Ruissalojuoksut 2021



Finnish English
Osallistujalista

Haku
Etsi


Kaikki
Ruisriikki 10 km
Ruisrääkki 21,1 km

<- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
Marja Ahkera Vauhtisammakon juoksukoulu FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Harri Aho LähiTapiola Varsinais-Suomi FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Pia Aittolahti LähiTapiola Varsinais-Suomi FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Marjukka Akkanen SALO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Ari Alander TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 50 v
Tiina Ala-Nissilä RUSKO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Aapo Alhokankare PAIMIO FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Jaana Andersson Munkviken FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Niklas Antonsson KAARINA SWE Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Mikko Aro FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Päivi Aro TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Emma Aronen Team Jacques FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Juuli Aronoja FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Anne-Mari Artukka LAITILA FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Matti Arvaja TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 65 v
Antero Arvela EURAJOKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 65 v
Kuutti Aura FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Johanna Avellan FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Hanna Ayelbassa TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Annabel Battersby HELSINKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Mika Berg FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Lena Björklöf FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Gunilla Björkqvist ESBO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Sebastian Björkstrand Lähitapiola Varsinais-Suomi FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Pia Björn TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Annika Blomberg RAISIO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Jussi Blomberg RAISIO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Petri Blomqvist SOMERO FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Matti Boman TuUL tri FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 50 v
Maria Bori TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Erik Brysch RUSKO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 19 v
Kristin Brysch RUSKO FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Gabriel Alejandro Chavez Gutierrez MEX Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Kalervo Dahlström TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Nader De Stele TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Pojat 15v
Katja Ehrukainen SALO FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Henna Eklund FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Jonna Elovaara Lähivakuutus, elämänturvaaja FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Sara Enroth-Nyman TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Ida Erling TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Jarmo Erling EUK FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Miia Forsbacka TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Amaia Garamendi TURKU ESP Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Laura Goldsmith TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Samuel Green LIETO GBR Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Zoé Grenier FRA Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Eve Halonen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Lauri Hannus TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Joonas Harju Vehmaan Kiisto FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Ilmari Harmovaara TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Christian Hassel TuUL/juoksukoulu FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Marjukka Hassel TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Anni Hasunen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Hanna Hautala VEIKKOLA FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Tuuli Havia FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Jutta Heikkilä TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Maiju Heinonen FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Mira Heinonen MASKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Minna Heiskanen FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Joni Helenius TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Vilho Helenius TuUL FIN Ruisriikki 10 km 10 km Pojat 15v
Tanja Heleä Heleä Training FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Ilona Helle TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 60 v
Roosa Helle LähiTapiola Varsinais-Suomi FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Maria Hemiö Finnish Maraton Runners FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Minna Henriksen RAISIO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Emmi Henttonen FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Kirsti Herttola-Talja Jokkis FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Jan Hietanen RAISIO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Laura Hietarinta FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Henrik Hinders MASALA FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Sini Hinkkanen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Suvi Hintsanen FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Satu Hirvoila FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Mikko Hirvonen Vehmaan Kiisto FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Timo Holopainen ESPOO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 50 v
Sauli Honkala PIETARSAARI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 70+ v
Jouni Huhtala KOKEMÄKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Merja Huhtala KOKEMÄKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Taisto Hulanmäki TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Miia Hurskainen Kuopion uimaseura FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Melissa Huuskonen HELSINKI FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Terhi Hyttinen LITTOINEN FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Anna Hyvärinen Turun Urheiluliitto FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Minja Häkkilä FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Anna Hämäläinen Myllyn apteekki FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Matti Hänninen LähiTapiola Varsinais-Suomi FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Esa Högblom Team Raju FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Christian Höglund TUUL FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Heli Haapaniemi Jäntevät reituuset FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Sanna Haapaniemi Jäntevät reituuset FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Juha Ilola KUUSJOKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Liisa Intovuori TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Kimmo Isotahdon UUSIKAUPUNKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 50 v
Anne Isotalo TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Milla-Krista Jalava FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Joel Janhonen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Mikael Janhonen Pusatec Oy FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Emilia Johansson PIF Ski-Team FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 19 v
Arto Jokela SunDayRunners FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v



Sivut: 1 | 2 | 3 | 4 | 5


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark