Garborgriket Rundt 2021



Deltakerliste

Søk i felt
Søk etter

247 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- TurrittID -> <- Startnr -> <- Navn -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Distanse -> <- Pulje1 ->
26215 287 Marton Digernes Bryne Cykleklubb, VELUX, dagslys og frisk luft 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
26843 269 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
136497 118 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb, Eplemostgjengen 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
26323 370 Monica Hagenes Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 6 - Siste pulje 11:16
23508 371 Idar Hagenes Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 6 - Siste pulje 11:16
60275 102 Ørjan Frøiland Forus og Gausel IL - Sykkel, Ulvene 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
25254 338 Kjetil Hansen Forus og Gausel IL - Sykkel, Ulvane 70 km Pulje 5 - Seedet 11:14
25960 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb Pulje 20 Funksjonærritt
24385 171 Johnny Vaule Vigesaa SK 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
123085 264 John Øivind Olsen Tasta & omegn sykkelklubb 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
22501 132 Gaute Brådli Vigesaa SK 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
26489 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb Pulje 20 Funksjonærritt
21409 190 Bjørnar André Haug Bogafjell Sykleklubb, Petrol BIL 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
24740 220 Karl Johan Pedersen Sandnes Sykleklubb 70 km - CX/Allroad Pulje 3 - CX/Allroad 11:10
23539 Inge Løland Bryne Cykleklubb Pulje 20 Funksjonærritt
107933 339 Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 5 - Seedet 11:14
22534 161 Geir Ravndal Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
132180 167 Sonja Moi Tasta & omegn sykkelklubb 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
156700 121 Mats Bakken Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
146196 270 Rune Roaldsen Nærbø SK 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
76793 268 Morten Røer Nærbø SK 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
25295 182 Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
125750 114 Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb, ConocoPhillips BIL 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
29178 122 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
150750 164 Magnar Aurmo Forus og Gausel IL - Sykkel 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
115894 127 Arne Andersen Klepp Cykle Club, Horvå 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
75859 112 Bjarte Gausel Forus og Gausel IL - Sykkel 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
20735 316 Arve Stålesen Vigrestad SK 70 km Pulje 5 - Seedet 11:14
39066 197 Geir Malec Sandnes Sykleklubb 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
52909 Benjamin Walker Bryne Cykleklubb Pulje 20 Funksjonærritt
152569 162 Eivind Christoffer Halvorsen Forus og Gausel IL - Sykkel, ConocoPhillips BIL 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
113410 163 Kim Arild Myklebust Klepp Cykle Club 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
60840 178 Jo Frøyen Forus og Gausel IL - Sykkel, Ulvane 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
24099 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb Pulje 20 Funksjonærritt
27329 315 Paul-Magnar Wollstadmo Nærbø SK, Auto Center Rogaland 70 km Pulje 5 - Seedet 11:14
73622 204 Thomas Oftedal Forus og Gausel IL - Sykkel, Ulvene 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
125899 289 Kate Egeland Johansen Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
104257 297 Harald Vasshus Klepp Cykle Club 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
24116 288 Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
26953 275 Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb, PeisTeknikk as 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
165054 256 Bjørn I Benjaminsen 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
73017 113 Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb, TimBPP.no 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
29641 Torbjorn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb Pulje 20 Funksjonærritt
20974 Åge Bryne Klepp Cykle Club Pulje 20 Funksjonærritt
162052 139 Asle Høyland Dalane SK, Østraadt Rør AS 70 km Pulje 1 - Seedet 11:00
28439 175 Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05
21734 276 Edd Geir Bore Team Sirevåg 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
22619 273 Geir Arne Kloster Dalane SK 70 km Pulje 4 - Seedet 11:12
27983 Rolf Helge Selliken Bryne Cykleklubb, Spinn Sykkelshop Pulje 20 Funksjonærritt
21315 180 Bjørn Andersen Sandnes Sykleklubb 70 km Pulje 2 - Seedet 11:05



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark