BMW Oslo Maraton Virtual Edition 2020



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

5675 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 200
<- Navn -> <- Nasjon -> <- Klubb/Lag -> <- Distanse -> <- Klasse ->
Heine Myrmo Lyftingsmo NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Liam Kvernmoseter NOR Team Rock It 3 FOR ALLE (3 KM)
Eivind Otterlei NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Luna Maria Fabra Borch NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Isaac Seim-Rio NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Sander August Hallum Nordberg NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Mia Linge NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Magnus Linge NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Cornelia Haug Nordenmark NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Ingrid Olava Lohne-Fosserud NOR LohFo 3 FOR ALLE (3 KM)
Agir Jansen Reshavay NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Kate Veierrød NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Henrik Frisk-Mandal NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Anny Marie Våge Karlsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Sarah Andersen NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Sophie Rika NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Sofie Manum-Farstad NOR Gjøvik Friidrett 3 FOR ALLE (3 KM)
Sebastian Manum-Farstad NOR Vind IL 3 FOR ALLE (3 KM)
Henry Veigner NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Martin Mortensen Teigen NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Kaisa Nes Larsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Jenny Tomasgard NOR 3 FOR ALLE (3 KM)
Lotta Kanutte Helnes NOR Superduperløperne 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Leona Schevik NOR SenIL 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Lucie Cornelia Tunaal NOR Søstrene Sisters 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Nora Elise Mikkelsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Arya Gaikwad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Hedda Myrmo Lyftingsmo NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Live Søttar Unhjem NOR Tspmonkeys 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Alma Rosario Fabra Borch NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Jette Miriam Peters NOR Betania 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Tuva Stolp-Kaspersen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Miriam Celine Myhre NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Isabell Pettersson Stanger NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Olea Reitan NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Mia Hellesund NOR Solid 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Karoline Knutsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Celina Mortensen Teigen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Tuva Graue- Einarsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Lilly Garseg NOR askim if 3 FOR ALLE (3 KM) K10-13
Hanna Stensrud NOR Ikke sporty- teamet 3 FOR ALLE (3 KM) K14-17
Emilie Strand NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K14-17
Emilie Sesilia Holmedal Berger NOR IL Solid 3 FOR ALLE (3 KM) K14-17
Mina Ødegård Bergersen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K14-17
Ella Gabrielsen Heiaas NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K14-17
Ingeborg Werner NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K20-22
Ragnhild Kleven Fiskvik NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K20-22
Svenja Noichl GER 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Aina Myrvik NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Ann Helen Nordstrøm NOR Risør IL 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Pia Østlie NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Mayliss Olaussen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Nina Haug NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Kristine Heimdal NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Kjersti Brovold NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Lene Aksnes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Linda Huseby Elvestad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Christine Claudi-Nielsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Maren-Sofie Strømnes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Julie Alexandra Tunaal NOR Søstrene sisters 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Janne Dahle NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Line Dahlberg NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Mari Dahlberg NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Hege Stuan NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Wenche Ring Aardal NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Celina Hauer NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Anette Hjelle NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Monica Rylander NOR Team Rock It 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Therese Kvernmoseter NOR Team Rock It 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Precious Laguna NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Siri Pettersson NOR Øgården Space Runners 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Maria Lyng Gerstad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Anna Cathrine Skalmerås NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Siri Tyssebotn NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Johanne Lægran NOR SK Vidar 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Renate Skagseth NOR Northern Runners 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Marie Blystad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Elisabeth Åkredalen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Katrine Hårberg NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Iris Leikanger NOR 30 year old laaadies 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Nora Hoel NOR 30 year old laaadies 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Marte Spiten NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Charlotte Sand NOR Team Grønsky 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Karina Lie NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Sara Helen Johnsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Tina Sneis Natvik NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Marte Tyskerud NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Line Langaas NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Kirsti Mandal NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Ingeborg Rustad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Aleksandra Stenhaug NOR Spaceship 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Silje Kolås Motland NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Heidi P NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Trude Våge Karlsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Norunn Nese NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Vendela Bråten NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Marte Sletta Jensen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Silje Merethe Smedheim NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Sara Engebretsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Leorina Kadriaj NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Line Andreassen NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Emilie Lie Boryszewski NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Christine Lie Boryszewski NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Marielle Holsæter NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Edda Nullmeyer NOR Vivil 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Ester Gjermundnes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Stine Beate Kristiansen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Beatrice Tauber GER 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Ida Marie Matheson NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Vilde Westland NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Patricia Ysabel Sosa NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Birgit Linnerud NOR Øverskreien 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Øyvor Linnerud NOR Øverskreien 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Anca Borcan ROU 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Tina Skarpsno NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Helene Ragnhildstveit Haugen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Astrid Fauskanger Mæhle NOR SjuktSprek 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Erle-Andrea Kvam NOR SjuktSprek 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Runa Rogne NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Marta Siqveland NOR Vigrestad 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Solveig Sperstad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Alexandra Stenhaug NOR Spaceship 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Silje Brendefur NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Marte Sørnes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Tina Helgestad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Anniken Westgård NOR Team W 3 FOR ALLE (3 KM) K23-34
Ramune Maksimaviciene NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Linda Drewes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Jenny Andersson SWE Soonløp 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Jenny Odeblom SWE Team Yeet 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Gabriella Wågström NOR Bodø Bauta 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Marieke Gonlag-Schrijvers NOR Sjåstad Runners 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Jara Gudmundsson NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Ina Egelandsdal NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Anette Gundersen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Siv Tufte NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Lena Frivik NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Janne Johansen NOR TeamNinjago 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Silje-Margrethe Tansøy Austevoll NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Kay Zaccarini NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Therese Morken Johnsgård NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Ida Sandholtbråten NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Paulina Gonzalez NOR Cisco 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Hilde Åstrøm NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Anna Julia Solås POL 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Silje Storheim NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Anne Heidi Tønnessen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Tinna Odinsdottir NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Marianne Dahl Karlsen NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Anja Aanes NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Nina Tabakovic NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Cathrine Green NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Stine Næss-Hartmann NOR Jobbepå 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Marianne Andreassen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Annika Asbjørnsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Marianne Nicolaisen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Stine Marie Ekenberg NOR Bruun-Ekenbergs 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Birgitte Nestande NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Hanna Weinestedt NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Åsne Ettestad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Kristin Pettersen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K35-39
Veronica Schevik NOR SenIL 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Ann-Katrin Smeby NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Mathilda Pangaribuan INA Kongsberg Åsen 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Silje-Katrin Sandnes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Renata Patterson USA 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Solfrid Kjær NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Rannveig Revhaug NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Pia Maria Elena Delerud NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Monica Balto Anti NOR Sirbmá-Sirma IL 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Beate Holm NOR Læringsværkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Karen Stendal NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Janne Karin Apalset NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Hilde Frigaard NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Britta Riedel NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Anna-Zaira Engeln GER 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Orrathai Sangvalwong NOR Ulefoss 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Anne Kristin Aspheim NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Anne Nisja NOR Team Nisja 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Nina Stiklestad Holmen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Jenny Karud-Lund NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Catherine Jørgensen NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Beate Holm NOR Læringsverkstedet Haugeråsen 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Gro Monika Gjermundnes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Sindy Reinhold GER 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Anna Hollerud NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Gunn Helen Ege NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Christina Nistelberger AUT vikings 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Bente Mortensen Teigen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Henriette Voilås Soma NOR Orreparken smådrikkarlag 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Natalia Elok Mjøsund INA 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Karoline Nes NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Birgitte Thorkildsen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Thea Stenersen NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K40-44
Helena Erstad NOR 3 FOR ALLE (3 KM) K45-49



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29


Kundeservice
Spørsmål om arrangementet rettes til:

BMW Oslo Maraton Virtual Edition 2020
Sportsklubben Vidar
Bislett Stadion Inngang 1
Louises gate 1
0168 Oslo

http://oslomaraton.no
info@oslomaraton.no



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark