Tour de Gudenaa 2020

Danish English
Deltagerliste
Bådtyper:
K = Kajak
H = Hav-kajak
C = Kano
S = Surfski
B = Paddle Board

Søg i felt
Søg efter

337 deltager(e) fundet i søgning, viser 1 - 337
<- Bådnavn -> <- Bådtype -> <- Land -> <- Klasse -> <- Navn 1 -> <- Navn 2 -> <- Starttid ->
Vajda K DEN Silkeborg 70 km // Ener Preben Trærup 10:00
Nuga 1 H DEN Silkeborg 70 km // Ener Palle Jensen 10:00
Fischer H DEN Silkeborg 70 km // Ener Pierre Fischer 10:00
Zedtech K DEN Silkeborg 70 km // Ener Carsten Andersen 10:00
Jasmin S DEN Silkeborg 70 km // Ener Erik Jakobsen 10:00
tcr K DEN Silkeborg 70 km // Ener Michael Bjerrum 10:00
toda K DEN Silkeborg 70 km // Ener Torben Dam 10:00
Nyegaard K DEN Silkeborg 70 km // Ener Peter Nyegaard Jensen 10:00
Odin K DEN Silkeborg 70 km // Ener Richard F. Jacobsen 10:00
Floors båd K DEN Silkeborg 70 km // Ener Floor Zegers 10:00
Hellerup Kajakklub Keld K DEN Silkeborg 70 km // Ener Keld Pilegaard 10:00
Det Blå Lyn K DEN Silkeborg 70 km // Ener Claus Mengel-Niemann 10:00
Altan.dk K DEN Silkeborg 70 km // Ener Frank Ulrik Wager 10:00
Den Blå Negl K DEN Silkeborg 70 km // Ener Lars Mikael Rosendahl 10:00
Vandstæren K DEN Silkeborg 70 km // Ener Ole Tias Nielsen 10:00
Røde Orm K DEN Silkeborg 70 km // Ener Nicholas Feltsen 10:00
Blizzard K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jakob Ludvigsen 10:00
Escape K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jan Brøndum 10:00
Rockpool taran 18 H DEN Silkeborg 70 km // Ener Jannik Rasmussen 10:00
Shona C GER Silkeborg 70 km // Ener Joachim Ebner 10:00
Blackswan K DEN Silkeborg 70 km // Ener Aksel Hadberg 10:00
lancer K DEN Silkeborg 70 km // Ener Peter Rykær 10:00
Arrow play H DEN Silkeborg 70 km // Ener Tom Borgar Knutsen 10:00
Ægir K DEN Silkeborg 70 km // Ener Brian Pedersen 10:00
Grønspætte K DEN Silkeborg 70 km // Ener Niels Kristian Almtoft 10:00
Burn H DEN Silkeborg 70 km // Ener Jonas Haudrup Aamann Jessen 10:00
AndyLudwig K DEN Silkeborg 70 km // Ener Andy Ludwig 10:00
Arvesølvet K DEN Silkeborg 70 km // Ener Poul Geil 10:00
Silkeborg kk 302 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Magnus Jensen 10:00
Dragør1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Ricco B. Leth 10:00
Dragør2 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Peter Brøgger 10:00
Dragør4 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Claus Holten 10:00
Dragør4 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Claus Borop 10:00
AAK Jacob H K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jacob Rubæk Holm 10:00
Struer Tracer 73 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Peter Hedegaard 10:00
Den usynkelige 2 H DEN Silkeborg 70 km // Ener Lars Kjær 10:00
Cirkeline H DEN Silkeborg 70 km // Ener Claus Georgsen 10:00
KKL5 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Heine Lametsch 10:00
Sorø 1 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Claus Lundholm Andersen 10:00
Rocinante K ESP Silkeborg 70 km // Ener Javier Fernández Melgarejo 10:00
Coastline K DEN Silkeborg 70 km // Ener Ole Andersen 10:00
Dragør5 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Keneth Andresen 10:00
Citius 51 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Flemming Nielsen 10:00
Pulse S DEN Silkeborg 70 km // Ener Rasmus Find 10:00
Terminator H DEN Silkeborg 70 km // Ener Claus Kolbe Nielsen 10:00
surfer K GER Silkeborg 70 km // Ener Hauke Hansen 10:00
Nelo 7 Marathon K DEN Silkeborg 70 km // Ener Frederik Balling Vestergaard 10:00
Gærdesmutten K DEN Silkeborg 70 km // Ener Marianne M. Holst 10:00
Crazy H DEN Silkeborg 70 km // Ener Lone Jeslund 10:00
Kirka K DEN Silkeborg 70 km // Ener Kirsten Søndergaard Christensen 10:00
Sortspætten K DEN Silkeborg 70 km // Ener Mette Aggerholm 10:00
Århus kano og kajak klub 125 K DEN Silkeborg 70 km // Ener Line Maj Skuldbøl 10:00
Rikkes solskin (om foråret) K DEN Silkeborg 70 km // Ener Rikke Hansen 10:00
Hellerup Kajakklub Susan K DEN Silkeborg 70 km // Ener Susan Lützner 10:00
Kvik kajak K GBR Silkeborg 70 km // Ener Caroline Whalley 10:00
Brian K DEN Silkeborg 70 km // Toer Brian Jensen Dennis Jensen 10:00
Grøn Zedtech K DEN Silkeborg 70 km // Ener Anne-Sofie Winther 10:00
Rødtop K DEN Silkeborg 70 km // Ener Dagny Irene Hoel Gormsen 10:00
Radiobugtens kano og kajak klub C DEN Silkeborg 70 km // Toer Mads Jesper Trolle Kasper Nielsen 10:00
Raslen Hvidovre K DEN Silkeborg 70 km // Toer Ejvind Rosenberg Stig Sørensen 10:00
Junior Senior K DEN Silkeborg 70 km // Toer Mikkel Haislund Guldberg Benny Guldberg 10:00
PV 2 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Peter Vennick Bo Sørensen 10:00
Nelo Vintage quattro L K DEN Silkeborg 70 km // Toer Torben Allesen Henning Kim Nielsen 10:00
Vinderbåden69 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Søren Maretti Nikolai Thomsen 10:00
KaroEmma K DEN Silkeborg 70 km // Toer Karoline Holm Bergendorff Emma Bock 10:00
Vajda K DEN Silkeborg 70 km // Toer Amanda Bundgård Christine Callesen 10:00
Squash K DEN Silkeborg 70 km // Toer Laila Hindborg Tina Nielsen 10:00
Dønningen K DEN Silkeborg 70 km // Toer Ulla Boyhus Anita Højbjerg Kristensen 10:00
Vajda K2 Marthon K DEN Silkeborg 70 km // Ener Alberte Fischer Petersen Astrid Christensen 10:00
511 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Sara Neermann Claus Enrico Nielsen 10:00
GitteKim K DEN Silkeborg 70 km // Toer Gitte Dalsborg Kim Meldgaard 10:00
Vi har lynende travlt, men... K DEN Silkeborg 70 km // Toer Karl-Otto Nymark Markussen Bettina Enni Nymark Skytte 10:00
Fusion 71 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Rita Westergaard Niels Uhre Christensen 10:00
xx K DEN Silkeborg 70 km // Ener Astrid Christensen 10:00
Hvidovre k2 K DEN Silkeborg 70 km // Toer Katrine Aalbæk Jepsen Henning Christoffersen 10:00
Fabian K GER Silkeborg 70 km // Ener Fabian Gabler 10:00
Nico K GER Silkeborg 70 km // Ener Nico Paufler 10:00
Kasper K DEN Silkeborg 70 km // Ener Kasper Wind 10:00
Jonas K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jonas Ejersbo 10:00
Nicolas K DEN Silkeborg 70 km // Ener Nicolas Nielsen 10:00
Per H DEN Silkeborg 70 km // Ener Per Blach 10:00
Thorbjørn K DEN Silkeborg 70 km // Ener Thorbjørn Rask 10:00
Nicolai K DEN Silkeborg 70 km // Ener Nicolai Winther 10:00
Søren H DEN Silkeborg 70 km // Ener Søren Vinther Larsen 10:00
Jan K DEN Silkeborg 70 km // Ener Jan Skov 10:00
KKVÅ1 H DEN Ans 42 km // Ener Rolf Otendal 10:20
TCR K DEN Ans 42 km // Ener Lars Bulow Jørgensen 10:00
Zedtech209 K DEN Ans 42 km // Ener Bo Sørensen 10:00
Astoma K DEN Ans 42 km // Ener Knud-Erik Mogensen 10:00
SilkeborgVajda K DEN Ans 42 km // Ener Dennis Panduro Rand 10:00
KVIK K DEN Ans 42 km // Ener Mikkel Jensen 10:00
*board1 B DEN Ans 42 km // Ener Claus E. Bredmose 10:20
Havgåsen K DEN Ans 42 km // Ener Karl Nielsen 10:00
Horsens Kajakklub Anders Tornbjerg K DEN Ans 42 km // Ener Anders Tornbjerg Andersen 10:00
Escape K DEN Ans 42 km // Ener Søren Karlsen 10:00
Stefan Klottig KVIK K DEN Ans 42 km // Ener Stefan Klottig 10:00
Grk 1 H DEN Ans 42 km // Ener Jacob Michael Kjær Christensen 10:20
Ejvind K DEN Ans 42 km // Ener Arne Lindhardt Madsen 10:00
Kape 46 K DEN Ans 42 km // Ener Nils Weis 10:00
Silkeborg kajak K DEN Ans 42 km // Ener Jacob K Jensen 10:00
Spica 2 K DEN Ans 42 km // Ener Karsten Stald 10:00
GLX K DEN Ans 42 km // Ener Martin Søndergaard 10:00
Rødhalsen Tange K DEN Ans 42 km // Ener Egon Rostgaard Johansen 10:00
Nordjydsk Windsurfing Klub B DEN Ans 42 km // Ener Bent Ulrik Niss 10:20
Cobra Turkajak [89] K DEN Ans 42 km // Ener Rasmus Hansen 10:00
Vejle 131 K DEN Ans 42 km // Ener Lasse Thomsen 10:00
Sigrith H DEN Ans 42 km // Ener Tonny Lassen 10:20
Carerra K DEN Ans 42 km // Ener Eilif Vestergaard Hansen 10:00
Neptun_Rex K DEN Ans 42 km // Ener Allan Rex Pedersen 10:00
All Star B DEN Ans 42 km // Ener Niels Andersen 10:20
Voyager K DEN Ans 42 km // Ener Morten E R Jønsson 10:00
HKK328 K DEN Ans 42 km // Ener Jesper Widell 10:00
Føns K DEN Ans 42 km // Ener Hans Arnoldus 10:00
Skibber 213 K DEN Ans 42 km // Ener Michael Skibsted 10:00
509 - Aros play H DEN Ans 42 km // Ener Peter Sandgren 10:20
KVIK Kayak K GBR Ans 42 km // Ener Colin Millar 10:00
Horsens 217 K DEN Ans 42 km // Ener Kim Nielsen 10:00
Fuglekongen K DEN Ans 42 km // Ener Hjalte Parner 10:00
KKVÅ2 H DEN Ans 42 km // Ener Ole Sten Svit 10:20
HorsensKajakklubFSO K DEN Ans 42 km // Ener Folmer Sørensen 10:00
Sorte Sara K DEN Ans 42 km // Ener Asger Moos 10:00
buck S GER Ans 42 km // Ener Andreas Bähr 10:20
Flip K DEN Ans 42 km // Ener Thomas Rask 10:00
KKL1 K DEN Ans 42 km // Ener Carsten Randers 10:00
Det grønne lyn K DEN Ans 42 km // Ener Kim Sommer Jensen 10:00
kkvaa411 H DEN Ans 42 km // Ener Christian Thimsen 10:20
Skanderborg, Stig K DEN Ans 42 km // Ener Stig Vinther Møller 10:00
Skanderborg, Rune K DEN Ans 42 km // Ener Rune Møller 10:00
Skanderborg, Jørgen K DEN Ans 42 km // Ener Jørgen Poulsen 10:00
TCR Plus K DEN Ans 42 km // Ener Carsten Grøngaard 10:00
Skanderborg, Erik K DEN Ans 42 km // Ener Erik Bindzus 10:00
VS1 Horsens K DEN Ans 42 km // Ener Viggo Svendsen 10:00
Palos pil K DEN Ans 42 km // Ener Birol Küni 10:00
Palos bomber K DEN Ans 42 km // Ener Leigh Kaldan 10:00
413 K DEN Ans 42 km // Ener Karsten Laugesen 10:00
Roforeningen KVIK K DEN Ans 42 km // Ener Jacob Sørensen 10:00
Titanic K DEN Ans 42 km // Ener Kasper Fryd Hofmansen 10:00
FDFKajak69 H DEN Ans 42 km // Ener Jannik H. Jakobsen 10:20
Rødfisken K DEN Ans 42 km // Ener Anders Møller Jensen 10:00
MKC HOLST K DEN Ans 42 km // Ener Henrik Holst Hansen 10:00
Team Michaelsen 1 H DEN Ans 42 km // Ener Erik Michaelsen 10:20
Team Michaelsen 2 H DEN Ans 42 km // Ener Jakob Vorre Michaelsen 10:20
FDF1234 H DEN Ans 42 km // Ener Jesper Kirk Sørensen 10:20
Vejda 01 K DEN Ans 42 km // Toer Flemming Kristensen Sjef Slappi 10:00
Badekarret K DEN Ans 42 km // Ener Andreas Funch 10:00
Sorteper S DEN Ans 42 km // Ener Jens Ulrik Hansen 10:20
KKVÅ 310 H DEN Ans 42 km // Ener Anders Baad Ellekjær 10:20
Tyr K DEN Ans 42 km // Ener Thomas Bisgaard Jensen 10:00
Struer Tracer 60 K RUS Ans 42 km // Ener Vladislav Safronov 10:00
Køge 3 K DEN Ans 42 km // Ener Jørgen Hedeman 10:00
Køge 4 K DEN Ans 42 km // Ener Erik Hanson 10:00
Kermit H DEN Ans 42 km // Ener Christian Köcher 10:20
Leifs lyn H DEN Ans 42 km // Ener Leif Jørgensen 10:20
Midnight Crawler H DEN Ans 42 km // Ener Ole Gyldenløve 10:20
PTSV1 K GER Ans 42 km // Ener Hinnerk Gnutzmann 10:00
Fedtmule K BLR Ans 42 km // Ener Vadzim Harbachou 10:00
Davido H DEN Ans 42 km // Ener Birger Davidsen 10:20
Viking Kajacob K DEN Ans 42 km // Ener Jacob K. Jørgensen 10:00
Nelo K DEN Ans 42 km // Ener Nicolai Rosenkilde 10:00
Per K DEN Ans 42 km // Ener Per Jakobsen 10:00
Mariager kajakklub H DEN Ans 42 km // Ener Ejvind Jensen 10:20
HK, Morten S DEN Ans 42 km // Ener Morten Skytte 10:20
Silkeborg100 K DEN Ans 42 km // Ener Henrik Ørtenblad 10:00
Ulriks tordenvejr K DEN Ans 42 km // Ener Ulrik Sandal 10:00
Sørens stormflod K DEN Ans 42 km // Ener Søren Svensson 10:00
Horsens Kajakklub K DEN Ans 42 km // Ener Michael Ravn 10:00
JD K DEN Ans 42 km // Toer Adam Schiødt Johan Vedel 10:00
Sputnik H DEN Ans 42 km // Ener Per Steen 10:20
LarsBjørn K DEN Ans 42 km // Ener Lars Bjørn Jensen 10:00
Mark K DEN Ans 42 km // Ener Carsten Mark 10:00
KKVÅ berica H DEN Ans 42 km // Ener Bent Jørgensen 10:20
JanViper51 C DEN Ans 42 km // Ener Jan Steffensen 10:00
Joakim von And K POR Ans 42 km // Ener Carlos Manuel Silva Pinto 10:00
DenBlåRaket K DEN Ans 42 km // Ener Emil Bojer Kanstrup 10:00
Jakob K DEN Ans 42 km // Ener Jakob Birkebæk 10:00
JonasBangAndreasen2020 K DEN Ans 42 km // Ener Jonas Bang Andreasen 10:20
KKL4 K DEN Ans 42 km // Ener Lucas Brix 10:20
Thors orkan K DEN Ans 42 km // Ener Thor Skivild 10:20
Nelo K DEN Ans 42 km // Ener Mads B. Andersen 10:00
JanViper81 K DEN Ans 42 km // Ener Jan Steffensen 10:00
SR mus 1 K DEN Ans 42 km // Ener Susanne Sørensen 10:40
SR mus 2 K DEN Ans 42 km // Ener Mette Poulsen 10:40
HKK Player K DEN Ans 42 km // Ener Louise Lange Chluba 10:40
Lisa H DEN Ans 42 km // Ener Kirsten Brodersen 10:40
KVIK 14 K DEN Ans 42 km // Ener Rikke Wistoft Andersen 10:40
KVIK1711 K DEN Ans 42 km // Ener Noelle Kehli 10:40
Silkeborg kajak K DEN Ans 42 km // Ener Kirsten Gravesen 10:40
- K DEN Ans 42 km // Ener Marion Andersen 10:40
Folke K DEN Ans 42 km // Ener Folke Janiesch 10:40
AKK71 K DEN Ans 42 km // Ener Julie Petersen 10:40
guldfisken mkc K DEN Ans 42 km // Ener Merete Meier 10:40
Nanok H DEN Ans 42 km // Ener Jette Lond 10:40
Eliza H DEN Ans 42 km // Ener Kirsten E. Hansen 10:40
Ysakken H DEN Ans 42 km // Ener Lise Espersen 10:40
Birte H DEN Ans 42 km // Ener Birte Kofoed 10:40
FDFkajak 1 H DEN Ans 42 km // Ener Sofie Ramsgård Bjerge 10:40
KAJAKZ H DEN Ans 42 km // Ener Rikke Dam 10:40
Skanderborg, Hanne K DEN Ans 42 km // Ener Hanne Jespersen 10:40
Quark K DEN Ans 42 km // Ener Tina Borup Thayssen 10:40
Redningsbåden K DEN Ans 42 km // Ener Sara Kongstad Sørensen 10:40
Horsens MB K DEN Ans 42 km // Ener Mette Bentson 10:40
Palos fryd K DEN Ans 42 km // Ener Liza Jessen 10:40
Palos lyn K DEN Ans 42 km // Ener Birgitte Aabech Heller 10:40
Sigyn K DEN Ans 42 km // Ener Tayo Lill Andreasen 10:40
MKC1505 K DEN Ans 42 km // Ener Karen Louise Haugaard 10:40
EGÅ Modi K DEN Ans 42 km // Ener Sara Kindberg 10:40
614 - Sea Hunter H DEN Ans 42 km // Ener Mette Ellermann 10:40
Birkes K DEN Ans 42 km // Ener Birgit Bjelke Jensen 10:40
Højben K CAN Ans 42 km // Ener Genevieve Cool 10:40
HHH 1 H DEN Ans 42 km // Ener Mette Christine Langgaard Andersen 10:40
Isfuglen K DEN Ans 42 km // Ener Lærke Skjøth Nissen 10:40
Munin K DEN Ans 42 km // Ener Karin Skjøth 10:40
Alito K DEN Ans 42 km // Ener Karin Jeanett Hvas Iversen 10:40
NordjyskWindsurfingKlub2 B DEN Ans 42 km // Ener Didde Appel 10:40
Ans if søsport K DEN Ans 42 km // Ener Louise Nielsen 10:40
The One B DEN Ans 42 km // Ener Jeanet Gjedsted 10:40
Nordjydsk windsurfingklub 1 B DEN Ans 42 km // Ener Anna Bové 10:40
Sipre K DEN Ans 42 km // Ener Marianne Sidenius 10:40
Ace K DEN Ans 42 km // Ener Ida Hugod 10:40
Tracer K DEN Ans 42 km // Ener Charlotte Kira Kimby 10:40
Wind H DEN Ans 42 km // Ener Jytte Stounberg Hansen 10:40
NWK B DEN Ans 42 km // Ener Kristina Møller 10:40
Zedtech, Silkeborg K DEN Ans 42 km // Ener Anne-Sofie Ravn Bering 10:40
Cinco K DEN Ans 42 km // Ener Camilla Barrett Jeslund 10:40
Køge 1 K DEN Ans 42 km // Ener Asta Søborg 10:40
Køge 2 K DEN Ans 42 km // Ener Frederikke Kildahl 10:40
Blå Nelo K DEN Ans 42 km // Ener Anna Find Hansen 10:40
UweNiels K DEN Ans 42 km // Toer Uwe Lundberg Niels Baggesen 10:00
Palos drenge K DEN Ans 42 km // Toer Christian Thorup-Binger Jesper Krüger 10:00
Silkeborg3 K DEN Ans 42 km // Toer Hans Jørgen Pape Leif Kristensen 10:00
Hexia de Trick K CAN Ans 42 km // Toer Alan Lloyd Zahé Daw 10:00
Venus K DEN Ans 42 km // Toer Finn Jeppesen Jens Christoffersen 10:00
Nelo Quattro K2 Marathon M K DEN Ans 42 km // Toer Kristoffer Østergaard Hansen Mikkel Østergaard 10:20
Det hvide lyn K DEN Ans 42 km // Toer Aske Lund Rasholt Victor Hjorth Korneliussen 10:00
Roseus K DEN Ans 42 km // Toer Ellen Gang Larsen Mette Marie Weinrich 10:40
Køge K DEN Ans 42 km // Toer Anne Hauge Sørensen Mathilde Roed 10:40
Snorklen Køge K DEN Ans 42 km // Toer Janni Lynge Nielsen Christina Ganslev 10:40
Palos pryd K DEN Ans 42 km // Toer Agnete Kaldan Cathrine Ørskov 10:40
Janes MKC K DEN Ans 42 km // Toer Lisbeth Jess Plesner Inge Kirstine Hansen 10:40
Hvidovre Kajakklub / Mjølner K DEN Ans 42 km // Toer Anne Dorte Akerø Brith Bjerregaard Brøns Hansen 10:40
Risle K DEN Ans 42 km // Toer Lene Søgaard Olesen Thea Rasmussen 10:40
Vaja Accelero K2 K DEN Ans 42 km // Toer Signe Nissen Ellen Christensen 10:40
Max Kayak's Fusion K2 K DEN Ans 42 km // Toer Birthe Skovgaard Peter Svendsen 10:20
YesVikingYes K DEN Ans 42 km // Toer Lars Vilian Rasmussen Helle Strehle 10:20
Struer Legato 81 K DEN Ans 42 km // Toer Lene Stakroge Peer Stakroge 10:20
Citius X2 K DEN Ans 42 km // Toer Peter Lillelund Pernille Lillelund 10:20
Nummer 1 K DEN Ans 42 km // Toer Nathalie Poulsen Finn Poulsen 10:20
Skanderborg, Berit+Christian K DEN Ans 42 km // Toer Berit Andersen Christian Thirup 10:20
Søhesten K DEN Ans 42 km // Toer Jacob Hansen Rye Naja Løhde Rye 10:20
Henning/Lene K DEN Ans 42 km // Toer Henning Andersen Lene Thygesen 10:20
Per´s båd K DEN Ans 42 km // Toer Jytte Duun Lars Peter Hansen 10:20
Strømmen 2 K DEN Ans 42 km // Toer Ole Benny Larsen Gitte Karlshøj 10:20
Nova - Kirsten & John K DEN Ans 42 km // Toer Kirsten Skylv John Panduro 10:20
klub kajak K DEN Ans 42 km // Ener Jonathan Rosenkrantz Schrold 10:20
Rocinante H DEN Ans 42 km // Ener Søren P. Thomsen 10:20
Henrik H DEN Ans 42 km // Ener Henrik Warming-Hansen 10:20
Martin H DEN Ans 42 km // Ener Martin Michaelsen 10:20
kvik_hjh K DEN Ans 42 km // Ener Hans Hansen 10:00
Henrik B DEN Ans 42 km // Ener Henrik Carstens 10:20
Anders K DEN Ans 42 km // Ener Anders P. Nielsen 10:00
Ruud van der Doe K NED Ans 42 km // Ener Ruud Van Der Doe 10:00
Ton K NED Silkeborg 70 km // Ener Ton Deurow 10:00
Theo K NED Ans 42 km // Ener Theo Tankug 10:00
Fred K DEN Ans 42 km // Ener Frederikke Maretti 10:40
Hubert K DEN Ans 42 km // Ener Hubert Jensen 10:00
Anton K DEN Ans 42 km // Ener Anton Hinge 10:20
Carl K DEN Ans 42 km // Ener Carl Hinge 10:00
Hinge K DEN Ans 42 km // Toer Frida Hinge Camilla Rask 10:40
Noah K DEN Ans 42 km // Toer Noah Dyekjær Pedersen Silus Runholm 10:00
Kommendus K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jannik Skov 10:00
NWK50 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Troels Rathcke Laursen 10:20
Soulsup B DEN Ulstrup 23 km // Ener Nikolaj Brammer 10:20
Zegul1 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Kim Hedegaard 10:20
Nwk5 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Thomas Jensen 10:20
NordjyskWindsurfingKlub5 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Thomas Vestergaard 10:20
Hadsund2 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Kim Løfkvist 10:00
Delta 2 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Allan Andersen 10:20
NWK10 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Mikkel Jørgensen 10:20
AKKK114 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Rasmus Holm Møller 10:20
AKKK130 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Jørn Hansen 10:20
Rumle Hadsund Roklub K DEN Ulstrup 23 km // Ener Henrik Bargholz 10:00
Grøn25 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Ole Jepsen 10:00
HH4 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Gunner Kjeldsen 10:20
Starboard B DEN Ulstrup 23 km // Ener Simon Madsen 10:20
Arrow 58 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Henrik Kristensen 10:00
Klovnefisken K DEN Ulstrup 23 km // Ener Rasmus Møller Jensen 10:00
Kampfisken K DEN Ulstrup 23 km // Ener Claus Michael Møller Jensen 10:00
Struer Raptus 63 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jan Brander 10:00
Lysbro B DEN Ulstrup 23 km // Ener Søren Lauesen 10:20
Hoffmann B DEN Ulstrup 23 km // Ener Mads Hoffmann 10:20
Skjold 8 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Klaus Schroeder 10:00
Skjold 53 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Jonas Larsen 10:00
Elio K GER Ulstrup 23 km // Ener Malte Ruhm 10:00
Das Boot K GER Ulstrup 23 km // Ener Mario Brauer 10:00
KKL6 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Niels Enemark Simoni 10:20
KKL7 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Erik Ipsen 10:20
Velocity H DEN Ulstrup 23 km // Ener Andrew Fenn 10:20
Predator K DEN Ulstrup 23 km // Ener Hakon Christiansen Meyer 10:00
? K DEN Ulstrup 23 km // Ener Sebastian Rask Løkkegaard 10:00
Vajda Apex K DEN Ulstrup 23 km // Ener Alfred Askaa 10:00
Magnus maigaard K DEN Ulstrup 23 km // Ener Magnus Maigaard Christensen 10:00
Struer Tracer 62 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Sune Andersen 10:00
NWK11 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Kristian Dissing Jørgensen 10:20
AAK94 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Thor Dalgaard 10:00
Cathrine K DEN Ulstrup 23 km // Ener Cathrine Rask 10:00
SkiveRoklub1 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Signe Juhl Jørgensen 10:00
SkiveRoklub2 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Lisette Jensen 10:00
Struer Zegul Arrow Play 5 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Vivi Kuhr 10:20
Rebel H DEN Ulstrup 23 km // Ener Linda Kaae Hedegaard 10:20
Tina's lyn H DEN Ulstrup 23 km // Ener Tina Noregren 10:20
Skjold 47 K DEN Ulstrup 23 km // Ener Nanna Renee Lauridsen 10:00
NWK12 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Celine Brunsgaard 10:20
HH2 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Rikke Frank Mathiasen 10:20
HH3 H DEN Ulstrup 23 km // Ener Åse Frederiksen 10:20
Helle H DEN Ulstrup 23 km // Ener Helle Korsgaard 10:20
SBB K DEN Ulstrup 23 km // Ener Sandra Brinch Brockhoff 10:00
Kajak Klubben Sydvest CBM K DEN Ulstrup 23 km // Ener Christina Brinch Møller 10:00
Vajda Infusion K GER Ulstrup 23 km // Ener Pia Ruhm 10:00
NordjyskWindsurfingKlub1965 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Charlotte Ejdrup Nielsen 10:20
NordjyskWindsurfingKlub1969 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Helle Gæraa Larsen 10:20
AalborgWindsurfingKlubJP B DEN Ulstrup 23 km // Ener Lisa Knapp 10:20
NordjyskWindsurfingKlub1978 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Camilla Jensen 10:20
NWK 97 B DEN Ulstrup 23 km // Ener Caroline Hjerrild 10:20
sipre K DEN Ulstrup 23 km // Ener Karma Julie Bjerrum Christensen 10:20
Vajda Accelero K2 K DEN Ulstrup 23 km // Toer Naja Askaa Moon Sarah Hostrup 10:00
KKL2 H DEN Ulstrup 23 km // Toer Lars Albrektsen Janne Albrektsen 10:00
KKL3 H DEN Ulstrup 23 km // Toer Thim Bæk Tina Andrea Møller 10:00
Rasmus & Matilde FC K DEN Ulstrup 23 km // Toer Matilde Frydenlund Christensen Rasmus Frydenlund Christensen 10:00
Struer NorthShore H DEN Ulstrup 23 km // Ener Anders Mikkelsen 10:20
Kurts blide sommerregn K DEN Ulstrup 23 km // Ener Kurt Nielsen 10:00
Magnus/Jonas K DEN Ulstrup 23 km // Toer Magnus Nissen Jonas Nissen 10:00
Henrik Lund B DEN Ulstrup 23 km // Ener Henrik Lund 10:20
Maja B DEN Ulstrup 23 km // Ener Maja Lefoli Pedersen 10:20
Alberte K DEN Ulstrup 23 km // Ener Alberte Noe 10:20
Anders K DEN Ulstrup 23 km // Ener Anders Lo Presti 10:00
Valdemar K DEN Ans 42 km // Ener Valdemar Jørgensen 10:00
Viking2 K DEN Ans 42 km // Ener Emil Poulsen Emil Poulsen 10:00



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark