Koho Vieremän Koitto FIN VIEREMÄ Vapaa 50 km
Sergey Kolyshev volkusha RUS ZHUKOVSKII Vapaa 50 km
Mikko Komulainen FIN VANTAA Vapaa 50 km
Aleksi Korhonen FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Arto Korhonen FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Hannu Korhonen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Jouni Korkatti K-Rauta Rautapohja FIN Vapaa 50 km
Vladimir Korolev Volkusha RUS ZHUKOVSKY Vapaa 50 km
Pasi Korpela Noormarkun Nopsa FIN NOORMARKKU Vapaa 50 km
Timo Koskenkorva Columella Oy FIN OULU Vapaa 50 km
Vesa Koskinen TMWP Ski Team FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Jarmo Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN PATTIJOKI Vapaa 50 km
Jussi Kotilahti FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Pasi Kumpula TIV FIN VANTAA Vapaa 50 km
Keijo Kunelius Kippeet Ukkelit ry FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Kari Kuokka Lapinlahti FIN LAPINLAHTI Vapaa 50 km
Jari Kyllönen Sukset kuntoon FIN SUOMUSSALMI Vapaa 50 km
Juha Kytäjä FIN VANTAA Vapaa 50 km
Marko Kyyrö ProTeam FIN ESPOO Vapaa 50 km
Juha Kähkönen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Juho Kämäräinen ohs FIN MUHOS Vapaa 50 km
Anne Laatikainen Hillers Trail Running Club FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Ville Laatikainen ilomantsin urheilijat FIN ILOMANTSI Vapaa 50 km
Aki Laine Linkki2000 FIN PORVOO Vapaa 50 km
Hannu Laine Karkku FIN SASTAMALA Vapaa 50 km
Marko Laine Haapajärven Kiilat FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Teppo Laitala Seinäjoen hiihtoseura FIN LAPUA Vapaa 50 km
Minna Laitinen Mikkeli FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Hannu Lallukka FIN SEINÄJOKI Vapaa 50 km
Matias Lantta mikkelin hiihtäjät FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Timo-Juhani Laurila TIV FIN OTALAMPI Vapaa 50 km
Veikko Lavonen TekU-Kajaani FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Jari Lehmusmetsä TMWP Ski Team FIN KOUVOLA Vapaa 50 km
Kimmo Lehtimaki FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Timo Lehtonen TT TALLI FIN KÖYLIÖ Vapaa 50 km
Jukka Leinonen Suojamäen Sisu FIN PYHÄNTÄ Vapaa 50 km
Timo Leinonen KHS FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Kari Leivonen Vantaa FIN VANTAA Vapaa 50 km
Juha Lemmetyinen VesiPerä FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Antti Leppänen Vihtavuoren Pamaus FIN VIHTAVUORI Vapaa 50 km
Ilkka Leskelä Ile Racing FIN KLAUKKALA Vapaa 50 km
Marko Liimatainen LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Kevin Lindholm IF Minken FIN Vapaa 50 km
Juha-Matti Liukkonen FIN TURKU Vapaa 50 km
Eevakaisa Loukusa Siilinjärven Hiihtoseura FIN SEINÄJOKI Vapaa 50 km
Kalle Luokola Downtown 65 FIN ESPOO Vapaa 50 km
Reetta Lyytikäinen-Isonen Espoon Hiihtoseura FIN ESPOO Vapaa 50 km
Jari Marjoniemi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Jani Markkanen Downtown 65 FIN VANTAA Vapaa 50 km
Jukka Markkanen Downtown 65 FIN VANTAA Vapaa 50 km
Alessandro Maula Jyu/Vuokatti FIN Vapaa 50 km
Aleksei Meleshenkov Beluga RUS VSEVOLOZHSK Vapaa 50 km
Mervi Meriläinen FIN NURMES Vapaa 50 km
Kirsi Metsävainio Tampereen maratonklubi FIN HYVINKÄÄ Vapaa 50 km
Toni Mikkonen Mikkosen laulavat tukkijätkät FIN LIEKSA Vapaa 50 km
Marko Miss FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Markus Mitronen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
Heikki Molari Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
Päivi Molari Savonlinna FIN SAVONLINNA Vapaa 50 km
Antti Myllys Linkki2000 FIN TUUSULA Vapaa 50 km
Henri Mäkelä Autolähde Oy FIN TAMPERE Vapaa 50 km
Jari Mäkelä FIN VESANKA Vapaa 50 km
Katri Mäkelä FIN VESANKA Vapaa 50 km
Kari Mäki Jämsänkosken Ilves FIN Vapaa 50 km
Markus Mäkinen Keski-Kankolan Jysäys FIN LAHTI Vapaa 50 km
Juha Mäntymaa Isterintien Irvistys FIN OULU Vapaa 50 km
Matti Mäntymaa Isterin Irvistys FIN OULU Vapaa 50 km
Petri Nevalainen Tampereen maraton klubi FIN KANGASALA AS Vapaa 50 km
Kari Niemi TT TALLI FIN PORI Vapaa 50 km
Matti Ilmari Niemi Suomenkylän Sisu FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
Eetu Nissinen FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Tommi Nissinen histamiini racing team FIN SUONENJOKI Vapaa 50 km
Ulla Nissinen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Maija Nivala Taivalkosken metsäveikot-85 FIN HETEJÄRVI Vapaa 50 km
Matti Norja Kuopion Hiihtäjät FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Juha Nurminen VesiPerä FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Jussi Nurminen Kuopio FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Pekka Nykänen Tampereen Maraton Klubi FIN PIRKKALA Vapaa 50 km
Mikael Nyman FIN Vapaa 50 km
Pekka Närvänen FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Pekka Ojala FIN OULU Vapaa 50 km
Kimmo Ojalehto FIN KAJAANI Vapaa 50 km
Juha-Pekka Ollikainen Mikkelin Hiihtäjät FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Juha Onatsu Medishare Oy FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Maija Oravamäki Salomon Suomi FIN OULU Vapaa 50 km
Noora Paajanen TIV ja Hyvinkään juoksijat FIN HYVINKÄÄ Vapaa 50 km
Jukka Paaso Oulun hiihtoseura FIN OULU Vapaa 50 km
Pasi Paavolainen VesiPerä FIN KOTKA Vapaa 50 km
Heikki Palosaari Rannanperän Raju FIN OULU Vapaa 50 km
Jouko Parppei FIN LAPPEENRANTA Vapaa 50 km
Antti Partanen Jumi Ski Team FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Jari Partanen Karttulan Fysioterapia FIN KARTTULA Vapaa 50 km
Olli Partanen Jumi Ski Team FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Arto Pauna oulainen FIN OULAINEN Vapaa 50 km
Tuomas Pauna FIN OULAINEN Vapaa 50 km
Markku Pehkonen SAPPI KIRKNIEMI FIN LOHJA Vapaa 50 km
Tommi Pekkanen Kirkkonummi FIN KIRKKONUMMI Vapaa 50 km
Jari Pellikka Helsinki FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Mikko Peltokangas TU FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
Timo Pikkarainen Kokkolan Veikot FIN KOKKOLA Vapaa 50 km
Harri Pitkänen Sosson Sudet FIN KUUSAMO Vapaa 50 km
Pavel Porvatov Ski Time, Saint-Petersburg RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Aleksandr Prokofev RUS ST.PETERSBURG Vapaa 50 km
Natalia Prokofeva RUS ST.PETERBURG Vapaa 50 km
Konstantin Ptsarev RUS ST-PETERSBURG Vapaa 50 km
Paavo Purmonen Liperin Hiihtoseura FIN YLÄMYLLY Vapaa 50 km
Anu Puttonen Ristiinan Urheilijat FIN RISTIINA Vapaa 50 km
Matti Pääkkönen Turun Soutajat FIN RIIHIKOSKI Vapaa 50 km
Markus Pörsti Noormarkun nopsa FIN PORI Vapaa 50 km
Antti Rahikkala KHS - Ski Team FIN Vapaa 50 km
Henrik Rantala Riikku Group Oy FIN OULU Vapaa 50 km
Matti Rantala Versowood FIN MIKKELI Vapaa 50 km
Jyrki Rantanen Skitopolino FIN LAHTI Vapaa 50 km
Kai Rasmus FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Roope Reponen Dentina FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Mika Rikkola Lempäälä FIN LEMPÄÄLÄ Vapaa 50 km
Igor Rodkin RUS KOSTAMUS Vapaa 50 km
Matti Roininen Valtimon Vasama FIN VALTIMO Vapaa 50 km
Margus Rõuk EST VINNI Vapaa 50 km
Yuriy Rumyantsev Ski Time RUS ST-PETERSBURG Vapaa 50 km
Antti Ruotsalainen Jumi Ski Team FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Ari-Pekka Räisänen Hippoksen Maratonkerho FIN PALOKKA Vapaa 50 km
Tomi Rämä PPP-97 FIN Vapaa 50 km
Simo Räsänen FIN VUORELA Vapaa 50 km
Kati Rönkkö FIN IISALMI Vapaa 50 km
Petri Rönkkö KHS - Ski Team 5 FIN Vapaa 50 km
Sergei Safronov Sberbank Triathlon Team RUS MOSKOW Vapaa 50 km
Jani Saikko FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Jaska Sainio Downtown 65 FIN ESPOO Vapaa 50 km
Esko Salo Puijon Hiihtoseura FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Henna-Riikka Salo Puijon Hiihtoseura FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Toni Salojärvi Ile Racing FIN KLAUKKALA Vapaa 50 km
Olavi Salomaa Haapajärvi FIN HAAPAJÄRVI Vapaa 50 km
Aarre Salonen FIN LAHTI Vapaa 50 km
Piia Saukko Camtronic Oy FIN Vapaa 50 km
Pirjo Saukko Ylivieska FIN YLIVIESKA Vapaa 50 km
Juha-Matti Savukoski Sikaosasto FIN OULU Vapaa 50 km
Andrey Sdobnikov RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Sergey Shipunov Team Priboy Pietari RUS PIETARI Vapaa 50 km
Marjukka Siponen FIN SIILINJÄRVI Vapaa 50 km
Pekka Sirviö FIN SOTKAMO Vapaa 50 km
Urho Sivonen Raahe Saloisten Reipas FIN LASIKANGAS Vapaa 50 km
Alexey Skibin Ski Time, Saint Petersburg RUS ST PETERSBURG Vapaa 50 km
Lauri Sorvali FIN LAIHIALAIHIA Vapaa 50 km
Jukka Sorvoja FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Gleb Steniushkin SkiTime RUS SAINT-PETERSBURG Vapaa 50 km
Eric Storvall AZ Grit Team FIN LARSMO Vapaa 50 km
Risto Sulankivi Äetsän Kunto-81 FIN SASTAMALA Vapaa 50 km
Mika Suomalainen Vieremän Koitto FIN VIEREMÄ Vapaa 50 km
Raimo Suominen Kempeleen hiihtäjä FIN KEMPELE Vapaa 50 km
Lauri Sutinen Jatke Oy FIN Vapaa 50 km
Niinimäki Suvi FIN VANTAA Vapaa 50 km
Tuomas Tampsi Halti FIN RIIHIMÄKI Vapaa 50 km
Tea Telamo C&S Ski Team FIN Vapaa 50 km
Tomi Tissari FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Jukka Toivari VaajaSaneerauS FIN VAAJAKOSKI Vapaa 50 km
Lauri Tolkki FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Juha Tolonen Vihtavuoren Pamaus FIN KUUSA Vapaa 50 km
Juuso Tossavainen Kuusamon Erä-Veikot FIN VUOKATTI Vapaa 50 km
Petri Tuomainen STARK SUOMI FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Harri Tuovila FIN KUUSAMO Vapaa 50 km
Juho Tuppurainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Juuso Tuppurainen FIN JYVÄSKYLÄ Vapaa 50 km
Kari Turunen VesiPerä FIN KERAVA Vapaa 50 km
Taru Törmälehto MC Vaselinos FIN OUTOKUMPU Vapaa 50 km
Kari Wahlman FIN ESPOO Vapaa 50 km
Tuomo Valkonen Vantaa FIN VANTAA Vapaa 50 km
Kimmo Wallenius Helsinki FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Niko Vartiainen FIN KONTIOLAHTI Vapaa 50 km
Igor Vasiliev Nikels Team RUS Vapaa 50 km
Pertti Vehkavuori Vaajakosken Kuntohoito OY FIN VAAJAKOSKI Vapaa 50 km
Jari Vilmi LähiTapiola Savo FIN KUOPIO Vapaa 50 km
Markku Virtanen Kuusamon Erä-Veikot FIN ESPOO Vapaa 50 km
Michael Von Känel UHT Tornados Frutigen SUI FRUTIGEN Vapaa 50 km
Kari Vuorinen Tampereen Pyrintö FIN LEMPÄÄLÄ Vapaa 50 km
Sanni Vuorinen BMB Kainuu FIN JORMUA Vapaa 50 km
Jussi Vähäkylä Linkki2000 FIN ESPOO Vapaa 50 km
Jussi Väisänen Drinking team with sports problem FIN OULU Vapaa 50 km
Antti Väkevä FIN JOENSUU Vapaa 50 km
Matias Välikangas Toholampi FIN TOHOLAMPI Vapaa 50 km
Jukka Vänttinen Downtown 65 FIN HELSINKI Vapaa 50 km
Simo Ylikoski Keltaräme FIN KEMPELE Vapaa 50 km
Kai Ylä-Outinen Triathlonteam226 FIN PIRKKALA Vapaa 50 km
Sergei Zvirbul RUS SAINT PETERSBURG Vapaa 50 km
Iiro Åman FIN KEMPELE Vapaa 50 km
Harri Österberg FIN VANTAA Vapaa 50 km

Matka: Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa) (75)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Erik Bauman EST RAE VALD Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Borg Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Harju Skimarathon Team Austria FIN JYVÄSKYLÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Reima Harju OC Puisto FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Janne Haukipuro Helminiemen helmet FIN JÄNNEVIRTA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Teemu Heikkilä Veteliin urheilijat FIN HIRVIHAARA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Teemu Heikkinen Jyu/Vuokatti FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nea Heilala Ultrasisu FIN JOENSUU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Markku Helin OC Puisto FIN KAUNIAINEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pertti Hiltunen K-Rauta Rautapohja FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Hollmén FIN KUOPIO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Miika Huikkola Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pekka Huttunen KHS - Ski Team 5 FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Hynninen Varkaus FIN VARKAUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Hyvärinen Tervola FIN TERVOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Imke Höfling Rovaniemen marathonhiihtäjät FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jorma Ikäheimo Downtown 65 FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Noora Ilola Imjärven teräsreis FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Isoherranen Kaitaan Sprintterit FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Lauri Jaakola Kähtävä FIN KÄHTÄVÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nina Jauhiainen Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jens Jensen Kunnon Luisto FIN TUUSULA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mika Johnsson FIN LOHJA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Martti Jylhä C&S Ski Team. FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pauliina Kaisla Tampereen Maratonklubi FIN SIURO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Aivo Kaljumäe Areal team EST VIIMSI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomo Kauhaniemi Vilppulan Veikot FIN VILPPULA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Seppo Ketola FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Roni Knuutila Edux Skiteam FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Janne Kohvakka Muhos FIN MUHOS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Karin Laurik Sparta EST TALLINN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tero Lausala FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Lehmus Kuurnan Koitto FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Lehtinen FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sara Lindfors Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mari Lummi-Hiekka FIN PUUPPOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tomi Lähteenoja Suvituulitiimi Turku FIN ILMARINEN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Markkula Lempäälän Kisa FIN LEMPÄÄLÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Matilainen Kunnon Luisto FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Miia Moilanen Kajaanin Urheilijat FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Vesa Moilanen Edux Ski Team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jan Mäntyharju Porukkalenkit FIN LEMPÄÄLÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sami Nenonen Siilin Pienkone-Ekspertit FIN SIILINJÄRVI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jouko Niemi Jatke Oy FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Arto Nissinen FIN JYVÄSKYLÄ Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tommi Nummila FIN TAIVASSALO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nils Näkkäläjärvi RoiMH/Team Hiihtokonsultti FIN OULU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Olli Ohtonen Jyu/Vuokatti FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ari Orava FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pauli Pehkonen Sweco Rakennetekniikka FIN HILTULALAHTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jari Piispanen FIN KOKKOLA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Pullinen Tampereen Maratonklubi FIN TAMPERE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Denis Rodikov MazurovTeam RUS SAINT-PETERSBURG Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tapani Ronkainen Kantola &Koramo FIN VUOKATTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Rönkkö FIN IISALMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sami Saarela NGNG FIN HELSINKI 24 Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomas Saari Edux Ski Team FIN YLIVIESKA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sirpa Salo-Saari Valkeakosken Haka FIN VALKEAKOSKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Marco Sang Sura EST SUOMUSSALMI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Miikka Seppälä Seppala Racing Team FIN YLÖJÄRVI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ville Säde Espoo FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jukka Tarkiainen LC Stamina FIN KLAUKKALA Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Aarne Tiainen HÖU FIN JOENSUU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ilan Tokazier FIN ESPOO Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Tommola FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Helinä Turtinen FIN KAJAANI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Annika Vaher Sarma EST KURESSAARE Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Henri Wahlman FIN VUOKATTI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tero Viik Äänekosken Huima FIN ÄÄNEKOSKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Vuorikallas Helsinki FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sami Vuoti Oulu FIN OULU Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Hannu Välimäki Helsinki FIN HELSINKI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jesse Väänänen C&S Ski Team FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Andrey Zolotykh GoldTeam RUS SAINT-PETERSBURG Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)

Matka: Vapaa 30 km Alle 18v Alennus (3)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Kaupunki Matka
Ville-Valtteri Karvinen Kontiolahden Urheilijat FIN LEHMO Vapaa 30 km Alle 18v Alennus
Markus Kesti Kajaanin GOLF FIN KAJAANI Vapaa 30 km Alle 18v Alennus
Maria Nagavkina RUS PIETARI Vapaa 30 km Alle 18v Alennus

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark