Kondisløpet vinter 2021



Norwegian
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

147 deltaker(e) funnet i søket, viser 101 - 147
<- Startnr -> <- Navn -> <- Klub/Lag/Bedrift -> <- Land -> <- Klasse -> <- Distanse ->
101 Vigdis Gabrielsen Sandø Team Kondis Trondheim NOR K40-44 Kondisløpet 5 km
102 Line Grethe Husby Team kondis Trondheim NOR K40-44 Kondisløpet 5 km
103 Esben Rohit Hellebø Kyrkjebø IL NOR M40-44 Kondisløpet Maraton
104 John Olav Johansen Team Kondis Trondheim NOR M50-54 Kondisløpet 5 km
105 Jostein Jakobsen Team Kondistreninga Trondheim NOR M40-44 Kondisløpet 5 km
106 Anne Mjøsund Spartan Workout NOR K45-49 Kondisløpet 5 km
107 Tone Schultz Team Kondis Trondheim NOR K35-39 Kondisløpet 5 km
108 Andreas Siem Team Kondis NOR M40-44 Kondisløpet 5 km
109 Jan Magne Bae NOR M35-39 Kondisløpet 10 km
110 Geir Bjerkestrand Team Kondis Årnes, Hvam IL Runners NOR M50-54 Kondisløbet Halvmaraton
111 Casper Bergmann Henriksen Team Kondis Trondheim / TOSK NOR M23-34 Kondisløpet 5 km
112 Brit Bergmann Team Kondis Trondheim NOR K65-69 Kondisløpet 5 km
113 Geir Jensen Kondis NOR M55-59 Kondisløpet Maraton
114 Kjell Enok Grude Team Kondis NOR M70-74 Kondisløbet Halvmaraton
115 Kjell Grude Team Kondis NOR M70-74 Kondisløpet Maraton
116 Anette Amble NOR K45-49 Kondisløpet 10 km
117 Monica Anthun NOR K45-49 Kondisløpet 10 km
118 Lena Holte - Møane NOR K35-39 Kondisløpet 3 km
119 Lena Holte - Møane NOR K35-39 Kondisløpet 5 km
120 Lena Holte - Møane NOR K35-39 Kondisløpet 10 km
121 Elin Sortland Gjerde NOR K45-49 Kondisløpet 10 km
122 Ingar Romslo Team Kondis NOR M65-69 Kondisløbet Halvmaraton
123 Christoffer Hvammen Team Kondis NOR M35-39 Kondisløpet 3 km
124 Bente Saksvik NOR K40-44 Kondisløbet Halvmaraton
125 Hanne Vigander Team Kondis NOR K45-49 Kondisløpet 3 km
126 Kjell Enok Grude Team Kondis NOR M70-74 Kondisløpet 10 km
127 Helge Fuglseth Team Kondis NOR M70-74 Kondisløpet Maraton
128 Svein-Rune Johannessen KONDIS NOR M60-64 Kondisløpet Maraton
129 Magnus Bolås NOR M35-39 Kondisløpet 5 km
130 Ingrid Ukkelberg Marnardal IL NOR K35-39 Kondisløpet 3 km
131 Martin Ukkelberg Sløgedal Marnardal IL NOR M14-17 Kondisløpet 3 km
132 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL NOR M65-69 Kondisløpet Maraton
133 Kjell Enok Grude Team Kondis NOR M70-74 Kondisløpet 3 km
134 Øystein Gøthesen Haugesund idrettslag NOR M45-49 Kondisløbet Halvmaraton
135 Øyvind Rise Team Kondis NOR M50-54 Kondisløpet 10 km
136 Kjell Enok Grude Team Kondis NOR M70-74 Kondisløpet 5 km
137 Karianne Ekern Team Kondis NOR K50-54 Kondisløpet Maraton
138 Kristian Waalen Team Kondis NOR M70-74 Kondisløpet Maraton
139 Vegard Dalberg Team Kondis NOR M23-34 Kondisløpet 10 km
140 Grete Rugland Konsmo IL/ Team Kondis NOR K40-44 Kondisløpet Maraton
141 Martin Ukkelberg Sløgedal Marnardal IL NOR M14-17 Kondisløpet 5 km
142 Atle Kobro Brunlanes IL NOR M50-54 Kondisløpet 10 km
143 Inger Kobro BRUNLANES I.L. NOR K40-44 Kondisløpet 3 km
144 Atle Kobro BRUNLANES I.L. NOR M50-54 Kondisløpet 3 km
145 Inger Kobro Brunlanes IL NOR K40-44 Kondisløpet 10 km
146 Rasmus Gausemel Stryn NOR M23-34 Kondisløpet Maraton
147 Tommas. Prozenko NOR M65-69 Kondisløpet 5 km



Sider: 1 | 2 | 3


Kundeservice
Spørsmål om arrangementet rettes til:

Kondisløpet vinter 2021
Kondis - norsk organisasjon for kondisjonsidrett


kondis@kondis.no



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark