Nordsjørittet 2021



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

<- Navn -> <- StartNr -> <- Lag -> <- Klubb/Lag -> <- Land -> <- Distanse -> <- Pulje -> <- - ->
Odd-Gaute Andreassen 532 Sandnes Sykleklubb NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Elise Andreassen 509 Sandnes Sykleklubb NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Fredrik Strand Galta 513 Stavanger SK NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Kjartan Moi Andreassen 1442 NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Vilde Berntsen Steinslid 1613 NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Stig Jørgensen 1035 Sandnes Sykleklubb NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Paul Moi 17091 NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Harald Eik 1837 Jegers BergSyklister NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Tom Harald Haraldsen 1218 Norsk Helsenett SF NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Leiv Sætre 1452 SSS NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Juri Minkowski 1576 NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Elling Bere 1825 Team Jegersberg NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Gøran Varmbo 1303 NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Ørjan Frøiland 1040 Forus og Gausel IL - Sykkel NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Henry Klungland 1184 Søgne Cykleklubb NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
John Terje Tønnesen 17017 NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Kari Anne Bø 1852 Sirma IL Sykkel NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Carina Klungland 1933 Søgne cykleklubb NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Alf Kvarme 1001 Bømlo SK NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Torstein Robstad 1894 Kristiansands Cykleklubb NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Vetle Mangseth 1898 Kongsgård skolesenter NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Marianne Larsen 1583 NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Vegard Robstad 1897 NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Øyvind Bollingmo 1347 Team Giraff NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Max Paul Holand 1862 NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Steinar Gysland 2043 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Bjørn Skår 2034 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Gunnar Harestad 2036 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Ketil Skogen 2039 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Micael Skargren 2040 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Tom Mikal Reianes 2044 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Aleksander Trane Lura 2031 Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Alisa Nilsen 2032 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Carl Inge Wathne 2035 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Inger Egeland 2037 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Johnny Aas 2038 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Runar Sørheim 2042 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Arne Reidar Rasmussen 2033 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Bjørn Rasmussen 1625 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Olav Skår 2041 Backe Rogaland Backe Rogaland NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
John Nye 522 Stavanger SK NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Elena Nye 508 Tasta & omegn sykkelklubb IRL 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Helge Tobiassen 1840 NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Geir-Arne Karlsen 1420 Vigrestad SK NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Svein Kjetil Stenberg 1214 Lund Sti og Sykkel NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Øystein Skuland 1224 Kristiansands Cykleklubb NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Roy Kenneth Grundetjern 1258 Team Byggma Vennesla OCK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Gunnar Sjøberg 1524 Team Byggma Team Byggma NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Steinar Sjøberg 1375 Team Byggma Vennesla OCK NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Torstein Jeppestøl 1525 Team Byggma Vennesla OCK NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Ole Fjermedal 1645 Team Byggma Vennesla OCK NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Kjetil Askedal 1644 Team Byggma Vennesla OCK NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Stig Haver 1359 NorDan Stavanger Bryne Cykleklubb NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Arild Våland 1511 NorDan Stavanger Nærbø SK NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Bjørnar Strandberg 1052 NorDan Stavanger Bogafjell Sykleklubb NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Erik Klippenberg 1243 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Per Olav Fosse 1993 Bærum OCK NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Jan-Erik Benjaminsen 1846 NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
John A Berland 1189 Tasta & omegn sykkelklubb NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Andreas Austrheim 1515 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Thomas Johnsen 2469 Klepp Cykle Clubb Klepp Cykle Club NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Geir Hetland 1093 Bogafjell Sykleklubb NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Aud Marit Lunde 17005 Fatland NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Tom André Nærland 2014 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Jon Ivar Skjærpe 2458 Klepp Cykle Clubb KCC NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Thor Bie 17032 ITavisen NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Jan Christian Marheim 519 Kongsberg NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Inger Ripland 1516 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Kjell Sigve Grønning 1055 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Ole Kristian Håkonsen Fosse 1991 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Morten Nenseth 1987 Mokasasi NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Trym Rokkones 1369 DNV GL Stavanger NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Per Kristian Eiane 1334 Archer NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Ulf Tjåland 1136 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Lars Petter Karlsen 1324 Cicles Garma NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Jan Danielsen 1513 LYSE AKTIV Lyse B.I.L. NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Morten Sviland Eriksen 1989 A/S Norske Shell NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Magnus Eriksen 1979 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Stig Tore Johansen 1514 LYSE AKTIV Lyse Aktiv NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Hans Christian Jakobsen 1565 Brødrene Dahl NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Hans Bruno Fiskebekk 1427 NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Asbjørn Abelsen 1553 NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Leif Henriksen 1450 arendal acc NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Edvard Haugland 1087 Kristiansands Cykleklubb NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Geir Petter Aag 1094 Sandnes Sykleklubb NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Richard Risbruna 1029 Blindleia CK NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Svein Olav Mossige 2468 Klepp Cykle Clubb Klepp Cykle Club NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Knut Martens 1503 Baker Hughes Baker Hughes NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Ernst Mortensen 1132 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Kirsti Bryne Rykkje 2126 Jenter På Hjul Jenter på hjul NOR 91 km Pulje 13 kl. 11:15 hentelapp
Rune Bergum 1879 NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Sarita Vassvåg 2000 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Stig H. Almås 1475 A/S Norske Shell NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Gunn Anette Skjærpe 2455 Klepp Cykle Clubb Klepp cykle club NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Sigurd Vaage 13002 Suldal SK NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Siri Aarsland 2002 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Agnar Gjertsen 1242 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Ronald Sund 1108 Blindleia CK NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Elling Brubak 510 NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Kim Larsen 1019 Sola Cykleklubb NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Kyrre Rødeseike 1104 CK Haugaland NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Magne Melhus 1247 Dalane SK Dalane sk NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Otto Ødegård 1464 Sandnes kommune NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Rune Nilsen 1601 Farsund Sykleklubb NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Rolf Mjølhus 2465 Klepp Cykle Clubb Klepp cc NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Jan Istvan Vørøs 1187 Stord SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Edd Geir Bore 1086 Team Sirevåg NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Oskar Tveit 2399 Farsund sykleklubb NOR 91 km Pulje 15 kl. 11:25 hentelapp
Astrid S. Almås 16002 NOR Ungdom Ungdommens NR kl. 13:15 hentelapp
Kri Sebastian Kosmo 2198 AARBAKKE BIL Aarbakke BIL NOR 91 km Pulje 14 kl. 11:20 hentelapp
Kristoffer Torvund Hansen 2199 AARBAKKE BIL Aarbakke BIL NOR 91 km Pulje 14 kl. 11:20 hentelapp
Jean-Baptiste Berthomieu 572 DNV GL Stavanger Tasta & omegn sykkelklubb NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Svein Tore Aase 1252 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Magne Sivertsen 1977 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Lena Stenseth 1974 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Lars Sigve Søndenå 1195 Sauda SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Lars Magne Vaule 1255 Tine Meieriet Jæren Vigesaa SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Helge Erga 13012 Tasta & omegn sykkelklubb NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Remi Andre Sortland 1107 Stord SK NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Mark I. Wildon 1459 Shell AUS 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Ove Gundersen 2464 Klepp Cykle Clubb KCC NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Øyvind Tvedten 1370 DNV GL Stavanger DNV GL AS NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Stein Egil Eri 2350 Farsund Sykleklubb Farsund Sykelklubb NOR 91 km Pulje 15 kl. 11:25 hentelapp
Tormod Aas 1486 Hafrsfjord SK NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Audun Stokka 1929 Sandnes kommune bil NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Gaute Brådli 1057 Tine Meieriet Jæren Vigesaa SK NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Sverre Mathiassen 1343 NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Oscar Engelsvoll 2463 Klepp Cykle Clubb Klepp Cykle Club NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Vegard Hopland 1612 Oslohytta NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Jarle Nilsen Moen 1574 Grimstad SK NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Synnøve Dalaker 1478 NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Helen Bengtsson 13010 NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Anne Merete Lawson 17002 NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Arne Løvoll 2453 Klepp Cykle Clubb Klepp Cykle Club NOR 91 km Pulje 16 kl. 11:30 hentelapp
Cecilie Gulliksen 2192 AARBAKKE BIL Aarbakke BIL NOR 91 km Pulje 14 kl. 11:20 hentelapp
Christian Bode 1556 CK Nittedal NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Per Birkeland 1205 Norske Shell NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Tore Vehus 2239 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 14 kl. 11:20 hentelapp
Lars Magne Nevland 2238 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 14 kl. 11:20 hentelapp
Geir Malec 1178 Sandnes Sykleklubb NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Jan Terje Mathisen 17083 Team Generasjon Team Generasjon NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Thor Roar Hodne 17082 Team Generasjon Team Generasjon NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Rasmus Mjølsnes 17081 Team Generasjon Team Generasjon NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Torill Christina Høiland 2377 Team Generasjon Team Generasjon NOR 91 km Pulje 15 kl. 11:25 hentelapp
Helge Edland 1307 NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Alf Aage Sandbakk 1923 NOR 91 km Pulje 12 kl. 11:10 hentelapp
Gro Hansen 1301 Søgne Cykleklubb NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Agnar Tengesdal 1365 Dalane SK NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Anita Havrevold 1371 Masiv Masiv NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Frank Skjæveland 1372 Masiv Masiv NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Synnøve Okstad 17068 Masiv Masiv NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Ingvild Havrevold 1521 Masiv Masiv NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Olav Velde 1522 Masiv Masiv NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Andreas Olsen Eide 1520 Masiv Masiv NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Rune Herdlevær 17066 Masiv Masiv NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Ofira Høyem 17065 Masiv Masiv NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Svein Kåre Tollefsen 17067 Masiv Masiv NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Glenn Roger Hisdal 571 LYSE AKTIV Bogafjell SK / Lyse BIL NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Kurt Rostøl 1905 Archer Oiltools Archer Oiltools NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Bjørn Helland 1004 Sandnes Sykleklubb NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Geir Arne Kloster 1244 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Ståle Svalestad 1135 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Harald Mong 1245 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Magne Undheim 1128 LYSE AKTIV Lyse - Altibox NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Martin Lien-Aas 16013 Hafrsfjord SK NOR Ungdom Ungdommens NR kl. 13:15 hentelapp
Svein Ove Andersen 17031 NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Stig Rune Paulsen 2340 LYSE AKTIV Lyseaktiv NOR 91 km Pulje 15 kl. 11:25 hentelapp
Erik Bjørn Svalestad 1131 Dalane SK Dalane SK NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Endre Surnevik 1361 LYSE AKTIV Renneøy Sykleklubb/Lyse Aktiv NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Eivind Ovedal 1903 Archer Oiltools Archer Oiltools NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Sonja Moi 103 Tasta & omegn sykkelklubb NOR 91 km Pulje 8 kl. 10:50 - Elite SR. Kvinner + Elite JR hentelapp
Tore Rydningen 548 Tasta & omegn sykkelklubb NOR 91 km Allroad/CX Pulje 7 kl. 10:45 - CX/Allroad hentelapp
Atle Aksnes 1165 Vigrestad SK NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Linus Aksnes 16011 Vigrestad Sykkelklubb NOR Ungdom Ungdommens NR kl. 13:15 hentelapp
Bendiks Aksnes 117 Vigrestad SK NOR 91 km Pulje 8 kl. 10:50 - Elite SR. Kvinner + Elite JR hentelapp
Magne Haugstad 116 Vigrestad SK NOR 91 km Pulje 8 kl. 10:50 - Elite SR. Kvinner + Elite JR hentelapp
Erlend Opsanger 1559 NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Gry Elisabeth Nakken 1563 NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Jan Egil Høyland 1138 Masiv Bogafjell Sykleklubb NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Veronica Fenne 1363 LYSE AKTIV Spirit Tri / Lyse Aktiv NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Bjarte Bakken 1902 Archer Oiltools Archer Oiltools NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Torgersen Erik 1484 NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Rune Refsland 1250 Dalane SK Dsk NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Arne Hammerø 1125 LYSE AKTIV Lyse Aktiv / Altibox NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Arne Turlid 1552 NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Arnt Pål Orre 1901 Archer Oiltools Archer Oiltools NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp
Henrik Elmholt 17015 Bryne sykkel clubb NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Henning Gåsland 16007 Bryne sykkel clubb NOR Ungdom Ungdommens NR kl. 13:15 hentelapp
Emil Stokka 17063 Masiv Masiv NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Vilde Olsen 17069 Masiv Masiv NOR 45 km NR 45 km kl. 13:00 hentelapp
Jarle Pollestad 1316 Bryne Cykleklubb NOR 91 km Pulje 5 kl. 10:30 hentelapp
Mario Volkmann 1457 Tasta & omegn sykkelklubb NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Oddmund Mehus 1122 Equinor BIL - Kårstø CK Haugaland NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Lene Skotnes 1127 LYSE AKTIV Tasta & omegn sykkelklubb NOR 91 km Pulje 3 kl. 10:20 hentelapp
Christopher Nelmida 1633 LYSE AKTIV Lyse Aktiv NOR 91 km Pulje 9 kl. 10:55 hentelapp
Øystein Lobekk 1492 AF AeronMollier NOR 91 km Pulje 6 kl. 10:35 hentelapp
Svein Inge Lomeland 1059 Archer Oiltools Klepp Cykle Club NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Per Steinsland 1027 Rennesøy Sykleklubb NOR 91 km Pulje 2 kl. 10:15 hentelapp
Heljar Ballo 1238 Equinor BIL - Kårstø CK Haugaland NOR 91 km Pulje 4 kl. 10:25 hentelapp
Svein Arne Fasseland 1900 AARBAKKE BIL Aarbakke BIL NOR 91 km Pulje 11 kl. 11:05 hentelapp



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark