Ruissalojuoksut 2021



Finnish English
Osallistujalista

Haku
Etsi

<- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
Marja Ahkera Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Tiia Ahtola KAARO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Lauri Alanne LITTOINEN FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Anniina Almark FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Aliakbar Almaspour TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Mikko Aro FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Emma Aronen Team Jacques FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Sanna Asikainen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Johanna Avellan FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Valtteri Berg KAARINA FIN Ruisriikki 10 km 10 km Pojat 15v
Lena Björklöf FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Gunilla Björkqvist ESBO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Maria Bori TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Kalervo Dahlström TAI FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Marjo Danielsbacka TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Tony Danielsbacka TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Eveliina Drufva TAMPERE FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Sebastian Ducander PARAINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Karri Elomaa Liedon Luja FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Ida Erling TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Jarmo Erling EUK FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Sini Fabre TAMPERE FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Miia Forsbacka TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Amaia Garamendi TURKU ESP Ruisriikki 10 km Naiset
Samuel Green LIETO GBR Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Zoé Grenier FRA Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Lauri Halminen Jarin Pallo FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Kati Haromo Team Raju FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Petri Haromo Team Raju FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Anni Hasunen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Anne Hautala TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Hanna Hautala VEIKKOLA FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Jutta Heikkilä TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Marisa Heikman LOIMAA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Maiju Heinonen FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Mervi-Leena Heinonen KAARINA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 65+ v
Mira Heinonen MASKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Ilona Helle TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 60 v
Emmi Henttonen FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Jouni Hirvioja Kylätien Kojootit FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Satu Hirvoila FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Johanna Hirvonen YPÄJÄ FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Sauli Honkala PIETARSAARI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 70+ v
Jouni Huhtala KOKEMÄKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Merja Huhtala KOKEMÄKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Taisto Hulanmäki TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Merita Huokuna TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Antti Hyttinen VANTAA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Terhi Hyttinen LITTOINEN FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Minja Häkkilä FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Sini Häkkinen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Antti Hämäläinen KPK 24/7 FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Marleena Hänninen PARAINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Heli Haapaniemi Jäntevät reituuset FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Sanna Haapaniemi Jäntevät reituuset FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Jarkko Ihalainen TAMMELA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Erika Ingo FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Ville-Veikko Intovuori TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Mika Isaksson TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Anne Isotalo TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Milla-Krista Jalava FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Minna Jalonen Tyks FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 55 v
Tomi Juhola RUSKO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Kai Julin TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Paiju Juntunen FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Aaro Juntunen UUSIKAUPUNKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Petra Juusti TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Jesse Jämsen Turun Urheiluliitto FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Atte Kajanen Forrest runners FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Kari Kajanoja FMR FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Hanna Kallio TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Elina Kalliokulju TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Veera Kalliokulju PAIMIO FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Arto Kalpa TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Elina Kanerva Patun Tiimi FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Elena Kara FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Mikko Karilainen MASKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Kaija-Leena Karjalainen FMR FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Pilvi Karppinen AURA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Jan Karsten LITTOINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 45 v
Siiri Karsten LITTOINEN FIN Ruisriikki 10 km Naiset
Katariina Kaukonen FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Reetta Kaurila PAIMIO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Sanna Keinänen Team Jacques FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Katja Kekki FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Niina Kekki FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Maija Kemppainen Forssan puistojuoksijat FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Kari Keskimäki VELKUA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Antero Ketola PARAINEN FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Hannu Ketola TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Iida Ketola HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Antti Kiikko Patun Tiimi FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Teemu Kiikko Patun Tiimi FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Matti Kivinen FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Kimmo Kohonen Kimmo ja nälkäiset kantajat FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet
Jouko Koivisto KUUSISTO FIN Ruisriikki 10 km Miehet
Kaisu Kokkonen HARJAVALTA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset
Heikki Korhonen TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Lorna Koskela parkrun Finland GBR Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 60 v
Meri Koskela FIN Ruisriikki 10 km Naiset



Sivut: 1 | 2 | 3


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark