Styrkeprøven 2021



Norwegian English German
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

1464 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 250
<- Navn -> <- NCF Klubb -> <- Annen Klubb/Lag -> <- Nasjonalitet -> <- Distanse -> <- Pulje ->
Eirik Thorgersen - NOR Trondheim 22:00
Geir Holmberg - Team Holmberg & Co NOR Trondheim 21:00
Jerphaas De Groot - NED Trondheim 04:35
Øyvind Korpberget - NOR Trondheim 03:55
Joey Van Ede - NED Trondheim 21:00
Jan Willem Van Ede - NED Trondheim 21:00
Knut Skaarnæs-Moldestad Follo SK Follo SK Elite NOR Trondheim 03:55
Silje Vegheim - NOR Trondheim 21:00
Andreas Vegheim - NOR Trondheim 21:00
Tarjei Gilbrant Follo SK NOR Trondheim 03:55
Eivind Nordal Gran Holmenkollen CK NOR Trondheim 03:55
Jan Egil Magelie Sandnes Sykleklubb NOR Kvam 08:00
Bente Strand - Hokksund NOR Trondheim 21:00
Tobias Ryberg - Tromsø Randoneeklubb NOR Trondheim 04:00
Eirik Hegdahl-Galterudhøgda - Team Ramme Alvor NOR Lillehammer 09:21
Cato Algrøy Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Marco Schumacher - NED Trondheim 21:00
Bjørge Bråthen - NOR Trondheim 21:00
Robert Bolin - Indre Kleivan Cycling & Social Club NOR Trondheim 03:55
Roland Hans - GER Trondheim 05:15
Steinar Adamsrød Re SK NOR Trondheim 03:55
Harald Bergan - - NOR Trondheim 03:55
Pieter Veninga - NED Trondheim 21:00
Erik Gravermoen Jensen - Team Kremmertorvet Sport & Fritid NOR Trondheim 03:55
Jens Wej Modvig - DEN Trondheim 05:10
Jappe Jonas Eriksson - NOR Lillehammer 09:33
Joel Isaksson - Team KJ NOR Trondheim 04:00
Fabian Mohr - GER Trondheim 05:15
Henk Beekhof - NED Trondheim 21:00
Anders Olsen - NOR Lillehammer 09:33
Bjørn Kjelland - Team Kremmertorvet Sport og Fritid NOR Trondheim 03:55
Ole Hels - DEN Trondheim 05:10
Per Sørensen - Team Kremmertorvet Sport & Fritid NOR Trondheim 03:55
Flemming Graversen Ullensaker CK Triple-S NOR Eidsvoll 13:08
Trygve Eidsvaag - NOR Lillehammer 09:33
Kjell Forfang - NOR Trondheim 05:10
Kristian Nilsen Brumunddal SK NOR Trondheim 04:00
Audun Hobøl Bærum OCK NOR Trondheim 21:00
Stefan Ropers - Randonneur Allemagne GER Trondheim 04:15
Kjell-Tore Senkpiel - Team Motvind NOR Trondheim 21:00
Arjen Veninga - NED Trondheim 05:50
Joris Kaak - NED Trondheim 04:35
Espen Ekeland - Euler BIL NOR Trondheim 21:00
Thomas Uhl - GER Trondheim 05:50
Stein Ellingsen Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Christoph Bröker - GER Trondheim 05:15
Björn Ten Broeke - NED Trondheim 21:00
Carsten Hagness SK Rye sykkel NOR Trondheim 21:00
Wenche Lien - NOR Trondheim 21:00
Geir Arne Nilsen Brumunddal SK NOR Trondheim 04:00
Norbert Schmidt - GER Trondheim 21:00
Winfried Gassmann - Velotravel GER Trondheim 05:10
Dennis Schulz - NED Trondheim 21:00
Stephan Wetzel - Gemmeraweng GER Trondheim 05:15
Daniel Tangen Bygdø IL - Sykkel NOR Trondheim 03:55
Nicki Almquist Lillehammer Cykleklubb Team Tjukkas NOR Trondheim 03:55
Knut Sindre Mølmen Lillehammer Cykleklubb Team Tjukkas NOR Trondheim 03:55
Juliane Bötel - Zugvogel Berlin GER Trondheim 22:00
Andreas Gabestad Cykleklubben Nittedal NOR Trondheim 05:15
Ronny Rønnes Ranheim IL - Sykkel NOR Trondheim 21:00
Øyvind Bjerkebro - Norsk helsenett SF NOR Lillehammer 09:21
Henning Wilken - GER Trondheim 05:50
Fredrik Kjærstad Kløfta IL Sykkel NOR Trondheim 03:55
Roy Rietberg - NED Trondheim 05:10
Paul Tost - GER Trondheim 05:10
Jan Lemmermann - GER Trondheim 05:10
Roy Øiamo Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Martin Macdonald - - NOR Trondheim 03:55
Christian Heinz - Gemmeraweng GER Trondheim 05:15
Barbara Kleta - Team Rheinhessen GER Trondheim 04:35
Arnljot Mehl Søgne Cykleklubb NOR Trondheim 21:00
Østen Tande Lillehammer Cykleklubb NOR Trondheim 03:55
Eirik Langøy Fredrikstad SK Team Tjukkas NOR Trondheim 03:55
Jason Holmes - GBR Trondheim 05:45
Lee Burchell - GBR Trondheim 05:45
Terje Hagen Lillehammer Cykleklubb Telenor BIL NOR Trondheim 03:55
Karin Täär - Tripassion Triatloniklubi EST Trondheim 03:55
Jarle Kvam SK Rye sykkel NOR Trondheim 04:00
Jens Gunnar Haugen Bykle IL - Sykkel NOR Trondheim 04:00
Tor Gudbrand Støen Vest CK Team Sunnmøre Bergen NOR Trondheim 05:40
Nina Melhus - NOR Trondheim 21:00
Gjermund Mellum Solør CK NOR Trondheim 21:00
Kristel Tukk - EST Trondheim 03:55
Bjørn Sandbekk - Vaktmesterkompaniet NOR Trondheim 21:00
John Finnøy Kvisvik - Team Matkroken Kvisvik NOR Trondheim 21:00
Bård Eikeland Kolbotn Sykkelklubb NOR Trondheim 21:00
Kenneth Sneis Halden CK NOR Trondheim 03:55
Birgit Løppenthien SK Rye sykkel Team Velocio NOR Trondheim 04:35
Ole Bjørn Smisethjell Molde CK NOR Trondheim 03:55
Martin Grong Risan - NOR Trondheim 05:10
Jan Jensen SK Rye sykkel NOR Lillehammer 08:30
Knut Wolfstrøm - Privat NOR Eidsvoll 13:20
Jan Birger Håpnes - Ramme Alvor NOR Lillehammer 09:21
Joakim Vinsand Re SK NOR Trondheim 03:55
Manfred Seewald - GER Trondheim 04:35
Jon Ivar Wold Stiftstaden SK Trondheim NOR Trondheim 03:45
Tor Urdalen TVK Sykkel Trondheim NOR Trondheim 21:00
Øyvind Risnes Askøy STK Sykkel Grønneviken AS NOR Trondheim 22:00
Rune Skuland Eiker CK Asker CK NOR Trondheim 03:55
Elin Grønvik CK Victoria Stiftstaden SK NOR Trondheim 03:45
David Eduardo Rondon Stavanger SK Rosenberg Worley AS NOR Trondheim 05:15
Terje Andreassen - Kystverket NOR Trondheim 05:45
Jon Kristiansen Nitelva CK NOR Lillehammer 08:51
Stefan Hafner - Bergwacht Leitzachtal GER Trondheim 21:00
Jeroen Van Der Wiel - NED Trondheim 21:00
Udo Huiskes - GER Trondheim 21:00
Truls Dishington Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Winfried Schuhn - GER Trondheim 04:35
Marijke Van Der Wiel - NOR Trondheim 21:00
Vigdis Leren - NOR Trondheim 21:00
Axel Bakkevold Hansen - NOR Lillehammer 09:21
Alexander Hopland-Wøien - Bygningsarbeidernes idretts-og friluftsfor.- BIFF NOR Lillehammer 09:00
Joachim Espe - Bygningsarbeidernes idretts-og friluftsfor.- BIFF NOR Lillehammer 09:00
Stian Hassel TVK Sykkel NOR Trondheim 05:00
Bjørn Christian Brodin Halvorsen Follo SK Norconsult NO NOR Trondheim 04:20
Ernst Gouws - NED Trondheim 21:00
Roland Kienow - - GER Trondheim 21:00
Henk Van Den Berg - NED Trondheim 21:00
Martin Aben - NED Trondheim 21:00
Markus Montnacher - GER Trondheim 05:50
Hallgeir Korsnes - NOR Trondheim 05:00
Mario Billich - SU Rad Club Velocipede AUT Trondheim 05:10
Francien Dechesne - WTC Cafe Wilhelmina Eindhoven NED Trondheim 21:00
Pim Bellaard - NED Trondheim 21:00
Pål Jahren - NOR Trondheim 21:00
Steinar Haugen Bykle IL - Sykkel NOR Trondheim 04:00
Øyvind Kolstad - Askim NOR Trondheim 21:00
Jan Olav Wilhelmsen - NOR Trondheim 21:00
Per Ivar Holm - Askim NOR Trondheim 21:00
Kenneth Aasheim - Team Norwegian Patriots NOR Lillehammer 08:30
Frank Rossi - Radrabauken Colonia GER Trondheim 04:35
Ian Sime - Protech Velo GBR Trondheim 05:45
Lars-Harald Bergheim CK Toten-Tråkk NOR Trondheim 21:00
Espen Claussen - NOR Trondheim 04:35
Jonatan Claussen - NOR Trondheim 04:35
Aleksander Claussen - NOR Trondheim 04:35
Siegfried Bien - GER Trondheim 21:00
Marco Saanen - NED Trondheim 04:00
Dag Øen - IL Jutul NOR Trondheim 04:35
Jørn Andre Sandvær Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Christian Eich - GER Trondheim 04:20
Torbjørn Sandberg - Baneservice Bedriftsidrettslag NOR Trondheim 21:00
Henk Van Gestel - NOR Trondheim 21:00
Didrik Andersen - NOR Trondheim 03:55
Gunnar Lauvås Hole - Telenor NOR Trondheim 05:10
Eirik Vonheim Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Jimmy Håkonsund CK Sotra NOR Trondheim 22:00
Rolf Endre Moen Lillehammer Cykleklubb NOR Trondheim 21:00
Rune H. Johansen Stiftstaden SK Trondheim Rydning Holding AS NOR Trondheim 03:45
Leif-Petter Moe Driv IL Sykkel NOR Trondheim 04:00
Paul Askim - Telenor Bedriftsidrettslag NOR Trondheim 05:10
Sten Marius Holmen Follo SK NOR Trondheim 03:55
Andreas Nordgården - Kremertorvet sport&fritid NOR Trondheim 03:55
Steinar Unnestad Skiptvet IL Sykkel Team Superselma NOR Trondheim 21:00
Chris Heinemann - KinetikPeak GER Trondheim 05:30
Torbjørn Haugland Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Kjetil Ruud - Team Kjøkkenveien NOR Trondheim 21:00
Jens Claussnitzer - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Bart Dewaele - Baroudeurs BEL Trondheim 04:35
Jørgen Åström Bærum OCK BOC17 NOR Trondheim 04:00
Børge Dullum Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Kjetil Ek Havnevik Bærum OCK BOC17 NOR Trondheim 04:00
Tor Arne Reinertsen - NOR Trondheim 21:00
Birger Gravseth - Asko Drammen NOR Lillehammer 08:27
Kjetil Kverne Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Hugo Quinatana Bærum OCK Bærum Kommune bedriftsidrettslag ESP Trondheim 04:00
Marcus Andreas Hansen - Heltene fra Oslo NOR Trondheim 05:50
Kristin Wik - NOR Trondheim 21:00
Bente Ljungren Bærum OCK Team Sykkeljentene NOR Lillehammer 09:21
Espen Tornaas Berntsen - SB1ØBIL NOR Lillehammer 09:21
Yngvar Haugland - 3T Rosten NOR Trondheim 21:00
Geir Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb Equinor BIL NOR Trondheim 04:00
Robert Hermanowski - GER Trondheim 21:00
Christer Rinnan Aafloen Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Rita Sætre Fykop Kolbotn Sykkelklubb Team sykkeljentene NOR Lillehammer 09:21
Hans Raavand Bærum OCK BOC17 NOR Trondheim 04:00
Sonja Snekvik - NOR Trondheim 21:00
Gunnar Strid - Team Superselma NOR Trondheim 21:00
Kai Arnesen SK Rye sykkel NOR Eidsvoll 13:40
Toril Langård Skretting Solør CK Team sykkeljentene NOR Lillehammer 09:21
Arne Lervåg Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Jens Kleist - Porta Westfalica GER Trondheim 22:00
Julian Branahl - Porta Westfalica GER Trondheim 22:00
Wolfgang Krenn - BIKE TEAM KAISER / SV AIGEN AUT Trondheim 05:10
Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:30
Ulf-Håkon Stoltz Harstad CK NOR Trondheim 04:05
Hans Otto Henriksen - NOR Trondheim 04:35
Thea Masdal Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 03:55
Erling Malvig Stiftstaden SK Trondheim NOR Lillehammer 09:09
Mike La Dous - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Michael Rottensteiner - RS Oberwölz AUT Trondheim 03:55
Håkon Stuge Bånerud Bygdø IL - Sykkel Team Tjukkas NOR Trondheim 03:55
Marcus Jäger, Prof. Dr. - GER Trondheim 21:00
Thomas Schwarze - SC Wiesbaden GER Trondheim 21:00
Geir Olsen Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Stefan Gers - GER Trondheim 21:00
Morten Evensen - NOR Kvam 08:05
Petter Bjørndal Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Kim Jordmoen Driv IL Sykkel NOR Trondheim 04:00
Christian Quade - GER Trondheim 21:00
Ludger Klempt - - GER Trondheim 21:00
Peter Wolf - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Trym Reiberg - NOR Trondheim 05:10
Flemming Nielsen - DEN Trondheim 21:00
Bernd Militzer - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Håkon Tånes - NOR Trondheim 05:10
Snorre Dishington Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Espen Henrik Johansen Christiania Velociped klubb Djerv Advokatfirma as NOR Trondheim 03:55
Helene Nyvold - NOR Trondheim 05:00
Kari Østerud Abrahamsen Kolbotn Sykkelklubb NCC bedriftsidrettslag NOR Trondheim 05:00
Frode Thomassen Rana SK NOR Trondheim 04:20
Paul Olav Myklebust Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Astrid Falk - Aibel BIL NOR Lillehammer 09:21
Jens Lorenz Dethlefs - Ollanner Radteam GER Trondheim 05:10
Norbert Weyers - ara Randonneure Niederrhein GER Trondheim 22:00
Vidar Samsonsen - NOR Trondheim 21:00
Runar Gladsø CK Victoria NOR Trondheim 05:30
Roger Øverengen - Grua Sk NOR Lillehammer 08:51
Knut Egil Hansen - NOR Eidsvoll 13:28
Karl Hormann - NED Trondheim 05:50
Rob Hoffmann - NED Trondheim 05:50
Dominik Scheiber - URC Sölden AUT Trondheim 03:55
Uwe Hohlfeld - GER Lillehammer 08:51
Roar Gulbrandsen Namdal SK NOR Trondheim 04:35
Ken Are Østlid Bærum OCK BOC NOR Trondheim 04:00
Vidar Fagersand Eidsvoll SK NOR Trondheim 21:00
Svein-Erik Fatnes - Team Storm Sikkerhet NOR Lillehammer 09:15
Mario Tresselt - GER Trondheim 21:00
Tor Wilhelm Havåg Ulstein OSK Team Sunnmøre Bergen NOR Trondheim 05:40
Bent Romnæs Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Tore Martinsen - Relokator Racing NOR Trondheim 04:35
Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb Equinor BIL NOR Trondheim 04:00
Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb Equinor BIL NOR Trondheim 03:55
Oskar Eiriksson Stiftstaden SK Trondheim NOR Lillehammer 09:09
Amund Westin Bærum OCK RCB / Fossum IF NOR Trondheim 04:00
Vidar Halland Førde CK NOR Trondheim 04:05
Danny Stegmann - GER Trondheim 21:00
Jon Korstad - NOR Trondheim 04:00
Kjetil Monkvik Stiftstaden SK Trondheim NOR Lillehammer 09:09
Kjetil Anshushaug Oppdal SK NOR Trondheim 04:05
Nora Aune - Team Sykkeljentene NOR Lillehammer 09:21
Kleinhammer Henri - RTF365.de GER Trondheim 21:00
Mona Borgund - NOR Lillehammer 09:21
Johannes Wouters - Team Station Sneek NED Trondheim 04:20
Henrik Munthe Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Knut Eriksen Bergen Cykleklubb Team Sunnmøre Bergen NOR Trondheim 05:40
Thor Enoksen - Team SuperSelma NOR Trondheim 04:35
Nina Andersen - Hvittingfoss IL NOR Lillehammer 09:21
Svein Rune Aaland Sandane SK NOR Trondheim 04:05
Steven Alexander - NED Trondheim 22:00



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark