Spinnsprinten 2021



Deltakerliste

Søk i felt
Søk etter

164 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- Startnr -> <- Navn -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Pulje ->
Marton Digernes Bryne Cykleklubb, VELUX, dagslys og frisk luft Funksjonærritt
210 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
101 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb, Eplemostgjengen PULJE 1 - Seedet (10:00)
Monica Hagenes Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
Idar Hagenes Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
102 Ørjan Frøiland Forus og Gausel IL - Sykkel, Ulvene PULJE 1 - Seedet (10:00)
Kjetil Hansen Forus og Gausel IL - Sykkel, Ulvane
104 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb PULJE 1 - Seedet (10:00)
201 Johnny Vaule Vigesaa SK PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
234 John Øivind Olsen Tasta & omegn sykkelklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
128 Gaute Brådli Vigesaa SK PULJE 1 - Seedet (10:00)
163 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb PULJE 2 - Bryne CK 5:45 (10:03)
219 Bjørnar André Haug Bogafjell Sykleklubb, Petrol BIL PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
224 Karl Johan Pedersen Sandnes Sykleklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
227 Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
Sonja Moi Tasta & omegn sykkelklubb
Mats Bakken Bryne Cykleklubb
235 Rune Roaldsen Nærbø SK PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
220 Morten Røer Nærbø SK PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
105 Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb, ConocoPhillips BIL PULJE 1 - Seedet (10:00)
106 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb PULJE 1 - Seedet (10:00)
Magnar Aurmo Forus og Gausel IL - Sykkel
107 Arne Andersen Klepp Cykle Club, Horvå PULJE 1 - Seedet (10:00)
108 Bjarte Gausel Forus og Gausel IL - Sykkel PULJE 1 - Seedet (10:00)
Arve Stålesen Vigrestad SK
203 Geir Malec Sandnes Sykleklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
256 Benjamin Walker Bryne Cykleklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
139 Eivind Christoffer Halvorsen Forus og Gausel IL - Sykkel, ConocoPhillips BIL PULJE 1 - Seedet (10:00)
Kim Arild Myklebust Klepp Cykle Club
Jo Frøyen Forus og Gausel IL - Sykkel, Ulvane
166 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb PULJE 2 - Bryne CK 5:45 (10:03)
242 Paul-Magnar Wollstadmo Nærbø SK, Auto Center Rogaland PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
Kate Egeland Johansen Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
206 Bjarne André Asheim Klepp Cykle Club, Kairos Technology AS PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb
213 Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb, PeisTeknikk as PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
245 Bjørn I Benjaminsen PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
109 Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb, TimBPP.no PULJE 1 - Seedet (10:00)
164 Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb PULJE 2 - Bryne CK 5:45 (10:03)
165 Rolf Helge Selliken Bryne Cykleklubb, Spinn Sykkelshop PULJE 2 - Bryne CK 5:45 (10:03)
200 Thea Masdal Tasta & omegn sykkelklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
143 Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb, Dekkmegler1 PULJE 1 - Seedet (10:00)
110 Asle Høyland Dalane SK, Østraadt Rør AS PULJE 1 - Seedet (10:00)
Gaute Håland Bryne Cykleklubb Funksjonærritt
161 Johnny Hansen Bryne Cykleklubb PULJE 2 - Bryne CK 5:45 (10:03)
211 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb, Masiv PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
111 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb, Veidekke PULJE 1 - Seedet (10:00)
241 Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb, Slowtrain PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)
214 Einar Lode Bryne Cykleklubb PULJE 3 - Seedet og siste pulje (10:05)



Sider: 1 | 2 | 3 | 4


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark